Filmové Brno
Dokumentace dějin uvadění filmů a diváckých preferencí v Brne v letech 1918-1945

 
 






 
ne 01.01.1939 (uváděno ?−ne 01.01.1939),    Scala    Kaťa, démon cara Alexandra II.
ne 01.01.1939 (uváděno ?−čt 05.01.1939),    Stadion    Dráteníci / Rastelbinder
ne 01.01.1939 (uváděno ?−st 04.01.1939),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Tulák ve fraku
ne 01.01.1939 (uváděno ?−čt 19.01.1939),    Bio Metro    Zborov
ne 01.01.1939 (uváděno pá 30.12.1938–po 02.01.1939),    Excelsior    Landstreicher, Die
ne 01.01.1939 (uváděno ?−ne 01.01.1939),    Orania; Urania    Brodway melodie 1938; Broadway-melodie 1938
ne 01.01.1939 (uváděno ne 01.01.1939–ne 01.01.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Große Groteskenparade
ne 01.01.1939 (uváděno ?−čt 05.01.1939),    Besední dům    Pán a sluha / Herr und der Diener, Der
ne 01.01.1939 (uváděno ne 01.01.1939–čt 12.01.1939),    Kapitol; Elite Kino    Schule als Grundstein fürs Leben, Die
ne 01.01.1939 (uváděno ne 01.01.1939–čt 05.01.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Ducháček to zařídí / Ducháček schafft alles; Duchatschek schaft alles
út 03.01.1939 (uváděno út 03.01.1939–čt 05.01.1939),    Excelsior    Když hvězdy svítí / Es leuchten die Sterne
út 03.01.1939 (uváděno út 03.01.1939–út 10.01.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Auf bünnem Eis
pá 06.01.1939 (uváděno pá 06.01.1939–po 09.01.1939),    Excelsior    Neomluvená hodina / Unentschuldigte Stunde; Unendschuldigte Stunde, Die
pá 06.01.1939 (uváděno pá 06.01.1939–čt 12.01.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Skleněná koule / gläserne Kugel, Die
so 07.01.1939 (uváděno so 07.01.1939–po 09.01.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Bukanýr / Bukanier
út 10.01.1939 (uváděno út 10.01.1939–út 10.01.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Hund als Millionär, Der
út 10.01.1939 (uváděno út 10.01.1939–čt 12.01.1939),    Excelsior    Husaren heraus!
st 11.01.1939 (uváděno st 11.01.1939–čt 12.01.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    kleine Lord, Der
pá 13.01.1939 (uváděno pá 13.01.1939–po 16.01.1939),    Excelsior    Cestou křížovou / Am Kreuzwege
pá 13.01.1939 (uváděno pá 13.01.1939–po 16.01.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Borneo
pá 13.01.1939 (uváděno pá 13.01.1939–čt 19.01.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Zweikampf, Der
út 17.01.1939 (uváděno út 17.01.1939–čt 19.01.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    große Illusion, Die
út 17.01.1939 (uváděno út 17.01.1939–čt 19.01.1939),    Excelsior    Stärker als Paragraphen
pá 20.01.1939 (uváděno pá 20.01.1939–čt 26.01.1939),    Kapitol; Elite Kino    Luftschlösser
pá 20.01.1939 (uváděno pá 20.01.1939–čt 26.01.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Andalusische Nächte
pá 20.01.1939 (uváděno pá 20.01.1939–po 23.01.1939),    Excelsior    Farář z podlesí / Pfarrer von Kirchfeld, Der
so 21.01.1939 (uváděno so 21.01.1939–po 23.01.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Herrscher, Der
út 24.01.1939 (uváděno út 24.01.1939–čt 26.01.1939),    Excelsior    Dozněla melodie / Verklungene Melodie
út 24.01.1939 (uváděno út 24.01.1939–st 25.01.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    In den Klauen des Woltes
čt 26.01.1939 (uváděno čt 26.01.1939–pá 27.01.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Osudný skok v Pontresině; Osudný skok / Springer von Pontrefina, Der
pá 27.01.1939 (uváděno pá 27.01.1939–po 30.01.1939),    Excelsior    Domov / Heimat
pá 27.01.1939 (uváděno pá 27.01.1939–čt 02.02.1939),    Kapitol; Elite Kino    Fahrendes Volk
pá 27.01.1939 (uváděno pá 27.01.1939–st 01.02.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Ein Vater wird gesucht
so 28.01.1939 (uváděno so 28.01.1939–út 31.01.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Trafalgar
st 01.02.1939 (uváděno út 31.01.1939–čt 02.02.1939),    Excelsior    La Habanera / La Habanera (Heimat)
st 01.02.1939 (uváděno ?−ne 05.02.1939),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Děvče ze Zlatého západu
st 01.02.1939 (uváděno st 01.02.1939–st 01.02.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Gongorilla; Congorilla; Congorila; Concorila; Gongorila
st 01.02.1939 (uváděno ?−ne 05.02.1939),    Scala    Bílé božstvo
st 01.02.1939 (uváděno ?−čt 02.02.1939),    Stadion    Pozor, straší!; Pozor, straší / Achtung, es spuckt!
st 01.02.1939 (uváděno ?−čt 02.02.1939),    Orania; Urania    Bílá vrána
st 01.02.1939 (uváděno ?−čt 02.02.1939),    Bio Metro    Únos do Argentiny
so 04.02.1939 (uváděno pá 03.02.1939–po 06.02.1939),    Excelsior    Zu neuen Uiern
so 04.02.1939 (uváděno so 04.02.1939–čt 09.02.1939),    Bio Metro    nachte Wahrheit, Die
ne 05.02.1939 (uváděno ne 05.02.1939–út 07.02.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Ducháček to zařídí / Ducháček schafft alles; Duchatschek schaft alles
út 07.02.1939 (uváděno út 07.02.1939–čt 09.02.1939),    Excelsior    Její husař / Ihr Leibhusar
st 08.02.1939 (uváděno st 08.02.1939–čt 09.02.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Donner und Blitz
st 08.02.1939 (uváděno st 08.02.1939–čt 09.02.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Licht im Sturm
pá 10.02.1939 (uváděno pá 10.02.1939–po 13.02.1939),    Excelsior    Žena pod křížem / Frau unter dem Kreuz, Die
pá 10.02.1939 (uváděno pá 10.02.1939–po 13.02.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Kapitán January / Kapitän Korkoran
pá 10.02.1939 (uváděno pá 10.02.1939–čt 16.02.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Škola, základ života / Schule ist d. Grundstein d. Lebens, Die
út 14.02.1939 (uváděno út 14.02.1939–čt 16.02.1939),    Excelsior    große u. kleine Welt, Die
út 14.02.1939 (uváděno út 14.02.1939–pá 17.02.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Lustige Groteskenparade
pá 17.02.1939 (uváděno pá 17.02.1939–po 20.02.1939),    Excelsior    Prater, Der
pá 17.02.1939 (uváděno pá 17.02.1939–st 22.02.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Hannerl u. ihre Liebhaber
so 18.02.1939 (uváděno so 18.02.1939–po 20.02.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Ein ganzer Kerl
út 21.02.1939 (uváděno út 21.02.1939–čt 23.02.1939),    Excelsior    Berg ruft!, Der
út 21.02.1939 (uváděno út 21.02.1939–st 22.02.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Zauber und Wunder Indiens, Die
čt 23.02.1939 (uváděno čt 23.02.1939–čt 23.02.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Klosterrose, Die
pá 24.02.1939 (uváděno pá 24.02.1939–so 25.02.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    100 Männer um 1 Mäbel
pá 24.02.1939 (uváděno pá 24.02.1939–ne 26.02.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Černá kavalerie / Schwarze Kavallerie, Die
pá 24.02.1939 (uváděno pá 24.02.1939–po 27.02.1939),    Excelsior    Žlutá vlajka / Gelbe Flagge, Die
ne 26.02.1939 (uváděno ne 26.02.1939–út 28.02.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Till Eulenspiegel
út 28.02.1939 (uváděno út 28.02.1939–čt 02.03.1939),    Excelsior    Ich suche einen Mann
út 28.02.1939 (uváděno út 28.02.1939–čt 02.03.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Gabriela hledá dobrodružství / Gabriele sucht Abenteuer
st 01.03.1939 (uváděno st 01.03.1939–čt 02.03.1939),    Besední dům    Škola základ života
pá 10.02.1939 (uváděno pá 10.02.1939–po 13.03.1939),    Bio Metro    Er stand bei der Kassa
st 01.03.1939 (uváděno st 01.03.1939–pá 03.03.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Neporažená armáda
st 01.03.1939 (uváděno st 01.03.1939–čt 16.03.1939),    Kapitol; Elite Kino    Olympiada; Přehlídka národů / Olympia
st 01.03.1939 (uváděno st 01.03.1939–čt 02.03.1939),    Stadion    Zborov
st 01.03.1939 (uváděno st 01.03.1939–ne 05.03.1939),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Boj o Himalaje
st 01.03.1939 (uváděno st 01.03.1939–čt 02.03.1939),    Avia; Kino Avia    Extase
st 01.03.1939 (uváděno st 01.03.1939–čt 02.03.1939),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Výdělečné ženy / Frauen im Beruf
st 01.03.1939 (uváděno st 01.03.1939–čt 02.03.1939),    Scala    Černé růže
st 01.03.1939 (uváděno st 01.03.1939–čt 02.03.1939),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Zborov
st 01.03.1939 (uváděno st 01.03.1939–st 01.03.1939),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Poslední den
st 01.03.1939 (uváděno st 01.03.1939–čt 02.03.1939),    Orania; Urania    Sněhurka a sedm trpaslíků
st 01.03.1939 (uváděno st 01.03.1939–čt 02.03.1939),    Edison    Vzhůru nohama
čt 02.03.1939 (uváděno čt 02.03.1939–čt 16.03.1939),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Marie Antoinetta / Maria Antoinette
pá 03.03.1939 (uváděno pá 03.03.1939–čt 09.03.1939),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Pozor, straší!; Pozor, straší / Achtung, es spuckt!
pá 03.03.1939 (uváděno pá 03.03.1939–po 13.03.1939),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Děvče ze Zlatého západu
pá 03.03.1939 (uváděno pá 03.03.1939–čt 09.03.1939),    Scala    Kavalkáda lásky (Tři valčíky)
pá 03.03.1939 (uváděno pá 03.03.1939–po 06.03.1939),    Edison    Vandiny trampoty / Wandas Plagen
pá 03.03.1939 (uváděno pá 03.03.1939–po 06.03.1939),    Orania; Urania    Třetí zvonění / Dritte Läuten, Das
pá 03.03.1939 (uváděno pá 03.03.1939–po 06.03.1939),    Besední dům    Ve víru velkoměsta / Im Wirbel der Grosstadt
pá 03.03.1939 (uváděno pá 03.03.1939–po 06.03.1939),    Excelsior    Brillanty; Tajemství náhrdelníku kněžny Baljanové / Brillanten; Geheimnis der Brillanten, Das
pá 03.03.1939 (uváděno pá 03.03.1939–čt 09.03.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Kautschuk
pá 03.03.1939 (uváděno pá 03.03.1939–pá 03.03.1939),    Avia; Kino Avia    Pažba ze slonoviny
so 04.03.1939 (uváděno so 04.03.1939–st 08.03.1939),    Avia; Kino Avia    Včera neděle byla / Kleines Glück; Gestern war Sonntag (Kleines Glück.)
