Nacházíte se zde: US Aktuality Brigáda pro absolventy
Akce dokumentů

Brigáda pro absolventy

Do jazykové školy Association (www.oca-praga.cz) hledáme na brigádu kurátory pro jazykovou školu.

V létě k nám přijíždějí studenti ze zemí východní Evropy (Rusko, Ukrajina, aj.), kteří se zde učí anglickému, popřípadě českému jazyku a zároveň zde prožijí nezapomenutelné letní prázdniny a uvidí kromě jiného Vídeň, Drážďany, Kutnou Horu, apod.

Jestli umíte rusky alespoň na úrovni B2 a měli byste zájem o komunikaci s mladými lidmi, kteří se chtějí učit česky a rádi by poznali českou historii a kulturu, ozvěte se nám.

Co byste na naší letní škole dělali?

Například byste vyzvedli každé ráno studenty z hotelu, odvezli je do školy, absolvovali s nimi různé výlety (Karlštejn, Český Krumlov, Vídeň, apod.) a snažili se co nejvíce zpříjemnit jejich pobyt u nás.

Pokud máte zájem dozvědět se více o našem programu, můžete se podívat na naše stránky letovprage.cz, kde je program ke stažení.

Letní prázdniny u nás probíhají v červenci a v srpnu.

Pokud byste mohli u nás pracovat celé dva měsíce, bylo by to super, pokud ne, určitě se domluvíme i na kratší době.

Poažadavky:

Měl bys být aktivní a komunikativní

Určitě musíš být přátelský

Měl bys umět česky a rusky

Angličtina výhodou

Kreativita je jedině vítána!

Po absolvování letní brigády u nás ti rádi nabídneme i jiný pracovní poměr (například v našem marketingovém týmu!).

Ozvěte se na email: darya@oca-praga.cz

PS: ÚS pouze sdílí, pravopisné chyby jsme neopravovali.

Osobní nástroje