Nacházíte se zde: FF Aktuality
Akce dokumentů

E-learning – workshopy CIT FF

spravuje: Daniel MikšíkPoslední změna: Pondělí 12.09.2011 10:04 vypršelo

Workshopy a setkání k e-learningu na FF

Také v podzimním semestru 2011 nabízíme fakultní veřejnosti workshopy o
e-learningových nástrojích podporovaných Centrem informačních technologií FF:
ELF/Moodle, Mahara, Google aplikace.

Harmonogram

Celkový harmonogram školení, stejně jako informace o tom, jak se přihlásit, naleznete na stránce http://bit.ly/oWLTab – tato stránka bude přístupná po celý semestr a na jednotlivé workshopy bude tedy možné hlásit se postupně v průběhu celého semestru.

Pro začátečníky

V návaznosti na minulý semestr budeme tentokrát pořádat workshopy začátečnické i pokročilé úrovně.
Pro ty, kteří s e-learningem chtějí začít pracovat bez předchozích zkušeností, je připravena série workshopů pro začátečníky v učebně G02 vždy ve středu v čase 17.30–19.05.

Pro pokročilé

Pro loňské „absolventy“ i ostatní uživatele, kteří se chtějí v používaní jednotlivých nástrojů zdokonalit, bude v G02 připravena dílna pro pokročilé, a to ve čtvrtek v čase 15.50–17.25.

Setkání o e-learningu

Rádi bychom vás touto cestou pozvali rovněž na úvodní setkání o e-learningu pro podzimní semestr 2011, které se bude konat dne 21.9. od 15 hod. v učebně G21. Po krátkém shrnutí novinek a aktualit v ELFu bude ve zbytku času předveden systém správy e-portfolií MAHARA, který je již od minulého semestru implementován na FF.
Pedagogické aspekty tohoto systému, stejně jako návrhy pro zapojení ve výuce konkrétních předmětů, představí doc. Mgr. Jiří Zounek, Ph.D. (ÚPV FF). Z kapacitních důvodů prosíme o informativní přihlášení i na tento seminář:

http://www.doodle.com/reh79ashkgz5uuec

 


Osobní nástroje