Filmové Brno
Dokumentace dějin uvadění filmů a diváckých preferencí v Brne v letech 1918-1945

 
 






 
út 01.01.1924 (uváděno út 01.01.1924–čt 03.01.1924),    Orania; Urania    Ostrov věčného mlčení; Ostrov věčného ticha
út 01.01.1924 (uváděno út 01.01.1924–čt 03.01.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Fahrt ins Blaue, Die
út 01.01.1924 (uváděno st 02.01.1924–čt 03.01.1924),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Märchen von der schönen Melusine, Das
út 01.01.1924 (uváděno út 01.01.1924–čt 03.01.1924),    Bio Universum    Messalina I. (Pověstná kurtisána a pozdější ukrutná císařovna.); Messalina I.
út 01.01.1924 (uváděno út 01.01.1924–čt 03.01.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Mezi plameny a bestiemi / Zwischen Flammen und Bestien
út 01.01.1924 (uváděno út 01.01.1924–út 01.01.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Pohádka o Raráškovi
út 01.01.1924 (uváděno út 01.01.1924–čt 03.01.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Nevěsta z Australie / australische Braut, Die; Patt und Pattachon im Film Die Braut von Australien
út 01.01.1924 (uváděno út 01.01.1924–čt 03.01.1924),    Edison    Okouzlená
st 02.01.1924 (uváděno st 02.01.1924–st 02.01.1924),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Lišák
út 01.01.1924 (uváděno út 01.01.1924–čt 03.01.1924),    Kino Republika    Číše života
pá 04.01.1924 (uváděno so 05.01.1924–po 07.01.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Dcera hrobníkova / Tochter des Totengräbers, Die; Totengräbers Töchterlein, Das
út 01.01.1924 (uváděno pá 04.01.1924–čt 10.01.1924),    Orania; Urania    Justiční omyl I.; Justiční omyl (Život na zapřenou.) I. / Justizirrtum I.
pá 04.01.1924 (uváděno pá 04.01.1924–po 07.01.1924),    Edison    Přešťastný mužíček
pá 04.01.1924 (uváděno pá 04.01.1924–so 05.01.1924),    Bio Universum    Messalina II. (Pověstná kurtisána a pozdější ukrutná císařovna.); Messalina II.
pá 04.01.1924 (uváděno pá 04.01.1924–po 07.01.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Dobrák Fatty / Fatti der Gutmütige
st 02.01.1924 (uváděno pá 04.01.1924–čt 10.01.1924),    Kino Republika    Justiční omyl I.; Justiční omyl (Život na zapřenou.) I. / Justizirrtum I.
so 05.01.1924 (uváděno so 05.01.1924–ne 06.01.1924),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Pět Frankfurtských
so 05.01.1924 (uváděno ne 06.01.1924–ne 06.01.1924),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Vašíček
so 05.01.1924 (uváděno pá 04.01.1924–čt 10.01.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Paradies im Schnee
so 05.01.1924 (uváděno so 05.01.1924–po 07.01.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Císař chudých I.; Císař chudých I. Chudý milionář
ne 06.01.1924 (uváděno čt 10.01.1924–čt 10.01.1924),    Bio Invalidů    5 let sovětského Ruska
ne 06.01.1924 (uváděno ne 06.01.1924–po 07.01.1924),    Bio Universum    Messalina I. (Pověstná kurtisána a pozdější ukrutná císařovna.); Messalina I.
po 07.01.1924 (uváděno po 07.01.1924–út 08.01.1924),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Svět bez lásky
út 08.01.1924 (uváděno út 08.01.1924–čt 10.01.1924),    Edison    V sedmém nebi
út 08.01.1924 (uváděno st 09.01.1924–pá 11.01.1924),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Jeho rozvedená žena
út 08.01.1924 (uváděno út 08.01.1924–čt 10.01.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Graf und Tänzerin
út 08.01.1924 (uváděno út 08.01.1924–čt 10.01.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Tanečnice Navara / Tänzerin Navarr, Die
út 08.01.1924 (uváděno út 08.01.1924–čt 10.01.1924),    Bio Universum    Dítě cirku / Zirkuskind
pá 11.01.1924 (uváděno pá 11.01.1924–po 14.01.1924),    Orania; Urania    Justiční omyl II. / Justizirrtum II.
pá 11.01.1924 (uváděno so 12.01.1924–po 14.01.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Tajemství pancéřové síně I. Synové noci / Geheimnis der Panzerkammer I., Das
pá 11.01.1924 (uváděno pá 11.01.1924–po 14.01.1924),    Edison    Žhář ze sv. Otomaru
pá 11.01.1924 (uváděno ne 13.01.1924–ne 13.01.1924),    Orania; Urania    Představení pro mládež.
pá 11.01.1924 (uváděno pá 11.01.1924–čt 17.01.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Karussels des Lebens
pá 11.01.1924 (uváděno pá 11.01.1924–po 14.01.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Muž bez srdce / Mann ohne Herz, Der
so 12.01.1924 (uváděno so 12.01.1924–ne 13.01.1924),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Po dvaceti letech I.
so 12.01.1924 (uváděno pá 11.01.1924–ne 14.01.1923),    Kino Republika    Justiční omyl II.
po 14.01.1924 (uváděno po 14.01.1924–út 15.01.1924),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Tajemství majáku
út 15.01.1924 (uváděno út 15.01.1924–čt 17.01.1924),    Edison    Panenský ráj / jungfräuliche Paradies, Das
pá 11.01.1924 (uváděno pá 11.01.1924–čt 17.01.1924),    Bio Universum    Putička; Putička (Grandma´s boy)
út 15.01.1924 (uváděno út 15.01.1924–čt 17.01.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Tajemství pancéřové síně II. Po stopě zlého činu / Geheimnis der Panzerkammer II., Das
út 15.01.1924 (uváděno st 16.01.1924–čt 17.01.1924),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Jeremias oder Die Zerstörung Jerusalems
út 15.01.1924 (uváděno út 15.01.1924–čt 17.01.1924),    Orania; Urania    Justiční omyl III.; Justiční omyl (Život na zapřenou) III. / Justizirrtum III.
út 15.01.1924 (uváděno út 15.01.1924–čt 17.01.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Er, sie und Hamlet. (Patt und Pattachon.)
út 15.01.1924 (uváděno út 15.01.1924–čt 17.01.1924),    Kino Republika    Justiční omyl III.; Justiční omyl (Život na zapřenou) III. / Justizirrtum III.
st 16.01.1924 (uváděno st 16.01.1924–čt 17.01.1924),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Po dvaceti letech II.
pá 18.01.1924 (uváděno pá 18.01.1924−?),    Edison    Putička; Putička (Grandma´s boy)
pá 18.01.1924 (uváděno pá 18.01.1924–po 21.01.1924),    Orania; Urania    Bludičky hlubin / Irrlichter der Tiefe
út 15.01.1924 (uváděno pá 18.01.1924–čt 24.01.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Sodoma a Gomora I.; Sodoma a Gommorha I.; Sodoma a Gomorrha I. Hřích / Sodom und Gomorrha I.
pá 18.01.1924 (uváděno so 19.01.1924–po 21.01.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Kníže psanec I.; Kníže psanec (Bez domova) I. / Heimatlose I.
pá 18.01.1924 (uváděno pá 18.01.1924–čt 24.01.1924),    Kino Republika    Londýn v plamenech
so 19.01.1924 (uváděno pá 18.01.1924–ne 20.01.1924),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Nížina / Tiefland
pá 18.01.1924 (uváděno pá 18.01.1924–po 21.01.1924),    Bio Universum    Robin Zbojník
po 21.01.1924 (uváděno po 21.01.1924–út 22.01.1924),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Patt a Pattachon
út 22.01.1924 (uváděno út 22.01.1924–čt 24.01.1924),    Orania; Urania    Záletná jeptiška
út 22.01.1924 (uváděno út 22.01.1924–čt 24.01.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Sodoma a Gomora I.; Sodoma a Gommorha I.; Sodoma a Gomorrha I. Hřích / Sodom und Gomorrha I.
út 22.01.1924 (uváděno út 22.01.1924–čt 24.01.1924),    Bio Universum    Chytrý Tomy; Chytrý Tony
út 22.01.1924 (uváděno út 22.01.1924–čt 24.01.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Kníže psanec II.; Kníže psanec (Bez domova) II. / Heimatlose II.
st 23.01.1924 (uváděno st 23.01.1924−?),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Po dvaceti letech III.
pá 25.01.1924 (uváděno ne 27.01.1924–ne 27.01.1924),    Edison    Představení pro mládež
pá 25.01.1924 (uváděno pá 25.01.1924–po 28.01.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Sodoma Gomorrha II. (Trest.) / Sodom und Gomorrha II.
pá 25.01.1924 (uváděno pá 25.01.1924–po 28.01.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Sodoma Gomorrha II. (Trest.) / Sodom und Gomorrha II.
pá 25.01.1924 (uváděno so 26.01.1924–po 28.01.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Sarati - tyran alžírský / Sarati, der Tyrann von Algier
pá 25.01.1924 (uváděno pá 25.01.1924–po 28.01.1924),    Bio Universum    Tajemný mstitel
pá 25.01.1924 (uváděno pá 25.01.1924–čt 31.01.1924),    Kino Republika    Únos bankéře Fuxe (Sherlock Holmes II.); Únos bankéře Fuxe (Sherlock Holmes) / Entführung des Bankiers Fux, Die.
pá 25.01.1924 (uváděno pá 25.01.1924–po 28.01.1924),    Orania; Urania    Veselá dobrodružství Maxe Lindera
pá 25.01.1924 (uváděno pá 25.01.1924−?),    Edison    Sensační proces Laroque
ne 27.01.1924 (uváděno ne 27.01.1924–po 28.01.1924),    Excelsior    Zabiják I.
ne 27.01.1924 (uváděno út 29.01.1924–čt 31.01.1924),    Excelsior    Zabiják II.
po 28.01.1924 (uváděno po 28.01.1924–út 29.01.1924),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Cikánská krev
út 29.01.1924 (uváděno út 29.01.1924–čt 31.01.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Dítě karnevalu (Směj se, paňáco); Směj se paňaco; Dítě karneválu (Směj se, paňáco); Směj se, paňáco! / Kind des Karnevals, Ein
út 29.01.1924 (uváděno út 29.01.1924–čt 31.01.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    drei Marien und der Herr von Marana, Die
út 29.01.1924 (uváděno st 30.01.1924–čt 31.01.1924),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Abenteuer des Robinson Crusoe I., Die.
út 29.01.1924 (uváděno pá 01.02.1924–so 02.02.1924),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Robinson Crusoe II. / Abenteuer des Robinson Crusoe II., Die.
út 29.01.1924 (uváděno út 29.01.1924–čt 31.01.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Metla lidstva / rächende Gift, Das
út 29.01.1924 (uváděno út 29.01.1924–čt 31.01.1924),    Orania; Urania    Román ubohé hříšnice
út 29.01.1924 (uváděno út 29.01.1924–čt 31.01.1924),    Bio Universum    Svody velkoměsta
pá 01.02.1924 (uváděno pá 01.02.1924–po 04.02.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Démon zlato aneb Keťasova dcera / Dämon Gold
pá 01.02.1924 (uváděno so 02.02.1924–čt 07.02.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Er will
pá 01.02.1924 (uváděno pá 01.02.1924–po 04.02.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Fledermaus
pá 01.02.1924 (uváděno pá 01.02.1924–po 04.02.1924),    Kino Republika    Indiánské děvče
pá 01.02.1924 (uváděno pá 01.02.1924–po 04.02.1924),    Excelsior    In´ Ch´Allah! / In´ ch´ Allah!
út 29.01.1924 (uváděno pá 01.02.1924–po 04.02.1924),    Orania; Urania    Londýn v plamenech
so 02.02.1924 (uváděno so 02.02.1924−?),    Edison    Bezbranný
pá 01.02.1924 (uváděno so 02.02.1924–so 02.02.1924),    Excelsior    V říši pohádek / Im Märchenland
so 02.02.1924 (uváděno so 02.02.1924–po 04.02.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Slavičí hlahol (Sen dítěte)
po 04.02.1924 (uváděno po 04.02.1924−?),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Maciste a Javánka; Maciste a Javanka / Maciste u. die Javanerin
pá 01.02.1924 (uváděno pá 01.02.1924–po 04.02.1924),    Bio Universum    Bídníci (Les misérables.); Bídníci / Miserables, Les (Die Elenden); Menschen unter Menschen
út 05.02.1924 (uváděno út 05.02.1924–čt 07.02.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Lorna Doone / Lorna Doone
út 05.02.1924 (uváděno út 05.02.1924–čt 07.02.1924),    Orania; Urania    Sing-Sing, město němých / Sing-Sing, die Stadt der Stummen
út 05.02.1924 (uváděno út 05.02.1924–čt 07.02.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Kaiser der Armen I.
út 05.02.1924 (uváděno út 05.02.1924–čt 07.02.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Tajemné znamení
út 05.02.1924 (uváděno út 05.02.1924–čt 07.02.1924),    Bio Universum    Svůdce; Těžká krev / Schweres Blut
út 05.02.1924 (uváděno út 05.02.1924–čt 07.02.1924),    Excelsior    Patt et Pattachon. Ztracená dcera / verlorene Tochter, Die.
út 05.02.1924 (uváděno út 05.02.1924–čt 07.02.1924),    Kino Republika    Dvojník
st 06.02.1924 (uváděno st 06.02.1924–čt 07.02.1924),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Friedrich Schiller
pá 08.02.1924 (uváděno pá 08.02.1924–po 11.02.1924),    Kino Republika    Král Paříže
pá 08.02.1924 (uváděno pá 08.02.1924–pá 08.02.1924),    Edison    Napoleonův malý bratr neb Takoví jsou muži...
pá 08.02.1924 (uváděno pá 08.02.1924–čt 14.02.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    alte Gesetz, Das
pá 08.02.1924 (uváděno ne 10.02.1924–ne 10.02.1924),    Edison    V říši pohádek
pá 08.02.1924 (uváděno pá 08.02.1924–po 11.02.1924),    Orania; Urania    Vítězství Maharadžovo
pá 08.02.1924 (uváděno so 09.02.1924–po 11.02.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Květina pouště (Chu-Chin-Chou); Květina pouště (Chu-chin-chow)
pá 08.02.1924 (uváděno pá 08.02.1924–so 09.02.1924),    Kino Republika    Za svobodu národa
pá 08.02.1924 (uváděno pá 08.02.1924–po 11.02.1924),    Excelsior    Vidok I.; Vidok, lev pařížský I. / VIDOK. I.
pá 08.02.1924 (uváděno pá 08.02.1924–po 11.02.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Katuška Mástová / Auferstehung. Katjuschka Mástova
pá 08.02.1924 (uváděno so 09.02.1924–so 09.02.1924),    Excelsior    Dětské představení
so 09.02.1924 (uváděno ne 10.02.1924–ne 10.02.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Od stromu k novinám
so 09.02.1924 (uváděno so 09.02.1924–ne 10.02.1924),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Král z Golgondy
so 09.02.1924 (uváděno ne 10.02.1924–ne 10.02.1924),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Tři tety
ne 10.02.1924 (uváděno so 09.02.1924–po 11.02.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Blume der Wüste, Die
pá 08.02.1924 (uváděno pá 08.02.1924–po 11.02.1924),    Bio Universum    Krev a písek / Sand und Blut
út 12.02.1924 (uváděno út 12.02.1924–čt 14.02.1924),    Bio Universum    Křivá přísaha / Meineid
út 12.02.1924 (uváděno út 12.02.1924–čt 14.02.1924),    Excelsior    Vidok II. / VIDOK, Der Löwe von Paris II.
