Film Culture: Brno 1945-1970

The History of Distribution, Exhibition and Reception

 
 
 







 
Name
Central  (1914–1945)
Úderka  (1950–)
 

Central Central
 
programme
16 March 1920–22 March 1956, Pásmo krátkých filmů; Pozor, bandité!
03 April 1945, Svatební kostel
05 October 1951–11 October 1951, Čs. filmový týdeník. Zlepšená orba, Fašanek, Na půdě Stalingradu, Frézovací stroj, Noční romance
12 October 1951–18 October 1951, Sovětská Arménie
14 October 1951, 15 October 1951, 17 October 1951, dětské představení
19 October 1951–25 October 1951, Čs. filmový týdeník. Mistr Třeboňský, Říkadla, Slovenské ráno, Valašské tance, Závodník - kreslená groteska
26 October 1951–01 November 1951, Čs. filmový týdeník. Věda a technika 1/48, V horách Krymu, Koncert mladých talentů, Ze života hmyzu
02 November 1951–08 November 1951, Čs. filmový týdeník. Polsko, Aleš II., Půjde to
09 November 1951–15 November 1951, Čs. filmový týdeník. Sovětský film. týdeník, Technický přehled I, Na pastvinách Kazachstánu, Vápno, Po stopách dinosaurů
10 November 1951, Daleko od Moskvy
16 November 1951–22 November 1951, Čs. filmový týdeník. Doprava v dílně, Děti hor, Kilometry práce, Nejstarší umění, Brigáda II.
17 November 1951, Daleko od Moskvy
23 November 1951–29 November 1951, Sovětská Litva
24 November 1951, To byl český muzikant, 1940
30 November 1951–06 December 1951, Čs. filmový týdeník. Dřevěný poklad, Proud 640, Dětské útulky, Stěhovaní, Čekáme na tebe
01 December 1951, To byl český muzikant, 1940
07 December 1951–13 December 1951, Kvetoucí Ukrajina
08 December 1951, První start
14 December 1951–20 December 1951, Čs. a sovětský filmový týdeník. Český porcelán, Dům radostného mládí, Nevýnosná linka, Vysoká pec, Kašlání a dýchání
15 December 1951, Zloději kol
21 December 1951–27 December 1951, Sovětský Kazachstán
22 December 1951, Rodina Benthinů
28 December 1951–31 December 1951, Sovětský Azerbajdžan
29 December 1951, Dědička
04 January 1952–07 January 1952, Čs. a sovět. film. týdeník - Les a úroda - Puškinovy oslavy - Ladožské jezero - Sport smělých
05 January 1952, Podivné manželství
08 January 1952–10 January 1952, Čs. a sovět. film. týdeník - Les a úroda - Puškinovy oslavy - Ladožské jezero - Sport smělých
11 January 1952–13 January 1952, Čs. a sovět. film. týdeník - Novinky hospodářských strojů - Dovolená venkova - Dobývání uhlí - Sportovní hry při II. kongresu MSS
12 January 1952, Podivné manželství
14 January 1952–16 January 1952, Čs. a sovět. film. týdeník - Novinky hospodářských strojů - Dovolená venkova - Dobývání uhlí - Sportovní hry při II. kongresu MSS
17 January 1952–19 January 1952, Čs. a sovět. film. týdeník: Novinky v zemědělství – Kalínigradci - Po severní Koreji - Motocyklové závody
19 January 1952, Podivné manželství
20 January 1952–22 January 1952, Čs. a sovět. film. týdeník: Novinky v zemědělství – Kalínigradci - Po severní Koreji - Motocyklové závody
26 January 1952–28 January 1952, Čs. a sovět. film. týdeník - Angara - Šlechtidká sídla u Moskvy - Pěstování polních tráv - Přespolní běh
26 January 1952–28 January 1952, Höglerův příkaz / případ
29 January 1952–31 January 1952, Čs. a sovět. film. týdeník - Angara - Šlechtidká sídla u Moskvy - Pěstování polních tráv - Přespolní běh
01 February 1952–03 February 1952, Čs. a sovět. film. týdeník - Rodné zpěvy - Jezero Tajmyr - V zemi trpaslíků
02 February 1952, Ve světlech manéže
04 February 1952–06 February 1952, Čs. a sovět. film. týdeník - Rodné zpěvy - Jezero Tajmyr - V zemi trpaslíků
08 February 1952 11h, Čs. a sovět. film. Týdeník - V moskevské zoo - Neviditelný život - Poděbrady – Zmije
09 February 1952, Ve světlech manéže
