Filmové Brno
Dokumentace dějin uvadění filmů a diváckých preferencí v Brne v letech 1918-1945

 
 






 
so 01.01.1921 (uváděno so 01.01.1921–st 05.01.1921),    Bio Universum    Cirkus King IV. / Zirkus King IV.
út 04.01.1921 (uváděno út 04.01.1921–čt 06.01.1921),    Edison    Životní tajemství
út 04.01.1921 (uváděno út 04.01.1921–pá 07.01.1921),    Illusion; Vitagraph    Vládkyně světa I. Přítelkyně žlutého muže; Vládkyně světa I; Panovnice světa
út 04.01.1921 (uváděno út 04.01.1921–čt 06.01.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Past štěstí
út 04.01.1921 (uváděno út 04.01.1921–čt 06.01.1921),    Kino Republika    Žena s dvojí duší
čt 06.01.1921 (uváděno čt 06.01.1921–po 10.01.1921),    Bio Universum    Cirkus King V.
čt 06.01.1921 (uváděno st 05.01.1921–so 08.01.1921),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Dornröschen
so 08.01.1921 (uváděno so 08.01.1921–út 11.01.1921),    Illusion; Vitagraph    Vládkyně světa II. Příběhy Maud Gregaardsové; Vládkyně světa II
so 08.01.1921 (uváděno so 08.01.1921–út 11.01.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Tanečnice Barberina
út 04.01.1921 (uváděno pá 07.01.1921–čt 13.01.1921),    Kino Republika    Sněženky
čt 06.01.1921 (uváděno út 11.01.1921–čt 13.01.1921),    Bio Universum    Za svobodu národa
út 11.01.1921 (uváděno út 11.01.1921–čt 13.01.1921),    Edison    Muž noci
st 12.01.1921 (uváděno st 12.01.1921–so 15.01.1921),    Illusion; Vitagraph    Vládkyně světa III. Rabi z Kuan Fu; Vládkyně světa III; Vládkyně světa III. Rabi z Kuan-fu
pá 14.01.1921 (uváděno pá 14.01.1921–po 17.01.1921),    Bio Universum    Mlčelivý mistr; Mlčenlivý mistr
pá 14.01.1921 (uváděno pá 14.01.1921–po 17.01.1921),    Edison    Žhář
pá 14.01.1921 (uváděno pá 14.01.1921–čt 20.01.1921),    Kino Republika    Právo na štěstí
st 12.01.1921 (uváděno pá 14.01.1921–čt 20.01.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Kateřina II., tak zvaná Velká
ne 16.01.1921 (uváděno ne 16.01.1921–st 19.01.1921),    Illusion; Vitagraph    Vládkyně světa IV. Král Makombe; Vládkyně světa IV
út 18.01.1921 (uváděno út 18.01.1921–čt 20.01.1921),    Bio Universum    Madame Pinquette
út 18.01.1921 (uváděno út 18.01.1921–čt 20.01.1921),    Edison    Lichvář
út 18.01.1921 (uváděno st 26.01.1921–ne 30.01.1921),    Edison    Intolerance II.
čt 20.01.1921 (uváděno čt 20.01.1921–ne 23.01.1921),    Illusion; Vitagraph    Vládkyně světa V. Ofir, město dávné minulosti.
pá 21.01.1921 (uváděno pá 21.01.1921–čt 27.01.1921),    Kino Republika    Orel
út 18.01.1921 (uváděno pá 21.01.1921–út 25.01.1921),    Bio Universum    Intolerance I.
pá 21.01.1921 (uváděno pá 21.01.1921–po 24.01.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Kletba alkoholu
út 18.01.1921 (uváděno pá 21.01.1921–út 25.01.1921),    Edison    Intolerance I.
po 24.01.1921,    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Intolerance
út 25.01.1921 (uváděno po 24.01.1921–čt 27.01.1921),    Illusion; Vitagraph    Vládkyně světa VI. Dáma s miliardami; Vládkyně světa VI. Žena s miliardami
út 25.01.1921 (uváděno út 25.01.1921–po 31.01.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Výkřik svědomí
út 18.01.1921 (uváděno st 26.01.1921–ne 30.01.1921),    Bio Universum    Intolerance II.
pá 28.01.1921 (uváděno pá 28.01.1921–čt 03.02.1921),    Kino Republika    Tam na horách
út 01.02.1921 (uváděno út 01.02.1921–čt 03.02.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Krásný jezdec Barkány
po 31.01.1921 (uváděno po 31.01.1921–čt 03.02.1921),    Bio Universum    Billy u divadla
út 01.02.1921 (uváděno út 01.02.1921–pá 04.02.1921),    Illusion; Vitagraph    Vládkyně světa VIII. Pomsta Maud Fergusonové; Vládkyně světa VIII. Pomsta Maud Fergussonové
pá 28.01.1921 (uváděno út 01.02.1921–pá 04.02.1921),    Edison    Prometheus I.; Prometeus I.
pá 04.02.1921 (uváděno pá 04.02.1921–po 07.02.1921),    Bio Universum    De Profundis
pá 04.02.1921 (uváděno pá 04.02.1921–čt 10.02.1921),    Kino Republika    Probuzené svědomí
pá 04.02.1921 (uváděno pá 04.02.1921–po 07.02.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Moy
st 02.02.1921 (uváděno so 05.02.1921–út 08.02.1921),    Edison    Prometheus II.; Prometeus II.
út 08.02.1921 (uváděno út 08.02.1921–čt 10.02.1921),    Bio Universum    Mučednictví
út 08.02.1921 (uváděno st 09.02.1921–čt 10.02.1921),    Edison    Samum; Samum: Bouře písečná; Tajemství harému / Samum. Der Sandsturm oder Das Geheimnis eines Harems
út 08.02.1921 (uváděno út 08.02.1921–čt 10.02.1921),    Illusion; Vitagraph    Grand Hotel Babylon
út 08.02.1921 (uváděno út 08.02.1921–st 09.02.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Max se chce dáti rozvésti
pá 11.02.1921 (uváděno pá 11.02.1921–po 14.02.1921),    Edison    Barrabas I.
pá 11.02.1921 (uváděno pá 11.02.1921–po 14.02.1921),    Illusion; Vitagraph    Cirkus King I.
st 16.02.1921 (uváděno pá 11.02.1921–čt 17.02.1921),    Kino Republika    Děvče z kabaretu
út 08.02.1921 (uváděno pá 11.02.1921–čt 17.02.1921),    Bio Universum    Legionář
ne 13.02.1921 (uváděno ne 13.02.1921–ne 13.02.1921),    Bio Universum    Tělocvičný film
út 15.02.1921 (uváděno pá 11.02.1921–čt 17.02.1921),    Orania; Urania    Dražba na duše
út 15.02.1921 (uváděno út 15.02.1921–st 16.02.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Valutová dívka
út 15.02.1921 (uváděno út 15.02.1921–čt 17.02.1921),    Edison    Barrabas II.
čt 17.02.1921 (uváděno čt 17.02.1921−?),    České varieté; Doretův dvůr    Napoleon a malá pradlena
so 19.02.1921 (uváděno pá 18.02.1921–čt 24.02.1921),    Bio Universum    Tarzanova pomsta
so 19.02.1921 (uváděno so 19.02.1921–út 22.02.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Žhář
so 19.02.1921 (uváděno pá 18.02.1921–čt 24.02.1921),    Kino Republika    Zpěv zlata
st 23.02.1921 (uváděno st 23.02.1921–pá 25.02.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Zlatý bažant anebo (V nočním baru)
pá 25.02.1921 (uváděno pá 25.02.1921–čt 03.03.1921),    Bio Universum    Čtyři léta v Německu; 4 léta v Německu
pá 25.02.1921 (uváděno pá 25.02.1921–po 28.02.1921),    Illusion; Vitagraph    Cirkus King III.
pá 25.02.1921 (uváděno pá 25.02.1921−?),    České varieté; Doretův dvůr    Malá kavárna
pá 25.02.1921 (uváděno pá 25.02.1921–po 28.02.1921),    Edison    Králové ve vyhnanství
so 26.02.1921 (uváděno so 26.02.1921–út 01.03.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Mistr
út 01.03.1921 (uváděno út 01.03.1921–čt 03.03.1921),    Edison    Herec paní vévodkyně; Herec vévodkyně
út 01.03.1921 (uváděno pá 04.03.1921–po 07.03.1921),    Edison    Mučednice Brescijská; Mučednice Breščijská
út 01.03.1921 (uváděno út 01.03.1921–čt 03.03.1921),    Illusion; Vitagraph    Cherchez la femme; Cherchez la Femme, čili Ďáblův zápisník
st 02.03.1921 (uváděno st 02.03.1921–pá 04.03.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Jed v ženě
so 26.02.1921 (uváděno pá 25.02.1921–čt 03.03.1921),    Kino Republika    Otec Sergěj; Otec Sergius
pá 04.03.1921 (uváděno pá 04.03.1921–čt 10.03.1921),    Kino Republika    Neznámé matky
pá 04.03.1921 (uváděno pá 04.03.1921–po 07.03.1921),    Bio Universum    Láska
pá 04.03.1921 (uváděno pá 04.03.1921–po 07.03.1921),    Elite (Elitní kino)    Anna Bolegna; Anna Boleynová; Anna Boleyn
pá 04.03.1921 (uváděno pá 04.03.1921–po 07.03.1921),    Illusion; Vitagraph    Cirkus King IV. / Zirkus King IV.
pá 04.03.1921 (uváděno so 05.03.1921–po 07.03.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Dvě idylly
so 05.03.1921 (uváděno so 05.03.1921–so 05.03.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Dědička
ne 06.03.1921 (uváděno ne 06.03.1921−?),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Amorkův zástupce
út 08.03.1921 (uváděno út 08.03.1921–čt 10.03.1921),    Bio Universum    Tuberosa
út 08.03.1921 (uváděno út 08.03.1921–čt 10.03.1921),    Illusion; Vitagraph    Kurýr Lisabonský; Lisabonský kurýr
út 08.03.1921 (uváděno út 08.03.1921–čt 10.03.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Uhelná královna
út 08.03.1921 (uváděno út 08.03.1921–čt 10.03.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Femina (Zrádná žena)
pá 11.03.1921 (uváděno pá 11.03.1921–po 14.03.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Ve sněhu a ledu
pá 11.03.1921 (uváděno so 12.03.1921–po 14.03.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Kovbojova láska; Cowboyova láska
pá 11.03.1921 (uváděno pá 11.03.1921–po 14.03.1921),    Edison    Sedm smrtelných hříchů
pá 11.03.1921 (uváděno pá 11.03.1921–po 14.03.1921),    Illusion; Vitagraph    Cirkus King V.
so 12.03.1921 (uváděno so 12.03.1921−?),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Tolstoj
pá 11.03.1921 (uváděno pá 11.03.1921–čt 17.03.1921),    Kino Republika    Rozsudek pouště
út 15.03.1921 (uváděno út 15.03.1921–čt 17.03.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Svět bez hladu
út 15.03.1921 (uváděno út 15.03.1921–čt 17.03.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Červený kat
út 15.03.1921 (uváděno út 15.03.1921–čt 17.03.1921),    Edison    Bláznivé mládí
út 15.03.1921 (uváděno pá 18.03.1921−?),    Edison    Orlík (Vévoda Zákupský); Orlík (Vévoda ze Zákup); Orlík, aneb kníže ze Zákup; Orlík, čili Vévoda ze Zákup
út 15.03.1921 (uváděno út 15.03.1921–čt 17.03.1921),    Illusion; Vitagraph    Ubohá malá Helga; Ubohá Helga
pá 11.03.1921 (uváděno pá 11.03.1921–čt 17.03.1921),    Bio Universum    Žlutý ďábel / gelbe Teufel, Der
st 16.03.1921 (uváděno st 16.03.1921–so 19.03.1921),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Unterseeboote
pá 18.03.1921 (uváděno pá 18.03.1921–po 21.03.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Dáma v šedém I.
pá 18.03.1921 (uváděno pá 18.03.1921–po 21.03.1921),    Illusion; Vitagraph    Drama na lodi
pá 18.03.1921 (uváděno so 19.03.1921–po 21.03.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Otec Sergěj; Otec Sergius
pá 18.03.1921 (uváděno pá 18.03.1921–po 21.03.1921),    Bio Universum    Děs
pá 18.03.1921 (uváděno pá 18.03.1921–čt 24.03.1921),    Kino Republika    Najatý manžel
so 19.03.1921 (uváděno so 19.03.1921–so 19.03.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Moci temnoty
so 19.03.1921,    Bio Universum    Zdravotnický film (pohlavní hygiena muže a ženy)
ne 20.03.1921 (uváděno ne 20.03.1921−?),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    veseloherní program
út 22.03.1921 (uváděno út 22.03.1921–čt 24.03.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Jindra; Indra
út 22.03.1921 (uváděno út 22.03.1921–po 28.03.1921),    Bio Universum    Neodolatelná Mimi, zvaná obecenstvem Bobeček; Bobeček; Neodolatelná Mimi; Neodolatelná Mimi (Bobeček)
út 22.03.1921 (uváděno út 22.03.1921–st 23.03.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Dáma v šedém II.
út 22.03.1921 (uváděno út 22.03.1921–čt 24.03.1921),    Illusion; Vitagraph    Pes Baskervillský I.+II.
so 26.03.1921 (uváděno so 26.03.1921–čt 31.03.1921),    Kino Republika    Výstraha na rozcestí
so 26.03.1921 (uváděno so 26.03.1921–út 29.03.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Hledá silného muže
so 26.03.1921 (uváděno so 26.03.1921–po 28.03.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Podivuhodná žena
so 26.03.1921 (uváděno so 26.03.1921–po 28.03.1921),    Edison    Galaor
so 26.03.1921 (uváděno út 29.03.1921–čt 31.03.1921),    Edison    Maharadžův miláček III.
so 26.03.1921 (uváděno so 26.03.1921–po 28.03.1921),    Illusion; Vitagraph    Kovárna hrůzy / Schmiede des Grauens, Die
ne 27.03.1921 (uváděno ne 27.03.1921–út 29.03.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Stíny minulosti
st 30.03.1921 (uváděno út 29.03.1921–čt 31.03.1921),    Bio Universum    Živá pochodeň
út 29.03.1921 (uváděno út 29.03.1921–čt 31.03.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Pokoj číslo 29
so 26.03.1921 (uváděno út 29.03.1921–čt 31.03.1921),    Illusion; Vitagraph    Příšerné povídky
st 30.03.1921 (uváděno st 30.03.1921–pá 01.04.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Buffalo a Bill I. Dobrodružka
st 30.03.1921 (uváděno st 30.03.1921–čt 31.03.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Malombra
pá 01.04.1921 (uváděno pá 01.04.1921–po 04.04.1921),    Bio Universum    Šedá straka
pá 01.04.1921 (uváděno pá 01.04.1921–po 04.04.1921),    Illusion; Vitagraph    Obec sv. Heleny a její kaplan; Obec sv. Helena a její kaplan
pá 01.04.1921 (uváděno pá 01.04.1921–po 04.04.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Morphium
pá 01.04.1921 (uváděno pá 01.04.1921–út 05.04.1921),    Edison    Útěk před životem; Účet ze života
pá 01.04.1921 (uváděno so 02.04.1921–po 04.04.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Tropická krev
so 02.04.1921 (uváděno pá 01.04.1921–čt 07.04.1921),    Kino Republika    Spoutané duše
so 02.04.1921 (uváděno so 02.04.1921–út 05.04.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Bufallo a Bill II. Konec zločinců
út 05.04.1921 (uváděno út 05.04.1921–čt 07.04.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Král propasti; Král nad propastí; Král propastí
st 06.04.1921 (uváděno st 06.04.1921–čt 07.04.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Madame Tallien, bohyně rozmaru a krásy; Madame Tallien; Madame Talien / Madame Tallien
st 06.04.1921 (uváděno so 09.04.1921–ne 10.04.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Pohřeb obětí oslavanské katastrofy
st 06.04.1921 (uváděno út 05.04.1921–čt 07.04.1921),    Bio Universum    Dokonalý milovník
st 06.04.1921 (uváděno út 05.04.1921–čt 07.04.1921),    Edison    Vlk samotář
st 06.04.1921 (uváděno st 06.04.1921–čt 07.04.1921),    Illusion; Vitagraph    Všechna kola stojí
čt 07.04.1921 (uváděno st 06.04.1921–so 09.04.1921),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Alpen I., Die.
