Cinematic Brno
Documentation of movie exhibition history and cinema-goers’ preferences in Brno, 1918-1945

 
 







 
Name
Vitagraph
Vitagraf  (Sa 21.10.1911–Mo 01.03.1920, 75%)
Illusion  (Mo 01.03.1920–Fr 29.09.1933)
Elektra  (Sa 30.09.1933–Th 30.12.1948)
Květen  (Fr 31.12.1948)
 
Address
roh ulic Nová 145 (Pražská,Dimitrovova 55) a Aspernská
 
Current address
Štefánikova/Domažlická
 
District
Brno město
 
Programme
Mo 09.09.1918; Tu 10.09.1918 (uváděno Tu 10.09.1918–Th 12.09.1918), Noemi, zlatovlasá židovka; Plavovlasá židovka / Noemi, die blonde Jüdin
Fr 06.12.1918 (uváděno Sa 07.12.1918−?), Slavnost v den smutné bitvy bělohorské; Hádanka Bangalorská; Záhada v Bangaloru; Tajemství Bangaloru
Th 12.12.1918 (uváděno Fr 13.12.1918−?), Národní shromáždění dne 14. listopadu 1918 v Praze; Jen o 1000 dolarů; Pouze o 1000 dolarů / Nur um 1000 Dollar
We 05.02.1919 (uváděno Tu 04.02.1919−?), Maškaráda života; veselohra
Th 10.04.1919; Th 10.04.1919 (uváděno Fr 11.04.1919−?), Cajus Julius Caesar; Caius Julius Caesar
Th 08.05.1919 (uváděno Fr 09.05.1919−?), Klíčící život I
We 14.05.1919 (uváděno Fr 16.05.1919−?), Klíčící život II / feimende Leben, Das
We 18.06.1919; We 18.06.1919 (uváděno Fr 20.06.1919−?), Sňatek Charlotty Brackelové / Ehe der Charlotte Brackel
Fr 05.09.1919 (uváděno Fr 05.09.1919–Mo 08.09.1919), Dadavači; Pomsta plamenů; veselohra
Fr 07.11.1919 (uváděno Fr 07.11.1919−?), Princ z Pery
Fr 21.11.1919 (uváděno Fr 21.11.1919–Mo 24.11.1919), Vojvodův amulet; veselohra
Th 27.11.1919 (uváděno Fr 28.11.1919−?), Pytláci; Střelec z Fallů; Myslivec z Fallů; Fallský myslivec / Der Jäger von Fall
Th 04.12.1919 (uváděno Fr 05.12.1919−?), Ztracené dcery II / Verlorene Tochter II
Tu 16.12.1919 (uváděno Tu 16.12.1919−?), Děti slunce; veselohra
Tu 09.03.1920 (uváděno Tu 09.03.1920–Th 11.03.1920), Ve znamení viny
Fr 12.03.1920 (uváděno Th 11.03.1920–Mo 15.03.1920), Píseň čarodějky
We 17.03.1920 (uváděno Tu 16.03.1920–Th 18.03.1920), Stínový herec
We 17.03.1920 (uváděno Fr 19.03.1920–Mo 22.03.1920), Muž bez obličeje
Tu 23.03.1920 (uváděno Tu 23.03.1920–Th 25.03.1920), Cesty osudu I
Th 25.03.1920 (uváděno Fr 26.03.1920–Th 01.04.1920), Prázdná rakev II
Sa 03.04.1920 (uváděno Sa 03.04.1920−?), Tajemný mlýn III
Sa 17.04.1920 (uváděno Fr 16.04.1920–Tu 20.04.1920), Cesta, jež vede ku zatracení; Cesta vedoucí k záhubě; Cesta, jež vede k zatracení
We 21.04.1920 (uváděno Tu 20.04.1920–Th 22.04.1920), Cisterna smrti
Fr 23.04.1920 (uváděno Fr 23.04.1920–Th 29.04.1920), Šepot ďábla...
Fr 30.04.1920 (uváděno Fr 30.04.1920–Mo 03.05.1920), Láska umělcova; Láska umělců
We 05.05.1920 (uváděno Tu 04.05.1920–Th 06.05.1920), Postrach hor
We 05.05.1920; Fr 07.05.1920 (uváděno Fr 07.05.1920–Mo 31.05.1920), Judex
Sa 15.05.1920 (uváděno Fr 14.05.1920–Mo 17.05.1920), Judex III. Tajemný mlýn
Tu 18.05.1920 (uváděno Tu 18.05.1920–Tu 25.05.1920), Judex IV. Dáma v černém úboru
We 26.05.1920 (uváděno We 26.05.1920–Th 27.05.1920), Vládce života
We 26.05.1920 (uváděno Fr 28.05.1920–Fr 04.06.1920), Judex
Sa 05.06.1920 (uváděno Fr 04.06.1920–Mo 07.06.1920), Bezbranné oběti
Fr 11.06.1920 (uváděno Fr 11.06.1920–Mo 14.06.1920), Ti, již nesmí zemříti
Fr 11.06.1920 (uváděno Tu 15.06.1920–Th 17.06.1920), Valčík lásky
Fr 25.06.1920 (uváděno Fr 25.06.1920–Mo 28.06.1920), Hříchy rodičů
Su 18.07.1920 (uváděno Fr 16.07.1920–Mo 19.07.1920), Proces Hanerové; Veselohra
We 21.07.1920 (uváděno Tu 20.07.1920–Fr 23.07.1920), Denník padlého děvčete
Sa 14.08.1920 (uváděno Fr 13.08.1920–Mo 16.08.1920), Vlkův syn
Tu 24.08.1920 (uváděno Tu 24.08.1920–Th 26.08.1920), Jed Odawari; Jed Odawary
Sa 11.09.1920 (uváděno Fr 10.09.1920–Mo 13.09.1920), Nevinná hříšnice
Fr 17.09.1920 (uváděno Fr 17.09.1920–Mo 20.09.1920), Archa I
Fr 24.09.1920 (uváděno Fr 24.09.1920–Mo 27.09.1920), Archa II. Poslední lidé
Fr 24.09.1920; Tu 28.09.1920 (uváděno Tu 28.09.1920−?), Tih-Mnih I; Tíh-Mính I; Tih Minh I. Nápoj zapomenutí / Tih Minh I.
Fr 08.10.1920 (uváděno Fr 08.10.1920–Mo 11.10.1920), veselohra
Fr 15.10.1920 (uváděno Fr 15.10.1920–Mo 18.10.1920), O zlomek vteřiny
Fr 15.10.1920; Tu 19.10.1920 (uváděno Tu 19.10.1920–Mo 25.10.1920), Judexovo nové poslání I; Judexova nová Mise I; Judexona nová mise I. Vykořisťovatelé tajemství
Tu 26.10.1920 (uváděno Tu 26.10.1920–Th 28.10.1920), Judexe nové poslání III; Judexova nová Mise III. Mrtvá ruka
Sa 30.10.1920 (uváděno Fr 29.10.1920–Mo 01.11.1920), Judexe nové poslání IV; Judexova nová Mise IV. Jednooký
Fr 05.11.1920 (uváděno Fr 05.11.1920–Mo 08.11.1920), Hříšnice
Tu 09.11.1920 (uváděno Tu 09.11.1920–Th 11.11.1920), Prodavači duší; Prodavač duší
Fr 12.11.1920 (uváděno Fr 12.11.1920–Mo 15.11.1920), Ubičována; Postrach žen; Ubičovaná; americká veselohra
Tu 16.11.1920 (uváděno Tu 16.11.1920–Th 18.11.1920), Upír
Tu 16.11.1920; Fr 19.11.1920 (uváděno Fr 19.11.1920–Mo 22.11.1920), J´accuse; Jaccuse I. Kletba války / J´accuse. I. Epoche. (Ich klage an.)
Tu 16.11.1920; Fr 19.11.1920; Tu 23.11.1920 (uváděno Tu 23.11.1920–Th 25.11.1920), J accuse II. Ich klage an
Fr 26.11.1920 (uváděno Fr 26.11.1920–Mo 29.11.1920), Dcera Boha Neptuna; Dcera boha Neptuna
Tu 30.11.1920 (uváděno Tu 30.11.1920–Th 02.12.1920), Trůny se kácejí; Kácející se trůny
Fr 03.12.1920 (uváděno Fr 03.12.1920–Mo 06.12.1920), Král propasti; Král nad propastí; Král propastí; Patty detektivem
Tu 07.12.1920 (uváděno Tu 07.12.1920–Th 09.12.1920), Pastýř u Marie Sněžné; Pastýř u Panny Marie Sněžné
Fr 10.12.1920 (uváděno Fr 10.12.1920–Mo 13.12.1920), Muž činu; Kdo je pán v domě?
Su 19.12.1920 (uváděno Fr 17.12.1920–Mo 20.12.1920), Její první choť; Její první muž; veselohra
Tu 21.12.1920 (uváděno Tu 21.12.1920–Th 23.12.1920), Černý Jack
Fr 24.12.1920 (uváděno Sa 25.12.1920–Mo 27.12.1920), Krejčík Nitka
Tu 28.12.1920 (uváděno Tu 28.12.1920–Th 30.12.1920), Jarní bouře
Fr 31.12.1920 (uváděno Fr 31.12.1920–Sa 03.01.1920), Silák Maciste; Maciste silák
Tu 04.01.1921 (uváděno Tu 04.01.1921–Fr 07.01.1921), Vládkyně světa I. Přítelkyně žlutého muže; Vládkyně světa I; Panovnice světa
Sa 08.01.1921 (uváděno Sa 08.01.1921–Tu 11.01.1921), Vládkyně světa II. Příběhy Maud Gregaardsové; Vládkyně světa II
We 12.01.1921 (uváděno We 12.01.1921–Sa 15.01.1921), Vládkyně světa III. Rabi z Kuan Fu; Vládkyně světa III; Vládkyně světa III. Rabi z Kuan-fu
Su 16.01.1921 (uváděno Su 16.01.1921–We 19.01.1921), Vládkyně světa IV. Král Makombe; Vládkyně světa IV
Th 20.01.1921 (uváděno Th 20.01.1921–Su 23.01.1921), Vládkyně světa V. Ofir, město dávné minulosti.
Tu 25.01.1921 (uváděno Mo 24.01.1921–Th 27.01.1921), Vládkyně světa VI. Dáma s miliardami; Vládkyně světa VI. Žena s miliardami
Tu 01.02.1921 (uváděno Tu 01.02.1921–Fr 04.02.1921), Vládkyně světa VIII. Pomsta Maud Fergusonové; Vládkyně světa VIII. Pomsta Maud Fergussonové
Tu 08.02.1921 (uváděno Tu 08.02.1921–Th 10.02.1921), Grand Hotel Babylon; Košilatí rebelanti
Fr 11.02.1921 (uváděno Fr 11.02.1921–Mo 14.02.1921), Cirkus King I.
Fr 25.02.1921 (uváděno Fr 25.02.1921–Mo 28.02.1921), Cirkus King III.
Tu 01.03.1921 (uváděno Tu 01.03.1921–Th 03.03.1921), Cherchez la femme; Cherchez la Femme, čili Ďáblův zápisník; Láska ve sněhu
Fr 04.03.1921 (uváděno Fr 04.03.1921–Mo 07.03.1921), Cirkus King IV. / Zirkus King IV.
Tu 08.03.1921 (uváděno Tu 08.03.1921–Th 10.03.1921), Kurýr Lisabonský; Lisabonský kurýr
Fr 11.03.1921 (uváděno Fr 11.03.1921–Mo 14.03.1921), Cirkus King V.
Tu 15.03.1921 (uváděno Tu 15.03.1921–Th 17.03.1921), Ubohá malá Helga; Ubohá Helga; veselohra
Fr 18.03.1921 (uváděno Fr 18.03.1921–Mo 21.03.1921), Drama na lodi
