Cinematic Brno
Documentation of movie exhibition history and cinema-goers’ preferences in Brno, 1918-1945

 
 







 
Name
Ideal  (Sa 22.12.1917–Mo 14.02.1921)
 
Address
Köffilerova 11
 
Current address
Stará
 
District
Zábrdovice
Brno město
 
Programme
Sa 12.01.1918, Kůň v pohybu; Hlas lásky
Mo 14.01.1918 (uváděno Fr 11.01.1918–Mo 14.01.1918), Kůň v pohybu; Volání lásky; Albert - čtenář myšlenek
Th 17.01.1918 (uváděno Fr 18.01.1918–Mo 21.01.1918), Přírodní snímek; Světácký život a bursa; Bláznivá holka
Su 20.01.1918 (uváděno Su 20.01.1918–Mo 21.01.1918), Světácký život a bursa
Tu 22.01.1918 (uváděno Tu 22.01.1918–Th 24.01.1918), Manželství Loisy Rohrbachové; Nejhezčí dárek
Fr 25.01.1918 (uváděno Fr 25.01.1918–Mo 28.01.1918), Stopař detektivem
Su 27.01.1918 (uváděno ?−Mo 28.01.1918), Stopař detektivem
Su 27.01.1918 (uváděno Tu 29.01.1918–Th 31.01.1918), Kámen na kameni
Tu 29.01.1918 (uváděno Tu 29.01.1918–Th 31.01.1918), Kámen na kameni; Děvčátka
Fr 01.02.1918 (uváděno Fr 01.02.1918–Mo 04.02.1918), Válečný zpravodaj; Putující světlo; Choulostivá věc
Sa 02.02.1918 (uváděno ?−Su 03.02.1918), Putující světlo
Tu 05.02.1918 (uváděno Tu 05.02.1918–Th 07.02.1918), Prázdná láhev od vody
Fr 08.02.1918; Su 10.02.1918 (uváděno Fr 08.02.1918–Mo 11.02.1918), Když lidé ztratí cestu; Manželova dovolená
Tu 12.02.1918; Tu 12.02.1918 (uváděno Tu 12.02.1918–Th 14.02.1918), Katastrofa v dolech
Su 17.02.1918 (uváděno Fr 15.02.1918–Mo 18.02.1918), Nevěsta lupičova; Těžké břemeno
We 20.02.1918 (uváděno Tu 19.02.1918–Th 21.02.1918), Přírodní snímek; Štěstí Franka Hansena; Sokyně
Fr 22.02.1918; Su 24.02.1918 (uváděno Fr 22.02.1918–Mo 25.02.1918), Bankéřova dcera; Následky klepů
Tu 26.02.1918; We 27.02.1918 (uváděno Tu 26.02.1918–Th 28.02.1918), Cikánská baronka; Nový nos
Su 03.03.1918; Fr 01.03.1918 (uváděno Fr 01.03.1918–Mo 04.03.1918), Její nejlepší výstřel; Její nejlepší rána; Společnost tenorů; Společnost tenorů s obmezeným ručením
We 06.03.1918 (uváděno Tu 05.03.1918–Th 07.03.1918), Pomsta jest má!
Su 10.03.1918; Fr 08.03.1918 (uváděno Fr 08.03.1918–Mo 11.03.1918), Tančící srdce; Tančící srdce anebo Příhoda otci ve snu se představující
Tu 12.03.1918; Tu 12.03.1918 (uváděno Tu 12.03.1918–Th 14.03.1918), Zmužilostí ku štěstí; Pomstil svou tchyni
Su 17.03.1918; Sa 16.03.1918 (uváděno Fr 15.03.1918–Mo 18.03.1918), Uvolněná pouta; Konají-li čtyři totéž
Tu 19.03.1918 (uváděno Tu 19.03.1918–Th 21.03.1918), Život [x] sen; Jednou za týden
Fr 22.03.1918; Fr 22.03.1918 (uváděno Fr 22.03.1918–Mo 25.03.1918), Sensace aneb Žlutý kabát; Putující květináč; Boje ve vzduchu