12 February 1952–14 February 1952, Čs. a sovět. film. týdeník - V moskevské zoo - Neviditelný život – Poděbrady - Zmije
15 February 1952–18 February 1952, Čs. a sovět. film. týdeník - Ze života buňky - Z ptačího světa - Zázračná laboratoř – Hlavatky
16 February 1952, Štika v rybníce
19 February 1952–21 February 1952, Čs. a sovět. film. týdeník - Ze života buňky - Z ptačího světa - Zázračná laboratoř – Hlavatky
22 February 1952–25 February 1952, Čs. a sovět. film. týdeník - Zlaté parohy - Oživená hlína - Život v lese - Nekonečný vesmír
23 February 1952, Šťastné setkání
26 February 1952–28 February 1952, Čs. a sovět. film. týdeník - Zlaté parohy - Oživená hlína - Život v lese - Nekonečný vesmír
29 February 1952–03 March 1952, Čs. a sovět. film. týdeník - U akademika Cleina - Kraj pohádkových skal - Ostrov kormoránů - Ze světa zvířat - Vojáci umělci
29 February 1952–03 March 1952, Poslední mohykán, 1947
04 March 1952–06 March 1952, Čs. a sovět. film. týdeník - U akademika Cleina - Kraj pohádkových skal - Ostrov kormoránů - Ze světa zvířat - Vojáci umělci
04 March 1952–06 March 1952, Poslední mohykán, 1947
07 March 1952–10 March 1952, Čs. a sovět. film. týdeník - Luna - Ostankinský zámek - Bruslaři - Člověk a opice
07 March 1952–10 March 1952, Osvobozená země
11 March 1952–13 March 1952, Čs. a sovět. film. týdeník - Luna - Ostankinský zámek - Bruslaři - Člověk a opice
11 March 1952–13 March 1952, Osvobozená země
14 March 1952–17 March 1952, Čs. a sovět. film. týdeník - Stavitelské památky Uzbekistánu - Diváme se do vody - Grónsko - Instinkty zvířat
14 March 1952–17 March 1952, Velký koncert
18 March 1952–20 March 1952, Čs. a sovět. film. týdeník - Stavitelské památky Uzbekistánu - Diváme se do vody - Grónsko - Instinkty zvířat
18 March 1952–20 March 1952, Velký koncert
21 March 1952–24 March 1952, Čs. a sovět. film. týdeník - Pionýři č. 5 - Chochlomské umění - Zákon velké lásky
21 March 1952–24 March 1952, Poplach
25 March 1952–27 March 1952, Čs. a sovět. film. týdeník - Pionýři č. 5 - Chochlomské umění - Zákon velké lásky
25 March 1952–27 March 1952, Poplach
28 March 1952–31 March 1952, Čs. a sovět. film. týdeník - V horách Altaje - Montované staby - Odkazy minulosti – Lemura
28 March 1952–31 March 1952, Hoši od Jestřábího jezera
01 April 1952–03 April 1952, Čs. a sovět. film. týdeník - V horách Altaje - Montované staby - Odkazy minulosti – Lemura
01 April 1952–03 April 1952, Hoši od Jestřábího jezera
10 January 1953–15 January 1953, Pestrá trojka
10 January 1953, Odsouzená vesnice
10 January 1953, Klubíčko VIII.
17 January 1953, Haškovy povídky
17 January 1953, Klubíčko IV.
24 January 1953, Skladatel Glinka
24 January 1953, V začarovaném zámku
30 January 1953–05 February 1953, Bojující Korea
31 January 1953, Únos
31 January 1953, Klubíčko I.
03 March 1953, Budulínek a zlý ptáčník
06 March 1953–12 March 1953, Na dně, 1952
07 March 1953, Olympiada - Helsinki 1952
10 March 1953, Na dně, 1952
13 March 1953–19 March 1953, Zákon velké lásky
14 March 1953, Olympiada - Helsinki 1952
24 March 1953–26 March 1953, Čaroděj Kara-Mor
27 March 1953–02 April 1953, Z Moskvy na Krym; Kvarteto
28 March 1953, Nad námi svítá
31 March 1953–02 April 1953, Klubíčko grotesek
01 May 1953–07 May 1953, 1. máj v Moskvě 1952, 1952
01 May 1953–07 May 1953, Zakletá nevěsta
01 May 1953–02 May 1953, Pára nad hrncem
08 May 1953–14 May 1953, Rok stalinské epochy
08 May 1953–09 May 1953, Trosečník z otrokářské lodi
12 May 1953–14 May 1953, Slon a švihadlo
15 May 1953–21 May 1953, Ivan Petrovič Pavlov
15 May 1953–21 May 1953, Pohádka o zlém větru
16 May 1953, Tajuplný ostrov
22 May 1953–28 May 1953, Krátké filmy: Umělecké památky v Levoči - Staroměstský orloj - Z minulosti ruské architektury - Město básníka - Puškina
