Dvě akademické pracovnice FF MU získaly významná ocenění

6. 4. 2017 Ondřej Krajtl

Bez popisku

Medaili MŠMT 1. stupně za dlouhodobou pedagogickou činnost převzala prof. Milada Rabušicová (Ústav pedagogických věd FF MU) z rukou ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřiny Valachové. Medaile, která se uděluje od roku 1992, představuje nejvyšší ocenění v oblasti školství. Podrobnosti o předávání medaile i dalších oceněných zveřejnilo na svých webových stránkách MŠMT.

Prof. Rabušicová přebírá medaili od ministryně Valachové.

Na půdě Ústavu germanistiky, nordistiky a nederlandistiky FF MU předala Mgr. Barbora Veselá z Domu zahraničních služeb ocenění Outstanding Mobility Story doc. Miluši Juříčkové. Cena byla udělena již 26. března v Bukurešti na evropském vyhodnocení projektů Norway and EEA Grants, ale vyhlášení se účastnila pouze zástupkyně partnerské univerzity v Bo dr. Sirgrid Stykket. O projektu mobilit Norských fondů doc. Juříčkové jsme také informovali.

Doc. Juříčková při předávání ocenění na ÚGNN.

Paní profesorce Rabušicové i paní docentce Juříčkové srdečně blahopřejeme!