Sa 23.03.1918; Su 24.03.1918 (uváděno Fr 22.03.1918–Mo 25.03.1918), Osud Gabriely Starkové
We 27.03.1918, Strašidelné hodiny; Ze záletných let mužových
Sa 30.03.1918 (uváděno Sa 30.03.1918–Mo 01.04.1918), Dopis mrtvé; Albert lítá
Su 31.03.1918 (uváděno Sa 30.03.1918–Mo 01.04.1918), Strašidelné hodiny
Th 04.04.1918; Th 04.04.1918 (uváděno ?−Th 04.04.1918), Z těžké doby Polska
Th 04.04.1918; Su 07.04.1918; Th 04.04.1918; Su 07.04.1918 (uváděno Fr 05.04.1918–Mo 08.04.1918), Záhadný inserát; Přítel knížete
Tu 09.04.1918; Tu 09.04.1918 (uváděno Tu 09.04.1918–Th 11.04.1918), Má láska byl můj život; Láska nezná mezí
Su 14.04.1918; Sa 13.04.1918 (uváděno Fr 12.04.1918–Mo 15.04.1918), Životem nezkalená radost
Tu 16.04.1918; Tu 16.04.1918 (uváděno Tu 16.04.1918–Th 18.04.1918), Cirkus Continental aneb Hra smrti
Su 21.04.1918; Fr 19.04.1918 (uváděno Fr 19.04.1918–Mo 22.04.1918), Ze zákulisí ruské politické policie, aneb: v osidlech carismu; Ze zákulisí ruské politické policie, anebo v osidlech carismu; Z Poutřešiny do chýše Bernina; Milující se škádlívají
Tu 23.04.1918; Tu 23.04.1918 (uváděno Tu 23.04.1918–Th 25.04.1918), Kající Magdalena; Přejetý klobouk; On a ona; Přírodní snímek
Su 28.04.1918; Sa 27.04.1918 (uváděno Fr 26.04.1918–Mo 29.04.1918), Gora, indický upír; Lazebník sevillský
Tu 30.04.1918; Tu 30.04.1918 (uváděno Tu 30.04.1918–Th 02.05.1918), Zámek a chata; detektivní komedie se Stuartem Webssem
Su 05.05.1918; Fr 03.05.1918 (uváděno Fr 03.05.1918–Mo 06.05.1918), Chřadnoucí srdce; Přírodní snímek; Albert zaspí sdavky
Tu 07.05.1918; Tu 07.05.1918 (uváděno Tu 07.05.1918–Th 09.05.1918), Mezník života; Pimpelmayerova svatební cesta
Th 09.05.1918; Su 12.05.1918; Sa 11.05.1918 (uváděno Fr 10.05.1918–Mo 13.05.1918), Sluha Franka Boyera
Tu 14.05.1918 (uváděno Tu 14.05.1918–Th 16.05.1918), Oběť Lisy; Lisynina oběť; Moje paní, třetí poručík
Fr 17.05.1918; Su 19.05.1918; Th 09.05.1918; Fr 17.05.1918 (uváděno Fr 17.05.1918–Mo 20.05.1918), Osudy života Konráda Hartla; Osudy Konráda Hartla; Veselohra
Fr 24.05.1918; Su 26.05.1918; Su 26.05.1918 (uváděno Fr 24.05.1918–Mo 27.05.1918), Svatba Krakonošova; Albert bez horní části těla
Tu 28.05.1918; Tu 28.05.1918 (uváděno Tu 28.05.1918–Th 30.05.1918), Zapečetěná ústa; Šedivý pán
Th 30.05.1918; Su 02.06.1918; Fr 31.05.1918 (uváděno Fr 31.05.1918–Mo 03.06.1918), Čarovné ruce; Král sýrů holandských
Tu 04.06.1918, Princezna z neutrální země; Muž se škraboškou
Su 09.06.1918; Fr 07.06.1918 (uváděno Fr 07.06.1918–Mo 10.06.1918), Ženy, které se obětují; Láska, štěstí a úspěch
Tu 11.06.1918 (uváděno Tu 11.06.1918–Th 13.06.1918), Pražský vetešník