út 12.02.1924 (uváděno út 12.02.1924–čt 14.02.1924),    Edison    Dvojník
út 12.02.1924 (uváděno út 12.02.1924–čt 14.02.1924),    Orania; Urania    Kříž na lavině
út 12.02.1924 (uváděno út 12.02.1924–čt 14.02.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Vyzvědačka / Spionin, Die
út 12.02.1924 (uváděno út 12.02.1924–čt 14.02.1924),    Kino Republika    Král Paříže
út 12.02.1924 (uváděno st 13.02.1924–čt 14.02.1924),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Rhein in Vergangenheit und Gegenwart, Der
út 12.02.1924 (uváděno út 12.02.1924–čt 14.02.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Císař chudých. II. / Kaiser der Armen II.
st 13.02.1924 (uváděno st 13.02.1924–pá 15.02.1924),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Vítězství Maharadžovo
pá 15.02.1924 (uváděno pá 15.02.1924–po 18.02.1924),    Excelsior    Román dvou srdcí / Roman zweier Herzen
pá 15.02.1924 (uváděno pá 15.02.1924–po 18.02.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Probuzení jara / Frühlingserwachen
pá 15.02.1924 (uváděno ne 17.02.1924–ne 17.02.1924),    Edison    Dětské představení
pá 15.02.1924 (uváděno pá 15.02.1924–po 18.02.1924),    Bio Universum    David Mazlíček; David mazlíček (Toll. Able David) / David, das Muttersöhnchen (Toll. Able David).
pá 15.02.1924 (uváděno st 13.02.1924–po 18.02.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Jeho Veličenstvo dítě / Sein Exzellenz, das Kind; Seine Majestät das Kind
pá 15.02.1924 (uváděno so 16.02.1924–so 16.02.1924),    Excelsior    Zázračné zrcadlo / Wunderspiegel, Der
pá 15.02.1924 (uváděno so 16.02.1924–po 18.02.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Královna ze Sáby / Königin von Saba, Die
pá 15.02.1924 (uváděno pá 15.02.1924–po 18.02.1924),    Kino Republika    Východ je západ / Ost ist West
pá 15.02.1924 (uváděno pá 15.02.1924–po 18.02.1924),    Orania; Urania    Přešťastný mužíček
pá 15.02.1924 (uváděno pá 15.02.1924–po 18.02.1924),    Edison    Žena, kterou nepoznal / Seine Frau - Die Unbekannte!
so 16.02.1924 (uváděno so 16.02.1924–ne 17.02.1924),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Oliwer Twist
út 19.02.1924 (uváděno út 19.02.1924–čt 21.02.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Rob Roy
út 19.02.1924 (uváděno út 19.02.1924–čt 21.02.1924),    Excelsior    Hraběnka Filangieri, mučednice kasemat špilberských / Gräfin Filangieri. Die Martyrien der Kasematen am Spielberg
út 19.02.1924 (uváděno út 19.02.1924–čt 21.02.1924),    Edison    kluge Toni, Der.
út 19.02.1924 (uváděno út 19.02.1924–čt 21.02.1924),    Kino Republika    Kožené rány (Veselé příběhy boxera gentlemana.); Kožené rány
út 19.02.1924 (uváděno út 19.02.1924–čt 21.02.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Kurýr z Lyonu / Kurier von Lyon
út 19.02.1924 (uváděno út 19.02.1924–čt 21.02.1924),    Orania; Urania    Tajemství ženské krásy a její lékařské pěstění
út 19.02.1924 (uváděno út 19.02.1924–čt 21.02.1924),    Bio Universum    Benátská kurtisána; Benástská kurtisána (Nahá žena) / Kurtisane von Venedig, Die
út 19.02.1924 (uváděno út 19.02.1924–čt 21.02.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Císař chudých III. / Kaiser der Armen III
st 20.02.1924 (uváděno st 20.02.1924–čt 21.02.1924),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Krotitel býků
pá 22.02.1924 (uváděno pá 22.02.1924–po 25.02.1924),    Edison    Krev a písek / Sand und Blut
pá 22.02.1924 (uváděno pá 22.02.1924–po 25.02.1924),    Excelsior    Krištof Kolumbus (Objevení Ameriky.) / Christof Kolumbus. Die Entdeckung Amerikas.
pá 22.02.1924 (uváděno pá 22.02.1924–čt 28.02.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Freund des Volkes
so 23.02.1924 (uváděno so 23.02.1924–so 23.02.1924),    Excelsior    Popelka / Aschenbrödel
pá 22.02.1924 (uváděno pá 22.02.1924–čt 28.02.1924),    Orania; Urania    Messalina I. (Pověstná kurtisána a pozdější ukrutná císařovna.); Messalina I.
pá 22.02.1924 (uváděno so 23.02.1924–po 25.02.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Mezi plameny a bestiemi / Zwischen Flammen und Bestien
pá 22.02.1924 (uváděno pá 22.02.1924–čt 28.02.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    On u mariny / Er bei der Marine
so 23.02.1924 (uváděno so 23.02.1924–ne 24.02.1924),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Dodo hockeyem
pá 22.02.1924 (uváděno pá 22.02.1924–po 25.02.1924),    Bio Universum    Černý pirát / schwarze Pirat, Der
út 26.02.1924 (uváděno út 26.02.1924–čt 28.02.1924),    Orania; Urania    Messalina II. (Pověstná kurtisána a pozdější ukrutná císařovna.); Messalina II.
út 26.02.1924 (uváděno út 26.02.1924–čt 28.02.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Císař chudých IV. / Kaiser der Armen IV.
út 26.02.1924 (uváděno út 26.02.1924–čt 28.02.1924),    Edison    Klep / Klatsch, Der
út 26.02.1924 (uváděno st 27.02.1924–čt 28.02.1924),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Mein Mäderk (My Girl)
pá 22.02.1924 (uváděno pá 22.02.1924–čt 28.02.1924),    Kino Republika    On u mariny
út 26.02.1924 (uváděno út 26.02.1924–čt 28.02.1924),    Excelsior    Komedie za císaře Napoleona
út 26.02.1924 (uváděno út 26.02.1924–čt 28.02.1924),    Excelsior    Tací jsou muži / So sind die Männer
st 27.02.1924 (uváděno st 27.02.1924−?),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Černá obálka
út 26.02.1924 (uváděno út 26.02.1924–čt 28.02.1924),    Bio Universum    Ve jménu zákona (Zločin dr. Hooda); Ve jménu zákona (Zločin dra Hooda)
pá 29.02.1924 (uváděno pá 29.02.1924–po 03.03.1924),    Kino Republika    Vládkyně vzduchu
pá 29.02.1924 (uváděno pá 29.02.1924–po 03.03.1924),    Orania; Urania    Vládkyně vzduchu
pá 29.02.1924 (uváděno ne 02.03.1924–ne 02.03.1924),    Orania; Urania    Kalif čáp / Kalif Storch
pá 29.02.1924 (uváděno pá 29.02.1924–po 03.03.1924),    Edison    Mezi mračny; Tom Mix Mezi Mračny
pá 29.02.1924 (uváděno ne 02.03.1924–ne 02.03.1924),    Edison    Představení pro mládež
pá 29.02.1924 (uváděno pá 29.02.1924–čt 06.03.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Königsmark I. / Königsmark I.
so 01.03.1924 (uváděno so 01.03.1924–ne 02.03.1924),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Se Stanleyem v Africe I.
pá 29.02.1924 (uváděno pá 29.02.1924–po 03.03.1924),    Excelsior    Phroso / Phroso
so 01.03.1924 (uváděno čt 06.03.1924–so 08.03.1924),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Se Stanleyem v Africe II.
so 01.03.1924 (uváděno pá 29.02.1924–po 03.03.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Odette I.
so 01.03.1924 (uváděno so 01.03.1924–so 01.03.1924),    Excelsior    Paleček / Däumling, Der
pá 29.02.1924 (uváděno pá 29.02.1924–po 03.03.1924),    Bio Universum    Ninon; Žena proti ženě / Weib gegen Weib
út 04.03.1924 (uváděno út 04.03.1924–čt 06.03.1924),    Kino Republika    Tři živí duchové
út 04.03.1924 (uváděno út 04.03.1924–čt 06.03.1924),    Orania; Urania    Kovárna života
út 04.03.1924 (uváděno út 04.03.1924–čt 06.03.1924),    Bio Universum    Svět za mřížemi
út 04.03.1924 (uváděno út 04.03.1924–čt 06.03.1924),    Excelsior    Postrach silnic / Tom Mix. Sportsdrama der Dämon der Landstrasse.
út 04.03.1924 (uváděno út 04.03.1924–čt 06.03.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Odetta II.; Odeta II. / Odette II.
pá 29.02.1924 (uváděno pá 29.02.1924–čt 06.03.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Königsmark I. / Königsmark I.
pá 07.03.1924 (uváděno pá 07.03.1924–po 10.03.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Königsmark II. / Königsmark II.
pá 07.03.1924 (uváděno pá 07.03.1924–po 10.03.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Königsmark II. / Königsmark II.
pá 07.03.1924 (uváděno so 08.03.1924–po 10.03.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Červený jezdec / rote Reiter, Der
pá 07.03.1924 (uváděno pá 07.03.1924–čt 13.03.1924),    Kino Republika    Kean (Genius a vášeň); Genius a vášeň (Kean); Kean, genius a vášeň
pá 07.03.1924 (uváděno pá 07.03.1924–po 10.03.1924),    Edison    Svatební den s překážkami / gestörte Hochzeitsnacht, Die
pá 07.03.1924 (uváděno pá 07.03.1924–po 10.03.1924),    Excelsior    Jimmy / Jimmy
pá 07.03.1924 (uváděno ne 09.03.1924–ne 09.03.1924),    Edison    Představení pro mládež / Kindervorstellung
pá 07.03.1924 (uváděno so 08.03.1924–so 08.03.1924),    Excelsior    Příboj vln / Welfen preisgegeben, Den
so 08.03.1924 (uváděno so 08.03.1924–ne 09.03.1924),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Sensace
so 08.03.1924 (uváděno ne 09.03.1924–ne 09.03.1924),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Dětské představení
pá 07.03.1924 (uváděno pá 07.03.1924–čt 13.03.1924),    Bio Universum    Příšery Yukonu
ne 09.03.1924 (uváděno pá 07.03.1924–ne 09.03.1924),    Orania; Urania    V boji s minulostí I.
ne 09.03.1924 (uváděno ne 09.03.1924–ne 09.03.1924),    Orania; Urania    Dětské představení
po 10.03.1924 (uváděno po 10.03.1924–po 10.03.1924),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Se Stanleyem v Africe III.
po 10.03.1924 (uváděno po 10.03.1924–út 11.03.1924),    Orania; Urania    V boji s minulostí II.
út 11.03.1924 (uváděno út 11.03.1924–čt 13.03.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Bohéma / Boheme
út 11.03.1924 (uváděno út 11.03.1924–čt 13.03.1924),    Excelsior    Syn madame Sans Gene / Sohn der Madame Gegné, Der
út 11.03.1924 (uváděno út 11.03.1924–čt 13.03.1924),    Bio Universum    Příšery Yukonu; Příšery Yukonu (Perils of the Yukon)
út 11.03.1924 (uváděno út 11.03.1924–čt 13.03.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    On, ona a Hamlet
út 11.03.1924 (uváděno út 11.03.1924–st 12.03.1924),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Zlatovlasá Gejša
út 11.03.1924 (uváděno út 11.03.1924–čt 13.03.1924),    Excelsior    Kid
út 11.03.1924 (uváděno st 12.03.1924–čt 13.03.1924),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Flieger
st 12.03.1924 (uváděno st 12.03.1924–čt 13.03.1924),    Orania; Urania    V boji s minulostí III.
út 11.03.1924 (uváděno pá 14.03.1924–čt 20.03.1924),    Bio Universum    Kolotoč v Prateru; Kolotoč v Prátru; Kolotoč v Práteru aneb Urozený pán a dívka z lidu; Pod věží svatoštěpánskou / Karussel im Prater, Das, oder: Wien, wie es weint und lacht.; Wien wie es weint und lacht.
pá 14.03.1924 (uváděno pá 14.03.1924–po 17.03.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Masky a lidé I. / Menschen u. Masken I.
pá 14.03.1924 (uváděno pá 14.03.1924–po 17.03.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Lawine, Die
pá 14.03.1924 (uváděno so 15.03.1924–so 15.03.1924),    Excelsior    Undine / Undine
pá 14.03.1924 (uváděno pá 14.03.1924–po 17.03.1924),    Excelsior    Zlatý déšť / Goldregen, Der.
pá 14.03.1924 (uváděno pá 14.03.1924–po 17.03.1924),    Kino Republika    Fatty petrolejovým králem / Fatty, der Petroleumkönig
pá 14.03.1924 (uváděno pá 14.03.1924–po 17.03.1924),    Edison    Ninon; Žena proti ženě / Weib gegen Weib
pá 14.03.1924 (uváděno pá 14.03.1924–po 17.03.1924),    Orania; Urania    Zachránění
pá 14.03.1924 (uváděno ne 16.03.1924–ne 16.03.1924),    Orania; Urania    Poslední mohykán
pá 14.03.1924 (uváděno so 15.03.1924–po 17.03.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Nevolnictví / Leibeigenschaft
so 15.03.1924 (uváděno so 15.03.1924–ne 16.03.1924),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Maskovaný aviatik; Maskovaný letec I.
so 15.03.1924 (uváděno ne 16.03.1924–ne 16.03.1924),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Dětské představení
ne 16.03.1924 (uváděno st 19.03.1924–čt 20.03.1924),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Christoph Kolumbus
út 18.03.1924 (uváděno út 18.03.1924–čt 20.03.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Cikán kavalír / Zigeunerkavalier
út 18.03.1924 (uváděno út 18.03.1924–čt 20.03.1924),    Kino Republika    Kletba krásy
út 18.03.1924 (uváděno út 18.03.1924–čt 20.03.1924),    Excelsior    Fairbanks se žení
út 18.03.1924 (uváděno út 18.03.1924–čt 20.03.1924),    Orania; Urania    Mnichovy memoiry
út 18.03.1924 (uváděno út 18.03.1924–čt 20.03.1924),    Excelsior    Láskou k vítězství / Über alles siegt die Liebe.
