Filmové Brno
Dokumentace dějin uvadění filmů a diváckých preferencí v Brne v letech 1918-1945

 
 






 
st 03.01.1940 (uváděno st 03.01.1940–čt 04.01.1940),    Bio Metro    Tulák Macoun / Landstreicher Macoun, Der
st 03.01.1940 (uváděno st 03.01.1940−?),    Avia; Kino Avia    Jižní kříž
st 03.01.1940 (uváděno st 03.01.1940–čt 04.01.1940),    Kapitol; Elite Kino    Oceán v plamenech / Brand im Ozean
st 03.01.1940 (uváděno st 03.01.1940−?),    Besední dům    Její pastorkyňa / Dorfaristokratin, Die
st 03.01.1940 (uváděno st 03.01.1940–čt 04.01.1940),    Zentral; Centrální kino    Ráj mládenců / Paradies der Junggesellen; Das kann doch einen Seemann nicht erschüttern
st 03.01.1940 (uváděno st 03.01.1940−?),    Orania; Urania    Ideál septimy / Ideal der Septima, Das
st 03.01.1940 (uváděno st 03.01.1940−?),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    U svatého Matěje; U sv. Matěje / Zum heiligen Matthias; Beim heiligen Matthias
st 03.01.1940 (uváděno st 03.01.1940–čt 11.01.1940),    Stadion    Cesta do hlubin študákovy duše / Weg in die Tiefen der Studentenseele, Der
st 03.01.1940 (uváděno st 03.01.1940–čt 04.01.1940),    Excelsior    Královna loutek / Puppenfee, Die
st 03.01.1940 (uváděno st 03.01.1940–po 08.01.1940),    Scala    Sláva, já jsem tatínkem / Hurra! Ich bin Papa!
st 03.01.1940 (uváděno út 02.01.1940–čt 04.01.1940),    Edison    Kristián; Kristian / Christian
st 03.01.1940 (uváděno st 03.01.1940–st 03.01.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Vzorný manžel / Mustergatte, Der
st 03.01.1940 (uváděno st 03.01.1940–čt 11.01.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Eva tropí hlouposti / Eva macht Dummheiten
st 03.01.1940 (uváděno st 03.01.1940−?),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Paní Kačka zasahuje
st 03.01.1940 (uváděno st 03.01.1940−?),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Námořní kadeti
čt 04.01.1940 (uváděno čt 04.01.1940–pá 05.01.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Jeho nejlepší přítel / Sein bester Freund
so 06.01.1940 (uváděno pá 05.01.1940–ne 07.01.1940),    Excelsior    Dvě manželství paní Máji / Maja zwischen zwei Ehen
so 06.01.1940 (uváděno pá 05.01.1940–st 17.01.1940),    Kapitol; Elite Kino    Láska ze všech největší / Mutterliebe
so 06.01.1940 (uváděno pá 05.01.1940–ne 07.01.1940),    Edison    Beznadějný případ / Hoffnungsloser Fall, Ein
so 06.01.1940 (uváděno pá 05.01.1940–st 17.01.1940),    Bio Metro    Žabec / Backfisch, Der
so 06.01.1940 (uváděno pá 05.01.1940–čt 11.01.1940),    Zentral; Centrální kino    Valčík z Oněgina / Es war eine rauschende Ballnacht
so 06.01.1940 (uváděno so 06.01.1940–ne 07.01.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Willy Forst: Bel´ami; Bel´ami / Bel Ami
so 06.01.1940,    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Modrá liška / Blaufuchs, Der
so 06.01.1940,    Orania; Urania    Zelený císař / Grüne Kaiser, Der
so 06.01.1940 (uváděno ?−út 09.01.1940),    Avia; Kino Avia    Ulice zpívá / Gasse singt, Die
so 06.01.1940,    Besední dům    Až na konec světa
so 06.01.1940,    Bio Na Valech    Klabzubova XI. / Klabzuba XI, Die
út 09.01.1940 (uváděno út 09.01.1940–čt 18.01.1940),    Scala    Zlatý člověk / Goldiger Mensch, Ein
út 09.01.1940 (uváděno ?−st 17.01.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Pod dusotem kopyt
út 09.01.1940 (uváděno ?−čt 11.01.1940),    Orania; Urania    Dvě manželství paní Máji / Maja zwischen zwei Ehen
so 06.01.1940 (uváděno ?−ne 14.01.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Tulák Macoun / Landstreicher Macoun
út 09.01.1940 (uváděno út 09.01.1940–čt 11.01.1940),    Excelsior    Ufa-Journal
út 09.01.1940 (uváděno út 09.01.1940–čt 11.01.1940),    Edison    Muži zítřka / Männer von Morgen
út 09.01.1940 (uváděno út 09.01.1940–čt 11.01.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Velký groteskový program s Pepkem / Grosses Groteskenprogramm
út 09.01.1940 (uváděno ?−čt 11.01.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Poslíček lásky
út 09.01.1940 (uváděno ?−čt 11.01.1940),    Besední dům    Tři kadeti
út 09.01.1940,    Bio Na Valech    Šejkův syn; Za svitu luny / Sohn des Sheiks, Der; Sohn des Scheik, Der
st 10.01.1940 (uváděno st 10.01.1940–pá 12.01.1940),    Avia; Kino Avia    Křižáci
pá 12.01.1940 (uváděno pá 12.01.1940–čt 18.01.1940),    Stadion    Kouzelný dům
pá 12.01.1940 (uváděno pá 12.01.1940–čt 25.01.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Broadway serenade / Broadway Serenade
pá 12.01.1940 (uváděno pá 12.01.1940–čt 18.01.1940),    Zentral; Centrální kino    Robert Koch, bojovník se smrtí / Robert Koch - Der Bekämpfer des Todes
pá 12.01.1940 (uváděno pá 12.01.1940−?),    Orania; Urania    Mezi čtyřma očima / Unter vier Augen
pá 12.01.1940 (uváděno pá 12.01.1940–ne 14.01.1940),    Excelsior    Beznadějný případ / Hoffnungsloser Fall, Ein
pá 12.01.1940 (uváděno pá 12.01.1940–ne 14.01.1940),    Edison    Svátek věřitelů / Feiertag der Gläubiger
pá 12.01.1940 (uváděno pá 12.01.1940–ne 14.01.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Královna Kristina / Königin Christine
pá 12.01.1940 (uváděno pá 12.01.1940–čt 18.01.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Kristián
pá 12.01.1940 (uváděno pá 12.01.1940–čt 18.01.1940),    Besední dům    Svátek věřitelů
so 13.01.1940 (uváděno so 13.01.1940−?),    Avia; Kino Avia    Dobrodružství Marca Pola
ne 14.01.1940,    Bio Na Valech    Holka nebo kluk
st 17.01.1940 (uváděno út 16.01.1940–čt 18.01.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Tři děvčátka pokračují / Drei Mädels wachsen auf
st 17.01.1940 (uváděno út 16.01.1940–čt 18.01.1940),    Excelsior    U zlatého anděla / Zum goldenen Engel (Meiseken)
st 17.01.1940 (uváděno ?−čt 18.01.1940),    Orania; Urania    Tarzanova nová dobrodružství
st 17.01.1940 (uváděno út 16.01.1940–čt 18.01.1940),    Edison    Ráj mládenců / Paradies der Jungesellen
st 17.01.1940 (uváděno út 16.01.1940–čt 18.01.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Domov / Heimat
st 17.01.1940 (uváděno ?−čt 18.01.1940),    Avia; Kino Avia    Láska a mládí
čt 18.01.1940 (uváděno čt 18.01.1940–st 24.01.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Ústředna Rio
čt 18.01.1940 (uváděno čt 18.01.1940–st 31.01.1940),    Bio Metro    Přepadení / Uberfall, Der
čt 18.01.1940 (uváděno čt 18.01.1940–st 31.01.1940),    Kapitol; Elite Kino    Ples v opeře / Opernball
pá 19.01.1940 (uváděno pá 19.01.1940–čt 25.01.1940),    Zentral; Centrální kino    Dobrodružství pokračuje / Abenteuer geht weiter, Das
pá 19.01.1940 (uváděno pá 19.01.1940−?),    Orania; Urania    Až na konec světa
pá 19.01.1940 (uváděno pá 19.01.1940–ne 21.01.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Osudný dopis / Verhängnisvolle Brief, Der
pá 19.01.1940 (uváděno pá 19.01.1940–ne 21.01.1940),    Excelsior    Zelený císař / Grüne Kaiser, Der
pá 19.01.1940 (uváděno pá 19.01.1940–ne 21.01.1940),    Edison    "Togger", Sedmá velmoc zasahuje / Togger
pá 19.01.1940 (uváděno pá 19.01.1940–čt 25.01.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Její hřích / Ihre Sünde
pá 19.01.1940 (uváděno pá 19.01.1940−?),    Avia; Kino Avia    Španělská vyzvědačka
pá 19.01.1940 (uváděno pá 19.01.1940–pá 26.01.1940),    Besední dům    Umlčené rty
pá 19.01.1940 (uváděno pá 19.01.1940–ne 21.01.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Vládkyně džungle / Herrin der Dschungel
pá 19.01.1940 (uváděno pá 19.01.1940–čt 25.01.1940),    Stadion    Eva tropí hlouposti
pá 19.01.1940 (uváděno ne 21.01.1940−?),    Bio Na Valech    Muži zítřka
pá 19.01.1940 (uváděno pá 19.01.1940–čt 25.01.1940),    Scala    Manželství po kapkách / Ehe im Dosen (Wie fessele ich meinen Mann)
út 23.01.1940 (uváděno ?−čt 25.01.1940),    Orania; Urania    Děti na zakázku / Kinder auf Bestellung
út 23.01.1940 (uváděno út 23.01.1940–čt 25.01.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Cech panen kutnohorských / Zunft der Kuttenberger Jungfrauen, Die
út 23.01.1940 (uváděno út 23.01.1940–čt 25.01.1940),    Excelsior    Ženy pro "Zlaté údolí" / Frauen für Golden Hill
út 23.01.1940 (uváděno út 23.01.1940–pá 26.01.1940),    Edison    Honolulu / Honolulu
út 23.01.1940 (uváděno ?−st 24.01.1940),    Avia; Kino Avia    Arséne Lupin / Arsene Lupin
út 23.01.1940 (uváděno út 23.01.1940–st 24.01.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    "Smím prosit" / Darf ich bitten?