Su 16.06.1918 (uváděno ?−Mo 17.06.1918), Pozdní pomsta
Su 23.06.1918; Tu 18.06.1918; Fr 21.06.1918 (uváděno Fr 21.06.1918–Mo 24.06.1918), Cirkus Wolfson; Světoznámý cirkus Wolfson; Smrtelný skok
Tu 25.06.1918 (uváděno Tu 25.06.1918–Th 27.06.1918), Lví svatba; Toulaví studenti
Sa 29.06.1918; Th 27.06.1918 (uváděno ?−Su 30.06.1918), Vzdálené štěstí
Tu 02.07.1918; Tu 02.07.1918, O ženu / Um ein Weib
Fr 05.07.1918; Su 07.07.1918; Th 04.07.1918; Fr 05.07.1918 (uváděno Fr 05.07.1918–Mo 08.07.1918), Tajemství zámku / Das Mysterium des Schlosses
Su 07.07.1918 (uváděno ?−Mo 08.07.1918), Mysterium des Schlosses, Das
Tu 09.07.1918; Th 11.07.1918 (uváděno Tu 09.07.1918–Th 11.07.1918), Mučedník svého srdce / Der Märtyrer seines Herzens; veselohra
Fr 12.07.1918; Th 11.07.1918 (uváděno Fr 12.07.1918–Mo 15.07.1918; Sa 13.07.1918), Osud Julie Tobaldiové / Das Geschick der Julia Tobaldi
Su 14.07.1918 (uváděno Fr 12.07.1918–Mo 15.07.1918), Geschick der Julia Tobaldi, das
Tu 16.07.1918 (uváděno Tu 16.07.1918–Th 18.07.1918), Studenti
Tu 23.07.1918; We 24.07.1918 (uváděno Tu 23.07.1918–Th 25.07.1918), Drahokamy
Fr 26.07.1918; Su 28.07.1918; Th 25.07.1918; Fr 26.07.1918 (uváděno Fr 26.07.1918–Mo 29.07.1918), Rotterdam-Amsterodam / Rotterdam - Amsterdam
Tu 30.07.1918; Tu 30.07.1918 (uváděno Tu 30.07.1918–Th 01.08.1918), Červený šofér / Der schwarze Chauffeur
Fr 02.08.1918; Su 04.08.1918; Th 01.08.1918; Sa 03.08.1918 (uváděno Fr 02.08.1918–Mo 05.08.1918), Poslední hra / Das lezte Spiel
Tu 06.08.1918; Tu 06.08.1918 (uváděno Tu 06.08.1918–Th 08.08.1918), Fred Roll I. Příhoda v domě Wendburgu / Fred Roll I. Die Affäre im Hause Wendburg
Fr 09.08.1918; Su 11.08.1918; Th 08.08.1918; Sa 10.08.1918 (uváděno Fr 09.08.1918–Mo 12.08.1918), Lulu / Lulu
Tu 13.08.1918; Tu 13.08.1918; Tu 13.08.1918 (uváděno Tu 13.08.1918–Th 15.08.1918), Hraběnka kuchyňskou vílou / Gräfin Küchenfee
Fr 16.08.1918; Su 18.08.1918; Sa 17.08.1918 (uváděno Fr 16.08.1918–Mo 19.08.1918), Přísně souzen / Richterin
Tu 20.08.1918; Tu 20.08.1918; Tu 20.08.1918 (uváděno Tu 20.08.1918–Th 22.08.1918), Noční zahrada / Nachträtsel
Th 22.08.1918; Fr 23.08.1918; Fr 23.08.1918; Su 25.08.1918 (uváděno Fr 23.08.1918–Mo 26.08.1918), Silnější / Stärkere, Der
Tu 27.08.1918; We 28.08.1918; Tu 27.08.1918 (uváděno Tu 27.08.1918–Th 29.08.1918), Světlo a temnota / Licht und Finsternis
Th 29.08.1918; Fr 30.08.1918; Fr 30.08.1918; Su 01.09.1918 (uváděno Fr 30.08.1918–Mo 02.09.1918), Fred Roll II. Tajemník krále Gumi; Fred Roll II. Tajemník krále gumy
Tu 03.09.1918; Tu 03.09.1918; Tu 03.09.1918 (uváděno Tu 03.09.1918–Th 05.09.1918), Mládí / Jugend