Tu 22.03.1921 (uváděno Tu 22.03.1921–Th 24.03.1921), Pes Baskervillský I.+II.
Sa 26.03.1921 (uváděno Sa 26.03.1921–Mo 28.03.1921), Kovárna hrůzy / Schmiede des Grauens, Die
Sa 26.03.1921; We 30.03.1921 (uváděno Tu 29.03.1921; We 30.03.1921–Th 31.03.1921), Příšerné povídky
Fr 01.04.1921 (uváděno Fr 01.04.1921–Mo 04.04.1921), Obec sv. Heleny a její kaplan; Obec sv. Helena a její kaplan; Láska v kufru
We 06.04.1921 (uváděno We 06.04.1921–Th 07.04.1921), Všechna kola stojí
Fr 08.04.1921 (uváděno Fr 08.04.1921–Mo 11.04.1921), V říši černého kouzelníka
Fr 15.04.1921 (uváděno Fr 15.04.1921–Mo 18.04.1921), Tři tance Mary Wilfordové
Fr 22.04.1921 (uváděno Fr 22.04.1921–Su 24.04.1921), Malaria; Dovolená před smrtí / Urlaub vom Tode
Tu 26.04.1921 (uváděno Tu 26.04.1921–Th 28.04.1921), Enis Aldjelis. Růže z Orientu; Růže z Orientu
Tu 26.04.1921 (uváděno Fr 29.04.1921–Mo 02.05.1921), Pomsta rudého boha; Pomsta "Rudého Boha"
Fr 06.05.1921 (uváděno Fr 06.05.1921–Mo 09.05.1921), Kateřina Veliká, její dvorní a milostný život
We 11.05.1921; Fr 13.05.1921 (uváděno Fr 13.05.1921–Mo 16.05.1921), 20.000 mil pod mořem; 20.000 mil. pod mořem
Fr 20.05.1921 (uváděno Fr 20.05.1921–Mo 23.05.1921), Vražda v hotelu Splendid; Svatební noc s překážkami
Tu 04.10.1921; We 05.10.1921; Th 06.10.1921; Fr 07.10.1921 (uváděno Tu 04.10.1921–Fr 07.10.1921), Z posledních dnů starého Rakouska; Z posledních dnů starého Rakouska (Maciste v horách); Z posledních dnů Rakouska (Maciste v horách); Macisté v horách
Sa 08.10.1921; Su 09.10.1921; Tu 11.10.1921 (uváděno Sa 08.10.1921–Tu 11.10.1921), Otcovo vyznání
We 12.10.1921; Th 13.10.1921; Fr 14.10.1921 (uváděno We 12.10.1921–Fr 14.10.1921), Jarní bouře
Sa 15.10.1921; Su 16.10.1921; Tu 18.10.1921; We 19.10.1921; Th 20.10.1921; Fr 21.10.1921 (uváděno Sa 15.10.1921–Fr 21.10.1921), Komedie života / Komödie des Lebens
Sa 22.10.1921; Su 23.10.1921; Tu 25.10.1921 (uváděno Sa 22.10.1921–Tu 25.10.1921), Pán smrti
We 26.10.1921 (uváděno We 26.10.1921–We 26.10.1921), Tygr (Soudný den)
Su 30.10.1921 (uváděno Su 30.10.1921–Mo 31.10.1921), Morel, mistr řetězu I.; Morell, mistr řetězů I.
Tu 01.11.1921 (uváděno Tu 01.11.1921–Fr 04.11.1921), Morel, mistr řetězu II.; Morell, mistr řetězů II.
Sa 05.11.1921 (uváděno Sa 05.11.1921–Tu 08.11.1921), Morel, mistr řetězu III.; Morell, mistr řetězů III.
We 09.11.1921 (uváděno We 09.11.1921−?), Zlato
Tu 03.01.1922; Tu 10.01.1922; We 14.12.1921 (uváděno We 14.12.1921–Tu 10.01.1922), Tajemství pokoje č. 29
Th 12.04.1923 (uváděno Fr 13.04.1923–Mo 16.04.1923), Gunnar Tolnäs se žení
Fr 25.05.1923 (uváděno Fr 25.05.1923–Mo 28.05.1923), Sedm let neštěstí
Th 01.01.1925 (uváděno Th 01.01.1925–Th 01.01.1925), Potapěč z Dorclassu; Potápěč z Dorglassu / Taucher von Dorcas, Der
Sa 03.01.1925; Sa 03.01.1925 (uváděno Sa 03.01.1925; Fr 02.01.1925–Tu 06.01.1925; Mo 05.01.1925), Dobrodružná sázka; Dobrodružná sázka lorda Aldini / närrische Wette, Die
Th 08.01.1925; Tu 06.01.1925 (uváděno Th 08.01.1925–Fr 09.01.1925), Arabská láska / Arabische Liebe; (untitled)
Sa 10.01.1925; Fr 09.01.1925 (uváděno Sa 10.01.1925; Fr 09.01.1925–Tu 13.01.1925; Mo 12.01.1925), Poslední vlk / letzte Wolf, Der
We 14.01.1925; Tu 13.01.1925 (uváděno We 14.01.1925; Tu 13.01.1925–Fr 16.01.1925; We 14.01.1925), Finance velkovévody; Finance velkovévody z Abacca / Finanzen des Grosherzogs, Die
Fr 16.01.1925 (uváděno Sa 17.01.1925–Sa 17.01.1925), Kindervorstellung mit "Harrold Lloyd"
Sa 17.01.1925; Fr 16.01.1925 (uváděno Sa 17.01.1925; Fr 16.01.1925–Tu 20.01.1925; Mo 19.01.1925), Láska Astry / Liebe der Asra
We 21.01.1925; Tu 20.01.1925 (uváděno We 21.01.1925; Tu 20.01.1925–Fr 23.01.1925; We 21.01.1925), Pokání Sierra Billa / Sierra Bills Betehrung
Sa 24.01.1925; Fr 23.01.1925 (uváděno Sa 24.01.1925; Fr 23.01.1925–Tu 27.01.1925; Mo 26.01.1925), Tváří v tvář smrti; Tváří v tvář smrti aneb Soudce Lynch / Aug im Auge des Todes; guten Kameraden, Die
We 28.01.1925; Tu 27.01.1925 (uváděno We 28.01.1925; Tu 27.01.1925–Fr 30.01.1925; Th 29.01.1925), Fairbanks nemá všech pět pohromadě / Douglas Fairbaks ist verrückt
Sa 31.01.1925; Fr 30.01.1925 (uváděno Sa 31.01.1925–Tu 03.02.1925), Königsmark I. / Königsmark I.
We 04.02.1925 (uváděno We 04.02.1925–Th 05.02.1925), Königsmark II. / Königsmark II.
Sa 07.02.1925; Fr 06.02.1925 (uváděno Sa 07.02.1925; Fr 06.02.1925–Tu 10.02.1925; Mo 09.02.1925), Pařížská apačka; Apačská láska (Paříž); Apačská láska / Apachin von Paris, Die
We 11.02.1925 (uváděno We 11.02.1925–Fr 13.02.1925), Mezi lupiči a dravci
Sa 14.02.1925; Fr 13.02.1925 (uváděno Sa 14.02.1925; Fr 13.02.1925–Tu 17.02.1925), Patt a Patachon, děvčata pro všechno / Patt und Pattachon, Mädchen für alles
We 18.02.1925; Tu 17.02.1925 (uváděno We 18.02.1925; Tu 17.02.1925–Fr 20.02.1925; We 18.02.1925), Jižní vášeň / Südliche Leidenschaft
Sa 21.02.1925; Fr 20.02.1925 (uváděno Sa 21.02.1925; Fr 20.02.1925–Tu 24.02.1925; Th 26.02.1925), Orlí spáry I. / Adlerflauen
We 25.02.1925 (uváděno We 25.02.1925–Fr 27.02.1925), Orlí spáry II.
Sa 28.02.1925; Fr 27.02.1925 (uváděno Sa 28.02.1925; Fr 27.02.1925–Tu 03.03.1925; Mo 02.03.1925), Pod žhavým sluncem Maroka
We 04.03.1925; Tu 03.03.1925 (uváděno We 04.03.1925; Tu 03.03.1925–Fr 06.03.1925; Th 05.03.1925), Kamarádi / Kameraden; Wohnung ohne Abfertigung
Sa 07.03.1925; Fr 06.03.1925 (uváděno Sa 07.03.1925; Fr 06.03.1925–Tu 10.03.1925; Mo 09.03.1925), Mrtev před zákonem / Vor dem Gesetze Tor
We 11.03.1925; Tu 10.03.1925 (uváděno We 11.03.1925; Tu 10.03.1925–Fr 13.03.1925; Th 12.03.1925), Illona; Ilona / Ilona, die schöne Gräffin; Ilona, die schönste Zigeunergräfin
Fr 13.03.1925 (uváděno Sa 14.03.1925–Sa 14.03.1925), grosse Kindervorstellung mit Harold Lloyd.
Sa 14.03.1925; Fr 13.03.1925 (uváděno Sa 14.03.1925; Fr 13.03.1925–Tu 17.02.1925; Mo 16.02.1925), Arena života / Sprung ins Leben, Der
We 18.03.1925; Tu 17.03.1925 (uváděno We 18.03.1925; Tu 17.03.1925–Fr 20.03.1925; Th 19.03.1925), Železná ruka / eiserne Hand, Die
Sa 21.03.1925; Fr 20.03.1925 (uváděno Sa 21.03.1925; Fr 20.03.1925–Tu 24.03.1925), Niebelungové I.: Smrt bohatýra; Nibelungové I. (Synové mlhy) / Nibelungen I.; Nibelungen I., Die
We 25.03.1925; Fr 20.03.1925 (uváděno We 25.03.1925–Fr 27.03.1925; Th 26.03.1925), Niebelungové II.
Sa 28.03.1925; Fr 27.03.1925 (uváděno Sa 28.03.1925; Fr 27.03.1925–Tu 31.03.1925; Mo 30.03.1925), Rosita / Rosita, die Strassensängerin
We 01.04.1925; Tu 31.03.1925 (uváděno We 01.04.1925; Tu 31.03.1925–Fr 03.04.1925; We 01.04.1925), Potapěč z Dorclassu; Potápěč z Dorglassu / Taucher von Dorcas, Der
Sa 04.04.1925; Fr 03.04.1925 (uváděno Sa 04.04.1925; Fr 03.04.1925–Tu 07.04.1925; Mo 06.04.1925), Výstřední muž / exzentrische Mann, Der
Su 12.04.1925; Fr 10.04.1925 (uváděno Su 12.04.1925; Sa 11.04.1925–Su 12.04.1925), Děti velké revoluce I. / Kinder der grossen Revolution I.
We 15.04.1925; Fr 10.04.1925 (uváděno We 15.04.1925–Fr 17.04.1925; Th 16.04.1925), Děti velké revoluce II. / Kinder der grossen Revolution II.
Sa 18.04.1925; Fr 17.04.1925 (uváděno Sa 18.04.1925; Fr 17.04.1925–Tu 21.04.1925; Mo 20.04.1925), Tajemný poklad egyptského chrámu / Geheimnis des ägyptischen Tempels, Das
We 22.04.1925 (uváděno We 22.04.1925–Fr 24.04.1925), Tanečnice
Sa 25.04.1925; Fr 24.04.1925 (uváděno Sa 25.04.1925–Tu 28.04.1925), Hrabě z Essexu / Graf von Essex, Der
We 29.04.1925; Tu 28.04.1925 (uváděno We 29.04.1925; Tu 28.04.1925–Fr 01.05.1925; We 29.04.1925), Mungos - záhadná smrt / Mungos; rätselhafte Tod, Der; Mungos. (Der rätselhafte Tod.)
Fr 01.05.1925 (uváděno Fr 01.05.1925–Mo 04.05.1925), Apačský kavalír / Apachenkavalier, Der
