Filmové Brno
Dokumentace dějin uvadění filmů a diváckých preferencí v Brne v letech 1918-1945

 
 







 
Název
Ideal  (so 22.12.1917–po 14.02.1921)
 
Adresa
Köffilerova 11
 
Současná adresa
Stará
 
Čtvrť
Zábrdovice
Brno město
 
Program
so 12.01.1918, Kůň v pohybu; Hlas lásky
po 14.01.1918 (uváděno pá 11.01.1918–po 14.01.1918), Kůň v pohybu; Volání lásky; Albert - čtenář myšlenek
čt 17.01.1918 (uváděno pá 18.01.1918–po 21.01.1918), Přírodní snímek; Světácký život a bursa; Bláznivá holka
ne 20.01.1918 (uváděno ne 20.01.1918–po 21.01.1918), Světácký život a bursa
út 22.01.1918 (uváděno út 22.01.1918–čt 24.01.1918), Manželství Loisy Rohrbachové; Nejhezčí dárek
pá 25.01.1918 (uváděno pá 25.01.1918–po 28.01.1918), Stopař detektivem
ne 27.01.1918 (uváděno ?−po 28.01.1918), Stopař detektivem
ne 27.01.1918 (uváděno út 29.01.1918–čt 31.01.1918), Kámen na kameni
út 29.01.1918 (uváděno út 29.01.1918–čt 31.01.1918), Kámen na kameni; Děvčátka
pá 01.02.1918 (uváděno pá 01.02.1918–po 04.02.1918), Válečný zpravodaj; Putující světlo; Choulostivá věc
so 02.02.1918 (uváděno ?−ne 03.02.1918), Putující světlo
út 05.02.1918 (uváděno út 05.02.1918–čt 07.02.1918), Prázdná láhev od vody
pá 08.02.1918; ne 10.02.1918 (uváděno pá 08.02.1918–po 11.02.1918), Když lidé ztratí cestu; Manželova dovolená
út 12.02.1918; út 12.02.1918 (uváděno út 12.02.1918–čt 14.02.1918), Katastrofa v dolech
ne 17.02.1918 (uváděno pá 15.02.1918–po 18.02.1918), Nevěsta lupičova; Těžké břemeno
st 20.02.1918 (uváděno út 19.02.1918–čt 21.02.1918), Přírodní snímek; Štěstí Franka Hansena; Sokyně
pá 22.02.1918; ne 24.02.1918 (uváděno pá 22.02.1918–po 25.02.1918), Bankéřova dcera; Následky klepů
út 26.02.1918; st 27.02.1918 (uváděno út 26.02.1918–čt 28.02.1918), Cikánská baronka; Nový nos
ne 03.03.1918; pá 01.03.1918 (uváděno pá 01.03.1918–po 04.03.1918), Její nejlepší výstřel; Její nejlepší rána; Společnost tenorů; Společnost tenorů s obmezeným ručením
st 06.03.1918 (uváděno út 05.03.1918–čt 07.03.1918), Pomsta jest má!
ne 10.03.1918; pá 08.03.1918 (uváděno pá 08.03.1918–po 11.03.1918), Tančící srdce; Tančící srdce anebo Příhoda otci ve snu se představující
út 12.03.1918; út 12.03.1918 (uváděno út 12.03.1918–čt 14.03.1918), Zmužilostí ku štěstí; Pomstil svou tchyni
ne 17.03.1918; so 16.03.1918 (uváděno pá 15.03.1918–po 18.03.1918), Uvolněná pouta; Konají-li čtyři totéž
út 19.03.1918 (uváděno út 19.03.1918–čt 21.03.1918), Život [x] sen; Jednou za týden
pá 22.03.1918; pá 22.03.1918 (uváděno pá 22.03.1918–po 25.03.1918), Sensace aneb Žlutý kabát; Putující květináč; Boje ve vzduchu