Fr 06.09.1918; Su 08.09.1918; Fr 06.09.1918; Sa 07.09.1918 (uváděno Fr 06.09.1918–Mo 09.09.1918), Spoutaná duše / gefangene Seele
Tu 10.09.1918; Tu 10.09.1918; Tu 10.09.1918 (uváděno Tu 10.09.1918–Th 12.09.1918), Nový život / neue Leben, Das
Th 12.09.1918; Sa 14.09.1918; Fr 13.09.1918; Su 15.09.1918 (uváděno Fr 13.09.1918–Mo 16.09.1918), Sultán Johorský / Der Sultan von Johore
Tu 17.09.1918 (uváděno Tu 17.09.1918–Th 19.09.1918), Dopis královnin
Th 19.09.1918; Fr 20.09.1918 (uváděno Fr 20.09.1918–Mo 23.09.1918), Skvost vévodkyně / Schmuck der Herzogin, Der
Tu 24.09.1918; Tu 24.09.1918 (uváděno Tu 24.09.1918–Th 26.09.1918), Bídníci (Les misérables.); Bídníci / Miserables, Les (Die Elenden); Menschen unter Menschen
Th 26.09.1918; Fr 27.09.1918 (uváděno Fr 27.09.1918–Mo 30.09.1918), Prsten švédského jezdce
Tu 01.10.1918 (uváděno Tu 01.10.1918–Th 03.10.1918), Hádanka Bangalorská; Záhada v Bangaloru; Tajemství Bangaloru; On jest papínek
Th 03.10.1918; Su 06.10.1918; Fr 04.10.1918; Su 06.10.1918 (uváděno Fr 04.10.1918–Mo 07.10.1918), Glaudi z Geiserhofu
Tu 08.10.1918 (uváděno Tu 08.10.1918–Th 10.10.1918), Dornröschen
Th 10.10.1918; Fr 11.10.1918; Su 13.10.1918; Su 13.10.1918 (uváděno Fr 11.10.1918–Mo 14.10.1918), Cirkus Wolfson; Světoznámý cirkus Wolfson
Tu 15.10.1918; Tu 15.10.1918 (uváděno Tu 15.10.1918–Th 17.10.1918), Ubohá Eva Maria; Ubohá Eva Marie
Th 17.10.1918; Fr 18.10.1918; Fr 18.10.1918; Su 20.10.1918 (uváděno Fr 18.10.1918–Mo 21.10.1918), Jen o 1000 dolarů; Pouze o 1000 dolarů / Nur um 1000 Dollar
We 23.10.1918; Tu 22.10.1918; Tu 22.10.1918 (uváděno Tu 22.10.1918–Th 24.10.1918), Černá rota / Die schwarze Bande
Th 24.10.1918; Su 27.10.1918; Fr 25.10.1918; Fr 25.10.1918; Su 27.10.1918 (uváděno Fr 25.10.1918–Mo 28.10.1918), Prima Vera / Prima Vera
Tu 29.10.1918 (uváděno Tu 29.10.1918−?), 10. pavilon v citadeli / Der 10.Pavillon der Zitadelle
Su 03.11.1918; Fr 01.11.1918 (uváděno Fr 01.11.1918–Mo 04.11.1918), Quo vadis; Quo vadis
Tu 05.11.1918; Tu 05.11.1918 (uváděno Tu 05.11.1918–Th 07.11.1918), Učitel Mathisen / Lehrer Mathisen
Fr 08.11.1918; Su 10.11.1918; Fr 08.11.1918; Su 10.11.1918 (uváděno Fr 08.11.1918–Mo 11.11.1918), Jockey smrti; Jokey smrti; Todes Jockei
Mo 11.11.1918; We 13.11.1918; Tu 12.11.1918 (uváděno Tu 12.11.1918–Th 14.11.1918), Důkazy / Indizien; Princ Sami / Prinz Sami
Tu 12.11.1918 (uváděno Fr 15.11.1918–Mo 18.11.1918), Rafaela; Zašlá píseň
Fr 15.11.1918; Su 17.11.1918 (uváděno Fr 15.11.1918–Mo 18.11.1918), Rafaela oder ein verflungenes Lieb
Tu 19.11.1918; Tu 19.11.1918; Tu 19.11.1918 (uváděno Tu 19.11.1918–Th 21.11.1918), Horský vzduch / Höhenluft