čt 25.01.1940 (uváděno čt 25.01.1940–ne 04.02.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Tarzan a zelená bohyně; Tarzan a Zelená bohyně / Tarzan und die grüne Göttin
čt 25.01.1940 (uváděno čt 25.01.1940–pá 26.01.1940),    Avia; Kino Avia    Domov / Heimat
čt 25.01.1940 (uváděno čt 25.01.1940–pá 26.01.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Hora volá / Berg ruft!, Der
pá 26.01.1940 (uváděno pá 26.01.1940–ne 04.02.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Ženy u benzinu / Mädel bei der Tankstelle
pá 26.01.1940 (uváděno pá 26.01.1940–ne 28.01.1940),    Zentral; Centrální kino    U svatého Matěje; U sv. Matěje / Zum heiligen Matthias; Beim heiligen Matthias
pá 26.01.1940 (uváděno pá 26.01.1940–čt 01.02.1940),    Orania; Urania    Cesta do hlubin študákovy duše
pá 26.01.1940 (uváděno pá 26.01.1940−?),    Besední dům    Jsem zamilován
pá 26.01.1940 (uváděno pá 26.01.1940–čt 01.02.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Tajemství krčmy / Geheimnis der Schenke, Das
pá 26.01.1940 (uváděno pá 26.01.1940–čt 01.02.1940),    Excelsior    Tyran Gordian / Amtsschimmel, Der - Gordian, der Tyrann
pá 26.01.1940 (uváděno pá 26.01.1940−?),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Hrdina dne
pá 26.01.1940 (uváděno pá 26.01.1940−?),    Stadion    Nesmrtelný valčík / Unsterblicher Walzer
pá 26.01.1940 (uváděno pá 26.01.1940–čt 01.02.1940),    Scala    Mořská panna / Seejungfrau, Die
so 27.01.1940 (uváděno so 27.01.1940−?),    Avia; Kino Avia    Advokátka Věra
so 27.01.1940 (uváděno so 27.01.1940–čt 01.02.1940),    Edison    Tulák Macoun / Landstreicher Macoun, Der
so 27.01.1940 (uváděno so 27.01.1940–ne 28.01.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    "Alexandrův regtimeband" / Alexanders Ragtime Band
po 29.01.1940 (uváděno út 30.01.1940–čt 01.02.1940),    Avia; Kino Avia    Tarzanova pomsta / Tarzans Rache
út 30.01.1940 (uváděno út 30.01.1940–čt 01.02.1940),    Zentral; Centrální kino    Tajemství lodi "Betty Bonn" / Geheimnis um Betty Bonn, Das
út 30.01.1940 (uváděno út 30.01.1940–út 30.01.1940),    Excelsior    Hříšná láska / Sündige Liebe
út 30.01.1940 (uváděno út 30.01.1940–út 30.01.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Jedna z milionu; Jedna z milionů
út 30.01.1940 (uváděno út 30.01.1940−?),    Besední dům    Pekelná loď
út 30.01.1940 (uváděno út 30.01.1940–čt 01.02.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    "Milé příbuzenstvo" / "Liebe" Verwandschaft, Die
út 30.01.1940 (uváděno ?−čt 01.02.1940),    Besední dům    Pekelná loď
út 30.01.1940 (uváděno ?−čt 01.02.1940),    Stadion    Tři děvčátka pokračují
st 31.01.1940 (uváděno st 31.01.1940–čt 01.02.1940),    Excelsior    Tyran Gordian
st 31.01.1940 (uváděno st 31.01.1940–čt 01.02.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Děvče se špatnou pověstí
čt 01.02.1940 (uváděno čt 01.02.1940–čt 08.02.1940),    Bio Metro    Mezi děvčaty / Unter uns Mädeln
pá 02.02.1940 (uváděno pá 02.02.1940–čt 08.02.1940),    Stadion    Nevinná / Undschuldige, Die
pá 02.02.1940 (uváděno pá 02.02.1940–út 13.02.1940),    Kapitol; Elite Kino    Mozartova cesta do Prahy / Kleine Nachtmusik (Mozart Reise nach Prag)
pá 02.02.1940 (uváděno pá 02.02.1940–čt 08.02.1940),    Zentral; Centrální kino    Oceán v plamenech / Brand im Ozean
pá 02.02.1940 (uváděno pá 02.02.1940−?),    Orania; Urania    Nanon / Nanon
pá 02.02.1940 (uváděno pá 02.02.1940–po 05.02.1940),    Excelsior    Milostné dopisy z Engadinu / Liebesbriefe aus dem Engadin
pá 02.02.1940 (uváděno pá 02.02.1940–ne 04.02.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Robert Koch / Robert Koch
pá 02.02.1940 (uváděno pá 02.02.1940–ne 04.02.1940),    Edison    Valčík z Oněgina / Es war eine rauschende Ballnacht
pá 02.02.1940 (uváděno pá 02.02.1940–ne 04.02.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Duo Mererbes
pá 02.02.1940 (uváděno pá 02.02.1940–st 07.02.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Mlčící rty
pá 02.02.1940 (uváděno pá 02.02.1940–st 14.02.1940),    Scala    D III 88 / D III 88
pá 02.02.1940 (uváděno pá 02.02.1940−?),    Avia; Kino Avia    Škola základ života
pá 02.02.1940 (uváděno pá 02.02.1940–po 08.01.1940),    Besední dům    Ohnivé léto / Lodernder Sommer
út 06.02.1940 (uváděno út 06.02.1940–ne 18.02.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Studujeme za školou / Wir studieren hinter der Schule
út 06.02.1940 (uváděno út 06.02.1940–st 14.02.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Dobrodružství Hucka Finka / Abenteuer Huck Finns, Die
út 06.02.1940 (uváděno út 06.02.1940–čt 08.02.1940),    Orania; Urania    Korálová princezna / Korallenprinzessin, Die
út 06.02.1940 (uváděno út 06.02.1940–čt 08.02.1940),    Excelsior    Podzimní manévry / Herbstmanöver
út 06.02.1940 (uváděno út 06.02.1940–čt 08.02.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Trafalgar / Trafalgar
út 06.02.1940 (uváděno út 06.02.1940–čt 08.02.1940),    Edison    Ztřeštěná / Tolles Mädchen, Ein
út 06.02.1940 (uváděno út 06.02.1940–čt 08.02.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Andaluské noci / Andalusische Nächte
út 06.02.1940 (uváděno út 06.02.1940–st 07.02.1940),    Avia; Kino Avia    Modrá liška / Blaufuchs, Der
čt 08.02.1940 (uváděno čt 08.02.1940–čt 08.02.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Čtyři v ráji / Vier im Paradies
čt 08.02.1940 (uváděno čt 08.02.1940–pá 09.02.1940),    Avia; Kino Avia    Sextánka / Sextanerin; Sextanerin, Die
pá 09.02.1940 (uváděno pá 09.02.1940–čt 15.02.1940),    Stadion    Broadway Serenade
pá 09.02.1940 (uváděno pá 09.02.1940–čt 15.02.1940),    Bio Metro    Skandál s Jacquelinou / Man spricht über Jacqueline
pá 09.02.1940 (uváděno pá 09.02.1940–čt 15.02.1940),    Zentral; Centrální kino    Láska ze všech největší / Mutterliebe
pá 09.02.1940 (uváděno pá 09.02.1940−?),    Orania; Urania    Na slunné farmě / Auf sonniger Farm
pá 09.02.1940 (uváděno pá 09.02.1940–ne 11.02.1940),    Excelsior    Soudní sluha advokátem / Kleines Bezirksgericht
pá 09.02.1940 (uváděno pá 09.02.1940–čt 15.02.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Žabec / Backfisch
pá 09.02.1940 (uváděno pá 09.02.1940–ne 11.02.1940),    Edison    Eva tropí hlouposti / Eva macht Dummheiten
pá 09.02.1940 (uváděno pá 09.02.1940–ne 11.02.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Barevná symfonie; Barevná symfonie 1938 / Für Sie, Madame.....; Farbensymphonie
pá 09.02.1940 (uváděno pá 09.02.1940–pá 09.02.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Děvče ze Zlatého západu
pá 09.02.1940 (uváděno pá 09.02.1940−?),    Besední dům    Valčík z Oněgina
so 10.02.1940 (uváděno so 10.02.1940−?),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Kleopatra
so 10.02.1940 (uváděno so 10.02.1940−?),    Avia; Kino Avia    Děvče ze Zlatého západu
út 13.02.1940 (uváděno ?−čt 15.02.1940),    Orania; Urania    Královna loutek
út 13.02.1940 (uváděno út 13.02.1940–čt 15.02.1940),    Excelsior    Hříšná láska / Sündige Liebe
út 13.02.1940 (uváděno út 13.02.1940–čt 15.02.1940),    Edison    Trestanec Volkmann / Dahinten in der Heide
út 13.02.1940 (uváděno út 13.02.1940–st 14.02.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Nejmenší povstalec / Kleinste Rebell, Der
út 13.02.1940 (uváděno ?−st 14.02.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Policejní vůz 99 / Polizeiwagen 99
út 13.02.1940 (uváděno ?−st 14.02.1940),    Avia; Kino Avia    Syn prokleté země
út 13.02.1940 (uváděno ?−čt 15.02.1940),    Besední dům    Milostné dopisy z Engadinu
st 14.02.1940 (uváděno st 14.02.1940–čt 15.02.1940),    Kapitol; Elite Kino    Oklikou ke štěstí / Umwege zum Glück
čt 15.02.1940 (uváděno čt 15.02.1940–pá 16.02.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Monika, mamičko, vrať se; Mamičko, vrať se! (Monika.) / Monika; Mütterlein, kehre zurück!
čt 15.02.1940 (uváděno čt 15.02.1940–čt 15.02.1940),    Avia; Kino Avia    Hledám muže
čt 15.02.1940 (uváděno čt 15.02.1940–pá 16.02.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Píseň drožkáře
pá 16.02.1940 (uváděno pá 16.02.1940–so 24.02.1940),    Scala    To byl český muzikant / Das war ein böhmische Musikant
čt 15.02.1940 (uváděno čt 15.02.1940–st 21.02.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Protiva / Ekel, Das
pá 16.02.1940 (uváděno pá 16.02.1940−?),    Avia; Kino Avia    Umlčené rty
pá 16.02.1940 (uváděno út 16.01.1940–čt 22.02.1940),    Stadion    Ženy u benzinu
pá 16.02.1940 (uváděno pá 16.02.1940–čt 22.02.1940),    Besední dům    Tulák Macoun
pá 16.02.1940 (uváděno pá 16.02.1940–čt 22.02.1940),    Kapitol; Elite Kino    Svatební cesta ve třech / Hochzeitsreise zu Dritt
pá 16.02.1940 (uváděno pá 16.02.1940–čt 22.02.1940),    Zentral; Centrální kino    Ples v Opeře / Opernball
pá 16.02.1940 (uváděno pá 16.02.1940–čt 22.02.1940),    Orania; Urania    Kouzelný dům
pá 16.02.1940 (uváděno pá 16.02.1940–čt 22.02.1940),    Excelsior    Valčík z Oněgina / Es war eine rauschende Ballnacht
pá 16.02.1940 (uváděno pá 16.02.1940–ne 18.02.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Veselá bída / Heitere Elend, Das
pá 16.02.1940 (uváděno pá 16.02.1940–ne 18.02.1940),    Edison    Sláva, jsem tatínkem / Hurra! Ich bin Papa
so 17.02.1940 (uváděno so 17.02.1940−?),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    V tajném poslání; V tajném poslání / Mit versiegelter Order.