so 23.03.1918; ne 24.03.1918 (uváděno pá 22.03.1918–po 25.03.1918), Osud Gabriely Starkové
st 27.03.1918, Strašidelné hodiny; Ze záletných let mužových
so 30.03.1918 (uváděno so 30.03.1918–po 01.04.1918), Dopis mrtvé; Albert lítá
ne 31.03.1918 (uváděno so 30.03.1918–po 01.04.1918), Strašidelné hodiny
čt 04.04.1918; čt 04.04.1918 (uváděno ?−čt 04.04.1918), Z těžké doby Polska
čt 04.04.1918; ne 07.04.1918; čt 04.04.1918; ne 07.04.1918 (uváděno pá 05.04.1918–po 08.04.1918), Záhadný inserát; Přítel knížete
út 09.04.1918; út 09.04.1918 (uváděno út 09.04.1918–čt 11.04.1918), Má láska byl můj život; Láska nezná mezí
ne 14.04.1918; so 13.04.1918 (uváděno pá 12.04.1918–po 15.04.1918), Životem nezkalená radost
út 16.04.1918; út 16.04.1918 (uváděno út 16.04.1918–čt 18.04.1918), Cirkus Continental aneb Hra smrti
ne 21.04.1918; pá 19.04.1918 (uváděno pá 19.04.1918–po 22.04.1918), Ze zákulisí ruské politické policie, aneb: v osidlech carismu; Ze zákulisí ruské politické policie, anebo v osidlech carismu; Z Poutřešiny do chýše Bernina; Milující se škádlívají
út 23.04.1918; út 23.04.1918 (uváděno út 23.04.1918–čt 25.04.1918), Kající Magdalena; Přejetý klobouk; On a ona; Přírodní snímek
ne 28.04.1918; so 27.04.1918 (uváděno pá 26.04.1918–po 29.04.1918), Gora, indický upír; Lazebník sevillský
út 30.04.1918; út 30.04.1918 (uváděno út 30.04.1918–čt 02.05.1918), Zámek a chata; detektivní komedie se Stuartem Webssem
ne 05.05.1918; pá 03.05.1918 (uváděno pá 03.05.1918–po 06.05.1918), Chřadnoucí srdce; Přírodní snímek; Albert zaspí sdavky
út 07.05.1918; út 07.05.1918 (uváděno út 07.05.1918–čt 09.05.1918), Mezník života; Pimpelmayerova svatební cesta
čt 09.05.1918; ne 12.05.1918; so 11.05.1918 (uváděno pá 10.05.1918–po 13.05.1918), Sluha Franka Boyera
út 14.05.1918 (uváděno út 14.05.1918–čt 16.05.1918), Oběť Lisy; Lisynina oběť; Moje paní, třetí poručík
pá 17.05.1918; ne 19.05.1918; čt 09.05.1918; pá 17.05.1918 (uváděno pá 17.05.1918–po 20.05.1918), Osudy života Konráda Hartla; Osudy Konráda Hartla; Veselohra
pá 24.05.1918; ne 26.05.1918; ne 26.05.1918 (uváděno pá 24.05.1918–po 27.05.1918), Svatba Krakonošova; Albert bez horní části těla
út 28.05.1918; út 28.05.1918 (uváděno út 28.05.1918–čt 30.05.1918), Zapečetěná ústa; Šedivý pán
čt 30.05.1918; ne 02.06.1918; pá 31.05.1918 (uváděno pá 31.05.1918–po 03.06.1918), Čarovné ruce; Král sýrů holandských
út 04.06.1918, Princezna z neutrální země; Muž se škraboškou
ne 09.06.1918; pá 07.06.1918 (uváděno pá 07.06.1918–po 10.06.1918), Ženy, které se obětují; Láska, štěstí a úspěch
út 11.06.1918 (uváděno út 11.06.1918–čt 13.06.1918), Pražský vetešník
ne 16.06.1918 (uváděno ?−po 17.06.1918), Pozdní pomsta
