Chcete zlepšit angličtinu? Přihlaste se do naší jazykovky

Zdokonalit se v anglické konverzaci či gramatice mohou zájemci, kteří se přihlásí do kurzů Jazykové školy při Filozofické fakultě Masarykovy univerzity. V nabídce jsou kurzy semestrální i celoroční, které vedou zkušení a kvalifikovaní lektoři.

7. 10. 2022 Markéta Stulírová Uchazeči

Bez popisku

Renomovaní učitelé patřící k nejlepším v Brně, kurzy různých úrovní a zaměření, tradice provázaná s druhou nejstarší univerzitou v Česku. Jazyková škola při Filozofické fakultě Masarykovy univerzity, která si loni připomněla 20. výročí od založení, zahájila výuku na začátku října. Zájemci mohou vybírat z celoročních či semestrálních kurzů zaměřených na konverzaci nebo gramatiku. „Otevíráme také přípravné kurzy ke zkouškám FCE a CAE, v nichž se můžeme pochlubit stoprocentní úspěšností,“ vyzdvihla vedoucí jazykové školy Markéta Pilařová.

Podle ní stojí za úspěšnými absolventy kurzu zejména zkušený lektor David Musk, jehož precizní přístup je v Brně proslulý. „Získal učitelskou kvalifikaci a diplom v oborech sociologie a psychologie na univerzitě v Anglii, kde pak dvacet let působil na základních a středních školách,“ doplnila Pilařová. Spolu s Muskem na jazykové škole vyučují další dva Britové, lektorka ze Spojených států amerických a čeští certifikovaní lektoři s bohatými pedagogickými zkušenostmi.

Foto: archiv FF MU

Kurzy pokrývají všechny úrovně od A1 do C2. „Na webu máme k dispozici rozřazovací test, ale necháváme na lidech, ať se odhadnou sami. Test může být zkreslující, zvlášť pro někoho, kdo například dlouho anglicky aktivně nemluví a zvažuje konverzační kurz. V tomto případě doporučujeme zvolit úroveň o stupeň nižší, než určí výsledek testu. Ale samozřejmě je možnost dohodnout se i po zahájení na přestupu do kurzu, kde se uchazeč bude cítit nejlépe,“ podotkla Pilařová. Jako studijní materiály jazyková škola používá učebnice oxfordské Headway a English File či Outcomes od National Geographic a dále tematické či gramatické listy. Všechny učební materiály jsou zahrnuty v ceně kurzu.

Sledujte jazykovku na sociálních sítích

Web Facebook Instagram