so 17.02.1940 (uváděno so 17.02.1940–út 20.02.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Viva Villa; Viva Vila / Viva Villa
út 20.02.1940 (uváděno út 20.02.1940–ne 25.02.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Svědectví seržanta Hennessyho / Zeugenschaft des Sergeant Hennessy, Die
út 20.02.1940 (uváděno út 20.02.1940–čt 22.02.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Psanec / Durchs Leben gehetzt
út 20.02.1940 (uváděno út 20.02.1940–čt 22.02.1940),    Edison    Alice Adams / Alice Adams
út 20.02.1940 (uváděno ?−st 21.02.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Rudá carevna
út 20.02.1940 (uváděno ?−čt 22.02.1940),    Avia; Kino Avia    Bílý karneval
st 21.02.1940 (uváděno st 21.02.1940–čt 22.02.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Kleopatra / KLEOPATRA
čt 22.02.1940 (uváděno čt 22.02.1940–po 04.03.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Návrat Cisco Kida / Cisco Kids Rückkehr
čt 22.02.1940 (uváděno čt 22.02.1940–pá 23.02.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Za řádovými dveřmi
pá 23.02.1940 (uváděno pá 23.02.1940−?),    Avia; Kino Avia    Jiný vzduch / Frische Luft
pá 23.02.1940 (uváděno pá 23.02.1940−?),    Besední dům    Mezi čtyřma očima
pá 23.02.1940 (uváděno pá 23.02.1940–čt 29.02.1940),    Stadion    Studujeme za školou
pá 23.02.1940 (uváděno pá 23.02.1940–čt 14.03.1940),    Kapitol; Elite Kino    Katakomby / Katakomben
pá 23.02.1940 (uváděno pá 23.02.1940–ne 03.03.1940),    Zentral; Centrální kino    Unternehmen Michael
pá 23.02.1940 (uváděno pá 23.02.1940−?),    Orania; Urania    H. Piel: Lidé, zvířata, sensace
pá 23.02.1940 (uváděno pá 23.02.1940–čt 29.02.1940),    Excelsior    Robert Koch, bojovník se smrtí / Robert Koch
pá 23.02.1940 (uváděno pá 23.02.1940–ne 25.02.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Kozácká krev / Kosakenblut
pá 23.02.1940 (uváděno pá 23.02.1940–ne 25.02.1940),    Edison    Union Pacific / Union Pacific
pá 23.02.1940 (uváděno pá 23.02.1940–ne 25.02.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Dobrodružství Toma Sawyera / Abenteuer des Tom Sawyers
so 24.02.1940 (uváděno so 24.02.1940−?),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Loď ztracených duší / Schiff der verlorenen Seelen, Das
pá 16.02.1940 (uváděno pá 16.02.1940–čt 29.02.1940),    Bio Metro    Směr života; Směry života / Lebensrichtungen
ne 25.02.1940 (uváděno ne 25.02.1940–čt 29.02.1940),    Scala    Láska přísně zakázána / Liebe streng verboten!
út 27.02.1940 (uváděno ?−pá 01.03.1940),    Avia; Kino Avia    Tři kadeti
út 27.02.1940 (uváděno ?−st 28.02.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Křižáci
út 27.02.1940 (uváděno út 27.02.1940–ne 03.03.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Zlatá maska / Goldene Maske, Die
út 27.02.1940 (uváděno ?−čt 29.02.1940),    Orania; Urania    Alice Adamsová, 19 letá
út 27.02.1940 (uváděno ?−čt 29.02.1940),    Besední dům    Žena démon
út 27.02.1940 (uváděno út 27.02.1940–čt 29.02.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Svátek věřitelů / Feiertag der Gläubiger
út 27.02.1940 (uváděno út 27.02.1940–čt 29.02.1940),    Edison    13 mužů a dělo / 13 Mann und eine Kanone
út 27.02.1940 (uváděno ?−st 28.02.1940),    Avia; Kino Avia    Děvče ze včerejší noci / Mädchen von gestern Nacht, Das
út 27.02.1940 (uváděno út 27.02.1940–čt 29.02.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Vzdušné zámky / Luftschlösser
čt 29.02.1940 (uváděno čt 29.02.1940–čt 29.02.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Kaučuk
pá 01.03.1940 (uváděno pá 01.03.1940–ne 03.03.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Union Pacific / Union Pacific
pá 01.03.1940 (uváděno pá 01.03.1940–út 05.03.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Ohnivé léto / Lodernder Sommer
pá 01.03.1940 (uváděno pá 01.03.1940–čt 07.03.1940),    Besední dům    Nevinná
pá 01.03.1940 (uváděno pá 01.03.1940–čt 07.03.1940),    Stadion    Zlatý člověk
pá 01.03.1940 (uváděno pá 01.03.1940–čt 07.03.1940),    Scala    Zorro, tajemný mstitel / Zorro der Rächer; Zorro, der geheimnisvolle Rächer
pá 01.03.1940 (uváděno pá 01.03.1940–po 11.03.1940),    Bio Metro    Až přijde zítřek / Wenn der Morgen kommt…
pá 01.03.1940 (uváděno pá 01.03.1940−?),    Orania; Urania    U pokladny stál; U pokladny stál... / Er stand an der Kassa; An der Kassa stand...; Bei der Kassa stand…
pá 01.03.1940 (uváděno pá 01.03.1940–út 05.03.1940),    Excelsior    Sláva, já jsem táta! / Hurra! Ich bin Papa!
pá 01.03.1940 (uváděno pá 01.03.1940–čt 07.03.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    D III 88; D-III-88 / D III 88
pá 01.03.1940 (uváděno pá 01.03.1940–ne 03.03.1940),    Edison    U svatého Matěje; U sv. Matěje / Zum heiligen Matthias; Beim heiligen Matthias
so 02.03.1940 (uváděno so 02.03.1940−?),    Avia; Kino Avia    Haidi, děvčátko z hor
st 06.03.1940 (uváděno st 06.03.1940–čt 07.03.1940),    Excelsior    Žena u vesla / Frau am Steuer, Die
út 05.03.1940 (uváděno út 05.03.1940–pá 22.03.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Dívka v modrém / Mädchen in Blau, Das
út 05.03.1940 (uváděno út 05.03.1940–st 13.03.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Sněhurka a 7 trpaslíků / Schneewitchen und die sieben Zwerge
út 05.03.1940 (uváděno út 05.03.1940–čt 07.03.1940),    Zentral; Centrální kino    Milenka, román věčné lásky / Geliebte, Die
út 05.03.1940 (uváděno ?−čt 07.03.1940),    Orania; Urania    Ztřeštěná / Tolles Mädchen, Ein
út 05.03.1940 (uváděno út 05.03.1940–čt 07.03.1940),    Edison    Jeho Marie / Maria, die Magd; Maria die Magd
út 05.03.1940 (uváděno út 05.03.1940–čt 07.03.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Veselá paráda grotesek / Groteskenparade
út 05.03.1940 (uváděno ?−st 06.03.1940),    Avia; Kino Avia    Milování zakázáno
st 06.03.1940 (uváděno st 06.03.1940–čt 07.03.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Lehká kavalerie / Leichte Kavallerie
čt 07.03.1940 (uváděno čt 07.03.1940–čt 07.03.1940),    Avia; Kino Avia    Andaluské noci
pá 08.03.1940 (uváděno pá 08.03.1940–út 12.03.1940),    Avia; Kino Avia    Nevinná / Unschuldige, Die
pá 08.03.1940 (uváděno pá 08.03.1940−?),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Ženy u benzinu
pá 08.03.1940 (uváděno pá 08.03.1940−?),    Besední dům    Hrdina dne
pá 08.03.1940 (uváděno pá 08.03.1940−?),    Stadion    Umlčené rty
pá 08.03.1940 (uváděno pá 08.03.1940–čt 14.03.1940),    Scala    Osudná cesta lásky / Weg zu Isabel, Der
pá 08.03.1940 (uváděno pá 08.03.1940–čt 14.03.1940),    Zentral; Centrální kino    Případ vraždy Holmové / Mordsache Holm
pá 08.03.1940 (uváděno pá 08.03.1940−?),    Orania; Urania    Sláva, já jsem táta!
pá 08.03.1940 (uváděno pá 08.03.1940–po 11.03.1940),    Excelsior    Dobrodružství pokračuje / Abenteuer geht weiter, Das
pá 08.03.1940 (uváděno pá 08.03.1940–čt 14.03.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Zákony prérie / Gesetze der Prärie, Die
pá 08.03.1940 (uváděno pá 08.03.1940–ne 10.03.1940),    Edison    Žabec / Backfisch, Der
pá 08.03.1940 (uváděno pá 08.03.1940−?),    Studio; Jugend-Tonkino    Osmnáctiletá / Achtzehnjährige, Die
út 12.03.1940 (uváděno ?−čt 14.03.1940),    Besední dům    Ženy pro zlaté údolí / Frauen für Golden Hill
út 12.03.1940 (uváděno ?−čt 14.03.1940),    Stadion    Milostné dopisy z Engadinu
út 12.03.1940 (uváděno út 12.03.1940–st 21.02.1940),    Bio Metro    Píseň lásky / Liebeslied, Das
út 12.03.1940 (uváděno ?−čt 14.03.1940),    Orania; Urania    Syn prokleté země
út 12.03.1940 (uváděno út 12.03.1940–čt 14.03.1940),    Excelsior    12 minut po 12; 12 minut po 12. / 12 Minuten nach 12
út 12.03.1940 (uváděno út 12.03.1940–čt 14.03.1940),    Edison    Zkouška věrnosti / Unsere kleine Frau
út 12.03.1940 (uváděno út 12.03.1940–čt 14.03.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Goldwyn Follié / Goldwyn Folies
út 12.03.1940 (uváděno ?−st 13.03.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Král džungle
st 13.03.1940 (uváděno st 13.03.1940–čt 14.03.1940),    Avia; Kino Avia    Začalo to v Šanghaji
čt 14.03.1940 (uváděno čt 14.03.1940–st 20.03.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Gangster a pes / Gangster und sein Hund, Der
čt 14.03.1940 (uváděno čt 14.03.1940–pá 15.03.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Světlo jeho očí / Licht seiner Augen, Das
pá 15.03.1940 (uváděno pá 15.03.1940–ne 17.03.1940),    Edison    D III. 88 / D III 88
pá 15.03.1940 (uváděno pá 15.03.1940–ne 17.03.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Robin Hood z Eldoráda / Robin Hood von Eldorado
pá 15.03.1940 (uváděno pá 15.03.1940−?),    Avia; Kino Avia    Tulák Macoun
pá 15.03.1940 (uváděno pá 15.03.1940–st 27.03.1940),    Kapitol; Elite Kino    Polní tažení v Polsku / Feldzug in Polen
pá 15.03.1940 (uváděno pá 15.03.1940−?),    Besední dům    Teď zase my
pá 15.03.1940 (uváděno pá 15.03.1940–pá 22.03.1940),    Stadion    Andy Hardy, hrdina Divokého západu
pá 15.03.1940 (uváděno pá 15.03.1940–pá 22.03.1940),    Scala    Zorro vítězí / Zorro siegt
pá 15.03.1940 (uváděno pá 15.03.1940–čt 21.03.1940),    Zentral; Centrální kino    Mozartova cesta do Prahy / Eine kleine Nachtmusik
pá 15.03.1940 (uváděno pá 15.03.1940−?),    Orania; Urania    Slávko, nedej se; Slávko, nedej se! / Slavko, ergib dich nicht!
