Retourner au contenu. Retourner à la navigation

HIU

Vous êtes ici : HIU Evénements

Services de la faculté

Services de l’université

Actions sur le document

Informační seminář - Moderní dějiny a multikulturní společnost

Quoi ? Séminaire
Quand ? 21/02/2012
du 14:10 au 17:00
Où ? Zasedací místnost děkanátu FF
Ajouter un événement au calendrier vCal
iCal

Pozvánka na informační seminář

Zveme vás na
INFORMAČNÍ SEMINÁŘ
ke studijní specializaci
MODERNÍ DĚJINY A MULTIKULTURNÍ SPOLEČNOST
21. února ve 14.10 hod.

Seminář je určen pro stávající studenty specializačního studia i zájemce o specializaci či jednotlivé kurzy z naší nabídky. Vyučující Vám podají informace a zodpoví dotazy ke kurzům pro následující semestr.

Seznámíme Vás s našimi dřívějšími i nadcházejícími akcemi

!!!EXKURZE!!!

Seminář bude zároveň první důležitou informační schůzkou k jarní expedici na  Balkán. Mimo základních informací o termínech, trase a náplni budete informováni také o způsobu a podmínkách přihlašování a o kritériích výběru účastníků. Předběžné přihlašování bude v rámci semináře zahájeno.

******************************************************************************************
Specializace Moderní dějiny a multikulturní společnost nabízí atraktivní studijní program podporovaný z prostředků EU, zaměřený především na historickou reflexi otázky soužití a konfliktů různých národnostních skupin a kultur v evropských dějinách 19. a 20. století a na teoretické i praktické zkušenosti s řešením této problematiky.
Součástí studia jsou mj. odborná praxe, zahraniční exkurze a další alternativní formy výuky.
Další informace o projektu a studiu naleznete na webu www.multikulturalita.cz

Seminář proběhne dne 21. února 2012, od 14.10 hod. v zasedací místnosti děkanátu,
Filozofická fakulta, A. Nováka 1, budova D, 2. patro.

Outils personnels