Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation

Kontakt-E-Mail dvorak@phil.muni.cz
Termin zu Ihrem Kalender hinzufügen vCal
iCal

Informační seminář k nové studijní specializaci magisterského studia pro uchazeče i další zájemce

INFORMAČNÍ SEMINÁŘ

ke studijní specializaci magisterského studia

MODERNÍ DĚJINY

A MULTIKULTURNÍ SPOLEČNOST

Specializace nabízí atraktivní studijní program podporovaný Evropskou unií zaměřený především na otázku soužití a konfliktů různých národnostních skupin a kultur v evropských dějinách 19. a 20. století a na teoretické i praktické zkušenosti s řešením této problematiky.

Součástí studia jsou mj. odborná praxe, zahraniční exkurze a další alternativní formy výuky.

Seminář proběhne dne 25. 9. 2012, od 14.10 v zasedací místnosti děkanátu FF, Arne Nováka 1, budova D.

Benutzerspezifische Werkzeuge