so 04.03.1939 (uváděno so 04.03.1939–po 06.03.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Dobrá země
út 07.03.1939 (uváděno út 07.03.1939–čt 09.03.1939),    Orania; Urania    Konec světa - Potopa
út 07.03.1939 (uváděno út 07.03.1939–čt 09.03.1939),    Besední dům    Madame X / Madame X
út 07.03.1939 (uváděno út 07.03.1939–po 13.03.1939),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Bouře nad Bengálskem
út 07.03.1939 (uváděno út 07.03.1939–čt 09.03.1939),    Excelsior    Florentina / Florentine
út 07.03.1939 (uváděno út 07.03.1939–čt 09.03.1939),    Edison    Svatba jen z lásky / Heirat nur aus Liebe
út 07.03.1939 (uváděno út 07.03.1939–čt 09.03.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Nová revue grotesek / Neue Grotesken-Revue
čt 09.03.1939 (uváděno čt 09.03.1939–pá 10.03.1939),    Avia; Kino Avia    Milé příbuzenstvo
pá 10.03.1939 (uváděno pá 10.03.1939–po 13.03.1939),    Excelsior    Druhé mládí (Klekání) / Zweite Jugend
pá 10.03.1939 (uváděno pá 10.03.1939–pá 17.03.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    SUEZ / Suez
pá 10.03.1939 (uváděno pá 10.03.1939–čt 16.03.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Povstalci z hor / Aufstandischen der Berge, Die
pá 10.03.1939 (uváděno pá 10.03.1939–po 13.03.1939),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Včera neděle byla / Kleines Glück; Gestern war Sonntag (Kleines Glück.)
pá 10.03.1939 (uváděno pá 10.03.1939–po 13.03.1939),    Edison    Manželka něco tuší / Gattin ahnt etwas, Die
pá 10.03.1939 (uváděno pá 10.03.1939–po 13.03.1939),    Orania; Urania    Její husar / Ihr Leibhusar
pá 10.03.1939 (uváděno pá 10.03.1939–po 13.03.1939),    Besední dům    Vzhůru nohama
pá 10.03.1939 (uváděno pá 10.03.1939–čt 23.03.1939),    Scala    Cowboy a dáma
so 11.03.1939 (uváděno so 11.03.1939–po 13.03.1939),    Avia; Kino Avia    Krok do tmy
ne 12.03.1939 (uváděno ne 12.03.1939–po 13.03.1939),    Bio Metro    U pokladny stál / Bei der Kasse...
út 14.03.1939 (uváděno út 14.03.1939–po 20.03.1939),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Uloupený život
út 14.03.1939 (uváděno út 14.03.1939–st 15.03.1939),    Avia; Kino Avia    První políbení
út 14.03.1939 (uváděno út 14.03.1939–čt 16.03.1939),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Zločin a trest
út 14.03.1939 (uváděno út 14.03.1939–čt 16.03.1939),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Lásky Andy Hardyho
út 14.03.1939 (uváděno út 14.03.1939–čt 16.03.1939),    Edison    Američan v Oxfordu
út 14.03.1939 (uváděno út 14.03.1939–čt 16.03.1939),    Excelsior    V bouři ke Claudii / Gewitterflug zu Claudia
út 14.03.1939 (uváděno út 14.03.1939–po 27.03.1939),    Bio Metro    Lízino štěstí / Lisas Glück
út 14.03.1939 (uváděno út 14.03.1939–čt 16.03.1939),    Orania; Urania    Kobylkáři / Pferdenarren
út 14.03.1939 (uváděno út 14.03.1939–čt 16.03.1939),    Besední dům    Přátelé z onoho světa / Freunde aus dem Jenseits
čt 16.03.1939 (uváděno čt 16.03.1939–pá 17.03.1939),    Avia; Kino Avia    Bílé peklo / weiße Hölle, Die
pá 17.03.1939 (uváděno pá 17.03.1939–po 20.03.1939),    Orania; Urania    60 slavných let
pá 17.03.1939 (uváděno pá 17.03.1939–po 20.03.1939),    Besední dům    Willy Winkie
pá 17.03.1939 (uváděno pá 17.03.1939–po 27.03.1939),    Kapitol; Elite Kino    Modrá liška / Blaufuchs, Der
pá 17.03.1939 (uváděno pá 17.03.1939–po 20.03.1939),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    La Habanera; Habanera, La / Habanera, La
pá 17.03.1939 (uváděno pá 17.03.1939–po 20.03.1939),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Bílé božstvo
pá 17.03.1939 (uváděno pá 17.03.1939–po 20.03.1939),    Edison    Skleněná koule / Gläserne Kugel, Die
pá 17.03.1939 (uváděno pá 17.03.1939–po 20.03.1939),    Excelsior    Postel s nebesy / Zweimal zwei im Himmelbett
pá 17.03.1939 (uváděno pá 17.03.1939–čt 23.03.1939),    Stadion    Soud boží
so 18.03.1939 (uváděno pá 17.03.1939–čt 23.03.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Spor o Beatu / Rätsel um Beate
so 18.03.1939 (uváděno so 18.03.1939–po 20.03.1939),    Avia; Kino Avia    Chicago hoří / Chicago brennt
so 18.03.1939 (uváděno pá 17.03.1939–po 20.03.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Marietta; Marieta / Marietta
út 21.03.1939 (uváděno út 21.03.1939–st 22.03.1939),    Avia; Kino Avia    Páter Vojtěch
út 21.03.1939 (uváděno út 21.03.1939–čt 23.03.1939),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Komediantská princezna
út 21.03.1939 (uváděno út 21.03.1939–čt 23.03.1939),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Tři z kruhu; Tři v kruhu
út 21.03.1939 (uváděno út 21.03.1939–čt 23.03.1939),    Edison    Kaučuk / Kautschuk
út 21.03.1939 (uváděno út 21.03.1939–čt 23.03.1939),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Anděl s minulostí
út 21.03.1939 (uváděno út 21.03.1939–čt 23.03.1939),    Orania; Urania    Zlomená křídla / Gebrochene Flügel (Patrioten.)
út 21.03.1939 (uváděno út 21.03.1939–čt 23.03.1939),    Excelsior    Královský valčík / Königswalzer
út 21.03.1939 (uváděno út 21.03.1939–čt 23.03.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    La Habanera; Habanera, La / Habanera, La
út 21.03.1939 (uváděno út 21.03.1939–čt 23.03.1939),    Besední dům    Žlutý ďábel
út 21.03.1939 (uváděno út 21.03.1939–po 27.03.1939),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Záhadný pan Pitt / Unmögliche Herr Pitt, Der
čt 23.03.1939 (uváděno čt 23.03.1939–pá 24.03.1939),    Avia; Kino Avia    Wells Fargo / Wells Fargo
pá 24.03.1939 (uváděno pá 24.03.1939–po 27.03.1939),    Excelsior    Čtyri nepokojná děvčátka / Vier unruhige Mädchen
pá 24.03.1939 (uváděno pá 24.03.1939–čt 30.03.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Děvče ze včerejší noci / Mädchen von gestern Nacht, Das
pá 24.03.1939 (uváděno pá 24.03.1939–po 27.03.1939),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Cesta kolem světa za 80 min.
pá 24.03.1939 (uváděno pá 24.03.1939–čt 30.03.1939),    Scala    Sherlock Holmes: Dáma v šedém / Sherlock Holmes: Die graue Dame
pá 24.03.1939 (uváděno pá 24.03.1939–čt 06.04.1939),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    U pokladny stál / Bei der Kasse...
pá 24.03.1939 (uváděno pá 24.03.1939–po 27.03.1939),    Edison    Jarka a Věra / Jarka und Věra
pá 24.03.1939 (uváděno pá 24.03.1939–čt 30.03.1939),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Unesen
pá 24.03.1939 (uváděno pá 24.03.1939–čt 30.03.1939),    Stadion    Slávko, nedej se; Slávko, nedej se! / Slavko, ergib dich nicht!
pá 24.03.1939 (uváděno pá 24.03.1939–po 27.03.1939),    Orania; Urania    Velké dobrodružství / Grosse Abenteuer, Das
pá 24.03.1939 (uváděno pá 24.03.1939–čt 30.03.1939),    Besední dům    Manželka něco tuší / Gattin ahnt etwas, Die
pá 24.03.1939 (uváděno pá 24.03.1939–út 28.03.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Sněhůrka sedm trpaslíků / Schneewittchen und die Sieben Zwerge
so 25.03.1939 (uváděno so 25.03.1939–po 27.03.1939),    Avia; Kino Avia    Andula vyhrála
ne 26.03.1939 (uváděno po 27.03.1939–st 29.03.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Triumph des Willens
út 28.03.1939 (uváděno út 28.03.1939–čt 06.04.1939),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Hvězda z poslední štace
út 28.03.1939 (uváděno út 28.03.1939–st 29.03.1939),    Avia; Kino Avia    Hudba pro Tebe; Hudba pro Tebe! / Musik für Dich
út 28.03.1939 (uváděno út 28.03.1939–st 29.03.1939),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Rapsodie Baltu
út 28.03.1939 (uváděno út 28.03.1939–čt 30.03.1939),    Edison    Světlo v bouři
út 28.03.1939 (uváděno út 28.03.1939–čt 06.04.1939),    Kapitol; Elite Kino    Holka nebo kluk / Bub oder Mädel?
út 28.03.1939 (uváděno út 28.03.1939–čt 30.03.1939),    Orania; Urania    Hora volá / Berg ruft, Der
út 28.03.1939 (uváděno út 28.03.1939–čt 30.03.1939),    Excelsior    Moje paní perla / Meine Frau - Die Perle; Meine Frau, Die Perle
út 28.03.1939 (uváděno út 28.03.1939–so 01.04.1939),    Bio Metro    Pařížská modelka / Pariser Modell, Das
st 29.03.1939 (uváděno st 29.03.1939–čt 30.03.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    zerbrochene Krug, Der
čt 30.03.1939 (uváděno čt 30.03.1939–so 01.04.1939),    Avia; Kino Avia    Tajemství vynálezce / Geheimnis des Erfinders, Das
čt 30.03.1939 (uváděno čt 30.03.1939–pá 31.03.1939),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Fantom z Creswoodu
pá 31.03.1939 (uváděno pá 31.03.1939–čt 06.04.1939),    Scala    Uteklo mi srdce / Ich hab´ mein Herz verloren
pá 31.03.1939 (uváděno pá 31.03.1939–čt 06.04.1939),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Falešný lord
pá 31.03.1939 (uváděno pá 31.03.1939–čt 06.04.1939),    Stadion    Vítězný běh
pá 31.03.1939 (uváděno pá 31.03.1939–čt 06.04.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Olympiada; Přehlídka národů / Olympia
pá 31.03.1939 (uváděno pá 31.03.1939–po 03.04.1939),    Orania; Urania    Tarzanova pomsta / Tarzans Rache
pá 31.03.1939 (uváděno pá 31.03.1939–čt 06.04.1939),    Excelsior    Olympiada; Přehlídka národů / Olympia
pá 31.03.1939 (uváděno pá 31.03.1939–čt 06.04.1939),    Besední dům    Zrodila se hvězda / Stern ist geboren, Ein
pá 31.03.1939 (uváděno pá 31.03.1939–čt 06.04.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Monika, mamičko, vrať se; Mamičko, vrať se! (Monika.) / Monika; Mütterlein, kehre zurück!
