Přejít na obsah Přejít na navigaci

HIU

Nacházíte se zde: HIU Události

Fakultní služby

Univerzitní služby

Akce dokumentů

Moderní dějiny a multikulturní společnost - Informační seminář

co seminář
kdy 25.09.2012
od 13:00 do 16:00
kde Zasedací místnost děkanátu, FF, Arne Nováka, budova A
kontaktní osoba Tomáš Dvořák
kontaktní e-mail dvorak@phil.muni.cz
Přidat událost do kalendáře vCal
iCal

Informační seminář k nové studijní specializaci magisterského studia pro uchazeče i další zájemce

INFORMAČNÍ SEMINÁŘ

ke studijní specializaci magisterského studia

MODERNÍ DĚJINY

A MULTIKULTURNÍ SPOLEČNOST

Specializace nabízí atraktivní studijní program podporovaný Evropskou unií zaměřený především na otázku soužití a konfliktů různých národnostních skupin a kultur v evropských dějinách 19. a 20. století a na teoretické i praktické zkušenosti s řešením této problematiky.

Součástí studia jsou mj. odborná praxe, zahraniční exkurze a další alternativní formy výuky.

Seminář proběhne dne 25. 9. 2012, od 14.10 v zasedací místnosti děkanátu FF, Arne Nováka 1, budova D.

Osobní nástroje