We 06.05.1925 (uváděno We 06.05.1925–Fr 08.05.1925), Hotel u tří opic
Sa 09.05.1925; Fr 08.05.1925 (uváděno Sa 09.05.1925; Fr 08.05.1925–Tu 12.05.1925; Mo 11.05.1925), Královna Karla anglická / Königin Karoline von England; Karoline, die Königin von England
We 13.05.1925; Tu 12.05.1925 (uváděno We 13.05.1925; Tu 12.05.1925–Fr 15.05.1925; Th 14.05.1925), Cirkusáček / Zirkuskind
Sa 16.05.1925; Fr 15.05.1925 (uváděno Sa 16.05.1925; Fr 15.05.1925–Su 17.05.1925), Matyáš Sandorf I.; Matyáš Šandorf I. / Mathias Sandorf I.; Graf Matthias Sandorf I.; neue Graf von Monte Christo I., Der
Tu 19.05.1925 (uváděno Tu 19.05.1925–We 20.05.1925), Matyáš Sandorf II.; Matyáš Šandorf II. / Mathias Sandorf u. d. b. R. Jules Verne II.
Th 21.05.1925 (uváděno Th 21.05.1925–Th 21.05.1925), Matyáš Sandorf III. Odveta; Matyáš Šandorf III. / Matthias Sandorf III.
Sa 23.05.1925 (uváděno Sa 23.05.1925–Tu 26.05.1925), Tarzan
We 27.05.1925 (uváděno We 27.05.1925–Fr 29.05.1925), Radiový sňatek
Sa 30.05.1925; Fr 29.05.1925 (uváděno Sa 30.05.1925; Fr 29.05.1925–Tu 02.06.1925; Mo 01.06.1925), Hrůza v expresním vlaku / rote Signal, Das; Schreckensnacht im Expresszuge, Die
We 03.06.1925 (uváděno We 03.06.1925–Fr 05.06.1925), Muž se zlatýma očima
Sa 06.06.1925; Fr 05.06.1925 (uváděno Sa 06.06.1925; Fr 05.06.1925–Tu 09.06.1925; Mo 08.06.1925), Úskalí minulosti / Klippen der Vergangenheit
We 10.06.1925; Tu 09.06.1925 (uváděno We 10.06.1925; Tu 09.06.1925–Th 11.06.1925), Cirkusový král / Zirkuskönig
Sa 13.06.1925; Fr 12.06.1925 (uváděno Sa 13.06.1925; Fr 12.06.1925–Tu 16.06.1925; Su 14.06.1925), Kdo byl otcem? / Wer war der Vater?; ledige Mutter, Die
We 17.06.1925 (uváděno We 17.06.1925–Fr 19.06.1925), Postrach silnic / Tom Mix. Sportsdrama der Dämon der Landstrasse.
Sa 20.06.1925; Fr 19.06.1925 (uváděno Sa 20.06.1925; Fr 19.06.1925–Tu 23.06.1925), Aféra plukovníka Redla; Aféra pluk. Redla / Affäre des Obersten Redl, Die
Sa 27.06.1925 (uváděno Sa 27.06.1925–Su 28.06.1925), Veselohry s Har. Lloydem
Fr 03.07.1925 (uváděno Fr 03.07.1925–Fr 03.07.1925), Lorna Doone / Lorna Doone
Sa 04.07.1925 (uváděno Sa 04.07.1925–Su 05.07.1925), Důlní katastrofa
We 08.07.1925 (uváděno We 08.07.1925–We 08.07.1925), Trestanci na Špilberku (Revírník Anton.); Trestanci na Špilberku; Revírník Anton. (Trestanci na Špilberku.)
Sa 11.07.1925 (uváděno Sa 11.07.1925–Tu 14.07.1925), Ve víru miliard / Im Rausch der Miliarden.
We 15.07.1925 (uváděno We 15.07.1925–We 15.07.1925), Román dvou srdcí / Roman zweier Herzen
Th 16.07.1925 (uváděno Th 16.07.1925–Th 16.07.1925), Černá obálka / schwarze Kuvert, Das
Fr 17.07.1925 (uváděno Fr 17.07.1925–Fr 17.07.1925), Román dvou srdcí / Roman zweier Herzen
Sa 18.07.1925 (uváděno Sa 18.07.1925–Sa 18.07.1925), Smrt boxera Jima
We 22.07.1925 (uváděno We 22.07.1925–We 22.07.1925), Černá obálka / schwarze Kuvert, Das
Fr 24.07.1925 (uváděno Fr 24.07.1925–Fr 24.07.1925), Černá obálka / schwarze Kuvert, Das
Sa 25.07.1925 (uváděno Sa 25.07.1925–Tu 28.07.1925), Pastýřský král (David a Goliáš); Pastýřský král / Hirtenkönig, Der
Tu 28.07.1925 (uváděno Tu 28.07.1925–Fr 31.07.1925), Maciste a čínská truhla
Sa 01.08.1925 (uváděno Sa 01.08.1925–Tu 04.08.1925), Pat a Patachon fotografují; Patt a Patachon fotografují / Patt und Pattachon fotographiert; Patt und Pattachon als Photographen
We 05.08.1925 (uváděno We 05.08.1925–Fr 07.08.1925), Urozený pán a žena z lidu
Sa 08.08.1925 (uváděno Sa 08.08.1925–Tu 11.08.1925), Boj o život
We 12.08.1925 (uváděno We 12.08.1925–Fr 14.08.1925), Znamení čtyř; Záhadný Ind; Znamení čtyři / Zeichen der Vier, Das
Sa 15.08.1925 (uváděno Sa 15.08.1925–Tu 18.08.1925), Únos Heleny I.
We 19.08.1925 (uváděno We 19.08.1925–Fr 21.08.1925), Zánik Tróje
Sa 22.08.1925 (uváděno Sa 22.08.1925–Tu 25.08.1925), S větrem o závod
We 26.08.1925 (uváděno We 26.08.1925–Fr 28.08.1925), Tamara
Sa 29.08.1925 (uváděno Sa 29.08.1925–Tu 01.09.1925), Jocelyn
We 02.09.1925 (uváděno We 02.09.1925–Sa 05.09.1925), Chrám Venušin / Tempel der Venus, Der
Su 06.09.1925 (uváděno Su 06.09.1925–Tu 08.09.1925), Harry Piel / Harry Piel
We 09.09.1925 (uváděno We 09.09.1925–Fr 11.09.1925), Když se tchyně vydaří; Lupino novomanželem aneb Když se tchyně vydaří / Lupino, der Mustergatte
Sa 12.09.1925 (uváděno Sa 12.09.1925–Tu 15.09.1925), Jindra, hraběnka Ostrovinová; Jindra, hraběnka Ostrovínová / Jindra, Gräfin von Ostrowin; Jindra, die Gräfin Ostrowin
We 16.09.1925 (uváděno We 16.09.1925–Fr 18.09.1925), Cirkus Jim / Zirkus Jim
Sa 19.09.1925 (uváděno Sa 19.09.1925–Tu 22.09.1925), Obklíčený dům
We 23.09.1925 (uváděno We 23.09.1925–Fr 25.09.1925), Muž bez srdce / Mann ohne Herz, Der
Sa 26.09.1925 (uváděno Sa 26.09.1925–Sa 26.09.1925), Hrdinové ulice / Helden der Gasse; Helden der Strasse
We 30.09.1925 (uváděno We 30.09.1925–Fr 02.10.1925), Klub sebevrahů
Sa 03.10.1925 (uváděno Sa 03.10.1925–Tu 06.10.1925), Desatero přikázání / zehn Gebote, Die
We 07.10.1925 (uváděno We 07.10.1925–Fr 09.10.1925), Komedianti života
Sa 10.10.1925 (uváděno Sa 10.10.1925–Tu 13.10.1925), Oheň v podpalubí
We 14.10.1925 (uváděno We 14.10.1925–Fr 16.10.1925), Mezi kejklíři a bestiemi
Su 18.10.1925 (uváděno Su 18.10.1925–Tu 20.10.1925), Netopýr / Fledermaus, Die
We 21.10.1925 (uváděno We 21.10.1925–Fr 23.10.1925), Skandál vznešené společnosti; Skandál ve vznešené společnosti
Sa 24.10.1925 (uváděno Sa 24.10.1925–Tu 27.10.1925), Ulice
We 28.10.1925 (uváděno We 28.10.1925–Fr 30.10.1925), Pilotka smrti
Sa 31.10.1925 (uváděno Sa 31.10.1925–Tu 03.11.1925), Tragedie následníka trůnu
We 04.11.1925 (uváděno We 04.11.1925–Fr 06.11.1925), Ostrov věčného mlčení; Ostrov věčného ticha
Sa 07.11.1925 (uváděno Sa 07.11.1925–Tu 10.11.1925), V džunglích velkoměsta
We 11.11.1925 (uváděno We 11.11.1925–Fr 13.11.1925), V posledním okamžiku / Im letzten Augenblick
Sa 14.11.1925 (uváděno Sa 14.11.1925–Tu 17.11.1925), Vdavky Nanynky Kulichovy / Hochzeit im Hause Kulich und was sich dabei ereignete.
Th 19.11.1925 (uváděno Th 19.11.1925–Fr 20.11.1925), Tajemný agent
Sa 21.11.1925 (uváděno Sa 21.11.1925–Tu 24.11.1925), Španělský kavalír; Španělský kavalír aneb divolá krev Katalonie / spanische Kavalier, Der, oder: Das heisse Blut von Katalonien
We 25.11.1925 (uváděno We 25.11.1925–Fr 27.11.1925), Tajemství cirkusu Barré
Sa 28.11.1925 (uváděno Sa 28.11.1925–Tu 01.12.1925), Šest dní / 6 lange Tage; 6 bange Tage; Lebendig begraben
We 02.12.1925 (uváděno We 02.12.1925–Fr 04.12.1925), Patt a Pattachon, zprostředkovatelé sňatků; Pat a Patachon jako prostředkovatelé sňatků; Patt a Patachon sprostředkovatelé sňatku / Patt und Pattachon als Heiratsvermittler
Sa 05.12.1925 (uváděno Sa 05.12.1925–Tu 08.12.1925), Živé panoptikum
We 09.12.1925 (uváděno We 09.12.1925–Fr 11.12.1925), Komedie srdce / Komödie des Herzens
Sa 12.12.1925 (uváděno Sa 12.12.1925–Tu 15.12.1925), Děti tržnice
We 16.12.1925 (uváděno We 16.12.1925–Fr 18.12.1925), Rokle smrti aneb jezdec prérie / Schluch des Todes, Die
Sa 19.12.1925 (uváděno Sa 19.12.1925–Tu 22.12.1925), Bartolomějská noc / Bartholomäusnacht, Die
Fr 25.12.1925 (uváděno Fr 25.12.1925–Tu 29.12.1925), Mandrin mstitel; Mandrin — Francouzský Babinský / Mandarin der Rächer; französische Babinský, Der
We 30.12.1925 (uváděno We 30.12.1925–Th 31.12.1925), Eugenie Grandetová čili ,,Lichvářův strašný skon; Eugenie Grandetová
Tu 12.01.1926 (uváděno January 1926–Tu 12.01.1926), Milenec Ginny Jakobsonové
We 13.01.1926 (uváděno We 13.01.1926–Fr 15.01.1926), Na život a na smrt; Dobrodruhův konec
Sa 16.01.1926 (uváděno Sa 16.01.1926–Tu 19.01.1926), Ztracené dcery New-Yorku