pá 31.03.1939 (uváděno pá 31.03.1939–čt 06.04.1939),    Edison    Děvče ze Zlatého západu
so 01.04.1939 (uváděno so 01.04.1939–po 03.04.1939),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Rozbitý džbán / Zerbrochene Krug, Der
ne 02.04.1939 (uváděno ne 02.04.1939–po 03.04.1939),    Avia; Kino Avia    Ducháček to zařídí / Ducháček schafft alles; Duchatschek schaft alles
út 04.04.1939 (uváděno út 04.04.1939–čt 06.04.1939),    Orania; Urania    Boží mlýny / Gottes Mühlen
út 04.04.1939 (uváděno út 04.04.1939–ne 16.04.1939),    Bio Metro    Kdybych byl tátou / Wenn ich Vater wäre
út 04.04.1939 (uváděno út 04.04.1939–st 05.04.1939),    Avia; Kino Avia    Ali Baba jede do města / Ali Baba geht in die Stadt
út 04.04.1939 (uváděno út 04.04.1939–čt 06.04.1939),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Advokátka Věra
čt 06.04.1939 (uváděno čt 06.04.1939–pá 07.04.1939),    Avia; Kino Avia    Vládce / Herrscher, Der
pá 07.04.1939 (uváděno pá 07.04.1939–čt 13.04.1939),    Edison    Slávko, nedej se; Slávko, nedej se! / Slavko, ergib dich nicht!
pá 07.04.1939,    Stadion
pá 07.04.1939,    Moderna; Bio Moderna; Jalta
pá 07.04.1939,    Scala
pá 07.04.1939 (uváděno so 08.04.1939–čt 13.04.1939),    Excelsior    Princezna Sissy / Prinzessin Sissy
pá 07.04.1939,    Bio Metro
pá 07.04.1939,    Orania; Urania
pá 07.04.1939 (uváděno pá 07.04.1939–čt 13.04.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    V bílém ráji / Gastspiel im Paradies
pá 07.04.1939 (uváděno pá 07.04.1939–po 10.04.1939),    Besední dům    Marco Polo / Erobert die Welt; Marco Polo
pá 07.04.1939 (uváděno pá 07.04.1939–po 17.04.1939),    Kapitol; Elite Kino    Šťastný smolař / glückliche Pechvogel, Der
pá 07.04.1939,    Alfa; Panorama Alfa-Passage
pá 07.04.1939,    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia
pá 07.04.1939,    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino
so 08.04.1939 (uváděno so 08.04.1939–čt 13.04.1939),    Stadion    Booloo
so 08.04.1939 (uváděno so 08.04.1939–po 10.04.1939),    Orania; Urania    Chicago hoří / Chicago brennt
so 08.04.1939 (uváděno pá 07.04.1939–čt 13.04.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Olympia
so 08.04.1939 (uváděno so 08.04.1939–čt 13.04.1939),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Dobrodružství pokračuje / Abenteuer geht weiter, Das
so 08.04.1939 (uváděno so 08.04.1939–po 10.04.1939),    Avia; Kino Avia    Vzhůru nohama
so 08.04.1939 (uváděno so 08.04.1939–čt 13.04.1939),    Scala    Děvče z předměstí / Mädchen aus der Vorstadt, Das
so 08.04.1939 (uváděno so 08.04.1939–čt 13.04.1939),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Jarka a Věra / Jarka und Věra
so 08.04.1939 (uváděno so 08.04.1939–čt 13.04.1939),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Lízino štestí / Lisas Glück; Liesas Glück
so 08.04.1939 (uváděno so 08.04.1939–čt 13.04.1939),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Zlato volá
st 12.04.1939 (uváděno st 12.04.1939–st 12.04.1939),    Avia; Kino Avia    Jdeme na flám! / Gehn wir bummeln...!
st 12.04.1939 (uváděno st 12.04.1939–čt 13.04.1939),    Orania; Urania    Honba za tatínkem
st 12.04.1939 (uváděno st 12.04.1939–čt 13.04.1939),    Besední dům    Lidé na kře / Menschen auf der Eisscholle, Die
čt 13.04.1939 (uváděno čt 13.04.1939–pá 14.04.1939),    Avia; Kino Avia    Lov a léčka
pá 14.04.1939 (uváděno pá 14.04.1939–út 18.04.1939),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Slávko, nedej se; Slávko, nedej se! / Slavko, ergib dich nicht!
pá 14.04.1939 (uváděno pá 14.04.1939–čt 20.04.1939),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Pilot č. 7.
pá 14.04.1939 (uváděno pá 14.04.1939–po 17.04.1939),    Edison    Záhadný pan Pitt / Unmögliche Herr Pitt, Der
pá 14.04.1939 (uváděno pá 14.04.1939–čt 20.04.1939),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Citadela
pá 14.04.1939 (uváděno pá 14.04.1939–čt 20.04.1939),    Excelsior    Olympia
pá 14.04.1939 (uváděno pá 14.04.1939–čt 20.04.1939),    Stadion    Holka nebo kluk / Bub oder Mädel?
pá 14.04.1939 (uváděno pá 14.04.1939–po 17.04.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Na černo do štestí / Schwarzfahrt ins Glück
pá 14.04.1939 (uváděno pá 14.04.1939–po 17.04.1939),    Orania; Urania    Kaučuk / Kautschuk
pá 14.04.1939 (uváděno pá 14.04.1939–čt 20.04.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Zrcadlo života / Spiegel des Lebens
pá 14.04.1939 (uváděno pá 14.04.1939–čt 20.04.1939),    Besední dům    Jarka a Věra / Jarka und Věra
pá 14.04.1939 (uváděno pá 14.04.1939–čt 20.04.1939),    Scala    Bylo to v noci májové / Eine Nacht im Mai
pá 14.04.1939 (uváděno pá 14.04.1939–čt 20.04.1939),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Stíny v oblacích
so 15.04.1939 (uváděno so 15.04.1939–po 17.04.1939),    Avia; Kino Avia    Honba za tatínkem
út 18.04.1939 (uváděno út 18.04.1939–čt 20.04.1939),    Edison    Andaluské noci / Andalusische Nächte
út 18.04.1939 (uváděno út 18.04.1939–čt 20.04.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Tobě věrnost nesluší / Du kannst nicht treu sein
út 18.04.1939 (uváděno út 18.04.1939–st 26.04.1939),    Bio Metro    Zlaté mládí / Goldene Jugend
út 18.04.1939 (uváděno út 18.04.1939–čt 20.04.1939),    Orania; Urania    Postel s nebesy / Zweimal zwei im Himmelbett
út 18.04.1939 (uváděno út 18.04.1939–čt 20.04.1939),    Kapitol; Elite Kino    S. A. - muž Brand / S.A.-Mann Brand
út 18.04.1939 (uváděno út 18.04.1939–st 19.04.1939),    Avia; Kino Avia    Neomluvená hodina / Unentschuldigte Stunde; Unendschuldigte Stunde, Die
st 19.04.1939 (uváděno st 19.04.1939–čt 20.04.1939),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Záhada brilantů
čt 20.04.1939 (uváděno čt 20.04.1939–čt 20.04.1939),    Avia; Kino Avia    Charlie Chan na Olympiadě
pá 21.04.1939 (uváděno pá 21.04.1939–čt 27.04.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Fahrendes Volk
pá 21.04.1939 (uváděno pá 21.04.1939–čt 27.04.1939),    Kapitol; Elite Kino    unsterbliche Herz, Das
pá 21.04.1939 (uváděno pá 21.04.1939–čt 27.04.1939),    Scala    Alexanders Ragtime Band
pá 21.04.1939 (uváděno pá 21.04.1939–po 24.04.1939),    Excelsior    Austeralili, Die
so 22.04.1939 (uváděno pá 21.04.1939–po 24.04.1939),    Edison    Lízino štestí / Lisas Glück; Liesas Glück
so 22.04.1939 (uváděno pá 21.04.1939–čt 27.04.1939),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Muži zítřka / Männer von Morgen
so 22.04.1939 (uváděno so 22.04.1939–so 22.04.1939),    Excelsior    Olympia
so 22.04.1939 (uváděno so 22.04.1939–po 24.04.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Bíly karneval / weiße Karneval, Der
so 22.04.1939 (uváděno pá 21.04.1939–po 24.04.1939),    Avia; Kino Avia    Lidé pod horami / Menschen in den Bergen
so 22.04.1939 (uváděno pá 21.04.1939–čt 27.04.1939),    Stadion    U pokladny stál / Bei der Kasse...
so 22.04.1939 (uváděno pá 21.04.1939–ne 23.04.1939),    Orania; Urania    Šťastné přistání / Glückliche Landung
so 22.04.1939 (uváděno pá 21.04.1939–po 24.04.1939),    Besední dům    Kaučuk / Kautschuk
so 22.04.1939 (uváděno pá 21.04.1939–čt 27.04.1939),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Teď zase my
so 22.04.1939 (uváděno pá 21.04.1939–po 24.04.1939),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Cech panen kutnohorských / Zunft der Kuttenberger Jungfrauen, Die
so 22.04.1939 (uváděno pá 21.04.1939–čt 27.04.1939),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Záhadné letadlo
út 25.04.1939 (uváděno po 24.04.1939–út 25.04.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Zpěvák její výsosti / Sanger ihrer Hoheit, Der
út 25.04.1939 (uváděno út 25.04.1939–čt 27.04.1939),    Excelsior    Milenky Ludvíka XIV. / Frauen um Ludwig XIV.
út 25.04.1939 (uváděno út 25.04.1939–čt 27.04.1939),    Orania; Urania    Koncert v Tyrolích / Konzert in Tirol
út 25.04.1939 (uváděno út 25.04.1939–čt 27.04.1939),    Besední dům    Trestanec č. 7117; Trestanec 7117
út 25.04.1939 (uváděno út 25.04.1939–st 26.04.1939),    Avia; Kino Avia    Perutě jitra / Flügel des Morgens
út 25.04.1939 (uváděno út 25.04.1939–st 26.04.1939),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Pozdní máj
út 25.04.1939 (uváděno út 25.04.1939–čt 27.04.1939),    Edison    Děvče ze včerejší noci / Mädchen von gestern Nacht, Das
st 26.04.1939 (uváděno st 26.04.1939–st 26.04.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Pod černou jedlí; Tři kolem Kristy / Unter dunklen Tannen (Die Drei um Christine.)