pá 08.04.1921 (uváděno pá 08.04.1921–po 11.04.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Strašný Ivan
pá 08.04.1921 (uváděno pá 08.04.1921–po 11.04.1921),    Bio Universum    Dražba na duše
pá 08.04.1921 (uváděno pá 08.04.1921–po 11.04.1921),    Illusion; Vitagraph    V říši černého kouzelníka
pá 08.04.1921 (uváděno pá 08.04.1921–po 11.04.1921),    Edison    Pařížská kavárnička
st 30.03.1921 (uváděno pá 01.04.1921–čt 07.04.1921),    Kino Republika    Macharova Magdalena
pá 08.04.1921 (uváděno so 09.04.1921–po 11.04.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Muž činu
so 09.04.1921 (uváděno so 09.04.1921–so 09.04.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Pohřeb obětí oslavanské katastrofy
ne 10.04.1921 (uváděno ne 10.04.1921–ne 10.04.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Pohřeb obětí oslavanské katastrofy
út 12.04.1921 (uváděno út 12.04.1921–čt 14.04.1921),    Bio Universum    Pověra
po 11.04.1921 (uváděno út 12.04.1921–čt 14.04.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Šedá straka
út 12.04.1921 (uváděno út 12.04.1921–čt 14.04.1921),    Edison    Bez domova
út 12.04.1921 (uváděno út 12.04.1921–čt 14.04.1921),    Kino Republika    Souzen a odsouzen
út 12.04.1921 (uváděno út 12.04.1921–čt 14.04.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Slavnostní pohřeb obětí oslavanských
čt 07.04.1921 (uváděno po 11.04.1921–čt 14.04.1921),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Alpen II., Die.
pá 15.04.1921 (uváděno pá 15.04.1921–po 18.04.1921),    Bio Universum    Za svobodu národa
pá 15.04.1921 (uváděno pá 15.04.1921–po 18.04.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Kníže Henry. Osud knížecího dítěte; Princ Henry
pá 15.04.1921 (uváděno pá 15.04.1921–po 18.04.1921),    Illusion; Vitagraph    Tři tance Mary Wilfordové
so 16.04.1921 (uváděno pá 15.04.1921–po 18.04.1921),    Kino Republika    Právo mládí
pá 15.04.1921 (uváděno so 16.04.1921–po 18.04.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Černá maska; Chráněnec smrti
ne 17.04.1921 (uváděno ne 17.04.1921−?),    Orania; Urania    Zákon pouště / Gesetz der Wüste
út 19.04.1921 (uváděno út 19.04.1921–čt 21.04.1921),    Bio Universum    Miss Tutti-Frutti
po 18.04.1921 (uváděno út 19.04.1921–čt 21.04.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Dědička
út 19.04.1921 (uváděno út 19.04.1921–čt 21.04.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Tragedie ošklivosti
st 20.04.1921 (uváděno út 19.04.1921–čt 21.04.1921),    Kino Republika    Uhlobaronka
pá 22.04.1921 (uváděno pá 22.04.1921–čt 28.04.1921),    Bio Universum    Hory se mstí...
pá 22.04.1921 (uváděno so 23.04.1921–po 25.04.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Tuberosa
pá 22.04.1921 (uváděno pá 22.04.1921–ne 24.04.1921),    Illusion; Vitagraph    Malaria; Dovolená před smrtí / Urlaub vom Tode
pá 22.04.1921 (uváděno pá 22.04.1921–po 25.04.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Meklub anebo pět prokletých kavalírů
pá 22.04.1921 (uváděno pá 22.04.1921–po 25.04.1921),    Edison    Východ a západ Ameriky; Západ a východ Ameriky; Západ a východ
pá 22.04.1921 (uváděno pá 22.04.1921–po 25.04.1921),    Kino Republika    Radosti života
út 26.04.1921 (uváděno út 26.04.1921–čt 28.04.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Tam na horách
út 26.04.1921 (uváděno pá 29.04.1921–po 02.05.1921),    Illusion; Vitagraph    Pomsta rudého boha; Pomsta "Rudého Boha"
ne 24.04.1921 (uváděno út 26.04.1921–čt 05.05.1921),    Kino Republika    Z posledních dnů starého Rakouska; Z posledních dnů starého Rakouska (Maciste v horách); Z posledních dnů Rakouska (Maciste v horách); Macisté v horách
út 26.04.1921 (uváděno út 26.04.1921–čt 28.04.1921),    Illusion; Vitagraph    Enis Aldjelis. Růže z Orientu; Růže z Orientu
út 26.04.1921 (uváděno út 26.04.1921–čt 28.04.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Tarzanova pomsta
út 26.04.1921 (uváděno út 26.04.1921–čt 28.04.1921),    Edison    Sněženky
út 26.04.1921 (uváděno út 26.04.1921–čt 28.04.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Davič světa
čt 28.04.1921 (uváděno pá 29.04.1921–po 02.05.1921),    Edison    Dorela
čt 28.04.1921 (uváděno st 27.04.1921–so 30.04.1921),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Holzindustrie
pá 29.04.1921 (uváděno pá 29.04.1921–po 02.05.1921),    Bio Universum    Kletba alkoholu
pá 29.04.1921 (uváděno so 30.04.1921−?),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Pohřeb legionářů v Praze
pá 29.04.1921 (uváděno pá 29.04.1921–po 02.05.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Whitechapel (Město vyděděnců)
čt 28.04.1921 (uváděno pá 29.04.1921–čt 05.05.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Hrabě Cagliostro
út 03.05.1921 (uváděno út 03.05.1921–čt 05.05.1921),    Bio Universum    Cherchez la femme; Cherchez la Femme, čili Ďáblův zápisník
út 03.05.1921 (uváděno út 03.05.1921–út 03.05.1921),    Edison    Princezna z Nemanic / Bettelprinzessin, Die
út 03.05.1921 (uváděno út 03.05.1921–čt 05.05.1921),    Edison    Výkřik svědomí
út 03.05.1921 (uváděno út 03.05.1921–čt 05.05.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Intolerance II.
út 03.05.1921 (uváděno út 03.05.1921–čt 05.05.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Osudy umělce čili Světlo, které uhasíná
pá 29.04.1921 (uváděno pá 06.05.1921–po 09.05.1921),    Bio Universum    Převezení ostatků italských legionářů
pá 06.05.1921 (uváděno so 07.05.1921–po 09.05.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Hledá silného muže
pá 06.05.1921 (uváděno pá 06.05.1921–po 09.05.1921),    Illusion; Vitagraph    Kateřina Veliká, její dvorní a milostný život
pá 06.05.1921 (uváděno pá 06.05.1921–čt 12.05.1921),    Kino Republika    Sirény moře
pá 06.05.1921 (uváděno pá 06.05.1921–po 09.05.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Anna Karenina
pá 06.05.1921 (uváděno pá 06.05.1921–po 09.05.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Psancovo obrácení
so 07.05.1921 (uváděno pá 06.05.1921–po 09.05.1921),    Edison    Květy lásky
út 10.05.1921 (uváděno út 10.05.1921–čt 12.05.1921),    Bio Universum    Převezení ostatků italských legionářů
út 10.05.1921 (uváděno út 10.05.1921–čt 12.05.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Tarantula
út 10.05.1921 (uváděno út 10.05.1921–čt 12.05.1921),    Edison    Vládkyně lásky
út 10.05.1921 (uváděno út 10.05.1921–čt 12.05.1921),    Orania; Urania    Bludičky
út 10.05.1921 (uváděno út 10.05.1921–čt 12.05.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Kinoherci
út 10.05.1921 (uváděno út 10.05.1921–čt 12.05.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Mateřství
st 11.05.1921 (uváděno st 11.05.1921–so 14.05.1921),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Seidenlaupensucht
pá 13.05.1921 (uváděno pá 13.05.1921–po 16.05.1921),    Kino Republika    Divoká kráska
pá 13.05.1921 (uváděno pá 13.05.1921–čt 19.05.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Jak přišel Golem na svět
st 11.05.1921 (uváděno pá 13.05.1921–po 16.05.1921),    Illusion; Vitagraph    20.000 mil pod mořem; 20.000 mil. pod mořem
pá 13.05.1921 (uváděno pá 13.05.1921–po 16.05.1921),    Bio Universum    Boj o muže
pá 13.05.1921 (uváděno so 14.05.1921–po 16.05.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Prometheus I.; Prometeus I.
pá 13.05.1921 (uváděno pá 13.05.1921–po 16.05.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Joshivara (Město lásky v Japonsku); Yoshivara, japonské město lásky; "Yoshivara". Město lásky v Japonsku
pá 13.05.1921 (uváděno pá 13.05.1921−?),    Orania; Urania    Noc na 11. září
út 17.05.1921 (uváděno út 17.05.1921–čt 19.05.1921),    Bio Universum    Prodal svůj stín
út 17.05.1921 (uváděno út 17.05.1921–čt 19.05.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Prometheus II.; Prometeus II.
st 18.05.1921 (uváděno st 18.05.1921–čt 19.05.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Tajemná žena
st 18.05.1921 (uváděno út 17.05.1921–čt 19.05.1921),    Kino Republika    Hvězdičky slávy
pá 20.05.1921 (uváděno pá 20.05.1921–po 23.05.1921),    Bio Universum    Tajemství černých hor
pá 20.05.1921 (uváděno pá 20.05.1921–po 23.05.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Žena v nebesích
pá 20.05.1921 (uváděno pá 20.05.1921–po 23.05.1921),    Illusion; Vitagraph    Vražda v hotelu Splendid
pá 20.05.1921 (uváděno pá 20.05.1921–po 23.05.1921),    Edison    Tajemství bouřlivé noci
pá 20.05.1921 (uváděno pá 20.05.1921–čt 26.05.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Záhadný klub
pá 20.05.1921 (uváděno so 21.05.1921–po 23.05.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Květy lásky
pá 20.05.1921 (uváděno pá 20.05.1921–čt 26.05.1921),    Kino Republika    Irčin románek
po 23.05.1921 (uváděno út 24.05.1921–čt 26.05.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Tam na horách
út 24.05.1921 (uváděno út 24.05.1921–čt 26.05.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Bratří Karamasové; Bratří Karamazové
po 23.05.1921 (uváděno út 24.05.1921–čt 26.05.1921),    Bio Universum    Anna Bolegna; Anna Boleynová; Anna Boleyn
st 25.05.1921 (uváděno st 25.05.1921–so 28.05.1921),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Tiegelguss
st 25.05.1921 (uváděno st 25.05.1921–čt 26.05.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Za svobodu národa
pá 27.05.1921 (uváděno pá 27.05.1921–po 30.05.1921),    Bio Universum    Mládenec v úzkých
pá 27.05.1921 (uváděno pá 27.05.1921–ne 29.05.1921),    Kino Republika    Odhalení paměťní desky plukovníka Švece
pá 27.05.1921 (uváděno pá 27.05.1921–po 30.05.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Znamení Malaje
pá 27.05.1921 (uváděno pá 27.05.1921–po 30.05.1921),    Edison    Zavrhnuté štěstí
so 28.05.1921 (uváděno so 28.05.1921–ne 29.05.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Tarzanova pomsta
pá 27.05.1921 (uváděno pá 27.05.1921–po 30.05.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Osvobozena! (Maria Magdalena)
út 31.05.1921 (uváděno út 31.05.1921–čt 02.06.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Příběhy tanečnice Fanny Elsslerové, druhý díl vévody z Reichstadtu
út 31.05.1921 (uváděno út 31.05.1921–čt 02.06.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Dítě jiného
út 31.05.1921 (uváděno st 01.06.1921–čt 02.06.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    MACISTE podmanitel
út 31.05.1921 (uváděno út 31.05.1921–čt 02.06.1921),    Bio Universum    Záhadný vynález
út 31.05.1921 (uváděno út 31.05.1921–po 06.06.1921),    Elite (Elitní kino)    Příběhy milenky Napoleonova syna, vévody Zákupského
út 31.05.1921 (uváděno út 31.05.1921–čt 02.06.1921),    Kino Republika    Muž mezi muži (paže vzhůru)
út 31.05.1921 (uváděno út 31.05.1921–čt 02.06.1921),    Edison    Věrnost artisty; Věrnost artistů
čt 02.06.1921,    Elite (Elitní kino)    Příběhy F. Eisslapová
út 31.05.1921 (uváděno pá 03.06.1921–po 06.06.1921),    Edison    Koupená nevěsta
pá 03.06.1921 (uváděno pá 03.06.1921–po 06.06.1921),    Bio Universum    Ivan Hrozný
pá 03.06.1921 (uváděno čt 02.06.1921–čt 09.06.1921),    Kino Republika    Trosečníci mezi lidojedy
pá 03.06.1921 (uváděno pá 03.06.1921–po 06.06.1921),    České varieté; Doretův dvůr    V opojení
so 04.06.1921 (uváděno so 04.06.1921–ne 05.06.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Tam na horách
pá 03.06.1921 (uváděno pá 03.06.1921–po 06.06.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Létací auto; Létající auto, dobrodružství pronásledovaného. / fliegende Auto, Das
út 07.06.1921 (uváděno st 08.06.1921–čt 09.06.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Vládkyně světa I. Přítelkyně žlutého muže; Vládkyně světa I; Panovnice světa
út 07.06.1921 (uváděno út 07.06.1921–čt 09.06.1921),    Excelsior    Cisterna smrti
út 07.06.1921 (uváděno út 07.06.1921–čt 09.06.1921),    Edison    Výkřik ze záhrobí
út 07.06.1921 (uváděno út 07.06.1921–čt 09.06.1921),    Bio Universum    Na dvorci Hemsöe
út 07.06.1921 (uváděno út 07.06.1921–čt 09.06.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Naemi neb Noc zkoušky; Naëmi
út 07.06.1921 (uváděno út 07.06.1921–čt 09.06.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Zlaté mládí
pá 10.06.1921 (uváděno pá 10.06.1921–po 13.06.1921),    Bio Universum    Legionář
pá 10.06.1921 (uváděno pá 10.06.1921–po 13.06.1921),    Excelsior    Sensace cirku Renati
pá 10.06.1921 (uváděno pá 10.06.1921–po 13.06.1921),    Edison    Dáma s perlami
pá 10.06.1921 (uváděno so 11.06.1921–ne 12.06.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Vládkyně světa II. Příběhy Maud Gregaardsové; Vládkyně světa II
so 11.06.1921 (uváděno so 11.06.1921–po 13.06.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Muž, jenž ztratil sebe
so 11.06.1921 (uváděno út 14.06.1921–čt 16.06.1921),    Edison    Cirkus Barkany; Cirkus Berkany; Cirkus Barkány; Cirkus Barsoni / Zirkus Barzoni
pá 10.06.1921 (uváděno pá 10.06.1921–po 13.06.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Poctivý Jack
út 14.06.1921 (uváděno út 14.06.1921–čt 16.06.1921),    Bio Universum    Láska vítězí
út 14.06.1921 (uváděno út 14.06.1921–čt 16.06.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Zelené znamení
út 14.06.1921 (uváděno út 14.06.1921–čt 16.06.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Congar
út 14.06.1921 (uváděno út 14.06.1921–čt 16.06.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Testament
út 14.06.1921 (uváděno st 15.06.1921–čt 16.06.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Vládkyně světa III. Rabi z Kuan Fu; Vládkyně světa III; Vládkyně světa III. Rabi z Kuan-fu
st 15.06.1921 (uváděno út 14.06.1921–čt 16.06.1921),    Excelsior    Derby
pá 17.06.1921 (uváděno so 18.06.1921–ne 19.06.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Vládkyně světa IV. Král Makombe; Vládkyně světa IV
pá 17.06.1921 (uváděno pá 17.06.1921–po 20.06.1921),    Bio Universum    Ubohá Violeta; Anna Violette
pá 17.06.1921 (uváděno pá 17.06.1921–po 20.06.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Vlk samotář
pá 17.06.1921 (uváděno pá 17.06.1921–po 20.06.1921),    Edison    Irská krev
pá 17.06.1921 (uváděno pá 17.06.1921–po 20.06.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Budiž zatracen
pá 17.06.1921 (uváděno pá 17.06.1921–po 20.06.1921),    Excelsior    Otec Sergěj; Otec Sergius
so 18.06.1921 (uváděno so 18.06.1921–ne 19.06.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Hádanka
pá 17.06.1921 (uváděno pá 17.06.1921–po 20.06.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Srdce hrdinky I. Posel smrti
út 21.06.1921 (uváděno út 21.06.1921–čt 23.06.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Srdce hrdinky II.