We 20.01.1926 (uváděno We 20.01.1926–Fr 22.01.1926), Peklo vášní; Vítězná píseň lásky
Sa 23.01.1926 (uváděno Sa 23.01.1926–Tu 26.01.1926), Alexandra
We 27.01.1926 (uváděno We 27.01.1926–Fr 29.01.1926), Nesmělý Fatty
Sa 30.01.1926 (uváděno Sa 30.01.1926–Tu 02.02.1926), Syn kapitána Granta
We 03.02.1926 (uváděno We 03.02.1926–February 1926), Hlas z minaretu
Sa 06.02.1926 (uváděno Sa 06.02.1926–Tu 09.02.1926), Vídeň v úpadku
We 10.02.1926 (uváděno We 10.02.1926–Fr 12.02.1926), Ňu
Sa 13.02.1926 (uváděno Sa 13.02.1926–Tu 16.02.1926), Kapitán Blood / Kapitän Blood
We 17.02.1926 (uváděno We 17.02.1926–Fr 19.02.1926), Dítě komediantů
Sa 20.02.1926 (uváděno Sa 20.02.1926–Tu 23.02.1926), Ostrov drahokamů
We 24.02.1926 (uváděno We 24.02.1926–Th 25.02.1926), Omyl soudce Lyncha
Fr 26.02.1926 (uváděno Fr 26.02.1926–Fr 26.02.1926), Průvodčí čís. 1492; Průvodčí č. 1492; Průvodčí 1492
Sa 27.02.1926 (uváděno Sa 27.02.1926–Tu 02.03.1926), Z popraviště k oltáři; S popraviště k oltáři / Vom Schafott zum Altar
We 03.03.1926 (uváděno We 03.03.1926–March 1926), Noční postavy Paříže
Su 07.03.1926 (uváděno March 1926–Tu 09.03.1926), Ukradený profesor
We 10.03.1926 (uváděno We 10.03.1926–Fr 12.03.1926), Patt a Patachon cestují světem
Sa 13.03.1926 (uváděno Sa 13.03.1926–Tu 16.03.1926), O vlas / Um ein Haar
We 17.03.1926 (uváděno We 17.03.1926–Fr 19.03.1926), Dr. J. Saudek: Tajemství ženské krásy
Sa 20.03.1926 (uváděno Sa 20.03.1926–Tu 23.03.1926), Z českých mlýnů
We 24.03.1926 (uváděno We 24.03.1926–Fr 26.03.1926), Tajemství staré věže
Sa 27.03.1926 (uváděno Sa 27.03.1926–Tu 30.03.1926), Půlnoční hlídka
We 31.03.1926 (uváděno We 31.03.1926–April 1926), Láska vítězí
Su 04.04.1926 (uváděno April 1926–Tu 06.04.1926), V roklinách amerického západu
We 07.04.1926 (uváděno We 07.04.1926–Fr 09.04.1926), Mladý maharadža; Mladý Maharadža / junge Maharadscha, Der
Sa 10.04.1926 (uváděno Sa 10.04.1926–Tu 13.04.1926), Carevna
We 14.04.1926 (uváděno We 14.04.1926–Fr 16.04.1926), Páté kolo u vozu
Sa 17.04.1926 (uváděno Sa 17.04.1926–Tu 20.04.1926), Dunící koleje
We 21.04.1926 (uváděno We 21.04.1926–Fr 23.04.1926), Poslední Mohykán / letzte Mohikaner, Der
Sa 24.04.1926 (uváděno Sa 24.04.1926–April 1926), Patt a Patachon cestují světem
Fr 30.04.1926 (uváděno April 1926–May 1926), Královna otroků / Sklavenkönigin, Die
Th 06.05.1926 (uváděno May 1926–Fr 07.05.1926), Jindra, hraběnka Ostrovinová; Jindra, hraběnka Ostrovínová / Jindra, Gräfin von Ostrowin; Jindra, die Gräfin Ostrowin
Sa 08.05.1926 (uváděno Sa 08.05.1926–Tu 11.05.1926), Oči pralesa
We 12.05.1926 (uváděno We 12.05.1926–May 1926), Orient; Orient — dcery pouště; Orient — dcera pouště; Orient. Dcery pouště.; Orient. (Dcery pouště.) / ORIENT. Die Töchter der Wüste.
Sa 15.05.1926 (uváděno May 1926–Tu 18.05.1926), V den velkých závodů
We 19.05.1926 (uváděno We 19.05.1926–Fr 21.05.1926), Trampoty hrdinného tenoristy
Sa 22.05.1926 (uváděno Sa 22.05.1926–Tu 25.05.1926), Zmařený úklad; Čertův chlapík
We 26.05.1926 (uváděno We 26.05.1926–Fr 28.05.1926), Z deníku revolučního komisaře
Sa 29.05.1926 (uváděno Sa 29.05.1926–We 02.06.1926), Garagan
Th 03.06.1926 (uváděno Th 03.06.1926–Fr 04.06.1926), Jak jsem přišel k ženě; Dodo se žení
Sa 05.06.1926 (uváděno Sa 05.06.1926–Tu 08.06.1926), Zákon divočiny / Gesetz der Wildnis, Das
We 09.06.1926 (uváděno We 09.06.1926–Fr 11.06.1926), Honba za testamentem / Jagd nach dem Testament, Die
Sa 12.06.1926 (uváděno Sa 12.06.1926−?), Žena v pokušení / Weib in Versuchung, Das
Th 01.07.1926 (uváděno ?−Fr 02.07.1926), Kletba lesku perel
Sa 03.07.1926 (uváděno Sa 03.07.1926−?), Vdavky Nanynky Kulichovy / Hochzeit im Hause Kulich und was sich dabei ereignete.
Fr 09.07.1926 (uváděno ?−Fr 09.07.1926), Lešetínský kovář
Sa 10.07.1926 (uváděno Sa 10.07.1926–Tu 13.07.1926), Scaramouche / Scaramouche
We 14.07.1926 (uváděno We 14.07.1926−?), Život sv. Františka z Assisi; František z Assisi
Sa 17.07.1926 (uváděno ?−Tu 20.07.1926), Bratr proti bratru / Bruder gegen Bruder
We 21.07.1926 (uváděno We 21.07.1926–Fr 23.07.1926), Žijící smrt
Sa 24.07.1926 (uváděno Sa 24.07.1926–Tu 27.07.1926), Kolotoč života / Karussel des Lebens
We 28.07.1926 (uváděno We 28.07.1926–Fr 30.07.1926), Život sv. Františka z Assisi; František z Assisi
Sa 31.07.1926 (uváděno Sa 31.07.1926–Tu 03.08.1926), Florentinské noci
We 04.08.1926 (uváděno We 04.08.1926–Fr 06.08.1926), Číše života
Sa 07.08.1926 (uváděno Sa 07.08.1926–Tu 10.08.1926), Bílá sestra / weisse Schwester, Die
We 11.08.1926 (uváděno We 11.08.1926–Fr 13.08.1926), Loupež na lodi Enterprise; Loupež na lodi Interprisse / Postraub auf der Enterprise, Der
Sa 14.08.1926 (uváděno Sa 14.08.1926–Tu 17.08.1926), Její velké štěstí / Ihr grosses Glück
We 18.08.1926 (uváděno We 18.08.1926–Fr 20.08.1926), Muž z ocele
Sa 21.08.1926 (uváděno Sa 21.08.1926–Tu 24.08.1926), Frigo plave / Frigo als Seefahrer
We 25.08.1926 (uváděno We 25.08.1926–Fr 27.08.1926), Omyl soudce Lyncha
Sa 28.08.1926 (uváděno Sa 28.08.1926–Tu 31.08.1926), Rudá lilie
We 01.09.1926 (uváděno We 01.09.1926–Fr 03.09.1926), Hrdinové Francie
Sa 04.09.1926 (uváděno Sa 04.09.1926–Tu 07.09.1926), Zdravý nemocný
We 08.09.1926 (uváděno We 08.09.1926–Fr 10.09.1926), Bigamie / Bigamie
Sa 11.09.1926 (uváděno Sa 11.09.1926–Tu 14.09.1926), Ohnivá čtyřicítka
We 15.09.1926 (uváděno We 15.09.1926–Fr 17.09.1926), Patt a Patachon šumaři; Patt a Patachon šumaří / beiden Musikanten, Die
Sa 18.09.1926 (uváděno Sa 18.09.1926–Tu 21.09.1926), Sultánova favoritka / Favoritin des Sultans, Die
We 22.09.1926 (uváděno We 22.09.1926–Fr 24.09.1926), Tajemství staré panny
Sa 25.09.1926 (uváděno Sa 25.09.1926−?), Arab
Th 30.09.1926 (uváděno Th 30.09.1926–Fr 01.10.1926), Triumf
Sa 02.10.1926 (uváděno Th 02.10.1930–Tu 05.10.1926), Svatý ďábel
We 06.10.1926 (uváděno We 06.10.1926–Fr 08.10.1926), Kavárna »U padlých andělů«; Kavárna u »Padlých andělů«; Kavárna u padlých andělů
Sa 09.10.1926 (uváděno Sa 09.10.1926–Tu 12.10.1926), Baree, syn Kazanův; Barre, syn Kazanův / Baree, der Sohn Kazaus
We 13.10.1926 (uváděno We 13.10.1926–Fr 15.10.1926), Ve službách zákona
Sa 16.10.1926 (uváděno Sa 16.10.1926–Tu 19.10.1926), Arcivévoda sňatkovým dohazovačem; Arcivévoda dohazovačem; Arcivévoda dohazovačem sňatků
We 20.10.1926 (uváděno We 20.10.1926–Fr 22.10.1926), On se smál a smál...; On se smál a smál
Sa 23.10.1926 (uváděno Sa 23.10.1926–Tu 26.10.1926), Maxmilián Habsburg; Maxmilián Habsburk; Yolanda
We 27.10.1926 (uváděno We 27.10.1926−?), Dobytá pevnost
Sa 30.10.1926, Tichošlápek; Banda černých ořů / Bande der schwarzen Rotte, Die
We 03.11.1926 (uváděno ?−Fr 05.11.1926), Milenec své ženy
Sa 06.11.1926 (uváděno Sa 06.11.1926–Tu 09.11.1926), Desertéři života
We 10.11.1926 (uváděno We 10.11.1926–Fr 12.11.1926), Husarská horečka / Husarenfieber
Sa 13.11.1926 (uváděno Sa 13.11.1926–Tu 16.11.1926), Dobrý voják Švejk / brave Soldat Švejk, Der
We 17.11.1926 (uváděno We 17.11.1926–Fr 19.11.1926), Zázrak u Matky Boží
Sa 20.11.1926 (uváděno Sa 20.11.1926−?), Rudé příšery / Rote Schatten; Rudé příšery / Rote Schatten
Sa 20.11.1926 (uváděno Sa 20.11.1926−?), Rudé příšery / Rote Schatten; Rudé příšery / Rote Schatten
Th 25.11.1926 (uváděno ?−Fr 26.11.1926), Rudé příšery / Rote schatten; Rudé příšery / Rote schatten
Th 25.11.1926 (uváděno ?−Fr 26.11.1926), Rudé příšery / Rote schatten; Rudé příšery / Rote schatten
Sa 27.11.1926 (uváděno Sa 27.11.1926–Tu 30.11.1926), Kahýrská kavárna
We 01.12.1926 (uváděno We 01.12.1926–Fr 03.12.1926), Bílá otrokyně; Vetešník z Amsterodamu
Sa 04.12.1926 (uváděno Sa 04.12.1926–Tu 07.12.1926), Půlnoční hlídka
