Cinematic Brno
Documentation of movie exhibition history and cinema-goers’ preferences in Brno, 1918-1945

 
  
Genre
sensační dobrodružný film
 
Number
Perleťář pařížský; Pařížský perleťář, Perlenmacher von Paris, Der
drama; spannendes Detektivdrama; Spannendes Detektivdrama
Nádherné drama od E. Malkovského. Film tento, jehož děj stupňuje se od jednání k jednání, vzat je ze života pařížských apačů a děj zavádí nás z francouzské metropole do nádherných krajů tropické Ameriky a nebetyčných Kordillier, jichž krásy zachyceny jsou v ojediněle dokonalém provedení.; Nádherné drama o 7 dílech ze života pařížských apačů.; Sens. dobr. film o 1 předehře a 6 jednáních.
Dobrodruh, Abenteuer, Der
sensační drama
Sensačně dobrodružný film s Michaelem Bohnenem v hlavní úloze. Mládeži nepřístupno.; Sensační drama o 6 dílech. - V hlavní úloze MICHAEL BOHNEN. Sensationsdrama in 6 Akten. In der Hauptrolle Michael Bohnen.
Výstřel v kabině č. 7, Schüsse in Kabine 7
M. Andergastová, H. Junkermann; M. Andergast, H. Speelmans Abenteuerliche Menschenschicksale, Leidenschaften, Liebe, sensationelle Ereignisse. Maria Andergast, H. Speelmans, H. Paulsen.; Harald Paulsen, Maria Andergast, Hermann Speelmann. Spannender Detektivfilm - Sensation, Humor.; Maria Andergast, Hans Junkermann.
Císař Kalifornie; Císař z Kalifornie, Kaiser von Kalifornien, Der
Sensationsfilm
L. Trenker, V. v. Balasko.; Luis Trenker v sensačním a dobrodružném filmu. Luis Trenker im Sensationsfilm.
Tajemný zakuklenec, Sensační a dobrodružný film. Krásné přírodní snímky. Představitel: TOM MIX.; Sensace za sensací! Napětí od prvého do posledního obrazu! Smích od začátku až do konce! Vše to přináší TOM MIX ve svém nejnovějším hraném filmu.; Sensaci, napětí a smích přináší TOM MIX ve svém nejnovějším hraném filmu.
Muž přes palubu, Einer zuviel an Bord
George Bancroft v sensačním a dobrodružném filmu. České titulky - mluva anglická.
Na mexické hranici; Na mexických hranicích, Tom Mix.; Úplně nový, dosud nikde hraný dobrodružný film, v němž oblíbený král cowboyů Tom Mix a jeho báječný vraník Tony vám ukáží svou nepřekonatelnou dovednost, se jmenuje: Na mexické hranici. Přepaden tlupou lupičů je odvážný inženýr přivázán divokému mustangovi na záda a řítí se s ním do hluboké propasti. Kdo jej zachrání????
 
up
 
 
 
 
 
© 2011 Department of Film and Audiovisual Culture at Faculty of Philosophy, Masaryk University, Brno