út 21.06.1921 (uváděno st 22.06.1921–čt 23.06.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Vládkyně světa V. Ofir, město dávné minulosti.
út 21.06.1921 (uváděno út 21.06.1921–čt 23.06.1921),    Edison    Tvrdé palice
st 22.06.1921 (uváděno út 21.06.1921–čt 23.06.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Dorela
út 21.06.1921 (uváděno út 21.06.1921–čt 23.06.1921),    Excelsior    Věrnost artisty; Věrnost artistů
út 21.06.1921 (uváděno út 21.06.1921–čt 23.06.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Budiž zatracen II.
út 21.06.1921 (uváděno út 21.06.1921–čt 23.06.1921),    Bio Universum    Děvče z Mexika / Mädchen aus Mexiko, Das
pá 24.06.1921 (uváděno so 25.06.1921–ne 26.06.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Vládkyně světa VI. Dáma s miliardami; Vládkyně světa VI. Žena s miliardami
pá 24.06.1921 (uváděno pá 24.06.1921–čt 30.06.1921),    Kino Republika    Děvče ze stříbrné hranice
pá 24.06.1921 (uváděno pá 24.06.1921–po 27.06.1921),    Edison    Žabec / Backfisch
pá 24.06.1921 (uváděno pá 24.06.1921–po 27.06.1921),    Bio Universum    Cirkusový princ
pá 24.06.1921 (uváděno pá 24.06.1921–po 27.06.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Srdce hrdinky III.
ne 26.06.1921 (uváděno so 25.06.1921–ne 26.06.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Hodina odpuštění
pá 24.06.1921 (uváděno pá 24.06.1921–po 27.06.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Tajemství bouřlivé noci
pá 24.06.1921 (uváděno pá 24.06.1921–po 27.06.1921),    Excelsior    Záhada dolu č. 28; Tajemství dolů 28; Tajemství dolu číslo 28
út 28.06.1921 (uváděno út 28.06.1921–čt 30.06.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Vládkyně světa VII. Dobrodějka člověčenstva; Vládkyně světa VII. Dobroditelka lidstva
út 28.06.1921 (uváděno út 28.06.1921–čt 30.06.1921),    Bio Universum    Láska a zákon
út 28.06.1921 (uváděno út 28.06.1921–čt 30.06.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Noc na 11. září
út 28.06.1921 (uváděno út 28.06.1921–čt 30.06.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Východ a západ Ameriky; Západ a východ Ameriky; Západ a východ
pá 24.06.1921 (uváděno pá 24.06.1921–čt 30.06.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Muž z moře; Muž moře
út 28.06.1921 (uváděno út 28.06.1921–čt 30.06.1921),    Edison    Anna Karenina
út 28.06.1921 (uváděno út 28.06.1921–čt 30.06.1921),    Excelsior    Madonna s lilií
pá 01.07.1921 (uváděno so 02.07.1921–ne 03.07.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Vládkyně světa VIII. Pomsta Maud Fergusonové; Vládkyně světa VIII. Pomsta Maud Fergussonové
pá 01.07.1921 (uváděno pá 01.07.1921–po 04.07.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Žlutý diplomat. Dobrodružství čínského prince v Evropě; Žlutý diplomat
pá 01.07.1921 (uváděno pá 01.07.1921–po 04.07.1921),    Bio Universum    Nahá pravda
pá 01.07.1921 (uváděno pá 01.07.1921–po 04.07.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Koupená nevěsta
pá 01.07.1921 (uváděno pá 01.07.1921–út 05.07.1921),    Excelsior    Duch velehor
po 04.07.1921 (uváděno st 06.07.1921–čt 07.07.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Jiřininy osudy čili "Skandál princeznin"
út 05.07.1921 (uváděno út 05.07.1921–čt 07.07.1921),    Bio Universum    Nenávist
pá 01.07.1921 (uváděno pá 01.07.1921–st 06.07.1921),    Edison    Poklad hrabat z Donvillu I. Rok 1789; Poklad hrabat z Dorvitu I; Poklad hrabat z Donvilu I
út 05.07.1921 (uváděno út 05.07.1921–čt 07.07.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Dvě sestry
pá 01.07.1921 (uváděno pá 01.07.1921–st 06.07.1921),    Kino Republika    Vzpoura na Elsinoře / Meuterei auf Elsinore
út 05.07.1921 (uváděno út 05.07.1921−?),    České varieté; Doretův dvůr    Útěk před životem; Účet ze života
st 06.07.1921 (uváděno st 06.07.1921–čt 07.07.1921),    Excelsior    Norští podloudníci
čt 07.07.1921 (uváděno čt 07.07.1921–čt 07.07.1921),    Edison    Poklad hrabat z Donvillu II. Příšerná jízda; Poklad hrabat z Donvilu II
pá 01.07.1921 (uváděno pá 01.07.1921–pá 08.07.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Macocha
pá 08.07.1921 (uváděno pá 08.07.1921–čt 14.07.1921),    Kino Republika    Právo na lež
pá 08.07.1921 (uváděno pá 08.07.1921–ne 10.07.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Bezejmenná čili; Bezejmenná / Namenlose, Die
pá 08.07.1921 (uváděno pá 08.07.1921–po 11.07.1921),    Bio Universum    Šedá příšera I.
ne 10.07.1921 (uváděno pá 08.07.1921–po 11.07.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Bílý páv
pá 08.07.1921 (uváděno pá 08.07.1921–po 11.07.1921),    Excelsior    Tajemství bouřlivé noci
pá 08.07.1921 (uváděno pá 08.07.1921–po 11.07.1921),    Edison    Ďáblovo vnúknútí; Ďáblovo vnuknutí
pá 08.07.1921 (uváděno pá 08.07.1921–po 11.07.1921),    Elite (Elitní kino)    Svéhlavička
so 09.07.1921 (uváděno so 09.07.1921–po 11.07.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Ubohá Violeta; Anna Violette
po 11.07.1921 (uváděno st 13.07.1921–čt 14.07.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Cirkus King I.
út 12.07.1921 (uváděno út 12.07.1921–pá 15.07.1921),    Bio Universum    Šedá příšera II.
út 12.07.1921 (uváděno út 12.07.1921–čt 14.07.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Poslední láska
út 12.07.1921 (uváděno út 12.07.1921−?),    Elite (Elitní kino)    Stín Rozálie Byrnesové
st 13.07.1921 (uváděno út 12.07.1921–čt 14.07.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Tajemství královny
út 12.07.1921 (uváděno út 12.07.1921–čt 14.07.1921),    Edison    Macocha
út 12.07.1921 (uváděno út 12.07.1921–čt 14.07.1921),    Excelsior    Smrtonoš z Falerie
pá 15.07.1921 (uváděno so 16.07.1921–ne 17.07.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Cirkus King II.
so 16.07.1921 (uváděno so 16.07.1921–po 18.07.1921),    Bio Universum    Šedá příšera III.
pá 15.07.1921 (uváděno pá 15.07.1921–po 18.07.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Lodní krysy
pá 15.07.1921 (uváděno pá 15.07.1921–po 18.07.1921),    Kino Republika    V záchvatu
ne 17.07.1921 (uváděno ne 17.07.1921–ne 17.07.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Lodní krysy
pá 15.07.1921 (uváděno pá 15.07.1921–po 18.07.1921),    Edison    Dítě štěstěny
pá 15.07.1921 (uváděno pá 15.07.1921–po 18.07.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Pique Dame; Piková dáma
pá 15.07.1921 (uváděno pá 15.07.1921–po 18.07.1921),    Excelsior    Ruce vzhůru! I.; Hands up! I.; Hands-Up! I.; Hands-up I. / Hands up! (Sonnenbraut.)
út 19.07.1921 (uváděno st 20.07.1921–čt 21.07.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Cirkus King III.
út 19.07.1921 (uváděno út 19.07.1921–čt 21.07.1921),    Kino Republika    Dcera kapitánova
út 19.07.1921 (uváděno út 19.07.1921–čt 21.07.1921),    Bio Universum    Divoká Mavis. (Děvče z amer. hor).; Divoká Mavis. (Děvče z amerických hor.); Divoká Mavis
út 19.07.1921 (uváděno út 19.07.1921–čt 21.07.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Létací auto; Létající auto, dobrodružství pronásledovaného. / fliegende Auto, Das
út 19.07.1921 (uváděno út 19.07.1921–st 20.07.1921),    Excelsior    Hands up! II.; Ruce vzhůru II.; Hands-up II.
út 19.07.1921 (uváděno út 19.07.1921–čt 21.07.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Sybilla Morganová
út 19.07.1921 (uváděno út 19.07.1921–čt 21.07.1921),    Edison    Moc osudu
čt 21.07.1921 (uváděno čt 21.07.1921–čt 21.07.1921),    Excelsior    Hands up III; Ruce vzhůru! III
pá 22.07.1921 (uváděno pá 22.07.1921–pá 22.07.1921),    Excelsior    Hands-up IV.
pá 22.07.1921 (uváděno so 23.07.1921–ne 24.07.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Cirkus King IV. / Zirkus King IV.
ne 24.07.1921 (uváděno ne 24.07.1921–po 25.07.1921),    Edison    Bandit Gentleman; Gentleman bandit
pá 22.07.1921 (uváděno pá 22.07.1921–po 25.07.1921),    Bio Universum    Pohlavní nemoci a jejich následky; Pohlavní nemoce a jich následky
pá 22.07.1921 (uváděno pá 22.07.1921–po 25.07.1921),    Kino Republika    Plamen života aneb Ráj a peklo Bohémi; Plamen života aneb Ráj a peklo Bohemi; Plamen života aneb Ráj a peklo Bohemy
so 23.07.1921 (uváděno so 23.07.1921–pá 29.07.1921),    Excelsior    Tajemná žena
pá 22.07.1921 (uváděno pá 22.07.1921–po 25.07.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Žena bestie I.
pá 22.07.1921 (uváděno pá 22.07.1921–po 25.07.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Mayerling; Mayerlingská tragedie korunního prince Rudolfa; Mayerlink; Tragedie Mayerlingu; Tragedie korunního prince Rudolfa
út 26.07.1921 (uváděno út 26.07.1921–čt 28.07.1921),    Bio Universum    Polský žid
út 26.07.1921 (uváděno st 27.07.1921–čt 28.07.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Pravá tvář
út 26.07.1921 (uváděno út 26.07.1921–čt 28.07.1921),    Kino Republika    Vypujčené šaty; Vypůjčené šaty
út 26.07.1921 (uváděno út 26.07.1921–čt 28.07.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Žena bestie II.
st 27.07.1921 (uváděno út 26.07.1921–čt 28.07.1921),    Edison    Macharova Magdalena
út 26.07.1921 (uváděno út 26.07.1921−?),    Edison    Bol a žal
út 26.07.1921 (uváděno út 26.07.1921–pá 29.07.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Pád štěstí
pá 29.07.1921 (uváděno pá 29.07.1921–po 01.08.1921),    Bio Universum    Boj s keťasy
pá 29.07.1921 (uváděno so 30.07.1921–ne 31.07.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Jen sluhou
pá 29.07.1921 (uváděno pá 29.07.1921–pá 29.07.1921),    Edison    Nedělní filmování na Brněnské Rivieře; Brněnská Riviera
pá 29.07.1921 (uváděno pá 29.07.1921–po 01.08.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Annita
so 30.07.1921 (uváděno so 30.07.1921–po 01.08.1921),    Edison    Macharova Magdalena
pá 29.07.1921 (uváděno pá 29.07.1921–po 01.08.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Výheň života
so 30.07.1921 (uváděno so 30.07.1921–po 01.08.1921),    Bio Universum    Boj s keťasy
so 30.07.1921 (uváděno so 30.07.1921–po 01.08.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Manželství vévodkyně z Laurin
so 30.07.1921 (uváděno so 30.07.1921–po 01.08.1921),    Excelsior    Davič světa
po 01.08.1921 (uváděno st 03.08.1921–čt 04.08.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Legionář
út 02.08.1921 (uváděno út 02.08.1921–čt 04.08.1921),    Bio Universum    Tajemství maharadžova paláce; Tajemství paláce Maharadžova; Tajemství Maharadžova paláce
pá 29.07.1921 (uváděno pá 29.07.1921–čt 04.08.1921),    Kino Republika    Smrt v patách
út 02.08.1921 (uváděno út 02.08.1921–čt 04.08.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Bursovní makléři
út 02.08.1921 (uváděno út 02.08.1921–čt 04.08.1921),    Edison    Ženy Žoliáše z Demitrova
út 02.08.1921 (uváděno út 02.08.1921–čt 04.08.1921),    Excelsior    Genuina
út 02.08.1921 (uváděno út 02.08.1921–čt 04.08.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Její právo
út 02.08.1921 (uváděno út 02.08.1921–čt 04.08.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Vzdálené děti
pá 05.08.1921 (uváděno pá 05.08.1921–po 08.08.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Láska princova / Prinzenliebe
pá 05.08.1921 (uváděno pá 05.08.1921–po 08.08.1921),    Kino Republika    Podle zákona
pá 05.08.1921 (uváděno so 06.08.1921–ne 07.08.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Pouto lásky
pá 05.08.1921 (uváděno pá 05.08.1921–po 08.08.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    John Long; John Long - zloděj; Lupič "John Long"
pá 05.08.1921 (uváděno pá 05.08.1921–po 08.08.1921),    Edison    Majitel hutí / Hüttenbesitzer, Der
pá 05.08.1921 (uváděno pá 05.08.1921–po 08.08.1921),    Bio Universum    Zákon přírody
po 08.08.1921 (uváděno st 10.08.1921–čt 11.08.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Posvátný tygr I.
