Filmové Brno
Dokumentace dějin uvadění filmů a diváckých preferencí v Brne v letech 1918-1945

 
 






 
út 31.12.1918 (uváděno út 31.12.1918−?),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Lustspiel
st 01.01.1919 (uváděno út 31.12.1918−?),    Central; Zentral; Centrální kino    Faun
út 31.12.1918 (uváděno út 31.12.1918–čt 02.01.1919),    Bio Universum    Oči mumie Ma; Oči mumie Mah
st 01.01.1919 (uváděno út 31.12.1918−?),    Moravia    Záhadný pohled
st 01.01.1919 (uváděno út 31.12.1918–čt 02.01.1919),    Ideal    John Riew, kapitán lodi / John Riew
st 01.01.1919,    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Manželství Vony Scottové / Ehen Vania Scotts, Die
st 01.01.1919 (uváděno st 31.12.1919−?),    Kino Dornych    Macocha
pá 27.12.1918 (uváděno út 31.12.1918−?),    Elite (Elitní kino)    Haus ohne Lachen, Das
út 31.12.1918 (uváděno út 31.12.1918−?),    Central; Zentral; Centrální kino    Faun, Der
so 04.01.1919 (uváděno pá 03.01.1919–po 06.01.1919),    Ideal    Tragedie na zámku
pá 03.01.1919 (uváděno pá 03.01.1919–po 06.01.1919),    Bio Universum    Hadrářova schovanka
pá 03.01.1919 (uváděno pá 03.01.1919−?),    Orania; Urania    Světové zrcadlo
pá 03.01.1919 (uváděno ?−po 06.01.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Honba duchů; Hon duchů / Geisterjagd
pá 03.01.1919 (uváděno pá 03.01.1919−?),    Moravia    velice napínavé drama
so 04.01.1919 (uváděno pá 03.01.1919–po 06.01.1919),    Excelsior    ...a přišlo co přijíti muselo! / ...und es kam, wie es kommen musste!
út 07.01.1919 (uváděno út 07.01.1919–čt 09.01.1919),    Bio Universum    Maharadžovy perle
st 08.01.1919,    Ideal    Pancéřová schránka č. 13
st 08.01.1919,    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Mr. Wu / Mr. Wu
st 08.01.1919,    Moravia    Poslední moc
pá 03.01.1919 (uváděno pá 03.01.1919−?),    Central; Zentral; Centrální kino    Kip-kim-kop / Kip, Kim, Kop
čt 09.01.1919 (uváděno ?−čt 09.01.1919),    Elite (Elitní kino)    Maskovaná tanečnice / maskierte Tänzerin, Die
čt 09.01.1919 (uváděno pá 10.01.1919–po 13.01.1919),    Elite (Elitní kino)    Kde je vůle, je též cesta; Kde vůle, tam i cesta / Wo ein Wille - ist ein Weg
čt 09.01.1919 (uváděno út 07.01.1919–čt 09.01.1919),    Excelsior    Dárek Norin / Geschenk der Norne, Das
čt 09.01.1919 (uváděno ?−čt 09.01.1919),    Kino Dornych    Am Scheidewege
čt 09.01.1919 (uváděno pá 10.01.1919−?),    Kino Dornych    Hochzeit um Mitternacht, Die
pá 10.01.1919 (uváděno pá 10.01.1919−?),    Moravia    Teufelswalzer, Der
pá 10.01.1919 (uváděno pá 10.01.1919–po 13.01.1919),    Ideal    Po 20 letech
pá 10.01.1919 (uváděno pá 10.01.1919–po 13.01.1919),    Bio Universum    Černá Loo; Černá Leo
so 11.01.1919 (uváděno so 11.01.1919−?),    Central; Zentral; Centrální kino    Wo die Lerche singt
so 11.01.1919 (uváděno so 11.01.1919−?),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Rätsel des Carlton - Variété, Das
ne 12.01.1919 (uváděno pá 10.01.1919–po 13.01.1919),    Excelsior    Opfer um Opfer
út 14.01.1919 (uváděno út 14.01.1919−?),    Moravia    Slečna Fifikus / Frl. Pfiffikus
út 14.01.1919 (uváděno út 14.01.1919–čt 16.01.1919),    Kino Dornych    Liftjunge, Der
út 14.01.1919 (uváděno út 14.01.1919–čt 16.01.1919),    Elite (Elitní kino)    Mandarýn; Mandarin / Mandarin, Der
pá 10.01.1919 (uváděno pá 10.01.1919–čt 16.01.1919),    Orania; Urania    Pierot a harlekýn / Pierrot und Harlekin
út 14.01.1919,    Ideal    Pěst obra I
út 14.01.1919 (uváděno út 14.01.1919–čt 16.01.1919),    Bio Universum    Modrá lucerna
čt 16.01.1919 (uváděno pá 17.01.1919−?),    Orania; Urania    Edelwild
čt 16.01.1919 (uváděno pá 17.01.1919−?),    Kino Dornych    Kde skřivan pěje / Wo die Lerche singt
čt 16.01.1919,    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Was das Leben zerbrach
čt 16.01.1919,    Kino Dornych    Triumfální příjezd presidenta T. G. Masaryka; Triumfální příjezd presidenta Masaryka
pá 17.01.1919 (uváděno pá 17.01.1919−?),    Moravia    Železniční Runa; Železniční kuna / Eisenbahnmarder, Der
pá 17.01.1919 (uváděno pá 17.01.1919–po 20.01.1919),    Ideal    Nechtěla bych býti mužem!; Nechtěla bych býti mužem; Nechtěla bych být mužem
pá 17.01.1919 (uváděno pá 17.01.1919–po 20.01.1919),    Bio Universum    Velké její tajemství
pá 17.01.1919 (uváděno pá 17.01.1919–út 21.01.1919),    Excelsior    entschleierte Maja, Die
ne 19.01.1919 (uváděno st 22.01.1919–st 22.01.1919),    Bio Universum    Cesta do Cařihradu a do Smyrny
ne 19.01.1919 (uváděno pá 17.01.1919–po 20.01.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Kněžna z Beranie / Fürstin von Beranien, Die
ne 19.01.1919 (uváděno út 21.01.1919–čt 23.01.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Piková dáma / Pique Dame
ne 19.01.1919 (uváděno ?−po 20.01.1919),    Moravia    Železniční Runa; Železniční kuna / Eisenbahnmarder, Der
ne 19.01.1919 (uváděno út 21.01.1919–čt 23.01.1919),    Moravia    Kněžna z Beranie / Fürstin von Beranien, Die
út 21.01.1919 (uváděno so 25.01.1919−?),    Elite (Elitní kino)    Die Braut des andern
út 21.01.1919 (uváděno út 21.01.1919−?),    Orania; Urania    Jed Medici / Gift der Medici, Das
út 21.01.1919 (uváděno út 21.01.1919–čt 23.01.1919),    Excelsior    Pramáti s ohnivými rubíny / Frau mit den Karfunkelsteinen, Die
čt 16.01.1919 (uváděno pá 17.01.1919–čt 23.01.1919),    Elite (Elitní kino)    grüne Gift, Das
út 21.01.1919 (uváděno út 21.01.1919–čt 23.01.1919),    Ideal    Pěst obra II
út 21.01.1919 (uváděno út 21.01.1919–čt 23.01.1919),    Bio Universum    Klíčící život I
pá 24.01.1919 (uváděno pá 24.01.1919–po 27.01.1919),    Ideal    Mandarýn; Mandarin / Mandarin, Der
pá 24.01.1919 (uváděno pá 24.01.1919−?),    Moravia    Tagebuch einer Verlorenen, Das; Aus dem Tagebuch einer Verlorenen
pá 24.01.1919,    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Rennfieber
pá 24.01.1919 (uváděno pá 24.01.1919–po 27.01.1919),    Bio Universum    Triumfální příjezd presidenta T. G. Masaryka; Triumfální příjezd presidenta Masaryka
so 25.01.1919 (uváděno pá 24.01.1919–čt 30.01.1919),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Triumfální příjezd presidenta T. G. Masaryka; Triumfální příjezd presidenta Masaryka
so 25.01.1919 (uváděno út 28.01.1919−?),    Union; Cinema elektrique    Triumfální příjezd presidenta T. G. Masaryka; Triumfální příjezd presidenta Masaryka
so 25.01.1919 (uváděno ne 26.01.1919–ne 26.01.1919),    Bio Universum    Jan Paličák v zemi blažených; Není všecko zlato, co se třpytí
čt 16.01.1919 (uváděno pá 17.01.1919–pá 24.01.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    V orlích spárech; Zázračná opice Jack / In den Klauen des Adlers
ne 26.01.1919 (uváděno pá 24.01.1919–po 27.01.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Dostihová herečka
ne 26.01.1919 (uváděno pá 24.01.1919–po 27.01.1919),    Moravia    Kde skřivan pěje / Wo die Lerche singt
ne 26.01.1919 (uváděno pá 24.01.1919–po 27.01.1919),    Excelsior    Maskenfest des Lebens, Das
út 28.01.1919 (uváděno út 28.01.1919−?),    Moravia    Jeptiška a šašek / Nonne und Harlekin
út 28.01.1919 (uváděno út 28.01.1919–čt 30.01.1919),    Ideal    Poslední dědic
po 27.01.1919 (uváděno út 28.01.1919−?),    Central; Zentral; Centrální kino    Její velké tajemství / Ihr grosses Geheimnis
út 28.01.1919 (uváděno út 28.01.1919–čt 30.01.1919),    Bio Universum    Živoucí mrtvola / Lebende Leichnam, Der
út 28.01.1919 (uváděno út 28.01.1919−?),    Elite (Elitní kino)    Am Tor des Todes
út 28.01.1919 (uváděno út 28.01.1919−?),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Přepychové lázně / Luxusbad
út 28.01.1919 (uváděno út 28.01.1919−?),    Orania; Urania    Prsten rodu Stillfriedů / Der Ring des Hauses Stillfried
čt 30.01.1919 (uváděno pá 31.01.1919−?),    Elite (Elitní kino)    Dida Ibsens Geschichte oder die Tragödie eines Weibes
út 28.01.1919 (uváděno út 28.01.1919–čt 30.01.1919),    Kino Dornych    - a blázen ji políbil / Narr hat sie geküsst, Der
út 28.01.1919 (uváděno pá 31.01.1919–so 01.02.1919),    Kino Dornych    Excelsior; Boj osvěty se zpátečnictvím / Exzelsior; Kampf des Fortschrittes mit der Beschränkung
pá 31.01.1919 (uváděno pá 31.01.1919–po 03.02.1919),    Ideal    Zlatý pól; Zlatý Pol
pá 31.01.1919 (uváděno pá 31.01.1919−?),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Dreimäderlhaus, das
pá 31.01.1919 (uváděno pá 31.01.1919−?),    Orania; Urania    Ďábel / Der Teufel
pá 31.01.1919 (uváděno pá 31.01.1919−?),    Moravia    - a blázen ji políbil / Narr hat sie geküsst, Der
pá 31.01.1919 (uváděno pá 31.01.1919–po 03.02.1919),    Bio Universum    Klíčící život II / feimende Leben, Das
ne 02.02.1919,    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Jokei smrti; Jockei smrti
ne 02.02.1919 (uváděno ne 02.02.1919–po 03.02.1919),    Kino Dornych    Helga / Helga
ne 02.02.1919 (uváděno ne 02.02.1919–čt 06.02.1919),    Elite (Elitní kino)    Dida Ibsens Geschichte oder die Tragödie eines Weibes
út 04.02.1919,    Moravia    Narbe am Knie, Die
út 04.02.1919 (uváděno út 04.02.1919–čt 06.02.1919),    Ideal    Ze zapomenutých spisů
út 04.02.1919 (uváděno út 04.02.1919–čt 06.02.1919),    Bio Universum    Výstraha v pravý čas; Výstraha včas
út 04.02.1919 (uváděno út 04.02.1919−?),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Brief aus dem Gefängnis, Ein
út 04.02.1919 (uváděno út 04.02.1919–čt 06.02.1919),    Orania; Urania    Pasačka hus / Gänseliesel
st 05.02.1919 (uváděno út 04.02.1919−?),    Vitagraf; Vitagraph    Maškaráda života
st 29.01.1919 (uváděno pá 31.01.1919–čt 06.02.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Maharadžova nejmilejší žena II; Maharadžův miláček II / Lieblingsfrau des Maharadscha, Die; Lieblingsfrau des Maharadscha, Die, II.Teil
pá 07.02.1919 (uváděno pá 07.02.1919–po 10.02.1919),    Ideal    Tajemství inženýra Brantinga
pá 07.02.1919 (uváděno pá 07.02.1919−?),    Orania; Urania    Rottenburgští; Rottenburští / Rotthenburger, Die
pá 07.02.1919 (uváděno pá 07.02.1919–po 10.02.1919),    Bio Universum    Děti slunce / Sonnenkinder
