Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation

Termin zu Ihrem Kalender hinzufügen vCal
iCal

Pozvánka na diskusní seminář

Pod titulem "Multietnické dědictví Vojenské hranice" se bude 21. března 2012 konat další diskusní seminář v rámci studijní specializace Moderní dějiny a multikulturní společnost. Na základě dokumentárního filmu Michala Pavláska "Pod tíhou hroznů čas se sklání. Z minulosti Čechů a Němců v srbském Banátě" budou diskutovat o soužití Srbů, Charvátů, Němců, Maďarů, Slováků, Rumunů, Čechů a dalších národností na etnicky nejpestřejším území jihovýchodní Evropy za války, v době komunismu i postkomunismu prof. dr. Gero Fischer, doc. PhDr. Ladislav Hladký, CSc., PhDr. Marek Jakoubek, Ph.D., Mgr. Michal Pavlásek a doc. PhDr. Václav Štěpánek, Ph.D.

Seminář se koná ve středu, 21. března 2012 od 13.20 hod v Zasedací místnosti děkanátu (budova C, 2. patro) na FF MU v Brně, Arna Nováka 1.

viz http://www.multikulturalita.cz/Pages/Aktuality/_download/Plakat-diskusni-seminar.pdf

Benutzerspezifische Werkzeuge