pá 05.08.1921 (uváděno pá 05.08.1921–po 08.08.1921),    Elite (Elitní kino)    Olga Frohgemuth; Olga Frogemuth
pá 05.08.1921 (uváděno pá 05.08.1921–po 08.08.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Srdce kurtisány; Srdce kurtysány / Herz der Kurtisane, Das
pá 05.08.1921 (uváděno pá 05.08.1921–po 08.08.1921),    Excelsior    Ty, jež se prodávají
út 09.08.1921 (uváděno út 09.08.1921–čt 11.08.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Divoká Alavis
út 09.08.1921 (uváděno út 09.08.1921–čt 11.08.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Kytra - květina noci!; Kitra, květina noci
út 09.08.1921 (uváděno út 09.08.1921–čt 11.08.1921),    Bio Universum    Jeho nejdražší poklad
út 09.08.1921 (uváděno út 09.08.1921–čt 11.08.1921),    Kino Republika    Markýz Fun
út 09.08.1921 (uváděno út 09.08.1921–čt 11.08.1921),    Elite (Elitní kino)    Divoká Mavis. (Děvče z amer. hor).; Divoká Mavis. (Děvče z amerických hor.); Divoká Mavis
út 09.08.1921 (uváděno út 09.08.1921–čt 11.08.1921),    Edison    Tajemství maharadžova paláce; Tajemství paláce Maharadžova; Tajemství Maharadžova paláce
út 09.08.1921 (uváděno út 09.08.1921–čt 11.08.1921),    Excelsior    Mor ve Florencii
út 09.08.1921 (uváděno út 09.08.1921–čt 11.08.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Poslední láska velikého muže
so 06.08.1921 (uváděno so 06.08.1921–čt 11.08.1921),    Bristol    Mlčelivý mistr; Mlčenlivý mistr
pá 12.08.1921 (uváděno so 13.08.1921–so 13.08.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Zahájení her
pá 12.08.1921 (uváděno pá 12.08.1921–po 15.08.1921),    Moravia    20.000 mil pod mořem; 20.000 mil. pod mořem
pá 12.08.1921 (uváděno pá 12.08.1921–po 15.08.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Judita Trachtenbergová
so 13.08.1921 (uváděno pá 12.08.1921–so 13.08.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Pohřeb senátora Hybeše; Pohřeb soudr. Hybeše; Slav. pohřeb sen. Hybeše
pá 12.08.1921 (uváděno pá 12.08.1921–ne 14.08.1921),    Bio Universum    Hrabě Monte Kristo I.; Hrabě z Monte Christo I. / Graf von Monte Christo I., Der
čt 11.08.1921 (uváděno pá 12.08.1921–pá 19.08.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    populární film o pohlavních nemocech; Pohlavní nemoce, jejich podstata a nebezpečí
pá 12.08.1921 (uváděno pá 12.08.1921–so 13.08.1921),    Edison    Pohlavní nemoci a jejich následky; Pohlavní nemoce a jich následky
pá 12.08.1921 (uváděno pá 12.08.1921–so 13.08.1921),    Excelsior    Majitel hutí / Hüttenbesitzer, Der
so 13.08.1921 (uváděno so 13.08.1921–po 15.08.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Pohřeb senátora Hybeše; Pohřeb soudr. Hybeše; Slav. pohřeb sen. Hybeše
pá 12.08.1921 (uváděno pá 12.08.1921–so 13.08.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Pohlavní nemoci a jejich následky; Pohlavní nemoce a jich následky
ne 14.08.1921 (uváděno ne 14.08.1921–po 15.08.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Jindra; Indra
pá 12.08.1921 (uváděno pá 12.08.1921–po 15.08.1921),    Kino Republika    NAIMI čili Zlé moci vládnou za letní noci; NAINY čili Zlé moci vládnou za temné noci; NAIMI čili Zlé moci vládnou temné noci; Naemi, čili Zlé moci vládnou za temné noci; Naemi, čili "Zlé moci vládnou za tmavé noci"
st 17.08.1921 (uváděno út 16.08.1921–čt 18.08.1921),    Kino Republika    Tanečnice Barberina
út 16.08.1921 (uváděno st 17.08.1921–čt 18.08.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Posvátný tygr
út 16.08.1921 (uváděno út 16.08.1921–čt 18.08.1921),    Moravia    Smrt v patách
út 16.08.1921 (uváděno út 16.08.1921–út 16.08.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Tyranův skon
út 16.08.1921 (uváděno út 16.08.1921–út 16.08.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Darva, dcera pralesa; Darva čili ženský Tarsan; Darva, díte z pralesa / Darwa, der weibliche Tarsan
pá 12.08.1921 (uváděno pá 12.08.1921–út 16.08.1921),    Bristol    Démonova krev
pá 12.08.1921 (uváděno pá 12.08.1921–út 16.08.1921),    Orania; Urania    Srdce hrdinky
st 17.08.1921 (uváděno po 15.08.1921–st 17.08.1921),    Bio Universum    Hrabě Monte Kristo II.
čt 18.08.1921 (uváděno út 16.08.1921–čt 18.08.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Žlutý diplomat. Dobrodružství čínského prince v Evropě; Žlutý diplomat
út 16.08.1921 (uváděno út 16.08.1921–čt 18.08.1921),    Edison    Děvče z hor
út 16.08.1921 (uváděno út 16.08.1921–čt 18.08.1921),    Excelsior    Příšerné povídky
st 17.08.1921 (uváděno st 17.08.1921–čt 18.08.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Pohlavní nemoci a jejich následky; Pohlavní nemoce a jich následky
st 17.08.1921 (uváděno st 17.08.1921–čt 18.08.1921),    Bristol    Démonova krev II.
st 17.08.1921 (uváděno st 17.08.1921–čt 18.08.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Přes vysoké hory
st 17.08.1921 (uváděno st 17.08.1921–čt 18.08.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    populární film o pohlavních nemocech; Pohlavní nemoce, jejich podstata a nebezpečí
st 17.08.1921 (uváděno st 17.08.1921–čt 18.08.1921),    Orania; Urania    Srdce hrdinky II.
so 20.08.1921 (uváděno so 20.08.1921–ne 21.08.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Macocha
čt 18.08.1921 (uváděno čt 18.08.1921–so 20.08.1921),    Bio Universum    Hrabě Monte Kristo III
so 20.08.1921 (uváděno so 20.08.1921–po 22.08.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Dělnická Olympiada
ne 21.08.1921 (uváděno út 23.08.1921–čt 25.08.1921),    Lidový biograf (Husovice)    Olympiada F.D.T.J.
pá 19.08.1921 (uváděno pá 19.08.1921–po 22.08.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Pampeluška; Papěříčko
pá 19.08.1921 (uváděno pá 19.08.1921–po 22.08.1921),    Moravia    Vítězný silák
pá 19.08.1921 (uváděno pá 19.08.1921–po 22.08.1921),    Edison    Láska vrchol štěstí
pá 19.08.1921 (uváděno pá 19.08.1921–po 22.08.1921),    Excelsior    Satanáš (Pán temnoty)
út 23.08.1921 (uváděno ne 21.08.1921–út 23.08.1921),    Bio Universum    Hrabě Monte Kristo IV.
pá 19.08.1921 (uváděno pá 19.08.1921–po 22.08.1921),    Bristol    Přes vysoké hory
pá 19.08.1921 (uváděno pá 19.08.1921–po 22.08.1921),    Orania; Urania    Srdce hrdinky III.
pá 19.08.1921 (uváděno pá 19.08.1921–po 22.08.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Právo lháti
po 22.08.1921 (uváděno st 24.08.1921–čt 25.08.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Posvátný tygr
pá 19.08.1921 (uváděno pá 19.08.1921–po 22.08.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Perleťář pařížský; Pařížský perleťář / Perlenmacher von Paris, Der
út 23.08.1921 (uváděno út 23.08.1921–čt 25.08.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Smrt v patách
st 24.08.1921 (uváděno st 24.08.1921–čt 25.08.1921),    Bio Universum    Hrabě Monte Kristo V
út 23.08.1921 (uváděno út 23.08.1921–čt 25.08.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Tajemná vila
pá 19.08.1921 (uváděno pá 19.08.1921–čt 25.08.1921),    Kino Republika    Dědictví devíti milionů I. Muž v černém dominu; Dědictví devíti milionů I. Černé domino
út 23.08.1921 (uváděno út 23.08.1921–čt 25.08.1921),    Excelsior    Drápy
út 23.08.1921 (uváděno út 23.08.1921–čt 25.08.1921),    Bristol    Hrabě Cagliostro
út 23.08.1921 (uváděno út 23.08.1921–čt 25.08.1921),    Orania; Urania    Muž na láhvi
út 23.08.1921 (uváděno út 23.08.1921–čt 25.08.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Ženina hra
pá 19.08.1921 (uváděno pá 19.08.1921–čt 25.08.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Temná ulička New-Yorska; Temná ulička New-Yorku; Tajemná ulička v New-Yorku
út 23.08.1921 (uváděno út 23.08.1921–čt 25.08.1921),    Moravia    Drama ve spacím voze
út 23.08.1921 (uváděno út 23.08.1921–čt 25.08.1921),    Edison    Černý mistr
pá 26.08.1921 (uváděno pá 26.08.1921–po 29.08.1921),    Edison    Pohřeb senátora Hybeše; Pohřeb soudr. Hybeše; Slav. pohřeb sen. Hybeše
pá 26.08.1921 (uváděno so 27.08.1921–po 29.08.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Orlík (Vévoda Zákupský); Orlík (Vévoda ze Zákup); Orlík, aneb kníže ze Zákup; Orlík, čili Vévoda ze Zákup
so 27.08.1921 (uváděno so 27.08.1921–ne 28.08.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Láska
pá 26.08.1921 (uváděno pá 26.08.1921–po 29.08.1921),    Bio Universum    Půlnoční patrola
pá 26.08.1921 (uváděno pá 26.08.1921–po 29.08.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Návrat do tmy; Návrat do temna
čt 01.09.1921 (uváděno st 31.08.1921–čt 01.09.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Za svobodu národa
so 27.08.1921 (uváděno so 27.08.1921–po 29.08.1921),    Bristol    Ubohá Violeta; Anna Violette
so 27.08.1921 (uváděno so 27.08.1921–čt 29.09.1921),    Moravia    Zákon prerie
so 27.08.1921 (uváděno so 27.08.1921–po 29.08.1921),    Excelsior    Perleťář pařížský; Pařížský perleťář / Perlenmacher von Paris, Der
so 27.08.1921 (uváděno so 27.08.1921–út 29.08.1922),    Orania; Urania    Mayerling; Mayerlingská tragedie korunního prince Rudolfa; Mayerlink; Tragedie Mayerlingu; Tragedie korunního prince Rudolfa
pá 26.08.1921 (uváděno pá 26.08.1921–po 29.08.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Okarina
út 30.08.1921 (uváděno út 30.08.1921–čt 01.09.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Oko za oko
pá 26.08.1921 (uváděno pá 26.08.1921–čt 01.09.1921),    Kino Republika    Dědictví devíti milionů II. Mlýn hrůzy; Dědictví 9 milionů II. Příšerný mlýn
út 30.08.1921 (uváděno út 30.08.1921–čt 01.09.1921),    Bio Universum    Smrtelná úzkost
út 30.08.1921 (uváděno út 30.08.1921–čt 01.09.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Noc na 11. září
út 30.08.1921 (uváděno út 30.08.1921–čt 01.09.1921),    Orania; Urania    Prodavači duší; Prodavač duší
so 27.08.1921 (uváděno so 27.08.1921–čt 01.09.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Doživotně odsouzen
út 30.08.1921 (uváděno út 30.08.1921–čt 01.09.1921),    Elite (Elitní kino)    Královna Isotta
út 30.08.1921 (uváděno út 30.08.1921–čt 01.09.1921),    Moravia    Ďáblovo vnúknútí; Ďáblovo vnuknutí
út 30.08.1921 (uváděno út 30.08.1921–čt 01.09.1921),    Edison    Komedie života / Komödie des Lebens
út 30.08.1921 (uváděno út 30.08.1921–čt 01.09.1921),    Excelsior    Zongar, odvážlivec; Zongar; Cengar
út 30.08.1921 (uváděno út 30.08.1921–čt 01.09.1921),    Bristol    Obec sv. Heleny a její kaplan; Obec sv. Helena a její kaplan
pá 02.09.1921 (uváděno pá 02.09.1921–po 05.09.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Kletba lidstva I. Dcera práce
pá 02.09.1921 (uváděno pá 02.09.1921–po 05.09.1921),    Orania; Urania    Ve spárách osudu I. Smrt v Benátkách
pá 02.09.1921 (uváděno so 03.09.1921–ne 04.09.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Irčin románek
so 03.09.1921 (uváděno so 03.09.1921–po 05.09.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Maharadžova pomsta
pá 02.09.1921 (uváděno pá 02.09.1921–po 05.09.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Člověk, satan; Člověk satan
ne 04.09.1921 (uváděno ne 04.09.1921–po 05.09.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Nevinná hříšnice
pá 02.09.1921 (uváděno pá 02.09.1921–po 05.09.1921),    Edison    V cizích stopách
pá 02.09.1921 (uváděno pá 02.09.1921–po 05.09.1921),    Excelsior    Honba za smrtí I.
pá 02.09.1921 (uváděno pá 02.09.1921–po 05.09.1921),    Bristol    Trýzněná srdce I. Bez domova
pá 02.09.1921 (uváděno pá 02.09.1921–po 05.09.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Markýz Karabas; Markýz Karabos
pá 02.09.1921 (uváděno pá 02.09.1921–út 06.09.1921),    Bio Universum    Král Paříže I.