pá 15.03.1940 (uváděno pá 15.03.1940–pá 22.03.1940),    Excelsior    Tři překrásné dny; Tři překrásné dni / Drei wunderschöne Tage
pá 15.03.1940 (uváděno pá 15.03.1940–ne 17.03.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Tarzan a zelená bohyně; Tarzan a Zelená bohyně / Tarzan und die grüne Göttin
so 16.03.1940 (uváděno so 16.03.1940−?),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Texasští jezdci
so 16.03.1940 (uváděno so 16.03.1940–ne 17.03.1940),    Bio Sokol Hodonín    Směry života
út 19.03.1940 (uváděno ?−st 20.03.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Kdybych měl milion
út 19.03.1940 (uváděno ?−čt 21.03.1940),    Besední dům    Lucerna / Laterne, Die
út 19.03.1940 (uváděno ?−pá 22.03.1940),    Orania; Urania    Její pastorkyňa
út 19.03.1940 (uváděno út 19.03.1940–čt 21.03.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Charlie Chan na Broadwayi; Charlie Chan v Broadwayi / Charlie Chan auf dem Broadway
út 19.03.1940 (uváděno út 19.03.1940–pá 22.03.1940),    Edison    Dáma v šedém / Graue Dame, Die; Dame in Grau
út 19.03.1940 (uváděno út 19.03.1940–čt 21.03.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Křižáci / Kreuzritter, Die
út 19.03.1940 (uváděno ?−čt 21.03.1940),    Avia; Kino Avia    Černý korsár
čt 21.03.1940 (uváděno čt 21.03.1940–ne 31.03.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Města ztracenýchh / Stadt der Verlorenen, Die
čt 21.03.1940 (uváděno čt 21.03.1940–pá 22.03.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Himalaje
pá 22.03.1940 (uváděno pá 22.03.1940–čt 28.03.1940),    Zentral; Centrální kino    Protiva / Ekel, Das
pá 22.03.1940 (uváděno pá 22.03.1940–ne 24.03.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Španělská vyzvědačka / Spanische Agentin, Die
pá 22.03.1940 (uváděno pá 22.03.1940–čt 28.03.1940),    Besední dům    Marie Antoinetta / Maria Antoinette
so 23.03.1940 (uváděno so 23.03.1940–ne 07.04.1940),    Bio Metro    Přítelkyně pana ministra / Freundin des Herrn Ministers, Die
so 23.03.1940 (uváděno so 23.03.1940−?),    Orania; Urania    Valčík z Oněgina
so 23.03.1940 (uváděno so 23.03.1940–čt 28.03.1940),    Excelsior    Ples v Opeře / Opernball, Der
so 23.03.1940 (uváděno so 23.03.1940–čt 28.03.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Návrat Cisco Kida / Cisco Kids Rückkehr
so 23.03.1940 (uváděno so 23.03.1940–ne 24.03.1940),    Edison    Tarzan a zelená bohyně; Tarzan a Zelená bohyně / Tarzan und die grüne Göttin
so 23.03.1940 (uváděno so 23.03.1940−?),    Avia; Kino Avia    Jean Annabella
so 23.03.1940 (uváděno so 23.03.1940−?),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Velký Bill
so 23.03.1940 (uváděno so 23.03.1940–čt 28.03.1940),    Stadion    Mořská panna
so 23.03.1940 (uváděno so 23.03.1940–čt 28.03.1940),    Scala    Vy neznáte Alberta?; Vy neznáte Alberta / Sie kennen Albert nicht; Sie kennen Albert nicht?
so 23.03.1940 (uváděno so 23.03.1940–út 02.04.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Muž z neznáma / Millionär wider Willen
po 25.03.1940 (uváděno út 25.03.1941–čt 27.03.1941),    Edison    Její husař / Ihr Leibhusar
st 27.03.1940 (uváděno ?−čt 28.03.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Černé zlato
st 27.03.1940 (uváděno ?−čt 28.03.1940),    Orania; Urania    Pozor, straší!; Pozor, straší / Achtung, es spuckt!
st 27.03.1940 (uváděno st 27.03.1940–čt 28.03.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    U slaměných vdov / Bei den Strohwitwen (Zum Tanzen geboren)
st 27.03.1940 (uváděno st 27.03.1940–čt 28.03.1940),    Edison    Sebestian Ott / Ich bin Sebastian Ott
st 27.03.1940 (uváděno ?−čt 28.03.1940),    Avia; Kino Avia    Bouře
čt 28.03.1940 (uváděno čt 28.03.1940–čt 04.04.1940),    Kapitol; Elite Kino    Kongo-Expres / Kongo - Express
pá 29.03.1940 (uváděno pá 29.03.1940−?),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Equadorští lovci lebek
pá 29.03.1940 (uváděno pá 29.03.1940–čt 04.04.1940),    Besední dům    Cesta do hlubin študákovy duše / Weg in die Tiefen der Studentenseele, Der
pá 29.03.1940 (uváděno pá 29.03.1940–čt 04.04.1940),    Stadion    Svědectví seržanta Hennessyho
pá 29.03.1940 (uváděno pá 29.03.1940–čt 04.04.1940),    Scala    Karneval / Fasching
pá 29.03.1940 (uváděno pá 29.03.1940–čt 04.04.1940),    Zentral; Centrální kino    Hazardér / Hasardeur, Der
pá 29.03.1940 (uváděno pá 29.03.1940−?),    Orania; Urania    Venoušek a Stázička
pá 29.03.1940 (uváděno pá 29.03.1940–po 01.04.1940),    Excelsior    Láska přísně zakázána / Liebe streng verboten!
pá 29.03.1940 (uváděno pá 29.03.1940–čt 04.04.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Píseň lásky / Liebeslied, Das
pá 29.03.1940 (uváděno pá 29.03.1940–ne 31.03.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Andy Hardy, hrdina Západu
pá 29.03.1940 (uváděno pá 29.03.1940–ne 31.03.1940),    Edison    Oceán v plamenech / Brand im Ozean
pá 29.03.1940 (uváděno pá 29.03.1940−?),    Avia; Kino Avia    U svatého Matěje; U sv. Matěje / Zum heiligen Matthias; Beim heiligen Matthias
út 02.04.1940 (uváděno st 03.04.1940–čt 11.04.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Srdce v celofánu / Herz im Cellophan, Das
út 02.04.1940 (uváděno út 02.04.1940–st 10.04.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Ženy v bílém / Mädchen in Weiss
út 02.04.1940 (uváděno ?−čt 04.04.1940),    Orania; Urania    Údolí pomsty
út 02.04.1940 (uváděno út 02.04.1940–čt 04.04.1940),    Excelsior    Soudní sluha advokátem / Kleines Bezirksgericht
út 02.04.1940 (uváděno út 02.04.1940–čt 04.04.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Veselá paráda grotesek / Groteskenparade
út 02.04.1940 (uváděno út 02.04.1940–čt 04.04.1940),    Edison    Žena u vesla / Frau am Steuer, Die
út 02.04.1940 (uváděno ?−st 03.04.1940),    Avia; Kino Avia    Milostné dopisy z Engadinu
út 02.04.1940 (uváděno ?−st 03.04.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Milostné dopisy z Engadinu / Liebesbriefe aus dem Engadin
čt 04.04.1940 (uváděno čt 04.04.1940–pá 05.04.1940),    Avia; Kino Avia    Lojzička
čt 04.04.1940 (uváděno čt 04.04.1940–pá 05.04.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Krb bez ohně
pá 05.04.1940 (uváděno pá 05.04.1940−?),    Besední dům    Nesmrtelné srdce
pá 05.04.1940 (uváděno pá 05.04.1940–čt 11.04.1940),    Stadion    Dívka v modrém / Mädchen in Blau, Das
pá 05.04.1940 (uváděno pá 05.04.1940–čt 11.04.1940),    Scala    Hvězda z Ria / Stern von Rio
pá 05.04.1940 (uváděno pá 05.04.1940–ne 14.04.1940),    Kapitol; Elite Kino    Percy na scestí / Percy auf Abwegen; Mann auf Abwegen, Ein
pá 05.04.1940 (uváděno pá 05.04.1940–čt 11.04.1940),    Zentral; Centrální kino    Ústředna Rio / Zentrale Rio
pá 05.04.1940 (uváděno pá 05.04.1940−?),    Orania; Urania    Tyran Cordian / Cordian der Tyrann - Amtsschimmel
pá 05.04.1940 (uváděno pá 05.04.1940–po 08.04.1940),    Excelsior    Lidé - zvířata - sensace; Lidé, zvířata, sensace; Lidé, zvířata, sensace ... / Menschen, Tieren und Sensationen.; Menschen, Tiere, Sensationen
pá 05.04.1940 (uváděno pá 05.04.1940–čt 11.04.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Směry života / Lebensrichtungen, Die
pá 05.04.1940 (uváděno pá 05.04.1940−?),    Studio; Jugend-Tonkino    Pestrý závoj / Bunte Schleier, Der
pá 05.04.1940 (uváděno pá 05.04.1940–po 08.04.1940),    Edison    Studujeme za školou / Wir studieren hinter der Schule.
so 06.04.1940 (uváděno so 06.04.1940−?),    Avia; Kino Avia    Union Pacific
so 06.04.1940 (uváděno so 06.04.1940−?),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Děvče z džungle
ne 07.04.1940 (uváděno ne 07.04.1940–ne 07.04.1940),    Kapitol; Elite Kino    Percy na scestí / Percy auf Abwegen; Mann auf Abwegen, Ein
út 09.04.1940 (uváděno út 09.04.1940–ne 14.04.1940),    Bio Metro    Výslech o půlnoci / Verhör um Mitternacht
út 09.04.1940 (uváděno ?−čt 11.04.1940),    Orania; Urania    Muž bez srdce / Mann ohne Herz, Der
út 09.04.1940 (uváděno út 09.04.1940–čt 11.04.1940),    Excelsior    Manželství po kapkách / Ehe im Dosen
út 09.04.1940 (uváděno ?−st 10.04.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    V pokušení
út 09.04.1940 (uváděno út 09.04.1940–čt 11.04.1940),    Edison    Outsider v lásce / Aussenseiter der Liebe
út 09.04.1940 (uváděno ?−st 10.04.1940),    Avia; Kino Avia    Optimista / Optimist, Der
út 09.04.1940 (uváděno ?−st 10.04.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Pilot č. 7.