ne 23.06.1918; út 18.06.1918; pá 21.06.1918 (uváděno pá 21.06.1918–po 24.06.1918), Cirkus Wolfson; Světoznámý cirkus Wolfson; Smrtelný skok
út 25.06.1918 (uváděno út 25.06.1918–čt 27.06.1918), Lví svatba; Toulaví studenti
so 29.06.1918; čt 27.06.1918 (uváděno ?−ne 30.06.1918), Vzdálené štěstí
út 02.07.1918; út 02.07.1918, O ženu / Um ein Weib
pá 05.07.1918; ne 07.07.1918; čt 04.07.1918; pá 05.07.1918 (uváděno pá 05.07.1918–po 08.07.1918), Tajemství zámku / Das Mysterium des Schlosses
ne 07.07.1918 (uváděno ?−po 08.07.1918), Mysterium des Schlosses, Das
út 09.07.1918; čt 11.07.1918 (uváděno út 09.07.1918–čt 11.07.1918), Mučedník svého srdce / Der Märtyrer seines Herzens; veselohra
pá 12.07.1918; čt 11.07.1918 (uváděno pá 12.07.1918–po 15.07.1918; so 13.07.1918), Osud Julie Tobaldiové / Das Geschick der Julia Tobaldi
ne 14.07.1918 (uváděno pá 12.07.1918–po 15.07.1918), Geschick der Julia Tobaldi, das
út 16.07.1918 (uváděno út 16.07.1918–čt 18.07.1918), Studenti
út 23.07.1918; st 24.07.1918 (uváděno út 23.07.1918–čt 25.07.1918), Drahokamy
pá 26.07.1918; ne 28.07.1918; čt 25.07.1918; pá 26.07.1918 (uváděno pá 26.07.1918–po 29.07.1918), Rotterdam-Amsterodam / Rotterdam - Amsterdam
út 30.07.1918; út 30.07.1918 (uváděno út 30.07.1918–čt 01.08.1918), Červený šofér / Der schwarze Chauffeur
pá 02.08.1918; ne 04.08.1918; čt 01.08.1918; so 03.08.1918 (uváděno pá 02.08.1918–po 05.08.1918), Poslední hra / Das lezte Spiel
út 06.08.1918; út 06.08.1918 (uváděno út 06.08.1918–čt 08.08.1918), Fred Roll I. Příhoda v domě Wendburgu / Fred Roll I. Die Affäre im Hause Wendburg
pá 09.08.1918; ne 11.08.1918; čt 08.08.1918; so 10.08.1918 (uváděno pá 09.08.1918–po 12.08.1918), Lulu / Lulu
út 13.08.1918; út 13.08.1918; út 13.08.1918 (uváděno út 13.08.1918–čt 15.08.1918), Hraběnka kuchyňskou vílou / Gräfin Küchenfee
pá 16.08.1918; ne 18.08.1918; so 17.08.1918 (uváděno pá 16.08.1918–po 19.08.1918), Přísně souzen / Richterin
út 20.08.1918; út 20.08.1918; út 20.08.1918 (uváděno út 20.08.1918–čt 22.08.1918), Noční zahrada / Nachträtsel
čt 22.08.1918; pá 23.08.1918; pá 23.08.1918; ne 25.08.1918 (uváděno pá 23.08.1918–po 26.08.1918), Silnější / Stärkere, Der
út 27.08.1918; st 28.08.1918; út 27.08.1918 (uváděno út 27.08.1918–čt 29.08.1918), Světlo a temnota / Licht und Finsternis
čt 29.08.1918; pá 30.08.1918; pá 30.08.1918; ne 01.09.1918 (uváděno pá 30.08.1918–po 02.09.1918), Fred Roll II. Tajemník krále Gumi; Fred Roll II. Tajemník krále gumy
út 03.09.1918; út 03.09.1918; út 03.09.1918 (uváděno út 03.09.1918–čt 05.09.1918), Mládí / Jugend