út 06.09.1921 (uváděno út 06.09.1921–čt 08.09.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Návrat do tmy; Návrat do temna
pá 02.09.1921 (uváděno pá 02.09.1921–čt 08.09.1921),    Kino Republika    Znamenaní; "Znamenaní"
út 06.09.1921 (uváděno út 06.09.1921–st 07.09.1921),    Excelsior    Honba za smrtí II. Zakázané město
út 06.09.1921 (uváděno út 06.09.1921–st 07.09.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Hlas svědomí
út 06.09.1921 (uváděno út 06.09.1921–st 07.09.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Kletba lidstva II. V opojení miliard
út 06.09.1921 (uváděno út 06.09.1921–st 07.09.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Tajemství mumie
út 06.09.1921 (uváděno út 06.09.1921–st 07.09.1921),    Bristol    Trýzněná srdce II. Štěstí a sklo
st 07.09.1921 (uváděno st 07.09.1921–čt 08.09.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Macharova Magdalena
pá 02.09.1921 (uváděno pá 02.09.1921–st 07.09.1921),    Moravia    Dům hrůzy
čt 08.09.1921 (uváděno pá 09.09.1921–po 12.09.1921),    Edison    Živý obraz
út 06.09.1921 (uváděno út 06.09.1921–čt 08.09.1921),    Edison    Kníže Henry. Osud knížecího dítěte; Princ Henry
út 06.09.1921 (uváděno út 06.09.1921–pá 09.09.1921),    Orania; Urania    Ve spárách osudu II. Ve smyčce ďáblové
st 07.09.1921 (uváděno st 07.09.1921–ne 11.09.1921),    Bio Universum    Král Paříže II. / König von Paris II., Der
pá 09.09.1921 (uváděno so 10.09.1921–po 12.09.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Za právo lidu
út 06.09.1921 (uváděno pá 09.09.1921–so 10.09.1921),    Bristol    Z tajů podzemního velkoměsta; Podzemními kvartýry velkoměsta / unterirdischen Elendquartiere einer Großstadt, Die
pá 09.09.1921 (uváděno pá 09.09.1921–po 12.09.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Brodway Bill; Broadvay Bill
so 10.09.1921 (uváděno pá 09.09.1921–ne 11.09.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Černý Jokay
ne 11.09.1921 (uváděno ne 11.09.1921–po 12.09.1921),    Lidový biograf (Husovice)    Pohřeb soudr. Petra Cingra
so 10.09.1921 (uváděno pá 09.09.1921–po 12.09.1921),    České varieté; Doretův dvůr    O milion dolarů
so 10.09.1921 (uváděno so 10.09.1921–po 12.09.1921),    Orania; Urania    Nový pes baskervillský / neue Hund von Baskerville, Der
pá 09.09.1921 (uváděno pá 09.09.1921–po 12.09.1921),    Moravia    Joshivara (Město lásky v Japonsku); Yoshivara, japonské město lásky; "Yoshivara". Město lásky v Japonsku
pá 09.09.1921 (uváděno pá 09.09.1921–po 12.09.1921),    Excelsior    Velkoměstský jed; Jed velkoměsta
út 13.09.1921 (uváděno út 13.09.1921–čt 15.09.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Polský žid
st 14.09.1921 (uváděno po 12.09.1921–út 13.09.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Dědictví devíti milionů I. Muž v černém dominu; Dědictví devíti milionů I. Černé domino
út 13.09.1921 (uváděno út 13.09.1921–čt 15.09.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Kovárna hrůzy / Schmiede des Grauens, Die
st 07.09.1921 (uváděno pá 09.09.1921–čt 15.09.1921),    Kino Republika    Cabiria I. / Cabiria I.
pá 09.09.1921 (uváděno pá 09.09.1921–čt 15.09.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    1000 a jedna noc; Tisíc a jedna noc; Z tajnosti Orientu
út 13.09.1921 (uváděno út 13.09.1921–čt 15.09.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Živý obraz
út 13.09.1921 (uváděno út 13.09.1921–čt 15.09.1921),    Moravia    Anna Karenina
út 13.09.1921 (uváděno út 13.09.1921–čt 15.09.1921),    Edison    Půlnoční patrola
út 13.09.1921 (uváděno út 13.09.1921–čt 15.09.1921),    Orania; Urania    Pes baskervilský III. Sanatoř dr. Macdonalda; Sanatoř Dr. Magdonalda
út 13.09.1921 (uváděno út 13.09.1921–čt 15.09.1921),    Excelsior    Muž temnoty
út 13.09.1921 (uváděno po 12.09.1921–čt 15.09.1921),    Bio Universum    V kanadském pralese
pá 16.09.1921 (uváděno pá 16.09.1921–pá 16.09.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    V kanadském pralese
pá 16.09.1921 (uváděno pá 16.09.1921–so 17.09.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Benefiční představení čtyř ďáblů
pá 16.09.1921 (uváděno pá 16.09.1921–út 20.09.1921),    Moravia    Dobyvatelé světa
pá 16.09.1921 (uváděno pá 16.09.1921–út 20.09.1921),    Edison    Anna Drevorova, dobrodružka; Anna Dewarová, dobrodružka
pá 16.09.1921 (uváděno pá 16.09.1921–út 20.09.1921),    Orania; Urania    Pro štěstí dítěte
so 17.09.1921 (uváděno so 17.09.1921–út 20.09.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Z posledních dnů starého Rakouska; Z posledních dnů starého Rakouska (Maciste v horách); Z posledních dnů Rakouska (Maciste v horách); Macisté v horách
út 20.09.1921 (uváděno ne 18.09.1921–ne 18.09.1921),    Kino Republika    Příjezd presidenta Masaryka; Slavnostní příjezd pana presidenta Masaryka do Brna
pá 16.09.1921 (uváděno pá 16.09.1921–út 20.09.1921),    Excelsior    Pochybená pomsta
út 20.09.1921 (uváděno ne 18.09.1921–ne 18.09.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Příjezd presidenta Masaryka; Slavnostní příjezd pana presidenta Masaryka do Brna
pá 16.09.1921 (uváděno pá 16.09.1921–út 20.09.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Muž beze jména I. Zloděj milionů
pá 16.09.1921 (uváděno pá 16.09.1921–út 20.09.1921),    Bristol    Z tajů podzemního velkoměsta; Podzemními kvartýry velkoměsta / unterirdischen Elendquartiere einer Großstadt, Die
st 21.09.1921 (uváděno st 21.09.1921–so 24.09.1921),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Schneeglöckchen
so 17.09.1921 (uváděno so 17.09.1921–po 19.09.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Útěk před životem; Účet ze života
út 13.09.1921 (uváděno pá 16.09.1921–čt 22.09.1921),    České varieté; Doretův dvůr    Královna Draga
út 20.09.1921 (uváděno út 20.09.1921–čt 22.09.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Myslivec z kláštera; Klášterní lovec
pá 16.09.1921 (uváděno pá 16.09.1921–út 20.09.1921),    Bio Universum    Muž beze jména I. Zloděj milionů
st 21.09.1921 (uváděno st 21.09.1921–pá 23.09.1921),    Bristol    Lodě a lidé
st 21.09.1921 (uváděno st 21.09.1921–ne 25.09.1921),    Bio Universum    Muž beze jména II. Císař Sahary
st 21.09.1921 (uváděno st 21.09.1921–pá 23.09.1921),    Edison    V poutech Morany
st 21.09.1921 (uváděno st 21.09.1921–pá 23.09.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Dědictví devíti milionů II. Mlýn hrůzy; Dědictví 9 milionů II. Příšerný mlýn
st 21.09.1921 (uváděno st 21.09.1921–pá 23.09.1921),    Moravia    Dobrodružství tanečnice Fanny Eislerové
pá 23.09.1921 (uváděno pá 23.09.1921–pá 23.09.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Karel Havlíček-Borovský
ne 18.09.1921 (uváděno st 21.09.1921–čt 22.09.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Benefiční představení čtyř ďáblů
st 21.09.1921 (uváděno st 21.09.1921–pá 23.09.1921),    Orania; Urania    Vyděrači
st 21.09.1921 (uváděno st 21.09.1921–pá 23.09.1921),    Excelsior    Muž temnoty IV. Zlatý důl
st 21.09.1921 (uváděno st 21.09.1921–pá 23.09.1921),    Union; Cinema elektrique    Dražba na duše
pá 23.09.1921 (uváděno pá 23.09.1921–ne 25.09.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Mistr světa
st 21.09.1921 (uváděno st 21.09.1921–ne 25.09.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Muž beze jména II. Císař Sahary
ne 25.09.1921 (uváděno út 27.09.1921–út 27.09.1921),    Bio Universum    Černí myslivci
pá 23.09.1921 (uváděno pá 23.09.1921–út 27.09.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Dobrodružství tanečnice Fanny Eislerové II. Orlík
pá 23.09.1921 (uváděno pá 23.09.1921–út 27.09.1921),    Moravia    Král opic
út 27.09.1921 (uváděno st 28.09.1921–so 01.10.1921),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Verborgene Wunder unserer Gewässer
pá 23.09.1921 (uváděno pá 23.09.1921–út 27.09.1921),    Kino Republika    Červené eso I
ne 25.09.1921 (uváděno ne 25.09.1921–út 27.09.1921),    Union; Cinema elektrique    Tajemství maharadžova paláce; Tajemství paláce Maharadžova; Tajemství Maharadžova paláce
pá 23.09.1921 (uváděno pá 23.09.1921–út 27.09.1921),    Elite (Elitní kino)    Tři tety
pá 23.09.1921 (uváděno pá 23.09.1921–út 27.09.1921),    Orania; Urania    Benefiční představení čtyř ďáblů
pá 23.09.1921 (uváděno pá 23.09.1921–út 27.09.1921),    Edison    Tajemství zámku Hallowayského; Tajem. na zámku Hollovay; Tajemství zámku Halowayského; Tajemství zámku Halioway
pá 23.09.1921 (uváděno pá 23.09.1921–út 27.09.1921),    Bristol    Šedá příšera I.
st 28.09.1921 (uváděno út 27.09.1921–út 27.09.1921),    Bristol    President Barrada; President Barada
so 24.09.1921 (uváděno út 27.09.1921–čt 29.09.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Rudá Lucerna; Rudá lucerna; Rudá svítilna / rote Laterne, Die
út 27.09.1921 (uváděno út 27.09.1921–pá 30.09.1921),    Bristol    Šedá příšera II.
čt 22.09.1921 (uváděno pá 23.09.1921–pá 30.09.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Vězení na dně mořském
st 28.09.1921 (uváděno st 28.09.1921–pá 30.09.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Pes baskervilský III. Sanatoř dr. Macdonalda; Sanatoř Dr. Magdonalda
út 27.09.1921 (uváděno út 27.09.1921–pá 30.09.1921),    Moravia    Pomsta rudého boha; Pomsta "Rudého Boha"
pá 23.09.1921 (uváděno pá 23.09.1921–so 01.10.1921),    Excelsior    Královna Draga
ne 25.09.1921 (uváděno po 26.09.1921–pá 30.09.1921),    Bio Universum    Muž beze jména III. Žluté bestie
st 28.09.1921 (uváděno st 28.09.1921–ne 02.10.1921),    Kino Republika    Červené eso II
út 27.09.1921 (uváděno út 27.09.1921–so 01.10.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Muž beze jména III. Žluté bestie
út 27.09.1921 (uváděno út 27.09.1921–so 01.10.1921),    Edison    Muž z moře; Muž moře
út 27.09.1921 (uváděno út 27.09.1921–so 01.10.1921),    Orania; Urania    Horská bouře
pá 30.09.1921 (uváděno pá 30.09.1921–ne 02.10.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Sahara
so 01.10.1921 (uváděno so 01.10.1921–ne 02.10.1921),    Bristol    Šedá příšera III.
so 01.10.1921 (uváděno so 01.10.1921–ne 02.10.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Děs
so 01.10.1921 (uváděno so 01.10.1921–út 04.10.1921),    Moravia    Perleťář pařížský; Pařížský perleťář / Perlenmacher von Paris, Der
ne 02.10.1921 (uváděno ne 02.10.1921–út 04.10.1921),    Edison    Žlutý ďábel / gelbe Teufel, Der
so 01.10.1921 (uváděno so 01.10.1921–po 03.10.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Zongar, odvážlivec; Zongar; Cengar
ne 02.10.1921 (uváděno ne 02.10.1921–út 04.10.1921),    Orania; Urania    Tajemství cirku Daeys; Tajemství cirku Davis
út 27.09.1921 (uváděno út 27.09.1921–út 04.10.1921),    Elite (Elitní kino)    Bůh náhody I.
út 04.10.1921 (uváděno út 04.10.1921–út 04.10.1921),    Bristol    Chudá holka z dělnické rodiny
út 27.09.1921 (uváděno út 27.09.1921–st 05.10.1921),    Union; Cinema elektrique    Srdce bohatýrky, neb Posel smrti
út 04.10.1921 (uváděno út 04.10.1921–čt 06.10.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Malaria; Dovolená před smrtí / Urlaub vom Tode
út 04.10.1921 (uváděno po 03.10.1921–čt 06.10.1921),    Kino Republika    Červené eso III
út 04.10.1921 (uváděno st 05.10.1921–čt 06.10.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Nový pes baskervilský IV. Dům bez oken
so 01.10.1921 (uváděno so 01.10.1921–st 05.10.1921),    Bio Universum    Muž beze jména IV. Zlatá záplava
út 04.10.1921 (uváděno út 04.10.1921–čt 06.10.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Mayerling; Mayerlingská tragedie korunního prince Rudolfa; Mayerlink; Tragedie Mayerlingu; Tragedie korunního prince Rudolfa
ne 02.10.1921 (uváděno ne 02.10.1921–čt 06.10.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Muž beze jména IV. Zlatá záplava
st 05.10.1921 (uváděno st 05.10.1921–čt 06.10.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Pes baskervilský IV. Dům bez oken
st 05.10.1921 (uváděno st 05.10.1921–čt 06.10.1921),    Edison    Doživotně odsouzen
st 05.10.1921 (uváděno st 05.10.1921–pá 07.10.1921),    Moravia    Ubohá malá Helga; Ubohá Helga
st 05.10.1921 (uváděno st 05.10.1921–pá 07.10.1921),    Orania; Urania    Záhadný Číňan; Záhadný Cinan / unheimliche Chinese, Der
st 05.10.1921 (uváděno st 05.10.1921–pá 07.10.1921),    Excelsior    Bajadera
st 05.10.1921 (uváděno st 05.10.1921–pá 07.10.1921),    Bristol    Anna Bolegna; Anna Boleynová; Anna Boleyn
čt 06.10.1921 (uváděno čt 06.10.1921–pá 07.10.1921),    Union; Cinema elektrique    Démonova krev
út 04.10.1921 (uváděno út 04.10.1921–pá 07.10.1921),    Illusion; Vitagraph    Z posledních dnů starého Rakouska; Z posledních dnů starého Rakouska (Maciste v horách); Z posledních dnů Rakouska (Maciste v horách); Macisté v horách
so 08.10.1921 (uváděno so 08.10.1921–ne 09.10.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Muž činu
st 05.10.1921 (uváděno pá 07.10.1921–po 10.10.1921),    Edison    Vláda krve; Vláda krve I. Vražda v Benátkách
pá 07.10.1921 (uváděno pá 07.10.1921–po 10.10.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Záhada noci
čt 06.10.1921 (uváděno čt 06.10.1921–po 10.10.1921),    Bio Universum    Muž beze jména V. Muž se železnými nervy / Mann ohne Namen V., Der. Der Mann m.d. eisern. Nerven
út 04.10.1921 (uváděno út 04.10.1921–po 10.10.1921),    Elite (Elitní kino)    Bůh náhody II.
so 08.10.1921 (uváděno so 08.10.1921–út 11.10.1921),    Illusion; Vitagraph    Otcovo vyznání
pá 07.10.1921 (uváděno so 08.10.1921–po 10.10.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Láska vrchol štěstí
pá 07.10.1921 (uváděno pá 07.10.1921–út 11.10.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Muž beze jména V. Muž se železnými nervy / Mann ohne Namen V., Der. Der Mann m.d. eisern. Nerven
st 12.10.1921 (uváděno st 12.10.1921–čt 13.10.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Červené eso I
so 08.10.1921 (uváděno so 08.10.1921–út 11.10.1921),    Moravia    Bajadera
so 08.10.1921 (uváděno so 08.10.1921–út 11.10.1921),    Orania; Urania    1000 a jedna noc; Tisíc a jedna noc; Z tajnosti Orientu
so 08.10.1921 (uváděno so 08.10.1921–út 11.10.1921),    Union; Cinema elektrique    Anna Bolegna; Anna Boleynová; Anna Boleyn
so 08.10.1921 (uváděno so 08.10.1921–st 12.10.1921),    Excelsior    Kurýr Lisabonský; Lisabonský kurýr
st 12.10.1921 (uváděno st 12.10.1921–so 15.10.1921),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Se. Materiäl das Vestelkind
pá 07.10.1921 (uváděno pá 07.10.1921–čt 13.10.1921),    Bristol    President Barrada; President Barada
st 12.10.1921 (uváděno st 12.10.1921–čt 13.10.1921),    Moravia    Muž na láhvi
út 11.10.1921 (uváděno út 11.10.1921–čt 13.10.1921),    Edison    Vláda krve II. Ve smyčce Inda; Vláda krve II. Ďáblova smyčka
st 12.10.1921 (uváděno st 12.10.1921–čt 13.10.1921),    Union; Cinema elektrique    Tanečnice Barberina
út 11.10.1921 (uváděno út 11.10.1921–čt 13.10.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Smrtelná úzkost
pá 07.10.1921 (uváděno pá 07.10.1921–čt 13.10.1921),    Kino Republika    "DUBROVSKÝ" ataman lupičů
út 11.10.1921 (uváděno út 11.10.1921–čt 13.10.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Cirkus King I.