26 May 1953–28 May 1953, Klubíčko I.
29 May 1953–04 June 1953, Dětství Maxima Gorkého
02 June 1953–04 June 1953, Přehlídka pohádek
05 June 1953–11 June 1953, Pouť za štěstím
09 June 1953–11 June 1953, Popelka
12 June 1953–18 June 1953, Léta dozrávání
16 June 1953–18 June 1953, Kamenný kvítek
19 June 1953–25 June 1953, Varšava; Pohádka o princezně a bohatýru
26 June 1953–02 July 1953, Sport milionů; Dětské pásmo
03 July 1953–09 July 1953, Sport milionů; Křížová trojka
10 July 1953–16 July 1953, Anait
14 July 1953–16 July 1953, Zelená knížka
17 July 1953–23 July 1953, Cirkus
21 July 1953–23 July 1953, Děti kapitána Granta
24 July 1953–30 July 1953, Člověk poznává přírodu - Věda, kultura a život č. 2
28 July 1953–30 July 1953, Timur a jeho parta
31 July 1953–06 August 1953, Život a jeho proměny - Věda a technika - ze života buňky - U pramene pravdy - Díváme se do vody
07 August 1953–13 August 1953, Původ a vývoj člověka - Věda a technika - Člověk a opice - Skryté dějiny - Věstonické mystérium
11 August 1953–13 August 1953, Nový Gulliver
14 August 1953–20 August 1953, Člověk proměňuje přírodu - Věda a technika - Zavlažování kolchozních polí - Les a úroda - U akademika Cicina - Jižní Morava žní
