Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation

Přihlášky ke státnicím v lednu/únoru 2011

Přihlašování ke státním zkouškám v lednu/únoru 2011

Kolegyně a kolegové,
upozorňuji ty z vás, kteří hodláte v lednu/únoru 2010 skládat státní bakalářskou/magisterskou zkoušku z historie, že se musíte ke zkoušce písemně přihlásit na sekretariátě ústavu, a to nejpozději do 30. 11. 2010.
Přihlášku podávejte na formuláři Přihláška, který najdete na webových stránkách Historického ústavu (adresa: http://www.phil.muni.cz/wuhi/home/studium, studijní formuláře a žádosti).

Termín pro odevzdávání diplomových prací je stanoven na 7. 1. 2011 (výjimky z tohoto termínu nebudou povolovány!!!). Práce se odevzdávají ve dvou exemplářích na sekretariát ústavu.

Oborové práce odevzdávejte do 14. 1. 2011  rovněž na sekretariát ústavu.

Upozorňuji posluchače, že si musí ke všem typům zkoušek nechat na studijním oddělení vystavit potvrzení o splnění podmínek pro zkoušku, které budou předkládat přímo zkušební komisi!!!

Benutzerspezifische Werkzeuge