út 11.10.1921 (uváděno út 11.10.1921–pá 14.10.1921),    Elite (Elitní kino)    Eva / Eva
st 12.10.1921 (uváděno st 12.10.1921–pá 14.10.1921),    Orania; Urania    Bohyně okaderská
st 12.10.1921 (uváděno st 12.10.1921–pá 14.10.1921),    Illusion; Vitagraph    Jarní bouře
čt 13.10.1921 (uváděno čt 13.10.1921–pá 14.10.1921),    Excelsior    Bouře na preriích
út 11.10.1921 (uváděno út 11.10.1921–so 15.10.1921),    Bio Universum    Muž beze jména VI. Skok přes stín / Mann ohne Namen VI., Der. Der Sprung über d. Schatten.
pá 14.10.1921 (uváděno pá 14.10.1921–po 17.10.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Ten, jenž smrtí pohrdá I. Záhadná loupež dítěte
ne 16.10.1921 (uváděno so 15.10.1921–ne 16.10.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Právo na štěstí
ne 16.10.1921 (uváděno ne 16.10.1921–po 17.10.1921),    Bio Universum    Nebezpečné námluvy
pá 14.10.1921 (uváděno so 15.10.1921–po 17.10.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Dorela
pá 14.10.1921 (uváděno pá 14.10.1921–út 18.10.1921),    Union; Cinema elektrique    Majitel hutí / Hüttenbesitzer, Der
so 15.10.1921 (uváděno so 15.10.1921–út 18.10.1921),    Elite (Elitní kino)    Baptiste Ling
so 15.10.1921 (uváděno so 15.10.1921–út 18.10.1921),    Orania; Urania    Vášeň
so 15.10.1921 (uváděno so 15.10.1921–út 18.10.1921),    Excelsior    Noc a mrtvola
so 15.10.1921 (uváděno so 15.10.1921–út 18.10.1921),    Bristol    Olga Frohgemuth; Olga Frogemuth
st 12.10.1921 (uváděno st 12.10.1921–út 18.10.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Muž beze jména VI. Skok přes stín / Mann ohne Namen VI., Der. Der Sprung über d. Schatten.
pá 14.10.1921 (uváděno pá 14.10.1921–út 18.10.1921),    Moravia    Kytra - květina noci!; Kitra, květina noci
st 19.10.1921 (uváděno st 19.10.1921–st 19.10.1921),    Moravia    V kanadském pralese
út 18.10.1921 (uváděno út 18.10.1921–čt 20.10.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Cirkus King II.
st 19.10.1921 (uváděno út 18.10.1921–pá 21.10.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Červené eso II
út 11.10.1921 (uváděno pá 14.10.1921–po 17.10.1921),    Edison    Trnitá cesta Ingy Kraftové; Tajemství Ingy Kroftové
pá 14.10.1921 (uváděno pá 14.10.1921–čt 20.10.1921),    Kino Republika    Dcera vlka samotáře
út 18.10.1921 (uváděno út 18.10.1921–čt 20.10.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Ten, jenž smrtí pohrdá II.
út 18.10.1921 (uváděno út 18.10.1921–čt 20.10.1921),    Bio Universum    Poučte své dcery (Svedená)
st 19.10.1921 (uváděno st 19.10.1921–pá 21.10.1921),    Bristol    Srdce kurtisány; Srdce kurtysány / Herz der Kurtisane, Das
čt 20.10.1921 (uváděno čt 20.10.1921–pá 21.10.1921),    Moravia    V poutech Morany
so 15.10.1921 (uváděno so 15.10.1921–pá 21.10.1921),    Illusion; Vitagraph    Komedie života / Komödie des Lebens
st 19.10.1921 (uváděno st 19.10.1921–pá 21.10.1921),    Excelsior    V kanadském pralese
st 19.10.1921 (uváděno st 19.10.1921–pá 21.10.1921),    Union; Cinema elektrique    Apačova čest
st 19.10.1921 (uváděno st 19.10.1921–pá 21.10.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Hamlet
pá 21.10.1921 (uváděno pá 21.10.1921–po 24.10.1921),    Edison    Žena-svůdnice
so 22.10.1921 (uváděno so 22.10.1921–so 22.10.1921),    Union; Cinema elektrique    Mučednice Brescijská; Mučednice Breščijská
so 22.10.1921 (uváděno so 22.10.1921–čt 27.10.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Doznání
st 19.10.1921 (uváděno st 19.10.1921–so 22.10.1921),    Orania; Urania    Kletba minulosti
pá 21.10.1921 (uváděno so 22.10.1921–po 24.10.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Vor mrtvých
pá 21.10.1921 (uváděno pá 21.10.1921–po 24.10.1921),    Bio Universum    Horská kočka
pá 21.10.1921 (uváděno pá 21.10.1921–po 24.10.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Děvčata, vdávejte se!
ne 23.10.1921 (uváděno so 22.10.1921–ne 23.10.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Děvče ze stříbrné hranice
ne 23.10.1921 (uváděno ne 23.10.1921–ne 23.10.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    film ze zdravotní kolonie ve Smokovcích
ne 23.10.1921 (uváděno ne 23.10.1921–čt 27.10.1921),    Orania; Urania    Plamen lásky
čt 20.10.1921 (uváděno pá 21.10.1921–čt 27.10.1921),    Kino Republika    Muž vysoké hry. Bílý den
st 19.10.1921 (uváděno st 19.10.1921–út 25.10.1921),    Elite (Elitní kino)    Král Paříže I.
út 25.10.1921 (uváděno út 25.10.1921–čt 27.10.1921),    Bio Universum    Princ z pohádky / Märchenprinz, Der
so 22.10.1921 (uváděno so 22.10.1921–út 25.10.1921),    Moravia    V kanadském pralese
so 22.10.1921 (uváděno so 22.10.1921–út 25.10.1921),    Excelsior    Oned Tahar, postrach karavan; Ouid Tahar, postrach karavan
so 22.10.1921 (uváděno so 22.10.1921–út 25.10.1921),    Bristol    Zbloudilé duše
út 25.10.1921 (uváděno út 25.10.1921–út 25.10.1921),    Edison    Kletba lásky
út 25.10.1921 (uváděno st 26.10.1921–čt 27.10.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Macocha
so 22.10.1921 (uváděno so 22.10.1921–út 25.10.1921),    Illusion; Vitagraph    Pán smrti
út 25.10.1921 (uváděno st 26.10.1921–čt 27.10.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Červené eso III
st 26.10.1921 (uváděno st 26.10.1921–st 26.10.1921),    Excelsior    Výkřik o pomoc
út 25.10.1921 (uváděno út 25.10.1921–čt 27.10.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Cirkus King III.
st 26.10.1921 (uváděno st 26.10.1921–čt 27.10.1921),    Bristol    Enis Aldjelis. Růže z Orientu; Růže z Orientu
st 26.10.1921 (uváděno st 26.10.1921–st 26.10.1921),    Illusion; Vitagraph    Tygr (Soudný den)
st 26.10.1921 (uváděno st 26.10.1921–čt 27.10.1921),    Moravia    Zničen ženou
út 25.10.1921 (uváděno út 25.10.1921–st 26.10.1921),    Elite (Elitní kino)    Král Paříže II. / König von Paris II., Der
st 26.10.1921 (uváděno st 26.10.1921–so 29.10.1921),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Stockholm
pá 28.10.1921 (uváděno pá 28.10.1921–pá 04.11.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Danton; Danton, vůdce revoluce francouzské / Danton
pá 28.10.1921 (uváděno so 29.10.1921–po 31.10.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Ivan Hrozný
pá 28.10.1921 (uváděno pá 28.10.1921–po 31.10.1921),    Kino Republika    Otrávené světlo
pá 28.10.1921 (uváděno pá 28.10.1921–po 31.10.1921),    Bio Universum    Temná ulička New-Yorska; Temná ulička New-Yorku; Tajemná ulička v New-Yorku
pá 28.10.1921 (uváděno pá 28.10.1921–pá 28.10.1921),    Moravia    Výkřik o pomoc
pá 28.10.1921 (uváděno pá 28.10.1921–pá 28.10.1921),    Orania; Urania    Muž beze jména I. Zloděj milionů
pá 28.10.1921 (uváděno pá 28.10.1921–po 31.10.1921),    Bristol    Hrdina dne
pá 28.10.1921 (uváděno pá 28.10.1921–po 31.10.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Plameny pouště, čili Povstání v Egyptě
pá 28.10.1921 (uváděno pá 28.10.1921–ne 30.10.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Neodolatelná Mimi, zvaná obecenstvem Bobeček; Bobeček; Neodolatelná Mimi; Neodolatelná Mimi (Bobeček)
ne 30.10.1921 (uváděno ne 30.10.1921–po 31.10.1921),    Excelsior    V poutech Morany
ne 30.10.1921 (uváděno ne 30.10.1921–po 31.10.1921),    Illusion; Vitagraph    Morel, mistr řetězu I.; Morell, mistr řetězů I.
ne 30.10.1921 (uváděno ne 30.10.1921–po 31.10.1921),    Edison    Sirhus Davis
ne 30.10.1921 (uváděno ne 30.10.1921–st 02.11.1921),    Elite (Elitní kino)    Pirát na řece sv. Vavřince
po 31.10.1921 (uváděno po 31.10.1921–út 01.11.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Madame Recamier
út 01.11.1921 (uváděno út 01.11.1921–út 01.11.1921),    Edison    Ali Baba a 40 loupežníků
út 01.11.1921 (uváděno út 01.11.1921–pá 04.11.1921),    Illusion; Vitagraph    Morel, mistr řetězu II.; Morell, mistr řetězů II.
út 01.11.1921 (uváděno út 01.11.1921–čt 03.11.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Cirkus King IV. / Zirkus King IV.
út 01.11.1921 (uváděno út 01.11.1921–čt 03.11.1921),    Excelsior    Mučedník pravdy / Durch Wahrheit zum Narren
út 01.11.1921 (uváděno út 01.11.1921–čt 03.11.1921),    Moravia    Srdce kurtizány / Herz einer Kurtizane, Das
út 01.11.1921 (uváděno st 02.11.1921–čt 03.11.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Býčí oko anebo Zákon prérie I; Zákon prerie neb Býčí oko I
čt 03.11.1921 (uváděno čt 03.11.1921–pá 04.11.1921),    Orania; Urania    Muž beze jména II. Císař Sahary
čt 03.11.1921 (uváděno čt 03.11.1921–pá 04.11.1921),    Union; Cinema elektrique    Z tajů podzemního velkoměsta; Podzemními kvartýry velkoměsta / unterirdischen Elendquartiere einer Großstadt, Die
pá 04.11.1921 (uváděno pá 04.11.1921–čt 17.11.1921),    Edison    Hra o život / Spiel ums Leben, Das
út 01.11.1921 (uváděno út 01.11.1921–čt 03.11.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Cirkus King IV. / Zirkus King IV.
út 01.11.1921 (uváděno út 01.11.1921–čt 03.11.1921),    Bristol    Údolí věčného sněhu / Tal des ewigen Schnees, Das
čt 03.11.1921 (uváděno čt 03.11.1921–pá 04.11.1921),    Elite (Elitní kino)    Slib
út 01.11.1921 (uváděno pá 28.10.1921–čt 03.11.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Danton; Danton, vůdce revoluce francouzské / Danton
út 01.11.1921 (uváděno út 01.11.1921–čt 03.11.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Román dědičky milionů / Romane einer Milionenerbin, Der
út 01.11.1921 (uváděno út 01.11.1921–čt 03.11.1921),    Kino Republika    Muž zákona
út 01.11.1921 (uváděno út 01.11.1921–čt 03.11.1921),    Edison    Noc a mrtvola / Nacht und Leichnam
út 01.11.1921 (uváděno út 01.11.1921–čt 03.11.1921),    Bio Universum    Volná láska
pá 04.11.1921 (uváděno pá 04.11.1921–po 07.11.1921),    Bio Universum    Hra o život I.
pá 04.11.1921 (uváděno so 05.11.1921–po 07.11.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Doživotně odsouzen
pá 04.11.1921 (uváděno pá 04.11.1921–pá 04.11.1921),    Bristol    Údolí pochybnosti
pá 04.11.1921 (uváděno pá 04.11.1921–út 08.11.1921),    Bristol    Dubrovský, náčelník lupičů / Dubrowsky
so 05.11.1921 (uváděno so 05.11.1921–út 08.11.1921),    Illusion; Vitagraph    Morel, mistr řetězu III.; Morell, mistr řetězů III.
so 05.11.1921 (uváděno so 05.11.1921–pá 11.11.1921),    Edison    Hra o život I.
pá 04.11.1921 (uváděno pá 04.11.1921–út 08.11.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Lihaud ukrutný / Lihang der Grausame
so 05.11.1921 (uváděno pá 04.11.1921–čt 10.11.1921),    Kino Republika    Velká vzdušná loupež
pá 04.11.1921 (uváděno pá 04.11.1921–út 08.11.1921),    Excelsior    1000 a jedna noc; Tisíc a jedna noc; Z tajnosti Orientu
pá 04.11.1921 (uváděno pá 04.11.1921–po 07.11.1921),    Moravia    Démonova krev / Dämon Blut
pá 04.11.1921 (uváděno pá 04.11.1921–po 07.11.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Doživotně odsouzen / Lebenslänglich verurteilt
so 05.11.1921 (uváděno so 05.11.1921–po 07.11.1921),    Orania; Urania    Muž beze jména III. Žluté bestie
so 05.11.1921 (uváděno so 05.11.1921–po 07.11.1921),    Union; Cinema elektrique    Orlík (Vévoda Zákupský); Orlík (Vévoda ze Zákup); Orlík, aneb kníže ze Zákup; Orlík, čili Vévoda ze Zákup
so 05.11.1921 (uváděno so 05.11.1921–út 08.11.1921),    Elite (Elitní kino)    Děvče z polní ulice II.
so 05.11.1921 (uváděno so 05.11.1921–ne 06.11.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Zpěv zlata
út 08.11.1921 (uváděno út 08.11.1921–čt 10.11.1921),    Union; Cinema elektrique    Dědictví devíti milionů I. Muž v černém dominu; Dědictví devíti milionů I. Černé domino
út 08.11.1921 (uváděno út 08.11.1921–pá 11.11.1921),    Orania; Urania    Muž beze jména IV. Zlatá záplava
út 08.11.1921 (uváděno út 08.11.1921–čt 10.11.1921),    Bio Universum    Hra o život II.
pá 04.11.1921 (uváděno pá 04.11.1921–čt 10.11.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Dvě pařížská děvčátka I. / zwei Mädchen von Paris I., Die.