18 August 1953–20 August 1953, Balerína Nataša
21 August 1953–27 August 1953, Boj pod povrchem země
31 December 1953, Fanfan Tulipán, 1952
11 May 1954, Pátrání
02 July 1954–30 September 1954, Pásmo krátkých filmů
02 July 1954–05 July 1954, Ďáblova krása
03 July 1954, Mzda strachu (I., II.)
06 July 1954–08 July 1954, Peníze nebo život
09 July 1954–12 July 1954, Martin Eden, 1942; Budovatelé slapské přehrady; Nár. umělci J. Lada a J. Skupa
10 July 1954, Moulin Rouge
13 July 1954–15 July 1954, Měsíc nad řekou
16 July 1954–19 July 1954, Zvonokosy
19 July 1954, Ruce vzhůru
20 July 1954–22 July 1954, Katakomby, 1940
23 July 1954–26 July 1954, Stíny nad ostrovy
24 July 1954, Vesničanka
27 July 1954–29 July 1954, Tančila jedno léto
30 July 1954–02 August 1954, Hostinec u Kamenného stolu, 1948
31 July 1954, Příhoda v Marienštadtě
03 August 1954–05 August 1954, Krakatit
06 August 1954–09 August 1954, Mrtvý mezi živými
07 August 1954, Na shledanou, pane Grocku!
10 August 1954–12 August 1954, Prstýnek, 1945
13 August 1954–16 August 1954, Nezbedný bakalář, 1946
14 August 1954, Pan Taxi
17 August 1954–19 August 1954, Poslední mohykán, 1947
20 August 1954–23 August 1954, Bylo to v máji
21 August 1954, Pětka z Barské ulice
24 August 1954–26 August 1954, Předtucha, 1947
27 August 1954–30 August 1954, Vlčí díry
28 August 1954, Pásmo veselých filmů
31 August 1954–02 September 1954, Na daleké hlídce
03 September 1954–06 March 1954, Rodinné trampoty oficiála Tříšky, 1949
04 September 1954, Věrní přátelé
07 September 1954–09 September 1954, Nad námi svítá
10 September 1954–13 September 1954, Mladá léta, 1952
11 September 1954, Nebezpečný náklad
14 September 1954–16 September 1954, Třináctý revír
17 September 1954–20 September 1954, Čertova stěna
18 September 1954, Velitel lodi
21 September 1954–23 September 1954, Soudný den
24 September 1954–27 September 1954, Siréna
25 September 1954, Franz Schubert
28 September 1954–30 September 1954, Past
07 October 1955–13 October 1955, V ledových vodách oceánu; Klub Pickwickovců
08 October 1955–08 October 1955, Tanková brigáda, 1955
14 October 1955–20 October 1955, Pásmo krátkých filmů; Červená ještěrka, 1948; Kruté moře
21 October 1955–27 October 1955, Poslední mohykán, 1947; Pásmo grotesek
23 October 1955–23 October 1955, Nebezpečná hra
28 October 1955–03 November 1955, Silvestrovská noc; Past
29 October 1955–29 October 1955, Láska v kočáře
04 November 1955–10 November 1955, Pásmo krátkých filmů; Věrní přátelé
05 November 1955–05 November 1955, Fanfan Tulipán, 1952
11 November 1955–17 November 1955, Pásmo krátkých filmů; Anna na krku
12 November 1955–12 November 1955, Velká rodina
18 November 1955–24 November 1955, Pásmo krátkých filmů; Sluha dvou pánů
19 November 1955–19 November 1955, Lela ze samoty
25 November 1955–01 December 1955, Veselá zahrádka; Mezi dvěma ženami
26 November 1955–26 November 1955, Anděl na horách, 1955
02 December 1955–08 December 1955, Celý svět se směje; Pásmo zábavných filmů
03 December 1955–03 December 1955, Pád emirátu
09 December 1955–15 December 1955, Pásmo krátkých filmů; Bílý tesák
10 December 1955–10 December 1955, Kruté moře
16 December 1955–22 December 1955, Pásmo zábavných filmů; Řeka čaruje, 1945
17 December 1955–17 December 1955, Pudr a benzin
23 December 1955–29 December 1955, Pásmo krátkých filmů; Dovolená s Andělem, 1952
25 December 1955–25 December 1955, Strakonický dudák, 1955
30 December 1955–05 January 1956, Pásmo krátkých filmů; Kruté moře
31 December 1955–31 December 1955, Zvonokosy
06 January 1956–12 January 1956, Pestrý filmový kroužek; Týden v tichém domě, 1947
07 January 1956, Nechte to na mně, 1955
13 January 1956–19 January 1956, Filmová lidová universita - Ludvík van Beethoven; Pařížské předměstí
14 January 1956, Štvorylka
20 January 1956–26 January 1956, Pásmo krátkých filmů; Les vypráví
21 January 1956, Muž v povětří, 1955
27 January 1956–02 February 1956, Filmová lidová universita - Ludvík van Beethoven
28 January 1956, K novému břehu
10 February 1956–16 February 1956, Pásmo krátkých filmů; Ztracené stádo
11 February 1956, Větrná hora, 1955
17 February 1956–23 February 1956, Pásmo krátkých filmů; Tulák Macoun
18 February 1956, noční představení
24 February 1956–01 March 1956, Pásmo krátkých filmů; Anna Proletářka
25 February 1956, Rudá záře nad Kladnem, 1955
02 March 1956–08 March 1956, Pásmo krátkých filmů; Pudr a benzin
03 March 1956, Mladé dny