út 18.03.1924 (uváděno út 18.03.1924–čt 20.03.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Schlagende Wetter
út 18.03.1924 (uváděno út 18.03.1924–čt 20.03.1924),    Edison    Dítě cirku / Zirkuskind
út 18.03.1924 (uváděno út 18.03.1924–čt 20.03.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Masky a lidé II. / Menschen u. Masken II.
pá 21.03.1924 (uváděno pá 21.03.1924−?),    Edison    Pařížská maitresa; Přížská maitressa
pá 21.03.1924 (uváděno ne 23.03.1924–ne 23.03.1924),    Edison    Představení pro mládež
pá 21.03.1924 (uváděno so 22.03.1924–so 22.03.1924),    Excelsior    Červená Karkulka / Rotkäppchen
pá 21.03.1924 (uváděno pá 21.03.1924–po 24.03.1924),    Excelsior    Matčino utrpení I. / Leidensweg einer Mutter, Der
pá 21.03.1924 (uváděno pá 21.03.1924–po 24.03.1924),    Orania; Urania    Robin Zbojník
út 18.03.1924 (uváděno so 22.03.1924–po 24.03.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Démon Cirkus; Demon cirku; Démon cirkusu / Dämon des Zirkus; Zirkusdämon, Der
pá 21.03.1924 (uváděno pá 21.03.1924–po 24.03.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Scharlatan.
pá 21.03.1924 (uváděno pá 21.03.1924−?),    Bio Universum    Pařížská maitresa; Přížská maitressa
pá 21.03.1924 (uváděno pá 21.03.1924–po 24.03.1924),    Kino Republika    Ostrov zbloudilých lodí / Insel der verirrten Schiffe, Die
pá 21.03.1924 (uváděno pá 21.03.1924–po 24.03.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Dráteníkova dceruška I. / Tochter des Rastelbinders I., Die.
so 22.03.1924 (uváděno so 22.03.1924–ne 23.03.1924),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Tom Mix aneb Muž se zlatýma očima
so 22.03.1924 (uváděno ne 23.03.1924–ne 23.03.1924),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Dr. Firoheisen
út 25.03.1924 (uváděno st 26.03.1924–st 26.03.1924),    Excelsior    Červená Karkulka / Rotkäppchen
út 25.03.1924 (uváděno út 25.03.1924–čt 27.03.1924),    Kino Republika    Večer veseloher
út 25.03.1924 (uváděno út 25.03.1924–čt 27.03.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Kočičky / Diwankatzen
út 25.03.1924 (uváděno út 25.03.1924–čt 27.03.1924),    Orania; Urania    Zákon pouště / Gesetz der Wüste
út 25.03.1924 (uváděno út 25.03.1924–čt 27.03.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Inge Larsen
út 25.03.1924 (uváděno út 25.03.1924–čt 27.03.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Dráteníkova dceruška II. / Tochter des Rastelbinders II., Die.; Rastelbinders Töchterlein II.
út 25.03.1924 (uváděno út 25.03.1924–čt 27.03.1924),    Excelsior    Matčino utrpení II. / Leidensweg einer Mutter II., Der.
st 26.03.1924 (uváděno st 26.03.1924–pá 28.03.1924),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Prašnovo hrozné tajemství
út 25.03.1924 (uváděno út 25.03.1924–pá 27.03.1925),    Bio Universum    Syn divokého západu
st 26.03.1924 (uváděno st 26.03.1924–čt 27.03.1924),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Altheidelberg
pá 28.03.1924 (uváděno pá 28.03.1924−?),    Elite (Elitní kino)    Život lásky v přírodě
pá 28.03.1924 (uváděno pá 28.03.1924–po 31.03.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Tochter von Ravenna, Die
pá 28.03.1924 (uváděno pá 28.03.1924–so 29.03.1924),    Bio Universum    Cesta kolem světa za 18 dní I. / Reise um die Erde in 18 Tagen I.
pá 28.03.1924 (uváděno pá 28.03.1924–po 31.03.1924),    Kino Republika    Život lásky v přírodě
pá 28.03.1924 (uváděno pá 28.03.1924–po 31.03.1924),    Edison    Záhadný prsten / rätselhafte Ring, Der.
pá 28.03.1924 (uváděno ne 30.03.1924–ne 30.03.1924),    Edison    Smích nad smích
pá 28.03.1924 (uváděno so 29.03.1924–so 29.03.1924),    Excelsior    Cirkus Jinx / Zirkus Jinx
pá 28.03.1924 (uváděno so 29.03.1924–po 31.03.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Vášeň (Ztracená duše); Vášeň / Leidenschaft
pá 28.03.1924 (uváděno pá 28.03.1924–po 31.03.1924),    Excelsior    Malý Medardus / Junge Medardus
pá 28.03.1924 (uváděno pá 28.03.1924–po 31.03.1924),    Orania; Urania    Manželská nevěra?; Manželská nevěra!?; Manželská nevěra / Ehebruch!?
pá 28.03.1924 (uváděno pá 28.03.1924–po 31.03.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Carmen
pá 28.03.1924 (uváděno pá 28.03.1924–po 31.03.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Úděl komediantů
so 29.03.1924 (uváděno so 29.03.1924–ne 30.03.1924),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Odetta I.
ne 30.03.1924 (uváděno ne 30.03.1924–po 31.03.1924),    Bio Universum    Cesta kolem světa za 18 dní I. / Reise um die Erde in 18 Tagen I.
út 01.04.1924 (uváděno út 01.04.1924–čt 03.04.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Hampelmann, Der
út 01.04.1924 (uváděno út 01.04.1924–čt 03.04.1924),    Edison    Nero
út 01.04.1924 (uváděno út 01.04.1924–čt 03.04.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Kupec benátský
út 01.04.1924 (uváděno út 01.04.1924–čt 03.04.1924),    Kino Republika    Tygr v cirkusu Farini / Tiger des Cirkus Farrina
út 01.04.1924 (uváděno út 01.04.1924–čt 03.04.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Láska a zločin / Liebe u. Verbrechen
út 01.04.1924 (uváděno út 01.04.1924–čt 03.04.1924),    Excelsior    Poušť / Wüste, Die
út 01.04.1924 (uváděno út 01.04.1924–čt 03.04.1924),    Orania; Urania    veseloherní program
út 01.04.1924 (uváděno út 01.04.1924–čt 03.04.1924),    Bio Universum    Cesta kolem světa za 18 dní II. / Reise um die Erde in 18 Tagen II.
st 02.04.1924 (uváděno st 02.04.1924–pá 04.04.1924),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Odetta II.; Odeta II. / Odette II.
so 05.04.1924 (uváděno so 05.04.1924–ne 06.04.1924),    Bio Universum    Fordovy závody ve filmu
pá 04.04.1924 (uváděno pá 04.04.1924–čt 10.04.1924),    Edison    Rosita / Rosita, die Strassensängerin
pá 04.04.1924 (uváděno pá 04.04.1924–po 07.04.1924),    Excelsior    Volání divočiny / Ruf der Wildnis, Der
pá 04.04.1924 (uváděno so 05.04.1924–so 05.04.1924),    Excelsior    Cirkus Jinx / Zirkus Jinx
pá 04.04.1924 (uváděno pá 04.04.1924–po 07.04.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    verlorene Schuh, Der
pá 04.04.1924 (uváděno so 05.04.1924–so 05.04.1924),    Excelsior    Stavitel chrámů / Baumeister des Doms, Der
pá 04.04.1924 (uváděno pá 04.04.1924–čt 10.04.1924),    Orania; Urania    Lucrecia Borgia I.
pá 04.04.1924 (uváděno pá 04.04.1924–po 07.04.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Hotentot
pá 04.04.1924 (uváděno so 05.04.1924–po 07.04.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Země / Erde
pá 04.04.1924 (uváděno pá 04.04.1924–po 07.04.1924),    Kino Republika    V zemi žhavých vášní (Opojení pouště)
so 05.04.1924 (uváděno so 05.04.1924–ne 06.04.1924),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Tygří mládě
so 05.04.1924,    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Moja
čt 03.04.1924 (uváděno pá 04.04.1924–po 07.04.1924),    Bio Universum    Rosita / Rosita, die Strassensängerin
po 07.04.1924 (uváděno po 07.04.1924–út 08.04.1924),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Fata Morgana I.
út 08.04.1924 (uváděno út 08.04.1924–čt 10.04.1924),    Bio Universum    Rudé noci / Rote Nächte.
út 08.04.1924 (uváděno út 08.04.1924–čt 10.04.1924),    Kino Republika    Kořist
út 08.04.1924 (uváděno út 08.04.1924−?),    Excelsior    Lampářova schovanka
út 08.04.1924 (uváděno út 08.04.1924–čt 10.04.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Únos bankéře Fuxe (Sherlock Holmes II.); Únos bankéře Fuxe (Sherlock Holmes) / Entführung des Bankiers Fux, Die.
út 08.04.1924 (uváděno út 08.04.1924–čt 10.04.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Dobrodruh / Abenteuer, Der
út 08.04.1924 (uváděno út 08.04.1924–čt 10.04.1924),    Excelsior    Tygr v cirkusu Farini / Tiger des Cirkus Farrina
út 08.04.1924 (uváděno st 09.04.1924–čt 10.04.1924),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Schöpfungsgeschichte, Die
út 08.04.1924 (uváděno út 08.04.1924–čt 10.04.1924),    Orania; Urania    Lucrecia Borgia II. / Lucrecia Borgia II.
út 08.04.1924 (uváděno út 08.04.1924–čt 10.04.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Paganini
st 09.04.1924 (uváděno st 09.04.1924–pá 11.04.1924),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Fatty karbaníkem
pá 11.04.1924 (uváděno pá 11.04.1924–po 14.04.1924),    Orania; Urania    Fatty blázní po ženění
pá 11.04.1924 (uváděno pá 11.04.1924–po 14.04.1924),    Excelsior    Poklad / Schatz, Der
pá 11.04.1924 (uváděno so 12.04.1924–so 12.04.1924),    Excelsior    Jak Vašíček přišel k nohám / Wie Hans zu seinen Füssen kam
pá 11.04.1924 (uváděno ne 13.04.1924–ne 13.04.1924),    Edison    Představení pro mládež
pá 11.04.1924 (uváděno so 12.04.1924–po 14.04.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Nero
st 09.04.1924 (uváděno pá 11.04.1924–po 14.04.1924),    Bio Universum    Hrůzyplná noc / grausige Nacht, Die; Eine schreckenvolle Nacht
pá 11.04.1924 (uváděno pá 11.04.1924–po 14.04.1924),    Kino Republika    Zlaté údolí / Goldene Tal, Das
pá 11.04.1924 (uváděno pá 11.04.1924–po 14.04.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    alte Gesetz, Das
pá 11.04.1924 (uváděno pá 11.04.1924–po 14.04.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Dobrodružství v říši faraonů; Dobrodružství v zemi faraonů / Abenteuer im Lande Pharaons
pá 11.04.1924 (uváděno pá 11.04.1924–po 14.04.1924),    Edison    Šeik / Sheik, Der
so 12.04.1924 (uváděno so 12.04.1924–ne 13.04.1924),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Postrach silnic / Tom Mix. Sportsdrama der Dämon der Landstrasse.
út 15.04.1924 (uváděno út 15.04.1924–čt 17.04.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    arme Verwandschaft, Die
út 15.04.1924 (uváděno út 15.04.1924–čt 17.04.1924),    Bio Universum    Bídníci (Les misérables.); Bídníci / Miserables, Les (Die Elenden); Menschen unter Menschen
út 15.04.1924 (uváděno út 15.04.1924–čt 17.04.1924),    Kino Republika    Mladý maharadža; Mladý Maharadža / junge Maharadscha, Der
út 15.04.1924 (uváděno út 15.04.1924–čt 17.04.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Sněžný ráj / Paradies im Schnee
út 15.04.1924 (uváděno út 15.04.1924–st 16.04.1924),    Excelsior    Vězeň ve tvrzi; Vězeň ve tvrzi d´ I f. / Gefangene auf Castell d´ If, Der
út 15.04.1924 (uváděno út 15.04.1924–čt 17.04.1924),    Orania; Urania    Umrlčí ruka
út 15.04.1924 (uváděno út 15.04.1924–čt 17.04.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Luciano Albertiniho největší dobrodružství / Luciano Albertini
st 16.04.1924 (uváděno st 16.04.1924−?),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Dřímající sopka
pá 18.04.1924 (uváděno so 19.04.1924–čt 24.04.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    J.N.R.J.
so 19.04.1924 (uváděno so 19.04.1924–čt 24.04.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Cirkusáček / Zirkuskind
pá 18.04.1924 (uváděno so 19.04.1924–po 21.04.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Sodoma a Gomora I.; Sodoma a Gommorha I.; Sodoma a Gomorrha I. Hřích / Sodom und Gomorrha I.
so 19.04.1924 (uváděno so 19.04.1924–po 21.04.1924),    Bio Universum    Čarovné oči / Zauberaugen; Zaubernde Augen
so 19.04.1924 (uváděno so 19.04.1924–po 21.04.1924),    Orania; Urania    Princezna Suvarinova
so 19.04.1924 (uváděno so 19.04.1924–po 21.04.1924),    Excelsior    Markýza de Clermont / Marquise de Clermont
so 19.04.1924 (uváděno so 19.04.1924–po 21.04.1924),    Edison    Princezna z Nemanic / Bettelprinzessin, Die
so 19.04.1924 (uváděno ne 20.04.1924–po 21.04.1924),    Edison    Představení pro mládež
so 19.04.1924 (uváděno so 19.04.1924–čt 24.04.1924),    Kino Republika    Cirkusáček / Zirkuskind
út 22.04.1924 (uváděno út 22.04.1924–čt 24.04.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Sodoma Gomorrha II. (Trest.) / Sodom und Gomorrha II.
st 23.04.1924 (uváděno st 23.04.1924–čt 24.04.1924),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Auge des Budha, Das
st 23.04.1924 (uváděno út 22.04.1924–čt 24.04.1924),    Excelsior    Panenský ráj / jungfräuliche Paradies, Das
st 23.04.1924 (uváděno út 22.04.1924–čt 24.04.1924),    Edison    Er will
st 23.04.1924 (uváděno st 23.04.1924–pá 25.04.1924),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Breitbart, král železa
út 22.04.1924 (uváděno út 22.04.1924–čt 24.04.1924),    Bio Universum    Ženy s ostrova Tahiti; Ženy z ostrova Tahiti
pá 25.04.1924 (uváděno ne 27.04.1924–ne 27.04.1924),    Edison    Představení pro mládež
pá 25.04.1924 (uváděno pá 25.04.1924–po 28.04.1924),    Excelsior    On si namlouvá atd.; On si namlouvá / Er will
pá 25.04.1924 (uváděno so 26.04.1924–čt 26.04.1923),    Excelsior    Nevinně nařčen / Unschuldig verdächtig; Ungerecht Verurteilt
pá 25.04.1924 (uváděno pá 25.04.1924–čt 01.05.1924),    Edison    Kolotoč v Prateru; Kolotoč v Prátru; Kolotoč v Práteru aneb Urozený pán a dívka z lidu; Pod věží svatoštěpánskou / Karussel im Prater, Das, oder: Wien, wie es weint und lacht.; Wien wie es weint und lacht.