čt 27.04.1939 (uváděno čt 27.04.1939–út 02.05.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Tajemství vynálezce / Geheimnis des Erfinders, Das
čt 27.04.1939 (uváděno čt 27.04.1939–čt 04.05.1939),    Bio Metro    Její hrích / Ihre Sünde
čt 27.04.1939 (uváděno čt 27.04.1939–pá 28.04.1939),    Avia; Kino Avia    Truxův záhadný případ / Geheimnis um Truxa, Das
čt 27.04.1939 (uváděno čt 27.04.1939–ne 30.04.1939),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    K novým břehům / Zu neuen Ufern
pá 28.04.1939 (uváděno pá 28.04.1939–po 01.05.1939),    Excelsior    Koncert v Tyrolích / Konzert in Tirol
pá 28.04.1939 (uváděno pá 28.04.1939–čt 04.05.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Blaufuchs, Der
pá 28.04.1939 (uváděno pá 28.04.1939–čt 04.05.1939),    Kapitol; Elite Kino    Rebel / Rebell, Der
pá 28.04.1939 (uváděno pá 28.04.1939–čt 04.05.1939),    Scala    Verliebtes Abenteuer
út 02.05.1939 (uváděno út 02.05.1939–čt 04.05.1939),    Excelsior    müde Theodor, Der
st 03.05.1939 (uváděno st 03.05.1939–čt 04.05.1939),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Ztracený obzor
st 03.05.1939 (uváděno st 03.05.1939–pá 05.05.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Größe färbige Groteskenparade
st 03.05.1939 (uváděno st 03.05.1939–st 03.05.1939),    Avia; Kino Avia    Nevěsta v rozpacích
st 03.05.1939 (uváděno st 03.05.1939–čt 04.05.1939),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Tři vejce do skla / Drei Eier im Glas; 3 Eier im Glas
st 03.05.1939 (uváděno st 03.05.1939–čt 04.05.1939),    Stadion    Hvězda z poslední štace
st 03.05.1939 (uváděno st 03.05.1939–čt 04.05.1939),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Kdybych byl tátou; Kdybych byl otcem / Wenn ich Vater wäre
st 03.05.1939 (uváděno st 03.05.1939–čt 04.05.1939),    Edison    Holka nebo kluk / Bub oder Mädel?
st 03.05.1939 (uváděno st 03.05.1939–čt 04.05.1939),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Až na konec světa
st 03.05.1939 (uváděno st 03.05.1939–čt 04.05.1939),    Orania; Urania    Námořní kadeti
st 03.05.1939 (uváděno st 03.05.1939–st 03.05.1939),    Besední dům    60 slavných let
čt 04.05.1939 (uváděno čt 04.05.1939–čt 04.05.1939),    Besední dům    Jarčin profesor / Irenes Professor; Jarčas Professor
čt 04.05.1939 (uváděno čt 04.05.1939–pá 05.05.1939),    Avia; Kino Avia    Vzorný manžel / Mustergatte, Der
pá 05.05.1939 (uváděno pá 05.05.1939–čt 11.05.1939),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Slečna panská
pá 05.05.1939 (uváděno pá 05.05.1939–čt 11.05.1939),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Sněhulka a 7 trpaslíků; Sněhulka a sedm trpaslíků / Schneewitchen u. die sieben Zwerge; Schneewitchen und 7 Zwerge
pá 05.05.1939 (uváděno pá 05.05.1939–po 08.05.1939),    Excelsior    Skleněná koule / gläserne Kugel, Die
pá 05.05.1939 (uváděno pá 05.05.1939–po 08.05.1939),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Pařížská modelka / Pariser Modell, Das
pá 05.05.1939 (uváděno pá 05.05.1939–čt 11.05.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Bylo to v noci májové / Eine Nacht im Mai
pá 05.05.1939 (uváděno pá 05.05.1939–po 08.05.1939),    Edison    Pilot č. 7.
pá 05.05.1939 (uváděno pá 05.05.1939–čt 11.05.1939),    Kapitol; Elite Kino    Rudé orchideje / Rote Orchideen
pá 05.05.1939 (uváděno pá 05.05.1939–čt 11.05.1939),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    O velkou cenu / Um den grossen Preis
pá 05.05.1939 (uváděno pá 05.05.1939–po 08.05.1939),    Besední dům    Domov / Heimat
pá 05.05.1939 (uváděno pá 05.05.1939–čt 11.05.1939),    Scala    Jižní kríž / Kreuz des Südens
pá 05.05.1939 (uváděno pá 05.05.1939–st 10.05.1939),    Bio Metro    Zaza
pá 05.05.1939 (uváděno pá 05.05.1939–čt 11.05.1939),    Stadion    Paní šéfová
pá 05.05.1939 (uváděno pá 05.05.1939–po 08.05.1939),    Orania; Urania    Toulavý národ
so 06.05.1939 (uváděno so 06.05.1939–po 08.05.1939),    Avia; Kino Avia    Pod jednou střechou / Unter einem Dach
so 06.05.1939 (uváděno so 06.05.1939–ne 07.05.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Včera neděle byla / Kleines Glück; Gestern war Sonntag (Kleines Glück.)
so 06.05.1939 (uváděno po 08.05.1939–út 09.05.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Žlutá vlajka / Gelbe Flagge, Die
út 09.05.1939 (uváděno út 09.05.1939–čt 11.05.1939),    Edison    Modrá liška / Blaufuchs, Der
út 09.05.1939 (uváděno út 09.05.1939–čt 11.05.1939),    Orania; Urania    Madame
út 09.05.1939 (uváděno út 09.05.1939–čt 11.05.1939),    Excelsior    Etappenhase, Der
út 09.05.1939 (uváděno út 09.05.1939–čt 11.05.1939),    Besední dům    Tři z kruhu; Tři v kruhu
út 09.05.1939 (uváděno čt 09.05.1940–st 10.05.1939),    Avia; Kino Avia    Rosalie
út 09.05.1939 (uváděno út 09.05.1939–čt 11.05.1939),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Černý korsár
st 10.05.1939 (uváděno st 10.05.1939–po 15.05.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    3 bengalische Reiter
st 10.05.1939 (uváděno st 10.05.1939–po 22.05.1939),    Bio Metro    Kdo jsi bez viny; Osmnáctiletá / Achtzehnjährige, Die
čt 11.05.1939 (uváděno čt 11.05.1939–pá 12.05.1939),    Avia; Kino Avia    Děvče z džungle
čt 11.05.1939 (uváděno pá 05.05.1939–čt 11.05.1939),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Sněhulka a 7 trpaslíků; Sněhulka a sedm trpaslíků / Schneewitchen u. die sieben Zwerge; Schneewitchen und 7 Zwerge
pá 12.05.1939 (uváděno pá 12.05.1939–po 15.05.1939),    Excelsior    Wanderndes Volk
pá 12.05.1939 (uváděno pá 12.05.1939–čt 18.05.1939),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Její hrích / Ihre Sünde
pá 12.05.1939 (uváděno pá 12.05.1939–čt 18.05.1939),    Scala    Mládí / Jugend
pá 12.05.1939 (uváděno pá 12.05.1939–čt 18.05.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Olympiada; Přehlídka národů / Olympia
pá 12.05.1939 (uváděno pá 12.05.1939–čt 18.05.1939),    Kapitol; Elite Kino    Rozhodná noc; Noc rozhodnutí / Nacht der Entscheidung, Die
pá 12.05.1939 (uváděno pá 12.05.1939–čt 18.05.1939),    Stadion    Pluto-Donald-Mickey, zas s novými triky
pá 12.05.1939 (uváděno pá 12.05.1939–čt 18.05.1939),    Orania; Urania    Holka nebo kluk / Bub oder Mädel?
pá 12.05.1939 (uváděno pá 12.05.1939–so 13.05.1939),    Besední dům    Matčina zpověď / Beichte einer Mutter, Die
pá 12.05.1939 (uváděno pá 12.05.1939–po 15.05.1939),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Pán a sluha / Herr und der Diener, Der
pá 12.05.1939 (uváděno pá 12.05.1939–po 22.05.1939),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Začalo to v Šanghaji
pá 12.05.1939 (uváděno pá 12.05.1939–čt 18.05.1939),    Edison    U pokladny stál; U pokladny stál... / Er stand an der Kassa; An der Kassa stand...; Bei der Kassa stand…
pá 12.05.1939 (uváděno pá 12.05.1939–st 17.05.1939),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Druhé líbánky
so 13.05.1939,    Studio; Jugend-Tonkino    Ložnice děvčat
so 13.05.1939 (uváděno so 13.05.1939–ne 14.05.1939),    Hvězda Komín    Byl lásky čas / Es war die Zeit der Liebe
so 13.05.1939 (uváděno so 13.05.1939–po 15.05.1939),    Avia; Kino Avia    Manželka něco tuší / Gattin ahnt etwas, Die
út 16.05.1939 (uváděno út 16.05.1939–čt 18.05.1939),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Tajemství panoptika
út 16.05.1939 (uváděno út 16.05.1939–čt 18.05.1939),    Besední dům    Petr ve sněhu / Peter im Schnee
út 16.05.1939 (uváděno út 16.05.1939–st 17.05.1939),    Avia; Kino Avia    Marie Valeska; Marja Valevská; Marja Walevská; Marie Valevská; Maria Valewská
út 16.05.1939 (uváděno út 16.05.1939–čt 18.05.1939),    Excelsior    Fünf Millionen suchen einen Erben
út 16.05.1939 (uváděno út 16.05.1939–st 17.05.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Zpěvák její výsosti / Sanger ihrer Hoheit, Der
čt 18.05.1939 (uváděno čt 18.05.1939–po 22.05.1939),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Celý svět zpívá
čt 18.05.1939 (uváděno čt 18.05.1939–pá 19.05.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Veřejný nepřítel č. 10 / Volksfeind Nr. 1
čt 18.05.1939 (uváděno čt 18.05.1939–pá 19.05.1939),    Avia; Kino Avia    Poslíček lásky / Kein Wort vonLiebe; Kein Wort von der Liebe; Liebesbote, Der
pá 19.05.1939 (uváděno pá 19.05.1939–po 22.05.1939),    Kapitol; Elite Kino    Lilly Mickey; Silly Mickey / Silly-Micky-Lachparade; Silly-Mickey-Programm
pá 19.05.1939 (uváděno pá 19.05.1939–čt 25.05.1939),    Orania; Urania    SUEZ / Suez
pá 19.05.1939 (uváděno pá 19.05.1939–čt 25.05.1939),    Stadion    Teď zase my
pá 19.05.1939 (uváděno pá 19.05.1939–po 22.05.1939),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Lucerna / Laterne, Die
pá 19.05.1939 (uváděno pá 19.05.1939–ne 21.05.1939),    Excelsior    Spiel auf der Tenne
pá 19.05.1939 (uváděno pá 19.05.1939–po 22.05.1939),    Besední dům    Manéž / Manege
pá 19.05.1939 (uváděno pá 19.05.1939–čt 25.05.1939),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Zlaté mládí / Goldene Jugend
pá 19.05.1939 (uváděno pá 19.05.1939–čt 25.05.1939),    Scala    Tajemný jezdec / geheimnisvolle Reiter, Der
pá 19.05.1939 (uváděno pá 19.05.1939–po 22.05.1939),    Edison    Bylo to v noci májové / Eine Nacht im Mai
pá 19.05.1939 (uváděno pá 19.05.1939–po 22.05.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Olympia
so 20.05.1939 (uváděno so 20.05.1939–po 22.05.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Wells Fargo / Wells Fargo
so 20.05.1939 (uváděno so 20.05.1939–po 22.05.1939),    Avia; Kino Avia    Poslední otrokář
út 23.05.1939 (uváděno út 23.05.1939–čt 25.05.1939),    Besední dům    Zbraň v ruce
út 23.05.1939 (uváděno út 23.05.1939–po 29.05.1939),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Hrdinové severu
út 23.05.1939 (uváděno út 23.05.1939–po 29.05.1939),    Bio Metro    Útek z Ďábelských ostrovů / Flucht von den Teufelsinseln, Die
út 23.05.1939 (uváděno út 23.05.1939–čt 25.05.1939),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Kříž u potoka
út 23.05.1939 (uváděno út 23.05.1939–čt 25.05.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Včera neděle byla / Kleines Glück; Gestern war Sonntag (Kleines Glück.)