Th 21.11.1918; Su 24.11.1918; Fr 22.11.1918; Fr 22.11.1918 (uváděno Fr 22.11.1918–Su 24.11.1918; Mo 25.11.1918; We 27.11.1918), Bludná láska - Rozvod paní Lenéové / Irrende Liebe - Frau Lenes Scheidung; Rozvod paní Lenéové / Irrende Liebe
Fr 22.11.1918 (uváděno Fr 22.11.1918–Su 24.11.1918), Frau Lenes Scheidung
Tu 26.11.1918; Tu 26.11.1918; Tu 26.11.1918 (uváděno Tu 26.11.1918–Th 28.11.1918), Bludiště života / Labyrinth des Lebens
Fr 29.11.1918; Fr 29.11.1918; Fr 29.11.1918; Su 01.12.1918 (uváděno Fr 29.11.1918–Mo 02.12.1918), Tuláci / Wanderratten; rozkošná veselohra
Tu 03.12.1918; Tu 03.12.1918; Tu 03.12.1918 (uváděno Tu 03.12.1918–Th 05.12.1918), Dobrodružství v plesové noci / Abenteuer einer Ballnacht, Das; kleine Maharadscha, Der
Fr 06.12.1918 (uváděno Fr 06.12.1918–Mo 09.12.1918), Quo vadis; Quo vadis
Tu 10.12.1918 (uváděno Th 12.12.1918–Th 12.12.1918), lezte Erbe von Lassa, Der; Filmabenteuer, Ein
We 11.12.1918 (uváděno We 11.12.1918−?), Verteidigerin, Die
Th 12.12.1918; Fr 13.12.1918; Fr 13.12.1918; Su 15.12.1918 (uváděno Fr 13.12.1918–Mo 16.12.1918), Cena; Cena o krásu / Schönheitspreis, Der; veselohra
Tu 17.12.1918; Tu 17.12.1918 (uváděno Tu 17.12.1918–Th 19.12.1918), Naila z Indie / Naila, die Indierin
Sa 21.12.1918; Su 22.12.1918; Fr 20.12.1918 (uváděno Fr 20.12.1918–Mo 23.12.1918), Zloděj / Dieb, Der; Cílevědomý ctitel / zielbewusste Verehrer, Der
Tu 24.12.1918; We 25.12.1918 (uváděno We 25.12.1918–Th 26.12.1918), Zpověď hraběnky Aldobranové / Erleuchtung der Gräfin Aldobran, Die; Wer zulezt lacht, lacht am besten
Fr 27.12.1918; Tu 24.12.1918; Fr 27.12.1918; Su 29.12.1918 (uváděno Mo 23.12.1918; Fr 27.12.1918–Mo 30.12.1918), Zlaté srdce / Herz von Gold, Ein; Pojišťující skřítek
We 01.01.1919; We 01.01.1919 (uváděno Tu 31.12.1918–Th 02.01.1919), John Riew, kapitán lodi / John Riew; Stará láska
Sa 04.01.1919; Fr 03.01.1919 (uváděno Fr 03.01.1919–Mo 06.01.1919), Tragedie na zámku; Pikle na dvoře Jindřicha VIII., krále anglického
We 08.01.1919, Pancéřová schránka č. 13; Teta z Ameriky; Pryč s mužem
Fr 10.01.1919; Fr 10.01.1919 (uváděno Fr 10.01.1919–Mo 13.01.1919), Po 20 letech; Moje dcera - tvoje dcera
Tu 14.01.1919; Tu 14.01.1919, Pěst obra I; Výborně, Alberte!
Fr 17.01.1919; Th 16.01.1919; Su 19.01.1919 (uváděno Fr 17.01.1919–Mo 20.01.1919), Nechtěla bych býti mužem!; Nechtěla bych býti mužem; Nechtěla bych být mužem; Soudce
Tu 21.01.1919; Tu 21.01.1919 (uváděno Tu 21.01.1919–Th 23.01.1919), Pěst obra II
Fr 24.01.1919; Fr 24.01.1919 (uváděno Fr 24.01.1919–Mo 27.01.1919), Mandarýn; Mandarin / Mandarin, Der
Tu 28.01.1919; Tu 28.01.1919 (uváděno Tu 28.01.1919–Th 30.01.1919), Poslední dědic; Baletka