pá 25.04.1924 (uváděno pá 25.04.1924–po 28.04.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Úskalí minulosti / Klippen der Vergangenheit
pá 25.04.1924 (uváděno pá 25.04.1924–po 28.04.1924),    Orania; Urania    On se dal k mariňákům
pá 25.04.1924 (uváděno pá 25.04.1924–po 28.04.1924),    Bio Universum    Pařížská apačka; Apačská láska (Paříž); Apačská láska / Apachin von Paris, Die
pá 25.04.1924 (uváděno so 26.04.1924–po 28.04.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Tragedie na farmě / Tragödie auf der Farm. (Ein Weib ist nie wie das andere).
pá 25.04.1924 (uváděno pá 25.04.1924–po 28.04.1924),    Kino Republika    Zlatá Lilly; Zlatá Lilly z Broodwaye / goldene Lilly von Broodwaye, Die
so 26.04.1924 (uváděno so 26.04.1924–ne 27.04.1924),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Pomsta žlutého muže / Rache des gelben Mannes, Die
út 29.04.1924 (uváděno út 29.04.1924–čt 01.05.1924),    Kino Republika    Kočovníci severu / Nomaden des Nordens, Die; Pfadfinder des Nordens
út 29.04.1924 (uváděno út 29.04.1924–čt 01.05.1924),    Bio Universum    Tři zlaťáky
út 29.04.1924 (uváděno út 29.04.1924–čt 01.05.1924),    Excelsior    Slečna paní
út 29.04.1924 (uváděno út 29.04.1924–so 31.05.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Polikuška / Polikuschka
út 29.04.1924 (uváděno út 29.04.1924–čt 01.05.1924),    Orania; Urania    Ostrov zbloudilých lodí / Insel der verirrten Schiffe, Die
út 29.04.1924 (uváděno út 29.04.1924–so 01.05.1926),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Taťána / Tatjana
út 29.04.1924 (uváděno út 29.04.1924–čt 01.05.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Zigeunerrache
čt 01.05.1924 (uváděno pá 02.05.1924–čt 08.05.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Pat a Patachon fotografují; Patt a Patachon fotografují / Patt und Pattachon fotographiert; Patt und Pattachon als Photographen
čt 01.05.1924 (uváděno pá 02.05.1924–po 05.05.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Austreibung, Die
čt 01.05.1924 (uváděno pá 02.05.1924–po 05.05.1924),    Edison    Lockungen der Grosstadt
pá 02.05.1924 (uváděno pá 02.05.1924–po 05.05.1924),    Excelsior    Brigantova pomsta / Brigantenrache
so 03.05.1924 (uváděno pá 02.05.1924–po 05.05.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Tajemství Mariina dvorce / Geheimnis d. Brückenkopf, Das
pá 02.05.1924 (uváděno pá 02.05.1924–po 05.05.1924),    Bio Universum    Richard Lví srdce
pá 02.05.1924 (uváděno pá 02.05.1924–čt 08.05.1924),    Kino Republika    Pat a Patachon fotografují; Patt a Patachon fotografují / Patt und Pattachon fotographiert; Patt und Pattachon als Photographen
út 06.05.1924 (uváděno út 06.05.1924–čt 08.05.1924),    Bio Universum    Ve spárech velkoměsta
út 06.05.1924 (uváděno út 06.05.1924–čt 08.05.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Rob Roy
út 06.05.1924 (uváděno út 06.05.1924–čt 08.05.1924),    Edison    Bláhové ženy (Foolish wives) / Tolle Weiber
út 06.05.1924 (uváděno út 06.05.1924–čt 08.05.1924),    Orania; Urania    Ztracený syn
út 06.05.1924 (uváděno út 06.05.1924–čt 08.05.1924),    Excelsior    Zatykač / Steckbrief, Der
út 06.05.1924 (uváděno út 06.05.1924–čt 08.05.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Nepřítel lidu / Menschenfeind, Der
pá 09.05.1924 (uváděno pá 09.05.1924–po 12.05.1924),    Excelsior    Hurikán / Hurrikan
pá 09.05.1924 (uváděno so 10.05.1924–po 12.05.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Rokle smrti / Todesschlucht, Der
čt 08.05.1924 (uváděno pá 09.05.1924–po 12.05.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Seelen zu verkaufen
pá 09.05.1924 (uváděno pá 09.05.1924–po 12.05.1924),    Orania; Urania    Putička; Putička (Grandma´s boy)
pá 09.05.1924 (uváděno pá 09.05.1924–po 12.05.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Trosečníci na morové lodi / Schiffbrüchigen auf dem Pestschiffe.
pá 09.05.1924 (uváděno pá 09.05.1924–po 12.05.1924),    Bio Universum    Román číšnice / Roman einer Kellnerin, Der
pá 09.05.1924 (uváděno pá 09.05.1924–po 12.05.1924),    Kino Republika    Jockey královny Bess
pá 09.05.1924 (uváděno pá 09.05.1924–po 12.05.1924),    Edison    Román číšnice / Roman einer Kellnerin, Der
út 13.05.1924 (uváděno út 13.05.1924–čt 15.05.1924),    Bio Universum    V drápech osudu (Vesnický kovář); Vesnický kovář / Dorfschmied
út 13.05.1924 (uváděno út 13.05.1924–čt 15.05.1924),    Kino Republika    Láska není špás / Liebe ist kein Spass, Die.
út 13.05.1924 (uváděno út 13.05.1924–čt 15.05.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Tragická noc; Tragická noc lásky / Tragödie einer Liebesnacht
út 13.05.1924 (uváděno út 13.05.1924–čt 15.05.1924),    Edison    Zlatarica; Zlatarica aneb Krásná Černohorka; Zlataryca / schöne Montenegrinerin, Die; Zlataryca, die schöne Montenegrinerin
út 13.05.1924 (uváděno st 14.05.1924–čt 15.05.1924),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Mit den Zugvögeln nach Afrika
út 13.05.1924 (uváděno út 13.05.1924–čt 15.05.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    O dívčí čest / Mädchenehre
st 14.05.1924 (uváděno út 13.05.1924–čt 15.05.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Gobseck, der König der Pariser Wucherer
út 13.05.1924 (uváděno út 13.05.1924–út 15.04.1924),    Excelsior    Dítě přírody neb bez kultury / Kind der Natur, Das, oder: Ohne Kultur
pá 16.05.1924 (uváděno pá 16.05.1924−?),    Central; Zentral; Centrální kino    Boxmatch George Carpentier - Artur Townley
pá 16.05.1924 (uváděno pá 16.05.1924–po 19.05.1924),    Excelsior    Manželská nevěra?; Manželská nevěra!?; Manželská nevěra / Ehebruch!?
pá 16.05.1924 (uváděno pá 16.05.1924–po 19.05.1924),    Kino Republika    Daleko za Nilem...
pá 16.05.1924 (uváděno pá 16.05.1924–po 19.05.1924),    Orania; Urania    Dobrodružství v říši faraonů; Dobrodružství v zemi faraonů / Abenteuer im Lande Pharaons
pá 16.05.1924 (uváděno pá 16.05.1924–po 19.05.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Samstag nachts
pá 16.05.1924 (uváděno pá 16.05.1924–po 19.05.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Brown, pes severu / Brown der Hund aus dem Norden
pá 16.05.1924 (uváděno pá 16.05.1924–po 19.05.1924),    Edison    Drei lebende Geister
pá 16.05.1924 (uváděno so 17.05.1924–po 19.05.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    David Mazlíček; David mazlíček (Toll. Able David) / David, das Muttersöhnchen (Toll. Able David).
út 20.05.1924 (uváděno st 21.05.1924–čt 22.05.1924),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    verlorene Schuh, Der
út 20.05.1924 (uváděno út 20.05.1924–čt 22.05.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Liebe Pilgerfahrt, Der
út 20.05.1924 (uváděno út 20.05.1924–čt 22.05.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Tělo, svět, ďábel (Manslaughter); Tělo - svět - ďábel / Weib-Welt-Teufel; Weib, Welt, Teufel.
út 20.05.1924 (uváděno út 20.05.1924–čt 22.05.1924),    Edison    Tajemný mstitel
út 20.05.1924 (uváděno út 20.05.1924–čt 22.05.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Mladý Medardus / junge Metardus, Der
út 20.05.1924 (uváděno út 20.05.1924–čt 22.05.1924),    Orania; Urania    Boccaciova milostná dobrodružství
út 20.05.1924 (uváděno út 20.05.1924–čt 22.05.1924),    Excelsior    Pomsta žlutého muže / Rache des gelben Mannes, Die
út 20.05.1924 (uváděno út 20.05.1924–čt 22.05.1924),    Kino Republika    Podvržené štěstí; Opovržené štěstí / Glück im Dunkel, Das
pá 23.05.1924 (uváděno pá 23.05.1924–po 26.05.1924),    Excelsior    Zrození Antikrista / Geburt des Antichrist, Die
pá 23.05.1924 (uváděno pá 23.05.1924–po 26.05.1924),    Kino Republika    O korunu a lásku I.
pá 23.05.1924 (uváděno pá 23.05.1924–po 26.05.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Zirkuskind, Das
pá 23.05.1924 (uváděno pá 23.05.1924–po 26.05.1924),    Orania; Urania    Ninon; Žena proti ženě / Weib gegen Weib
pá 23.05.1924 (uváděno pá 23.05.1924–po 26.05.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Ostrov utrpení / Insel der Leidenden, Die
pá 23.05.1924 (uváděno pá 23.05.1924–po 26.05.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Probuzené svědomí aneb Cesta k bohu / Selbsterkenntnis
pá 23.05.1924 (uváděno pá 23.05.1924–čt 29.05.1924),    Edison    Tragedie lásky I. / Tragödie der Liebe I., Die
pá 23.05.1924 (uváděno út 27.05.1924–čt 29.05.1924),    Kino Republika    O korunu a lásku II.
út 27.05.1924 (uváděno út 27.05.1924–čt 29.05.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Muž bez srdce / Mann ohne Herz, Der
út 27.05.1924 (uváděno út 27.05.1924–čt 29.05.1924),    Orania; Urania    Pode dvěma vlajkami
út 27.05.1924 (uváděno út 27.05.1924–čt 29.05.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Wanata / Wanata, das Indianermädchen
út 27.05.1924 (uváděno út 27.05.1924–čt 29.05.1924),    Edison    Tragedie lásky II.
út 27.05.1924 (uváděno út 27.05.1924–čt 29.05.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Pariseta I. / Parisette I.
út 27.05.1924 (uváděno út 27.05.1924–čt 29.05.1924),    Excelsior    Pařížská apačka; Apačská láska (Paříž); Apačská láska / Apachin von Paris, Die
pá 30.05.1924 (uváděno pá 30.05.1924–čt 05.06.1924),    Kino Republika    Patt a Pattachon, zprostředkovatelé sňatků; Pat a Patachon jako prostředkovatelé sňatků; Patt a Patachon sprostředkovatelé sňatku / Patt und Pattachon als Heiratsvermittler
pá 30.05.1924 (uváděno pá 30.05.1924–čt 05.06.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Patt und Pattachon als Heiratsvermittler, oder: Liebe im Schnee
pá 30.05.1924 (uváděno so 31.05.1924–po 02.06.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Vše pro peníze
čt 29.05.1924 (uváděno čt 29.05.1924–ne 01.06.1924),    Bio Universum    Ulička hříchu lásky
pá 30.05.1924 (uváděno pá 30.05.1924–po 02.06.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Mladý maharadža; Mladý Maharadža / junge Maharadscha, Der
pá 30.05.1924 (uváděno pá 30.05.1924–po 02.06.1924),    Orania; Urania    Zlaté údolí / Goldene Tal, Das
pá 30.05.1924 (uváděno pá 30.05.1924–po 02.06.1924),    Excelsior    Trosečnice na Lady Letty / Schiffbrüchige der "Lady Letty", Die
po 02.06.1924 (uváděno po 02.06.1924–čt 05.06.1924),    Bio Universum    Čtyří příšerní jezdci I.
út 03.06.1924 (uváděno út 03.06.1924–čt 05.06.1924),    Edison    V drápech osudu (Vesnický kovář); Vesnický kovář / Dorfschmied
út 03.06.1924 (uváděno út 03.06.1924–čt 05.06.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Ostrov zbloudilých lodí / Insel der verirrten Schiffe, Die
út 03.06.1924 (uváděno út 03.06.1924–čt 05.06.1924),    Excelsior    Tom Mix: Muž se zlatýma očima / TOM MIX: Söhne der Wildniss (Der Mann mit den Goldaugen)
út 03.06.1924 (uváděno út 03.06.1924–čt 05.06.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Pariseta II. Stopa / Parisette II.
pá 06.06.1924 (uváděno so 07.06.1924–po 09.06.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Bídníci (Les misérables.); Bídníci / Miserables, Les (Die Elenden); Menschen unter Menschen
pá 06.06.1924 (uváděno pá 06.06.1924−?),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Čas jsou peníze, aneb Jak se vyléčí mužíček
pá 06.06.1924 (uváděno pá 06.06.1924–po 09.06.1924),    Kino Republika    Ostrov lásky / Liebesinsel, Die; Insel der Liebe
pá 06.06.1924 (uváděno pá 06.06.1924–po 09.06.1924),    Bio Universum    Prokleté město
pá 06.06.1924 (uváděno pá 06.06.1924–po 09.06.1924),    Excelsior    Fatty petrolejovým králem / Fatty, der Petroleumkönig
pá 06.06.1924 (uváděno pá 06.06.1924–po 09.06.1924),    Edison    Ostrov lásky / Liebesinsel, Die; Insel der Liebe
pá 06.06.1924 (uváděno pá 06.06.1924–po 09.06.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Vater Langbein
so 07.06.1924 (uváděno so 07.06.1924−?),    Orania; Urania    Démantová královna
út 10.06.1924 (uváděno út 10.06.1924–čt 12.06.1924),    Kino Republika    Pád Tomova domu (Starý domov) / Umstürmte Heimat
st 11.06.1924 (uváděno út 10.06.1924–čt 12.06.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Mensch, Der.
út 10.06.1924 (uváděno út 10.06.1924–čt 12.06.1924),    Excelsior    Kabaret U netopýra aneb Mumraj lásky / Kabarett zur Fledermaus, Das
út 10.06.1924 (uváděno út 10.06.1924–čt 12.06.1924),    Bio Universum    Palčivé šílenství lásky
út 10.06.1924 (uváděno út 10.06.1924–čt 12.06.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Pariseta III. Nepravý pastor / Parisette III.
pá 13.06.1924 (uváděno pá 13.06.1924–po 16.06.1924),    Excelsior    Tajemství pancéřové síně I. Synové noci / Geheimnis der Panzerkammer I., Das
pá 13.06.1924 (uváděno so 14.06.1924–po 16.06.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Rudé noci / Rote Nächte.
pá 13.06.1924 (uváděno pá 13.06.1924–ne 16.03.1924),    Kino Republika    On umí všecko; On umí všechno / Er kann alles
pá 13.06.1924 (uváděno pá 13.06.1924–po 16.06.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Finanzen des Grosherzogs
čt 12.06.1924 (uváděno pá 13.06.1924–po 16.06.1924),    Edison    Mučednice / Märtyrerin, Die
pá 13.06.1924 (uváděno pá 13.06.1924–po 16.06.1924),    Bio Universum    Třetí poplach / Dritter Alarm
pá 13.06.1924 (uváděno pá 13.06.1924–po 16.06.1924),    Orania; Urania    Kolotoč v Prateru; Kolotoč v Prátru; Kolotoč v Práteru aneb Urozený pán a dívka z lidu; Pod věží svatoštěpánskou / Karussel im Prater, Das, oder: Wien, wie es weint und lacht.; Wien wie es weint und lacht.
pá 13.06.1924 (uváděno pá 13.06.1924–po 16.06.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    On umí všecko; On umí všechno / Er kann alles
út 17.06.1924 (uváděno út 17.06.1924–čt 19.06.1924),    Bio Universum    Hrdinové zrádných moří
út 17.06.1924 (uváděno út 17.06.1924–čt 19.06.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Pariseta IV. Tajemství markýze z Costabelly / Parisette IV.