út 23.05.1939 (uváděno út 23.05.1939–st 24.05.1939),    Avia; Kino Avia    Zuzana v lázních
út 23.05.1939 (uváděno út 23.05.1939–čt 25.05.1939),    Edison    Marie Krasnová; Maria Krasnová
út 23.05.1939 (uváděno út 23.05.1939–čt 25.05.1939),    Excelsior    Ufa Wochenschau
út 23.05.1939 (uváděno út 23.05.1939–st 31.05.1939),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Andy Hardy na záletech
út 23.05.1939 (uváděno út 23.05.1939–st 24.05.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Jeho poslední model - Sestra Marie / Sein letztes Modell
út 23.05.1939 (uváděno út 23.05.1939–čt 25.05.1939),    Kapitol; Elite Kino    Hra na palubě / Spiel an Bord
čt 25.05.1939 (uváděno čt 25.05.1939–pá 26.05.1939),    Avia; Kino Avia    Charlie Chan na Broadwayi; Charlie Chan v Broadwayi / Charlie Chan auf dem Broadway
čt 25.05.1939 (uváděno čt 25.05.1939–pá 26.05.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Námořníci jdou
pá 26.05.1939 (uváděno pá 26.05.1939–čt 01.06.1939),    Kapitol; Elite Kino    Seržant Berry / Sergeant Berry
pá 26.05.1939 (uváděno pá 26.05.1939–čt 01.06.1939),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Citadela
pá 26.05.1939 (uváděno pá 26.05.1939–út 30.05.1939),    Edison    Kdybych byl tátou; Kdybych byl otcem / Wenn ich Vater wäre
pá 26.05.1939 (uváděno pá 26.05.1939–út 30.05.1939),    Stadion    Ty a já / Du und ich
pá 26.05.1939 (uváděno pá 26.05.1939–po 29.05.1939),    Excelsior    Eine von Allen
pá 26.05.1939 (uváděno pá 26.05.1939–út 30.05.1939),    Orania; Urania    Zrcadlo života / Spiegel des Lebens
pá 26.05.1939 (uváděno pá 26.05.1939–čt 01.06.1939),    Scala    Takoví jsou muži / Männer müssen so sein
pá 26.05.1939 (uváděno pá 26.05.1939–ne 28.05.1939),    Besední dům    Heidi-děvče z hor / Heidi, das Mädchen aus den Bergen
pá 26.05.1939 (uváděno pá 26.05.1939–čt 01.06.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Šťastný smolař / glückliche Pechvogel, Der
pá 26.05.1939 (uváděno pá 26.05.1939–so 27.05.1939),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Gangsterova nevěsta
so 27.05.1939 (uváděno so 27.05.1939–po 29.05.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Osmá žena modrovousova / 8. Frau des Blauberis, Die
so 27.05.1939 (uváděno so 27.05.1939–út 30.05.1939),    Avia; Kino Avia    Pozor, straší!; Pozor, straší / Achtung, es spuckt!
ne 28.05.1939 (uváděno ne 28.05.1939–út 30.05.1939),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Uragan / Hurrikan
st 31.05.1939 (uváděno út 30.05.1939–čt 08.06.1939),    Bio Metro    Venoušek a Stázička / Venoušek und Stázička
st 31.05.1939 (uváděno st 31.05.1939–čt 01.06.1939),    Edison    Soud boží
st 31.05.1939 (uváděno út 30.05.1939–čt 01.06.1939),    Excelsior    Versprich mir nichts!
st 31.05.1939 (uváděno st 31.05.1939–st 31.05.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    müde Theodor, Der
st 31.05.1939 (uváděno st 31.05.1939–čt 01.06.1939),    Stadion    Honba za tatínkem
st 31.05.1939 (uváděno st 31.05.1939–čt 01.06.1939),    Orania; Urania    Švanda dudák
st 31.05.1939 (uváděno st 31.05.1939–čt 01.06.1939),    Besední dům    Borneo, ostrov divů; Borneo - ostrov divů / Borneo, die Insel der Wunder
st 31.05.1939 (uváděno st 31.05.1939–st 31.05.1939),    Avia; Kino Avia    Dáma v šedém / Graue Dame, Die; Dame in Grau
st 31.05.1939 (uváděno st 31.05.1939–čt 01.06.1939),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Cech panen kutnohorských / Zunft der Kuttenberger Jungfrauen, Die
st 31.05.1939 (uváděno st 31.05.1939–čt 01.06.1939),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Buck Jones: Stráž na hranici
čt 01.06.1939 (uváděno čt 01.06.1939–po 05.06.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Zorova pomsta / Zoros Rache
čt 01.06.1939 (uváděno čt 01.06.1939–st 07.06.1939),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Lov na ženícha; Honba za ženichem
čt 01.06.1939 (uváděno čt 01.06.1939–pá 02.06.1939),    Avia; Kino Avia    Rekrut Willie Winkie / Rekrut Willie Winkie
pá 02.06.1939 (uváděno pá 02.06.1939–čt 08.06.1939),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Kdo jsi bez viny; Osmnáctiletá / Achtzehnjährige, Die
pá 02.06.1939 (uváděno pá 02.06.1939–po 05.06.1939),    Edison    Svatá lež / Fromme Lüge, Die
pá 02.06.1939 (uváděno pá 02.06.1939–po 05.06.1939),    Orania; Urania    Skleněná koule / Gläserne Kugel, Die
pá 02.06.1939 (uváděno pá 02.06.1939–čt 08.06.1939),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Doly krále Šalamouna
pá 02.06.1939 (uváděno pá 02.06.1939–po 05.06.1939),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Stříbrná oblaka / Silberne Wolken
pá 02.06.1939 (uváděno pá 02.06.1939–po 05.06.1939),    Excelsior    große Abenteuer, Das
pá 02.06.1939 (uváděno pá 02.06.1939–čt 08.06.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    S. A. muž Brand / SA-Mann Brand
pá 02.06.1939 (uváděno pá 02.06.1939–čt 08.06.1939),    Kapitol; Elite Kino    Nanon / Nanon
pá 02.06.1939 (uváděno pá 02.06.1939–čt 08.06.1939),    Stadion    Cowboy a dáma
pá 02.06.1939 (uváděno pá 02.06.1939–čt 08.06.1939),    Scala    Frosch mit Maske, Der
pá 02.06.1939 (uváděno pá 02.06.1939–pá 09.06.1939),    Besední dům    Andula vyhrála
so 03.06.1939 (uváděno so 03.06.1939–ne 04.06.1939),    Hvězda Komín    Tarzanův útěk
so 03.06.1939 (uváděno so 03.06.1939–po 05.06.1939),    Avia; Kino Avia    Její pastorkyňa / Dorfaristokratin, Die
ne 04.06.1939 (uváděno ne 04.06.1939–čt 08.06.1939),    Scala    Žabí bratrstvo
út 06.06.1939 (uváděno út 06.06.1939–po 12.06.1939),    Excelsior    Dovolená na čestné slovo / Urlaub auf Ehrenwort
út 06.06.1939 (uváděno út 06.06.1939–út 06.06.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Romance / Romanze
út 06.06.1939 (uváděno út 06.06.1939–čt 08.06.1939),    Orania; Urania    Bílá paní maharadži / Weisse Frau des Maharadscha, Die
út 06.06.1939 (uváděno út 06.06.1939–čt 08.06.1939),    Avia; Kino Avia    Velké bláhovosti / Ganz grossen Torheiten, Die
út 06.06.1939 (uváděno út 06.06.1939–pá 09.06.1939),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Bílý orel
út 06.06.1939 (uváděno út 06.06.1939–čt 08.06.1939),    Edison    Šťastný smolař / Glückliche Pechvogel, Der
čt 08.06.1939 (uváděno čt 08.06.1939–pá 09.06.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Stalo se jedné noci
pá 09.06.1939 (uváděno pá 09.06.1939–po 12.06.1939),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Útek z Ďábelských ostrovů / Flucht von den Teufelsinseln, Die
pá 09.06.1939 (uváděno pá 09.06.1939–ne 11.06.1939),    Edison    Její hrích / Ihre Sünde
pá 09.06.1939 (uváděno pá 09.06.1939–čt 15.06.1939),    Scala    Pomsta tajemného jezdce / Rache des geheimnisvollen Reiters, Die
pá 09.06.1939 (uváděno pá 09.06.1939–po 12.06.1939),    Bio Metro    Tanečnice a diplomat / Tänzerin und der Diplomat, Die
pá 09.06.1939 (uváděno pá 09.06.1939–čt 15.06.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Rudé orchideje / Rote Orchideen
pá 09.06.1939 (uváděno pá 09.06.1939–čt 15.06.1939),    Kapitol; Elite Kino    Vzpoura na Damašku; Vzpoura v Damašku / Aufruhr in Damaskus
pá 09.06.1939 (uváděno pá 09.06.1939–po 12.06.1939),    Stadion    Děvče z předměstí / Mädchen aus der Vorstadt, Das
pá 09.06.1939 (uváděno pá 09.06.1939–ne 11.06.1939),    Orania; Urania    Bláhové děvče
pá 09.06.1939 (uváděno pá 09.06.1939–st 14.06.1939),    Avia; Kino Avia    U pokladny stál; U pokladny stál... / Er stand an der Kassa; An der Kassa stand...; Bei der Kassa stand…
pá 09.06.1939 (uváděno pá 09.06.1939–čt 15.06.1939),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Jsem zamilován
so 10.06.1939 (uváděno so 10.06.1939−?),    Besední dům    Ragtime Band
so 10.06.1939 (uváděno so 10.06.1939–út 13.06.1939),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Otec Kondelík a ženich Vejvara / Vater Kondelík und Bräutigam Vejvara
so 10.06.1939 (uváděno so 10.06.1939–út 13.06.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Její husař / Ihr Leibhusar
út 13.06.1939 (uváděno út 13.06.1939–čt 15.06.1939),    Bio Metro    Jarčas Proffesor
út 13.06.1939 (uváděno út 13.06.1939–čt 15.06.1939),    Excelsior    Kronzeugin, Die
st 14.06.1939 (uváděno st 14.06.1939–pá 16.06.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Ignaz rückt ein
čt 15.06.1939 (uváděno pá 16.06.1939–po 19.06.1939),    Excelsior    Hanneles Liebhaber
pá 16.06.1939 (uváděno pá 16.06.1939–po 19.06.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Spiel auf der Tenne
pá 16.06.1939 (uváděno pá 16.06.1939–st 21.06.1939),    Kapitol; Elite Kino    Frauen hinter Gittern
pá 16.06.1939 (uváděno pá 16.06.1939–čt 22.06.1939),    Bio Metro    Šejkův syn; Za svitu luny / Sohn des Sheiks, Der; Sohn des Scheik, Der
pá 16.06.1939 (uváděno pá 16.06.1939–čt 22.06.1939),    Scala    Zelený císař / Grüne Kaiser, Der
so 17.06.1939 (uváděno so 17.06.1939–po 19.06.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Armes reiches Mädel
út 20.06.1939 (uváděno út 20.06.1939–čt 22.06.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Lilly Mickey; Silly Mickey / Silly-Micky-Lachparade; Silly-Mickey-Programm
út 20.06.1939 (uváděno út 20.06.1939–čt 22.06.1939),    Excelsior    Schützenkönig, Der
čt 22.06.1939 (uváděno čt 22.06.1939–čt 22.06.1939),    Kapitol; Elite Kino    Geheimnis des chinesischen Diamanten; Geheimnis des gelben Diamanten
pá 23.06.1939 (uváděno pá 23.06.1939–st 28.06.1939),    Bio Metro    Osudný dopis / Verhängnisvolle Brief, Der
pá 23.06.1939 (uváděno pá 23.06.1939–čt 29.06.1939),    Scala    Topper auf Reisen
pá 23.06.1939 (uváděno pá 23.06.1939–po 03.07.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Deutsches Land in Afrika
pá 23.06.1939 (uváděno pá 23.06.1939–po 26.06.1939),    Excelsior    Zrcadlo života / Spiegel des Lebens
pá 23.06.1939 (uváděno pá 23.06.1939–po 26.06.1939),    Kapitol; Elite Kino    Geheimnis des chinesischen Diamanten; Geheimnis des gelben Diamanten
so 24.06.1939 (uváděno so 24.06.1939–ne 02.07.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Hitlerjunge Quex
út 27.06.1939 (uváděno út 27.06.1939–čt 29.06.1939),    Kapitol; Elite Kino    Glück vom Himmel
út 27.06.1939 (uváděno út 27.06.1939–čt 29.06.1939),    Excelsior    Etappenhase, Der
čt 29.06.1939 (uváděno čt 29.06.1939–út 04.07.1939),    Bio Metro    Teufelsschiff, Das
pá 30.06.1939 (uváděno pá 30.06.1939–po 03.07.1939),    Excelsior    Frauenliebling, Der
pá 30.06.1939 (uváděno pá 30.06.1939–čt 06.07.1939),    Kapitol; Elite Kino    Fall Deruga, Der
pá 30.06.1939 (uváděno pá 30.06.1939–čt 06.07.1939),    Scala    Svatební cesta / Hochzeitsreise, Die
út 04.07.1939 (uváděno út 04.07.1939–čt 06.07.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Muž, o kterém se mluví / Mann, von dem man spricht, Der
út 04.07.1939 (uváděno út 04.07.1939–čt 06.07.1939),    Excelsior    zweite Frau - Serenade, Die
st 05.07.1939 (uváděno st 05.07.1939–út 11.07.1939),    Bio Metro    Paradies für Zwei, Das
pá 07.07.1939 (uváděno pá 07.07.1939–pá 14.07.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Zelený císař / Grüne Kaiser, Der
pá 07.07.1939 (uváděno pá 07.07.1939–čt 13.07.1939),    Excelsior    Morgenrot
pá 07.07.1939 (uváděno pá 07.07.1939–čt 13.07.1939),    Kapitol; Elite Kino    launenhafte Fraue, Die
pá 07.07.1939 (uváděno pá 07.07.1939–čt 13.07.1939),    Scala    Insel des Bangens
st 12.07.1939 (uváděno st 12.07.1939–po 17.07.1939),    Bio Metro    Ideal der Septima, Das
pá 14.07.1939 (uváděno pá 14.07.1939–po 17.07.1939),    Excelsior    Monika, mamičko, vrať se; Mamičko, vrať se! (Monika.) / Monika; Mütterlein, kehre zurück!