We 08.12.1926 (uváděno We 08.12.1926–Fr 10.12.1926), Hrdina hor; Hrdina z hor
Sa 11.12.1926 (uváděno Sa 11.12.1926–Tu 14.12.1926), Jeho chvíle; Ruský tigr; Ruský tygr
We 15.12.1926 (uváděno We 15.12.1926–Fr 17.12.1926), Srdce tuláka
We 22.12.1926 (uváděno We 22.12.1926−?), Lucerna / Laterne, Die
Sa 25.12.1926 (uváděno Sa 25.12.1926−?), Aziyadé, dcera Orientu; Aziyadé ‒ dcera Orientu; Aziyadé. Dcera Orientu.
We 29.12.1926, Jezdec od ohnivé řeky
Sa 01.01.1927 (uváděno ?−Tu 04.01.1927), Denny má smůlu
We 05.01.1927 (uváděno We 05.01.1927−?), Mezi životem a smrtí; Harry Hill, mezi životem a smrtí / Harry Hills Jagd nach dem Tod
Sa 08.01.1927 (uváděno ?−Tu 11.01.1927), Pilot smrti I. / Pilot des Todes I., Der; Im Aeroplan um die Welt in 13 Tagen
We 12.01.1927 (uváděno We 12.01.1927–Fr 14.01.1927), Pilot smrti II. / Pilot des Todes II., Der
Th 03.01.1929 (uváděno ?−Fr 04.01.1929), Královny pařížských nocí
Su 06.01.1929 (uváděno Su 06.01.1929–Tu 08.01.1929), Milenka
We 09.01.1929 (uváděno We 09.01.1929–Fr 11.01.1929), Cirkus Roma Nelly
Sa 12.01.1929 (uváděno Sa 12.01.1929–Tu 15.01.1929), Dobrodruzi ve fraku
We 16.01.1929 (uváděno We 16.01.1929–Fr 18.01.1929), Syn Hagařin
Sa 19.01.1929 (uváděno Sa 19.01.1929–Tu 22.01.1929), Vzkříšení
We 23.01.1929 (uváděno We 23.01.1929–Fr 25.01.1929), Královna světových lázní
Sa 26.01.1929 (uváděno Sa 26.01.1929–Tu 29.01.1929), Sirena Morgana
We 30.01.1929 (uváděno We 30.01.1929–Fr 01.02.1929), Co srdce pojí - moře nerozdvojí
Sa 02.02.1929 (uváděno Sa 02.02.1929–Tu 05.02.1929), Zlatá opojení
We 06.02.1929 (uváděno We 06.02.1929–Fr 08.02.1929), Na krásné modré Dunaji
Sa 09.02.1929 (uváděno Sa 09.02.1929–Tu 12.02.1929), Honba za maharadžovými klenoty
We 13.02.1929 (uváděno We 13.02.1929–Fr 15.02.1929; Th 14.02.1929), Šedý dům
Sa 16.02.1929 (uváděno Sa 16.02.1929–Tu 19.02.1929), Štvané duše
We 20.02.1929 (uváděno We 20.02.1929–Fr 22.02.1929), Dobyvatelé moří
Sa 23.02.1929 (uváděno Sa 23.02.1929–Tu 26.02.1929), Král králů
We 27.02.1929 (uváděno We 27.02.1929–Fr 01.03.1929), Pancéřová pošta
Sa 02.03.1929 (uváděno Sa 02.03.1929–Tu 05.03.1929), Filosofka Mája
We 06.03.1929 (uváděno We 06.03.1929–Fr 08.03.1929), Maličká a její kavalír
Sa 09.03.1929 (uváděno Sa 09.03.1929–Tu 12.03.1929), Robin zbojník
We 13.03.1929 (uváděno We 13.03.1929–Fr 15.03.1929), Tajemný host
Sa 16.03.1929 (uváděno Sa 16.03.1929–Tu 19.03.1929), Žena s ďáblem v těle; Carmen
We 20.03.1929 (uváděno We 20.03.1929–Fr 22.03.1929), Pohádka máje
Sa 23.03.1929 (uváděno Sa 23.03.1929–Tu 26.03.1929), Cirkus Pat a Patachon
We 27.03.1929 (uváděno We 27.03.1929–Fr 29.03.1929), Závěť zlatokopova
Su 31.03.1929 (uváděno Sa 30.03.1929; Su 31.03.1929–Tu 02.04.1929), On, zázračný student
We 03.04.1929 (uváděno We 03.04.1929–Fr 05.04.1929), Na rozkaz carův; Rajisino utrpení
Sa 06.04.1929 (uváděno Sa 06.04.1929–Tu 09.04.1929), Za ostnatým drátem / Hinter dem Stacheldraht
We 10.04.1929 (uváděno We 10.04.1929–Fr 12.04.1929), Orlov
Sa 13.04.1929 (uváděno Sa 13.04.1929–Tu 16.04.1929), Návrat z cizinecké legie
We 17.04.1929 (uváděno We 17.04.1929–Fr 19.04.1929), Vlak číslo 99
Sa 20.04.1929 (uváděno Sa 20.04.1929–Sa 20.04.1929), Frigovy trampoty o lásce; Frigovy trampoty v lásce
Su 21.04.1929 (uváděno Su 21.04.1929–Tu 23.04.1929), Železné nervy
We 24.04.1929 (uváděno We 24.04.1929–Fr 26.04.1929), Starý Heidelberg
Sa 27.04.1929 (uváděno Sa 27.04.1929–Tu 30.04.1929), Povídky z vídeňského lesa; Povídky z Vídeňského lesa; Povídky z wienského lesa / Geschichten aus dem Wienerwald; G'schichten aus dem Wienerwald
We 01.05.1929 (uváděno We 01.05.1929–Fr 03.05.1929), Pevnost mrtvých
Sa 04.05.1929 (uváděno Sa 04.05.1929–Tu 07.05.1929), Dva arabští kavalíři
We 08.05.1929 (uváděno We 08.05.1929–Fr 10.05.1929; Th 09.05.1929), Milenka guvernerova
Sa 11.05.1929 (uváděno Sa 11.05.1929–Tu 14.05.1929), Tančící Vídeň
We 15.05.1929 (uváděno We 15.05.1929–Fr 17.05.1929), Zloděj z Bagdadu
Sa 18.05.1929 (uváděno Sa 18.05.1929–Tu 21.05.1929), Pro Krista Pána
We 22.05.1929 (uváděno We 22.05.1929–Fr 24.05.1929), Cirkus Renz / Zirkus Renz
Sa 25.05.1929 (uváděno Sa 25.05.1929–Tu 28.05.1929), Žena a kněz
We 29.05.1929 (uváděno We 29.05.1929–Fr 31.05.1929), Ďábelská atamanka
Sa 01.06.1929 (uváděno Sa 01.06.1929–Tu 04.06.1929), Frigo hrdina univerzity; Hrdina Frigo
We 05.06.1929 (uváděno We 05.06.1929–Fr 07.06.1929), Svatební hnízdo
Sa 08.06.1929 (uváděno Sa 08.06.1929–Tu 11.06.1929), Sextánka
We 12.06.1929 (uváděno We 12.06.1929–Fr 14.06.1929), Muž vysoké hry
Sa 15.06.1929 (uváděno Sa 15.06.1929–Tu 18.06.1929), Ve dvou se to lépe táhne
We 19.06.1929 (uváděno We 19.06.1929–Th 20.06.1929), Vlak příšer
Fr 21.06.1929 (uváděno Fr 21.06.1929–Fr 21.06.1929), Dívka v dospělosti; Probouzející se pohlavní pud
Sa 22.06.1929 (uváděno Sa 22.06.1929–Tu 25.06.1929), Brigadýr
We 26.06.1929 (uváděno We 26.06.1929–Fr 28.06.1929), Muž s dvojí tváří
Sa 29.06.1929 (uváděno Sa 29.06.1929–Tu 02.07.1929), Ledoborec Krasin
We 03.07.1929 (uváděno We 03.07.1929–Fr 05.07.1929), Venuše, pomiluj mě!
Sa 06.07.1929 (uváděno Sa 06.07.1929–Tu 09.07.1929), Orient
We 10.07.1929 (uváděno We 10.07.1929–Fr 12.07.1929), Nepřemožitelný Luciano Albertini
Sa 13.07.1929 (uváděno Sa 13.07.1929–Tu 16.07.1929), Poslední naděje
We 17.07.1929 (uváděno We 17.07.1929–Fr 19.07.1929), Na mexické hranici; Na mexických hranicích
Sa 20.07.1929 (uváděno Sa 20.07.1929–Tu 23.07.1929), Lékař pro ženy
We 24.07.1929 (uváděno We 24.07.1929–Fr 26.07.1929), Zkáza Jerusaléma
Sa 27.07.1929 (uváděno Sa 27.07.1929–Tu 30.07.1929), Přepychový vlak
Th 01.08.1929 (uváděno Th 01.08.1929–Fr 02.08.1929), Dynamitová past
Sa 03.08.1929 (uváděno Sa 03.08.1929–Tu 06.08.1929), Zvoník u Matky Boží / Glöckner von Notre Dame
We 07.08.1929 (uváděno We 07.08.1929–Fr 09.08.1929), Příběhy němých tváří
Sa 10.08.1929 (uváděno Sa 10.08.1929–Tu 13.08.1929), U jestřába; U „Jestřába“; Krčma „U jestřába“
We 14.08.1929 (uváděno We 14.08.1929–Fr 16.08.1929), S prázdnou kapsou kolem světa
Sa 17.08.1929 (uváděno Sa 17.08.1929–Tu 20.08.1929), Gaučo
We 21.08.1929 (uváděno We 21.08.1929–Fr 23.08.1929), Alpská růže; Alpské růže
Sa 24.08.1929 (uváděno Sa 24.08.1929–Tu 27.08.1929), Postrach kompanie; Postrach kumpanie / Schrecken der Kompanie, Der
Su 01.09.1929 (uváděno Sa 31.08.1929–Tu 03.09.1929), Utrpení princezny Máši
We 04.09.1929 (uváděno We 04.09.1929–Fr 06.09.1929), Tom Mix
Sa 07.09.1929 (uváděno Sa 07.09.1929–Tu 10.09.1929), Žlutá lilie
We 11.09.1929 (uváděno We 11.09.1929–Fr 13.09.1929), Don Q. Zorrův syn; Don Q; Don Qu Zorrův syn; Don Q (Zorrův syn); Don Qui / Don Q. Zorros Sohn
Sa 14.09.1929 (uváděno Sa 14.09.1929–Tu 17.09.1929), Quo vadis?
We 18.09.1929 (uváděno We 18.09.1929–We 18.09.1929; Th 19.09.1929), Gaučo
Fr 20.09.1929 (uváděno Th 19.09.1929; Fr 20.09.1929–Fr 20.09.1929), Rozpustilá komtesa / Tolle Komtesse, Die
Sa 21.09.1929 (uváděno Sa 21.09.1929–Th 26.09.1929), Páter Vojtěch / Pater Adalbert
Fr 27.09.1929 (uváděno Fr 27.09.1929–Tu 01.10.1929), Děvče z fabriky
We 02.10.1929 (uváděno We 02.10.1929–Fr 04.10.1929), Zapovězená žena
Sa 05.10.1929 (uváděno Sa 05.10.1929–Tu 08.10.1929), Markýz dEon, vyzvědač Madame Pompadour; Markýz D; Markýz d´Eon, vyzvědač madame Pompadour / Marquis d
We 09.10.1929 (uváděno We 09.10.1929–Fr 11.10.1929), Bílá vrána
Sa 12.10.1929 (uváděno Sa 12.10.1929–Tu 15.10.1929), Volha, Volha; Volha - Volha; Volha, Volha, máti rodná
We 16.10.1929 (uváděno We 16.10.1929–Fr 18.10.1929), Za hromu a blesku / Unter Donner und Blitz
Sa 19.10.1929 (uváděno Sa 19.10.1929–Tu 22.10.1929), Modrá Dunaj
We 23.10.1929 (uváděno We 23.10.1929–Fr 25.10.1929), Když gazda odchází
