Nacházíte se zde: FF Vnější vztahy Stáže Mimořádné stipendium na podporu studia studentů FF v zahraničí
Akce dokumentů

Mimořádné stipendium na podporu studia studentů FF v zahraničí

spravuje: Portal InstitutorPoslední změna: Čtvrtek 21.11.2013 11:27

V závislosti na výši prostředků ve stipendijním fondu fakulty lze na základě písemné žádosti přiznat studentům mimořádné stipendium na podporu studia v zahraničí.

Formulář ke stažení zde

Stipendium se obvykle vyplácí jednorázově po ukončení zahraničního pobytu a po předložení Confirmation of Studies a Transcript of Records z hostující univerzity. Doporučuje se též doložit doporučení vyučujícího z FF MU.

Jiné zdroje či finanční účast v jiných stipendijních programech se nevylučují. Žádosti jsou posuzovány individuálně.
Výše jednotlivých stipendií se bude určovat především podle kvality předložených materiálů a podle oprávněnosti požadavků.

Na toto stipendium není právní nárok.

Více informací naleznete ZDE

Informace o stipendiích na podporu mobility doktorských studentů naleznete ZDE

Osobní nástroje