09 March 1956–15 March 1956, Pásmo krátkých filmů; Katakomby, 1940
10 March 1956, Po noci den, 1955
17 March 1956, Mandy, 1952
23 March 1956–29 March 1956, Pásmo krátkých filmů; Peníze nebo život
24 March 1956, Slečna ze Scuderi
05 April 1957–11 April 1957, Filmový žurnál - Volný způsob - Velká pardubická - Rembrandt - Svatba v Korálovém moři
05 April 1957–11 April 1957, Po Indonésii
06 April 1957, Otec, matka, moje žena a já
12 April 1957–15 April 1957, Michelangelo
16 April 1957–18 April 1957, Zlaté století
19 April 1957–25 April 1957, Míša dareba
19 April 1957–25 April 1957, Nechte to na mně, 1955
20 April 1957, Nejlepší člověk, 1954
21 April 1957, Vzbouření na vsi, 1949
26 April 1957–02 May 1957, Krátké filmy
26 April 1957–02 May 1957, Vítáme vás p. Marschall
27 April 1957, Zázraky se dějí jen jednou
30 April 1957, Tetička
03 May 1957–09 May 1957, Pilot neodpovídá
03 May 1957–09 May 1957, Kronika chudých milenců
04 May 1957, Pytlákova schovanka, 1948
08 May 1957, Jurášek
10 May 1957–16 May 1957, Kubula a Kuba Kubikula
10 May 1957–16 May 1957, Kudy kam
17 May 1957–23 May 1957, Začarovaný chlapec
17 May 1957–23 May 1957, Rozdělený byt
18 May 1957, Čert nespí
24 May 1957–30 May 1957, Zlatá antilopa
24 May 1957–30 May 1957, Vina Vladimíra Olmera
25 May 1957, Zářijové noci
31 May 1957–06 June 1957, Ženich pro Annu Zaccheovou
31 May 1957–06 June 1957, Jablůňka se zlatými jablky
01 June 1957, Dům života
07 June 1957–13 June 1957, O lenivém Pepíkovi
07 June 1957–13 June 1957, Ohně v údolí
08 June 1957, Kdo je bez viny?
14 June 1957–20 June 1957, Alík hrdina
14 June 1957–20 June 1957, Advent, 1956
15 June 1957, Eroica
21 June 1957–27 June 1957, Krátké filmy
21 June 1957–27 June 1957, Luisa a Lotka
22 June 1957, Obléhání Bělehradu
28 June 1957–04 July 1957, Krátké filmy
28 June 1957–04 July 1957, Hlas toho druhého
29 June 1957, Propast
04 July 1958–10 July 1958, Špalíček, 1947
04 July 1958–10 July 1958, Velké manévry
05 July 1958, Poutník
11 July 1958–17 July 1958, Ztracená stopa, 1953; Na mou odpovědnost; Torero
18 July 1958–24 July 1958, Volání osudu; Polach
25 July 1958–31 July 1958, Právě začínáme, 1946; Čtyři kroky v oblacích; Závoj samoty
08 August 1958–14 August 1958, Váhavý střelec; Zde jsou lvi; Bel ami
15 August 1958–21 August 1958, Bílý tesák; Malé světlé; Rameno spravedlnosti
22 August 1958–28 August 1958, Smějeme se s Charlie Chaplinem
29 August 1958–04 September 1958, Za slobodu; Krásky noci
04 September 1958–11 September 1958, Poutník; Lissy
09 September 1958–11 September 1958, U snědeného krámu
12 September 1958–18 September 1958, Akce Teutonský meč
19 September 1958, Prstýnek, 1945
20 September 1958, Svět patří nám, 1937
21 September 1958, Týden v tichém domě, 1947
22 September 1958, Veselý souboj, 1950
23 September 1958, Racek má zpoždění
24 September 1958, Čertova stěna
25 September 1958, Vzbouření na vsi, 1949
26 September 1958–02 October 1958, Akce Teutonský meč
02 October 1959–08 October 1959, Kroky beze stop
03 October 1959, Mořská duše
06 October 1959, Všichni se znali
07 October 1959, Už nikdy kamarádi
08 October 1959, Smečka
09 October 1959–12 October 1959, Černý prapor
09 October 1959–12 October 1959, Dechovka
10 October 1959, Taková láska
13 October 1959–15 October 1959, Na císařův rozkaz
16 October 1959, Devdas
17 October 1959, Legenda o lásce
18 October 1959, Zkáza Levinsonova oddílu
19 October 1959, Výstřel na pobřeží
20 October 1959, Město dávných bolestí
21 October 1959, Novoroční oběť
22 October 1959, Děti Hirošimy
23 October 1959, Přátelé na neděli
24 October 1959, Orel se nevzdává
25 October 1959, Místo nahoře
27 October 1959–29 October 1959, Muž, který prochází zdí
30 October 1959–02 November 1959, Domov pro dva
31 October 1959, Dům na Ořechovce
03 November 1959–05 November 1959, Pohádka máje
06 November 1959–12 November 1959
20 November 1959–26 November 1959, XX. století
20 November 1959–26 November 1959, Mladá garda (I.díl) - Slib
21 November 1959, Piráti
27 November 1959–30 November 1959, Muž s puškou
27 November 1959–30 November 1959, Deset dnů
28 November 1959, My zázračné děti, 1958
01 December 1959–03 December 1959, Ulice plná překvapení
04 December 1959–07 December 1959, Kroky beze stop
08 December 1959–12 December 1959, N. S. Chruščov v Americe
11 December 1959–17 December 1959, Filmový žurnál - Kouzelný svět, Věda a technika 6, Na horolezecké tůře, Pro vyšší úroveň, Tělovýchova a sport 5, Kouzelný luk.