út 17.06.1924 (uváděno út 17.06.1924–čt 19.06.1924),    Orania; Urania    Na prahu smrti
út 17.06.1924 (uváděno út 17.06.1924–čt 19.06.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Syn amerického západu / Pioniere des Westens
út 17.06.1924 (uváděno út 17.06.1924–út 17.06.1924),    Kino Republika    Cesta kolem republiky
út 17.06.1924 (uváděno út 17.06.1924–čt 19.06.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    I.N.R.I.
út 17.06.1924 (uváděno út 17.06.1924–čt 19.06.1924),    Excelsior    Pařížské grisety / Pariser Grisetten
st 18.06.1924 (uváděno pá 18.07.1924–po 21.07.1924),    Bio Universum    Frivolní žena, aneb Křižovatky novoyorské; Frivolní žena / Schamlose, Die
pá 20.06.1924 (uváděno pá 20.06.1924–po 23.06.1924),    Excelsior    Z deníku mnichova / Memorien eines Mönches, Die
pá 20.06.1924 (uváděno so 21.06.1924–po 23.06.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Sodoma a Gomora I.; Sodoma a Gommorha I.; Sodoma a Gomorrha I. Hřích / Sodom und Gomorrha I.
pá 20.06.1924 (uváděno pá 20.06.1924–po 23.06.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Löwe von Venedig
pá 20.06.1924 (uváděno pá 20.06.1924–po 23.06.1924),    Bio Universum    Madony a muži
pá 20.06.1924 (uváděno pá 20.06.1924–po 23.06.1924),    Edison    Tragödie der Liebe II., Die
pá 20.06.1924 (uváděno pá 20.06.1924–po 23.06.1924),    Orania; Urania    Román dvou srdcí / Roman zweier Herzen
pá 20.06.1924 (uváděno pá 20.06.1924–po 23.06.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Indický hrob I. / indisches Grabmal I., Das
pá 20.06.1924 (uváděno pá 20.06.1924–út 23.06.1925),    Kino Republika    Irčin románek
pá 20.06.1924 (uváděno út 24.06.1924–čt 26.06.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Indický hrob II.; Indický hrob II. Tygr ešnapurský / Indisches Grabmal II.
út 24.06.1924 (uváděno út 24.06.1924–čt 26.06.1924),    Bio Universum    Neohrožený Tom
út 24.06.1924 (uváděno út 24.06.1924–čt 26.06.1924),    Orania; Urania    Kdo z koho
út 24.06.1924 (uváděno út 24.06.1924–čt 26.06.1924),    Kino Republika    Irča v pensionátě
út 24.06.1924 (uváděno út 24.06.1924–čt 26.06.1924),    Excelsior    Zlatarica; Zlatarica aneb Krásná Černohorka; Zlataryca / schöne Montenegrinerin, Die; Zlataryca, die schöne Montenegrinerin
út 24.06.1924 (uváděno út 24.06.1924–čt 26.06.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Neritas vincit.
út 24.06.1924 (uváděno út 24.06.1924–čt 26.06.1924),    Edison    Gräfin von Montmartre II., Die
pá 27.06.1924 (uváděno pá 27.06.1924–po 30.06.1924),    Orania; Urania    Zbloudilost ženské duše
pá 27.06.1924 (uváděno pá 27.06.1924–po 30.06.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Er bei der Marine
pá 27.06.1924 (uváděno pá 27.06.1924–po 30.06.1924),    Excelsior    Samson a Dalila / Samson u. Delila
čt 26.06.1924 (uváděno pá 27.06.1924–po 30.06.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Slavné uvítání presidenta Masaryka v Brně 21. a 23. tm.; Příjezd a uvítání p. presidenta Masaryka v Bnrě; Příjezd a uvítání pana presidenta Masaryka v Brně 21. a 22. června
pá 27.06.1924 (uváděno pá 27.06.1924–po 30.06.1924),    Bio Universum    Amore rossi (Žhavá láska.); Žhavá láska (Amore rossi.); Amore Rosso (Žhavá láska)
pá 27.06.1924 (uváděno pá 27.06.1924–po 30.06.1924),    Kino Republika    Její království
pá 27.06.1924 (uváděno pá 27.06.1924–po 30.06.1924),    Edison    Půlnoční světlo / Licht um Mitternacht, Das
út 01.07.1924 (uváděno út 01.07.1924–čt 03.07.1924),    Edison    Junge Medardus, Der
út 01.07.1924 (uváděno út 01.07.1924–út 03.06.1924),    Bio Universum    To byla noc.......!
út 01.07.1924 (uváděno út 01.07.1924–čt 03.07.1924),    Orania; Urania    Tmavá ulička newyorská; Tmavá ulice v New-Yorku / dunkle Gasse von New-York, Die
út 01.07.1924 (uváděno út 01.07.1924–čt 03.07.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Oko mrtvého
út 01.07.1924 (uváděno út 01.07.1924–čt 03.07.1924),    Kino Republika    Tajemství jeho ženy (Půlnoční svatba)
út 01.07.1924 (uváděno út 01.07.1924–čt 03.07.1924),    Excelsior    Večer smíchu / Lachabend, Ein
pá 04.07.1924 (uváděno pá 04.07.1924–po 07.07.1924),    Kino Republika    My dobudeme svět
pá 04.07.1924 (uváděno pá 04.07.1924–ne 06.07.1924),    Excelsior    Dcera hrobníkova / Tochter des Totengräbers, Die; Totengräbers Töchterlein, Das
pá 04.07.1924 (uváděno pá 04.07.1924–po 07.07.1924),    Bio Universum    Lživé rty
pá 04.07.1924 (uváděno pá 04.07.1924–po 07.07.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    V zemi žhavých vášní (Opojení pouště)
pá 04.07.1924 (uváděno pá 04.07.1924−?),    Edison    Arabská láska
pá 04.07.1924 (uváděno pá 04.07.1924−?),    Orania; Urania    Věruška z jezerního dvorce
út 08.07.1924 (uváděno út 08.07.1924–čt 10.07.1924),    Bio Universum    Pomsta (When a man sees red.); Zločin kapitána Suttona aneb Pomsta / Rache
út 08.07.1924 (uváděno út 08.07.1924–pá 11.07.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Potápěč z Dorcasu / Taucher von Dorkas, Der
pá 11.07.1924 (uváděno pá 11.07.1924–pá 13.06.1924),    Bio Universum    Konec cesty
út 15.07.1924 (uváděno út 15.07.1924–čt 17.07.1924),    Bio Universum    Trestanec číslo 4488 aneb Zápas lásky
pá 18.07.1924 (uváděno pá 18.07.1924–po 21.07.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Patt und Pattachon als Photographen
ne 20.07.1924 (uváděno út 22.07.1924–čt 24.07.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Roman einer Probiermamsell
út 22.07.1924 (uváděno pá 25.07.1924–po 28.07.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Courtisane von Venedig
út 22.07.1924 (uváděno út 22.07.1924–čt 24.07.1924),    Bio Universum    Po stopách zlého činu
út 22.07.1924 (uváděno út 22.07.1924–čt 24.07.1924),    Edison    Ostrov utrpení / Insel der Leidenden, Die
pá 25.07.1924 (uváděno pá 25.07.1924–po 28.07.1924),    Bio Universum    Anatolovy aféry
pá 25.07.1924 (uváděno pá 25.07.1924−?),    Edison    Eugénie Grandetová
pá 25.07.1924 (uváděno pá 25.07.1924–po 28.07.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Slečna liliput, obrovská hračka
čt 24.07.1924 (uváděno pá 25.07.1924–po 28.07.1924),    Kino Republika    Modelka / Modell, Das
po 28.07.1924 (uváděno út 29.07.1924–čt 31.07.1924),    Excelsior    Co s tolika miliony? / Zu viel Milionen.
út 29.07.1924 (uváděno út 29.07.1924–čt 31.07.1924),    Bio Universum    Oběť žárlivosti
út 29.07.1924 (uváděno út 29.07.1924–čt 31.07.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Tajemství stříbrného auta
út 29.07.1924 (uváděno út 29.07.1924–čt 31.07.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Kohlliesels Töchter
út 29.07.1924 (uváděno út 29.07.1924–čt 31.07.1924),    Kino Republika    Margot krásná kokota
pá 01.08.1924 (uváděno ne 03.08.1924–ne 03.08.1924),    Edison    Představení pro mládež
pá 01.08.1924 (uváděno pá 01.08.1924–po 04.08.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Znáte své muže?
pá 01.08.1924 (uváděno pá 01.08.1924–po 04.08.1924),    Excelsior    Má jest vina (Mea culpa)
pá 01.08.1924 (uváděno pá 01.08.1924–po 04.08.1924),    Bio Universum    Tajemství starého mlýna / Geheimnis der alten Mühle, Das
pá 01.08.1924 (uváděno pá 01.08.1924–po 04.08.1924),    Kino Republika    Tarzanova dobrodružství / Tarzans Abenteuer
pá 01.08.1924 (uváděno pá 01.08.1924–po 04.08.1924),    Orania; Urania    V sedmém nebi
pá 01.08.1924 (uváděno pá 01.08.1924−?),    Edison    Neohrožený Tom
út 05.08.1924 (uváděno út 05.08.1924–čt 07.08.1924),    Bio Universum    Pařížský hokynář Crainquebille; Pařížský hokynář Rainquebille
út 05.08.1924 (uváděno út 05.08.1924–čt 07.08.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Miliardové souper
út 05.08.1924 (uváděno út 05.08.1924–čt 07.08.1924),    Orania; Urania    Tygr v cirkusu Farini / Tiger des Cirkus Farrina
út 05.08.1924 (uváděno út 05.08.1924–čt 07.08.1924),    Kino Republika    její špatná pověst / Ihr schlechter Ruf
pá 08.08.1924 (uváděno pá 08.08.1924–po 11.08.1924),    Kino Republika    Dítě karnevalu (Směj se, paňáco); Směj se paňaco; Dítě karneválu (Směj se, paňáco); Směj se, paňáco! / Kind des Karnevals, Ein
út 05.08.1924 (uváděno út 05.08.1924–čt 07.08.1924),    Excelsior    Deváté přikázání; Deváté přikázání aneb Vinníci / neunte Gebot, Das, oder: Die Schuldigen
pá 08.08.1924 (uváděno pá 08.08.1924–po 11.08.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Ženy z ostrovů / Inselweiber
pá 08.08.1924 (uváděno pá 08.08.1924–po 11.08.1924),    Excelsior    Trosečníci osudu / Kampf mit dem Schicksal, Der
pá 08.08.1924 (uváděno út 08.01.1924–čt 10.01.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Hrabě a tanečnice
pá 08.08.1924 (uváděno pá 08.08.1924–po 11.08.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Boccaccios Liebesnächte
pá 08.08.1924 (uváděno pá 08.08.1924–po 11.08.1924),    Edison    Rose von Brodway, Die
pá 08.08.1924 (uváděno pá 08.08.1924–po 11.08.1924),    Orania; Urania    Královna Moulin Rouge
pá 08.08.1924 (uváděno pá 08.08.1924–út 12.08.1924),    Bio Universum    Já jsem vinna...!
út 12.08.1924 (uváděno út 12.08.1924–čt 14.08.1924),    Edison    Bídníci (Les misérables.); Bídníci / Miserables, Les (Die Elenden); Menschen unter Menschen
út 12.08.1924 (uváděno út 12.08.1924–čt 14.08.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Pomsta emirova aneb Muž na lahvi; Muž na láhvi / Mann auf der Flasche, Der
út 12.08.1924 (uváděno út 12.08.1924–čt 14.08.1924),    Orania; Urania    Podvržené štěstí; Opovržené štěstí / Glück im Dunkel, Das
út 12.08.1924 (uváděno út 12.08.1924–čt 14.08.1924),    Bio Universum    Zpověď svobodné matky; Můžete ji odsoudit? (Zpověď svobodné matky.) / Könnt ihr sie verurteilen? (Die Beichte einer ledigen Mutter)
út 12.08.1924 (uváděno út 12.08.1924–čt 14.08.1924),    Kino Republika    Tropická vášeň
út 12.08.1924 (uváděno út 12.08.1924–čt 14.08.1924),    Excelsior    Cikánská láska / Zigeunerliebe
út 12.08.1924 (uváděno út 12.08.1924–čt 14.08.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Monika Vogelsang
pá 15.08.1924 (uváděno ne 17.08.1924–ne 17.08.1924),    Edison    Představení pro mládež
pá 15.08.1924 (uváděno pá 15.08.1924–po 18.08.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Pomsta (When a man sees red.); Zločin kapitána Suttona aneb Pomsta / Rache
pá 15.08.1924 (uváděno pá 15.08.1924–po 18.08.1924),    Orania; Urania    Má holčička
so 16.08.1924 (uváděno pá 15.08.1924–po 18.08.1924),    Kino Republika    Padouch kavalír / Schurkenkavalier, Der
so 16.08.1924 (uváděno so 16.08.1924–po 18.08.1924),    Excelsior    Čarovné oči / Zauberaugen; Zaubernde Augen
pá 15.08.1924 (uváděno so 16.08.1924–po 18.08.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Matička / Mutter
pá 15.08.1924 (uváděno pá 15.08.1924–po 18.08.1924),    Bio Universum    Železná ruka / eiserne Hand, Die
pá 15.08.1924 (uváděno pá 15.08.1924–po 18.08.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Schönheitspreis
pá 15.08.1924 (uváděno pá 15.08.1924–po 18.08.1924),    Edison    Černý pirát / schwarze Pirat, Der
út 19.08.1924 (uváděno út 19.08.1924–čt 21.08.1924),    Edison    Im Rausch der Miliarden
út 19.08.1924 (uváděno út 19.08.1924–čt 21.08.1924),    Bio Universum    Tajemství věčného mládí / Geheimnis der ewigen Jugend, Das
út 19.08.1924 (uváděno út 19.08.1924–čt 21.08.1924),    Orania; Urania    Tajuplný poklad
út 19.08.1924 (uváděno út 19.08.1924–čt 21.08.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Rokle smrti aneb jezdec prérie / Schluch des Todes, Die
út 19.08.1924 (uváděno út 19.08.1924–čt 21.08.1924),    Kino Republika    Slavík z Brodwaye; Slavík z Broadwaye / Nachtigall vom Broadway, Die
út 19.08.1924 (uváděno út 19.08.1924–čt 21.08.1924),    Excelsior    Kočovníci severu / Nomaden des Nordens, Die; Pfadfinder des Nordens
út 19.08.1924 (uváděno út 19.08.1924–čt 21.08.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Křivá přísaha / Meineid
pá 22.08.1924 (uváděno pá 22.08.1924–po 25.08.1924),    Kino Republika    Kdo jest vinen?
pá 22.08.1924 (uváděno pá 22.08.1924–po 25.08.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Spravedlnost po 20 letech aneb Roznašečka chleba / Brotausträgerin, Die
pá 22.08.1924 (uváděno pá 22.08.1924–po 25.08.1924),    Edison    Hrůzyplná noc / grausige Nacht, Die; Eine schreckenvolle Nacht
pá 22.08.1924 (uváděno pá 22.08.1924–po 25.08.1924),    Orania; Urania    Tragedie lásky I. / Tragödie der Liebe I., Die
pá 22.08.1924 (uváděno pá 22.08.1924–po 25.08.1924),    Excelsior    Sing-Sing, město němých / Sing-Sing, die Stadt der Stummen
pá 22.08.1924 (uváděno pá 22.08.1924–po 25.08.1924),    Bio Universum    Na mostě smrti
pá 22.08.1924 (uváděno so 23.08.1924–po 25.08.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Cirkusáček / Zirkuskind
út 26.08.1924 (uváděno út 26.08.1924–čt 28.08.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Kolotoč života / Karussel des Lebens
út 26.08.1924 (uváděno út 26.08.1924–čt 28.08.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Tančící bloud / tanzende Tor, Der
út 26.08.1924 (uváděno út 26.08.1924–čt 28.08.1924),    Edison    Starý zákon / alte Gesetz, Das
út 26.08.1924 (uváděno út 26.08.1924–čt 28.08.1924),    Orania; Urania    Tragedie lásky III.