Sa 26.10.1929 (uváděno Sa 26.10.1929–Tu 29.10.1929), Ďábelská tanečnice
We 30.10.1929 (uváděno We 30.10.1929–Fr 01.11.1929), Pod Lucernou
Su 03.11.1929 (uváděno Sa 02.11.1929; Su 03.11.1929–Tu 05.11.1929), Cirkus
We 06.11.1929 (uváděno We 06.11.1929–Fr 08.11.1929), Královská milenka
Sa 09.11.1929 (uváděno Sa 09.11.1929–Tu 12.11.1929), Alraume
We 13.11.1929 (uváděno We 13.11.1929–Fr 15.11.1929), Sensační proces
Sa 16.11.1929 (uváděno Sa 16.11.1929–Tu 19.11.1929), Známosti z ulice
We 20.11.1929 (uváděno We 20.11.1929–Fr 22.11.1929), Ztroskotání Respera
Sa 23.11.1929 (uváděno Sa 23.11.1929–Tu 26.11.1929), Tajemný kurýr
We 27.11.1929 (uváděno We 27.11.1929–Fr 29.11.1929), Jejich jediná noc
Sa 30.11.1929 (uváděno Sa 30.11.1929–Tu 03.12.1929), Vězeň cařihradský
We 04.12.1929 (uváděno We 04.12.1929–Fr 06.12.1929), Výkřik za mřížemi
Sa 07.12.1929 (uváděno Sa 07.12.1929–Tu 10.12.1929), Muž bez límečku
We 11.12.1929 (uváděno We 11.12.1929–Fr 13.12.1929), Líbánky ve třech / Flitterwochen zu Dritt
Sa 14.12.1929 (uváděno Sa 14.12.1929–Tu 17.12.1929), Orlov
We 18.12.1929 (uváděno We 18.12.1929–Fr 20.12.1929), Song (špinavé peníze); Song / Song (Schmutziges Geld)
Sa 21.12.1929 (uváděno Sa 21.12.1929–Tu 24.12.1929), Tak líbá jen Vídeňačka
We 25.12.1929 (uváděno We 25.12.1929–Fr 27.12.1929), Z lásky / Aus Liebe
Sa 28.12.1929 (uváděno Sa 28.12.1929–Tu 31.12.1929), Saxofon Suzi / Saxophonsusi
We 01.01.1930, Saxofon Suzi / Saxophonsusi
Sa 04.01.1930, Mrakodrap
We 08.01.1930 (uváděno ?−Fr 10.01.1930), Ulejváci
Sa 11.01.1930 (uváděno Sa 11.01.1930–Tu 14.01.1930), Zločin; Muž s rosničkou
We 15.01.1930 (uváděno We 15.01.1930–Fr 17.01.1930), Poslední citadela
Sa 18.01.1930 (uváděno Sa 18.01.1930–Tu 21.01.1930), Anny, pozor, policajt!; Anny, pozor policajt! / Anni Achtung, Schutzmann
We 22.01.1930 (uváděno We 22.01.1930–Fr 24.01.1930), Svobodná matka
Sa 25.01.1930 (uváděno Sa 25.01.1930–Tu 28.01.1930), Královna otroků / Sklavenkönigin, Die
We 29.01.1930 (uváděno We 29.01.1930–Fr 31.01.1930), Strašidelná loď
Sa 01.02.1930 (uváděno Sa 01.02.1930–Tu 04.02.1930), Román primadony
We 05.02.1930 (uváděno We 05.02.1930–Fr 07.02.1930), Manželství jedné noci
Sa 08.02.1930 (uváděno Sa 08.02.1930–Tu 11.02.1930), Lev jihu / Löwe des Südens, Der
Su 09.02.1930 (uváděno Su 09.02.1930–Mo 10.02.1930), Děvče ze stříbrné hranice
We 12.02.1930 (uváděno We 12.02.1930–Fr 14.02.1930), Z pamětí jeptišky; Paměti jeptišky
Sa 15.02.1930 (uváděno Sa 15.02.1930–Tu 18.02.1930), Indiskrétní žena
We 19.02.1930 (uváděno We 19.02.1930–Fr 21.02.1930), Skluzavka / Rutschbahn
Sa 22.02.1930 (uváděno Sa 22.02.1930–Tu 25.02.1930), Páter Vojtěch / Pater Adalbert
We 26.02.1930 (uváděno We 26.02.1930–Fr 28.02.1930), Hřích
Sa 01.03.1930 (uváděno Sa 01.03.1930–Tu 04.03.1930), Ganhita, tanečnice; Gonchita tanečnice
We 05.03.1930 (uváděno We 05.03.1930−?), Pat a Patachon, detektivové / Pat und Patachon als Detektive
Sa 08.03.1930 (uváděno ?−Tu 11.03.1930), Marie, dcera pluku
We 12.03.1930 (uváděno We 12.03.1930–Fr 14.03.1930), INRI, ukřižování Krista
Sa 15.03.1930 (uváděno Sa 15.03.1930−?), Piggadily
Tu 13.01.1931 (uváděno Tu 13.01.1931–Th 15.01.1931), Oceánem na kře ledové; Pat a Patachon na kře ledové / Pat und Patachon auf hoher See
Fr 16.01.1931 (uváděno Fr 16.01.1931–Mo 19.01.1931), Bouře nad Asií; Vítr přes Asii / Sturm über Asien
Tu 20.01.1931 (uváděno Tu 20.01.1931–Th 22.01.1931), Zapomenuté postavy
Fr 23.01.1931 (uváděno Fr 23.01.1931–Mo 26.01.1931), Tajemství Velké Oasy
Tu 27.01.1931 (uváděno Tu 27.01.1931–Th 29.01.1931), Padlo jíní v jarní noci
Fr 30.01.1931 (uváděno Fr 30.01.1931–Mo 02.02.1931), Robin zbojník / Robin Hood - Douglas Fairbanks
Tu 03.02.1931 (uváděno Tu 03.02.1931–Th 05.02.1931), Za klášterní zdí / Hinter Klostermauern
Fr 06.02.1931 (uváděno Fr 06.02.1931–Mo 09.02.1931), Zajatci moře
Tu 10.02.1931 (uváděno Tu 10.02.1931–Th 12.02.1931), Cikánský baron / Zigeunerbaron
Fr 13.02.1931 (uváděno Fr 13.02.1931–Mo 16.02.1931), Al a Kid, dva veselí vojáci
Tu 17.02.1931 (uváděno Tu 17.02.1931–Th 19.02.1931), Muž bez hlavy
Fr 20.02.1931 (uváděno Fr 20.02.1931–Mo 23.02.1931), Zlaté opojení; Za zlatem
Tu 24.02.1931 (uváděno Tu 24.02.1931–Th 26.02.1931), Přes hory a doly
Fr 27.02.1931 (uváděno Fr 27.02.1931–Mo 02.03.1931), Žádám hlavu obžalovaného
Tu 03.03.1931 (uváděno Tu 03.03.1931–Th 05.03.1931), Wings
Fr 06.03.1931 (uváděno Fr 06.03.1931–Mo 09.03.1931), Belgrano, král Gaučů
Tu 10.03.1931 (uváděno Tu 10.03.1931–Th 12.03.1931), Velké pokání / Grosse Sühne, Die
Fr 13.03.1931 (uváděno Fr 13.03.1931–Mo 16.03.1931), Procitnutí
Tu 17.03.1931 (uváděno Tu 17.03.1931–Th 19.03.1931), Přepadení expressu
Fr 20.03.1931 (uváděno Fr 20.03.1931–Mo 23.03.1931), Hrabě Monte Christo
Tu 24.03.1931 (uváděno Tu 24.03.1931–Th 26.03.1931), Páter Vojtěch / Pater Adalbert
Fr 27.03.1931 (uváděno Fr 27.03.1931–Mo 30.03.1931), Generál Babka
We 01.04.1931; Tu 31.03.1931 (uváděno Tu 31.03.1931–Th 02.04.1931), On řádí v New Yorku; On řádí v Novém Yorku
Sa 04.04.1931 (uváděno Sa 04.04.1931−?), Šestnáct dcerušek, žádný otec
Tu 07.04.1931 (uváděno Tu 07.04.1931–Th 09.04.1931), Pomoc! Policie!
Fr 10.04.1931 (uváděno Fr 10.04.1931–Mo 13.04.1931), Hlasatel pravdy
Tu 14.04.1931 (uváděno Tu 14.04.1931−?), Poslední komando
Tu 21.04.1931 (uváděno Tu 21.04.1931–Th 23.04.1931), Otrávený prsten Borgiů; Otrávený prsten Bougin
Fr 24.04.1931 (uváděno Fr 24.04.1931–Mo 27.04.1931), Kainovo znamení
Tu 28.04.1931 (uváděno Tu 28.04.1931–Fr 01.05.1931), Trestanci na Špilberku (Revírník Anton.); Trestanci na Špilberku; Revírník Anton. (Trestanci na Špilberku.)
Sa 02.05.1931 (uváděno Sa 02.05.1931−?), Bouře
Sa 07.10.1933, Komorní pěvec
Tu 10.10.1933 (uváděno ?−Fr 13.10.1933), Španělská muška
Sa 14.10.1933 (uváděno Sa 14.10.1933−?), Píseň noci
Tu 17.10.1933 (uváděno ?−Th 19.10.1933), Hra se smrtí
Fr 20.10.1933; Sa 21.10.1933 (uváděno Fr 20.10.1933−?), Anny řádí; Když Anny řádí
Fr 27.10.1933 (uváděno Fr 27.10.1933−?), Zůstanu u Tebe
Tu 31.10.1933, Čáp stávkuje
Fr 01.02.1935 (uváděno Fr 01.02.1935−?), Na Svatém kopečku; Na Svatém Kopečku / Am heiligen Berg
Tu 05.02.1935 (uváděno Tu 05.02.1935−?), Maroko / Marokko
Fr 08.02.1935 (uváděno Fr 08.02.1935−?), Modré světlo / Blaue Licht, Das
Tu 12.02.1935 (uváděno Tu 12.02.1935−?), Lumpové kavalíři
Fr 15.02.1935 (uváděno Fr 15.02.1935−?), Žebravý student / Bettelstudent, Der
Tu 19.02.1935 (uváděno Tu 19.02.1935−?), Dítě Paříže
Fr 22.02.1935 (uváděno Fr 22.02.1935−?), Dva vykutálení kluci
Tu 26.02.1935 (uváděno Tu 26.02.1935−?), Neviňátko z venkova
Fr 01.03.1935 (uváděno Fr 01.03.1935−?), Jarní šepot / Frühlingsstimmen
Tu 05.03.1935 (uváděno Tu 05.03.1935−?), Útěk do Nizy
Fr 08.03.1935 (uváděno Fr 08.03.1935−?), Šťastnou cestu
Tu 12.03.1935 (uváděno Tu 12.03.1935−?), Čarovné oči / Zauberaugen; Zaubernde Augen
Fr 15.03.1935 (uváděno Fr 15.03.1935–Fr 15.03.1935), Páže z hotelu Dalmase
Sa 16.03.1935 (uváděno Sa 16.03.1935−?), Píseň slunce
Fr 22.03.1935 (uváděno Fr 22.03.1935–Fr 22.03.1935), Kdo jen touhu zná
Sa 23.03.1935 (uváděno Sa 23.03.1935−?), Jen ten, kdo touhu zná
Tu 26.03.1935 (uváděno Tu 26.03.1935−?), Hraběnka Monte Christo
Fr 29.03.1935 (uváděno Fr 29.03.1935−?), Žebračka u chrámu Matky Boží
Tu 02.04.1935 (uváděno Tu 02.04.1935−?), Quick / Quick
Fr 05.04.1935 (uváděno Fr 05.04.1935−?), Neviditelný jde městem / Unsichtbarer geht durch die Stadt, Ein
Tu 09.04.1935 (uváděno Tu 09.04.1935−?), Nad Mexikem hřmí
Fr 12.04.1935 (uváděno Fr 12.04.1935−?), Zlatá Kateřina / goldene Katharina, Die
Sa 20.04.1935 (uváděno Sa 20.04.1935−?), Viktor a Viktoria