út 09.04.1940 (uváděno ?−čt 11.04.1940),    Besední dům    Lásky Andy Hardyho
čt 11.04.1940 (uváděno čt 11.04.1940–st 17.04.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Odpírám výpověď / Ich verweigere die Aussage!
čt 11.04.1940 (uváděno čt 11.04.1940–so 13.04.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Pop-hat / Top Hat
čt 11.04.1940 (uváděno čt 11.04.1940–čt 11.04.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    U sv. Antoníčka
čt 11.04.1940 (uváděno čt 11.04.1940–pá 12.04.1940),    Avia; Kino Avia    Žiji svůj život
pá 12.04.1940 (uváděno pá 12.04.1940–ne 14.04.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Mozartova cesta do Prahy / Eine kleine Nachtmusik
pá 12.04.1940 (uváděno pá 12.04.1940–ne 14.04.1940),    Edison    Láska ze všech největší / Mutterliebe
pá 12.04.1940 (uváděno pá 12.04.1940−?),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Robert Koch, bojovník se smrtí
pá 12.04.1940 (uváděno pá 12.04.1940–čt 18.04.1940),    Besední dům    Ženy u benzinu
pá 12.04.1940 (uváděno pá 12.04.1940–čt 18.04.1940),    Stadion    Osudné svědectví
pá 12.04.1940 (uváděno pá 12.04.1940–čt 18.04.1940),    Scala    Dceruška k pohledání / So eine Tochter muss man suchen
pá 12.04.1940 (uváděno pá 12.04.1940–čt 18.04.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Butterfly / Butterfly
pá 12.04.1940 (uváděno pá 12.04.1940–čt 18.04.1940),    Zentral; Centrální kino    Kdo líbá Madelainu / Wer küsst Madeleine?
pá 12.04.1940 (uváděno pá 12.04.1940−?),    Orania; Urania    Bílý karneval
pá 12.04.1940 (uváděno pá 12.04.1940–po 15.04.1940),    Excelsior    Marguerita: 3-; Margueritte; Marguerita / Marguerite: 3
so 13.04.1940 (uváděno ne 14.04.1940–ne 14.04.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Kleine Strassensänger, Der
so 13.04.1940 (uváděno so 13.04.1940−?),    Avia; Kino Avia    Žabec
ne 14.04.1940 (uváděno ne 14.04.1940–ne 14.04.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Romeo a Julie / Romeo und Julia
út 16.04.1940 (uváděno út 16.04.1940–čt 18.04.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Anna Karenina / Anna Karenina
út 16.04.1940 (uváděno út 16.04.1940–čt 18.04.1940),    Edison    Dobrodružství pokračuje / Abenteuer geht weiter, Das
út 16.04.1940 (uváděno ?−st 17.04.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Mexické noci
út 16.04.1940 (uváděno ?−st 17.04.1940),    Avia; Kino Avia    Když ženy mlčí / Wenn Frauen schweigen
út 16.04.1940 (uváděno út 16.04.1940–po 29.04.1940),    Bio Metro    Její první láska / Ihre erste Liebe
út 16.04.1940 (uváděno út 16.04.1940–ne 21.04.1940),    Kapitol; Elite Kino    Moje teta, tvoje teta / Meine Tante - deine Tante
út 16.04.1940 (uváděno ?−čt 18.04.1940),    Orania; Urania    Děvče z předměstí
út 16.04.1940 (uváděno út 16.04.1940–čt 18.04.1940),    Excelsior    V bílém ráji / Gastspiel im Paradies
út 16.04.1940 (uváděno út 16.04.1940–čt 18.04.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Ohnivé léto / Ladernder Sommer
čt 18.04.1940 (uváděno čt 18.04.1940–st 24.04.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Pes baskervillský / Hund von Baskerville, Der
čt 18.04.1940 (uváděno čt 18.04.1940–pá 19.04.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Noc na Dunaji
čt 18.04.1940 (uváděno čt 18.04.1940–pá 19.04.1940),    Avia; Kino Avia    Lízino štěstí / Lisas Glück
pá 19.04.1940 (uváděno pá 19.04.1940–čt 25.04.1940),    Orania; Urania    Zlatý člověk
pá 19.04.1940 (uváděno pá 19.04.1940–ne 21.04.1940),    Excelsior    Láska ze všech největší / Mutterliebe
pá 19.04.1940 (uváděno pá 19.04.1940–čt 25.04.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Ohnivý oř / Feuerross
pá 19.04.1940 (uváděno pá 19.04.1940–ne 21.04.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Triger Bill / Trigger Bill
pá 19.04.1940 (uváděno pá 19.04.1940–ne 21.04.1940),    Edison    Serenáda Broadwaye / Broadway - Serenade, Die
pá 19.04.1940 (uváděno pá 19.04.1940−?),    Besední dům    Dubové palice
pá 19.04.1940 (uváděno pá 19.04.1940–čt 25.04.1940),    Stadion    Muž z neznáma / Millionär wider Willen
pá 19.04.1940 (uváděno pá 19.04.1940–čt 25.04.1940),    Scala    Křest ohněm / Feuertaufe
pá 19.04.1940 (uváděno pá 19.04.1940–čt 25.04.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Dáma a tanečnice / Dame und die Tänzerin, Die
pá 19.04.1940 (uváděno pá 19.04.1940–čt 25.04.1940),    Zentral; Centrální kino    Zlatá maska / Goldene Maske, Die
so 20.04.1940 (uváděno so 20.04.1940−?),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Bílá stráž / Weisse Wache, Die
so 20.04.1940 (uváděno so 20.04.1940−?),    Avia; Kino Avia    Haidi, děvčátko z hor
út 23.04.1940 (uváděno út 23.04.1940–čt 25.04.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Černé zlato / Schwarzes Gold
út 23.04.1940 (uváděno út 23.04.1940–čt 25.04.1940),    Edison    Černá kavalerie / Schwarze Kavallerie, Die
út 23.04.1940 (uváděno ?−st 24.04.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Honba za tatínkem
út 23.04.1940 (uváděno ?−st 24.04.1940),    Avia; Kino Avia    Ostrov bázně
út 23.04.1940 (uváděno ?−čt 25.04.1940),    Besední dům    Osudný dopis / Verhängnisvolle Brief, Der
út 23.04.1940 (uváděno út 23.04.1940–čt 25.04.1940),    Kapitol; Elite Kino    Zámecký pán v rozpacích / Ammenkönig, Der
út 23.04.1940 (uváděno út 23.04.1940–čt 25.04.1940),    Excelsior    Zkouška věrnosti / Unsere kleine kleine Frau
čt 25.04.1940 (uváděno čt 25.04.1940–út 07.05.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Jménem zákona / Im Namen des Gesetzes
čt 25.04.1940 (uváděno čt 25.04.1940–pá 26.04.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Lovci severu
čt 25.04.1940 (uváděno čt 25.04.1940–čt 25.04.1940),    Avia; Kino Avia    La Habanera / La Habanera (Heimat)
pá 26.04.1940 (uváděno pá 26.04.1940–st 01.05.1940),    Kapitol; Elite Kino    Východ slunce / Reise nach Tilsit, Die
pá 26.04.1940 (uváděno pá 26.04.1940–st 01.05.1940),    Zentral; Centrální kino    In Namen des Volkes
pá 26.04.1940 (uváděno pá 26.04.1940−?),    Orania; Urania    Ráj milenců
pá 26.04.1940 (uváděno pá 26.04.1940–po 29.04.1940),    Excelsior    Hans Albers jako seržant Berry / Sergeant Berry
pá 26.04.1940 (uváděno pá 26.04.1940–čt 09.05.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Přítelkyně pana ministra / Freundin des Herrn Ministers, Die
pá 26.04.1940 (uváděno pá 26.04.1940–út 30.04.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Dubové palice / Dickschädel
pá 26.04.1940 (uváděno pá 26.04.1940–út 30.04.1940),    Edison    Katakomby / Katakomben
pá 26.04.1940 (uváděno pá 26.04.1940−?),    Besední dům    Žabec
pá 26.04.1940 (uváděno pá 26.04.1940–čt 09.05.1940),    Stadion    Katakomby / Katakomben
pá 26.04.1940 (uváděno pá 26.04.1940−?),    Avia; Kino Avia    Ženy u benzinu
pá 26.04.1940 (uváděno pá 26.04.1940–út 30.04.1940),    Scala    Křest ohněm ČESKÁ VERSE / Feuertaufe
pá 26.04.1940 (uváděno pá 26.04.1940–čt 09.05.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Čekanky / Ewigen Bräute, Die
so 27.04.1940 (uváděno so 27.04.1940−?),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Tři lásky Verdiho
út 30.04.1940,    Orania; Urania    Paní Morálka kráčí městem
út 30.04.1940 (uváděno út 30.04.1940–ne 05.05.1940),    Excelsior    Byl krásný máj / Wie einst im Mai
út 30.04.1940,    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Umlčené rty
út 30.04.1940,    Avia; Kino Avia    Černá kavalerie
út 30.04.1940,    Besední dům    Návrat Cisco Kida
út 30.04.1940 (uváděno út 30.04.1940–st 01.05.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Wenn ich König wäre
út 30.04.1940 (uváděno út 30.04.1940–čt 16.05.1940),    Bio Metro    Madla zpívá Evropě / Madla singt für Europa
st 01.05.1940 (uváděno st 01.05.1940–st 08.05.1940),    Scala    Tvůj život náleží mně / Dein Leben gehört mir; Dein Leben gehört mir (Polizeiakt Fabriani.)
