Nacházíte se zde: JS Přihláška/Zápis
Navigace

Fakultní služby


Univerzitní služby

 
Akce dokumentů

Přihláška / Zápis

Zápis a školné

Přihláška a podmínky platby

Pokud je v kurzech volné místo, můžete se do nich hlásit v průběhu celého roku, cena se pak samozřejmě odvíjí od doby Vašeho nástupu.

Pokud si nejste jistí Vaší úrovní, můžete si udělat rozřazovací test (najdete vlevo pod odkazem Rozřazovací test). Bodové hodnocení Vám pak napoví, který kurz je pro Vás vhodný.

Kurzy si objednáváte v systému Obchodního centra MU.

Splatnost faktury je ze zákona 14 dnů - v případě, že ji v daném termínu neuhradíte, automaticky jste po uplynutí celkově 18 dnů (14 dnů splatnost faktury + 4 dny, kdy systém ještě může dohledat Vaši platbu) vyřazeni ze závazné evidence uchazečů.

 

Další důležité informace:

  • Kurz bude otevřen při minimálním počtu 7 uchazečů
  • Počet studentů ve skupině je max. 12, v letních kurzech je maximální počet studentů 10.
  • Školné zahrnuje nejen výuku, ale i studijní materiály. V celoročních kurzech jsou hlavním studijním materiálem učebnice, ty obdržíte na začátku školního roku.
  • Školné v plné výši se vrací v případě, že kurz je před zahájením zrušen vinou jazykové školy a posluchač si nevybral náhradní kurz. V případě, že student do již zaplaceného kurzu nemůže nastoupit a odhlásí se před jeho zahájením, vracíme školné v plné výši na základě písemné žádosti uchazeče.
  • Odhlášení z kurzu je možné během prvních 2 měsíců, a to v kurzech celoročních a v kurzech přípravných. V takovém případě vracíme školné  na základě písemné žádosti uchazeče, snížené o již proběhlé hodiny, učebnici, pokud je v ceně kurzu, a storno poplatek ve výši 15% z celkové částky. V kurzech semestrových a letních není odhlášení po začátku kurzu možné. Vždy lze ale kurz přenechat 3. osobě či vyměnit za jiný v nabídce JŠ FFMU.

Budete-li potřebovat s čímkoliv poradit či vyřešit jakýkoliv problém, obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme.

 

Informace

Mgr. Markéta Pilařová, koordinátorka JŠ při FF MU
tel. 549 49 4894, e-mail: pilarova@phil.muni.cz

Eva Jurigová, DiS, sekretářka KAA FF MU
tel. 549 49 1522; e-mail: jurigova@phil.muni.cz

 

 

 


Osobní nástroje