Nacházíte se zde: UFV Nabídka stáže // Festival Kino Asia
Akce dokumentů

Nabídka stáže // Festival Kino Asia

Do festivalového týmu Festival Kino Asia sháníme 2 osoby:

  • pozice PR pracovníka festivalu (administrace webu a tvorba obsahu, správa sociálních sítí, podílení se na PR kampani a strategii festivalu; zkušenosti s prácí s textem, grafikou, videem, fotografií atp. výhodou)
  • pozice produkční pracovník festivalu (jednání s festivalovými kiny a jejich personálem, logistika festivalu, technické zabezpečení projekcí, koordinace výroby titulků, organizace doprovodných akcí)
  • obě pozice je možné i nakombinovat: např. produkční, který umí pracovat s videem, nebo PR, který má k dispozici automobil a může řešit logistiku. Pro obě pozice je podmínkou komunikační úroveň angličtiny.

Festival se bude konat 22. - 26. 9. 2017 v Brně, stážisty sháníme na období červen - září. Větší čás práce bude možné dělat na dálku (práce na počítači, emailová komunikace, sdílené dokumenty...), osoba by ale měla být schopná se osobně účastnit pracovních schůzek v Brně (3-4 za měsíc). Pozice produkčního bude vyžadovat nejpozději od začátku září přítomnost v Brně.

Zájemci ať píší na do středy 14. 6. 2017 na adresu pavel.sindelar@gmail.com. V příloze o max. rozsahu 1 normostrany napište svou motivaci pro zapojení do týmu Kino Asia a své dovednosti, znalosti a zkušenosti relevantní k pozici, o kterou se ucházíte. Ze zaslaných přihlášek vybereme nejlepší a pozveme zájemce k osobnímu pohovoru.

 

S pozdravem

Pavel Šindelář
Festival Kino Asia

 

KAKA2


Osobní nástroje