pá 03.05.1940 (uváděno ?−čt 09.05.1940),    Besední dům    Dívka v modrém
pá 03.05.1940 (uváděno pá 03.05.1940–čt 09.05.1940),    Kapitol; Elite Kino    Slečna Ilse Wernerova / Fräulein
pá 03.05.1940 (uváděno pá 03.05.1940–čt 09.05.1940),    Zentral; Centrální kino    Kongo Express / Kongo - Express
pá 03.05.1940,    Orania; Urania    Tajemný jezdec I. díl
pá 03.05.1940 (uváděno pá 03.05.1940–út 07.05.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    King-Kong / King Kong
pá 03.05.1940 (uváděno pá 03.05.1940–ne 05.05.1940),    Edison    Ples v Opeře / Opernball, Der
pá 03.05.1940 (uváděno ?−út 07.05.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Mořská panna
pá 03.05.1940 (uváděno ?−pá 03.05.1940),    Avia; Kino Avia    Krb bez ohně / Herd ohne Feuer
so 04.05.1940 (uváděno so 04.05.1940−?),    Avia; Kino Avia    Američan v Oxfordu
út 07.05.1940 (uváděno út 07.05.1940–út 14.05.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Zapomenutý / Ruf in die Welt, Ein
út 07.05.1940 (uváděno ?−čt 09.05.1940),    Orania; Urania    Pomsta jezdce II. díl
út 07.05.1940 (uváděno pá 07.06.1940–čt 13.06.1940),    Excelsior    Antonín Poslední; Antonín poslední / Anton der Letzte
út 07.05.1940 (uváděno út 07.05.1940–čt 09.05.1940),    Excelsior    Skandál s Jacquelinou / Man spricht über Jacqueline
út 07.05.1940 (uváděno út 07.05.1940–čt 09.05.1940),    Edison    Sestra ze Sing-Singu / Schwester auf Sing-Sing, Die
út 07.05.1940 (uváděno ?−čt 09.05.1940),    Avia; Kino Avia    Valčík z Oněgina
st 08.05.1940 (uváděno st 08.05.1940–čt 09.05.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Veselá paráda grotesek / Groteskenparade
st 08.05.1940 (uváděno st 08.05.1940–pá 10.05.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Texasští jezdci
čt 09.05.1940 (uváděno čt 09.05.1940–čt 16.05.1940),    Scala    Okénko do nebe / Himmelfensterchen, Das
pá 10.05.1940 (uváděno pá 10.05.1940–čt 16.05.1940),    Zentral; Centrální kino    Percy na scestí / Percy auf Abwegen; Mann auf Abwegen, Ein
pá 10.05.1940 (uváděno pá 10.05.1940–čt 23.05.1940),    Orania; Urania    Katakomby / Katakomben
pá 10.05.1940 (uváděno pá 10.05.1940–čt 16.05.1940),    Excelsior    Butterfly / Butterfly; Premiere der Butterfly
pá 10.05.1940 (uváděno pá 10.05.1940–ne 12.05.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Křest ohněm / Feuertaufe
pá 10.05.1940 (uváděno pá 10.05.1940–čt 16.05.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Tulák Macoun
pá 10.05.1940 (uváděno pá 10.05.1940–čt 16.05.1940),    Stadion    Čekanky
pá 10.05.1940 (uváděno pá 10.05.1940–út 14.05.1940),    Edison    Protiva / Ekel, Das
pá 10.05.1940 (uváděno pá 10.05.1940−?),    Avia; Kino Avia    Mořská panna
pá 10.05.1940 (uváděno pá 10.05.1940−?),    Besední dům    Muži zítřka
pá 10.05.1940 (uváděno pá 10.05.1940–čt 16.05.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Laila (Dcera severu); Laila - dcera severu; Laila; Laila, dcera severu / Laila, Tochter des Nordens; Dunkle Ruf, Der
pá 10.05.1940 (uváděno pá 10.05.1940–čt 16.05.1940),    Kapitol; Elite Kino    Nanett / Nanette
so 11.05.1940 (uváděno so 11.05.1940−?),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Svědectví seržanta Hennessyho
st 15.05.1940 (uváděno út 14.05.1940–čt 16.05.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    V tajném poslání; V tajném poslání / Mit versiegelter Order.
st 15.05.1940 (uváděno st 15.05.1940–čt 16.05.1940),    Edison    Canitoga / Waffen für Canitoga
st 15.05.1940 (uváděno ?−čt 16.05.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Včera neděle byla
st 15.05.1940 (uváděno ?−st 15.05.1940),    Avia; Kino Avia    Trigger Bill
st 15.05.1940 (uváděno ?−čt 16.05.1940),    Besední dům    Sestra ze Sing-Singu
st 15.05.1940 (uváděno st 15.05.1940–čt 16.05.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Texasschüssen
st 15.05.1940 (uváděno st 15.05.1940–ne 19.05.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Tajemství musea / Geheimnis im Museum, Ein
pá 17.05.1940 (uváděno pá 17.05.1940–čt 23.05.1940),    Scala    Antonín Poslední; Antonín poslední / Anton der Letzte
pá 17.05.1940 (uváděno pá 17.05.1940–ne 19.05.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Žena v zrcadle / Frau im Spiegel, Die
pá 17.05.1940 (uváděno pá 17.05.1940–út 21.05.1940),    Edison    Děvče z předměstí / Mädchen aus der Vorstadt, Das
pá 17.05.1940 (uváděno pá 17.05.1940–pá 17.05.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Slávko, nedej se
pá 17.05.1940 (uváděno pá 17.05.1940–čt 23.05.1940),    Besední dům    Muž z neznáma / Millionär wider Willen
pá 17.05.1940 (uváděno pá 17.05.1940–čt 23.05.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Abuna Messias / Abuna Messsias
pá 17.05.1940 (uváděno pá 17.05.1940–čt 30.05.1940),    Bio Metro    Krajkový šátek / Liebesaffäre, Die
pá 17.05.1940 (uváděno pá 17.05.1940–čt 23.05.1940),    Stadion    Dceruška k pohledání
pá 17.05.1940 (uváděno pá 17.05.1940–čt 23.05.1940),    Kapitol; Elite Kino    Požár na hranicích / Grenzfeuer
pá 17.05.1940 (uváděno pá 17.05.1940–čt 23.05.1940),    Zentral; Centrální kino    Moje teta - Tvoje teta / Meine Tante - Deine Tante
pá 17.05.1940 (uváděno pá 17.05.1940–po 20.05.1940),    Excelsior    Optimista / Optimist, Der
pá 17.05.1940 (uváděno pá 17.05.1940–ne 19.05.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Sláva, já jsem táta! / Hurra! Ich bin Papa!
so 18.05.1940 (uváděno so 18.05.1940−?),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Humoreska / Humoreske, Die
so 18.05.1940 (uváděno so 18.05.1940−?),    Avia; Kino Avia    Až na konec světa
út 21.05.1940 (uváděno ?−st 22.05.1940),    Avia; Kino Avia    Případ Derugův
út 21.05.1940 (uváděno út 21.05.1940–čt 23.05.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Královna stříbrných hor / Madonna der silbernen Berge, Die
út 21.05.1940 (uváděno út 21.05.1940–st 22.05.1940),    Edison    Weisse Wache, Die
út 21.05.1940 (uváděno út 21.05.1940–čt 23.05.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Příklady táhnou / Beispiele Ziehen; Beispiele ziehen an
út 21.05.1940 (uváděno út 21.05.1940–čt 23.05.1940),    Excelsior    Tajemné dobrodružství / In geheimer Mission
út 21.05.1940 (uváděno út 21.05.1940–čt 23.05.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Soudní sluha advokátem / Kleines Bezirksgericht
út 21.05.1940 (uváděno ?−čt 23.05.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Stateční kapitáni / Tapfere Kapitäne, Die
st 22.05.1940 (uváděno st 22.05.1940–st 22.05.1940),    Edison    Požár na hranicích
čt 23.05.1940 (uváděno čt 23.05.1940–ne 26.05.1940),    Edison    Křest ohněm / Feuertaufe
čt 23.05.1940 (uváděno čt 23.05.1940–pá 24.05.1940),    Avia; Kino Avia    Topper na cestách
pá 24.05.1940 (uváděno pá 24.05.1940–út 28.05.1940),    Excelsior    D III. 88 / D III 88
pá 24.05.1940 (uváděno pá 24.05.1940–pá 24.05.1940),    Scala    Tak žije Čína
pá 24.05.1940 (uváděno pá 24.05.1940–čt 06.06.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Madla zpívá Evropě / Madla singt für Europa
pá 24.05.1940 (uváděno pá 24.05.1940–pá 24.05.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Maryša / Maryscha; Marischa
pá 24.05.1940 (uváděno pá 24.05.1940–čt 30.05.1940),    Besední dům    Sněhurka a sedm trpaslíků
pá 24.05.1940 (uváděno pá 24.05.1940–čt 30.05.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Přelíčení / Mordprozess
pá 24.05.1940 (uváděno pá 24.05.1940–st 29.05.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Velký podvod / Grosse Vertrug, Der
pá 24.05.1940 (uváděno pá 24.05.1940–čt 30.05.1940),    Kapitol; Elite Kino    Hudba a láska / Renate im Quartett
pá 24.05.1940 (uváděno pá 24.05.1940–čt 30.05.1940),    Stadion    Město ztracených
pá 24.05.1940 (uváděno pá 24.05.1940–čt 30.05.1940),    Zentral; Centrální kino    12 minut po 12 / 12 Minuten nach 12
pá 24.05.1940 (uváděno pá 24.05.1940–út 28.05.1940),    Orania; Urania    Tajemné dobrodružství
pá 24.05.1940 (uváděno pá 24.05.1940–ne 26.05.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Děvče ze zlatého západu / Mädchen aus dem goldenen Westen, Das
so 25.05.1940 (uváděno so 25.05.1940–ne 26.05.1940),    Scala    Antonín Poslední
so 25.05.1940 (uváděno so 25.05.1940−?),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Wels Fargo
so 25.05.1940 (uváděno so 25.05.1940−?),    Avia; Kino Avia    Tři vejce do skla
út 28.05.1940 (uváděno út 28.05.1940–čt 30.05.1940),    Scala    Tak žije Čína / So lebt China
út 28.05.1940 (uváděno út 28.05.1940–čt 30.05.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Tajemné dobrodružství / In geheimer Mission
út 28.05.1940 (uváděno út 28.05.1940–čt 30.05.1940),    Edison    Byl krásný máj / Wie einst im Mai
út 28.05.1940 (uváděno ?−čt 30.05.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Bílá nemoc
út 28.05.1940 (uváděno ?−st 29.05.1940),    Avia; Kino Avia    Půlnoční dostaveníčko / Rendezvous um Mitternacht
st 29.05.1940 (uváděno st 29.05.1940–čt 30.05.1940),    Excelsior    Milenka / Geliebte, Die
st 29.05.1940 (uváděno st 29.05.1940–čt 30.05.1940),    Orania; Urania    Druhé líbánky
čt 30.05.1940 (uváděno čt 30.05.1940–st 05.06.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Tanečnice Janina / Tänzerin Janine, Die; Hallo, Janine!
