Film Culture: Brno 1945-1970

The History of Distribution, Exhibition and Reception

 
 
 







 
Name
Beseda
 
District
Slatina
 
programme
03 July 1954–04 July 1954, Alena, 1947
07 July 1954, Sedmý den je neděle
10 July 1954–11 July 1954, Kavárna na hlavní třídě; Komi a SSSR
14 July 1954, Panika
17 July 1954–18 July 1954, Pole neorané
21 July 1954, Setkání v Bukurešti
24 July 1954–25 July 1954, Koráby útočí
28 July 1954, Pelikán má alibi
04 August 1954, Za dva groše naděje
07 August 1954–08 August 1954, Výstraha
11 August 1954, Turbina
14 August 1954–15 August 1954, Katakomby, 1940
18 August 1954, Roztomilý člověk
20 August 1954–22 August 1954, Mlýn na Pádu
25 August 1954, Tygr Akbar
28 August 1954–29 August 1954, Tajemství stříbřitého prášku
01 September 1954, Prostý hrdina, 1947
04 September 1954–05 September 1954, Rodná země
08 September 1954, Dobrodružství v sibiřském expresu
11 September 1954–12 September 1954, Rimskij Korsakov
15 September 1954, Očima vzpomínek
18 September 1954–19 September 1954, Hej rup!; Mistr. světa v hokeji II. č.
21 September 1954–23 September 1954, Pod cizím jménem
25 September 1954–26 September 1954, Ruy Blas
29 September 1954, Jeden z bídníků
01 January 1955, Defilé krásy
08 October 1955–09 October 1955, Milenci z mrtvého ramene
12 October 1955, Pod městem
15 October 1955–16 October 1955, Tetička
19 October 1955, Naftaři v Kaspickém moři
22 October 1955–23 October 1955, Mistr světa
26 October 1955, Stíhání
29 October 1955, Ernst Thälmann
30 October 1955, Dřevěná dědina
02 November 1955, Veselý souboj, 1950
05 November 1955, Zvonokosy
06 November 1955, Ve světlech manéže
09 November 1955, Silnější než moc
12 November 1955–13 November 1955, Návštěva z oblak, 1955
19 November 1955–20 November 1955, Carola Lamberti
22 November 1955–23 November 1955, 376 dní na ledové kře
26 November 1955–27 November 1955, Nebezpečné stezky
29 November 1955–01 December 1955, Křest ohněm
03 December 1955, Tulák Macoun
04 December 1955, Pyšná princezna, 1952
07 December 1955, V 90. minutě nerozhodně
10 December 1955, Dovolená s Andělem, 1952
11 December 1955, Ve dnech míru
14 December 1955, Krásky noci
17 December 1955–18 December 1955, Boj o jižní točnu
21 December 1955, Varšavská premiéra
25 December 1955, Cesta do pravěku, 1955
26 December 1955, Pan Fabre
27 December 1955–30 December 1955, Klub Pickwickovců
31 December 1955, Zítra se bude tančit všude, 1952
07 January 1956–08 January 1956, Věznice parmská (I. díl)
11 January 1956, Věznice parmská (II. díl)
14 January 1956–15 January 1956, Vídeňský komediant
18 January 1956, Aleko
20 January 1956–22 January 1956, Romeo a Julie
28 January 1956–29 January 1956, Letní láska
01 February 1956, Katakomby, 1940
10 February 1956–12 February 1956, Pavel loutkář
15 February 1956, Mistři zimních sportů
18 February 1956–19 February 1956, Věc k vyřízení
22 February 1956, Syn přístavu
25 February 1956–26 February 1956, Neklidné mládí
29 February 1956, Ed Martin vypovídá
07 March 1956, Zvony z rákosy
10 March 1956–11 March 1956, Velká rodina
13 March 1956–15 March 1956, Zrození M. Simona
17 March 1956–18 March 1956, Z mého života, 1955
21 March 1956, Bílá hříva
24 March 1956–25 March 1956, Kruté moře
28 March 1956, Domek z karet
03 April 1957, Kolotoč
06 April 1957–07 April 1957, Othello
10 April 1957, Noc je mým královstvím
17 April 1957, Ztracené stádo
20 April 1957–21 April 1957, Kronika chudých milenců
22 April 1957, Sinha Moca
27 April 1957–28 April 1957, Vina Vladimíra Olmera
01 May 1957, Dva kapitáni
04 May 1957–05 May 1957, Krvavá cesta
08 May 1957–09 May 1957, Zaostřit, prosím
11 May 1957–12 May 1957, O Cangaceiro
15 May 1957, 52 týdnů je rok
17 May 1957–20 May 1957, Berlínská romance
22 May 1957, Poplach v horách
25 May 1957–26 May 1957, Kudy kam
29 May 1957, Osudy bubeníkovy
01 June 1957–02 June 1957, Villa Borghese
04 June 1957–06 June 1957, Pro žhavou lásku mládí
08 June 1957–09 June 1957, Mexikánec
12 June 1957–13 June 1957, Kamenné horizonty
15 June 1957–16 June 1957, Dalibor
19 June 1957, Manželství dr. Danwitze
26 June 1957–27 June 1957, V bouři
29 June 1957–30 June 1957, Hra o život
05 July 1958–06 July 1958, Zamilovaní
09 July 1958–10 July 1958, Člověk na kolejích
12 July 1958–13 July 1958, Tam na konečné
16 July 1958–17 July 1958, Zápasník a clown
19 July 1958–20 July 1958, Klobouk pana Anatola
23 July 1958–24 July 1958, Pan profesor Hanibal