so 08.02.1919,    Central; Zentral; Centrální kino    Hexlein von Gross-Tarnau, Das
so 08.02.1919 (uváděno ne 09.02.1919–ne 09.02.1919),    Bio Universum    Výstraha v pravý čas; Výstraha včas
so 08.02.1919,    Kino Dornych    Výhodná partie
so 08.02.1919 (uváděno pá 14.02.1919–po 17.02.1919),    Kino Dornych    Generál Saraill v Soluni
so 08.02.1919 (uváděno pá 07.02.1919–po 10.02.1919),    Elite (Elitní kino)    Žlutý průkaz / gelbe Schein, Der
so 08.02.1919 (uváděno pá 07.02.1919–po 10.02.1919),    Excelsior    Oběť Lisy; Lisynina oběť
ne 09.02.1919 (uváděno út 11.02.1919–čt 13.02.1919),    Excelsior    Živoucí mrtvola / Lebende Leichnam, Der
po 10.02.1919 (uváděno út 11.02.1919−?),    Elite (Elitní kino)    Sieger, Die
út 11.02.1919 (uváděno út 11.02.1919–čt 13.02.1919),    Bio Universum    Plamenný tanec
út 11.02.1919 (uváděno út 11.02.1919–čt 13.02.1919),    Orania; Urania    Ukradený diamant / Gundal, oder der geraubte Diamant
út 11.02.1919 (uváděno út 11.02.1919–čt 13.02.1919),    Ideal    Manja; Maňa / Manja - das Zigarettenmädel
st 12.02.1919 (uváděno st 12.02.1919−?),    Kino Dornych    Savernský žebrák; Žebrák savernský / Bettler von Savern, Der
čt 06.02.1919 (uváděno pá 07.02.1919–čt 13.02.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Spur im Hotel Terminus
čt 13.02.1919 (uváděno st 12.02.1919−?),    Central; Zentral; Centrální kino    Návrat Odysseův; Návrat Odysea / Heimkehr des Odysseus, Die
čt 13.02.1919 (uváděno čt 13.02.1919–čt 13.02.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    V orlích spárech; Zázračná opice Jack / In den Klauen des Adlers
čt 13.02.1919 (uváděno út 11.02.1919−?),    Moravia    Savernský žebrák; Žebrák savernský / Bettler von Savern, Der
pá 14.02.1919 (uváděno pá 14.02.1919–po 17.02.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Boj o lásku / um Liebe kämpfen, Die
pá 14.02.1919 (uváděno pá 14.02.1919–ne 16.02.1919),    Bio Universum    Československé vojsko - Legie ve Francii a v Rusku
pá 14.02.1919 (uváděno pá 14.02.1919−?),    Orania; Urania    Maximum / Maximum
pá 14.02.1919 (uváděno pá 14.02.1919–po 17.02.1919),    Ideal    Hanibalův syn; Syn Hanibalův
pá 14.02.1919 (uváděno pá 14.02.1919–čt 20.02.1919),    Kino Dornych    Verlorene Töchter
pá 14.02.1919,    Moravia    Železná klec / eiferne Käfig, Der
pá 14.02.1919 (uváděno pá 14.02.1919−?),    Elite (Elitní kino)    Pierrot und Pierrette
pá 14.02.1919 (uváděno pá 14.02.1919−?),    Central; Zentral; Centrální kino    Osud Jindřišky Gebertové / Jettchen Geberts Geschichte
út 18.02.1919,    Orania; Urania    Dědičné neřesti
st 19.02.1919 (uváděno út 18.02.1919−?),    Central; Zentral; Centrální kino    Létací Holanďan / fliegende Holländer, der
út 18.02.1919 (uváděno út 18.02.1919–čt 20.02.1919),    Bio Universum    Slzy života
st 19.02.1919 (uváděno út 18.02.1919–čt 20.02.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Gardový důstojník / Gardeoffizier, Der
st 19.02.1919 (uváděno pá 21.02.1919−?),    Kino Dornych    Maharadžova nejmilejší žena II; Maharadžův miláček II / Lieblingsfrau des Maharadscha, Die; Lieblingsfrau des Maharadscha, Die, II.Teil
út 18.02.1919 (uváděno út 18.02.1919–čt 20.02.1919),    Elite (Elitní kino)    Rosenkranz, Der
st 12.02.1919 (uváděno pá 14.02.1919–čt 20.02.1919),    Kino Dornych    Ztracené dcery
st 19.02.1919,    Moravia    Lucerna osudu
st 19.02.1919 (uváděno út 18.02.1919–čt 20.02.1919),    Ideal    Slečna účetní
pá 21.02.1919 (uváděno pá 21.02.1919–po 24.02.1919),    Bio Universum    Létací torpedo
pá 21.02.1919,    Moravia    Todesgeheimnis, Das
pá 21.02.1919 (uváděno pá 21.02.1919–po 24.02.1919),    Orania; Urania    Princ Bob; Král Bob / Prinz Bob
pá 21.02.1919 (uváděno pá 21.02.1919–po 24.02.1919),    Excelsior    Julius Caesar / Julius Cäsar
ne 23.02.1919 (uváděno pá 21.02.1919−?),    Elite (Elitní kino)    Kolomba / Colomba
pá 21.02.1919 (uváděno pá 21.02.1919−?),    Central; Zentral; Centrální kino    Auf Probe gestellt
pá 21.02.1919 (uváděno pá 21.02.1919–po 24.02.1919),    Ideal    Oči mumie Ma; Oči mumie Mah
pá 21.02.1919 (uváděno pá 21.02.1919−?),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Smějící se smrt / lachende Tod, Der
út 25.02.1919 (uváděno út 25.02.1919–čt 27.02.1919),    Moravia    Smějící se smrt / lachende Tod, Der
út 25.02.1919 (uváděno út 25.02.1919–čt 27.02.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Žlutý průkaz / gelbe Schein, Der
út 25.02.1919 (uváděno út 25.02.1919–čt 27.02.1919),    Bio Universum    Paprsek ve tmě; Světelný paprsek ve tmě; Světelný paprsek v temnu
út 25.02.1919 (uváděno út 25.02.1919−?),    Elite (Elitní kino)    Erträumtes
út 25.02.1919 (uváděno út 25.02.1919–čt 27.02.1919),    Ideal    Anežka Arnauová a její tři milovníci; Anežka Arnová a její 3 nápadníci / Agnes Arnau und ihre drei Freier
út 25.02.1919,    Orania; Urania    Král Paříže I. / König von Paris I., Der
út 25.02.1919 (uváděno út 25.02.1919–čt 27.02.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Píseň Kolombiny / Lied der Colombine, Das
pá 28.02.1919 (uváděno pá 28.02.1919−?),    Orania; Urania    Markéta; Markétka / Margarete
pá 28.02.1919 (uváděno pá 28.02.1919−?),    Elite (Elitní kino)    Puppchen
so 01.03.1919,    Moravia    Žlutý průkaz / gelbe Schein, Der
so 01.03.1919 (uváděno pá 28.02.1919–po 03.03.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Hra s ohněm / Spiel mit dem Feuer, Das
so 01.03.1919 (uváděno so 01.03.1919–po 03.03.1919),    Excelsior    Othello
so 01.03.1919 (uváděno pá 28.02.1919–po 03.03.1919),    Bio Universum    Doznání barona Torelliho
so 01.03.1919 (uváděno pá 28.02.1919–po 03.03.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Fakir / Fakir
pá 28.02.1919 (uváděno pá 28.02.1919–po 03.03.1919),    Ideal    Věčná škoda; Věčná žena
ne 02.03.1919,    Elite (Elitní kino)    Um eine Stunde Glück
út 04.03.1919,    Moravia    Fakir / Fakir
út 04.03.1919 (uváděno út 04.03.1919–čt 06.03.1919),    Bio Universum    Mrtvý automobilista
út 04.03.1919 (uváděno út 04.03.1919–čt 06.03.1919),    Excelsior    Klíčící život I
út 04.03.1919 (uváděno út 04.03.1919–čt 06.03.1919),    Orania; Urania    Pavoučí zámek
út 04.03.1919 (uváděno út 04.03.1919–čt 06.03.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Blížící se nebezpečí / Schleichende Gefahr
út 04.03.1919,    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Pro jednu hodinu štěstí
st 05.03.1919 (uváděno st 05.03.1919–čt 06.03.1919),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Honba duchů; Hon duchů / Geisterjagd
čt 06.03.1919 (uváděno út 04.03.1919–čt 06.03.1919),    Ideal    Bohaté ženy
pá 07.03.1919,    Orania; Urania    Nebeské pomoranče
pá 07.03.1919 (uváděno pá 07.03.1919–po 10.03.1919),    Ideal    Dobrodružství námořního kadeta Araiase; Dobrodružství námořního kadeta Ariase; Dobrodružství Ariaše / Abenteuer des Seekadetten Arias
pá 07.03.1919 (uváděno pá 07.03.1919–po 10.03.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Princezka víla / Prinzessin Fee
pá 07.03.1919,    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Zástupce / Stellvertreter, Der
pá 07.03.1919,    Elite (Elitní kino)    Puppchen
pá 07.03.1919 (uváděno pá 07.03.1919–po 10.03.1919),    Bio Universum    Prsten neznámého / Ring des Unbekannten, der
pá 07.03.1919 (uváděno pá 07.03.1919−?),    Kino Dornych    Zu dir gehöre ich
so 08.03.1919 (uváděno so 08.03.1919–ne 09.03.1919),    Grand Bio Moravia (Židenice); Grand-Bio Orient; Grand Biograf    Tajná stopa
út 11.03.1919 (uváděno út 11.03.1919–čt 13.03.1919),    Excelsior    Prsten neznámého / Ring des Unbekannten, der
út 11.03.1919 (uváděno út 11.03.1919–čt 13.03.1919),    Ideal    Paměti tragédky Tharmanové
út 11.03.1919 (uváděno út 11.03.1919−?),    Orania; Urania    Dráteníček; Dráteník / Rastelbinder, Der
út 11.03.1919,    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Děvče z opiumové dutiny; Děvče z opiového doupěte / Mädchen aus der Opiumhöhle
út 11.03.1919 (uváděno út 11.03.1919–čt 13.03.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Pačulová myška; Patšulová myška / Patschuli-Mäuschen
út 11.03.1919 (uváděno út 11.03.1919–čt 13.03.1919),    Bio Universum    Kníže z ciziny; Cizí kníže
út 11.03.1919 (uváděno ?−čt 13.03.1919),    Elite (Elitní kino)    Frau Marias Erlebnis
út 11.03.1919 (uváděno út 11.03.1919−?),    Moravia    Dobrodružství námořního kadeta Araiase; Dobrodružství námořního kadeta Ariase; Dobrodružství Ariaše / Abenteuer des Seekadetten Arias
čt 13.03.1919 (uváděno ?−čt 13.03.1919),    Kino Dornych    ... a největším zlem jest vina / ...üble grösstes ist die Schuld
čt 13.03.1919 (uváděno pá 14.03.1919−?),    Kino Dornych    Děti slunce / Sonnenkinder
čt 13.03.1919 (uváděno pá 14.03.1919−?),    Elite (Elitní kino)    Alraune / Alraune
pá 14.03.1919 (uváděno so 15.03.1919–ne 16.03.1919),    Grand Bio Moravia (Židenice); Grand-Bio Orient; Grand Biograf    Zmizelé radium
so 15.03.1919,    Orania; Urania    Mateřství
so 15.03.1919 (uváděno ?−po 17.03.1919),    Elite (Elitní kino)    Případ kočičí / Fall Routt, Der
so 15.03.1919 (uváděno pá 14.03.1919−?),    Central; Zentral; Centrální kino    Platonische Ehe
út 11.03.1919 (uváděno pá 14.03.1919–po 17.03.1919),    Ideal    Vyhaslé oči
út 18.03.1919 (uváděno út 18.03.1919−?),    Elite (Elitní kino)    Seine schwerste Rolle
út 18.03.1919,    Central; Zentral; Centrální kino    Kateřina Radmirová / Katharine Radmirom
út 18.03.1919 (uváděno út 18.03.1919−?),    Moravia    Šotek z Velké Pornavky / Herlein v. Gr. Thornau
út 18.03.1919 (uváděno út 18.03.1919–čt 20.03.1919),    Excelsior    Podroben zkoušce; Podrobená zkoušce / Auf Probe gestellt
út 18.03.1919 (uváděno út 18.03.1919–út 18.03.1919),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Dědic z Het Steenu
út 18.03.1919 (uváděno út 18.03.1919–čt 20.03.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Zelený jed / Grüne Gift, Das
út 18.03.1919 (uváděno út 18.03.1919−?),    Orania; Urania    Nuno Selim / Nuno Selim
út 18.03.1919 (uváděno út 18.03.1919–čt 20.03.1919),    Ideal    Krásná Jolana; Milovati znamená trpěti
