Kancelář e-learningu FF MU spouští nový stipendijní program

7. 6. 2018 Romana Švachová

Bez popisku

Pokud pracujete s e-kurzy, tvoříte multimediální materiály případně v prezenční výuce inovativně zapojujete technologie a s touto činností vám buď vypomáhá student či jste vyučující student, můžete zažádat o podporu v novém stipendijním programu Kanceláře e-learningu FF MU. Přihlašování projektů pro období podzimního semestru 2018 bude probíhat od 11. 6. do 22. 7., přičemž každý projekt lze zaregistrovat do jedné ze čtyř kategorií:

• tvorba e-kurzů a e-learningových podpor,
  • správa stávajících e-kurzů a aktualizace e-learningových podpor,
  • tvorba multimédií pro účely výuky,
  • zapojení technologií v prezenční výuce.

Úspěšné projekty budou podpořeny stipendiem ve výši 10 000–30 000 Kč. Veškeré další informace, podmínky programu a harmonogram pro podzim 2018 naleznete na speciální webové stránce