Nacházíte se zde: PU-CEPCoS Účast na výzkumu
Akce dokumentů

Účast na výzkumu

Interkulturní rozdíly ve zrakové percepci

V současné době hledáme participanty výzkumu zrakové percepce mezi českými Vietnamci ve věku 18-30 let, žijícími či studujícími nejlépe v Praze či Brně. Potenciální respondenti by měli umět plynule česky. V případě zájmu o účast na výzkumu kontaktujte prosím J. Čeňka na e-mail 144946@mail.muni.cz či na telefonní číslo 775157692.

 

Výzkum efektivity práce ve virtuálním prostředí  - srovnání pseudo 3D zobrazení a stereoskopického (real) 3D zobrazení

V současné době hledáme dobrovolníky ve výzkumu práce ve virtuálním prostředí. V případě zapojení do výzkumu nabízíme hodnotné odměny např. 16 GB Flashdisky. Výzkum bude probíhat přibližně od dubna do července 2015. V případě zájmu o účast na výzkumu kontaktujte prosím V. Juříka na e-mail 372092@mail.muni.cz.  

 

Výzkum efektivity práce s různými typy map za užití

Průběžně realizujeme několik typů experimentů, ve kterých sledujeme jak kvalita použité mapy či obecně způsob prezentace informací ovlivňuje efektivitu, s jakou je uživatel schopen řešit dané úlohy. Příkladem jsou transportní mapy určené pro vojenské užití či užití v krizovém managementu. Součástí některých studií je použití zařízení (kamer), které sledují pohyby očí. Uživatel tak může přímo vidět, kam přesně se při řešení úlohy dívá. V případě zapojení do výzkumu nabízíme hodnotné odměny např. 16 GB flashdisky. Výzkum bude probíhat přibližně dubna do srpna 2015. V případě zájmu o účast na výzkumu kontaktujte prosím Č. Šašinku na e-mail 44276@mail.muni.cz.  


Osobní nástroje