Přejít na obsah Přejít na navigaci

HIU

Nacházíte se zde: HIU Aktuality

Fakultní služby

Univerzitní služby

Akce dokumentů

Přihlášky ke státním závěrečným zkouškám v lednu/únoru 2012

Termíny pro přihlašování ke státním zkouškám v lednu/únoru 2012

Kolegyně a kolegové,
upozorňuji ty z vás, kteří hodláte v lednu/únoru 2012 skládat státní bakalářskou/magisterskou zkoušku z historie, že se musíte ke zkoušce písemně přihlásit na sekretariátě ústavu, a to nejpozději do 30. 11. 2011.
Přihlášku podávejte na formuláři Přihláška, který najdete na webových stránkách Historického ústavu (adresa: http://www.phil.muni.cz/wuhi/home/studium, studijní formuláře a žádosti).

Termín pro odevzdávání diplomových prací je stanoven na 6. 1. 2012 (výjimky z tohoto termínu nebudou povolovány!!!). Práce se odevzdávají ve dvou exemplářích na sekretariát ústavu (na Solniční ul. 12).

Oborové práce odevzdávejte do 18. 1. 2012  rovněž na sekretariát ústavu.

Upozorňuji posluchače, že si musí ke všem typům zkoušek nechat na studijním oddělení vystavit
a) potvrzení o splnění podmínek pro zkoušku, které budou předkládat přímo zkušební komisi!!!
b)  potvrzení knihovny HÚ o vrácení knih, které rovněž budou předkládat přímo zkušební komisi!!!

Osobní nástroje