Nacházíte se zde: FF Studium Doktorské studium Doktorské studium ve sdíleném vedení (cotutelle)
Akce dokumentů

Doktorské studium ve sdíleném vedení (cotutelle)

spravuje: Jiří ŽoudlíkPoslední změna: Pondělí 12.03.2018 08:28

Doktorské studium ve sdíleném vedení (cotutelle)

Doktorské studium ve sdíleném vedení disertační práce (cotutelle) se zakládá na spolupráci mezi Filozofickou fakultou Masarykovy univerzity a zahraničním vysokoškolským pracovištěm. Vedení disertační práce je zajištěno sdílenou spoluprací dvou školitelů z obou smluvních institucí a posluchač absolvuje dohodnutou část doktorského studia na zahraniční partnerské instituci. Studium, doktorská zkouška i obhajoba jsou zajištěny tak, aby absolvent získal jak diplom Masarykovy univerzity, tak diplom vydaný partnerskou institucí.

Tento typ studia přispívá k internacionalizaci internacionalizaci doktorského studia k zapojení vědy a výzkumu do mezinárodního prostředí.

Podrobnější informace poskytne proděkan pro vědu a doktorské studium FF MU (prodekan.veda@phil.muni.cz ).

Současné doktoráty ve sdíleném vedení

Doktorand

Název práce

Vedoucí práce