Nacházíte se zde: KAA Aktuality Požadavky k přijímacím zkouškám oboru Severoamerická kulturní studia
Akce dokumentů

Požadavky k přijímacím zkouškám oboru Severoamerická kulturní studia

spravuje: Tomáš HanzálekPoslední změna: Čtvrtek 07.04.2016 15:01

Severoamerická kulturní studia (P – 15)
Obor je určen absolventům bakalářského studia v programech vyučovaných na filozofických, sociálně-vědných, pedagogických a ekonomických fakultách, kteří prokáží znalost minimálně jednoho jazyka (angličtina, francouzština, španělština) na úrovni C1.
Podmínky přijetí:
Přijetí bez přijímací zkoušky:

• absolventi Bc. filologie, dvouoborového studia AJ-FJ, AJ-SJ
  • absolventi Bc. filologie, jednooborového studia AJ, FJ, SJ, kteří prokáží dostatečnou znalost dalšího jazyka na úrovni C1 v kombinaci AJ-FJ, AJ-SJ. Znalost jazyka prokáže certifikátem, který uchazeč přiloží k přihlášce:
    • pro AJ – CPE, IELTS (7.0), TOEFL iBT 95 a více
    • pro FJ – DALF C1
    • pro SJ – DELE C1

Přijetí s přijímací zkouškou:

• uchazeči, kteří nesplňují požadavky v bodě 1, prokáží znalost jednoho jazyka buď diplomem v relevantním oboru, nebo jazykovým certifikátem (viz výše). Tito uchazeči budou pozváni k ústní přijímací zkoušce, kde uchazeč musí prokázat dostatečnou znalost druhého jazyka z kombinace AJ-FJ nebo AJ-SJ na úrovni C1 a znalost severoamerického areálu.

Osobní nástroje