Fr 31.01.1919; Fr 31.01.1919 (uváděno Fr 31.01.1919–Mo 03.02.1919), Zlatý pól; Zlatý Pol; Baletka
Tu 04.02.1919; Tu 04.02.1919 (uváděno Tu 04.02.1919–Th 06.02.1919), Ze zapomenutých spisů; Jeho výsost Řetkvička; Jeho Výsost Řetkvička
Fr 07.02.1919; Fr 07.02.1919; Su 09.02.1919 (uváděno Fr 07.02.1919–Mo 10.02.1919), Tajemství inženýra Brantinga; Meyer z Berlína; Mayer z Berlína
Tu 11.02.1919; Tu 11.02.1919 (uváděno Tu 11.02.1919–Th 13.02.1919), Manja; Maňa / Manja - das Zigarettenmädel; Malá Evička / Klein Evchen
Fr 14.02.1919; Fr 14.02.1919 (uváděno Fr 14.02.1919–Mo 17.02.1919), Hanibalův syn; Syn Hanibalův; Dítě
We 19.02.1919; Tu 18.02.1919 (uváděno Tu 18.02.1919–Th 20.02.1919), Slečna účetní
Fr 21.02.1919; Fr 21.02.1919; Su 23.02.1919 (uváděno Fr 21.02.1919–Mo 24.02.1919), Oči mumie Ma; Oči mumie Mah; Cikorkový princ
Tu 25.02.1919; Tu 25.02.1919 (uváděno Tu 25.02.1919–Th 27.02.1919), Anežka Arnauová a její tři milovníci; Anežka Arnová a její 3 nápadníci / Agnes Arnau und ihre drei Freier; Poklad v horách
Fr 28.02.1919; Su 02.03.1919; Tu 04.03.1919; Fr 28.02.1919; Su 02.03.1919 (uváděno Fr 28.02.1919–Mo 03.03.1919), Věčná škoda; Věčná žena; Milé štěstí
Th 06.03.1919; Th 06.03.1919 (uváděno Tu 04.03.1919–Th 06.03.1919), Bohaté ženy; Švec milionář
Fr 07.03.1919; Fr 07.03.1919 (uváděno Fr 07.03.1919–Mo 10.03.1919), Dobrodružství námořního kadeta Araiase; Dobrodružství námořního kadeta Ariase; Dobrodružství Ariaše / Abenteuer des Seekadetten Arias; Přejetý klobouk; On a ona
Tu 11.03.1919; Fr 14.03.1919; Sa 15.03.1919; Su 16.03.1919 (uváděno Fr 14.03.1919–Mo 17.03.1919; Su 16.03.1919), Vyhaslé oči
Tu 11.03.1919; Tu 11.03.1919 (uváděno Tu 11.03.1919–Th 13.03.1919), Paměti tragédky Tharmanové; Z bláta do louže
Tu 18.03.1919 (uváděno Tu 18.03.1919–Th 20.03.1919), Krásná Jolana; Milovati znamená trpěti
Fr 21.03.1919; Su 23.03.1919 (uváděno Fr 21.03.1919–Mo 24.03.1919), List v bouři
Tu 25.03.1919; Tu 25.03.1919 (uváděno Tu 25.03.1919–Th 27.03.1919), Muž se 7 škraboškami; Nechtěla bych býti mužem!; Nechtěla bych býti mužem; Nechtěla bych být mužem
Su 30.03.1919 (uváděno ?−Mo 31.03.1919), Kníže z ciziny; Cizí kníže
Tu 01.04.1919; Tu 01.04.1919 (uváděno Tu 01.04.1919–Th 03.04.1919), Šílená hraběnka
Tu 01.04.1919; Fr 04.04.1919; Tu 01.04.1919; Su 06.04.1919 (uváděno Fr 04.04.1919–Mo 07.04.1919), Rod z Ringwaldu; Rod z Ringwallu
Tu 08.04.1919; Tu 08.04.1919 (uváděno Tu 08.04.1919–Th 10.04.1919), Oklikou do manželství; Oklikou k manželství; Oklika k manželství
Fr 11.04.1919; Fr 11.04.1919; Su 13.04.1919 (uváděno Fr 11.04.1919–Mo 14.04.1919), Osud komtesky z Lassu; veselohra