13 December 1959–19 December 1959
18 December 1959–21 December 1959, Předtucha, 1947
18 December 1959–21 December 1959, Dům na Ořechovce
22 December 1959–24 December 1959, Předtucha, 1947
25 December 1959–31 December 1959, Katakomby, 1940
25 December 1959–31 December 1959, Rytíř bez zákona
01 January 1960–04 January 1960, Poslední mohykán, 1947; Řeka čaruje, 1945
05 January 1960–07 January 1960, Pudr a benzin; Řeka čaruje, 1945
08 January 1960–14 January 1960, Cizí děti; Matka Indie
15 January 1960–21 January 1960, Byl jsem družicí Slunce
22 January 1960–25 January 1960, Byl jsem družicí Slunce; Rytíř bez zákona
26 January 1960–28 January 1960, Byl jsem družicí Slunce; Proces odročen
05 February 1960–11 February 1960, Zpívající pudřenka; Místo nahoře
16 February 1960–18 February 1960, Lyžařská abeceda; Král Šumavy, 1959
23 February 1960–25 February 1920, Život pro Jana Kašpara; Útěk ze stínu
26 February 1960–29 February 1960, Hej rup!
27 February 1960, Letiště nepřijímá
28 February 1960, Hej rup!
01 March 1960–03 March 1960, Hry a sny; Taková láska
04 March 1960, Hra o život
05 March 1960, Dva z velké řeky
05 March 1960, Advent, 1956
06 March 1960, Páté kolo u vozu, 1957
06 March 1960, Páté kolo u vozu, 1957
07 March 1960, Roztržka
08 March 1960, Anna Proletářka
09 March 1960, Tam na konečné
10 March 1960, Žižkovská romance
11 March 1960–17 March 1960, Po stopách strachu
12 March 1960, Skály a lidé
18 March 1960–21 March 1960, Střecha Japonska
19 March 1960, Konec cesty
22 March 1960–24 March 1960, FLU-Čelkaš; Dům na rozcestí
25 March 1960–28 March 1960, Válka gaučů; Horský pilot
26 March 1960, Láska ve čtvrtek
27 March 1960, Válka gaučů
29 March 1960–31 March 1960, Dobrou chuť; Probuzení
07 April 1961–13 April 1961, Zápas nad oblaky; Florenc
14 April 1961–20 April 1961, Měsíc nad řekou; Kapitáni zůstávají na palubě
18 April 1961–20 April 1961, Hrdinové Šipky; Krvavá cesta
21 April 1961–27 April 1961, Tajemstvé dvou oceánů
25 April 1961–27 April 1961, Poslední výstřel
28 April 1961–04 May 1961, Zápas nad oblaky
28 April 1961–04 May 1961, Lední revue
02 May 1961, Romeo a Julie
02 May 1961, Vstanou noví bojovníci
03 May 1961, Siréna
04 May 1961, Anna Proletářka
05 May 1961–11 May 1961, Po stopách naší budoucnosti; Ohně v údolí
09 May 1961, Kavárna na hlavní třídě
10 May 1961, Morálka paní Dulské
10 May 1961, Malý uprchlík
11 May 1961, Neporažení
12 May 1961–18 May 1961, Kamkoliv přijdete
16 May 1961, Past
17 May 1961, Vyšší princip
18 May 1961, Májové hvězdy
19 May 1961–25 May 1961, Nedokončený román
23 May 1961, Frona, 1954
23 May 1961, Othello
24 May 1961, Únos
25 May 1961, Nevěra
26 May 1961–01 June 1961, Večer tříkrálový; Malý uprchlík
30 May 1961–01 June 1961, Kalné vody; Předtucha, 1947
02 June 1961–08 June 1961, S kamerou za zvěří
06 June 1961–08 June 1961, Kamenné horizonty; Cesta a osudy
09 June 1961–15 June 1961, Skaldatel Nie Er
13 June 1961–15 June 1961, Modrý kříž; Dítě potřebuje lásku
16 June 1961–22 June 1961, Bezesná noc; Malé světlé
20 June 1961–22 June 1961, Jan Roháč z Dubé, 1947; Otec, matka, služka a já
23 June 1961–29 June 1961, Otec, matka, moje žena a já; Syn
27 June 1961–29 June 1961, Smrtící lék; Tváře Afriky
30 June 1961, Nad Afrikou svítá
05 October 1962, Král Šumavy, 1959
06 October 1962, Tenkrát o vánocích
07 October 1962, Zatoulané dělo
08 October 1962, Práče
09 October 1962, Dnes večer všechno skončí
10 October 1962, Svědectví (I, II)
11 October 1962, Svědectví (I, II)
12 October 1962–18 October 1962, Expedice TANAP
19 October 1962–25 October 1962, Velký pochod
19 October 1962–22 October 1962, Vlčí jáma
23 October 1962–25 October 1962, Před potopou
26 October 1962–01 November 1962, Stvoření světa; Smršť
02 November 1962–05 November 1962, Bitva na pochodu
06 November 1962–08 November 1962, Kozácký velitel
09 November 1962–15 November 1962, Zbojník Oleksa Dovbuš; Piková dáma
16 November 1962–22 November 1962, Pohleďte na toto město
16 November 1962–19 November 1962, Tereza
20 November 1962–22 November 1962, Osení
23 November 1962–29 November 1962, Trosečníci z mrtvého moře; Podivná návštěva
30 November 1962–03 December 1962, Tam za lesem
04 December 1962–06 December 1962, Večer tříkrálový
07 December 1962–10 December 1962, Baron Prášil; Čisté nebe