pá 06.09.1918; ne 08.09.1918; pá 06.09.1918; so 07.09.1918 (uváděno pá 06.09.1918–po 09.09.1918), Spoutaná duše / gefangene Seele
út 10.09.1918; út 10.09.1918; út 10.09.1918 (uváděno út 10.09.1918–čt 12.09.1918), Nový život / neue Leben, Das
čt 12.09.1918; so 14.09.1918; pá 13.09.1918; ne 15.09.1918 (uváděno pá 13.09.1918–po 16.09.1918), Sultán Johorský / Der Sultan von Johore
út 17.09.1918 (uváděno út 17.09.1918–čt 19.09.1918), Dopis královnin
čt 19.09.1918; pá 20.09.1918 (uváděno pá 20.09.1918–po 23.09.1918), Skvost vévodkyně / Schmuck der Herzogin, Der
út 24.09.1918; út 24.09.1918 (uváděno út 24.09.1918–čt 26.09.1918), Bídníci (Les misérables.); Bídníci / Miserables, Les (Die Elenden); Menschen unter Menschen
čt 26.09.1918; pá 27.09.1918 (uváděno pá 27.09.1918–po 30.09.1918), Prsten švédského jezdce
út 01.10.1918 (uváděno út 01.10.1918–čt 03.10.1918), Hádanka Bangalorská; Záhada v Bangaloru; Tajemství Bangaloru; On jest papínek
čt 03.10.1918; ne 06.10.1918; pá 04.10.1918; ne 06.10.1918 (uváděno pá 04.10.1918–po 07.10.1918), Glaudi z Geiserhofu
út 08.10.1918 (uváděno út 08.10.1918–čt 10.10.1918), Dornröschen
čt 10.10.1918; pá 11.10.1918; ne 13.10.1918; ne 13.10.1918 (uváděno pá 11.10.1918–po 14.10.1918), Cirkus Wolfson; Světoznámý cirkus Wolfson
út 15.10.1918; út 15.10.1918 (uváděno út 15.10.1918–čt 17.10.1918), Ubohá Eva Maria; Ubohá Eva Marie
čt 17.10.1918; pá 18.10.1918; pá 18.10.1918; ne 20.10.1918 (uváděno pá 18.10.1918–po 21.10.1918), Jen o 1000 dolarů; Pouze o 1000 dolarů / Nur um 1000 Dollar
st 23.10.1918; út 22.10.1918; út 22.10.1918 (uváděno út 22.10.1918–čt 24.10.1918), Černá rota / Die schwarze Bande
čt 24.10.1918; ne 27.10.1918; pá 25.10.1918; pá 25.10.1918; ne 27.10.1918 (uváděno pá 25.10.1918–po 28.10.1918), Prima Vera / Prima Vera
út 29.10.1918 (uváděno út 29.10.1918−?), 10. pavilon v citadeli / Der 10.Pavillon der Zitadelle
ne 03.11.1918; pá 01.11.1918 (uváděno pá 01.11.1918–po 04.11.1918), Quo vadis; Quo vadis
út 05.11.1918; út 05.11.1918 (uváděno út 05.11.1918–čt 07.11.1918), Učitel Mathisen / Lehrer Mathisen
pá 08.11.1918; ne 10.11.1918; pá 08.11.1918; ne 10.11.1918 (uváděno pá 08.11.1918–po 11.11.1918), Jockey smrti; Jokey smrti; Todes Jockei
po 11.11.1918; st 13.11.1918; út 12.11.1918 (uváděno út 12.11.1918–čt 14.11.1918), Důkazy / Indizien; Princ Sami / Prinz Sami
út 12.11.1918 (uváděno pá 15.11.1918–po 18.11.1918), Rafaela; Zašlá píseň
pá 15.11.1918; ne 17.11.1918 (uváděno pá 15.11.1918–po 18.11.1918), Rafaela oder ein verflungenes Lieb
út 19.11.1918; út 19.11.1918; út 19.11.1918 (uváděno út 19.11.1918–čt 21.11.1918), Horský vzduch / Höhenluft
