Podpora publikační činnosti studentů

25. 4. 2017 Ondřej Krajtl

Bez popisku

Do 19. května 2017 lze požádat o přidělení stipendia ze stipendijního programu děkana FF MU na podporu publikační činnosti. Program je určen studentům prezenční i kombinované formy studia všech stupňů, netýká se však studentů v celoživotním vzdělávání.

Podpora může být přiznána autorům textů v odborných časopisech, monografiích a konferenčních sbornících (kategorie publikací B, C, D a J v RIVu), které souvisí se studiem na FF MU a byly publikovány od května 2016 do dubna 2017. Publikace nevědecké povahy nebudou brány v úvahu. Zvýhodněny naopak budou publikace, jimž mohou být přiznány body v RIVu.

Žádosti podávejte na Studijní oddělení FF MU k rukám referentů pro doktorské studium (kancelář č. 6). Formulář žádosti včetně doplňujících informací naleznete na fakultních webových stránkách. Pro každý publikační záznam je k žádosti třeba doložit vytištěnou stránku dokládající zvěřejnění informací o publikaci v Informačním systému MU.

Pokud jste autory více publikací, nepodávejte jednotlivé žádosti, ale vždy výhradně jednu žádost, v níž uvedete všechny relevantní publikace.

Žádosti doručené po uzávěrce programu nebudou akceptovány.