pá 14.03.1919 (uváděno pá 14.03.1919–út 18.03.1919),    Bio Universum    Carmen; Carmen, filmová opera / Carmen
st 19.03.1919 (uváděno st 19.03.1919–čt 20.03.1919),    Bio Universum    Žebravá hraběnka / Bettelgräfin, Die
čt 20.03.1919 (uváděno pá 21.03.1919–po 24.03.1919),    Elite (Elitní kino)    Im Zeichen der Schuld
pá 21.03.1919 (uváděno pá 21.03.1919−?),    Moravia    Honba duchů; Hon duchů / Geisterjagd
pá 21.03.1919 (uváděno pá 21.03.1919–po 24.03.1919),    Bio Universum    Samum; Samum: Bouře písečná; Tajemství harému / Samum. Der Sandsturm oder Das Geheimnis eines Harems
pá 21.03.1919 (uváděno pá 21.03.1919–po 24.03.1919),    Ideal    List v bouři
pá 21.03.1919 (uváděno pá 21.03.1919–čt 27.03.1919),    Orania; Urania    V poslední minutě smrti; V minutě smrti / In der Minute des Todes
pá 21.03.1919 (uváděno pá 21.03.1919−?),    Kino Dornych    Když opona padá / ...Als der Vorhang fiel
pá 21.03.1919 (uváděno pá 21.03.1919–po 24.03.1919),    Excelsior    Kněžna Sassjäkinová / Fürstin Sassjäckin
so 22.03.1919 (uváděno so 22.03.1919–ne 23.03.1919),    Grand Bio Moravia (Židenice); Grand-Bio Orient; Grand Biograf    Noc pomsty
so 22.03.1919 (uváděno út 25.03.1919–út 25.03.1919),    Grand Bio Moravia (Židenice); Grand-Bio Orient; Grand Biograf    Jeho dítě z prvního manželství
út 25.03.1919 (uváděno út 25.03.1919–čt 27.03.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Mamselle Nitouche; Mamsell Nitouche / Mamselle Nitouche
út 25.03.1919 (uváděno út 25.03.1919–čt 27.03.1919),    Moravia    Raskolnikov / Raskolnikov
po 24.03.1919 (uváděno út 25.03.1919–čt 27.03.1919),    Elite (Elitní kino)    Ringende Seelen
út 25.03.1919 (uváděno út 25.03.1919–čt 27.03.1919),    Excelsior    Hraběnka z Navany / Gräfin von Navarro, Die
út 25.03.1919 (uváděno út 25.03.1919–čt 27.03.1919),    Bio Universum    Okolkování v Praze
út 25.03.1919 (uváděno út 25.03.1919–čt 27.03.1919),    Ideal    Muž se 7 škraboškami
út 25.03.1919 (uváděno út 25.03.1919–čt 27.03.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Milkování
čt 27.03.1919 (uváděno pá 28.03.1919−?),    Elite (Elitní kino)    Hand der Nemesis, Die
pá 28.03.1919 (uváděno pá 28.03.1919−?),    Central; Zentral; Centrální kino    Wer nu noch einen Rausch gehabt; Wer niemals einen Rausch gehabt
pá 28.03.1919 (uváděno pá 28.03.1919−?),    Moravia    Am Tor des Todes
pá 28.03.1919 (uváděno pá 28.03.1919−?),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Sündenkette, Die
so 29.03.1919 (uváděno so 29.03.1919–ne 30.03.1919),    Grand Bio Moravia (Židenice); Grand-Bio Orient; Grand Biograf    Dům nad propastí
pá 28.03.1919 (uváděno pá 28.03.1919–po 31.03.1919),    Bio Universum    Pařížské slavnosti
so 29.03.1919 (uváděno so 29.03.1919–ne 30.03.1919),    Grand Bio Moravia (Židenice); Grand-Bio Orient; Grand Biograf    Dům nad propastí
so 29.03.1919 (uváděno pá 28.03.1919–po 31.03.1919),    Excelsior    Po bouři / Nach dem Gewitter
so 29.03.1919 (uváděno út 01.04.1919–čt 03.04.1919),    Excelsior    Klíčící život II / feimende Leben, Das
ne 30.03.1919 (uváděno ?−po 31.03.1919),    Ideal    Kníže z ciziny; Cizí kníže
po 31.03.1919 (uváděno ?−po 31.03.1919),    Kino Dornych    Vera Woog
út 01.04.1919 (uváděno út 01.04.1919–čt 03.04.1919),    Bio Universum    Apoštol chudých
pá 28.03.1919 (uváděno pá 28.03.1919–čt 03.04.1919),    Orania; Urania    nackte Wahrheit, Die
út 01.04.1919 (uváděno út 01.04.1919–čt 03.04.1919),    Ideal    Šílená hraběnka
út 01.04.1919 (uváděno pá 04.04.1919–po 07.04.1919),    Ideal    Rod z Ringwaldu; Rod z Ringwallu
út 01.04.1919 (uváděno ?−čt 03.04.1919),    Orania; Urania    Nahá pravda
út 01.04.1919 (uváděno ?−čt 03.04.1919),    Elite (Elitní kino)    Wege, die ins Dunkel führen
út 01.04.1919 (uváděno út 01.04.1919−?),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Poslední dobrodružství Dona Juana
st 02.04.1919 (uváděno út 01.04.1919–čt 03.04.1919),    Bio Universum    Apoštol chudých
čt 03.04.1919 (uváděno út 01.04.1919–čt 03.04.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Svatební pochod / Hochzeitsmarsch
čt 03.04.1919 (uváděno út 01.04.1919−?),    Moravia    Kdo nikdy neměl opičku / Wer niemals einen Rausch gehabt
čt 03.04.1919,    Central; Zentral; Centrální kino    Blížící se nebezpečí / Schleichende Gefahr
so 05.04.1919 (uváděno pá 04.04.1919−?),    Elite (Elitní kino)    Co zavinil dr. Adrian Dorczy / Die Schuld des Dr. Adrian Dorzy
so 05.04.1919 (uváděno pá 04.04.1919−?),    Central; Zentral; Centrální kino    Synové lidu / Söhne des Volkes
so 05.04.1919 (uváděno so 05.04.1919−?),    Orania; Urania    Štír / Skorpion, Der
so 05.04.1919 (uváděno pá 04.04.1919−?),    Moravia    Nevěsta druhého / Braut des andern
so 05.04.1919,    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Děvče muzikantovo / Musikantenmädel, Das
pá 04.04.1919 (uváděno pá 04.04.1919–po 07.04.1919),    Bio Universum    Germinal / Germinal
ne 06.04.1919 (uváděno ne 06.04.1919–ne 06.04.1919),    Grand Bio Moravia (Židenice); Grand-Bio Orient; Grand Biograf    Noční motýl / Nachtfalter, Der
ne 06.04.1919 (uváděno ne 06.04.1919–ne 06.04.1919),    Grand Bio Moravia (Židenice); Grand-Bio Orient; Grand Biograf    Noční motýl / Nachtfalter, Der
ne 06.04.1919,    Moravia    Živoucí mrtvola / Lebende Leichnam, Der
ne 06.04.1919 (uváděno ne 06.04.1919–po 07.04.1919),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Nevěsta druhého / Braut des andern
út 08.04.1919,    Elite (Elitní kino)    Hinter verschlossenen Türen
út 08.04.1919,    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Ušlechtilá zvěř
út 08.04.1919 (uváděno út 08.04.1919−?),    Kino Dornych    Markéta; Markétka / Margarete
út 08.04.1919 (uváděno út 08.04.1919−?),    Moravia    V poslední minutě smrti; V minutě smrti / In der Minute des Todes
út 08.04.1919 (uváděno út 08.04.1919–čt 10.04.1919),    Ideal    Oklikou do manželství; Oklikou k manželství; Oklika k manželství
st 09.04.1919 (uváděno ?−čt 10.04.1919),    Excelsior    Le Chevalier de Maisen Rouge; Kavalír z Rudého domu; Chevalier de Maison-Rouge; Kavalír z Maison Rouge / Der Chevalier von Maison Rouge
út 08.04.1919 (uváděno út 08.04.1919–čt 10.04.1919),    Bio Universum    U slovenské vlády v Žilině
čt 10.04.1919 (uváděno pá 11.04.1919−?),    Vitagraf; Vitagraph    Cajus Julius Caesar; Caius Julius Caesar
pá 11.04.1919 (uváděno pá 11.04.1919–po 14.04.1919),    Ideal    Osud komtesky z Lassu
pá 11.04.1919,    Elite (Elitní kino)    Stein und Eisen
pá 11.04.1919,    Orania; Urania    Markétka na pustě / Heidegretel
so 12.04.1919 (uváděno pá 11.04.1919–po 14.04.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Býk Saldaulský; Býk ze Saldauly / Stier Saldanha
so 12.04.1919,    Central; Zentral; Centrální kino    Slečna Lidy / Frl. Lidy
so 12.04.1919 (uváděno so 12.04.1919–ne 13.04.1919),    Grand Bio Moravia (Židenice); Grand-Bio Orient; Grand Biograf    Zázrak noci
ne 13.04.1919 (uváděno ?−po 14.04.1919),    Kino Dornych    Am Scheidewege
ne 13.04.1919 (uváděno út 15.04.1919−?),    Kino Dornych    Apostel der Armen
so 12.04.1919 (uváděno pá 11.04.1919−?),    Moravia    Markéta; Markétka / Margarete
út 15.04.1919 (uváděno út 15.04.1919−?),    Moravia    Oberamergauské pašiové hry / Oberammergauer Passionsspiele
út 15.04.1919,    Orania; Urania    Probouzející se venuše / erwachene Venus, Die
út 15.04.1919 (uváděno út 15.04.1919–st 16.04.1919),    Ideal    Narozeniny mistra detektivů; Narozeniny mistra - detektiva; Narozeniny Mistra-detektiva
út 15.04.1919,    Elite (Elitní kino)    Tiefland
pá 11.04.1919 (uváděno pá 11.04.1919–čt 17.04.1919),    Bio Universum    Vítězná Francie
út 15.04.1919,    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Vítěz / Sieger, Der
út 15.04.1919 (uváděno út 15.04.1919–čt 17.04.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Pavouk / Spinne, Die
pá 18.04.1919 (uváděno pá 18.04.1919–po 21.04.1919),    Bio Universum    Princezna z Nemanic / Bettelprinzessin, Die
pá 18.04.1919 (uváděno so 19.04.1919–po 21.04.1919),    Ideal    Hoši z Pavlovské ulice; Hoši z Pavlovy ulice / Buden aus der Paulgasse, Die
so 19.04.1919 (uváděno so 19.04.1919−?),    Elite (Elitní kino)    Toska
so 19.04.1919 (uváděno so 19.04.1919−?),    Moravia    Děvče z opiumové dutiny; Děvče z opiového doupěte / Mädchen aus der Opiumhöhle
so 19.04.1919,    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Arena smrti / Arena des Todes
so 19.04.1919 (uváděno so 19.04.1919–po 21.04.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Zaslíbená země / Glücksland
so 19.04.1919 (uváděno so 19.04.1919–ne 20.04.1919),    Grand Bio Moravia (Židenice); Grand-Bio Orient; Grand Biograf    Láska a čest
so 19.04.1919 (uváděno po 21.04.1919–po 21.04.1919),    Grand Bio Moravia (Židenice); Grand-Bio Orient; Grand Biograf    veselohra
so 19.04.1919 (uváděno ne 20.04.1919–po 21.04.1919),    Kino Dornych    Rottenburgští; Rottenburští / Rotthenburger, Die
so 19.04.1919 (uváděno út 22.04.1919–út 22.04.1919),    Kino Dornych    Blýskavice / Wetterleuchten
út 22.04.1919 (uváděno út 22.04.1919–čt 24.04.1919),    Ideal    Hanibalův syn; Syn Hanibalův
út 22.04.1919 (uváděno út 22.04.1919–čt 24.04.1919),    Bio Universum    Dcera klubu
pá 25.04.1919 (uváděno ?−pá 02.05.1919),    Elite (Elitní kino)    Blaue Laterne, Die
pá 25.04.1919 (uváděno pá 25.04.1919−?),    Moravia    Schmerz einer Mutter, Der
pá 25.04.1919,    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Recht der Vergeltung
pá 25.04.1919,    Central; Zentral; Centrální kino    Aus des Lebens rauher Bahn
pá 25.04.1919 (uváděno pá 25.04.1919–po 28.04.1919),    Ideal    Ponurý dům
pá 25.04.1919 (uváděno pá 25.04.1919−?),    Kino Dornych    Děvče z klubu / Klubmädchen, Das
pá 25.04.1919 (uváděno pá 25.04.1919–ne 27.04.1919),    Excelsior    Samum; Samum: Bouře písečná; Tajemství harému / Samum. Der Sandsturm oder Das Geheimnis eines Harems
pá 25.04.1919 (uváděno pá 25.04.1919–čt 01.05.1919),    Orania; Urania    Blažené tři týdny / Selige drei Wochen
pá 25.04.1919 (uváděno pá 25.04.1919–po 28.04.1919),    Bio Universum    Kniha utrpení; Kniha slz / Buch der Tränen, Das
