Filmové Brno
Dokumentace dějin uvadění filmů a diváckých preferencí v Brne v letech 1918-1945

 
  
Žánr
Sportovní film
 
Číslo
Divy lyžařství, Wunder des Schneeschuhes, Die
Nádherný sport. film
Kožené rány (Veselé příběhy boxera gentlemana.); Kožené rány, sportovní sensace
Román boxera a jeho lásek o 6 kolech a 12 dílech.; (Veselé příběhy boxera gentlemana.) Velký sportovní film. Román boxera a jeho lásek o 6 kolech a 12 dílech. V hlavní úloze boxer krasavec Reginald Denny. Sensace - box-match - humor.; Sportovní sensace! (Veselé příběhy boxera gentlemana.) Velký sportovní film. Román boxera a jeho lásek o 6 kolech a 12 dílech. V hlavní úloze boxer krasavec Reginald Denny. Sensace - box-match - humor.; Román boxera a jeho lásek o 6 kolech a 12 dílech. - V hlavní úloze krásný a elegantní Reginald Denny. Sensace - Box-match - Humor
Lyžařství v bavorských horách, sportovní film.
Ski-Meisterschaft von Deutschland u. Österreich in Kitzbühel, Tirol i. J. 1925, Die
Lyžařské mistrovství Německa a Rakouska v Kitzbühelu (Tyroly) 1925, Ski-Meisterschaft von Deutschland und Österreich in Kitzbühel (Tirol) 1925, Die
Nebezpečné ženy, Gefährliche Frauen
jedinečná veselohra
Boxerský film.; Film stoprocentních mužů a krásných žen.; E. Maltagliati, E. Spalla.
Jockey smrti, Mann im Sattel, Der
Velký sportovní film. V hlavních úlohách: Arnošt Verebes - Angelo Ferrari. In den Hauptrollen: Erich Verebes, Angelo Ferrari.
Bubul, král taškářů, Největší francouzský sportovní film. Skvělá zvuková veselohra. GEORGES MILTON. Francouzský dialog - české titulky.
Box: Schmeling-Stribbling, Der Weltmeister - Boxkampf Schmeling-Stribbling
Sportfilm
Sportovní zvukový film.
Vodní ďáblové, Sportovní film s napínavým dějem. Výprava kajaků na řece Enži.
Velké utkání, Kráska čarovných očí, která svým roztomilým zjevem okouzluje každého. Vera Reynoldová v nádherném sportovním filmu. Dramatický příběh barové tanečnice, která hýřivým životem zlomyslně ničí tělesně boxerského zápasníka, avšak pozná včas jeho opravdovou lásku a získá mu vítězství o velkou cenu. Spolu hrají: Charles Deleney, Julia Faye a Rudolf Schildkraut.
 
nahoru
 
 
 
 
 
© 2011 Ústav filmu a audiovizuální kultury na Filozofické fakultě, Masarykova Univerzita, Brno