Retourner au contenu. Retourner à la navigation

HIU

Vous êtes ici : HIU Actualités

Services de la faculté

Services de l’université

Actions sur le document

Po stopách sv. Františka z Assisi

Exkurze "Po stopách sv. Františka z Assisi" - Itálie, 21. - 28. dubna 2013

Vážené kolegyně, vážení kolegové, ve dnech 21. - 28. dubna pořádáme exkurzi s názvem "Po stopách sv. Františka z Assisi". Cílem budou lokality a památky spojené s působením sv. Františka, zejména v Assisi (a okolí) a Římě. Tematicky se budeme soustředit na středověké stopy a kontexty působení světce, ale zohledněna bude i barokní františkánská tradice. Exkurze je určena studentům magisterských a doktorských programů.

Praktické informace:
Cena 2.000,- Kč (v ceně je doprava, ubytování se snídaní resp. polopenzí a veškeré vstupné - hradit si budete muset pouze část stravování).
Podmínky účasti: studium historie v magisterském či doktorském programu, vypracování referátu na zvolené téma (seznam témat bude zaslán přihlášeným).
Kontakt: závazné přihlášky posílejte na adresu dr. Tomáše Malého (malytomas@phil.muni.cz), a to spolu s následujícími údaji: Jméno a příjmení, RČ, UČO, adresa trvalého bydliště, e-mail a telefon.

Podrobný program najdete zde

Outils personnels