st 09.11.1921 (uváděno st 09.11.1921–so 12.11.1921),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Von Melk nach Krems
st 09.11.1921 (uváděno st 09.11.1921−?),    Illusion; Vitagraph    Zlato
st 09.11.1921 (uváděno st 09.11.1921–čt 10.11.1921),    Elite (Elitní kino)    Oběť Elleny Larsenové
st 09.11.1921 (uváděno st 09.11.1921–čt 10.11.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Býčí oko aneb Zákon prérie II; Zákon prerie neb Býčí oko II
út 08.11.1921 (uváděno út 08.11.1921–čt 10.11.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Bludný Holanďan I. Za života proklet / fliegende Holländer, Der
út 08.11.1921 (uváděno út 08.11.1921–čt 10.11.1921),    Excelsior    Dubrovský, Ataman lupičů / Dubrowsky, der Räuberhauptmann
st 09.11.1921 (uváděno st 09.11.1921–čt 10.11.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Celý život jest plamenným utrpením / ganze Sein ist flammend Leid, Das
út 08.11.1921 (uváděno út 08.11.1921–čt 10.11.1921),    Bristol    Nápadníci / Freier, Die
út 08.11.1921 (uváděno út 08.11.1921–čt 10.11.1921),    Moravia    Přes všechny překážky; Řadou nebezpečí, aneb přes všechny překážky / Durch alle Gefahren
pá 11.11.1921 (uváděno pá 11.11.1921–čt 17.11.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Dvě pařížská děvčátka II. Živá a mrtvá / zwei Mädchen von Paris II., Die. Die lebende Tote
pá 11.11.1921 (uváděno pá 11.11.1921–út 15.11.1921),    Union; Cinema elektrique    Dědictví devíti milionů II. Mlýn hrůzy; Dědictví 9 milionů II. Příšerný mlýn
čt 10.11.1921 (uváděno pá 11.11.1921–po 14.11.1921),    Edison    Hra o život III.
pá 11.11.1921 (uváděno pá 11.11.1921–po 14.11.1921),    Bio Universum    Hra o život III.
so 12.11.1921 (uváděno pá 11.11.1921–po 14.11.1921),    Kino Republika    Skok do plamenů; Skok do plamene / Sturz in die Flammen, Der
út 08.11.1921 (uváděno út 08.11.1921–čt 10.11.1921),    Edison    Hra o život II.
pá 11.11.1921 (uváděno pá 11.11.1921–po 14.11.1921),    Bristol    Muž beze jména I. Zloděj milionů
so 12.11.1921 (uváděno so 12.11.1921–út 15.11.1921),    Orania; Urania    Muž beze jména V. Muž se železnými nervy / Mann ohne Namen V., Der. Der Mann m.d. eisern. Nerven
pá 11.11.1921 (uváděno pá 11.11.1921−?),    Elite (Elitní kino)    Figarova svatba
pá 11.11.1921 (uváděno pá 11.11.1921–po 14.11.1921),    Excelsior    Čtyři ďábli / vier Teufel, Die
pá 11.11.1921 (uváděno pá 11.11.1921–po 14.11.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Perleťář pařížský; Pařížský perleťář / Perlenmacher von Paris, Der
pá 11.11.1921 (uváděno pá 11.11.1921–ne 13.11.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Memoiry filmové hvězdy / Aus den Memoiren einer Filmschauspielerin
so 12.11.1921 (uváděno so 12.11.1921–ne 13.11.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Intolerance I.
pá 11.11.1921 (uváděno pá 11.11.1921–po 14.11.1921),    Moravia    Démonova krev II. / Dämon Blut II.; Dämon Blut II. Madame X.
út 15.11.1921 (uváděno út 15.11.1921–čt 17.11.1921),    Kino Republika    Z posledních dnů starého Rakouska; Z posledních dnů starého Rakouska (Maciste v horách); Z posledních dnů Rakouska (Maciste v horách); Macisté v horách
út 15.11.1921 (uváděno út 15.11.1921–čt 17.11.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Bludný Holanďan II. Jednooký lodivod / fliegende Holländer II., Der.
út 15.11.1921 (uváděno út 15.11.1921–čt 17.11.1921),    Bio Universum    Hra o život IV.
út 15.11.1921 (uváděno út 15.11.1921–čt 17.11.1921),    Edison    Hra o život IV.
st 16.11.1921 (uváděno st 16.11.1921–pá 18.11.1921),    Orania; Urania    Muž beze jména VI. Skok přes stín / Mann ohne Namen VI., Der. Der Sprung über d. Schatten.
st 16.11.1921 (uváděno st 16.11.1921–so 19.11.1921),    Union; Cinema elektrique    Muž beze jména I. Zloděj milionů
st 16.11.1921 (uváděno st 16.11.1921–čt 17.11.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Býčí oko anebo Zákon prérie III; Zákon prerie III; Býčí oko III
út 15.11.1921 (uváděno út 15.11.1921–čt 17.11.1921),    Excelsior    Mučená srdce I. Bez domova / Gefolterte Herzen I. Ohne Heimat.
út 15.11.1921 (uváděno út 15.11.1921–čt 17.11.1921),    Moravia    Ona beze jména / Namenlose, Die
út 15.11.1921 (uváděno út 15.11.1921–čt 17.11.1921),    Bristol    Muž beze jména II. Císař Sahary / Mann ohne Namen II., Der. Der Kaiser der Sahara
út 15.11.1921 (uváděno út 15.11.1921–čt 17.11.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Hrabě Cogliostro v Rusku / Abenteuer des Grafen Cagliostro in Russland, Die
pá 18.11.1921 (uváděno pá 18.11.1921–čt 24.11.1921),    Kino Republika    Stambulská panna (krásná žebračka); Stambulská panna, krásná žebračka; Stambulská panna; Panna Stambulská / Jungfrau von Stambul, Die
pá 18.11.1921 (uváděno pá 18.11.1921–čt 24.11.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Dvě pařížská děvčátka III. Lilie v bouři / zwei Mädchen von Paris III., Die. Lilien im Sturm.
pá 18.11.1921 (uváděno pá 18.11.1921–čt 24.11.1921),    Bio Universum    Poslední mohykán
pá 18.11.1921 (uváděno pá 18.11.1921–ne 20.11.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Muž přes palubu / Mann über Bord
pá 18.11.1921 (uváděno pá 18.11.1921–ne 20.11.1921),    Excelsior    Ve znamení Malajců / Im Zeichen des Malaien
pá 18.11.1921 (uváděno pá 18.11.1921–ne 20.11.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Madame Tallien, bohyně rozmaru a krásy; Madame Tallien; Madame Talien / Madame Tallien
pá 18.11.1921 (uváděno pá 18.11.1921–ne 20.11.1921),    Edison    Král Paříže I.
so 19.11.1921 (uváděno so 19.11.1921–ne 20.11.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Intolerance II.
so 19.11.1921 (uváděno so 19.11.1921–so 19.11.1921),    Orania; Urania    Danton; Danton, vůdce revoluce francouzské / Danton
pá 18.11.1921 (uváděno pá 18.11.1921–ne 20.11.1921),    Moravia    Majitel hutí / Hüttenbesitzer, Der
ne 20.11.1921,    Elite (Elitní kino)    Adam a Eva
ne 20.11.1921 (uváděno ne 20.11.1921–čt 24.11.1921),    Kino Republika    Babička / Grossmutter
ne 20.11.1921 (uváděno ne 20.11.1921–po 21.11.1921),    Moravia    Vášeň
ne 20.11.1921 (uváděno ne 20.11.1921–út 22.11.1921),    Orania; Urania    Zakuklenci / Vermummte, Die
pá 18.11.1921 (uváděno pá 18.11.1921–ne 20.11.1921),    Bristol    Muž beze jména III. Žluté bestie / Mann ohne Namen III., Der. Die gelben Bestien.
ne 20.11.1921 (uváděno ne 20.11.1921–po 21.11.1921),    Excelsior    Žena s minulostí / Frau mit Vergangenheit, Eine
ne 20.11.1921 (uváděno ne 20.11.1921–po 21.11.1921),    Union; Cinema elektrique    Tajemství cirku Daeys; Tajemství cirku Davis
ne 20.11.1921 (uváděno ne 20.11.1921–po 21.11.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Noci Kornelia Bronera / Nächte des Cornelius Bronner, Die
ne 20.11.1921,    Bristol    Perleťář pařížský; Pařížský perleťář / Perlenmacher von Paris, Der
pá 18.11.1921 (uváděno pá 18.11.1921–po 21.11.1921),    Elite (Elitní kino)    Supí Tonča; Supí Tonka / Geier-Vally, Die
ne 20.11.1921 (uváděno ne 20.11.1921–ne 20.11.1921),    Bristol    Láska otrokyně
út 22.11.1921 (uváděno út 22.11.1921–čt 24.11.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Horská kočka / Bergkatze, Die
st 23.11.1921 (uváděno st 23.11.1921–čt 24.11.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Pomsta rudého Boha; Na prérii. Pomsta rudého boha
út 22.11.1921 (uváděno út 22.11.1921–čt 24.11.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Arme Helga, Die
út 22.11.1921 (uváděno út 22.11.1921–čt 24.11.1921),    Moravia    Noc a mrtvola / Nacht und der Leichnam, Die
st 23.11.1921 (uváděno st 23.11.1921–čt 24.11.1921),    Edison    Král Paříže II. / König von Paris II., Der
út 22.11.1921 (uváděno út 22.11.1921–čt 24.11.1921),    Bristol    Muž beze jména IV. Zlatá záplava / Mann ohne Namen IV., Der. Die goldene Flut
út 22.11.1921 (uváděno út 22.11.1921–út 22.11.1921),    Union; Cinema elektrique    Muž beze jména II. Císař Sahary
út 22.11.1921 (uváděno út 22.11.1921–čt 24.11.1921),    Excelsior    Mučení srdce II. Štěstí a žalost / Gefolterte Herzen II. Glück und Glas.
st 23.11.1921 (uváděno st 23.11.1921–pá 25.11.1921),    Orania; Urania    Bubny Asie
st 23.11.1921 (uváděno st 23.11.1921–pá 25.11.1921),    Union; Cinema elektrique    Muž beze jména III. Žluté bestie
po 21.11.1921 (uváděno po 21.11.1921–st 23.11.1921),    Elite (Elitní kino)    Oběť Klaudie Nikolajevny
čt 24.11.1921 (uváděno út 22.11.1921–čt 24.11.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Ubohá malá Helga; Ubohá Helga
čt 24.11.1921 (uváděno st 23.11.1921–so 26.11.1921),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    fliegende Holländer I., Der.
pá 25.11.1921 (uváděno pá 25.11.1921–po 28.11.1921),    Elite (Elitní kino)    Noc rozhodnutí
pá 25.11.1921 (uváděno pá 25.11.1921–po 28.11.1921),    Kino Republika    Laura Figlanová
pá 25.11.1921 (uváděno pá 25.11.1921–po 28.11.1921),    Bio Universum    Odplata
pá 25.11.1921 (uváděno pá 25.11.1921–čt 01.12.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Dvě pařížská děvčátka IV. / zwei Mädchen von Paris IV., Die. Unter Wölfen.
pá 25.11.1921 (uváděno pá 25.11.1921–so 26.11.1921),    Bristol    Muž beze jména V. Muž se železnými nervy / Mann ohne Namen V., Der. Der Mann m.d. eisern. Nerven
pá 25.11.1921 (uváděno pá 25.11.1921–po 28.11.1921),    Edison    Královna Draga; Draga / Königin Draga
pá 25.11.1921 (uváděno pá 25.11.1921–po 28.11.1921),    Excelsior    Král Paříže I. / König von Paris I., Der
so 26.11.1921 (uváděno so 26.11.1921–út 29.11.1921),    Orania; Urania    Pohrdající smrtí I.
pá 25.11.1921 (uváděno pá 25.11.1921–po 28.11.1921),    Moravia    Doživotně odsouzen / Lebenslänglich verurteilt
so 26.11.1921 (uváděno so 26.11.1921–út 29.11.1921),    Union; Cinema elektrique    Muž beze jména IV. Zlatá záplava
pá 25.11.1921 (uváděno pá 25.11.1921–po 28.11.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Indicie / Mord ohne Täter, Der
so 26.11.1921 (uváděno so 26.11.1921–ne 27.11.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Král propasti; Král nad propastí; Král propastí
pá 25.11.1921 (uváděno pá 25.11.1921–po 28.11.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Přítel Bedřich / Freund Fritz
ne 27.11.1921 (uváděno ne 27.11.1921–ne 27.11.1921),    Bristol    Ferne Kinder
út 29.11.1921 (uváděno út 29.11.1921–čt 01.12.1921),    Bristol    Muž beze jména VI. Skok přes stín / Mann ohne Namen VI., Der. Der Sprung über d. Schatten.
út 29.11.1921 (uváděno út 29.11.1921–čt 01.12.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Princ z pohádky / Märchenprinz, Der
út 29.11.1921 (uváděno út 29.11.1921–čt 01.12.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Žabec / Backfisch
út 29.11.1921 (uváděno út 29.11.1921–čt 01.12.1921),    Kino Republika    Rudý automobil
út 29.11.1921 (uváděno út 29.11.1921–čt 01.12.1921),    Moravia    Lež a její pláč / Lüge und ihre Tränen, Die
st 30.11.1921 (uváděno st 30.11.1921–pá 02.12.1921),    Elite (Elitní kino)    Žlutý ďábel / gelbe Teufel, Der
st 30.11.1921 (uváděno st 30.11.1921–pá 02.12.1921),    Orania; Urania    Pohrdající smrtí II.
st 30.11.1921 (uváděno st 30.11.1921–so 03.12.1921),    Union; Cinema elektrique    Muž beze jména V. Muž se železnými nervy / Mann ohne Namen V., Der. Der Mann m.d. eisern. Nerven
út 29.11.1921 (uváděno út 29.11.1921–čt 01.12.1921),    Edison    Tragedie života / Tragik des Lebens
st 30.11.1921 (uváděno st 30.11.1921–čt 01.12.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Dvě pařížská děvčátka IV. / zwei Mädchen von Paris IV., Die. Unter Wölfen.
út 29.11.1921 (uváděno út 29.11.1921–čt 01.12.1921),    Excelsior    Král Paříže II. / König von Paris II., Der
út 29.11.1921 (uváděno út 29.11.1921–čt 01.12.1921),    Bio Universum    Lasca
so 03.12.1921 (uváděno so 03.12.1921–ne 04.12.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Sněženky
pá 02.12.1921 (uváděno pá 02.12.1921–po 05.12.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Osvobozená / Freigesprochen
pá 02.12.1921 (uváděno pá 02.12.1921–út 06.12.1921),    Bio Universum    Tři mušketýři I.; Tři mušketýři (I. epocha)
pá 02.12.1921 (uváděno pá 02.12.1921–po 05.12.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Dvě pařížská děvčátka V. / zwei Mädchen von Paris V., Die. Nach dem Sturm.
pá 02.12.1921 (uváděno pá 02.12.1921–po 05.12.1921),    Bristol    Tmavá ulička newyorská; Tmavá ulice v New-Yorku / dunkle Gasse von New-York, Die
pá 02.12.1921 (uváděno pá 02.12.1921−?),    Central; Zentral; Centrální kino    Milenka Revolského / Geliebte Roswolskys, Die
pá 02.12.1921 (uváděno pá 02.12.1921–út 06.12.1921),    Edison    Démon z Kolna; Demon z Kolno / Dämon von Kolno, Der
pá 02.12.1921 (uváděno pá 02.12.1921–po 05.12.1921),    Excelsior    Stambulská panna (krásná žebračka); Stambulská panna, krásná žebračka; Stambulská panna; Panna Stambulská / Jungfrau von Stambul, Die
pá 02.12.1921 (uváděno pá 02.12.1921–po 05.12.1921),    Moravia    Královna Draga; Draga / Königin Draga
so 03.12.1921 (uváděno so 03.12.1921–út 06.12.1921),    Elite (Elitní kino)    Oliva Thomasová
so 03.12.1921 (uváděno so 03.12.1921–út 06.12.1921),    Orania; Urania    Požár ve Varieté Mascotte / Brand im Variété, Der
pá 02.12.1921 (uváděno pá 02.12.1921–čt 08.12.1921),    Kino Republika    Zrzek tulák
ne 04.12.1921 (uváděno ne 04.12.1921−?),    Union; Cinema elektrique    Muž beze jména VI. Skok přes stín / Mann ohne Namen VI., Der. Der Sprung über d. Schatten.
