<preskok na obsahovou cast> <preskok na navigaci>

HIU

You are here: HIU News

Faculty Services

University Services

Document Actions

Přihlašování ke státním zkouškám v červnu 2009

Termíny podávání přihlášek ke státním zkouškám

Kolegyně a kolegové,
upozorňuji ty z vás, kteří hodláte v červnu 2009 skládat státní bakalářskou/magisterskou zkoušku z historie, že se musíte ke zkoušce písemně přihlásit na sekretariátě ústavu, a to nejpozději do 30. 4. 2009.
Přihlášku podávejte na formuláři Přihláška, který najdete na webových stránkách Historického ústavu (adresa: http://www.phil.muni.cz/wuhi/home/studium, studijní formuláře a žádosti).

Termín pro odevzdávání diplomových prací je stanoven na 15. 5. 2009 (výjimky z tohoto termínu nebudou povolovány!!!). Práce se odevzdávají ve dvou exemplářích na sekretariát ústavu.

Oborové práce odevzdávejte do 29. 5. 2009  rovněž na sekretariát ústavu.

Upozorňuji posluchače, že si musí ke všem typům zkoušek nechat na studijním oddělení vystavit potvrzení o splnění podmínek pro zkoušku, které budou předkládat přímo zkušební komisi!!!

Personal tools