Fakultní služby

Univerzitní služby

Akce dokumentů

nejdůležitější…   (13.02.2010)

• blok se vykresluje pouze v zobrazení aktualit na samotném vrcholu seznamu, a to v typech zobrazení "standardní zobrazení" a "přehledné zobrazení" ("standard view" a "summary view")
    (pozn. jazykové varianty stránky "nejdůležitější zprávy aktualit", se při přepínání jazyka portálu neuplatní)
  • uvnitř bloku se zobrazuje obsah stránky "nejdůležitější zprávy aktualit" (/home/News/headliner), přičemž:
    • text stránky "nejdůležitější zprávy aktualit" musí obsahovat nejméně 15 znaků (~ 2 slova)
      (pozn. zpráva kratší než 15 znaků se považuje za prázdnou zprávu a blok se nevykreslí)
    • obsah by měl být stručný (do 8 řádků, přičemž zevnitř obsahu lze běžným způsobem odkazovat)
    • upoutávka nikdy nevyprší (má-li stránka "nejdůležitější zprávy aktualit" nějaký obsah, zobrazuje se blok průběžně)
    • zamezit zobrazení upoutávky lze pouze vyprázdněním obsahu stránky "nejdůležitější zprávy aktualit"
      (protože systém obecně nedovoluje aby obsahová část jakéhokoliv dokumentu byla zcela prázdná, postačí ve stránce ponechat prázdný odstavec <p>&nbsp;<p> nebo 1 znak, který však nesmí být mezera)
    • stránka "nejdůležitější zprávy aktualit" musí být zveřejněna (jinak zablokuje zobrazení celých aktualit)

V této složce nyní nejsou žádné položky.

Specifické výběry

Minulé aktuality