út 06.12.1921 (uváděno út 06.12.1921–čt 08.12.1921),    Edison    Dobrodružství Katjany Naštěnky / Abenteuer des Katjana Nastenka, Das
út 06.12.1921 (uváděno út 06.12.1921–pá 09.12.1921),    Moravia    Kovárna hrůzy / Schmiede des Grauens, Die
st 07.12.1921 (uváděno st 07.12.1921–so 10.12.1921),    Bio Universum    Tři mušketýři II.
út 06.12.1921 (uváděno út 06.12.1921–pá 09.12.1921),    Bristol    Nový pes baskervillský / neue Hund von Baskerville, Der
út 06.12.1921 (uváděno út 06.12.1921–čt 08.12.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Dcera pustiny / Tochter der Wildnis, Die
st 07.12.1921 (uváděno st 07.12.1921–pá 09.12.1921),    Elite (Elitní kino)    Pražský student
út 06.12.1921 (uváděno út 06.12.1921–čt 08.12.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Z tajů podzemního velkoměsta; Podzemními kvartýry velkoměsta / unterirdischen Elendquartiere einer Großstadt, Die
st 07.12.1921 (uváděno st 07.12.1921–pá 09.12.1921),    Orania; Urania    President Gonzales
út 06.12.1921 (uváděno út 06.12.1921–pá 09.12.1921),    Excelsior    Fakirův koberec / Teppich des Fakirs, Der
st 07.12.1921 (uváděno st 07.12.1921–čt 08.12.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Žabec / Backfisch
so 10.12.1921 (uváděno so 10.12.1921–po 12.12.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Darva, dcera pralesa; Darva čili ženský Tarsan; Darva, díte z pralesa / Darwa, der weibliche Tarsan
pá 09.12.1921 (uváděno pá 09.12.1921–čt 15.12.1921),    Kino Republika    Babička / Grossmutter
so 10.12.1921 (uváděno so 10.12.1921–út 13.12.1921),    Elite (Elitní kino)    Žena s minulostí / Frau mit Vergangenheit, Eine
so 10.12.1921 (uváděno so 10.12.1921–út 13.12.1921),    Orania; Urania    Hlava Juarazova
so 10.12.1921 (uváděno so 10.12.1921–po 12.12.1921),    Bristol    Bezejmenná čili; Bezejmenná / Namenlose, Die
so 10.12.1921 (uváděno so 10.12.1921–po 12.12.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Muž v soli / Mann im Salz, Der.
so 10.12.1921 (uváděno so 10.12.1921–po 12.12.1921),    Edison    Cabiria I. / Cabiria I.
so 10.12.1921 (uváděno so 10.12.1921–po 12.12.1921),    Excelsior    Pod kozáckou knutou / Kosakenknute, Die
so 10.12.1921 (uváděno so 10.12.1921–po 12.12.1921),    Moravia    Skandál princezny / Prinzessenskandal, Der
so 10.12.1921 (uváděno so 10.12.1921–pá 16.12.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Cesta prince Waleského kolem světa roku 1920-21
so 10.12.1921 (uváděno so 10.12.1921–po 12.12.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Bezhlavý jezdec I. / Reiter ohne Kopf I., Der.
ne 11.12.1921 (uváděno ne 11.12.1921–st 14.12.1921),    Bio Universum    Tři mušketýři III.
út 13.12.1921 (uváděno út 13.12.1921–čt 15.12.1921),    Edison    Cabiria II. / Cabiria II.
út 13.12.1921 (uváděno út 13.12.1921–čt 15.12.1921),    Excelsior    Žena s minulostí / Frau mit Vergangenheit, Eine
út 13.12.1921 (uváděno út 13.12.1921–čt 15.12.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Tmavá ulička newyorská; Tmavá ulice v New-Yorku / dunkle Gasse von New-York, Die
út 13.12.1921 (uváděno út 13.12.1921–pá 16.12.1921),    Moravia    Vášeň / BEGIERDE
út 13.12.1921 (uváděno út 13.12.1921–čt 15.12.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Bezhlavý jezdec II. / Reiter ohne Kopf II., Der.
út 13.12.1921 (uváděno út 13.12.1921–čt 15.12.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Noci Kornelia Bronera / Nächte des Cornelius Bronner, Die
st 14.12.1921 (uváděno st 14.12.1921–pá 16.12.1921),    Elite (Elitní kino)    Adam a Eva
st 14.12.1921 (uváděno st 14.12.1921–pá 16.12.1921),    Orania; Urania    Zakuklenci / Vermummte, Die
st 14.12.1921 (uváděno st 14.12.1921–pá 16.12.1921),    Union; Cinema elektrique    Tajemství cirku Daeys; Tajemství cirku Davis
út 03.01.1922 (uváděno st 14.12.1921–út 10.01.1922),    Illusion; Vitagraph    Tajemství pokoje č. 29
út 13.12.1921 (uváděno út 13.12.1921–čt 15.12.1921),    Bristol    Perleťář pařížský; Pařížský perleťář / Perlenmacher von Paris, Der
čt 15.12.1921 (uváděno čt 15.12.1921–so 17.12.1921),    Bio Universum    Tři mušketýři IV.
pá 16.12.1921 (uváděno pá 16.12.1921–po 19.12.1921),    Kino Republika    Souboj s bohem
pá 16.12.1921 (uváděno pá 16.12.1921–po 19.12.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Bezhlavý jezdec III. / Reiter ohne Kopf III., Der. Die Jagd nach d. Dollarschatz.
pá 16.12.1921 (uváděno pá 16.12.1921–so 17.12.1921),    Excelsior    Ochsenkrieg, Der
pá 16.12.1921 (uváděno pá 16.12.1921–po 19.12.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Srdce kurtisány; Srdce kurtysány / Herz der Kurtisane, Das
so 17.12.1921 (uváděno so 17.12.1921–po 19.12.1921),    Moravia    Jimmův zločin / Jins Verbrechen
pá 16.12.1921 (uváděno pá 16.12.1921–po 19.12.1921),    Bristol    Zakuklenci / Vermummte, Die
so 17.12.1921 (uváděno so 17.12.1921–út 20.12.1921),    Orania; Urania    V okovech viny
pá 16.12.1921 (uváděno pá 16.12.1921–po 19.12.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Kabinet dr. Kaligariho; Kabinet Caligariho / Kabinett des Dr. CALIGARI, Das
so 17.12.1921 (uváděno so 17.12.1921−?),    Union; Cinema elektrique    Honba za smrtí I.
pá 16.12.1921 (uváděno pá 16.12.1921–po 19.12.1921),    Edison    Vzpoura na Elsinoře / Meuterei auf Elsinore
so 17.12.1921 (uváděno so 17.12.1921–út 20.12.1921),    Elite (Elitní kino)    Z černé knihy policejního komisaře; Černá kniha policejního komisaře
so 17.12.1921 (uváděno so 17.12.1921–út 20.12.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Souzen a odsouzen
ne 18.12.1921 (uváděno ne 18.12.1921–út 20.12.1921),    Bio Universum    Tři mušketýři V.
ne 18.12.1921 (uváděno ne 18.12.1921–po 19.12.1921),    Excelsior    Tvrdé palice
út 20.12.1921 (uváděno út 20.12.1921–čt 22.12.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Bezhlavý jezdec IV. / Reiter ohne Kopf IV., Der.
út 20.12.1921 (uváděno út 20.12.1921–čt 22.12.1921),    Bristol    Fata Morgana
út 20.12.1921 (uváděno út 20.12.1921–čt 22.12.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    K zemi připoután / An die Erde gefesselt
út 20.12.1921 (uváděno út 20.12.1921–čt 22.12.1921),    Kino Republika    Divé ženy
út 20.12.1921 (uváděno út 20.12.1921–čt 22.12.1921),    Edison    Sturz in die Flammen, Der
út 20.12.1921 (uváděno út 20.12.1921–čt 22.12.1921),    Excelsior    Komedie života / Komödie des Lebens
út 20.12.1921 (uváděno út 20.12.1921–čt 22.12.1921),    Moravia    Tygr ze Sing Singu / Tiger von Sing-Sing, Der
st 21.12.1921 (uváděno st 21.12.1921–pá 23.12.1921),    Elite (Elitní kino)    Tajemství zámku Hallowayského; Tajem. na zámku Hollovay; Tajemství zámku Halowayského; Tajemství zámku Halioway
st 21.12.1921 (uváděno st 21.12.1921–čt 22.12.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Tanec vášně
st 21.12.1921 (uváděno st 21.12.1921–pá 23.12.1921),    Orania; Urania    Létací auto; Létající auto, dobrodružství pronásledovaného. / fliegende Auto, Das
st 21.12.1921 (uváděno st 21.12.1921–pá 23.12.1921),    Bio Universum    Tři mušketýři VI.
st 21.12.1921 (uváděno st 21.12.1921–čt 22.12.1921),    Edison    Skok do plamenů; Skok do plamene / Sturz in die Flammen, Der
ne 25.12.1921 (uváděno ne 25.12.1921–po 26.12.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Láska princova / Prinzenliebe
pá 23.12.1921 (uváděno pá 23.12.1921–čt 29.12.1921),    Kino Republika    Ukřižovaná
pá 23.12.1921 (uváděno pá 23.12.1921–út 27.12.1921),    Moravia    Žlutý ďábel / gelbe Teufel, Der
so 24.12.1921 (uváděno ne 25.12.1921–po 26.12.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    NAIMI čili Zlé moci vládnou za letní noci; NAINY čili Zlé moci vládnou za temné noci; NAIMI čili Zlé moci vládnou temné noci; Naemi, čili Zlé moci vládnou za temné noci; Naemi, čili "Zlé moci vládnou za tmavé noci"
so 24.12.1921 (uváděno so 24.12.1921–pá 30.12.1921),    Orania; Urania    Dvě pařížská děvčátka I. / zwei Mädchen von Paris I., Die.
so 24.12.1921 (uváděno so 24.12.1921–út 27.12.1921),    Union; Cinema elektrique    Bůh náhody I.
so 24.12.1921 (uváděno so 24.12.1921–út 27.12.1921),    Elite (Elitní kino)    Démon z Kolna; Demon z Kolno / Dämon von Kolno, Der
so 24.12.1921 (uváděno ne 25.12.1921–út 27.12.1921),    Bio Universum    Bílé peklo
pá 23.12.1921 (uváděno pá 23.12.1921–út 27.12.1921),    Edison    Kat ze St. Marienu; Kat ze sv. Marienu / Henker von Skt. Marien, Der
st 28.12.1921 (uváděno st 28.12.1921–čt 29.12.1921),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Hrabě Monte Kristo I.; Hrabě z Monte Christo I. / Graf von Monte Christo I., Der
ne 25.12.1921 (uváděno ne 25.12.1921–st 28.12.1921),    Excelsior    Démonova krev I. / Dämon Blut I.
st 28.12.1921 (uváděno st 28.12.1921–pá 30.12.1921),    Bristol    Trestanecké řetězy / Sträflingsketten II. Madame X.
st 28.12.1921 (uváděno st 28.12.1921–čt 29.12.1921),    Elite (Elitní kino)    Otevřte oči; Film v Americe v boji proti pohlavním nemocem
st 28.12.1921 (uváděno st 28.12.1921–čt 29.12.1921),    Edison    Tiger von Sing-Sing, Der
st 28.12.1921 (uváděno st 28.12.1921–čt 29.12.1921),    Excelsior    Démonova krev II. / Dämon Blut II.; Dämon Blut II. Madame X.
st 28.12.1921 (uváděno st 28.12.1921–čt 05.01.1922),    Union; Cinema elektrique    Policejní patrola
pá 23.12.1921 (uváděno pá 23.12.1921–st 28.12.1921),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Supí Tonča; Supí Tonka / Geier-Vally, Die
st 28.12.1921 (uváděno st 28.12.1921–čt 29.12.1921),    Bio Universum    Poučte své dcery (Svedená)
st 28.12.1921 (uváděno st 28.12.1921–čt 29.12.1921),    Moravia    Manželčina pomsta; Pomsta ženy / Rache einer Frau, Die
pá 23.12.1921 (uváděno pá 23.12.1921–st 28.12.1921),    Bristol    Trestán řetězy; Trestanecké řetězy / Sträflingsketten I. Der Schrei ans der Verbannung.
pá 23.12.1921 (uváděno pá 23.12.1921–st 28.12.1921),    Central; Zentral; Centrální kino    Poklesek Odety Narchalové; Poklesek Odety Farichalové; Poklesek Odetty Maréhallové; Poklesek Odetty Maréchalové / Fehltritt der Odette Maréchal, Der
st 28.12.1921 (uváděno st 28.12.1921–čt 29.12.1921),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Dítě štěstěny / Dítě štěstěny (test)
so 31.12.1921 (uváděno so 31.12.1921–ne 02.01.1921),    Edison    Kněžna Woronzovna, Kněžna Voroncovna; Kněžna Voronzovna; Kněžna Voroncova / Fürstin Woronzoff, Die; Fürstin Woronzoff; Fürst Worontow
so 31.12.1921 (uváděno so 31.12.1921–po 02.01.1922),    Excelsior    Vládce šelem / Herr der Bestien, Der
pá 30.12.1921 (uváděno pá 30.12.1921–út 03.01.1922),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Král maneže; Král manéže / König der Manege, Der
pá 30.12.1921 (uváděno pá 30.12.1921–čt 05.01.1922),    Central; Zentral; Centrální kino    Ústřicová princezna; Ustrienia princezna / Austerprinzessin
pá 30.12.1921 (uváděno pá 30.12.1921–ne 01.01.1922),    Moravia    Podloudnice / Schmugglerin, Die
so 31.12.1921 (uváděno so 31.12.1921–út 03.01.1922),    Bristol    Geheimvertrag von Oporto, Der
út 03.01.1922 (uváděno pá 30.12.1921–pá 06.01.1922),    Elite (Elitní kino)    Atlantis I.; Atlantic I. / Atlantis I.
so 31.12.1921 (uváděno so 31.12.1921–ne 01.01.1922),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Zkrocení zlé babičky
so 31.12.1921 (uváděno so 31.12.1921–út 03.01.1922),    Orania; Urania    Dvě pařížská děvčátka II.
ne 01.01.1922 (uváděno so 31.12.1921–po 02.01.1922),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Karlíček na letním bytě / Karlchen auf Sommerfrische
ne 01.01.1922 (uváděno pá 30.12.1921–po 02.01.1922),    Bio Universum    Pro jednu noc lásky
ne 01.01.1922 (uváděno pá 30.12.1921–čt 05.01.1922),    Kino Republika    Atlantis I.; Atlantic I. / Atlantis I.

 
 
 
© 2011 Ústav filmu a audiovizuální kultury na Filozofické fakultě, Masarykova Univerzita, Brno