Nacházíte se zde: FF Aktuality 2017 Získejte u nás bakalářský titul
Akce dokumentů

Získejte u nás bakalářský titul

spravuje: Ondřej KrajtlPoslední změna: Pondělí 30.01.2017 18:12

Ještě jste si nepodali přihlášku na VŠ? Přemýšlíte, na kterou školu či který obor se máte přihlásit?

Jste humanitně zaměření, máte zájem o historii, filozofii, cizí jazyky, literaturu, umění, kulturu nebo pedagogiku? Potom je Filozofická fakulta MU pro vás tou správnou volbou!

Ale pozor, přihlášky lze podávat jen do 28. 2. 2017!

Elektronickou přihlášku můžete podat přímo zde.

Všechny důležité termíny a informace přehledně shrnuje web pro uchazeče o studium na FF MU. Podrobnosti o přijímacím řízení do bakalářského studia najdete na stránkách Oddělení pro přijímací řízení FF MU.

Připravili jsme pro vás tipy, rady a návody, jak úspěšně složit přijímací zkoušku. Nejdříve si ale raději ověřte, jestli vás můžeme přijmout bez přijímací zkoušky.

Výhody studia u nás a nabídku studijních programů jsme vám představili na Dni otevřených dveří - jaký byl, to můžete zjistit zde.

A proč jít právě na FF MU?

Osobní nástroje