Grants Week 2017: možnosti financování výzkumu

8. 10. 2017

Bez popisku

Nejkvalitnější výzkum na Masarykově univerzitě je většinou financován z grantových soutěží, které zároveň tvoří v rámci celé univerzity přibližně 70 % financí určených na vědu. Grants Week představuje hlavní národní (GAČR, TAČR, MŠMT) a mezinárodní (Horizon 2020) grantové poskytovatele, nabízí pohled a zkušenosti úspěšných řešitelů či hodnotitelů jednotlivých grantových programů a prezentuje vybraná průřezová témata – etiku, duševní vlastnictví nebo komunikaci vědy.

Třetí ročník vzdělávací akce Grants Week organizuje Odbor výzkumu Rektorátu MU ve dnech 11.–13. října 2017. Program je realizován v anglickém jazyce; v jeho průběhu vystoupí např. Sean McCarthy, Michael Londesborough či Marek Vácha.

Detaily programu, registrační formulář a další údaje naleznete zde.