čt 21.11.1918; ne 24.11.1918; pá 22.11.1918; pá 22.11.1918 (uváděno pá 22.11.1918–ne 24.11.1918; po 25.11.1918; st 27.11.1918), Bludná láska - Rozvod paní Lenéové / Irrende Liebe - Frau Lenes Scheidung; Rozvod paní Lenéové / Irrende Liebe
pá 22.11.1918 (uváděno pá 22.11.1918–ne 24.11.1918), Frau Lenes Scheidung
út 26.11.1918; út 26.11.1918; út 26.11.1918 (uváděno út 26.11.1918–čt 28.11.1918), Bludiště života / Labyrinth des Lebens
pá 29.11.1918; pá 29.11.1918; pá 29.11.1918; ne 01.12.1918 (uváděno pá 29.11.1918–po 02.12.1918), Tuláci / Wanderratten; rozkošná veselohra
út 03.12.1918; út 03.12.1918; út 03.12.1918 (uváděno út 03.12.1918–čt 05.12.1918), Dobrodružství v plesové noci / Abenteuer einer Ballnacht, Das; kleine Maharadscha, Der
pá 06.12.1918 (uváděno pá 06.12.1918–po 09.12.1918), Quo vadis; Quo vadis
út 10.12.1918 (uváděno čt 12.12.1918–čt 12.12.1918), lezte Erbe von Lassa, Der; Filmabenteuer, Ein
st 11.12.1918 (uváděno st 11.12.1918−?), Verteidigerin, Die
čt 12.12.1918; pá 13.12.1918; pá 13.12.1918; ne 15.12.1918 (uváděno pá 13.12.1918–po 16.12.1918), Cena; Cena o krásu / Schönheitspreis, Der; veselohra
út 17.12.1918; út 17.12.1918 (uváděno út 17.12.1918–čt 19.12.1918), Naila z Indie / Naila, die Indierin
so 21.12.1918; ne 22.12.1918; pá 20.12.1918 (uváděno pá 20.12.1918–po 23.12.1918), Zloděj / Dieb, Der; Cílevědomý ctitel / zielbewusste Verehrer, Der
út 24.12.1918; st 25.12.1918 (uváděno st 25.12.1918–čt 26.12.1918), Zpověď hraběnky Aldobranové / Erleuchtung der Gräfin Aldobran, Die; Wer zulezt lacht, lacht am besten
pá 27.12.1918; út 24.12.1918; pá 27.12.1918; ne 29.12.1918 (uváděno po 23.12.1918; pá 27.12.1918–po 30.12.1918), Zlaté srdce / Herz von Gold, Ein; Pojišťující skřítek
st 01.01.1919; st 01.01.1919 (uváděno út 31.12.1918–čt 02.01.1919), John Riew, kapitán lodi / John Riew; Stará láska
so 04.01.1919; pá 03.01.1919 (uváděno pá 03.01.1919–po 06.01.1919), Tragedie na zámku; Pikle na dvoře Jindřicha VIII., krále anglického
st 08.01.1919, Pancéřová schránka č. 13; Teta z Ameriky; Pryč s mužem
pá 10.01.1919; pá 10.01.1919 (uváděno pá 10.01.1919–po 13.01.1919), Po 20 letech; Moje dcera - tvoje dcera
út 14.01.1919; út 14.01.1919, Pěst obra I; Výborně, Alberte!
pá 17.01.1919; čt 16.01.1919; ne 19.01.1919 (uváděno pá 17.01.1919–po 20.01.1919), Nechtěla bych býti mužem!; Nechtěla bych býti mužem; Nechtěla bych být mužem; Soudce
út 21.01.1919; út 21.01.1919 (uváděno út 21.01.1919–čt 23.01.1919), Pěst obra II
pá 24.01.1919; pá 24.01.1919 (uváděno pá 24.01.1919–po 27.01.1919), Mandarýn; Mandarin / Mandarin, Der
út 28.01.1919; út 28.01.1919 (uváděno út 28.01.1919–čt 30.01.1919), Poslední dědic; Baletka