út 26.08.1924 (uváděno út 26.08.1924–čt 28.08.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Úpisy smrti / Schlucht des Todes
út 26.08.1924 (uváděno út 26.08.1924–čt 28.08.1924),    Excelsior    Zlatá Lilly; Zlatá Lilly z Broodwaye / goldene Lilly von Broodwaye, Die
út 26.08.1924 (uváděno út 26.08.1924–čt 28.08.1924),    Bio Universum    Plamenná slova
út 26.08.1924 (uváděno út 26.08.1924–čt 28.08.1924),    Kino Republika    Žlutá růže
pá 29.08.1924 (uváděno pá 29.08.1924–po 01.09.1924),    Bio Universum    Tragedie svatební noci
pá 29.08.1924 (uváděno pá 29.08.1924–po 01.09.1924),    Edison    Cesta kolem světa za 18 dní I. / Reise um die Erde in 18 Tagen I.
pá 29.08.1924 (uváděno ne 31.08.1924–ne 31.08.1924),    Edison    představení pro mládež
pá 29.08.1924 (uváděno pá 29.08.1924–po 01.09.1924),    Orania; Urania    Indický hrob I. / indisches Grabmal I., Das
pá 29.08.1924 (uváděno so 30.08.1924–po 01.09.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Tělo, svět, ďábel (Manslaughter); Tělo - svět - ďábel / Weib-Welt-Teufel; Weib, Welt, Teufel.
pá 29.08.1924 (uváděno čt 28.08.1924−?),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    V posledním okamžiku / Im letzten Augenblick
pá 29.08.1924 (uváděno pá 29.08.1924–po 01.09.1924),    Kino Republika    Svobodný tatíček / ledige Papa, Der
pá 29.08.1924 (uváděno pá 29.08.1924–po 01.09.1924),    Excelsior    Cirkus Jim / Zirkus Jim
pá 29.08.1924 (uváděno pá 29.08.1924–po 01.09.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Sprung ins Leben
pá 29.08.1924 (uváděno pá 29.08.1924–po 01.09.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Onkel Janes der nicht sterben wollte
so 30.08.1924 (uváděno so 30.08.1924–so 06.09.1924),    Bio Universum    Vejplata a psí život; Psí život a vejplata / Auszahlung u. Hundeleben
út 02.09.1924 (uváděno út 02.09.1924–čt 04.09.1924),    Kino Republika    Večer smíchu
út 02.09.1924 (uváděno út 02.09.1924–čt 04.09.1924),    Excelsior    Jeden proti všem / Einer gegen Alle
út 02.09.1924 (uváděno út 02.09.1924–čt 04.09.1924),    Bio Universum    Buchley, strojvůdce rychlíku č. 99; Strojvůdce rychlíku č. 99; Ruchley, strojvůdce rychlíku číslo 99
út 02.09.1924 (uváděno út 02.09.1924–čt 04.09.1924),    Orania; Urania    Indický hrob II.; Indický hrob II. Tygr ešnapurský / Indisches Grabmal II.
út 02.09.1924 (uváděno út 02.09.1924–čt 04.09.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Cikán kavalír / Zigeunerkavalier
st 03.09.1924 (uváděno út 02.09.1924–čt 04.09.1924),    Excelsior    Mann gegen die Welt, Ein
pá 03.10.1924 (uváděno pá 03.10.1924–po 06.10.1924),    Kino Republika    Velká neznámá I.
út 02.09.1924 (uváděno út 02.09.1924–čt 04.09.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Mučednice / Märtyrerin, Die
út 02.09.1924 (uváděno út 02.09.1924–čt 04.09.1924),    Edison    Cesta kolem světa za 18 dní II. / Reise um die Erde in 18 Tagen II.
st 03.09.1924 (uváděno út 02.09.1924–čt 04.09.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Kaddisch
pá 05.09.1924 (uváděno pá 05.09.1924–po 08.09.1924),    Excelsior    Finance velkovévody; Finance velkovévody z Abacca / Finanzen des Grosherzogs, Die
pá 05.09.1924 (uváděno so 06.09.1924–po 08.09.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Syn pařížského lichváře I. / Sohn des Pariser Wucherers I., Der.
pá 05.09.1924 (uváděno pá 05.09.1924–po 08.09.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Thamar, das Kind der Berge.
pá 05.09.1924 (uváděno pá 05.09.1924–po 08.09.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Ve stínu mešity / Im Schatten der Moschee.
st 03.09.1924 (uváděno pá 05.09.1924–po 08.09.1924),    Kino Republika    Žebračka od sv. Sulpice / Bettlerin von Sainte - Sulpice, Die
pá 05.09.1924 (uváděno pá 05.09.1924–po 08.09.1924),    Edison    Jižní vášeň / Südliche Leidenschaft
pá 05.09.1924 (uváděno pá 05.09.1924–po 08.09.1924),    Bio Universum    Láska a milkování
pá 05.09.1924 (uváděno pá 05.09.1924–po 08.09.1924),    Orania; Urania    Záhadný Jockey
pá 05.09.1924 (uváděno ne 07.09.1924–ne 07.09.1924),    Edison    Představení pro mládež
ne 07.09.1924 (uváděno út 09.09.1924–čt 11.09.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Syn pařížského lichváře II. / Sohn des Pariser Wucherers II., Der.
ne 07.09.1924 (uváděno út 09.09.1924–čt 11.09.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Augenblick des Grauens, Ein.
ne 07.09.1924 (uváděno ne 07.09.1924–ne 07.09.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Dětské představení
út 09.09.1924 (uváděno út 09.09.1924–čt 11.09.1924),    Edison    Láska není špás / Liebe ist kein Spass, Die.
ne 07.09.1924 (uváděno út 09.09.1924–čt 11.09.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Okamžik hrůzy / Augenblick des Schreckens, Ein.
út 09.09.1924 (uváděno út 09.09.1924–čt 11.09.1924),    Orania; Urania    Důstojnický sluha
út 09.09.1924 (uváděno út 09.09.1924–čt 11.09.1924),    Kino Republika    Kean (Genius a vášeň); Genius a vášeň (Kean); Kean, genius a vášeň
út 09.09.1924 (uváděno út 09.09.1924–čt 11.09.1924),    Bio Universum    Na dně propasti; Na dně propasti (Když se hory řítí) / Im Abgrund
ne 07.09.1924 (uváděno út 09.09.1924–čt 11.09.1924),    Excelsior    Šejk; Čejk / Sheik, Der
st 10.09.1924 (uváděno út 09.09.1924–čt 11.09.1924),    Excelsior    její špatná pověst / Ihr schlechter Ruf
pá 12.09.1924 (uváděno pá 12.09.1924–po 15.09.1924),    Excelsior    Modelka / Modell, Das
pá 12.09.1924 (uváděno so 13.09.1924–so 13.09.1924),    Excelsior    Udatný krejčík / tapfere Schneiderlein, Das
pá 12.09.1924 (uváděno pá 12.09.1924–po 15.09.1924),    Edison    Frivolní žena, aneb Křižovatky novoyorské; Frivolní žena / Schamlose, Die
pá 12.09.1924 (uváděno pá 12.09.1924–po 15.09.1924),    Bio Universum    Zrádná žena; Zrádná žena (Trifling woman)
pá 12.09.1924 (uváděno pá 12.09.1924–čt 18.09.1924),    Kino Republika    Ať žije král; Ať žije král! / Lang lebe der König
pá 12.09.1924 (uváděno pá 12.09.1924−?),    Orania; Urania    Zrádné Alpy
pá 12.09.1924 (uváděno ne 14.09.1924–ne 14.09.1924),    Edison    Představení pro mládež
pá 12.09.1924 (uváděno so 13.09.1924–po 15.09.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Lidé a masky I. / Menschen und Masken I.
pá 12.09.1924 (uváděno pá 12.09.1924–út 16.09.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Otroci lásky aneb Svatba ve Valeni / Sklaven der Liebe
út 16.09.1924 (uváděno út 16.09.1924–čt 18.09.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Syn dvou matek / Mann mit den zwei Müttern, Der
út 16.09.1924 (uváděno út 16.09.1924–po 18.08.1924),    Excelsior    Tajemná sekta Ku-Klux-Klan čili Napraven / Geheimsekte Ku-Klux-Klan, Die
út 16.09.1924 (uváděno út 16.09.1924–čt 18.09.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Lang lebe der König
út 16.09.1924 (uváděno út 16.09.1924–čt 18.09.1924),    Edison    Benátská kurtisána; Benástská kurtisána (Nahá žena) / Kurtisane von Venedig, Die
út 16.09.1924 (uváděno út 16.09.1924–čt 18.09.1924),    Bio Universum    Poplach o půlnoci
út 16.09.1924 (uváděno út 16.09.1924–čt 18.09.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Lidé a masky II. / Menschen und Masken II.
pá 19.09.1924 (uváděno so 20.09.1924–po 22.09.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Únos bankéře Fuxe (Sherlock Holmes II.); Únos bankéře Fuxe (Sherlock Holmes) / Entführung des Bankiers Fux, Die.
pá 19.09.1924 (uváděno út 19.08.1924–po 22.09.1924),    Bio Universum    Chrám Venušin / Tempel der Venus, Der
pá 19.09.1924 (uváděno pá 19.09.1924–po 22.09.1924),    Excelsior    Mungos - záhadná smrt / Mungos; rätselhafte Tod, Der; Mungos. (Der rätselhafte Tod.)
pá 19.09.1924 (uváděno pá 19.09.1924–čt 25.09.1924),    Kino Republika    Patt a Patachon, děvčata pro všechno / Patt und Pattachon, Mädchen für alles
pá 19.09.1924 (uváděno so 20.09.1924–so 20.09.1924),    Excelsior    Sněhová Růženka / Schneerüschen
pá 19.09.1924 (uváděno pá 19.09.1924–po 22.09.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Lausbub von Paris oder Familienehre
so 20.09.1924 (uváděno pá 19.09.1924–čt 25.09.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Patt und Pattachon, Mädchen für alles.
pá 19.09.1924 (uváděno pá 19.09.1924–po 22.09.1924),    Orania; Urania    Cirkus Jim / Zirkus Jim
út 23.09.1924 (uváděno út 23.09.1924–čt 25.09.1924),    Bio Universum    Zázračný muž (The miracle man)
út 23.09.1924 (uváděno út 23.09.1924–čt 25.09.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Scheine des Todes
út 23.09.1924 (uváděno út 23.09.1924–čt 25.09.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Zátiší lásky / Liebesidyll
út 23.09.1924 (uváděno út 23.09.1924–čt 25.09.1924),    Orania; Urania    Ujařmení
út 23.09.1924 (uváděno út 23.09.1924–čt 25.09.1924),    Excelsior    Symfonie smrti / Symphonie des Todes
st 24.09.1924 (uváděno út 23.09.1924–čt 25.09.1924),    Edison    Sprung ins Leben, Der.
pá 26.09.1924 (uváděno pá 26.09.1924–ne 28.09.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Malajská krčma aneb Zločin na lodi / Malayische Dschonke
pá 26.09.1924 (uváděno pá 26.09.1924–po 29.09.1924),    Excelsior    Na nepravé stopě / Auf falscher Spur
pá 26.09.1924 (uváděno pá 26.09.1924–po 29.09.1924),    Kino Republika    Dobrodružná sázka; Dobrodružná sázka lorda Aldini / närrische Wette, Die
pá 26.09.1924 (uváděno so 27.09.1924–so 27.09.1924),    Excelsior    Dětské srdce / Kinderherzen
pá 26.09.1924 (uváděno pá 26.09.1924–po 29.09.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Stadt ohne Juden
pá 26.09.1924 (uváděno ne 28.09.1924–ne 28.09.1924),    Edison    Představení pro mládež
pá 26.09.1924 (uváděno pá 26.09.1924–ne 28.09.1924),    Edison    Ztracený hudebníček / Erlebnisse eines Wandermusikanten, Die.
pá 26.09.1924 (uváděno pá 26.09.1924–po 29.09.1924),    Orania; Urania    Děvče cirku
pá 26.09.1924 (uváděno so 27.09.1924–po 29.09.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Kočovníci severu / Nomaden des Nordens, Die; Pfadfinder des Nordens
pá 26.09.1924 (uváděno pá 26.09.1924–po 29.09.1924),    Bio Universum    Údolí smrtícího ticha
út 30.09.1924 (uváděno st 01.10.1924–čt 02.10.1924),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Aus dem Leben und Treiben des afrikanischen Wildes
út 30.09.1924 (uváděno út 30.09.1924–čt 02.10.1924),    Kino Republika    Hrdinové ulice / Helden der Gasse; Helden der Strasse
út 30.09.1924 (uváděno út 30.09.1924–út 02.10.1923),    Orania; Urania    Veselý večírek
út 30.09.1924 (uváděno út 30.09.1924–čt 02.10.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Im Lande der Elefanten und Papoden
út 30.09.1924 (uváděno út 30.09.1924–čt 02.10.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Anna Christie / Anna Christie
st 01.10.1924 (uváděno út 30.09.1924–čt 02.10.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Justicia (Nejsilnější žena světa) / Justitia (Das stärkste Weib der Welt.)
út 30.09.1924 (uváděno út 30.09.1924–čt 02.10.1924),    Excelsior    Lampářova schovanka (The lamplighter); Lampářova schovanka / Gerty
út 30.09.1924 (uváděno út 30.09.1924–čt 02.10.1924),    Edison    Železná ruka / eiserne Hand, Die
pá 03.10.1924 (uváděno so 04.10.1924–čt 04.10.1923),    Excelsior    Trpaslík Nosáček a Perníková chaloupka / Zwerg Nase, die Welt in Wassertropfen; Zwarg-Nase, Hänsel u. Gretel.