pá 14.07.1939 (uváděno pá 14.07.1939–čt 20.07.1939),    Kapitol; Elite Kino    Žena v tropech / Eine Frau kommt in die Tropen
pá 14.07.1939 (uváděno pá 14.07.1939–čt 20.07.1939),    Scala    Tragödie der Dschungel
so 15.07.1939 (uváděno so 15.07.1939–po 17.07.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Zlaté mládí / Goldene Jugend
út 18.07.1939 (uváděno út 18.07.1939–čt 20.07.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Moje paní perla / Meine Frau - Die Perle; Meine Frau, Die Perle
út 18.07.1939 (uváděno út 18.07.1939–čt 20.07.1939),    Excelsior    Ufa Wochenjournal
út 18.07.1939 (uváděno út 18.07.1939–čt 20.07.1939),    Bio Metro    Überfall im Caňon, Der
pá 21.07.1939 (uváděno pá 21.07.1939–po 24.07.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Cowboy und Dame
pá 21.07.1939 (uváděno pá 21.07.1939–po 24.07.1939),    Excelsior    Spor o Beatu / Rätsel um Beate
pá 21.07.1939 (uváděno pá 21.07.1939–čt 27.07.1939),    Kapitol; Elite Kino    Volksfeind, Ein
pá 21.07.1939 (uváděno pá 21.07.1939–čt 27.07.1939),    Bio Metro    U pokladny stál / Bei der Kasse...
pá 21.07.1939 (uváděno pá 21.07.1939–čt 27.07.1939),    Scala    Fox tönende Wochenschau
út 25.07.1939 (uváděno út 25.07.1939–čt 27.07.1939),    Excelsior    Landstreicher, Die
út 25.07.1939 (uváděno út 25.07.1939–čt 27.07.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Přístav štěstí / Im Hafen des Glücks; Hafen des Glücks
pá 28.07.1939 (uváděno pá 28.07.1939–po 31.07.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Drei süße Mädels
pá 28.07.1939 (uváděno pá 28.07.1939–po 31.07.1939),    Excelsior    Princezna Sissy / Prinzessin Sissy
pá 28.07.1939 (uváděno pá 28.07.1939–čt 03.08.1939),    Kapitol; Elite Kino    Ženy pro "Zlaté údolí" / Frauen für Golden Hill
pá 28.07.1939 (uváděno pá 28.07.1939–čt 03.08.1939),    Scala    Jugend und Liebe
út 01.08.1939 (uváděno út 01.08.1939–čt 03.08.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Pépé le Moko, dobrodruh z Alžíru / Pépé le Moko, der Abenteurer von Algier
út 01.08.1939 (uváděno út 01.08.1939–čt 03.08.1939),    Excelsior    Ufa Wochenjournal
pá 04.08.1939 (uváděno pá 04.08.1939–čt 10.08.1939),    Scala    7 Sünder, Die
pá 04.08.1939 (uváděno pá 04.08.1939–čt 10.08.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Weiberregiment
pá 04.08.1939 (uváděno pá 04.08.1939–po 07.08.1939),    Excelsior    Mutterliebe
pá 04.08.1939 (uváděno pá 04.08.1939–čt 10.08.1939),    Kapitol; Elite Kino    Optimist, Der
pá 04.08.1939 (uváděno pá 04.08.1939–čt 10.08.1939),    Bio Metro    Alarm auf hoher See
út 08.08.1939 (uváděno út 08.08.1939–čt 10.08.1939),    Excelsior    Nezapomeň na mne / Vergißmeinnicht
pá 11.08.1939 (uváděno pá 11.08.1939–po 14.08.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Svatá lež / Fromme Lüge, Die
pá 11.08.1939 (uváděno pá 11.08.1939–po 14.08.1939),    Excelsior    Kautschuk
pá 11.08.1939 (uváděno pá 11.08.1939–čt 17.08.1939),    Kapitol; Elite Kino    In geheimer Mission
pá 11.08.1939 (uváděno pá 11.08.1939–čt 17.08.1939),    Bio Metro    In blauer Ferne
pá 11.08.1939 (uváděno pá 11.08.1939–čt 17.08.1939),    Scala    In Versuchung
ne 13.08.1939 (uváděno ne 13.08.1939–po 14.08.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Broadway Melodie 1938
út 15.08.1939 (uváděno út 15.08.1939–čt 17.08.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Herr und Diener
út 15.08.1939 (uváděno út 15.08.1939–čt 17.08.1939),    Excelsior    Bettelstudent, Der
út 15.08.1939 (uváděno út 15.08.1939–st 16.08.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Fahrendes Volk
pá 18.08.1939 (uváděno pá 18.08.1939–čt 24.08.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Vzpoura na Damašku; Vzpoura v Damašku / Aufruhr in Damaskus
pá 18.08.1939 (uváděno pá 18.08.1939–ne 20.08.1939),    Edison    Weiberregiment
pá 18.08.1939 (uváděno pá 18.08.1939–po 21.08.1939),    Excelsior    unsterbliche Herz, Das
pá 18.08.1939 (uváděno pá 18.08.1939–čt 24.08.1939),    Kapitol; Elite Kino    Diskretion Ehrensache
pá 18.08.1939 (uváděno pá 18.08.1939–čt 24.08.1939),    Scala    Drei Kadetten
so 19.08.1939 (uváděno so 19.08.1939–ne 27.08.1939),    Bio Metro    Ehrenlegion
so 19.08.1939 (uváděno so 19.08.1939–po 21.08.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Loď ztracených duší / Schiff der verlorenen Seelen, Das
út 22.08.1939 (uváděno út 22.08.1939–čt 24.08.1939),    Excelsior    Verliebtes Abenteuer
út 22.08.1939 (uváděno út 22.08.1939–st 23.08.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Episoda / EPISODE
st 23.08.1939 (uváděno st 23.08.1939–čt 24.08.1939),    Edison    Herzen im Dämmerschein
čt 24.08.1939 (uváděno čt 24.08.1939–pá 25.08.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Hundert Männer um ein Madel
pá 25.08.1939 (uváděno pá 25.08.1939–čt 31.08.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Takoví jsou muži / Männer müssen so sein
pá 25.08.1939 (uváděno pá 25.08.1939–po 28.08.1939),    Edison    Rozhodná noc; Noc rozhodnutí / Nacht der Entscheidung, Die
pá 25.08.1939 (uváděno pá 25.08.1939–po 28.08.1939),    Excelsior    Eine Frau ohne Bedeutung
pá 25.08.1939 (uváděno pá 25.08.1939–čt 31.08.1939),    Kapitol; Elite Kino    Dvě manželství paní Máji / Maja zwischen zwei Ehen
pá 25.08.1939 (uváděno pá 25.08.1939–po 28.08.1939),    Bio Metro    Ehrenlegion
pá 25.08.1939 (uváděno pá 25.08.1939–čt 31.08.1939),    Scala    Doppelleben; Doppeltes Leben
so 26.08.1939 (uváděno so 26.08.1939–po 28.08.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Mädchen a. d. Dschungel
út 29.08.1939 (uváděno út 29.08.1939–st 30.08.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Dovolená na čestné slovo / Urlaub auf Ehrenwort
út 29.08.1939 (uváděno út 29.08.1939–čt 31.08.1939),    Edison    unsichtbare Feind, Der
út 29.08.1939 (uváděno út 29.08.1939–čt 31.08.1939),    Excelsior    schöne Fräulein Schragg, Das
út 29.08.1939 (uváděno út 29.08.1939–čt 14.09.1939),    Bio Metro    Beispiele ziehen
čt 31.08.1939 (uváděno čt 31.08.1939–pá 01.09.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Im Spionagedienst
pá 01.09.1939 (uváděno pá 01.09.1939–po 04.09.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    U zlatého anděla / Zum goldenen Engel (Meiseken)
pá 01.09.1939 (uváděno pá 01.09.1939–po 04.09.1939),    Edison    Marie Antoinetta / Maria Antoinette
pá 01.09.1939 (uváděno pá 01.09.1939–po 04.09.1939),    Excelsior    Zweikampf, Der
pá 01.09.1939 (uváděno pá 01.09.1939–ne 10.09.1939),    Kapitol; Elite Kino    Echo der Heimat
pá 01.09.1939 (uváděno pá 01.09.1939–čt 07.09.1939),    Scala    Napoleon ist an allem Schuld
so 02.09.1939 (uváděno so 02.09.1939–po 04.09.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Terasreiter
út 05.09.1939 (uváděno út 05.09.1939–pá 08.09.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Lustige Groteskenparade
út 05.09.1939 (uváděno út 05.09.1939–čt 07.09.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Fräulein Mama
út 05.09.1939 (uváděno út 05.09.1939–čt 07.09.1939),    Edison    Vzpoura na Damašku; Vzpoura v Damašku / Aufruhr in Damaskus
út 05.09.1939 (uváděno út 05.09.1939–čt 07.09.1939),    Excelsior    Bylo to v noci májové / Eine Nacht im Mai
pá 08.09.1939 (uváděno pá 08.09.1939–čt 14.09.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Nanon / Nanon
pá 08.09.1939 (uváděno pá 08.09.1939–út 12.09.1939),    Edison    Frau Moral geht durch die Stadt
pá 08.09.1939 (uváděno pá 08.09.1939–po 11.09.1939),    Excelsior    Šťastný smolař / glückliche Pechvogel, Der
pá 08.09.1939 (uváděno pá 08.09.1939–čt 14.09.1939),    Scala    Willy Forst: Bel´ami; Bel´ami / Bel Ami
so 09.09.1939 (uváděno so 09.09.1939–po 11.09.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Tygr z Ešnapuru / Tiger von Eschnapur, Der
ne 10.09.1939 (uváděno po 11.09.1939–čt 14.09.1939),    Kapitol; Elite Kino    Florentiner Hut, Der
út 12.09.1939 (uváděno út 12.09.1939–čt 14.09.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Indický hrob / Indische Grabmal, Das
út 12.09.1939 (uváděno út 12.09.1939–čt 14.09.1939),    Excelsior    Vor Liebe wird gewarnt
st 13.09.1939 (uváděno st 13.09.1939–čt 14.09.1939),    Edison    V bílém ráji / Gastspiel im Paradies
pá 15.09.1939 (uváděno pá 15.09.1939–čt 21.09.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Florentiner Hut, Der
pá 15.09.1939 (uváděno pá 15.09.1939–po 18.09.1939),    Edison    Millionenerbschaft
pá 15.09.1939 (uváděno pá 15.09.1939–po 18.09.1939),    Excelsior    Blaufuchs, Der
pá 15.09.1939 (uváděno pá 15.09.1939–čt 21.09.1939),    Kapitol; Elite Kino    13 Mann und eine Kanone
pá 15.09.1939 (uváděno pá 15.09.1939–čt 21.09.1939),    Bio Metro    Dir gehört mein Herz
pá 15.09.1939 (uváděno pá 15.09.1939–po 18.09.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Kautschuk
pá 15.09.1939 (uváděno pá 15.09.1939–čt 21.09.1939),    Scala    Grossvater wider willen
út 19.09.1939 (uváděno út 19.09.1939–čt 21.09.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Chicago brennt
