Retourner au contenu. Retourner à la navigation

HIU

Vous êtes ici : HIU Evénements

Services de la faculté

Services de l’université

Actions sur le document

Moderní dějiny a multikulturní společnost - Informační seminář

Quoi ? Séminaire
Quand ? 25/09/2012
du 13:00 au 16:00
Où ? Zasedací místnost děkanátu, FF, Arne Nováka, budova A
S'adresser à Tomáš Dvořák
Mél de contact dvorak@phil.muni.cz
Ajouter un événement au calendrier vCal
iCal

Informační seminář k nové studijní specializaci magisterského studia pro uchazeče i další zájemce

INFORMAČNÍ SEMINÁŘ

ke studijní specializaci magisterského studia

MODERNÍ DĚJINY

A MULTIKULTURNÍ SPOLEČNOST

Specializace nabízí atraktivní studijní program podporovaný Evropskou unií zaměřený především na otázku soužití a konfliktů různých národnostních skupin a kultur v evropských dějinách 19. a 20. století a na teoretické i praktické zkušenosti s řešením této problematiky.

Součástí studia jsou mj. odborná praxe, zahraniční exkurze a další alternativní formy výuky.

Seminář proběhne dne 25. 9. 2012, od 14.10 v zasedací místnosti děkanátu FF, Arne Nováka 1, budova D.

Outils personnels