čt 02.10.1924 (uváděno pá 03.10.1924–čt 09.10.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Niebelungové I.: Smrt bohatýra; Nibelungové I. (Synové mlhy) / Nibelungen I.; Nibelungen I., Die
pá 03.10.1924 (uváděno pá 03.10.1924–ne 05.10.1924),    Orania; Urania    Muž beze jména I. Zloděj milionů
pá 03.10.1924 (uváděno po 06.10.1924–út 07.10.1924),    Orania; Urania    Muž beze jména III. Žluté bestie
pá 03.10.1924 (uváděno ne 05.10.1924–ne 05.10.1924),    Edison    Představení pro mládež
pá 03.10.1924 (uváděno pá 03.10.1924–po 06.10.1924),    Edison    Zlatá země / goldene Land, Das
pá 03.10.1924 (uváděno so 04.10.1924–po 06.10.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Zlatarica; Zlatarica aneb Krásná Černohorka; Zlataryca / schöne Montenegrinerin, Die; Zlataryca, die schöne Montenegrinerin
pá 03.10.1924 (uváděno pá 03.10.1924–po 06.10.1924),    Excelsior    Carcy šerifem / Harry Carrey als Sheriff
pá 03.10.1924 (uváděno pá 03.10.1924–čt 09.10.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Na nebezpečných stopách; Harry Piel na nebezpečných stopách / Auf gefährlichen Spuren
út 07.10.1924 (uváděno út 07.10.1924–čt 09.10.1924),    Bio Universum    David Copperfild; David Copperfield / David Copperfield
út 07.10.1924 (uváděno út 07.10.1924–čt 09.10.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Kolotoč v Prateru; Kolotoč v Prátru; Kolotoč v Práteru aneb Urozený pán a dívka z lidu; Pod věží svatoštěpánskou / Karussel im Prater, Das, oder: Wien, wie es weint und lacht.; Wien wie es weint und lacht.
út 07.10.1924 (uváděno út 07.10.1924–čt 09.10.1924),    Edison    Tajemství starého mlýna / Geheimnis der alten Mühle, Das
út 07.10.1924 (uváděno út 07.10.1924–čt 09.10.1924),    Excelsior    Zlaté údolí / Goldene Tal, Das
pá 10.10.1924 (uváděno ne 12.10.1924–ne 12.10.1924),    Edison    Představení pro mládež
pá 10.10.1924 (uváděno pá 10.10.1924−?),    Orania; Urania    Oheň v podpalubí
pá 10.10.1924 (uváděno pá 10.10.1924–čt 16.10.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Malý žebravý muzikant
pá 10.10.1924 (uváděno pá 10.10.1924–po 13.10.1924),    Excelsior    Východ je západ / Ost ist West
pá 10.10.1924 (uváděno pá 10.10.1924–čt 16.10.1924),    Edison    Román císařovny Eugenie / Roman der Kaiserin Eugenie, Der
pá 10.10.1924 (uváděno so 11.10.1924–so 11.10.1924),    Excelsior    Stolečku prostři se! / Tischlein deck dich
čt 09.10.1924 (uváděno pá 10.10.1924–čt 16.10.1924),    Kino Republika    Malý žebravý muzikant
pá 10.10.1924 (uváděno so 11.10.1924–po 13.10.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Čarovné oči / Zauberaugen; Zaubernde Augen
pá 10.10.1924 (uváděno pá 10.10.1924–po 13.10.1924),    Bio Universum    Román císařovny Eugenie / Roman der Kaiserin Eugenie, Der
út 14.10.1924 (uváděno út 14.10.1924–po 20.10.1924),    Bio Universum    Dobrý voják Chaplin / gute Soldat Chaplin, Der
út 14.10.1924 (uváděno út 14.10.1924–čt 16.10.1924),    Excelsior    Oko Budhovo aneb Siamské dobrodružství / Auge des Budha, Das oder: Das Abenteuer von Siam
út 14.10.1924 (uváděno út 14.10.1924−?),    Edison    Indiánské děvče
út 14.10.1924 (uváděno út 14.10.1924–čt 16.10.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Ať žije král! / Lang lebe der König
čt 16.10.1924 (uváděno čt 16.10.1924–čt 16.10.1924),    Excelsior    Amore rossi (Žhavá láska.); Žhavá láska (Amore rossi.); Amore Rosso (Žhavá láska)
pá 17.10.1924 (uváděno so 18.10.1924–po 20.10.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Ostrov lásky / Liebesinsel, Die; Insel der Liebe
pá 17.10.1924 (uváděno pá 17.10.1924–po 20.10.1924),    Kino Republika    V lásce sokyně - přítelkyně v smrti; Lucretia Lombard; V lásce sokyně / Lukrezia Lombard; In der Liebe Feindin, im Tode Freundin.; Nebenbuhlerinnen in der Liebe, Freundinnen im Tode.
pá 17.10.1924 (uváděno pá 17.10.1924−?),    Kino Republika    Peklo stříbrných dolů v Borbalu
pá 17.10.1924 (uváděno pá 17.10.1924–po 20.10.1924),    Excelsior    Justiční omyl I.; Justiční omyl (Život na zapřenou.) I. / Justizirrtum I.
pá 17.10.1924 (uváděno pá 17.10.1924–po 20.10.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Ohnivá koule / brennende Kugel, Die
pá 17.10.1924 (uváděno so 18.10.1924–so 18.10.1924),    Excelsior    Zimní pohádka / Wintermärchen
pá 17.10.1924 (uváděno pá 17.10.1924–po 20.10.1924),    Edison    närrische Wette, Die
pá 17.10.1924 (uváděno út 21.10.1924–čt 23.10.1924),    Excelsior    Justiční omyl II. / Justizirrtum II.
út 21.10.1924 (uváděno út 21.10.1924–čt 23.10.1924),    Orania; Urania    Nevěsta z Australie / australische Braut, Die; Patt und Pattachon im Film Die Braut von Australien
út 21.10.1924 (uváděno út 21.10.1924–čt 23.10.1924),    Kino Republika    Tygřice / Tigerin, Die
út 21.10.1924 (uváděno út 21.10.1924–čt 23.10.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Tajemství věčného mládí / Geheimnis der ewigen Jugend, Das
út 21.10.1924 (uváděno út 21.10.1924–čt 23.10.1924),    Edison    Máš-li ještě matičku... / Wenn du noch eine Mutter hast.
út 21.10.1924 (uváděno út 21.10.1924–čt 23.10.1924),    Bio Universum    Nebezpečné ženy
út 21.10.1924 (uváděno út 21.10.1924–čt 23.10.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    V bařinách novoyorských
st 22.10.1924 (uváděno st 22.10.1924−?),    Central; Zentral; Centrální kino    Synové mlhy. Krinhildina pomsta; Synové mlhy. Kriemhildina pomsta
pá 17.10.1924 (uváděno so 25.10.1924–so 25.10.1924),    Excelsior    Pepánek nezdara / Hänschen Tuenichtgut
pá 24.10.1924 (uváděno pá 24.10.1924–čt 30.10.1924),    Edison    Zloděj z Bagdadu I. / Dieb von Bagdad I., Der
pá 17.10.1924 (uváděno pá 24.10.1924–po 27.10.1924),    Excelsior    Justiční omyl III.; Justiční omyl (Život na zapřenou) III. / Justizirrtum III.
čt 23.10.1924 (uváděno so 25.10.1924–po 27.10.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Frau des Staatsanwalt, Die
pá 24.10.1924 (uváděno pá 24.10.1924–čt 30.10.1924),    Kino Republika    Max, král cirku; Max cirkusovým králem, aneb Clownem z lásky; Max král cirku (Clownem z lásky)
pá 24.10.1924 (uváděno pá 24.10.1924–čt 30.10.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Max, král cirku; Max cirkusovým králem, aneb Clownem z lásky; Max král cirku (Clownem z lásky)
pá 24.10.1924 (uváděno pá 24.10.1924–po 27.10.1924),    Orania; Urania    Z ďáblova zápisníku
so 25.10.1924 (uváděno ne 26.10.1924–út 28.10.1924),    Bio Universum    Dětské představení
po 27.10.1924 (uváděno po 27.10.1924−?),    Excelsior    Nevěsta z Australie / australische Braut, Die; Patt und Pattachon im Film Die Braut von Australien
út 28.10.1924 (uváděno út 28.10.1924–čt 30.10.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Modelka / Modell, Das
út 28.10.1924 (uváděno st 29.10.1924–čt 30.10.1924),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Kaufmann von Venedig, Der
út 28.10.1924 (uváděno út 28.10.1924–čt 30.10.1924),    Excelsior    Boby / Boby. Das Rätsel der Gerty Sering.
út 28.10.1924 (uváděno út 28.10.1924–čt 30.10.1924),    Orania; Urania    Bouřlivák
pá 31.10.1924 (uváděno pá 31.10.1924–po 03.11.1924),    Kino Republika    Nebezpečná nevěsta
pá 31.10.1924 (uváděno pá 31.10.1924–po 03.11.1924),    Excelsior    Tajnosti Paříže I. (Les Mysteres de Paris.) / Geheimnisse von Paris I., Die (Les Mysteres de Paris I.)
pá 31.10.1924 (uváděno út 04.11.1924–čt 06.11.1924),    Excelsior    Tajnosti Paříže II. (Les Mysteres de Paris.) / Geheimnisse von Paris II., Die (Les Mysteres de Paris II.)
pá 31.10.1924 (uváděno pá 07.11.1924–po 10.11.1924),    Excelsior    Tajnosti Paříže III. (Les Mysteres de Paris.) / Geheimnisse von Paris III., Die (Les Mysteres de Paris III.)
pá 31.10.1924 (uváděno so 08.11.1924–so 08.11.1924),    Excelsior    Pohádka o zlém obrovi a princezničce / Märchen von bösem Riesen u. dem Prinzeschen.
so 01.11.1924 (uváděno so 01.11.1924–po 03.11.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Boj dvou srdcí
so 01.11.1924 (uváděno so 01.11.1924–ne 02.11.1924),    Kino Republika    I. soutež plachtových letadel v Brně
pá 24.10.1924 (uváděno pá 24.10.1924−?),    Bio Universum    Zloděj z Bagdadu I. / Dieb von Bagdad I., Der
po 03.11.1924 (uváděno po 03.11.1924–čt 06.11.1924),    Bio Universum    Příjezd Zeppelina Z. R. 3. do Ameriky / Zeppelin III, Flug über den Ozean Ankunft im Amerika.
út 04.11.1924 (uváděno út 04.11.1924–čt 06.11.1924),    Kino Republika    Hrůzy podzemní Paříže
út 04.11.1924 (uváděno út 04.11.1924–čt 06.11.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Nebezpečná nevěsta
čt 30.10.1924 (uváděno pá 31.10.1924–čt 06.11.1924),    Orania; Urania    Rasputin
út 04.11.1924 (uváděno st 05.11.1924–st 05.11.1924),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Kalif Čáp
út 04.11.1924 (uváděno út 04.11.1924–čt 06.11.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Dobrodružná sázka; Dobrodružná sázka lorda Aldini / närrische Wette, Die
pá 07.11.1924 (uváděno so 08.11.1924–po 10.11.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Bláhové ženy (Foolish wives) / Tolle Weiber
pá 07.11.1924 (uváděno pá 07.11.1924–po 10.11.1924),    Bio Universum    Let Zeppelina Z. R. 3 do Ameriky. / Flug des Zeppelin Z. R. III nach Amerika
pá 07.11.1924 (uváděno pá 07.11.1924−?),    Orania; Urania    Orlí spáry I. / Adlerkrallen I., Die
pá 07.11.1924 (uváděno pá 07.11.1924−?),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Lásky hravé i dravé; Lásky dravé i hravé; Lásky hravé a dravé
ne 09.11.1924 (uváděno pá 07.11.1924–po 10.11.1924),    Edison    Komödie des Herzens
út 11.11.1924 (uváděno st 12.11.1924–čt 13.11.1924),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    So lebten unsere Vorfahren wie Nanuk, der Mensch der Eisjagdkultur
út 11.11.1924 (uváděno út 11.11.1924–čt 13.11.1924),    Edison    Živlům na pospas / Eifersucht
út 11.11.1924 (uváděno út 11.11.1924–čt 13.11.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Jižní vášeň / Südliche Leidenschaft
út 11.11.1924 (uváděno út 11.11.1924–čt 13.11.1924),    Excelsior    Padouch kavalír / Schurkenkavalier, Der
pá 07.11.1924 (uváděno pá 07.11.1924–čt 13.11.1924),    Kino Republika    Lásky hravé i dravé; Lásky dravé i hravé; Lásky hravé a dravé
út 11.11.1924 (uváděno út 11.11.1924–čt 13.11.1924),    Bio Universum    Hříšná láska (Manželský trojúhelník)
út 11.11.1924 (uváděno út 11.11.1924–čt 13.11.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Bouřlivák aneb Moderní mušketýr
pá 14.11.1924 (uváděno pá 14.11.1924–po 17.11.1924),    Bio Universum    Děvče a tři staří blázni (Three wise Fools) / Ein Mädchen und drei alte Narren.
pá 14.11.1924 (uváděno so 15.11.1924–ne 16.11.1924),    Bio Universum    Napříč Divočinou africkou s puškou a přijímacím aparátem
pá 14.11.1924 (uváděno pá 14.11.1924–po 17.11.1924),    Orania; Urania    Dcera bouře
pá 14.11.1924 (uváděno pá 14.11.1924–po 17.11.1924),    Edison    Děvče a tři staří blázni (Three wise Fools) / Ein Mädchen und drei alte Narren.
pá 14.11.1924 (uváděno so 15.11.1924–po 17.11.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Königsmark I. / Königsmark I.
pá 14.11.1924 (uváděno pá 14.11.1924–po 17.11.1924),    Excelsior    Královna Karla anglická / Königin Karoline von England; Karoline, die Königin von England
pá 14.11.1924 (uváděno so 15.11.1924–so 15.11.1924),    Excelsior    Zázračný květ / Wunderblume
po 17.11.1924 (uváděno po 17.11.1924–st 19.11.1924),    Orania; Urania    Rázem dvanácté hodiny
pá 14.11.1924 (uváděno pá 14.11.1924–čt 20.11.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    QUO VADIS? I.
út 18.11.1924 (uváděno út 18.11.1924–čt 20.11.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Königsmark II. / Königsmark II.
út 18.11.1924 (uváděno út 18.11.1924–čt 20.11.1924),    Bio Universum    Problém mateřství
út 18.11.1924 (uváděno út 18.11.1924–čt 20.11.1924),    Edison    Vejplata a psí život; Psí život a vejplata / Auszahlung u. Hundeleben
út 18.11.1924 (uváděno út 18.11.1924–čt 20.11.1924),    Excelsior    Podvržené štěstí; Opovržené štěstí / Glück im Dunkel, Das
čt 13.11.1924 (uváděno pá 14.11.1924–čt 20.11.1924),    Kino Republika    QUO VADIS? I.