út 19.09.1939 (uváděno út 19.09.1939–čt 21.09.1939),    Excelsior    Premiéra (...a tanec pokračuje) / Premiere (...und der Tanz geht weiter)
pá 22.09.1939 (uváděno pá 22.09.1939–čt 28.09.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Ženy pro "Zlaté údolí" / Frauen für Golden Hill
pá 22.09.1939 (uváděno pá 22.09.1939–po 25.09.1939),    Edison    unsterbliche Herz, Das
pá 22.09.1939 (uváděno pá 22.09.1939–čt 28.09.1939),    Kapitol; Elite Kino    Marguerita: 3-; Margueritte; Marguerita / Marguerite: 3
pá 22.09.1939 (uváděno pá 22.09.1939–čt 12.10.1939),    Bio Metro    Gasse singt, Die
pá 22.09.1939 (uváděno pá 22.09.1939–čt 28.09.1939),    Scala    Drei Frauen um Verdi
pá 22.09.1939 (uváděno pá 22.09.1939–st 27.09.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Heidi, das Mädchen aus den Bergen
pá 22.09.1939 (uváděno pá 22.09.1939–po 25.09.1939),    Excelsior    Millionenerbschaft
út 26.09.1939 (uváděno út 26.09.1939–čt 28.09.1939),    Edison    Gabriela hledá dobrodružství / Gabriele sucht Abenteuer
út 26.09.1939 (uváděno út 26.09.1939–čt 28.09.1939),    Excelsior    Liebeslaunen
čt 28.09.1939 (uváděno čt 28.09.1939–pá 29.09.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Manéž / Manege
pá 29.09.1939 (uváděno pá 29.09.1939–po 02.10.1939),    Edison    Nanon / Nanon
pá 29.09.1939 (uváděno pá 29.09.1939–po 09.10.1939),    Excelsior    Triumph des Willens
pá 29.09.1939 (uváděno pá 29.09.1939–čt 05.10.1939),    Kapitol; Elite Kino    Žena u vesla / Frau am Steuer, Die
pá 29.09.1939 (uváděno pá 29.09.1939–čt 05.10.1939),    Scala    Wasser für Canitoga
pá 29.09.1939 (uváděno pá 29.09.1939–po 02.10.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    In Versuchung
so 30.09.1939 (uváděno so 30.09.1939–po 02.10.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Šťastný smolař / glückliche Pechvogel, Der
út 03.10.1939 (uváděno út 03.10.1939–čt 05.10.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Echo der Heimat
út 03.10.1939 (uváděno út 03.10.1939–čt 05.10.1939),    Edison    Verliebtes Abenteuer
út 03.10.1939 (uváděno út 03.10.1939–st 04.10.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Truxův záhadný případ / Geheimnis um Truxa, Das
čt 05.10.1939 (uváděno čt 05.10.1939–pá 06.10.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Uragan / Hurrikan
pá 06.10.1939 (uváděno pá 06.10.1939–po 09.10.1939),    Edison    Beispiele ziehen
pá 06.10.1939 (uváděno pá 06.10.1939–čt 19.10.1939),    Kapitol; Elite Kino    Walzer aus Onegin
pá 06.10.1939 (uváděno pá 06.10.1939–čt 12.10.1939),    Scala    weisse Scheik, Der
pá 06.10.1939 (uváděno pá 06.10.1939–čt 12.10.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Dvě manželství paní Máji / Maja zwischen zwei Ehen
so 07.10.1939 (uváděno so 07.10.1939–po 09.10.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Kleopatra / Kleopatra
út 10.10.1939 (uváděno út 10.10.1939–čt 12.10.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Gräf von Monte Christ, Der
út 10.10.1939 (uváděno út 10.10.1939–čt 12.10.1939),    Edison    Florentiner Hut, Der
út 10.10.1939 (uváděno út 10.10.1939–čt 12.10.1939),    Excelsior    Rudé orchideje / Rote Orchideen
pá 13.10.1939 (uváděno pá 13.10.1939–po 16.10.1939),    Excelsior    Země lásky / Land der Liebe
pá 13.10.1939 (uváděno pá 13.10.1939–čt 26.10.1939),    Bio Metro    Union Pacifik
pá 13.10.1939 (uváděno pá 13.10.1939–čt 19.10.1939),    Scala    Beznadějný případ / Hoffnungsloser Fall, Ein
pá 13.10.1939 (uváděno pá 13.10.1939–ne 15.10.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Kopfjäger von Ecuador, Die
pá 13.10.1939 (uváděno pá 13.10.1939–čt 19.10.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Fall Deruga, Der
pá 13.10.1939 (uváděno pá 13.10.1939–po 16.10.1939),    Edison    Dir gehört mein Herz
út 17.10.1939 (uváděno út 17.10.1939–čt 19.10.1939),    Edison    Dvě manželství paní Máji / Maja zwischen zwei Ehen
út 17.10.1939 (uváděno út 17.10.1939–čt 19.10.1939),    Excelsior    Nebezpečná hra / Gefährliches Spiel
čt 19.10.1939 (uváděno čt 19.10.1939–pá 20.10.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    große Bill, Der
pá 20.10.1939 (uváděno pá 20.10.1939–čt 26.10.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Tři překrásné dny; Tři překrásné dni / Drei wunderschöne Tage
pá 20.10.1939 (uváděno pá 20.10.1939–po 23.10.1939),    Edison    In Versuchung
pá 20.10.1939 (uváděno pá 20.10.1939–po 23.10.1939),    Excelsior    Takoví jsou muži / Männer müssen so sein
pá 20.10.1939 (uváděno pá 20.10.1939–čt 26.10.1939),    Kapitol; Elite Kino    Ráj mládenců / Paradies der Junggesellen; Das kann doch einen Seemann nicht erschüttern
pá 20.10.1939 (uváděno pá 20.10.1939–čt 26.10.1939),    Scala    Souboj národů / Zweikampf der Völker
so 21.10.1939 (uváděno so 21.10.1939–po 23.10.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Veselá vdova / lustige Witwe, Die
út 24.10.1939 (uváděno út 24.10.1939–čt 26.10.1939),    Edison    Luftschlösser
út 24.10.1939 (uváděno út 24.10.1939–čt 26.10.1939),    Excelsior    Rozhodná noc; Noc rozhodnutí / Nacht der Entscheidung, Die
út 24.10.1939 (uváděno út 24.10.1939–st 25.10.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Na divokém západě / Im wilden Westen
čt 26.10.1939 (uváděno čt 26.10.1939–pá 27.10.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Dětský lékař Dr. Engel / Kinderarzt Dr. Engel
pá 27.10.1939 (uváděno pá 27.10.1939–čt 02.11.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Žena v tropech / Eine Frau kommt in die Tropen
pá 27.10.1939 (uváděno pá 27.10.1939–po 30.10.1939),    Edison    Fall Deruga, Der
pá 27.10.1939 (uváděno pá 27.10.1939–po 30.10.1939),    Excelsior    Willy Forst: Bel´ami; Bel´ami / Bel Ami
pá 27.10.1939 (uváděno pá 27.10.1939–čt 02.11.1939),    Kapitol; Elite Kino    Milostné dopisy z Engadinu / Liebesbriefe aus dem Engadin
pá 27.10.1939 (uváděno pá 27.10.1939–čt 09.11.1939),    Bio Metro    Dobře situovaný pán / Gut situierter Herr, Ein; Gutsituierter Herr, Ein
pá 27.10.1939 (uváděno pá 27.10.1939–čt 09.11.1939),    Scala    Bekämpfer des Todes, Der
so 28.10.1939 (uváděno so 28.10.1939–po 30.10.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Ein Vater wird gesucht
út 31.10.1939 (uváděno po 31.10.1938–pá 03.11.1939),    Edison    In geheimer Mission
út 31.10.1939 (uváděno út 31.10.1939–pá 03.11.1939),    Excelsior    Mládí / Jugend
út 31.10.1939 (uváděno út 31.10.1939–st 01.11.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Premiere
st 01.11.1939 (uváděno st 01.11.1939–st 01.11.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Moderní Robinson
čt 02.11.1939 (uváděno čt 02.11.1939–pá 03.11.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Zajatec na Zendě / Gefangene von Zenda, Der
pá 03.11.1939 (uváděno pá 03.11.1939–pá 03.11.1939),    Deutsche Lichtspiele (dříve Výstavní kino)    Salonwagen E 417
pá 03.11.1939 (uváděno pá 03.11.1939–čt 09.11.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    13 Mann und eine Kanone
pá 03.11.1939 (uváděno pá 03.11.1939–po 06.11.1939),    Excelsior    Eine fromme Lüge
pá 03.11.1939 (uváděno pá 03.11.1939–po 13.11.1939),    Kapitol; Elite Kino    Nesmrtelný valčík / Unsterblicher Walzer
so 04.11.1939 (uváděno so 04.11.1939–po 06.11.1939),    Edison    Drei Frauen um Verdi
so 04.11.1939 (uváděno so 04.11.1939–po 06.11.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Takoví jsou muži / Männer müssen so sein
ne 05.11.1939 (uváděno ne 05.11.1939–ne 05.11.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    letzte Alarm, Der
út 07.11.1939 (uváděno út 07.11.1939–čt 09.11.1939),    Edison    Manekýnka / Mannequin
út 07.11.1939 (uváděno út 07.11.1939–čt 09.11.1939),    Excelsior    Ráj mládenců / Paradies der Junggesellen; Das kann doch einen Seemann nicht erschüttern
út 07.11.1939 (uváděno út 07.11.1939–so 11.11.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Lustige Groteskenparade
pá 10.11.1939 (uváděno pá 10.11.1939–po 13.11.1939),    Bio Metro    Stimme des Blutes, Die
pá 10.11.1939 (uváděno pá 10.11.1939–čt 23.11.1939),    Scala    Cesta do hlubin študákovy duše / Weg in die Tiefen der Studentenseele, Der
pá 10.11.1939 (uváděno pá 10.11.1939–čt 16.11.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Marguerita: 3-; Margueritte; Marguerita / Marguerite: 3
pá 10.11.1939 (uváděno ne 12.11.1939–ne 12.11.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    V bouři ke Claudii / Gewitterflug zu Claudia
pá 10.11.1939 (uváděno pá 10.11.1939–po 13.11.1939),    Edison    Humoreska / Humoreske, Die
pá 10.11.1939 (uváděno pá 10.11.1939–po 13.11.1939),    Excelsior    Triumph des Willens
ne 12.11.1939 (uváděno ne 12.11.1939–po 13.11.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Botschaft an Garcia
út 14.11.1939 (uváděno út 14.11.1939–čt 16.11.1939),    Edison    Ženy pro "Zlaté údolí" / Frauen für Golden Hill