pá 31.01.1919; pá 31.01.1919 (uváděno pá 31.01.1919–po 03.02.1919), Zlatý pól; Zlatý Pol; Baletka
út 04.02.1919; út 04.02.1919 (uváděno út 04.02.1919–čt 06.02.1919), Ze zapomenutých spisů; Jeho výsost Řetkvička; Jeho Výsost Řetkvička
pá 07.02.1919; pá 07.02.1919; ne 09.02.1919 (uváděno pá 07.02.1919–po 10.02.1919), Tajemství inženýra Brantinga; Meyer z Berlína; Mayer z Berlína
út 11.02.1919; út 11.02.1919 (uváděno út 11.02.1919–čt 13.02.1919), Manja; Maňa / Manja - das Zigarettenmädel; Malá Evička / Klein Evchen
pá 14.02.1919; pá 14.02.1919 (uváděno pá 14.02.1919–po 17.02.1919), Hanibalův syn; Syn Hanibalův; Dítě
st 19.02.1919; út 18.02.1919 (uváděno út 18.02.1919–čt 20.02.1919), Slečna účetní
pá 21.02.1919; pá 21.02.1919; ne 23.02.1919 (uváděno pá 21.02.1919–po 24.02.1919), Oči mumie Ma; Oči mumie Mah; Cikorkový princ
út 25.02.1919; út 25.02.1919 (uváděno út 25.02.1919–čt 27.02.1919), Anežka Arnauová a její tři milovníci; Anežka Arnová a její 3 nápadníci / Agnes Arnau und ihre drei Freier; Poklad v horách
pá 28.02.1919; ne 02.03.1919; út 04.03.1919; pá 28.02.1919; ne 02.03.1919 (uváděno pá 28.02.1919–po 03.03.1919), Věčná škoda; Věčná žena; Milé štěstí
čt 06.03.1919; čt 06.03.1919 (uváděno út 04.03.1919–čt 06.03.1919), Bohaté ženy; Švec milionář
pá 07.03.1919; pá 07.03.1919 (uváděno pá 07.03.1919–po 10.03.1919), Dobrodružství námořního kadeta Araiase; Dobrodružství námořního kadeta Ariase; Dobrodružství Ariaše / Abenteuer des Seekadetten Arias; Přejetý klobouk; On a ona
út 11.03.1919; pá 14.03.1919; so 15.03.1919; ne 16.03.1919 (uváděno pá 14.03.1919–po 17.03.1919; ne 16.03.1919), Vyhaslé oči
út 11.03.1919; út 11.03.1919 (uváděno út 11.03.1919–čt 13.03.1919), Paměti tragédky Tharmanové; Z bláta do louže
út 18.03.1919 (uváděno út 18.03.1919–čt 20.03.1919), Krásná Jolana; Milovati znamená trpěti
pá 21.03.1919; ne 23.03.1919 (uváděno pá 21.03.1919–po 24.03.1919), List v bouři
út 25.03.1919; út 25.03.1919 (uváděno út 25.03.1919–čt 27.03.1919), Muž se 7 škraboškami; Nechtěla bych býti mužem!; Nechtěla bych býti mužem; Nechtěla bych být mužem
ne 30.03.1919 (uváděno ?−po 31.03.1919), Kníže z ciziny; Cizí kníže
út 01.04.1919; út 01.04.1919 (uváděno út 01.04.1919–čt 03.04.1919), Šílená hraběnka
út 01.04.1919; pá 04.04.1919; út 01.04.1919; ne 06.04.1919 (uváděno pá 04.04.1919–po 07.04.1919), Rod z Ringwaldu; Rod z Ringwallu
út 08.04.1919; út 08.04.1919 (uváděno út 08.04.1919–čt 10.04.1919), Oklikou do manželství; Oklikou k manželství; Oklika k manželství
pá 11.04.1919; pá 11.04.1919; ne 13.04.1919 (uváděno pá 11.04.1919–po 14.04.1919), Osud komtesky z Lassu; veselohra
