<preskok na obsahovou cast> <preskok na navigaci>

HIU

You are here: HIU Events

Faculty Services

University Services

Document Actions

Moderní dějiny a multikulturní společnost - Informační seminář

What Seminar
When 2012-09-25
from 13:00 to 16:00
Where Zasedací místnost děkanátu, FF, Arne Nováka, budova A
Contact Name Tomáš Dvořák
Contact Email dvorak@phil.muni.cz
Add event to calendar vCal
iCal

Informační seminář k nové studijní specializaci magisterského studia pro uchazeče i další zájemce

INFORMAČNÍ SEMINÁŘ

ke studijní specializaci magisterského studia

MODERNÍ DĚJINY

A MULTIKULTURNÍ SPOLEČNOST

Specializace nabízí atraktivní studijní program podporovaný Evropskou unií zaměřený především na otázku soužití a konfliktů různých národnostních skupin a kultur v evropských dějinách 19. a 20. století a na teoretické i praktické zkušenosti s řešením této problematiky.

Součástí studia jsou mj. odborná praxe, zahraniční exkurze a další alternativní formy výuky.

Seminář proběhne dne 25. 9. 2012, od 14.10 v zasedací místnosti děkanátu FF, Arne Nováka 1, budova D.

Personal tools