Přejít na obsah Přejít na navigaci

HIU

Nacházíte se zde: HIU Aktuality

Fakultní služby

Univerzitní služby

Akce dokumentů

Přihlašování ke státním zkouškám v září 2009

Termíny podávání přihlášek

Kolegyně a kolegové,
upozorňuji ty z vás, kteří hodláte v září 2009 skládat státní bakalářskou/magisterskou zkoušku z historie, že se musíte ke zkoušce písemně přihlásit na sekretariátě ústavu, a to nejpozději do 22. 5. 2009.
Přihlášku podávejte na formuláři Přihláška, který najdete na webových stránkách Historického ústavu (adresa: http://www.phil.muni.cz/wuhi/home/studium, studijní formuláře a žádosti).

Termín pro odevzdávání diplomových prací je stanoven na 14. 8. 2009 (výjimky z tohoto termínu nebudou povolovány!!!). Práce se odevzdávají ve dvou exemplářích na sekretariát ústavu.

Oborové práce odevzdávejte do 31. 8. 2009  rovněž na sekretariát ústavu.

Upozorňuji posluchače, že si musí ke všem typům zkoušek nechat na studijním oddělení vystavit potvrzení o splnění podmínek pro zkoušku, které budou předkládat přímo zkušební komisi!!!

Osobní nástroje