čt 20.11.1924 (uváděno čt 20.11.1924–po 24.11.1924),    Orania; Urania    Hrůzy podzemní Paříže
pá 21.11.1924 (uváděno so 22.11.1924–po 24.11.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Taras Bulba I. Dcera vojvodova / TARAS BULBA. I.
pá 21.11.1924 (uváděno pá 21.11.1924–po 24.11.1924),    Excelsior    Boj o Řím / Kampf um Rom
pá 21.11.1924 (uváděno pá 21.11.1924–po 24.11.1924),    Bio Universum    Pastýřský král (David a Goliáš); Pastýřský král / Hirtenkönig, Der
pá 21.11.1924 (uváděno pá 21.11.1924–čt 27.11.1924),    Kino Republika    QUO VADIS? II.
pá 21.11.1924 (uváděno so 22.11.1924–so 22.11.1924),    Excelsior    Nevinně nařčen / Unschuldig verdächtig; Ungerecht Verurteilt
út 25.11.1924 (uváděno út 25.11.1924–čt 27.11.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Zrodila jsem Tebe s bolem... / Vatermord
so 22.11.1924 (uváděno so 22.11.1924–po 24.11.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Illona; Ilona / Ilona, die schöne Gräffin; Ilona, die schönste Zigeunergräfin
so 22.11.1924 (uváděno pá 21.11.1924–po 24.11.1924),    Edison    TARAS BULBA.
čt 20.11.1924 (uváděno pá 21.11.1924–čt 27.11.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    QUO VADIS? II.
út 25.11.1924 (uváděno út 25.11.1924–čt 27.11.1924),    Orania; Urania    Svobodný tatíček / ledige Papa, Der
út 25.11.1924 (uváděno st 26.11.1924–čt 27.11.1924),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Wunder des Amazonenstromes, Die
út 25.11.1924 (uváděno út 25.11.1924–čt 27.11.1924),    Excelsior    Ševče, zůstaň u svého kopyta / Schuster bleibe bei deinem Leisten
út 25.11.1924 (uváděno út 25.11.1924–čt 27.11.1924),    Bio Universum    Oběť padlé dívky
út 25.11.1924 (uváděno út 25.11.1924–čt 27.11.1924),    Edison    Španělská tanečnice / spanische Tänzerin, Die
pá 28.11.1924 (uváděno pá 28.11.1924–čt 04.12.1924),    Bio Universum    Pro nešťastnou královnu I.
pá 28.11.1924 (uváděno pá 28.11.1924–čt 04.12.1924),    Kino Republika    O patro výše; O patro ýše aneb Láska a mrakodrap; O poschodí výše; O patro výše! / Ausgerechnet Wolkenkratzer
pá 28.11.1924 (uváděno so 29.11.1924–so 29.11.1924),    Excelsior    Babička / Grossmutter
pá 28.11.1924 (uváděno pá 28.11.1924–po 01.12.1924),    Orania; Urania    Kletba starého zámku
pá 28.11.1924 (uváděno so 29.11.1924–po 01.12.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Dráteníkova dceruška I. / Tochter des Rastelbinders I., Die.
pá 28.11.1924 (uváděno pá 28.11.1924–čt 04.12.1924),    Edison    Pro nešťastnou královnu / Für die unglückliche Königin; Um den unglücklichen Königin Willen
pá 28.11.1924 (uváděno pá 28.11.1924–po 01.12.1924),    Excelsior    Tulák houslista aneb Román dítěte / Bettelmusikant, Der
pá 28.11.1924 (uváděno pá 28.11.1924–čt 04.12.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    O patro výše; O patro ýše aneb Láska a mrakodrap; O poschodí výše; O patro výše! / Ausgerechnet Wolkenkratzer
út 02.12.1924 (uváděno út 02.12.1924–čt 04.12.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Dráteníkova dceruška II. / Tochter des Rastelbinders II., Die.; Rastelbinders Töchterlein II.
út 02.12.1924 (uváděno út 02.12.1924–čt 04.12.1924),    Excelsior    Zpověď svobodné matky; Můžete ji odsoudit? (Zpověď svobodné matky.) / Könnt ihr sie verurteilen? (Die Beichte einer ledigen Mutter)
út 02.12.1924 (uváděno út 02.12.1924–čt 04.12.1924),    Orania; Urania    Záhadný výstřel / Heimaterde
pá 05.12.1924 (uváděno pá 05.12.1924–po 08.12.1924),    Kino Republika    Miláček Nov. Yorku; Miláček New-Yorku
pá 05.12.1924 (uváděno pá 05.12.1924–po 08.12.1924),    Edison    Buffalo Bill I. / Buffalo Bill I.
pá 05.12.1924 (uváděno ne 07.12.1924–ne 07.12.1924),    Edison    Dětské představení
pá 05.12.1924 (uváděno so 06.12.1924–so 06.12.1924),    Excelsior    Elva / Elwa, Waisenkind
pá 05.12.1924 (uváděno pá 05.12.1924–po 08.12.1924),    Orania; Urania    Maharadžova panna
pá 05.12.1924 (uváděno pá 05.12.1924–po 08.12.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Tajemství přístavu aneb Zapečetěné rty / Versiegelte Lippen
pá 05.12.1924 (uváděno so 06.12.1924–po 08.12.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Kněz a žena
pá 05.12.1924 (uváděno pá 05.12.1924–po 08.12.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Herrin von Monbijou
pá 05.12.1924 (uváděno pá 05.12.1924–čt 11.12.1924),    Bio Universum    Cyrano de Bergerac I.
pá 05.12.1924 (uváděno pá 05.12.1924–po 08.12.1924),    Excelsior    Tváří v tvář smrti; Tváří v tvář smrti aneb Soudce Lynch / Aug im Auge des Todes; guten Kameraden, Die
pá 05.12.1924 (uváděno ne 07.12.1924–po 08.12.1924),    Bio Universum    přednáška cestovatele B. Machulky o Sudanu
út 09.12.1924 (uváděno út 09.12.1924–čt 11.12.1924),    Orania; Urania    Fairbanksovo sanatorium
út 09.12.1924 (uváděno út 09.12.1924–čt 11.12.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Monna Vanna
st 10.12.1924 (uváděno út 09.12.1924–čt 11.12.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Michael
út 09.12.1924 (uváděno út 09.12.1924–čt 11.12.1924),    Kino Republika    Ohnivé znamení / Fackelreiter, Der
út 09.12.1924 (uváděno út 09.12.1924–čt 11.12.1924),    Excelsior    Šejk; Čejk / Sheik, Der
út 09.12.1924 (uváděno út 09.12.1924–čt 11.12.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Dobrodružství v Arizoně / Abenteuer in der Arizona, Ein
st 10.12.1924 (uváděno út 09.12.1924–po 15.12.1924),    Edison    Buffalo Bill. III.
pá 12.12.1924 (uváděno pá 12.12.1924–ne 14.12.1924),    Edison    Buffalo Bill III. / Buffalo Bill III.
pá 12.12.1924 (uváděno pá 12.12.1924–po 15.12.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Rudá výstraha aneb Noc hrůzy v expresním vlaku / Schreckensnacht im Expresszug, Eine
pá 12.12.1924 (uváděno ne 14.12.1924–ne 14.12.1924),    Edison    Falešný princ
pá 12.12.1924 (uváděno so 13.12.1924–po 15.12.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Taras Bulba I. Dcera vojvodova / TARAS BULBA. I.
pá 12.12.1924 (uváděno so 13.12.1924–so 13.12.1924),    Excelsior    Kalif čáp / Kalif Storch
pá 12.12.1924 (uváděno pá 12.12.1924–po 15.12.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Raub Helenas, Der.
pá 12.12.1924 (uváděno pá 12.12.1924–po 15.12.1924),    Bio Universum    Příšerní hosté / Unheimliche Gäste
pá 12.12.1924 (uváděno pá 12.12.1924–po 15.12.1924),    Orania; Urania    Ohnivá koule / brennende Kugel, Die
pá 12.12.1924 (uváděno pá 12.12.1924–po 15.12.1924),    Excelsior    Španělský kavalír; Španělský kavalír aneb divolá krev Katalonie / spanische Kavalier, Der, oder: Das heisse Blut von Katalonien
pá 12.12.1924 (uváděno pá 12.12.1924–po 15.12.1924),    Kino Republika    Tajemství průsmyku Caribského; Vlčák Rin-tin-tin (Tajemství průsmyku Caribského) / Geheimnis des Caribouspasses, Das
út 16.12.1924 (uváděno út 16.12.1924–čt 18.12.1924),    Bio Universum    Když zima přichází
út 16.12.1924 (uváděno út 16.12.1924–čt 18.12.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Taras Bulba II. Záhuba kozáků / TARAS BULBA. II.
út 16.12.1924 (uváděno út 16.12.1924–čt 18.12.1924),    Kino Republika    Apačský kavalír / Apachenkavalier, Der
út 16.12.1924 (uváděno út 16.12.1924–čt 18.12.1924),    Orania; Urania    její špatná pověst / Ihr schlechter Ruf
út 16.12.1924 (uváděno út 16.12.1924–čt 18.12.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Odplata
út 16.12.1924 (uváděno út 16.12.1924–čt 18.12.1924),    Edison    Padouch kavalír / Schurkenkavalier, Der
út 16.12.1924 (uváděno út 16.12.1924–čt 18.12.1924),    Excelsior    Lovci kožišin / Pelzjäger
út 16.12.1924 (uváděno út 16.12.1924–čt 18.12.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Untergang Trojas, Der.
pá 19.12.1924 (uváděno pá 19.12.1924–po 22.12.1924),    Excelsior    Za skalami / Jenseits der Felsen
pá 19.12.1924 (uváděno so 20.12.1924–so 20.12.1924),    Excelsior    Charley králem lidožroutů / Charley, König der Menschenfresser
pá 19.12.1924 (uváděno pá 19.12.1924–út 23.12.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    verhängnisvolle Kuss, Der.
pá 19.12.1924 (uváděno pá 19.12.1924–ne 21.12.1924),    Bio Universum    Choť guvernérova; Žena guvernérova; Veřejný skandál (Žena guvernérova.) / Frau des Gouverneurs, Die; Ihre Hoheit
pá 19.12.1924 (uváděno pá 19.12.1924–út 23.12.1924),    Kino Republika    Hrdina strážného domku; Hrdina strážného domku (Drama na kolejích.) / Held im Wächterhaus, Der; Held des Wächterhauses, Der
pá 19.12.1924 (uváděno pá 19.12.1924–po 22.12.1924),    Moravia    V labském údolí českého Švýcarska a prohlídka závodů Centra v Děčíně
pá 19.12.1924 (uváděno so 20.12.1924–po 22.12.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Mladý maharadža; Mladý Maharadža / junge Maharadscha, Der
pá 19.12.1924 (uváděno pá 19.12.1924−?),    Orania; Urania    Manželské pouto
pá 19.12.1924 (uváděno pá 19.12.1924–po 22.12.1924),    Edison    tolle Paddy, Die.
pá 19.12.1924 (uváděno pá 19.12.1924–út 23.12.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Záhadný úkryt aneb Perly dra Talmadge / Perlen des Dr. Tolmagde, Die
po 22.12.1924 (uváděno po 22.12.1924–út 23.12.1924),    Bio Universum    Na sever od Hudsonu (V boji se smečkou vlků.)
út 23.12.1924 (uváděno út 23.12.1924–út 23.12.1924),    Excelsior    Poslední sensace cirku Farini / Letzte Sensation des Zirkus Farini
út 23.12.1924 (uváděno čt 25.12.1924–pá 26.12.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Těžký život / Schweres Leben
út 23.12.1924 (uváděno čt 25.12.1924–ne 28.12.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Mezi kejklíři a bestiemi / Unter Gauklern und Bestien
út 23.12.1924 (uváděno čt 25.12.1924–ne 28.12.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Gloria wünscht einen Bruder
út 23.12.1924 (uváděno čt 25.12.1924–so 27.12.1924),    Edison    Kondukteur Nr. 1492, Der.
út 23.12.1924 (uváděno čt 25.12.1924–po 29.12.1924),    Central; Zentral; Centrální kino    Auf befehl der Madame Pompadour.
so 27.12.1924 (uváděno čt 25.12.1924–po 29.12.1924),    Excelsior    Když se tchyně vydaří; Lupino novomanželem aneb Když se tchyně vydaří / Lupino, der Mustergatte
st 24.12.1924 (uváděno čt 25.12.1924–pá 26.12.1924),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Dětské představení
čt 25.12.1924 (uváděno čt 25.12.1924–ne 28.12.1924),    Kino Republika    Průvodčí čís. 1492; Průvodčí č. 1492; Průvodčí 1492
so 27.12.1924 (uváděno so 27.12.1924–so 27.12.1924),    Excelsior    Robinson Crusoe I.
čt 25.12.1924 (uváděno čt 25.12.1924–ne 28.12.1924),    Bio Universum    Bílý ráj
so 27.12.1924 (uváděno so 27.12.1924–po 29.12.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Hrůzyplná noc / grausige Nacht, Die; Eine schreckenvolle Nacht
ne 28.12.1924 (uváděno ne 28.12.1924–čt 01.01.1925),    Edison    Můj přítel detektiv / Mein Freund der Privatdetektiv; Mein Freund, der Detektiv
čt 01.01.1925 (uváděno po 29.12.1924–čt 01.01.1925),    Bio Universum    Tom Mix - cowboy kavalír / Tom Mix, der Damenfreund
čt 01.01.1925 (uváděno po 29.12.1924–čt 01.01.1925),    Kino Republika    Zkouška ženy; Zkouška ženy (v kruhu polosvětla)
so 03.01.1925 (uváděno pá 02.01.1925–ne 04.01.1925),    Orania; Urania    Buffalo Bill I. / Buffalo Bill I.
čt 01.01.1925 (uváděno út 30.12.1924–čt 01.01.1925),    Orania; Urania    Pařížská apačka; Apačská láska (Paříž); Apačská láska / Apachin von Paris, Die
pá 02.01.1925 (uváděno pá 02.01.1925–čt 08.01.1925),    Excelsior    Orient; Orient — dcery pouště; Orient — dcera pouště; Orient. Dcery pouště.; Orient. (Dcery pouště.) / ORIENT. Die Töchter der Wüste.
út 30.12.1924 (uváděno út 30.12.1924–po 01.12.1924),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Živlům na pospas / Eifersucht
čt 01.01.1925 (uváděno út 30.12.1924–čt 01.01.1925),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Postrach moře; Postrach moře aneb Mořský ďábel / Der schrecken der Meere
út 30.12.1924 (uváděno út 30.12.1924–út 01.12.1925),    Excelsior    Svobodný tatíček / ledige Papa, Der
st 31.12.1924 (uváděno út 30.12.1924–čt 01.01.1925),    Central; Zentral; Centrální kino    Radiový sňatek / Radio - Hochzeit
pá 02.01.1925 (uváděno pá 02.01.1925–po 05.01.1925),    Edison    Tři týdny; Královnina milostná dovolená / Liebesurlaub einer Königin; Drei selige Wochen; Drei seelige Wochen oder der Liebesurlaub einer Königin

 
 
 
© 2011 Ústav filmu a audiovizuální kultury na Filozofické fakultě, Masarykova Univerzita, Brno