Nacházíte se zde: UPV Aktuality Soutěž studentských prací o cenu Cena G. A. Lindnera 2017
Akce dokumentů

Soutěž studentských prací o cenu Cena G. A. Lindnera 2017

Dali jste si záležet na své bakalářské práci a máte za to, že se povedla? V tom případě se přihlaste do soutěže o cenu G. A. Lindnera a utkejte se s ostatními studenty o možnost publikovat své téma v recenzovaném časopise Studia paedagogica, sadu odborných knih a časopisů, a finanční obnos.

Přihlaste svoji práci nejpozději do 31. 10. 2017 na mejlu cejkova@phil.muni.cz. Součástí přihlášky musí být jméno a učo autora práce, název práce, práce v elektronické podobě, a odkaz do ISu. Je také možné, že budete přihlášeni vaším školitelem, o čemž budete informováni.

Poté proběhne dvoukolové hodnocení přihlášených prací. V prvním kole bude přihlášené práce hodnotit odborná porota složená z členů Ústavu pedagogických věd, která vybere nejlepší práce do finálového kola, které proběhne na Ústavu pedagogických věd v Týdnu vědy (od 13. do 16. 11. 2017). Finálové kolo bude spočívat v krátké prezentaci práce a následné diskusi s porotou a publikem. Bezprostředně poté se uskuteční vyhlášení vítězů, předání cen, a neutichající potlesk publika.

Podrobnější informace poskytne Mgr. Ingrid Čejková.

Těšíme se na vaše skvělé práce!

Osobní nástroje