We 24.04.1935 (uváděno We 24.04.1935−?), Kvarteto lásky
Fr 26.04.1935 (uváděno Fr 26.04.1935−?), Anita v ráji
Tu 30.04.1935 (uváděno Tu 30.04.1935−?), Střelba na hranicích
Fr 30.08.1935 (uváděno Fr 30.08.1935–Su 01.09.1935), Fantomas / Fantomas
Tu 03.09.1935 (uváděno Tu 03.09.1935–Th 05.09.1935), Polární lovci; Polární lovci (Palova svatební cesta)
Tu 10.09.1935 (uváděno Tu 10.09.1935–Tu 10.09.1935), Salon vyzvědačky Dory Greenové
Fr 13.09.1935 (uváděno Fr 13.09.1935–Tu 17.09.1935), Tarzan
We 18.09.1935 (uváděno We 18.09.1935–Th 19.09.1935), Záhadný případ
Fr 20.09.1935 (uváděno Fr 20.09.1935–Su 22.09.1935), Peer Gynt / Peer Gynt
Tu 24.09.1935 (uváděno Tu 24.09.1935–Th 26.09.1935), Mlčící rty; Mlčící rty (Vyzvědačka K-14)
Fr 27.09.1935 (uváděno Fr 27.09.1935–Sa 28.09.1935), Uchvatitel trůnu
Fr 04.10.1935 (uváděno Fr 04.10.1935–Su 06.10.1935), Bílé Veličenstvo
Fr 11.10.1935 (uváděno Fr 11.10.1935–Sa 12.10.1935), Dobrodružství z Engadinu; Dobrodružství v Engadinu
Tu 15.10.1935 (uváděno Tu 15.10.1935–Tu 15.10.1935), Tři mušketýři
Fr 18.10.1935 (uváděno Fr 18.10.1935–Su 20.10.1935), Tři kroky od těla
Tu 22.10.1935 (uváděno Tu 22.10.1935–Tu 22.10.1935), Šest žen Jindřicha VIII.
Fr 25.10.1935 (uváděno Fr 25.10.1935–Sa 26.10.1935), Vyzvědačka
Su 27.10.1935 (uváděno Su 27.10.1935–Su 27.10.1935), Milady
Fr 01.11.1935 (uváděno Fr 01.11.1935–Sa 02.11.1935), Stopy ve sněhu
Tu 05.11.1935 (uváděno Tu 05.11.1935–Tu 05.11.1935), Malá Doritka; Malá Dorritka / Klein Dorrit
Fr 08.11.1935 (uváděno Fr 08.11.1935–Su 10.11.1935), Kapitán dobrodruh
Tu 12.11.1935 (uváděno Tu 12.11.1935–Tu 12.11.1935), Danton, hrdina franc. revoluce; Danton, hrdina francouzské revoluce
Fr 15.11.1935 (uváděno Fr 15.11.1935–Tu 19.11.1935), Dědictví v Pretorii / Erbe in Pretoria, Das
We 20.11.1935 (uváděno We 20.11.1935–We 20.11.1935), Ztracená eskadra
Th 21.11.1935 (uváděno Th 21.11.1935–Sa 23.11.1935), Nesmrtelná píseň
Tu 26.11.1935 (uváděno Tu 26.11.1935–Tu 26.11.1935), Tajemství francouzské policie
Fr 29.11.1935 (uváděno Fr 29.11.1935–Tu 03.12.1935), Dívka pro Tebe; Dívka pro Tebe, neb Modré z nebe; Dívka pro tebe / Mädel für dich, Das; Mädel für Dich, Ein
Th 19.12.1935 (uváděno Th 19.12.1935–Th 19.12.1935), Rasputin; Rasputin, démon žen / Ungekrönte Zar Rasputin, Der; RASPUTIN, der Dämon der Frauen.
Fr 20.12.1935 (uváděno Fr 20.12.1935–Su 22.12.1935), Dolarový Babylon - Smrtonosný robot
We 25.12.1935 (uváděno We 25.12.1935–We 25.12.1935), Srdce za písničku
Sa 28.12.1935 (uváděno Sa 28.12.1935–Su 29.12.1935), Osobní pobočník císařovny; Osobní pobočník císařovny (Hlas lásky)
Tu 31.12.1935 (uváděno Tu 31.12.1935–We 01.01.1936), Velký úklid - Nezvaný host
Fr 03.01.1936 (uváděno Fr 03.01.1936–Su 05.01.1936), Artisté / Artisten
Tu 07.01.1936 (uváděno Tu 07.01.1936–January 1936), Timbuktu, král afrických džunglí
Fr 10.01.1936 (uváděno Fr 10.01.1936–Sa 11.01.1936), Hudba srdcí
Tu 14.01.1936 (uváděno Tu 14.01.1936–January 1936), Regina
Fr 17.01.1936 (uváděno Fr 17.01.1936–Su 19.01.1936), Frigo, lev Paříže
Tu 21.01.1936 (uváděno Tu 21.01.1936–We 22.01.1936), Byl jednou jeden Chaplin
Fr 24.01.1936 (uváděno Fr 24.01.1936–Sa 25.01.1936), Matka Kráčmerka / Mutter Kratschmerka
Tu 28.01.1936 (uváděno Tu 28.01.1936–January 1936), Proč lhala slečna Katinka; Proč lhala slečna Katynka
Fr 31.01.1936 (uváděno Fr 31.01.1936–Sa 01.02.1936), Miluji vás krásné ženy; Miluji vás, krásné ženy
Tu 04.02.1936 (uváděno Tu 04.02.1936–February 1936), Pán na roztrhání
Fr 07.02.1936 (uváděno Fr 07.02.1936–Sa 08.02.1936), Muž, kterého nemohli zatknout
Tu 11.02.1936 (uváděno Tu 11.02.1936–February 1936), Rozpustilá noc
Fr 14.02.1936 (uváděno Fr 14.02.1936–Sa 15.02.1936), Bosambo
Tu 18.02.1936 (uváděno Tu 18.02.1936–February 1936), Přeludy milionů
Fr 21.02.1936 (uváděno Fr 21.02.1936–Sa 22.02.1936), Účastník se nehlásí
Tu 25.02.1936 (uváděno Tu 25.02.1936–February 1936), Zlato
Fr 28.02.1936 (uváděno Fr 28.02.1936–Tu 03.03.1936), Jedna z milionu; Jedna z milionů
Fr 06.03.1936 (uváděno Fr 06.03.1936–Sa 07.03.1936), Vídeňské povídky
Tu 10.03.1936 (uváděno Tu 10.03.1936–March 1936), Kdybych měl milion
Fr 13.03.1936 (uváděno Fr 13.03.1936–Sa 14.03.1936), Poslední láska Dona Juana; Don Juan
Tu 17.03.1936 (uváděno Tu 17.03.1936–Sa 21.03.1936), Fantom Londýna
Tu 24.03.1936 (uváděno Tu 24.03.1936–March 1936), Slečna paní
Fr 27.03.1936 (uváděno Fr 27.03.1936–Sa 28.03.1936), Červený bedrník
Tu 31.03.1936 (uváděno Tu 31.03.1936−?), Hej rup; Hej rup!
Fr 03.04.1936 (uváděno Fr 03.04.1936–Sa 04.04.1936), Jízda do mládí
Tu 07.04.1936 (uváděno Tu 07.04.1936–April 1936), Útěk z ráje
Fr 10.04.1936 (uváděno Fr 10.04.1936–Sa 11.04.1936), Bitva
We 15.04.1936 (uváděno We 15.04.1936–April 1936), Bengal / Bengal
Fr 17.04.1936 (uváděno Fr 17.04.1936–Sa 18.04.1936), Ve znamení kříže / Im Zeichen des Kreuzes
Tu 21.04.1936 (uváděno Tu 21.04.1936–April 1936), Plavovlasá Venuše; Plavovlasá venuše
Sa 25.04.1936 (uváděno Sa 25.04.1936–April 1936), Volha v plamenech
Tu 28.04.1936 (uváděno Tu 28.04.1936–Th 30.04.1936), Hvězda západu
Fr 01.05.1936 (uváděno Fr 01.05.1936–May 1936), Král ulice
Tu 05.05.1936 (uváděno Tu 05.05.1936–May 1936), Od večera do půl noci
Fr 08.05.1936 (uváděno Fr 08.05.1936–Sa 09.05.1936), Nocturno
Tu 12.05.1936 (uváděno Tu 12.05.1936–May 1936), Atlantic; Atlantik / Atlantic
Fr 15.05.1936 (uváděno Fr 15.05.1936–Sa 16.05.1936), Žena, která ví co chce
Tu 19.05.1936 (uváděno Tu 19.05.1936–May 1936), Dobrodružství v jižním expresu / Abenteuer im Südexpress
Fr 22.05.1936 (uváděno Fr 22.05.1936–Sa 23.05.1936), Píseň písní
Tu 26.05.1936 (uváděno Tu 26.05.1936–May 1936), Na západní frontě klid
Fr 29.05.1936 (uváděno Fr 29.05.1936–Sa 30.05.1936), Judex
Fr 22.12.1944 (uváděno Fr 22.12.1944–Sa 23.12.1944), Tajná akta W. B. 1 / Geheimakte W. B. 1; Geheimakte W. B. I.
Fr 22.12.1944 (uváděno Mo 25.12.1944–Th 28.12.1944), Dům u jezera / Immensee
Fr 16.03.1945 (uváděno Fr 16.03.1945–Mo 19.03.1945), Cirkus Renz / Zirkus Renz
Fr 16.03.1945 (uváděno Tu 20.03.1945–Th 22.03.1945), Valentin Dobrotivý / Geld fällt vom Himmel; Valentin der Gütige
Fr 27.02.1948, Ocelová pěst
Fr 05.03.1948 (uváděno Fr 05.03.1948−?), Duha
Tu 09.03.1948 (uváděno ?−Th 11.03.1948), Šest žen Jindřicha VIII.
Fr 12.03.1948 (uváděno Fr 12.03.1948−?), Včera neděle byla
Tu 16.03.1948 (uváděno ?−Th 18.03.1948), Topper na cestách
Fr 19.03.1948 (uváděno Fr 19.03.1948−?), Pán a sluha / Herr und der Diener, Der
Tu 23.03.1948, Přístav lásky
Sa 27.03.1948 (uváděno ?−Th 01.04.1948), Nikdo nic neví
Sa 27.03.1948 (uváděno ?−Th 01.04.1948), Nikdo nic neví
Fr 02.04.1948 (uváděno Fr 02.04.1948
Tu 06.04.1948 (uváděno ?−Th 08.04.1948), Věrný Džulbars
We 01.06.1949 (uváděno We 01.06.1949–Th 02.06.1949), Intermezzo
Fr 03.06.1949 (uváděno Fr 03.06.1949–Su 05.06.1949), Píseň tajgy
We 08.06.1949 (uváděno We 08.06.1949–Th 09.06.1949), Tři tváre západu
Fr 10.06.1949 (uváděno Fr 10.06.1949–Th 16.06.1949), Policie hlásí
Su 12.06.1949 (uváděno Su 12.06.1949–Tu 14.06.1949), Dvě děvčátka a námorník
Fr 17.06.1949 (uváděno Fr 17.06.1949–Su 19.06.1949), Vlčí díry
Tu 21.06.1949 (uváděno Tu 21.06.1949–Su 23.10.1949), Polní květ
Fr 24.06.1949 (uváděno Fr 24.06.1949–Su 26.06.1949), Na šírém moři kamarád
Tu 28.06.1949 (uváděno Tu 28.06.1949–Th 30.06.1949), Rhapsody in blue
Fr 01.07.1949 (uváděno Fr 01.07.1949–Su 03.07.1949), Někde v Evropě
Th 07.07.1949 (uváděno Th 07.07.1949–Th 07.07.1949), Železný dědek
Fr 08.07.1949 (uváděno Fr 08.07.1949–Su 10.07.1949), Hraniční ulička
Fr 15.07.1949 (uváděno Fr 15.07.1949–Su 17.07.1949), Zelená knížka
 
