Další TSP nanečisto již v lednu 2019

14. 12. 2018

Den otevřených dveří Filozofické fakulty Masarykovy univerzity představí uchazečům o studium nabízené studijní programy i přijímací řízení. Poprvé se uskuteční ve dvou dnech, a to v pátek 18. a v sobotu 19. ledna. Součástí pátečního programu bude setkání s úspěšnými absolventy fakulty, sobotní odpoledne poté nabídne možnost vyzkoušet si testy studijních předpokladů. Přijďte zažít jejich jedinečnou atmosféru, otestovat své vědomosti a získat okamžitou zpětnou vazbu.

Akce je přednostně určena pro zájemce o studium na Filozofické fakultě MU. Zúčastnit se můžete zdarma, kapacita je ale omezená.

Registrace FB událost Podrobnosti