so 26.04.1919 (uváděno so 26.04.1919–ne 27.04.1919),    Grand Bio Moravia (Židenice); Grand-Bio Orient; Grand Biograf    Náš president T. G. Masaryk v Chicagu
st 30.04.1919,    Central; Zentral; Centrální kino    Hrob její lásky / Grab ihrer Liebe, Das
út 29.04.1919 (uváděno po 28.04.1919–čt 01.05.1919),    Bio Universum    Sedmý polibek / siebente Kuss, Der
út 29.04.1919,    Elite (Elitní kino)    blaue Mauritius, Die
út 29.04.1919 (uváděno út 29.04.1919–čt 01.05.1919),    Ideal    Tři Van Hellové
st 30.04.1919 (uváděno út 29.04.1919−?),    Moravia    Z denníku J[xxx] Ferrarové / Tagebuch der Jutha Ferari, Das
st 30.04.1919,    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Germinal / Germinal
čt 01.05.1919 (uváděno st 21.05.1919–po 05.05.1919),    Ideal    Pás Senahji
čt 01.05.1919 (uváděno pá 02.05.1919−?),    Moravia    Plížící se nebezpečí / Schleichende Gefahr
čt 01.05.1919,    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Moje žena filmová diva; Moje žena, filmová herečka / Meine Frau, die Filmschauspielerin
čt 01.05.1919 (uváděno pá 02.05.1919–po 05.05.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Aphrodite; Aphrodita / Aphrodite
čt 01.05.1919 (uváděno ?−čt 01.05.1919),    Kino Dornych    Sundal
čt 01.05.1919 (uváděno pá 02.05.1919−?),    Kino Dornych    Slečna Lidy / Frl. Lidy
čt 01.05.1919 (uváděno pá 02.05.1919–po 05.05.1919),    Elite (Elitní kino)    Kain / Kain
pá 02.05.1919 (uváděno pá 02.05.1919–po 05.05.1919),    Bio Universum    Dáma, čert a švadlena / Die Dame, der Teufel und die Probiermamsell
so 03.05.1919 (uváděno so 03.05.1919–po 05.05.1919),    Excelsior    Geheimnis der alten Mamselle, Das
čt 08.05.1919 (uváděno pá 09.05.1919–po 12.05.1919),    Kino Dornych    Kniha utrpení; Kniha slz / Buch der Tränen, Das
út 06.05.1919 (uváděno út 06.05.1919−?),    Moravia    Arena smrti / Arena des Todes
út 06.05.1919,    Central; Zentral; Centrální kino    Töchter des Herrn v. Dörnberd
út 06.05.1919,    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Weltspiegel, Der
út 06.05.1919 (uváděno út 06.05.1919–čt 08.05.1919),    Bio Universum    Bohêma; Boheme
út 06.05.1919 (uváděno út 06.05.1919–pá 09.05.1919),    Ideal    Revize pokladen; Pokladní revise; Revise pokladny / Kassenrevision
út 06.05.1919 (uváděno út 06.05.1919−?),    Orania; Urania    Ironie života / Ironie des Lebens
út 06.05.1919 (uváděno út 06.05.1919–čt 08.05.1919),    Kino Dornych    Puppchen
st 07.05.1919 (uváděno út 06.05.1919–čt 08.05.1919),    Elite (Elitní kino)    Giuditta Foscari a její prsten / Guiditta Foscari und ihr Ring
čt 08.05.1919 (uváděno pá 09.05.1919−?),    Vitagraf; Vitagraph    Klíčící život I
čt 08.05.1919 (uváděno út 06.05.1919–čt 08.05.1919),    Ideal    Revize pokladen; Pokladní revise; Revise pokladny / Kassenrevision
pá 09.05.1919,    Orania; Urania    Svědek z onoho světa / Zeuge aus dem Jenseits, Der
pá 09.05.1919,    Moravia    Podroben zkoušce; Podrobená zkoušce / Auf Probe gestellt
pá 09.05.1919 (uváděno pá 09.05.1919−?),    Central; Zentral; Centrální kino    Odzbrojte!; Odzbrojte / Waffen nieder!, Die
pá 09.05.1919 (uváděno pá 09.05.1919–po 12.05.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Nálady štěstí / Launen des Glücks
so 10.05.1919 (uváděno pá 09.05.1919–po 12.05.1919),    Ideal    Bludný Holanďan
pá 09.05.1919 (uváděno pá 09.05.1919–po 12.05.1919),    Kino Dornych    Kniha utrpení; Kniha slz / Buch der Tränen, Das
so 10.05.1919 (uváděno ?−po 12.05.1919),    Elite (Elitní kino)    Dáma, čert a švadlena / Die Dame, der Teufel und die Probiermamsell
so 10.05.1919 (uváděno so 10.05.1919–ne 11.05.1919),    Grand Bio Moravia (Židenice); Grand-Bio Orient; Grand Biograf    Nebeská loď / Das Himmelschiff
pá 09.05.1919 (uváděno pá 09.05.1919–po 12.05.1919),    Bio Universum    Muž činu
út 13.05.1919,    Central; Zentral; Centrální kino    Tochter des Spielers, Die
út 13.05.1919 (uváděno út 13.05.1919–čt 15.05.1919),    Elite (Elitní kino)    Cikánské nápěvy; Cikánské zpěvy / Zigeuners Weisen
út 13.05.1919 (uváděno út 13.05.1919−?),    Orania; Urania    Hraběnka Mariška / Gräfin Maruschka
út 13.05.1919 (uváděno út 13.05.1919–čt 15.05.1919),    Ideal    U brány smrti
út 13.05.1919 (uváděno út 13.05.1919–čt 15.05.1919),    Bio Universum    Zlých mocí vliv
st 14.05.1919 (uváděno út 13.05.1919−?),    Moravia    Falešný Valdemar / falsche Waldemar, Der
st 14.05.1919,    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Knoflík Onyxův; Onyxův knoflík / Onixknopf. Der
st 14.05.1919 (uváděno pá 16.05.1919−?),    Vitagraf; Vitagraph    Klíčící život II / feimende Leben, Das
st 14.05.1919 (uváděno út 13.05.1919–čt 15.05.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Dcera hráče
čt 15.05.1919 (uváděno ?−čt 15.05.1919),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    francouzské vojenské snímky
pá 16.05.1919 (uváděno pá 16.05.1919–po 19.05.1919),    Bio Universum    Tragický skon ministra Štefaníka; Tragický skon ministra Štefánika
pá 16.05.1919,    Moravia    Anežka Arnauová a její tři milovníci; Anežka Arnová a její 3 nápadníci / Agnes Arnau und ihre drei Freier
so 17.05.1919 (uváděno so 17.05.1919−?),    Elite (Elitní kino)    Blíženky / Zwillingsschwestern
pá 16.05.1919,    Orania; Urania    Nur ein Schmetterling
ne 11.05.1919 (uváděno út 13.05.1919–po 19.05.1919),    Kino Dornych    Ztracené dcery II / Verlorene Tochter II
so 17.05.1919 (uváděno pá 16.05.1919–po 19.05.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Ženy Josiase Grafenreutra; Ženy Josiáše Grarfenreutera / Frauen des Josias Graffenreuter
pá 16.05.1919 (uváděno pá 16.05.1919–po 19.05.1919),    Ideal    Cikánské nápěvy; Cikánské zpěvy / Zigeuners Weisen
so 17.05.1919 (uváděno pá 16.05.1919–po 19.05.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Zapovězené štěstí; Nedovolené štěstí / Verbotenes Glück
so 17.05.1919 (uváděno út 20.05.1919−?),    Kino Dornych    Synové lidu / Söhne des Volkes
út 20.05.1919 (uváděno út 20.05.1919–čt 22.05.1919),    Bio Universum    Bratislava
so 17.05.1919 (uváděno út 20.05.1919–čt 22.05.1919),    Elite (Elitní kino)    Lumpaci Vagabundus; Lumpáci Vagabundus / Lumpazi Vagabundus
út 20.05.1919 (uváděno út 20.05.1919−?),    Moravia    Zapovězené štěstí; Nedovolené štěstí / Verbotenes Glück
út 20.05.1919,    Orania; Urania    Poskvrněný rod / Geschlecht der Schelme, Das
út 20.05.1919 (uváděno út 20.05.1919–čt 22.05.1919),    Ideal    Paprsek ve tmě; Světelný paprsek ve tmě; Světelný paprsek v temnu
čt 22.05.1919 (uváděno út 20.05.1919–čt 22.05.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Provinění / Schuldig
čt 22.05.1919 (uváděno út 20.05.1919–čt 22.05.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Láska Gauchova / Liebe des Gauchos, die
pá 23.05.1919 (uváděno pá 23.05.1919–po 26.05.1919),    Ideal    Láska k rodné hroudě
pá 23.05.1919 (uváděno pá 23.05.1919–po 26.05.1919),    Bio Universum    Pohřeb ministra Štefánika; Pohřeb ministra Štefánika
so 24.05.1919 (uváděno pá 23.05.1919–po 26.05.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Carmen; Carmen, filmová opera / Carmen
so 24.05.1919 (uváděno pá 23.05.1919–po 26.05.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Záhadná moc; Záhadné moci / Mysteriöse Mächte
pá 23.05.1919,    Elite (Elitní kino)    Peitschenhieb, Der
pá 23.05.1919,    Orania; Urania    Poslanecká volba / Senatorswahl, Die
pá 23.05.1919 (uváděno pá 23.05.1919−?),    Moravia    Kde je vůle, je též cesta; Kde vůle, tam i cesta / Wo ein Wille - ist ein Weg
so 24.05.1919 (uváděno so 24.05.1919–po 26.05.1919),    Elite (Elitní kino)    Švih bičem
so 24.05.1919 (uváděno pá 23.05.1919–po 26.05.1919),    Kino Dornych    Hadrářská princezna / Lumpenprinzessin
út 27.05.1919 (uváděno út 27.05.1919–čt 29.05.1919),    Ideal    Manželství Charlotty z Brackelů
út 27.05.1919 (uváděno út 27.05.1919–čt 29.05.1919),    Kino Dornych    Žebravá hraběnka / Bettelgräfin, Die
út 27.05.1919 (uváděno pá 30.05.1919–po 02.06.1919),    Kino Dornych    Odzbrojte!; Odzbrojte / Waffen nieder!, Die
út 27.05.1919 (uváděno út 27.05.1919–čt 29.05.1919),    Bio Universum    Anna Petrovna
út 27.05.1919,    Orania; Urania    Zakletý zámek / verwunschene Schloss, Das
st 28.05.1919 (uváděno út 27.05.1919–čt 29.05.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Svůdce / Verführer, Der
út 27.05.1919 (uváděno út 27.05.1919−?),    Moravia    Záhadná moc; Záhadné moci / Mysteriöse Mächte
st 28.05.1919 (uváděno út 27.05.1919–čt 29.05.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Mlčení v lese II / Schweigen im Walde, II. Teil
út 27.05.1919 (uváděno út 27.05.1919–čt 29.05.1919),    Elite (Elitní kino)    Půlnoc / Mitternacht
čt 29.05.1919 (uváděno pá 30.05.1919−?),    Moravia    Rozmary štěstí / Launen des Glücks
čt 29.05.1919 (uváděno pá 30.05.1919–po 02.06.1919),    Excelsior    Aphrodite; Aphrodita / Aphrodite
pá 30.05.1919 (uváděno pá 30.05.1919–po 02.06.1919),    Bio Universum    Le Chevalier de Maisen Rouge; Kavalír z Rudého domu; Chevalier de Maison-Rouge; Kavalír z Maison Rouge / Der Chevalier von Maison Rouge
so 31.05.1919 (uváděno pá 30.05.1919–ne 01.06.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Karla Cordayová
so 31.05.1919 (uváděno pá 30.05.1919–ne 01.06.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Odvaha k hříchu
so 31.05.1919,    Orania; Urania    Ostrý výstřel / scharfe Schuss, Der
so 31.05.1919 (uváděno pá 30.05.1919–po 02.06.1919),    Elite (Elitní kino)    Pouta / Fesseln, Die
pá 30.05.1919 (uváděno pá 30.05.1919–po 02.06.1919),    Ideal    Půlnoc / Mitternacht
ne 01.06.1919 (uváděno út 03.06.1919–čt 05.06.1919),    Ideal    Le Chevalier de Maisen Rouge; Kavalír z Rudého domu; Chevalier de Maison-Rouge; Kavalír z Maison Rouge / Der Chevalier von Maison Rouge
út 03.06.1919 (uváděno út 03.06.1919–čt 05.06.1919),    Bio Universum    La belle limonadiére; Osudná krabice
st 04.06.1919 (uváděno út 03.06.1919–čt 05.06.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Nezabiješ! / Du sollst nicht töten.