Technical equipment
Promítací stroj Pathé Frères (1910).
Znovuzřízené zvukové kino bylo pojmenováno „Elektra“ a zahájilo v sobotu 30. září 1933 provoz. (1933)  (1933)
 
Seating
300  (221, 1913)
 
Quotes
Marie_(1915).txt
potom později, proti (Slovaňáku) ((Slovanské náměstí)) em tam dole, a jedno níž k Brnu, ((pravděpodobně kino Elektra))
Libuse_(1924).txt
LM: a ještě tam bylo takové malé kino, ale tam sme nechodili, tomu se říkalo blešárna ((smích)), protože to byl takový, vlastně dvě ee d- d- dvě dva ty sály tam byly, jeden, ale to už vůbec nevím jak se to menovalo, to bylo mezi mezi ulicí Dobrovskou ((ulice Dobrovského)) a a Svatopluka Čecha bylo na té straně bylo jeden ee jedno to kino ((kino Union, později Oko)) a druhé bylo na roku Šumavské ((pravděpodobně kino Elektra)), ne Šumavské, tam, kde jede dneska sedmašedesátka dolů z vrchu ee k tomu k tesku ((Tesco)) MB: (.) ee k tomu LM: [a a tam je tam je] MB: [jo, jo k tomu obchodu] LM: ňákej, ňákej sekndhend ((second hand)) na rožku MB: mhm mhm LM: tak to bylo také také k- kino to bylo také kino, ale tam sme nechodili do blešáren, jako to e tomu se tak říkalo <že> tam sme nechodili.
Miloslava_(1925).txt
MM: no, určitou roli hrály, ale největší roli hrál ten film, takže samozřejmě do takové blechárny sem šla pouze tehdy, pokud tam byl nějakej film, kterej sem chtěla vidět a kterej sem jinak nestačila, JV: kterej vám za to stál. MM: ale jinak, kterej mně za to stál, ale jinak do takových těch, těch určitých, to sem chodila dost nerada. JV: vzpomněla byste si na nějaké jejich názvy? MM: názvy ne, ale dodneška to vím a je tam <sekn hend> ((second hand)), je to rožek Domažlické a Štefánkové ((kino Elektra)). a eště je tam, já vim jak to kino vypadalo, a ještě je tam z boku, kdysi bylo tam ještě dost dlouho vidět jenom napsáno kino. a tam byl vchod a tady z této druhé strany byl východ a na to kino si vzpomínám a to byla vopravdu taková blechárna. a ty prostory, co sou tam, tak ty tam takový sou a je v nich dneska sekn hend ((second hand)).
Zdenek_(1927).txt
a další v předměstských částech, například kino Elektra na rohu dnešních ulic Štefánikovy a Šumavské.
Jarmila_(1931).txt
do toho Oka ((Oko)) jo a a nebo do té Elektry ((Elektra)), já nevím já si to... PS: Elektra, Květen [no, vím vím kde to bylo] JV: [já si teď nevzpomenu] jak se ta ulice menuje, ale bylo to za tou Hraniční, tam byly koleje vlakový přes tramvaj... PS: mys- nebyla to Domažlická? JV: možná že jo, [jo jo jo je to roh] PS: [já myslím že jo] JV: asi jo, no tak tam sme taky hodně [chodívali] PS: [mhm] JV: vono to bývalo laciný, že, takže PS: mhm JV: dycky parta děcek a...
Jarmila_(1931).txt
PS: ale vy ste taky zmiňovala ještě naopak jedno ee takové kino, které ste označovala jako blechárna ee to kino [byla Elektra, Květen] JV: [no ta blechárna,] to byla ta Elektra PS: a ee tomu se teda říkalo blechárna [proč]? JV: [no] ono to bylo to bylo takový ((smích)) takový úzký kino, jo, a v- vza- vzadu byly nějaký takový ty ty lóže, že PS: mhm JV: takový takový na šmajchlování to tam bylo a vono to bylo fakt asi tak jako na blechy to byly nějaký starý plyšový sedadla tam a to to kino nebylo hezký, ale bylo to laciný tam, jo a když sme tam šli jako studáci třeba tak... PS: eee takže tam byly plyšový sedadla a ee... JV: myslim že byly takový nějaký plyšový a nějaký takový ošumělý starý.
Jarmila_(1931).txt
PS: e e už to se to začíná zase nahrávat, tak já se vrátím ještě ee bavili sme se o těch kinech o tom, že ee jedno se říkalo teda blechárna, vy ste říkala, že tam byla vlastně taky lóže, JV: ano to bylo tak na blechy asi takový, no, PS: takže tam byly i lóže, kde jako na šmajchlování, takže eee JV: no vono ty lóže byly asi aji v tom Oku ((Oko)) v tom v té unionce ((Union)) Krpolské ((Královo Pole))
Ludmila_(1920).txt
LŠ: no tak sme si mohli vybrat, to bylo strašně moc kin tady v Brně. byly takový, říkali sme jim blechárny, malinký kine- kina třeba elektro ((Elektra)) na Šumavské na tym rohu dole, dole tak to byl ee tenkrát se to jmenovalo Nová ulice.
Ludmila_(1920).txt
LČ: a která kina ste v té době teda navštěvovala v těch do v těch zhruba deseti letech? chodila ste i jinam, než jenom do těch kasáren? LŠ: no ano. tak to sme chodili taky do té elektory ((Elektra)), anebo do...
Ludmila_(1920).txt
nó a potom do takovejch jak sme říkali blecháren do té Elektry ((Elektra)) nebo sme šli do Lucerny ((Lucerna)) do Žabovřesk, byla Lucerna.
Ludmila_(1920).txt
LČ: a z těhlectěch menších kin, která eště ste navštěvovala? LŠ: no potom do té Elektory ((Elektra)) tam na tom rohu té Šumavské tam sme taky hodně chodili.
 
Operator (person)
Eduard Odehnal
Julie Odehnalová (Sa 22.06.1918–Fr 15.11.1918)
 
Operator (company)
Odehnalová a spol., obchod filmy a kinematografické divadlo Vitagraf v Brně (Fr 15.11.1918)
 
Licence holder (osoba)

 
Special note
Kino Vitagraf bylo nazýváno také "Kistna".
 
up
 
 
 
 
 
© 2011 Department of Film and Audiovisual Culture at Faculty of Philosophy, Masaryk University, Brno