čt 30.05.1940 (uváděno čt 30.05.1940–pá 31.05.1940),    Avia; Kino Avia    Námořní kadeti
čt 30.05.1940 (uváděno čt 30.05.1940–pá 31.05.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Krok do tmy / Schritt ins Dunkel
pá 31.05.1940 (uváděno pá 31.05.1940–čt 06.06.1940),    Edison    Divoký jezdec / Blitzreiter, Der
pá 31.05.1940 (uváděno pá 31.05.1940–čt 06.06.1940),    Besední dům    Zlatý člověk / Goldiger Mensch, Ein
pá 31.05.1940 (uváděno pá 31.05.1940–čt 20.06.1940),    Stadion    To byl český muzikant
pá 31.05.1940 (uváděno pá 31.05.1940–čt 06.06.1940),    Scala    Děvče ze Šanghaje / Mädchen in Schanghai; Mädchen aus Schanghai, Das
pá 31.05.1940 (uváděno pá 31.05.1940–čt 06.06.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Výstřel v kabině č. 7 / Schüsse in Kabine 7
pá 31.05.1940 (uváděno pá 31.05.1940–čt 06.06.1940),    Bio Metro    Jediná / Einzige, Die
pá 31.05.1940 (uváděno pá 31.05.1940–čt 06.06.1940),    Kapitol; Elite Kino    Děsivá přání / Unheimlichen Wünsche, Die
pá 31.05.1940 (uváděno pá 31.05.1940–pá 31.05.1940),    Zentral; Centrální kino    Hvězda z Ria / Stern von Rio, Der
pá 31.05.1940 (uváděno pá 31.05.1940–pá 31.05.1940),    Orania; Urania    Zlatý člověk
pá 31.05.1940 (uváděno pá 31.05.1940–ne 02.06.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Mezi čtyřma očima / Unter vier Augen
pá 31.05.1940 (uváděno pá 31.05.1940–po 03.06.1940),    Excelsior    Milenka či loutka / Hampelmann, Der
so 01.06.1940 (uváděno so 01.06.1940–čt 06.06.1940),    Zentral; Centrální kino    Sondervorführung der Wochenschau-Frontberichte
so 01.06.1940 (uváděno so 01.06.1940–čt 13.06.1940),    Orania; Urania    To byl český muzikant
so 01.06.1940 (uváděno so 01.06.1940−?),    Avia; Kino Avia    Tři děvčátka pokračují
so 01.06.1940 (uváděno so 01.06.1940−?),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Sestra ze Sing-Singu
ne 02.06.1940 (uváděno ne 02.06.1940−?),    Bio Sokol Hodonín    Muzikantská Liduška
út 04.06.1940 (uváděno út 04.06.1940–čt 06.06.1940),    Excelsior    Togger / Togger (Die stebeute Grossmacht greift ein)
út 04.06.1940 (uváděno ?−st 05.06.1940),    Avia; Kino Avia    Cácorka
út 04.06.1940 (uváděno ?−st 05.06.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Detektiv Nick v New Yorku / Detektiv Nick in New York
út 04.06.1940 (uváděno st 04.06.1941–čt 05.06.1941),    Edison    verlorene Paradies, Das
út 04.06.1940 (uváděno út 04.06.1940–čt 06.06.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Ženy za mřížemi / Frauen hinter Gittern
čt 06.06.1940 (uváděno čt 06.06.1940–pá 07.06.1940),    Avia; Kino Avia    Žena u vesla / Frau am Steuer, Die
čt 06.06.1940 (uváděno čt 06.06.1940–pá 07.06.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Slečna matinka. "Pařížanka"; Slečna matinka / Fräulein Mama
pá 07.06.1940 (uváděno pá 07.06.1940−?),    Besední dům    Podvodnice
pá 07.06.1940 (uváděno pá 07.06.1940–čt 13.06.1940),    Excelsior    Antonín Poslední / Anton, der Letzte
pá 07.06.1940 (uváděno pá 07.06.1940–ne 09.06.1940),    Edison    Směry života / Lebensrichtungen
čt 06.06.1940 (uváděno čt 06.06.1940–st 12.06.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Ukradený rukopis / Gestohlene Manuskript, Das
pá 07.06.1940 (uváděno pá 07.06.1940–ne 09.06.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Pád Karthaga / Fall Karthagos, Der
pá 07.06.1940 (uváděno pá 07.06.1940–čt 13.06.1940),    Scala    Román lékaře / Roman eines Arztes
pá 07.06.1940 (uváděno pá 07.06.1940–čt 13.06.1940),    Zentral; Centrální kino    Muž pro muže / Mann für Mann
so 08.06.1940 (uváděno so 08.06.1940−?),    Avia; Kino Avia    Návrat Cisco Kida
so 08.06.1940 (uváděno so 08.06.1940−?),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Union Pacific
pá 07.06.1940 (uváděno pá 07.06.1940–čt 27.06.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Muzikantská Liduška / Musikantenbraut, Die
pá 07.06.1940 (uváděno pá 07.06.1940–čt 13.06.1940),    Bio Metro    Charlie Chan v Reno / Charlie Chan in Reno
pá 07.06.1940 (uváděno pá 07.06.1940–čt 13.06.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Až přijde zítřek / Wenn der Morgen kommt
pá 07.06.1940 (uváděno pá 07.06.1940–po 17.06.1940),    Kapitol; Elite Kino    Nevěrný Eckehardt; Nevěrný Ekehart / Ungetreue Eckehard
út 11.06.1940 (uváděno ?−st 12.06.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Poslední překážka
út 11.06.1940 (uváděno ?−čt 13.06.1940),    Besední dům    Láska přísně zakázána / Liebe streng verboten!
út 11.06.1940 (uváděno út 11.06.1940–čt 13.06.1940),    Edison    Ohnivý oř / Feuerross, Das
út 11.06.1940 (uváděno ?−čt 13.06.1940),    Avia; Kino Avia    Tajemství krčmy
út 11.06.1940 (uváděno út 11.06.1940–čt 13.06.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Dráteníci / Rastelbinder
čt 13.06.1940 (uváděno čt 13.06.1940–út 18.06.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Amazonka / Frechdachs aus Arizona, Der
čt 13.06.1940 (uváděno čt 13.06.1940–pá 14.06.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Panenství
pá 14.06.1940 (uváděno pá 14.06.1940−?),    Orania; Urania    Ostrov bázně
pá 14.06.1940 (uváděno pá 14.06.1940–ne 16.06.1940),    Edison    Jiný vzduch / Frische Luft
pá 14.06.1940 (uváděno pá 14.06.1940–pá 14.06.1940),    Avia; Kino Avia    Venoušek a Stázička / Venoušek und Stázička
pá 14.06.1940 (uváděno pá 14.06.1940–čt 20.06.1940),    Besední dům    Katakomby
pá 14.06.1940 (uváděno pá 14.06.1940–čt 20.06.1940),    Bio Metro    Tři dny štěstí / Drei glückliche Tage
pá 14.06.1940 (uváděno pá 14.06.1940–čt 20.06.1940),    Zentral; Centrální kino    Svatební cesta ve třech / Hochzeitsreise zu Dritt
pá 14.06.1940 (uváděno pá 14.06.1940–po 17.06.1940),    Excelsior    Křest ohněm / Feuertaufe
pá 14.06.1940 (uváděno pá 14.06.1940–ne 16.06.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Sněhurka a sedm trpaslíků / Schneewittchen und die 7 Zwerge
pá 14.06.1940 (uváděno pá 14.06.1940–ne 16.06.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Kristián / Christian
so 15.06.1940 (uváděno so 15.06.1940–ne 16.06.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Svátek věřitelů
pá 14.06.1940 (uváděno pá 14.06.1940–čt 20.06.1940),    Scala    Milosrdná lež / varmherzige Lüge, Die; Barmherzige Lüge, Die
so 15.06.1940 (uváděno so 15.06.1940−?),    Avia; Kino Avia    Randez-vous v Paříži / Rendezvous in Paris
út 18.06.1940 (uváděno út 18.06.1940–čt 20.06.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Bandité prérie / Banditen der Prärie
út 18.06.1940 (uváděno út 18.06.1940–čt 20.06.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Dáma a tanečnice / Dame und Tänzerin
út 18.06.1940 (uváděno ?−čt 20.06.1940),    Avia; Kino Avia    Oceán v plamenech
út 18.06.1940 (uváděno ?−čt 20.06.1940),    Orania; Urania    Princezna Sisi / Prinzessin Sissy
út 18.06.1940 (uváděno ?−st 19.06.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Dobrodružství na kolejích
út 18.06.1940 (uváděno út 18.06.1940–út 20.06.1939),    Kapitol; Elite Kino    Domov / Heimat
út 18.06.1940 (uváděno út 18.06.1940–čt 20.06.1940),    Excelsior    Dobrodružství poručíka Glahna / Abenteuer des Leutnants Glahn, Das
út 18.06.1940 (uváděno út 18.06.1940–čt 20.06.1940),    Edison    Žena v tropech / Eine Frau kommt in die Tropen
st 19.06.1940 (uváděno st 19.06.1940–st 03.07.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Andy Hardy milionář / Andy Hardy wird Millionär
čt 20.06.1940 (uváděno čt 20.06.1940–pá 21.06.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Soudní sluha advokátem
pá 21.06.1940 (uváděno pá 21.06.1940–ne 23.06.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Tajemství ordinace / Geheimnis d. Ordination, Das
pá 21.06.1940 (uváděno pá 21.06.1940–ne 23.06.1940),    Edison    Nebezpečný svědek / Gefährlicher Mitwisser
pá 21.06.1940 (uváděno pá 21.06.1940–ne 23.06.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Honolulu / Honolulu (Südseenächte)
pá 21.06.1940 (uváděno pá 21.06.1940−?),    Besední dům    Antonín Poslední
pá 21.06.1940 (uváděno pá 21.06.1940−?),    Avia; Kino Avia    Píseň lásky
pá 21.06.1940 (uváděno pá 21.06.1940–čt 27.06.1940),    Stadion    Paní Kačka zasahuje / Frau Kati entscheidet
pá 21.06.1940 (uváděno pá 21.06.1940–út 25.06.1940),    Scala    Píseň mládí / Lied der Jugend, Das
pá 21.06.1940 (uváděno pá 21.06.1940–ne 23.06.1940),    Bio Metro    Marco Polo / Erobert die Welt; Marco Polo
pá 21.06.1940 (uváděno pá 21.06.1940–čt 27.06.1940),    Zentral; Centrální kino    Východ slunce / Reise nach Tilsit, Die
pá 21.06.1940 (uváděno pá 21.06.1940–po 24.06.1940),    Excelsior    Protiva / Ekel, Das
pá 21.06.1940 (uváděno pá 21.06.1940−?),    Orania; Urania    Lidé pod horami / Menschen in den Bergen
so 22.06.1940 (uváděno so 22.06.1940−?),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Jarka a Věrka
pá 21.06.1940 (uváděno pá 21.06.1940–čt 27.06.1940),    Kapitol; Elite Kino    Milkování a láska / Liebelei und Liebe
út 25.06.1940 (uváděno út 25.06.1940–čt 27.06.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Harry Piel: Lidé a zvířata, sensace / Menschen, Tiere, Sensation; Menschen - Tiere - Sensationen
út 25.06.1940 (uváděno st 26.06.1940–st 03.07.1940),    Scala    Osvobozené ruce / Befreite Hände
út 25.06.1940 (uváděno ?−st 26.06.1940),    Avia; Kino Avia    Pomsta v Texasu
út 25.06.1940 (uváděno út 25.06.1940–čt 27.06.1940),    Bio Metro    Veselý desperado / Fidele Desperado, Der
út 25.06.1940 (uváděno út 25.06.1940–čt 27.06.1940),    Excelsior    Zlatá maska / Goldene Maske, Die
út 25.06.1940 (uváděno ?−čt 27.06.1940),    Orania; Urania    Případ Deregův
út 25.06.1940 (uváděno út 25.06.1940–pá 28.06.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Klapzubova jednáctka; Klapzubova XI. / Klapzubas Elf
út 25.06.1940 (uváděno ?−st 26.06.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Noční let
út 25.06.1940 (uváděno út 25.06.1940–út 25.06.1940),    Edison    Morálka na dovolené / Moral auf Urlaub
út 25.06.1940,    Besední dům    Bílý karneval
st 26.06.1940 (uváděno st 26.06.1940–čt 27.06.1940),    Edison    Ty´s štěstí mé; Tys štěstí mé / Du bist mein Glück!