út 03.06.1919,    Moravia    Pokolení pánů Ringwalských / Geschlecht derer von Ringwall, das
út 03.06.1919,    Orania; Urania    Obilní spekulant / [x]spekulant, Der
út 03.06.1919 (uváděno út 03.06.1919–čt 05.06.1919),    Elite (Elitní kino)    Sbírka drahokamů / Edelsteinsammlung, Die
st 04.06.1919 (uváděno út 03.06.1919–čt 05.06.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Velká oběť / große Opfer, Das
st 04.06.1919 (uváděno ?−so 07.06.1919),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Dornröschen
čt 05.06.1919 (uváděno pá 06.06.1919−?),    Kino Dornych    Růže džianždurská / Rose von Dschiandur, Die
čt 05.06.1919 (uváděno ?−čt 05.06.1919),    Kino Dornych    Prsten rodu Stillfriedů / Der Ring des Hauses Stillfried
pá 06.06.1919 (uváděno pá 06.06.1919−?),    Moravia    Sbírka drahokamů / Edelsteinsammlung, Die
so 07.06.1919 (uváděno pá 06.06.1919–po 09.06.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Dva světy / Zwei Welten
so 07.06.1919 (uváděno pá 06.06.1919–čt 12.06.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Smrtelná plavba do Montesilvy / Todesfahrt nach Montesilva, Die
pá 06.06.1919 (uváděno pá 06.06.1919–po 09.06.1919),    Elite (Elitní kino)    Když zapadá slunce / Wenn die Sonne sinkt
pá 06.06.1919 (uváděno pá 06.06.1919–po 09.06.1919),    Excelsior    V domě komerčního rady / Im Hause des Kommerzienrates
pá 06.06.1919 (uváděno pá 06.06.1919–po 09.06.1919),    Bio Universum    Dětské slzy
ne 08.06.1919 (uváděno pá 13.06.1919–čt 19.06.1919),    Excelsior    Däumling, der
ne 08.06.1919,    Elite (Elitní kino)    Svědek z onoho světa / Zeuge aus dem Jenseits, Der
ne 08.06.1919,    Moravia    Poslední dnové Pompej / Lezten Tage von Pompeji, Die
st 11.06.1919 (uváděno út 10.06.1919–čt 12.06.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Bakkarat; Baccarat / Bakkarat
út 10.06.1919 (uváděno út 10.06.1919−?),    Moravia    Poslední dnové Pompej / Lezten Tage von Pompeji, Die
st 11.06.1919 (uváděno út 10.06.1919–čt 12.06.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Smrtelná plavba do Montesilvy / Todesfahrt nach Montesilva, Die
út 10.06.1919 (uváděno út 10.06.1919–čt 12.06.1919),    Bio Universum    Florette a Patapon; Florette a Patapen
st 11.06.1919 (uváděno st 11.06.1919–čt 12.06.1919),    Elite (Elitní kino)    Svatební cesta / Hochzeitsreise, Die
pá 06.06.1919 (uváděno pá 06.06.1919–čt 12.06.1919),    Orania; Urania    Katova dceruška / Henkers Töchterlein, Des
pá 13.06.1919,    Orania; Urania    Láska van Royka / Liebe des van Royk, Die
pá 13.06.1919 (uváděno pá 13.06.1919–po 16.06.1919),    Elite (Elitní kino)    Alchymista / Alchemist, Der
pá 13.06.1919 (uváděno pá 13.06.1919–čt 19.06.1919),    Bio Universum    Divoká Marina
so 14.06.1919,    Moravia    Hra s ohněm / Spiel mit dem Feuer, Das
so 14.06.1919 (uváděno pá 13.06.1919–po 16.06.1919),    Kino Dornych    Hlas srdce / Ruf des Herzens, Der
so 14.06.1919 (uváděno pá 13.06.1919–po 16.06.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Zmatky / Irrungen
so 14.06.1919 (uváděno pá 13.06.1919–po 16.06.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Tajemné dopisy
út 17.06.1919,    Orania; Urania    Sühne der Marta Marx, Die
út 17.06.1919 (uváděno út 17.06.1919−?),    Moravia    Revize pokladen; Pokladní revise; Revise pokladny / Kassenrevision
út 17.06.1919,    Orania; Urania    Výstraha manželům
st 18.06.1919 (uváděno út 17.06.1919–čt 19.06.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Mamselle Nitouche; Mamsell Nitouche / Mamselle Nitouche
st 18.06.1919 (uváděno út 17.06.1919–čt 19.06.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Pytlákova pomsta / Rache des Wildschützen, Die
st 18.06.1919 (uváděno pá 20.06.1919−?),    Vitagraf; Vitagraph    Sňatek Charlotty Brackelové / Ehe der Charlotte Brackel
st 18.06.1919 (uváděno st 18.06.1919–čt 19.06.1919),    Elite (Elitní kino)    Prima balerina / Prima-Ballerina
so 21.06.1919 (uváděno pá 20.06.1919–po 23.06.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Píseň matky / LIed der Mutter, Das
čt 19.06.1919 (uváděno pá 20.06.1919−?),    Moravia    Amateur / Amateur, Der
čt 19.06.1919 (uváděno ?−čt 19.06.1919),    Kino Dornych    Pouta / Fesseln, Die
čt 19.06.1919 (uváděno pá 20.06.1919–po 23.06.1919),    Kino Dornych    Jack, postrachem cizinců / Jack, der Fremdenschreck
pá 20.06.1919,    Elite (Elitní kino)    Ulraune
so 21.06.1919 (uváděno pá 20.06.1919–po 23.06.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Katova dceruška / Henkers Töchterlein, Des
so 21.06.1919 (uváděno pá 20.06.1919–po 23.06.1919),    Elite (Elitní kino)    Krajky kněžny Valkonské / Spizentuch der Gräfin Walkonska
ne 22.06.1919,    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Divoká Marina
st 25.06.1919 (uváděno út 24.06.1919–čt 26.06.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Děvče z venkova; Dívka z venkova
st 25.06.1919 (uváděno út 24.06.1919–čt 26.06.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Opat
út 24.06.1919 (uváděno út 24.06.1919−?),    Moravia    Bakkarat; Baccarat / Bakkarat
út 24.06.1919 (uváděno út 24.06.1919–čt 26.06.1919),    Elite (Elitní kino)    Věrni až do smrti / Todestreue
út 24.06.1919 (uváděno út 24.06.1919–čt 26.06.1919),    Excelsior    Lumpaci Vagabundus; Lumpáci Vagabundus / Lumpazi Vagabundus
út 24.06.1919 (uváděno út 24.06.1919–pá 27.06.1919),    Kino Dornych    Sedmý polibek / siebente Kuss, Der
út 24.06.1919,    Orania; Urania    Poslední noc lásky / lezte Liebesnacht, Die
pá 20.06.1919 (uváděno pá 20.06.1919–pá 27.06.1919),    Bio Universum    Wilson contra Kaiser; Wilson proti Vilémovi
st 25.06.1919,    Central; Zentral; Centrální kino    Svědek z onoho světa / Zeuge aus dem Jenseits, Der
so 28.06.1919 (uváděno pá 27.06.1919–po 30.06.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Tanečnice
pá 27.06.1919 (uváděno pá 27.06.1919–čt 03.07.1919),    Orania; Urania    Mater Dolorosa / Mater Dolorosa
pá 27.06.1919 (uváděno pá 27.06.1919−?),    Moravia    Falešné peníze / Falsches Geld
pá 27.06.1919 (uváděno pá 27.06.1919–po 30.06.1919),    Elite (Elitní kino)    Jen kdo zná touhu / Nur wer die Sehnsucht kennt
so 28.06.1919 (uváděno pá 27.06.1919–po 30.06.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Syn bohův
pá 27.06.1919 (uváděno pá 27.06.1919–po 30.06.1919),    Bio Universum    Váza královny Semiramidy; Vása královny Semiramidy
út 01.07.1919,    Moravia    Král noci / König der Nacht
út 01.07.1919 (uváděno út 01.07.1919–čt 03.07.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Kletba starého mlýna
út 01.07.1919 (uváděno út 01.07.1919–čt 03.07.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Váza královny Semiramidy; Vása královny Semiramidy
út 01.07.1919 (uváděno út 01.07.1919–čt 03.07.1919),    Bio Universum    Prohraná sázka
út 01.07.1919 (uváděno út 01.07.1919–čt 03.07.1919),    Elite (Elitní kino)    Cowboy / Cowboy
pá 04.07.1919 (uváděno pá 04.07.1919–po 07.07.1919),    Moravia    Býk Saldaulský; Býk ze Saldauly / Stier Saldanha
pá 04.07.1919 (uváděno pá 04.07.1919–po 07.07.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Volontér
pá 04.07.1919,    Orania; Urania    Leichtsinn und Genie
pá 04.07.1919 (uváděno pá 04.07.1919–po 07.07.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Cizí žena / fremde Frau, Die
pá 04.07.1919 (uváděno pá 04.07.1919–po 07.07.1919),    Elite (Elitní kino)    Mimovolný lupič / Einbrecher wider Willen
pá 04.07.1919 (uváděno pá 04.07.1919–po 07.07.1919),    Bio Universum    Memento mori
út 08.07.1919,    Orania; Urania    Ztracený syn / verlorene Sohn, Der
út 08.07.1919 (uváděno út 08.07.1919–čt 10.07.1919),    Bio Universum    Kdo mě políbí?; Kdo mně políbí?; Kdo mne políbí?