26 July 1958–27 July 1958, Ročník 21
30 July 1958–31 July 1958, Neobyčejné léto
02 August 1958–03 August 1958, Soupeři za volantem
06 August 1958–07 August 1958, Gervaisa
09 August 1958–10 August 1958, Štěnata
13 August 1958–14 August 1958, Byly jsme tři
16 August 1958–17 August 1958, Velký hejtman
20 August 1958–21 August 1958, Chléb, láska a žárlivost
23 August 1958–24 August 1958, Páté kolo u vozu
27 August 1958–28 August 1958, Cesta pravdy
30 August 1958–31 August 1958, Počestná děvka
06 September 1958–07 September 1958, Čtyřicet čtyři
13 September 1958–14 September 1958, Leningradská symfonie
16 September 1958–18 September 1958, O délku hlavy
20 September 1958–21 September 1958, Stvoření světa
24 September 1958–25 September 1958, Předurčení
27 September 1958–28 September 1958, Akce Teutonský meč
01 October 1958–02 October 1958, Dani
06 October 1962–07 October 1962, Perla
11 October 1962, Vzpoura svědomí, I. díl
13 October 1962–14 October 1962, Gardový seržant
16 October 1962, Zemanská čest
18 October 1962, Vzpoura svědomí, II. díl
20 October 1962–21 October 1962, Valentin Dobrotivý
23 October 1962, Lileja
25 October 1962, Sonáty
27 October 1962–28 October 1962, K životu zrození
30 October 1962, Neschovávejte se, když prší
01 November 1962, Ve znamení Kon Tik
03 November 1962, Noc rozhodnutí
04 November 1962, Maximův návrat
06 November 1962, Půlnoční mše
08 November 1962, Dvacet pět hodin ve vesmíru
10 November 1962–11 November 1962, Umělcem s překážkami
13 November 1962, Jaká slast žít?
15 November 1962, Dravec
17 November 1962–18 November 1962, Dospělé děti
20 November 1962, Zlatá pavouk
22 November 1962, Vrah
08 December 1962–09 December 1962, Bitva na pochodu
11 December 1962, Nejlepší člověk, 1954
13 December 1962, V sobotu večer, v neděli ráno
15 December 1962–16 December 1962, Dívka Rosemarie
18 December 1962, Bílá oblaka
20 December 1962, Člověk obojživelník
22 December 1962, Nechci se ženit
25 December 1962, Vlnobití
26 December 1962, Zbojník
27 December 1962, Jiný člověk
11 January 1964, Velká cesta Jar. Haška
12 January 1964, Velká cesta Jar. Haška
14 January 1964, Gangsteři a filantropové
16 January 1964, Most
18 January 1964, Až přijde kocour
19 January 1964, Až přijde kocour
24 January 1964–30 January 1964, Tři mušketýři (I., II.)
08 February 1964, Pohled z mostu
11 February 1964, Štěstí v aktovce
15 February 1964, Na laně
16 February 1964, Na laně
22 February 1964, Kapitánův stůl
23 February 1964, Hlídač dynamitu
28 February 1964–05 March 1964, Muži bez zákona
03 March 1965–04 March 1956, Případ Mauricius
06 July 1969, Funebrák
07 July 1969, Funebrák
10 July 1969, Nechtěl zabíjet
13 July 1969, Druhý dech
14 July 1969, Druhý dech
17 July 1969, Nákupčí peří
20 July 1969, Ta třetí
24 July 1969, Na sever Aljašky, 1960
25 July 1969–31 July 1969, Lhář a jeptiška
30 July 1969, krásnější věk
02 August 1969, Zlaté časy ve Spessartu
03 August 1969, Zlaté časy ve Spessartu
06 August 1969, Ach, ty ženy!
09 August 1969, Farářův konec
10 August 1969, Farářův konec
13 August 1969, Černý stín
16 August 1969, Královský omyl
17 August 1969, Královský omyl
20 August 1969, Maskovaná milenka
22 August 1969–28 August 1969, Fantastická cesta, 1966
27 August 1969, Paprsky inženýra Garina
29 August 1969–04 September 1969, Velké manévry
05 September 1969–11 September 1969, Dynamit v zeleném
10 September 1969, Doktorka Věra
04 July 1970, Senzační prázdniny
05 July 1970, Senzační prázdniny
08 July 1970, Šest černých dívek
11 July 1970–12 July 1970, Třpyt v trávě, 1961
15 July 1970, Zoja, 1944
18 July 1970–19 July 1970, Kladivo na čarodejnice
22 July 1970, Mám dvě mámy a dva táty
25 July 1970–26 July 1970, Slunce rošťáků
29 July 1970, Směšný pán
01 August 1970–02 August 1970, Ecce homo Homolka
05 August 1970, Agův poklad
08 August 1970–09 August 1970, Čekej do tmy, 1967
12 August 1970, Desátý krok
15 August 1970–16 August 1970, Dobrodruzi, 1967
19 August 1970, Operace Bělehrad
22 August 1970–23 August 1970, Po stopách krve
26 August 1970, Počestné paní pardubické
02 September 1970, Muž a boj
05 September 1970–06 September 1970, Sbohem
05 September 1970–06 September 1970, Berto
09 September 1970, Advokát chudých
19 September 1970–20 September 1970, Panenství a kriminál
23 September 1970–25 September 1970, Malí vojáci
26 September 1970–27 September 1970, Obklíčeni slony
30 September 1970, Ztroskotáme zajtra
 
nahoru