Tu 15.04.1919; Tu 15.04.1919 (uváděno Tu 15.04.1919–We 16.04.1919), Narozeniny mistra detektivů; Narozeniny mistra - detektiva; Narozeniny Mistra-detektiva
Fr 18.04.1919; Fr 18.04.1919; Su 20.04.1919 (uváděno Sa 19.04.1919–Mo 21.04.1919), Hoši z Pavlovské ulice; Hoši z Pavlovy ulice / Buden aus der Paulgasse, Die; veselohra
Tu 22.04.1919; Th 24.04.1919 (uváděno Tu 22.04.1919–Th 24.04.1919), Hanibalův syn; Syn Hanibalův; Lene nebo Lena
Fr 25.04.1919; Tu 29.04.1919; Fr 25.04.1919; Su 27.04.1919 (uváděno Fr 25.04.1919–Mo 28.04.1919; We 30.04.1919), Ponurý dům
Tu 29.04.1919; Tu 29.04.1919 (uváděno Tu 29.04.1919–Th 01.05.1919), Tři Van Hellové; Emaha, postrach Afriky; Emahů postrach Afriky; Emahu postrach Afriky; Emmahův postrach Afriky; Emmahů, postrach Afriky
Th 01.05.1919 (uváděno We 21.05.1919–Mo 05.05.1919), Pás Senahji; Baroneska a její strýc Bedřich
Tu 06.05.1919 (uváděno Tu 06.05.1919–Fr 09.05.1919), Revize pokladen; Pokladní revise; Revise pokladny / Kassenrevision
Th 08.05.1919 (uváděno Tu 06.05.1919–Th 08.05.1919), Revize pokladen; Pokladní revise; Revise pokladny / Kassenrevision
Sa 10.05.1919; Fr 09.05.1919; Su 11.05.1919 (uváděno Fr 09.05.1919–Mo 12.05.1919), Bludný Holanďan
Tu 13.05.1919; Tu 13.05.1919 (uváděno Tu 13.05.1919–Th 15.05.1919), U brány smrti
Fr 16.05.1919; Fr 16.05.1919; Su 18.05.1919 (uváděno Fr 16.05.1919–Mo 19.05.1919), Cikánské nápěvy; Cikánské zpěvy / Zigeuners Weisen
Tu 20.05.1919; Tu 20.05.1919 (uváděno Tu 20.05.1919–Th 22.05.1919), Paprsek ve tmě; Světelný paprsek ve tmě; Světelný paprsek v temnu
Fr 23.05.1919; Fr 23.05.1919; Su 25.05.1919 (uváděno Fr 23.05.1919–Mo 26.05.1919), Láska k rodné hroudě
Tu 27.05.1919; Tu 27.05.1919 (uváděno Tu 27.05.1919–Th 29.05.1919), Manželství Charlotty z Brackelů
Fr 30.05.1919; Su 01.06.1919; Fr 30.05.1919; Su 01.06.1919 (uváděno Fr 30.05.1919–Mo 02.06.1919), Půlnoc / Mitternacht
Su 01.06.1919; Su 01.06.1919 (uváděno Tu 03.06.1919–Th 05.06.1919), Le Chevalier de Maisen Rouge; Kavalír z Rudého domu; Chevalier de Maison-Rouge; Kavalír z Maison Rouge / Der Chevalier von Maison Rouge
 
Seating
263  (Sa 22.12.1917–Tu 06.08.1918)
303  (We 07.08.1918–Mo 14.02.1921)
 
Operator (person)

 
Licence holder (company)
Vzdělávací a podporovací spolek pro katolické tovaryše
 
Special note
Částky, odvedené provozovatelem licence Richardem Schwabem Vzdělávacímu a podporovacímu spolku pro katolické tovaryše: 1918 - 3.000,-K; 1919 - 4.000,-K; 1921 - 5.000,-K.
 
up
 
 
 
 
 
© 2011 Department of Film and Audiovisual Culture at Faculty of Philosophy, Masaryk University, Brno