11 December 1962–13 December 1962, Pěšky do nebe; Smyk
14 December 1962–20 December 1962, Černá dynastie
14 December 1962–17 December 1962, Místo nahoře
18 December 1962–20 December 1962, Rocco a jeho bratři
21 December 1962–23 December 1962, Lékař a šarlatán; 105% alibi
25 December 1962–27 December 1962, Poutník
28 December 1962–03 January 1963, Procesí k Panence
01 January 1963–03 January 1963, Francouzka a láska
04 January 1963–07 January 1963, Opiová válka
04 January 1963–07 January 1963, Chlap jako hora
08 January 1963–10 January 1963, Vojna a mír (I., II.)
08 January 1963–10 January 1963, Komik
11 January 1963–17 January 1963, Velké tajemství
18 January 1963–24 January 1963, Útěk z pekla I, II
25 January 1963–31 January 1963, Zítra bude premiéra
25 January 1963–31 January 1963, Padělek
01 February 1963–07 February 1963, Proslulý 702
01 February 1963–07 February 1963, Nad střechami světa
08 February 1963–14 February 1963, Kápo
12 February 1963–14 February 1963, Kápo
22 February 1963–28 February 1963, Karlovarské vavříny
22 February 1963–28 February 1963, Poslední svědek
01 March 1963–04 March 1963, Pruhovaná plavba
01 March 1963–07 March 1963, Hledá se táta
05 March 1963–07 March 1963, Dvě patra štěstí
08 March 1963–14 March 1963, Perly svaté Lucie
15 March 1963–21 March 1963, U stropu je pytel blech
22 March 1963–28 March 1963, Čas minulý
29 March 1963–04 April 1963, Kůň pro dva, 1962
28 December 1963–31 December 1963, Strašidla ze Spessartu
03 January 1964–09 January 1964, Bylo nás deset
07 January 1964, Mlčící stopy
10 January 1964–17 January 1964, Zmýlená neplatí; Jánošík (I., II.), 1935
14 January 1964, Znovu v nesnázích
17 January 1964–23 January 1964, My dva muži; Pekelník
21 January 1964, Horoucí srdce
24 January 1964–30 January 1964, Páté oddělení; Nepokořené Španělsko
28 January 1964, Hlavní výhra; Komik
31 January 1964–08 February 1964, Páté oddělení; Nepokořené Španělsko
04 February 1964, Hlavní výhra; Komik
07 February 1964–13 February 1964, Rusalka
11 February 1964, Italky a láska
14 February 1964–20 February 1964, Host z ostrova
18 February 1964, Host s ostrova svobody
21 February 1964–27 February 1964, Jak být milována
28 February 1964–05 March 1964, Pilot a láska; Dva pod jedním nebem
02 March 1964, Psohlavci, 1955
03 March 1964, Proti všem
04 March 1964, Temno
05 March 1964, Jan Hus, 1954
06 March 1964–12 March 1964, Nesnáze s kariérou
10 March 1964, Jak je důležité míti Filipa; Sladký život
13 March 1964, Sonáty
14 March 1964, Sonáty
15 March 1964, Smrt si říká Engelchen
16 March 1964, Smrt si říká Engelchen
17 March 1964, V pravé poledne
20 March 1964–26 March 1964, Mykom PH 510
27 March 1964–02 April 1964, Babička a já
01 April 1965, Dialog
02 April 1965–08 April 1965, Zámek z písku
13 April 1965, Ohrada
14 April 1965–15 April 1965, Smrt si říká Engelchen
16 April 1965–22 April 1965, Neobyčejná třída; Návrat Veroniky
23 April 1965–25 April 1965, Kapitánův stůl
26 April 1965–28 April 1965, Větroplach
29 April 1965, Bílá krev
30 April 1965–03 May 1965, Velká válka
04 May 1965, Stařec a moře, 1957
05 May 1965, Snídaně v trávě
06 May 1965, Nemilovaná
07 May 1965–10 May 1965, Muži bez zákona
11 May 1965–13 May 1965, Muži nestrárnou
14 May 1965–20 May 1965, Případ Barnabáš Kos
21 May 1965–24 May 1965, Nesmiřitelní
25 May 1965–27 May 1965, Krok do tmy
28 May 1965–31 May 1965, Komik
01 June 1965–03 June 1965, Na každé jednou dojde
04 June 1965–10 June 1965, Sedm statečných, 1960
11 June 1965–14 June 1965, Starci na chmelu
15 June 1965–17 June 1965, Pro mě nehrá blues
18 June 1965–21 May 1965, Země andělů
22 June 1965–24 June 1965, Bílá velryba
25 June 1965–28 June 1965, Kráva a zajatec
29 June 1965–01 July 1965, Svět, kde se žebrá
08 July 1966–11 July 1966, Ve znamení Kon-Tiki
12 July 1966–14 July 1966, Přijít a zůstat
15 July 1966–18 July 1966, Betonová džungle
19 July 1966–21 July 1966, V zajetí smíchu
22 July 1966–28 July 1966, Soy Cuba; Meč a váhy, 1963
29 July 1966–04 August 1966, Bílý princ; Kasař
05 August 1966–11 August 1966, Tajemství čínského karafiátu
12 August 1966–15 August 1966, Honba za kytarami, 1964
16 August 1966–18 August 1966, Arsen Lupin kontra Arsen Lupin; Tři mušketýři (I., II.)
19 August 1966–22 August 1966, Vinnetou I.
