V Čítárně má vzniknout kavárna, fakulta hledá provozovatele

Vedení Filozofické fakulty MU vypisuje veřejnou soutěž na provozování a nájem kavárenského pultu a zázemí v přízemí budovy D. Lhůta pro podávání nabídek byla prodloužena do 29. ledna 2021.

18. 12. 2020

Zadní část Čítárny v přízemí budovy D prošla v uplynulých měsících rekonstrukcí a vznikl zde kavárenský pult. Novému účelu prostor bylo uzpůsobeno také rozložení stolků a křesílek. Vedení fakulty nyní vypisuje veřejnou soutěž na provozovatele nově vzniklé kavárny. Podmínkou je otevírací doba shodná s otevírací dobou knihovny (pondělí–pátek 9:00–20:00, o víkendu 9:00–17:00) a zakázáno bude mj. použití jednorázových plastů. Kromě kávy a dalších horkých nápojů se počítá s prodejem sladkých i slaných pochutin „za ceny v místě a čase obvyklé, jež neodporují dobrým mravům“. Kvalita jejich nabídky bude jedním ze základních hodnotících kritérií v průběhu soutěže. Zahájení provozu kavárny se očekává v září 2021.

Kompletní zadání soutěže včetně formuláře pro podávání nabídek je dostupné na dokumentovém serveru FF MU.

Přehled všech článků