Nejlépe prohlížet s openeye.gif (1359 bytes)                                                                           Já ochrana stránka tu. Hacker muset chitrí víc já.

Katedra filosofie
Filosofická fakulta MU
A. Nováka 1
660 88 Brno
Telefon: 5 – 41 12 14 27
Fax: 5 – 41 12 14 06

flaguk.gif (332 bytes)
Info English version

Statistiky těchto stránek

Chcete si nastavit jinou barvu podkladu? Vyberte si:
  • Výuka (5. 11. 1998)
    Samostatné a detailní stránky některých disciplín, přednášek, studijní informace, texty
  • Recenze, anotace
    29. 9. 1998)
    Sem tem nějaká zpráva o knihách a konferencích
  • Informace o studiu
  • základní informace o studiu na KF,
  • anotace přednášek na KF,
  • pravidla studia
    • Studentské stránky
      (5. 11. 1998)
      S čím přicházejí studenti, úvahy, seminární práce, referáty
    • Slovník českých filosofů
      Demoverze s volně přístupnými ukázkami a kompletní podoba s 871 jmény českých filosofů (Pro přístup k plné verzi používejte defaultní kódování, nikoli volbu, která je nabízena v záhlaví. Změnu můžete provést až ze stránek Slovníku.)

Naše milá fuckulta
    Tak jako celý vesmír, i tyto stránky podléhají evolučním změnám, vznikají, mění se a zanikají. Tyto změny probíhají permanentně, neexistuje žádný „hotový“ stav. Nebude-li zde tedy něco fungovat, nejedná se o žádnou chybu, ale o zcela přirozený úkaz, který — jako všechno ostatní — je pouze dočasný. Pokud na něj upozorníte tvořitele, můžete tuto dočasnost i zkrátit

atlaslogo.gif (1530 bytes)                Zmije - hledá a najde!                                navrcholu.gif (1282 bytes)

Stránky spravuje Josef Krob