út 08.07.1919,    Elite (Elitní kino)    Když zapadá slunce / Wenn die Sonne sinkt
út 08.07.1919 (uváděno út 08.07.1919–čt 10.07.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Olaf Bernadotte
út 08.07.1919 (uváděno út 08.07.1919–čt 10.07.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Devȃdasi, chrámová tanečnice
út 08.07.1919 (uváděno út 08.07.1919–čt 10.07.1919),    Moravia    Cizí žena / fremde Frau, Die
pá 11.07.1919 (uváděno pá 11.07.1919–po 14.07.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Tajemství pagody
pá 11.07.1919 (uváděno pá 11.07.1919–po 14.07.1919),    Bio Universum    Toska
pá 11.07.1919 (uváděno pá 11.07.1919–po 14.07.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Maharadžův miláček I; Nejmilejší žena Maharadžova; Maharadžův miláček I, II
pá 11.07.1919 (uváděno pá 11.07.1919–po 14.07.1919),    Moravia    Pancéřové sklepení
so 12.07.1919 (uváděno ?−po 14.07.1919),    Orania; Urania    Mrtvé oči / Tote Augen
so 12.07.1919 (uváděno ?−po 14.07.1919),    Elite (Elitní kino)    Zjevení
út 15.07.1919,    Orania; Urania    Ukradený hotel / gestohlene Hotel, Das
pá 11.07.1919 (uváděno pá 18.07.1919–čt 24.07.1919),    Bio Universum    Nezapomínejme; Nezapomínejme!; N
út 15.07.1919 (uváděno út 15.07.1919–čt 17.07.1919),    Bio Universum    Saharský démant
út 15.07.1919 (uváděno út 15.07.1919–čt 17.07.1919),    Elite (Elitní kino)    Clown Charley / Clown Charley
út 15.07.1919 (uváděno út 15.07.1919–čt 17.07.1919),    Moravia    Pačulová myška; Patšulová myška / Patschuli-Mäuschen
út 15.07.1919 (uváděno po 14.07.1919–st 16.07.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Dáma, čert a švadlena / Die Dame, der Teufel und die Probiermamsell
út 15.07.1919 (uváděno čt 17.07.1919–čt 17.07.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Maškaráda života
út 15.07.1919 (uváděno út 15.07.1919–čt 17.07.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Maharadžova nejmilejší žena II; Maharadžův miláček II / Lieblingsfrau des Maharadscha, Die; Lieblingsfrau des Maharadscha, Die, II.Teil
pá 18.07.1919 (uváděno pá 18.07.1919–po 21.07.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Hilda Warrenová a smrt
pá 18.07.1919 (uváděno pá 18.07.1919–po 21.07.1919),    Moravia    Had vášně / Schlange der Leidenschaft, Die
pá 18.07.1919,    Central; Zentral; Centrální kino    Maškaráda života
pá 18.07.1919 (uváděno so 19.07.1919–ne 20.07.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Podroben zkoušce; Podrobená zkoušce / Auf Probe gestellt
pá 18.07.1919 (uváděno so 19.07.1919–ne 20.07.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Podroben zkoušce; Podrobená zkoušce / Auf Probe gestellt
pá 18.07.1919 (uváděno po 21.07.1919–út 22.07.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Manja; Maňa / Manja - das Zigarettenmädel
so 19.07.1919 (uváděno ?−po 21.07.1919),    Orania; Urania    Tajfun / Taifun
út 22.07.1919,    Orania; Urania    Odkaz / Legal, Das
út 22.07.1919 (uváděno út 22.07.1919–čt 24.07.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Princ z Pery
út 22.07.1919 (uváděno út 22.07.1919–čt 24.07.1919),    Moravia    Rozpoutaná šelma / entfesselte Bestie, Die
út 22.07.1919 (uváděno st 23.07.1919–čt 24.07.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Mandarýn; Mandarin / Mandarin, Der
pá 25.07.1919 (uváděno pá 25.07.1919–po 28.07.1919),    Bio Universum    Lupič gentleman I
pá 25.07.1919 (uváděno pá 25.07.1919−?),    Moravia    Pouta / Fesseln, Die
pá 25.07.1919,    Orania; Urania    Verlorene Töchter
so 26.07.1919 (uváděno pá 25.07.1919–po 28.07.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Cirkus Wolfson; Světoznámý cirkus Wolfson
so 26.07.1919 (uváděno pá 25.07.1919–so 26.07.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Oklikou do manželství; Oklikou k manželství; Oklika k manželství
so 26.07.1919 (uváděno ne 27.07.1919–po 28.07.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Moje žena filmová diva; Moje žena, filmová herečka / Meine Frau, die Filmschauspielerin
so 26.07.1919,    Central; Zentral; Centrální kino    Umweg zur Ehe
út 29.07.1919,    Orania; Urania    Oběti hanby / Opfer der Schmach
út 29.07.1919 (uváděno út 29.07.1919–čt 31.07.1919),    Bio Universum    Bouřlivá noc
út 29.07.1919 (uváděno út 29.07.1919−?),    Moravia    Zirkus Wolfson
st 30.07.1919 (uváděno út 29.07.1919–čt 31.07.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Děvče z venkova; Dívka z venkova
st 30.07.1919 (uváděno út 29.07.1919–st 30.07.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Carmen; Carmen, filmová opera / Carmen
st 30.07.1919 (uváděno čt 31.07.1919–čt 31.07.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Nechtěla bych býti mužem!; Nechtěla bych býti mužem; Nechtěla bych být mužem
pá 01.08.1919 (uváděno pá 01.08.1919−?),    Moravia    Schatz des Abdar Rahman, Der
pá 01.08.1919,    Elite (Elitní kino)    Knížecí láska / Fürstenliebe
pá 01.08.1919 (uváděno pá 01.08.1919–po 04.08.1919),    Bio Universum    Buffalo
so 02.08.1919 (uváděno pá 01.08.1919–po 04.08.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Jed Odawari; Jed Odawary
so 02.08.1919 (uváděno pá 01.08.1919–so 02.08.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Návrat Odysseův; Návrat Odysea / Heimkehr des Odysseus, Die
so 02.08.1919 (uváděno ne 03.08.1919–po 04.08.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Modrá lucerna
út 05.08.1919 (uváděno út 05.08.1919−?),    Moravia    Katova dceruška / Henkers Töchterlein, Des
út 05.08.1919 (uváděno út 05.08.1919–čt 07.08.1919),    Elite (Elitní kino)    Lesní pavouk / Waldspinne
út 05.08.1919 (uváděno út 05.08.1919–čt 07.08.1919),    Bio Universum    Rouletta; Beuletta
st 06.08.1919 (uváděno út 05.08.1919–čt 07.08.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Hvězda smrti
st 06.08.1919 (uváděno út 05.08.1919–st 06.08.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Žlutý průkaz / gelbe Schein, Der
st 06.08.1919 (uváděno čt 07.08.1919–čt 07.08.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Kníže z ciziny; Cizí kníže
pá 08.08.1919 (uváděno pá 08.08.1919–út 12.08.1919),    Edison    Odplata smrtí / Durch den Tod geführt
pá 08.08.1919 (uváděno pá 08.08.1919–po 11.08.1919),    Moravia    Todesstern, Der
pá 08.08.1919 (uváděno pá 08.08.1919–po 11.08.1919),    Elite (Elitní kino)    Pramáti / Ahnfrau, Die
pá 08.08.1919 (uváděno ?−pá 08.08.1919),    Edison    Sirotek / Waise, Die
pá 08.08.1919 (uváděno pá 08.08.1919–čt 11.08.1910),    Bio Universum    Luisino manželství; Luizino manželství
so 09.08.1919 (uváděno pá 08.08.1919–po 11.08.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Choť státního návladního
so 09.08.1919 (uváděno pá 08.08.1919–po 11.08.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Princ Bob; Král Bob / Prinz Bob
út 12.08.1919 (uváděno pá 15.08.1919−?),    (untitled)    O děvčicu
út 12.08.1919 (uváděno út 12.08.1919–čt 14.08.1919),    Edison    Smrtí smířena
út 12.08.1919 (uváděno út 12.08.1919−?),    Moravia    Frau des Staatsanwalt, Die
út 12.08.1919 (uváděno út 12.08.1919–út 12.08.1919),    Bio Universum    přednáška o Novém míru
út 12.08.1919 (uváděno út 12.08.1919–čt 14.08.1919),    Bio Universum    Oběti společnosti
st 13.08.1919 (uváděno út 12.08.1919–čt 14.08.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Diamantní nadace
st 13.08.1919 (uváděno út 12.08.1919–čt 14.08.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Fiakr č. 101
st 13.08.1919,    Elite (Elitní kino)    Historie třinácti / Dreizehn, Die
čt 14.08.1919 (uváděno pá 15.08.1919–po 18.08.1919),    Union; Cinema elektrique    Mamselle Nitouche; Mamsell Nitouche / Mamselle Nitouche
čt 14.08.1919 (uváděno so 23.08.1919−?),    Elite (Elitní kino)    Alraune / Alraune
pá 15.08.1919 (uváděno pá 15.08.1919–po 18.08.1919),    Bio Universum    Kvítka z čertovy zahrádky; The girl of Tingle-Tangle; The Tingle-Tangle girl
pá 15.08.1919 (uváděno pá 15.08.1919−?),    Central; Zentral; Centrální kino    Verschwörung, Die
pá 15.08.1919 (uváděno pá 15.08.1919−?),    Moravia    Diamantenstiftung
pá 15.08.1919 (uváděno pá 15.08.1919–čt 21.08.1919),    Orania; Urania    Hrabě Monte Kristo I.; Hrabě z Monte Christo I. / Graf von Monte Christo I., Der
pá 15.08.1919 (uváděno pá 15.08.1919−?),    Elite (Elitní kino)    Fleck auf der Ehr, Der
út 19.08.1919 (uváděno út 19.08.1919–čt 21.08.1919),    Edison    Děti silnice / Kinder der Landstrasse
út 19.08.1919 (uváděno út 19.08.1919–čt 21.08.1919),    Bio Universum    Krysař
út 19.08.1919 (uváděno út 19.08.1919–čt 21.08.1919),    Moravia    Liebe und Ehre
út 19.08.1919 (uváděno st 20.08.1919−?),    Moravia    Stahl und Stein
út 19.08.1919 (uváděno út 19.08.1919−?),    Elite (Elitní kino)    Veris zeige
st 20.08.1919 (uváděno út 19.08.1919–čt 21.08.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Notář Ostrem / Notar Ostrem
st 20.08.1919 (uváděno út 19.08.1919–čt 21.08.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Cowboy
pá 22.08.1919,    Orania; Urania    Bludná cesta života
pá 22.08.1919 (uváděno pá 22.08.1919–po 25.08.1919),    Bio Universum    Ta, jež pláče
pá 22.08.1919 (uváděno pá 22.08.1919–po 25.08.1919),    Elite (Elitní kino)    Diamant smrti
pá 22.08.1919 (uváděno pá 22.08.1919−?),    Kino Republika    Líbej nebo zab!; Polib nebo zab!
út 19.08.1919 (uváděno pá 22.08.1919–po 25.08.1919),    Edison    Hrabě Monte Kristo I.; Hrabě z Monte Christo I. / Graf von Monte Christo I., Der
so 23.08.1919 (uváděno pá 22.08.1919–čt 28.08.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Kreolka
so 23.08.1919 (uváděno pá 22.08.1919–po 25.08.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Pod břemenem lásky
ne 24.08.1919 (uváděno ?−po 25.08.1919),    Edison    Hrabě Monte Christo
út 26.08.1919 (uváděno út 26.08.1919–čt 28.08.1919),    Elite (Elitní kino)    Krok z cesty
út 26.08.1919,    Orania; Urania    Čaroděj
út 26.08.1919 (uváděno út 26.08.1919–čt 28.08.1919),    Bio Universum    Lupič gentleman II
st 27.08.1919 (uváděno st 27.08.1919–čt 28.08.1919),    Edison    Hrabě Monte Kristo I.; Hrabě z Monte Christo I. / Graf von Monte Christo I., Der
st 27.08.1919 (uváděno út 26.08.1919–čt 28.08.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Oběť Isis
út 26.08.1919 (uváděno pá 29.08.1919–po 01.09.1919),    Bio Universum    Wilson contra Kaiser; Wilson proti Vilémovi
pá 29.08.1919,    Orania; Urania    Platetář
so 30.08.1919 (uváděno pá 29.08.1919–po 01.09.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Koho nikdy láska nezranila
so 30.08.1919 (uváděno pá 29.08.1919–po 01.09.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Pán života i smrti
pá 29.08.1919 (uváděno pá 29.08.1919−?),    Kino Republika    Hvězda Jihu; Hvězda jihu
so 30.08.1919 (uváděno ?−po 01.09.1919),    Edison    Otcovské srdce
út 02.09.1919 (uváděno út 02.09.1919–čt 04.09.1919),    Bio Universum    Mírové slavnosti v Paříži
út 02.09.1919,    Orania; Urania    Princezna z chalupy
st 03.09.1919 (uváděno út 02.09.1919–čt 04.09.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Lálov bláznivý sňatek
st 03.09.1919 (uváděno út 02.09.1919–čt 04.09.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Ostrov šťastných
čt 04.09.1919 (uváděno pá 05.09.1919–čt 11.09.1919),    Kino Republika    Červené eso I
pá 05.09.1919 (uváděno pá 05.09.1919–po 08.09.1919),    Bio Universum    Šperky bůžka
pá 05.09.1919 (uváděno pá 05.09.1919–po 08.09.1919),    Vitagraf; Vitagraph    Dadavači; Pomsta plamenů
pá 05.09.1919 (uváděno pá 05.09.1919–st 10.09.1919),    Orania; Urania    Královská dcera Travankorská
so 06.09.1919 (uváděno pá 05.09.1919–po 08.09.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Mayerling; Mayerlingská tragedie korunního prince Rudolfa; Mayerlink; Tragedie Mayerlingu; Tragedie korunního prince Rudolfa
so 06.09.1919 (uváděno pá 05.09.1919–po 08.09.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Upírovo milkování; Upírova milkování
so 06.09.1919 (uváděno pá 05.09.1919−?),    Edison    Kouzlo lesa
so 06.09.1919 (uváděno pá 05.09.1919–po 08.09.1919),    Elite (Elitní kino)    Indické noci
út 09.09.1919 (uváděno út 09.09.1919–čt 11.09.1919),    Bio Universum    Kolotoč života / Karussel des Lebens
st 10.09.1919 (uváděno út 09.09.1919–čt 11.09.1919),    Elite (Elitní kino)    Israel
st 10.09.1919 (uváděno pá 12.09.1919–čt 18.09.1919),    Orania; Urania    Hrabě Monte Christo II. / Graf Monte Christo II.