út 14.11.1939 (uváděno út 14.11.1939–čt 16.11.1939),    Excelsior    Mládí královny Viktorie / Mädchenjahre einer Königin
út 14.11.1939 (uváděno út 14.11.1939–čt 23.11.1939),    Kapitol; Elite Kino    Soudní sluha advokátem / Kleines Bezirksgericht
út 14.11.1939 (uváděno út 14.11.1939–čt 16.11.1939),    Bio Metro    Žena v zrcadle / Frau im Spiegel, Die
út 14.11.1939 (uváděno po 13.11.1939–pá 17.11.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Ein Bildbericht vom Siegesmarsch nach Polen
pá 17.11.1939 (uváděno pá 17.11.1939–po 20.11.1939),    Excelsior    Dir gehört mein Herz
pá 17.11.1939 (uváděno pá 17.11.1939–st 29.11.1939),    Bio Metro    Zum heiligen Mathias
pá 17.11.1939 (uváděno ne 19.11.1939–ne 19.11.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Peer Gynt / Peer Gynt
pá 17.11.1939 (uváděno pá 17.11.1939–čt 23.11.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Žena u vesla / Frau am Steuer, Die
pá 17.11.1939 (uváděno pá 17.11.1939–po 20.11.1939),    Edison    Mit versiegelter Order
so 18.11.1939 (uváděno so 18.11.1939–po 20.11.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Ve znamení kříže / Im Zeichen des Kreuzes
so 18.11.1939 (uváděno ne 19.11.1939–ne 19.11.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    kleine Lord, Der
út 21.11.1939 (uváděno út 21.11.1939–čt 23.11.1939),    Edison    Pod jednou střechou / Unter einem Dach
út 21.11.1939 (uváděno út 21.11.1939–čt 23.11.1939),    Excelsior    Konečná stanice / Endstation
út 21.11.1939 (uváděno út 21.11.1939–pá 24.11.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Elenden, Die
so 25.11.1939 (uváděno pá 24.11.1939–čt 30.11.1939),    Kapitol; Elite Kino    Pour le mérite
so 25.11.1939 (uváděno so 25.11.1939–po 27.11.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Ramona
so 25.11.1939 (uváděno pá 24.11.1939–čt 30.11.1939),    Scala    Unsere kleine Frau
so 25.11.1939 (uváděno pá 24.11.1939–čt 30.11.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Volksfeind, Ein
so 25.11.1939 (uváděno pá 24.11.1939–po 27.11.1939),    Edison    Harry Piel: Lidé a zvířata, sensace / Menschen, Tiere, Sensation; Menschen - Tiere - Sensationen
so 25.11.1939 (uváděno pá 24.11.1939–po 27.11.1939),    Excelsior    Drei Frauen um Verdi
ne 26.11.1939 (uváděno ne 26.11.1939–ne 26.11.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Bouře nad Mont Blanckem / Stürme über den Mont Blanc; Stürme über dem Mont Blanc
út 28.11.1939 (uváděno út 28.11.1939–čt 30.11.1939),    Edison    Boolov
út 28.11.1939 (uváděno út 28.11.1939–čt 30.11.1939),    Excelsior    Třetí se směje / Lachende Dritte, Der
út 28.11.1939 (uváděno út 28.11.1939–čt 30.11.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Charlie Chan auf der Rennbahn
čt 30.11.1939 (uváděno čt 30.11.1939–st 06.12.1939),    Bio Metro    12 minut po 12; 12 minut po 12. / 12 Minuten nach 12
pá 01.12.1939 (uváděno pá 01.12.1939–po 04.12.1939),    Excelsior    Ufa-Tonwoche
pá 01.12.1939 (uváděno pá 01.12.1939–čt 07.12.1939),    Kapitol; Elite Kino    Geliebte, Die
pá 01.12.1939 (uváděno pá 01.12.1939–po 04.12.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Zajatec ostrova žraloků / gefangene der Haifischinsel, Der
pá 01.12.1939 (uváděno pá 01.12.1939–po 11.12.1939),    Scala    Kouzelný dům / Zauberhaus, Das
pá 01.12.1939 (uváděno pá 01.12.1939–čt 07.12.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Wasser für Canitoga
pá 01.12.1939 (uváděno pá 01.12.1939–po 04.12.1939),    Edison    Veselá bída / Lustige Elend, Das; Heitere Elend, Das
so 02.12.1939 (uváděno ne 03.12.1939–ne 03.12.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Ve stínu Padišaha; Ve stínu padišaha / Durch die Wüste
út 05.12.1939 (uváděno út 05.12.1939–čt 07.12.1939),    Edison    Zelený císař / Grüne Kaiser, Der
út 05.12.1939 (uváděno út 05.12.1939–čt 07.12.1939),    Excelsior    Licht im Sturm
út 05.12.1939 (uváděno út 05.12.1939–st 06.12.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Melodie der Welt 1936
čt 07.12.1939 (uváděno st 07.12.1938–pá 08.12.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Weiberregiment
čt 07.12.1939 (uváděno čt 07.12.1939–čt 14.12.1939),    Bio Metro    Kozácká krev / Kosakenblut
pá 08.12.1939 (uváděno pá 08.12.1939–pá 08.12.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Dobrodružství v Engadinu / Abenteuer im Eugadin; Abenteuer im Engadin
pá 08.12.1939 (uváděno pá 08.12.1939–čt 14.12.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Milostné dopisy z Engadinu / Liebesbriefe aus dem Engadin
pá 08.12.1939 (uváděno pá 08.12.1939–čt 14.12.1939),    Edison    Gunga - Din
pá 08.12.1939 (uváděno pá 08.12.1939–po 11.12.1939),    Excelsior    Mit versiegelter Order
pá 08.12.1939 (uváděno pá 08.12.1939–čt 14.12.1939),    Kapitol; Elite Kino    Wer küsst Madeleine
so 09.12.1939 (uváděno so 09.12.1939–ne 10.12.1939),    Orania; Urania    Triumph des Willens
so 09.12.1939 (uváděno so 09.12.1939–po 11.12.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Vzpoura na Damašku; Vzpoura v Damašku / Aufruhr in Damaskus
ne 10.12.1939 (uváděno ne 10.12.1939–ne 10.12.1939),    Edison    Dovolená na čestné slovo / Urlaub auf Ehrenwort
út 12.12.1939 (uváděno út 12.12.1939–čt 14.12.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Ostrov pokladů / Schatzinsel, Die
út 12.12.1939 (uváděno út 12.12.1939–ne 17.12.1939),    Scala    Nebezpečný svědek / Gefährlicher Mitwisser
út 12.12.1939 (uváděno út 12.12.1939–čt 14.12.1939),    Excelsior    Florentiner Hut, Der
pá 15.12.1939 (uváděno pá 15.12.1939–ne 17.12.1939),    Edison    Dobře situovaný pán / Gut situierter Herr, Ein; Gutsituierter Herr, Ein
pá 15.12.1939 (uváděno pá 15.12.1939–čt 21.12.1939),    Kapitol; Elite Kino    Tango Nottorno
pá 15.12.1939 (uváděno pá 15.12.1939–čt 21.12.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Diskretion Ehrensache
pá 15.12.1939 (uváděno pá 15.12.1939–po 18.12.1939),    Excelsior    Zamilovaná srdce / Verliebte Herzen
pá 15.12.1939 (uváděno pá 15.12.1939–ne 31.12.1939),    Bio Metro    Tulák Macoun / Landstreicher Macoun, Der
pá 15.12.1939 (uváděno pá 15.12.1939–ne 17.12.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Na slunné farmě / Auf sonniger Farm
st 20.12.1939 (uváděno út 19.12.1939–čt 21.12.1939),    Edison    Wenn der Hahn kräht
st 20.12.1939 (uváděno po 18.12.1939–so 23.12.1939),    Scala    Případ herečky Holmové; Případ vraždy Holmové / Mordsache Holm
st 20.12.1939 (uváděno út 19.12.1939–čt 21.12.1939),    Excelsior    Falschplaler - Der Konflikt
pá 22.12.1939 (uváděno pá 22.12.1939–út 26.12.1939),    Edison    Soudní sluha advokátem / Kleines Bezirksgericht
pá 22.12.1939 (uváděno pá 22.12.1939–čt 28.12.1939),    Kapitol; Elite Kino    Hazardér / Hasardeur, Der
pá 22.12.1939 (uváděno pá 22.12.1939–čt 28.12.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Jsem Sebastian; Jsem Sebastian Ott / Ich bin Sebastian Ott
pá 22.12.1939 (uváděno pá 22.12.1939–čt 28.12.1939),    Excelsior    Nesmrtelný valčík / Unsterblicher Walzer
pá 22.12.1939 (uváděno pá 22.12.1939–so 23.12.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Fra Diabolo
ne 24.12.1939 (uváděno po 25.12.1939–ne 31.12.1939),    Scala    Nevinná / Unschuldige, Die
ne 24.12.1939 (uváděno ne 24.12.1939–čt 28.12.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Šťastné přistání / Glückliche Landung
ne 24.12.1939 (uváděno po 25.12.1939–út 26.12.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Ein.... zwei... drei...
ne 24.12.1939 (uváděno ne 24.12.1939–čt 28.12.1939),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Ohnivý oř / Feuerroß, Das
st 27.12.1939 (uváděno st 27.12.1939–ne 31.12.1939),    Edison    Gasse singt, Die
pá 29.12.1939 (uváděno pá 29.12.1939–ne 31.12.1939),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Eva tropí hlouposti / Eva macht Dummheiten
pá 29.12.1939 (uváděno ne 31.12.1939–ne 31.12.1939),    Edison    Stávka v manželství / Ehestreik
pá 29.12.1939 (uváděno pá 29.12.1939–ne 31.12.1939),    Kapitol; Elite Kino    Oceán v plamenech / Brand im Ozean
pá 29.12.1939 (uváděno pá 29.12.1939–pá 29.12.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Rozhodná noc; Noc rozhodnutí / Nacht der Entscheidung, Die
pá 29.12.1939 (uváděno pá 29.12.1939–ne 31.12.1939),    Central; Zentral; Centrální kino    Ráj mládenců / Paradies der Junggesellen; Das kann doch einen Seemann nicht erschüttern
pá 29.12.1939 (uváděno pá 29.12.1939–po 01.01.1940),    Excelsior    Lachdoktor, Der
so 30.12.1939 (uváděno ne 31.12.1939–ne 31.12.1939),    Bio Metro    Backfisch, Der
so 30.12.1939 (uváděno so 30.12.1939–ne 31.12.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Vzpoura na lodi Bounty / Meuterei auf der "Bounty"
ne 31.12.1939 (uváděno ne 31.12.1939–ne 31.12.1939),    Studio; Jugend-Tonkino    Mustergaits, Der
ne 31.12.1939 (uváděno ne 31.12.1939–ne 31.12.1939),    Scala    Sláva, já jsem tatínkem / Hurra! Ich bin Papa!

 
 
 
© 2011 Ústav filmu a audiovizuální kultury na Filozofické fakultě, Masarykova Univerzita, Brno