út 15.04.1919; út 15.04.1919 (uváděno út 15.04.1919–st 16.04.1919), Narozeniny mistra detektivů; Narozeniny mistra - detektiva; Narozeniny Mistra-detektiva
pá 18.04.1919; pá 18.04.1919; ne 20.04.1919 (uváděno so 19.04.1919–po 21.04.1919), Hoši z Pavlovské ulice; Hoši z Pavlovy ulice / Buden aus der Paulgasse, Die; veselohra
út 22.04.1919; čt 24.04.1919 (uváděno út 22.04.1919–čt 24.04.1919), Hanibalův syn; Syn Hanibalův; Lene nebo Lena
pá 25.04.1919; út 29.04.1919; pá 25.04.1919; ne 27.04.1919 (uváděno pá 25.04.1919–po 28.04.1919; st 30.04.1919), Ponurý dům
út 29.04.1919; út 29.04.1919 (uváděno út 29.04.1919–čt 01.05.1919), Tři Van Hellové; Emaha, postrach Afriky; Emahů postrach Afriky; Emahu postrach Afriky; Emmahův postrach Afriky; Emmahů, postrach Afriky
čt 01.05.1919 (uváděno st 21.05.1919–po 05.05.1919), Pás Senahji; Baroneska a její strýc Bedřich
út 06.05.1919 (uváděno út 06.05.1919–pá 09.05.1919), Revize pokladen; Pokladní revise; Revise pokladny / Kassenrevision
čt 08.05.1919 (uváděno út 06.05.1919–čt 08.05.1919), Revize pokladen; Pokladní revise; Revise pokladny / Kassenrevision
so 10.05.1919; pá 09.05.1919; ne 11.05.1919 (uváděno pá 09.05.1919–po 12.05.1919), Bludný Holanďan
út 13.05.1919; út 13.05.1919 (uváděno út 13.05.1919–čt 15.05.1919), U brány smrti
pá 16.05.1919; pá 16.05.1919; ne 18.05.1919 (uváděno pá 16.05.1919–po 19.05.1919), Cikánské nápěvy; Cikánské zpěvy / Zigeuners Weisen
út 20.05.1919; út 20.05.1919 (uváděno út 20.05.1919–čt 22.05.1919), Paprsek ve tmě; Světelný paprsek ve tmě; Světelný paprsek v temnu
pá 23.05.1919; pá 23.05.1919; ne 25.05.1919 (uváděno pá 23.05.1919–po 26.05.1919), Láska k rodné hroudě
út 27.05.1919; út 27.05.1919 (uváděno út 27.05.1919–čt 29.05.1919), Manželství Charlotty z Brackelů
pá 30.05.1919; ne 01.06.1919; pá 30.05.1919; ne 01.06.1919 (uváděno pá 30.05.1919–po 02.06.1919), Půlnoc / Mitternacht
ne 01.06.1919; ne 01.06.1919 (uváděno út 03.06.1919–čt 05.06.1919), Le Chevalier de Maisen Rouge; Kavalír z Rudého domu; Chevalier de Maison-Rouge; Kavalír z Maison Rouge / Der Chevalier von Maison Rouge
 
Kapacita (sedadla)
263  (so 22.12.1917–út 06.08.1918)
303  (st 07.08.1918–po 14.02.1921)
 
Provozovatel (osoba)

 
Držitel licence (společnost)
Vzdělávací a podporovací spolek pro katolické tovaryše
 
Zvláštní poznámka
Částky, odvedené provozovatelem licence Richardem Schwabem Vzdělávacímu a podporovacímu spolku pro katolické tovaryše: 1918 - 3.000,-K; 1919 - 4.000,-K; 1921 - 5.000,-K.
 
nahoru
 
 
 
 
 
© 2011 Ústav filmu a audiovizuální kultury na Filozofické fakultě, Masarykova Univerzita, Brno