čt 11.09.1919 (uváděno pá 12.09.1919−?),    Kino Republika    Červené eso II
pá 12.09.1919 (uváděno pá 12.09.1919–po 15.09.1919),    Bio Universum    Dolarová dvojčata
so 13.09.1919 (uváděno pá 12.09.1919–čt 18.09.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Mayerling; Mayerlingská tragedie korunního prince Rudolfa; Mayerlink; Tragedie Mayerlingu; Tragedie korunního prince Rudolfa
so 13.09.1919 (uváděno pá 12.09.1919–po 15.09.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Upírovo milkování; Upírova milkování
st 10.09.1919 (uváděno pá 12.09.1919–čt 18.09.1919),    Elite (Elitní kino)    Chléb; O čest
út 16.09.1919 (uváděno út 16.09.1919–čt 18.09.1919),    Bio Universum    Slavnostní exhumace red. bratra Jos. Kotka
st 17.09.1919 (uváděno út 16.09.1919–čt 18.09.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Svedení
st 17.09.1919 (uváděno pá 19.09.1919–po 22.09.1919),    Elite (Elitní kino)    Střelec z Fallů; Myslivec z Fallů; Fallský myslivec / Der Jäger von Fall
pá 19.09.1919,    Orania; Urania    Mor
pá 19.09.1919 (uváděno pá 19.09.1919–po 22.09.1919),    Bio Universum    Modrá lodička; L'ibis bleu
pá 19.09.1919 (uváděno ?−čt 25.09.1919),    Kino Republika    Červené eso III
so 20.09.1919,    Edison    Země štěstí
so 20.09.1919 (uváděno pá 19.09.1919–út 23.09.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Ústřicová princezna; Ustrienia princezna / Austerprinzessin
so 20.09.1919 (uváděno pá 19.09.1919–út 23.09.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Judex I. Cesty osudu
út 23.09.1919,    Orania; Urania    Venuše
út 23.09.1919 (uváděno út 23.09.1919–čt 25.09.1919),    Elite (Elitní kino)    Ani štěstí, ani lesk
út 23.09.1919 (uváděno út 23.09.1919–čt 25.09.1919),    Bio Universum    Lu, dáma z polosvěta
pá 26.09.1919 (uváděno pá 26.09.1919–po 29.09.1919),    Bio Universum    Moderní Othello
pá 26.09.1919 (uváděno pá 26.09.1919–po 29.09.1919),    Kino Republika    Anička sirotek; Sirotek Anička
pá 26.09.1919 (uváděno ?−út 02.09.1919),    Orania; Urania    Hrabě Monte Christo III / Graf von Monte Christo III., Der.
pá 26.09.1919 (uváděno pá 26.09.1919−?),    Elite (Elitní kino)    Cesta, jež vede ku zatracení; Cesta vedoucí k záhubě; Cesta, jež vede k zatracení
so 27.09.1919 (uváděno pá 26.09.1919–čt 02.10.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Judex II. Prázdná rakev
so 27.09.1919 (uváděno pá 26.09.1919–po 29.09.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Všemoc lásky
po 29.09.1919 (uváděno po 29.09.1919–po 29.09.1919),    Bio Universum    Moderní Othello
út 30.09.1919 (uváděno ?−út 02.09.1919),    Edison    Hrabě Monte Christo
út 30.09.1919 (uváděno út 30.09.1919–čt 02.10.1919),    Bio Universum    Tajemství opatského kláštera; Il mistere della badia
st 01.10.1919 (uváděno út 30.09.1919–čt 02.10.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Evžen Oněgin
pá 03.10.1919 (uváděno pá 03.10.1919–po 06.10.1919),    Bio Universum    Vina
pá 03.10.1919 (uváděno pá 03.10.1919–po 06.10.1919),    Kino Republika    Malý pirát
pá 03.10.1919,    Orania; Urania    Tragedie Máni Orsánové
pá 03.10.1919 (uváděno pá 03.10.1919–po 06.10.1919),    Elite (Elitní kino)    Umělecká láska
pá 03.10.1919 (uváděno pá 03.10.1919–po 06.10.1919),    Edison    Hrabě Monte Kristo III
pá 03.10.1919 (uváděno pá 03.10.1919–čt 09.10.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Veritas vincit
pá 03.10.1919 (uváděno pá 03.10.1919–čt 09.10.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Judex III. Tajemný mlýn
po 06.10.1919 (uváděno út 07.10.1919–čt 09.10.1919),    Edison    Rozsudek smrti
út 07.10.1919,    Elite (Elitní kino)    Mor
ne 05.10.1919 (uváděno út 07.10.1919–čt 09.10.1919),    Kino Republika    Staré hodiny
út 07.10.1919 (uváděno út 07.10.1919–čt 09.10.1919),    Bio Universum    Panenský pramen; La dama misteriosa
út 07.10.1919,    Orania; Urania    Smrt mstitelem
čt 09.10.1919 (uváděno pá 10.10.1919–po 13.10.1919),    Kino Republika    Láska z Brodwaye
čt 09.10.1919 (uváděno pá 10.10.1919–čt 16.10.1919),    Edison    Drožka 13 I. Tajnosti města Paříže; Fiakr 13
čt 09.10.1919 (uváděno pá 24.10.1919−?),    Edison    Fiakr číslo 13 III; Drožka 13 III; Fiakr č. 13 III
čt 09.10.1919 (uváděno pá 31.10.1919−?),    Edison    Fiakr číslo 13 IV; Drožka 13 IV
pá 10.10.1919 (uváděno pá 10.10.1919–čt 16.10.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Judex IV. Dáma v černém úboru
pá 10.10.1919 (uváděno pá 10.10.1919–po 13.10.1919),    Bio Universum    Žena - nestvůra
pá 10.10.1919 (uváděno ?−čt 16.10.1919),    Orania; Urania    Tygr; Tigr
so 11.10.1919 (uváděno pá 10.10.1919–po 13.10.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Její sport / Ihr Sport
so 11.10.1919 (uváděno so 11.10.1919−?),    Elite (Elitní kino)    Maria z Magdaly; Maria z Magdalu
so 11.10.1919 (uváděno út 14.10.1919–čt 16.10.1919),    Kino Republika    Krůpěj krve
út 14.10.1919 (uváděno út 14.10.1919–čt 16.10.1919),    Bio Universum    Žena dvou mužů
st 15.10.1919 (uváděno út 14.10.1919–čt 16.10.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Falešný hrabě Gheyen
čt 16.10.1919 (uváděno pá 17.10.1919–st 22.10.1919),    Kino Republika    Román modelky
pá 17.10.1919 (uváděno pá 17.10.1919–čt 23.10.1919),    Elite (Elitní kino)    Čardášová princezna
čt 09.10.1919 (uváděno pá 17.10.1919−?),    Edison    Fiakr číslo 13 II; Drožka 13 II; Fiakr 13 II
pá 17.10.1919 (uváděno pá 17.10.1919−?),    Excelsior    Cesta, jež vede ku zatracení; Cesta vedoucí k záhubě; Cesta, jež vede k zatracení
so 18.10.1919 (uváděno pá 17.10.1919–ne 19.10.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    V ráji polosvěta / Paradies der Dirnen, Das
so 18.10.1919 (uváděno pá 17.10.1919–čt 23.10.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Judex V. Láska odpouští
út 14.10.1919 (uváděno pá 17.10.1919–čt 23.10.1919),    Bio Universum    Kristus
út 21.10.1919 (uváděno út 21.10.1919–čt 23.10.1919),    Elite (Elitní kino)    Tygr; Tigr
út 21.10.1919 (uváděno ?−čt 23.10.1919),    Orania; Urania    10. symfonie
st 22.10.1919 (uváděno po 20.10.1919–čt 23.10.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Žlutý ďábel
čt 23.10.1919 (uváděno pá 24.10.1919–čt 30.10.1919),    Kino Republika    V záři hvězd Kalifornie
pá 24.10.1919 (uváděno pá 24.10.1919–čt 30.10.1919),    Bio Universum    Hrůzovláda
pá 24.10.1919,    Orania; Urania    Bezbranná oběť
pá 24.10.1919 (uváděno pá 24.10.1919–po 27.10.1919),    Elite (Elitní kino)    Učená paní; Moje učená paní
so 25.10.1919 (uváděno pá 24.10.1919–po 27.10.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Kniha Esther
so 25.10.1919 (uváděno pá 24.10.1919–po 27.10.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Vina
út 28.10.1919,    Orania; Urania    Pohled do propasti
út 28.10.1919 (uváděno út 28.10.1919–čt 30.10.1919),    Elite (Elitní kino)    Mladičká láska
st 29.10.1919 (uváděno út 28.10.1919–pá 31.10.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Lehkomyslnost a duch
st 29.10.1919 (uváděno út 28.10.1919–pá 31.10.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Princ akrobatů
pá 31.10.1919 (uváděno pá 31.10.1919–po 03.11.1919),    Bio Universum    Jackovo tajemství
pá 31.10.1919,    Orania; Urania    Hrabě Monte Kristo V
pá 31.10.1919 (uváděno pá 31.10.1919–čt 06.11.1919),    Elite (Elitní kino)    Půlnoční záhada
pá 31.10.1919 (uváděno pá 31.10.1919−?),    Excelsior    Mayerling; Mayerlingská tragedie korunního prince Rudolfa; Mayerlink; Tragedie Mayerlingu; Tragedie korunního prince Rudolfa
so 01.11.1919 (uváděno pá 31.10.1919–po 03.11.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Žena proti ženě
so 01.11.1919 (uváděno pá 31.10.1919–čt 06.11.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Opium
po 03.11.1919 (uváděno út 04.11.1919–čt 06.11.1919),    Bio Universum    Tolstoj
út 04.11.1919 (uváděno ?−čt 06.11.1919),    Orania; Urania    Hrabě Monte Christo IV / Graf von Monte Christo IV, Der.
