Jeden z členů katedry byl přistižen, jak se inkognito oddává pokleslým mimouniverzitním činostem. Náš tajný fotoreportér zachytil 2xDr. R.B. na společenském večeru archeologů, který se odehrával v průběhu noci z 19. na 20. května ve známém archeologickém objektu na Pohansku. Tímto večerem mezinárodní archeologická studentská konference zcela jistě vyvrcholila.

Začínalo se polehoučku a ještě za světla (povšimněte si prosím důmysleného zapojení pro elektronické signály linoucí se z přistavené bečky piva zn. Zubr – filosofům známého z účinkování v kočovné společnosti dr. J.P)

Za chvíli se rozsvítily rudé oči Marshallů - viz: zdánlivá tautologie Katapult píseň Katapult (malý obdélníček při spodním okraji letecké mapy je archeologická stanice - je to jako byste se dívali na Měsíc v televizi a při tom na něm stáli)

Mírně přitroublý výraz R.B. svědčí o nebývalé koncentraci na hru (domnívám se že na programu je skladba Pal vocuď hajzle!). V pravo hostující místní zpěvák.

Za málo peněz hodně muziky, toť naše heslo. Není nutno se obklopit mohutnou hradbou bicích - jistě brilantní technika udělá z nouze ctnost (i když se říká, že z lejna bič neupleteš, popřípadě nezapráskáš).

Stálo to za to, protože se hrálo do divého i líného tance krásným studentkám (hodně dlouho přes půlnoc).

Dle nápřahu je zřejmé, že hodina pokročila a muzika přitvrdila. Provokativně postavená láhev s minerálkou musí odbourat jakékoli podezření ohledně typu konzumovaných nápojů (minerálka byla hnusná - bylo záhodno vrátit se ke starým návykům). 

Stále tanec. Na fotografii pouze zlomek tanečníků, v největším reji totiž nikdo nestíhal fotit  (Umíme hrát i pomalu.)

Besídka pokračujeme i po půlnoci. Hlavně, že je večírek.

Hlavně, že byl večírek - na přání zahrajeme i pro Vás.