23 August 1966–25 August 1966, Vinnetou - Rudý gentleman
26 August 1966–29 August 1966, Vinnetou II.
30 August 1966–01 September 1966, Otevřete, někdo zvoní; Uprostřed noci
02 September 1966–05 September 1966, Vanina Vanini
06 September 1966, Tabák
09 September 1966–12 September 1966, Tabák; Itálie poklusem
13 September 1966, Itálie poklusem
14 September 1966–15 September 1966, Itálie poklusem; Práskači
16 September 1966–22 September 1966, Mít kam jít
23 September 1966–29 September 1966, Syn kapitána Blooda
07 October 1967–13 October 1967, Truchlící pozůstalí
07 October 1967–13 October 1967, Eva tropí hlouposti
13 October 1967–19 October 1967, Old Shatterhand; Věčná obnova
20 October 1967–22 October 1967, Bagnolo
20 October 1967–26 October 1967, Muž a žena
27 October 1967–02 November 1967, Kdo by cokoliv věděl; Dolarová manželství, 1964
27 October 1967–02 November 1967, Kdo by cokoliv věděl; Dolarová manželství, 1964
03 November 1967, Časně ráno
03 November 1967–09 November 1967, Očarováni Sibiří
10 November 1967–16 November 1967, Drahý John; Karambol
17 November 1967–23 November 1967, Ukradená nevěsta
24 November 1967–27 November 1967, Štěstí
28 November 1967–30 November 1967, Potom nastane ticho
01 December 1967–07 December 1967, Melodie podzemí, 1962; Večer tříkrálový
08 December 1967–14 December 1967, Záhadný kontraband; Procitnutí malého chlapce
15 December 1967–21 December 1967, Včera, dnes a zítra; Kristova léta
22 December 1967, Salvatore Giuliano
23 December 1967, Můj spolužák
25 December 1967, Pekelník
26 December 1967, Pohled z mostu
27 December 1967–28 December 1967, Rozvod po italsku
29 December 1967–04 January 1968, Mladý Törless
05 July 1968–11 July 1968, Melodie podzemí, 1962
09 July 1968, Svatba jako řemen
10 July 1968, Svatba jako řemen
11 July 1968, Svatba jako řemen
12 July 1968–18 July 1968, Pahorek
19 July 1968–25 July 1968, Návrat domů; Na sever Aljašky, 1960
26 July 1968–01 August 1968, Mezi muži
27 July 1968, Jazzová revue, 1962
28 July 1968, Jazzová revue, 1962
29 July 1968, Sváteční vyjížďka
30 July 1968, Jak získat úspěch v lásce, 1962
31 July 1968, Tlupa holohlavých
01 August 1968, Zuřivá léta
02 August 1968–08 August 1968, Markéta Lazarová
09 August 1968–15 August 1968, Šíleně smutná princezna
16 August 1968–22 August 1968, Rakev ve snu viděti
06 September 1968–12 September 1968, Strašidla ze Spessartu
13 September 1968–19 September 1968, Na obchůzce
17 September 1968, Život pro Ruth; Galantní slavnosti
20 September 1968–26 September 1968, V srdci Evropy
27 September 1968–03 October 1968, Rio Bravo, 1955
04 July 1969–10 July 1969, Prsten s nymfou
11 July 1969–17 July 1969, Drahý John; Nikdo nechtěl umírat
18 July 1969–24 July 1969, Grand restaurant pana Septima, 1966; Vládci pralesů
25 July 1969–31 July 1969, Melodie podzemí, 1962; Semafor na zelenou
01 August 1969–07 August 1969, Svatba jako řemen; Smůla na patách
08 August 1969–14 August 1969, Lásce se musí učit; Veselý souboj, 1950
15 August 1969–21 August 1969, Nejkrásnější věk; Veselý souboj, 1950
22 August 1969–28 August 1969, Giuletta a duchové
29 August 1969–04 September 1969, Přítelé kopretiny; Stroskotáme zajtra
05 September 1969–11 September 1969, Všichni dobří rodáci
12 September 1969–18 September 1969, Smrt v červeném jaguáru
19 September 1969–25 September 1969, Kdybych byl špion; Bez slitování
26 September 1969–02 October 1969, Paša
03 July 1970–09 July 1970, Pac a pusu; Průvodce ženatého muže, 1967
10 July 1970–16 July 1970, Dostavník, 1966
14 July 1970–16 July 1970, Anna Karenina, 1947
17 July 1970–23 July 1970, Bonnie a Clyde, 1967
24 July 1970–30 July 1970, Výstřely na Brodwayi
31 July 1970–06 August 1970, Andílek anbe panna z Bamberku
07 August 1970–13 August 1970, Ptáci, 1963
14 August 1970–20 August 1970, Hraběnka z Hongkongu
21 August 1970–27 August 1970, Psycho, 1960
28 August 1970–03 September 1970, Sbohem; Berto; Tygr a kočička
04 September 1970–10 September 1970, Dávné léto
11 September 1970–17 September 1970, Dobrodružství Toma Sawyera; Dávné léto
18 September 1970–25 September 1970, Smrt Indiána Joea; Requiem za rytíře
25 September 1970–01 October 1970, Armáda a bílý kůň; Na kolejích čeká vrah
 
Pictures

1945; zdroj: Archiv města Brna
 
nahoru