čt 30.10.1919 (uváděno pá 31.10.1919–čt 06.11.1919),    Kino Republika    Tíha mlčení
st 05.11.1919 (uváděno út 04.11.1919–čt 06.11.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Šperky bůžka
pá 07.11.1919 (uváděno pá 07.11.1919–čt 13.11.1919),    Bio Universum    Madame Tallien, bohyně rozmaru a krásy; Madame Tallien; Madame Talien / Madame Tallien
pá 07.11.1919 (uváděno pá 07.11.1919–po 10.11.1919),    Elite (Elitní kino)    Živý stín
pá 07.11.1919 (uváděno pá 07.11.1919–ne 09.11.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Osvícení
pá 07.11.1919,    Orania; Urania    Pavouci
pá 07.11.1919 (uváděno pá 07.11.1919–ne 09.11.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Valčík lásky
pá 07.11.1919 (uváděno pá 07.11.1919–po 10.11.1919),    Edison    Hrabě Monte Christo IV / Graf von Monte Christo IV, Der.
pá 07.11.1919 (uváděno pá 07.11.1919−?),    Vitagraf; Vitagraph    Princ z Pery
čt 06.11.1919 (uváděno pá 07.11.1919–po 10.11.1919),    Kino Republika    Posel ze záhrobí
út 11.11.1919,    Orania; Urania    Čarovná píseň
út 11.11.1919 (uváděno út 11.11.1919–čt 13.11.1919),    Kino Republika    Láska umělcova; Láska umělců
út 11.11.1919 (uváděno út 11.11.1919–čt 13.11.1919),    Elite (Elitní kino)    Čarovný démant
út 11.11.1919 (uváděno út 11.11.1919–čt 13.11.1919),    Edison    Všemoc lásky
st 12.11.1919 (uváděno po 10.11.1919–čt 13.11.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Lesníkova Loni
st 12.11.1919 (uváděno po 10.11.1919–čt 13.11.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Matka
pá 14.11.1919,    Orania; Urania    Mezi nebem i zemí
pá 14.11.1919 (uváděno pá 14.11.1919–po 17.11.1919),    Bio Universum    Karneval
út 11.11.1919 (uváděno pá 14.11.1919–po 17.11.1919),    Edison    Můry zlata
so 15.11.1919 (uváděno so 15.11.1919−?),    Elite (Elitní kino)    O korunu a bič
so 15.11.1919 (uváděno pá 14.11.1919–čt 20.11.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Jinak než ostatní
so 15.11.1919 (uváděno pá 14.11.1919–po 17.11.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Padl výstřel
út 18.11.1919 (uváděno so 22.11.1919−?),    Edison    Svedení
út 18.11.1919 (uváděno út 18.11.1919–čt 20.11.1919),    Bio Universum    Atentát; Tajnosti Říma
út 18.11.1919,    Orania; Urania    Lidé, kteří bloudí světem
út 18.11.1919 (uváděno út 18.11.1919–pá 21.11.1919),    Edison    Mayerling; Mayerlingská tragedie korunního prince Rudolfa; Mayerlink; Tragedie Mayerlingu; Tragedie korunního prince Rudolfa
st 19.11.1919 (uváděno út 18.11.1919–čt 20.11.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Tajemství stínu
st 05.11.1919 (uváděno pá 14.11.1919–čt 20.11.1919),    Kino Republika    Boj za reformu manželského práva I
pá 21.11.1919 (uváděno pá 21.11.1919–po 24.11.1919),    Vitagraf; Vitagraph    Vojvodův amulet
pá 21.11.1919 (uváděno pá 21.11.1919−?),    Kino Republika    Boj za reformu manželského práva II
út 18.11.1919 (uváděno pá 21.11.1919–ne 23.11.1919),    Bio Universum    Panna Orleánská I; Jeanne d
pá 21.11.1919 (uváděno pá 21.11.1919−?),    Elite (Elitní kino)    Dva manželé paní Ruthové
pá 21.11.1919 (uváděno ?−čt 27.11.1919),    Orania; Urania    Hrabě Monte Christo V / Graf von Monte Christo V., Der.
so 22.11.1919 (uváděno pá 21.11.1919–ne 23.11.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Na dalekém západě
so 22.11.1919 (uváděno pá 21.11.1919–ne 23.11.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Redenzione
út 18.11.1919 (uváděno út 25.11.1919–čt 27.11.1919),    Bio Universum    Panna Orleánská II; Jeanne d
út 25.11.1919 (uváděno út 25.11.1919–út 25.11.1919),    Bio Universum    Panna Orleánská I; Jeanne d
út 25.11.1919 (uváděno út 25.11.1919–čt 27.11.1919),    Elite (Elitní kino)    Vypůjčené štěstí
st 26.11.1919 (uváděno po 24.11.1919–st 26.11.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Argus X.
st 26.11.1919 (uváděno po 24.11.1919–st 26.11.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Bouře života
čt 27.11.1919 (uváděno pá 28.11.1919−?),    Vitagraf; Vitagraph    Pytláci; Střelec z Fallů; Myslivec z Fallů; Fallský myslivec / Der Jäger von Fall
pá 28.11.1919 (uváděno ?−po 01.12.1919),    Kino Republika    Záhada bažiny
pá 28.11.1919 (uváděno pá 28.11.1919–po 01.12.1919),    Bio Universum    Na život a na smrt; Smashing trough; Na život a smrt
pá 28.11.1919 (uváděno pá 28.11.1919–po 01.12.1919),    Elite (Elitní kino)    Vzkříšení
so 29.11.1919,    Central; Zentral; Centrální kino    Madame Tallien, bohyně rozmaru a krásy; Madame Tallien; Madame Talien / Madame Tallien
so 29.11.1919,    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Emir, zázračný kůň
so 29.11.1919 (uváděno so 29.11.1919–út 02.12.1919),    Union; Cinema elektrique    Mayerling; Mayerlingská tragedie korunního prince Rudolfa; Mayerlink; Tragedie Mayerlingu; Tragedie korunního prince Rudolfa
út 02.12.1919 (uváděno út 02.12.1919–čt 04.12.1919),    Elite (Elitní kino)    Její nejtěžší cesta
út 02.12.1919,    Orania; Urania    Moje vůle jest zákonem; Má vůle jest zákonem
út 02.12.1919 (uváděno ?−čt 04.12.1919),    Kino Republika    Chléb; O čest
út 02.12.1919 (uváděno pá 12.12.1919–čt 18.12.1919),    Kino Republika    Boj o ženu; A man the open
út 02.12.1919 (uváděno út 02.12.1919–čt 04.12.1919),    Bio Universum    Vendetta
út 02.12.1919 (uváděno út 02.12.1919–čt 04.12.1919),    Edison    Mladická láska
út 02.12.1919 (uváděno pá 05.12.1919−?),    Edison    Pravda vítězí
st 03.12.1919,    Central; Zentral; Centrální kino    Cesta kolem světa za 80 dní
st 03.12.1919,    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Zlatý klub
čt 04.12.1919 (uváděno pá 05.12.1919−?),    Vitagraf; Vitagraph    Ztracené dcery II / Verlorene Tochter II
pá 05.12.1919 (uváděno ?−čt 11.12.1919),    Kino Republika    Hračky mužů
pá 05.12.1919 (uváděno pá 05.12.1919–čt 11.12.1919),    Bio Universum    Poslední Hohenzoller; Sláva a pád císaře Viléma
pá 05.12.1919,    Elite (Elitní kino)    Žena v zástavu dána
pá 05.12.1919,    Orania; Urania    Deváté přikázání
so 06.12.1919 (uváděno pá 05.12.1919–ne 07.12.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Žhavý polibek
so 06.12.1919 (uváděno pá 05.12.1919–ne 07.12.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    O miliony
st 10.12.1919 (uváděno po 08.12.1919–čt 11.12.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Mademoiselle Napoleon
st 10.12.1919 (uváděno po 08.12.1919–st 10.12.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Strašidlo hor
pá 12.12.1919 (uváděno pá 12.12.1919–po 15.12.1919),    Bio Universum    Prázdná drožka; The empty cab
pá 12.12.1919 (uváděno pá 12.12.1919–po 15.12.1919),    Elite (Elitní kino)    Čarodějnice
pá 12.12.1919,    Orania; Urania    Dům hrůzy
so 13.12.1919 (uváděno pá 12.12.1919–po 15.12.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Muž bez obličeje
so 13.12.1919 (uváděno pá 12.12.1919–po 15.12.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Pardalí nevěsta
po 15.12.1919,    Edison    Pomsta Titanova
út 16.12.1919 (uváděno čt 18.12.1919–čt 18.12.1919),    Bio Universum    Zrození národa I; Zrození národa, boj za sjednocení Američanů; The Birth of a Nation I
út 16.12.1919 (uváděno so 20.12.1919–so 20.12.1919),    Bio Universum    Zrození národa I; Zrození národa, boj za sjednocení Američanů; The Birth of a Nation I
út 16.12.1919 (uváděno po 22.12.1919–po 22.12.1919),    Bio Universum    Zrození národa I; Zrození národa, boj za sjednocení Američanů; The Birth of a Nation I
út 16.12.1919 (uváděno st 17.12.1919–st 17.12.1919),    Bio Universum    Zrození národa II
út 16.12.1919 (uváděno pá 19.12.1919–pá 19.12.1919),    Bio Universum    Zrození národa II
út 16.12.1919 (uváděno ne 21.12.1919–ne 21.12.1919),    Bio Universum    Zrození národa II
út 16.12.1919 (uváděno út 23.12.1919–út 23.12.1919),    Bio Universum    Zrození národa II
pá 12.12.1919 (uváděno út 16.12.1919–út 16.12.1919),    Bio Universum    Zrození národa I; Zrození národa, boj za sjednocení Američanů; The Birth of a Nation I
út 16.12.1919,    Orania; Urania    Dům hrůzy II
út 16.12.1919 (uváděno út 16.12.1919−?),    Vitagraf; Vitagraph    Děti slunce
st 17.12.1919 (uváděno út 16.12.1919–pá 19.12.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Jackovo tajemství
st 17.12.1919 (uváděno út 16.12.1919–pá 19.12.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Minulost Marty
st 17.12.1919 (uváděno út 16.12.1919–čt 18.12.1919),    Elite (Elitní kino)    Deváté přikázání
čt 18.12.1919 (uváděno pá 19.12.1919–út 23.12.1919),    Kino Republika    Táta dlouhán; Táta Dlouhán
pá 19.12.1919 (uváděno pá 19.12.1919–po 22.12.1919),    Excelsior    Kletba osudu
pá 19.12.1919 (uváděno pá 19.12.1919–ne 21.12.1919),    Elite (Elitní kino)    Když srdce mlčí; Když mlčí srdce
so 20.12.1919 (uváděno pá 19.12.1919–po 22.12.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    První růže
so 20.12.1919 (uváděno so 20.12.1919–ne 21.12.1919),    Elite (Elitní kino)    Pán života; Pán živobytí
so 20.12.1919 (uváděno pá 19.12.1919–po 22.12.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Bratří sv. Parasita
st 24.12.1919 (uváděno út 23.12.1919–čt 25.12.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Dvou lásek spor
st 24.12.1919 (uváděno út 23.12.1919–čt 25.12.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Slečna zubní lékařka
st 24.12.1919 (uváděno čt 25.12.1919–so 27.12.1919),    Bio Universum    Alimenty
čt 01.01.1920 (uváděno ne 28.12.1919–čt 01.01.1920),    Bio Universum    Láska je utrpením; Láska je utrpení
ne 28.12.1919 (uváděno pá 26.12.1919–po 29.12.1919),    Central; Zentral; Centrální kino    Květy zla
ne 28.12.1919 (uváděno pá 26.12.1919–po 29.12.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Osud Karoly Geldernové
ne 28.12.1919 (uváděno so 27.12.1919−?),    Elite (Elitní kino)    Živá mrtvola
po 29.12.1919 (uváděno po 29.12.1919–po 29.12.1919),    Kino Republika    Sokolské oslavy v Kroměříži
čt 08.01.1920 (uváděno pá 09.01.1920–čt 15.01.1920),    Edison    Alkohol
pá 19.12.1919 (uváděno čt 25.12.1919–út 30.12.1919),    Kino Republika    Bouclette
út 30.12.1919,    Edison    Blouznění
út 30.12.1919,    Orania; Urania    Neznámá paní
čt 01.01.1920 (uváděno st 31.12.1919–po 05.01.1920),    Kino Republika    Slib cudnosti
st 31.12.1919 (uváděno út 30.12.1919–st 01.01.1919),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Pán lásky / Herr der Liebe, Der
čt 01.01.1920 (uváděno út 06.01.1920–so 10.01.1920),    Kino Republika    Poklad hrabat z Donvillu I. Rok 1789; Poklad hrabat z Dorvitu I; Poklad hrabat z Donvilu I
čt 01.01.1920 (uváděno ne 11.01.1920–čt 15.01.1920),    Kino Republika    Poklad hrabat z Donvillu II. Příšerná jízda; Poklad hrabat z Donvilu II

 
 
 
© 2011 Ústav filmu a audiovizuální kultury na Filozofické fakultě, Masarykova Univerzita, Brno