čt 27.06.1940 (uváděno čt 27.06.1940–čt 27.06.1940),    Avia; Kino Avia    Dvě manželství paní Máji
čt 27.06.1940 (uváděno čt 27.06.1940–čt 27.06.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Návrat Bulldoga Drummonda / Rückkehr Buldog Drummonds
pá 28.06.1940 (uváděno pá 28.06.1940–pá 28.06.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Noční let
pá 28.06.1940 (uváděno pá 28.06.1940–po 01.07.1940),    Excelsior    Mozartova cesta do Prahy / Mozarts Reise nach Prag; Kleine Nachtmusik, Die
pá 28.06.1940 (uváděno pá 28.06.1940−?),    Besední dům    Kozácká krev
pá 28.06.1940 (uváděno pá 28.06.1940–út 02.07.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Eskymo / Eskimo
pá 28.06.1940 (uváděno pá 28.06.1940−?),    Stadion    Vy neznáte Alberta
pá 28.06.1940 (uváděno pá 28.06.1940–čt 04.07.1940),    Kapitol; Elite Kino    Poplach na stanici III. / Alarm auf Station III.
pá 28.06.1940 (uváděno pá 28.06.1940–pá 05.07.1940),    Zentral; Centrální kino    Nevěrný Eckehardt / Ungetreue Eckehart, Der
pá 28.06.1940 (uváděno pá 28.06.1940–pá 28.06.1940),    Avia; Kino Avia    Pomsta v Texasu
pá 28.06.1940 (uváděno pá 28.06.1940−?),    Orania; Urania    Bel Ami. Miláček krásných žen / Bel Ami; Bel Ami (Liebling schöner Frauen)
pá 28.06.1940 (uváděno pá 28.06.1940–čt 04.07.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Veselá bída / Lustige Elend, Das; Heitere Elend, Das
pá 28.06.1940 (uváděno pá 28.06.1940–ne 30.06.1940),    Bio Metro    U pokladny stál / Bei der Kasse...
pá 28.06.1940 (uváděno pá 28.06.1940–ne 30.06.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Brána sedmi moří / Tor der sieben Meere, Das
pá 28.06.1940 (uváděno pá 28.06.1940–ne 30.06.1940),    Edison    Román lékaře / Roman eines Arztes
so 29.06.1940 (uváděno so 29.06.1940−?),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Žabec
so 29.06.1940 (uváděno so 29.06.1940−?),    Avia; Kino Avia    Lovci severu
út 02.07.1940 (uváděno ?−čt 04.07.1940),    Besední dům    Zamilované dobrodružství
út 02.07.1940 (uváděno út 02.07.1940–čt 04.07.1940),    Edison    Přepadení v kaňonu / Überfall im Canon
út 02.07.1940 (uváděno ?−čt 04.07.1940),    Stadion    Valčík z Oněgina / Es war eine rauschende Ballnacht
út 02.07.1940 (uváděno út 02.07.1940–čt 04.07.1940),    Bio Metro    Řeka / Junge Liebe
út 02.07.1940 (uváděno út 02.07.1940–čt 04.07.1940),    Excelsior    Lehká kavalerie / Leichte Kavallerie
út 02.07.1940 (uváděno ?−čt 04.07.1940),    Orania; Urania    Beznadějný případ
út 02.07.1940 (uváděno út 02.07.1940–čt 04.07.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Tři dny štěstí / Drei glückliche Tage
út 02.07.1940 (uváděno ?−út 02.07.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Neohrožený Cassidy
út 02.07.1940 (uváděno ?−čt 04.07.1940),    Avia; Kino Avia    Luxusní kabina B 50
st 03.07.1940 (uváděno st 03.07.1940–pá 05.07.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Boží soud
čt 04.07.1940 (uváděno čt 04.07.1940–čt 11.07.1940),    Scala    Omyl srdcí / Irrtum des Herzens
čt 04.07.1940 (uváděno čt 04.07.1940–ne 07.07.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Nahá pravda / Nackte Wahrheit, Die
pá 05.07.1940 (uváděno pá 05.07.1940–čt 11.07.1940),    Kapitol; Elite Kino    To všechno z lásky / Lauter Liebe
pá 05.07.1940 (uváděno st 05.07.1950–ne 07.07.1940),    Excelsior    Lumpáci vagabundus / Lumpazivagabundus
pá 05.07.1940 (uváděno čt 05.07.1945–ne 07.07.1940),    Orania; Urania    Kariéra matky Lízalky / Kariere der Mutter Lízal
pá 05.07.1940 (uváděno pá 05.07.1940–čt 11.07.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Dívka v modrém / Mädchen in Blau, Das
pá 05.07.1940 (uváděno pá 05.07.1940–čt 11.07.1940),    Besední dům    To byl český muzikant
pá 05.07.1940 (uváděno pá 05.07.1940−?),    Avia; Kino Avia    V pokušení
pá 05.07.1940 (uváděno pá 05.07.1940–čt 11.07.1940),    Stadion    Dobrodružství Hucka Finna
pá 05.07.1940 (uváděno pá 05.07.1940–ne 07.07.1940),    Bio Metro    Tulák Macoun / Landstreicher Macoun, Der
pá 05.07.1940 (uváděno pá 05.07.1940–čt 11.07.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Manželství pod drobnohledem / Ehe unter dem Mikroskope, Die
so 06.07.1940 (uváděno so 29.06.1940–pá 05.07.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Olympiada; Přehlídka národů / Olympia
so 06.07.1940 (uváděno so 06.07.1940–út 09.07.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Královna stříbrných hor
pá 05.07.1940 (uváděno pá 05.07.1940–ne 07.07.1940),    Edison    Manželství po kapkách / Ehe im Dosen
so 06.07.1940 (uváděno so 06.07.1940–čt 11.07.1940),    Zentral; Centrální kino    Alte und der junge König, Der
út 09.07.1940 (uváděno út 09.07.1940–čt 11.07.1940),    Bio Metro    Příklady táhnou / Beispiele ziehen
út 09.07.1940 (uváděno ?−st 10.07.1940),    Avia; Kino Avia    Žena v zrcadle / Frau im Spiegel, Die
út 09.07.1940 (uváděno ?−čt 11.07.1940),    Orania; Urania    Přepadení v kaňonu
út 09.07.1940 (uváděno út 09.07.1940–čt 11.07.1940),    Edison    Zámecký pán v rozpacích / Ammenkönig, Der
st 10.07.1940 (uváděno st 10.07.1940–čt 11.07.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Paní Sylvelin / Frau Sylvelin
st 10.07.1940 (uváděno st 10.07.1940–st 10.07.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Ponorka M-9 volá / U-Boot M-9 ruft
čt 11.07.1940 (uváděno čt 11.07.1940–st 17.07.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Zítra budu zatčen / Morgen werde ich verhaftet
čt 11.07.1940 (uváděno čt 11.07.1940–pá 12.07.1940),    Avia; Kino Avia    Šťastný smolař
pá 12.07.1940 (uváděno pá 12.07.1940–po 15.07.1940),    Excelsior    Omyl srdcí / Irrtum des Herzens
pá 12.07.1940 (uváděno pá 12.07.1940–čt 18.07.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Veliký Bill / Grosse Bill, Der
pá 12.07.1940 (uváděno pá 12.07.1940–čt 18.07.1940),    Scala    Zpívající bloud / Singende Tor, Der
pá 12.07.1940 (uváděno pá 12.07.1940–čt 18.07.1940),    Stadion    Zorro, tajemný mstitel
pá 12.07.1940 (uváděno pá 12.07.1940–čt 18.07.1940),    Bio Metro    Studujeme za školou / Wir studieren hinter der Schule
pá 12.07.1940 (uváděno pá 12.07.1940−?),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Ducháček to zařídí / Ducháček schafft alles; Duchatschek schaft alles
pá 12.07.1940 (uváděno pá 12.07.1940–čt 18.07.1940),    Ufa - Kapitol    Plavci na Dunaji / Donauschiffer
pá 12.07.1940 (uváděno pá 12.07.1940–čt 18.07.1940),    Zentral; Centrální kino    Požár na hranicích / Grenzfeuer
pá 12.07.1940 (uváděno pá 12.07.1940–ne 14.07.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Trader horn / Trader Horn
pá 12.07.1940 (uváděno pá 12.07.1940–čt 18.07.1940),    Besední dům    Vy neznáte Alberta
pá 12.07.1940 (uváděno pá 12.07.1940–ne 14.07.1940),    Edison    Dívka v modrém / Mädchen in Blau, Das
pá 12.07.1940 (uváděno pá 12.07.1940−?),    Orania; Urania    Tulák Macoun
so 13.07.1940 (uváděno so 13.07.1940−?),    Avia; Kino Avia    Hazardér
út 16.07.1940 (uváděno út 16.07.1940–čt 18.07.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Řeka / Junge Liebe
út 16.07.1940 (uváděno ?−čt 18.07.1940),    Orania; Urania    V bílém ráji
út 16.07.1940 (uváděno út 16.07.1940–čt 18.07.1940),    Excelsior    Nesmrtelné srdce / Unsterbliche Herz, Das
út 16.07.1940 (uváděno út 16.07.1940–čt 18.07.1940),    Edison    Hazardér / Hasardeur, Der
út 16.07.1940 (uváděno ?−čt 18.07.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Vzhůru nohama
út 16.07.1940 (uváděno ?−st 17.07.1940),    Avia; Kino Avia    Komediantská princezna
čt 18.07.1940 (uváděno čt 18.07.1940−?),    Avia; Kino Avia    Soudní sluha advokátem
čt 18.07.1940 (uváděno čt 18.07.1940–st 24.07.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Zázračný lékař / Wunderarzt, Der
pá 19.07.1940 (uváděno pá 19.07.1940–čt 25.07.1940),    Zentral; Centrální kino    Karneval / Fasching
pá 19.07.1940 (uváděno pá 19.07.1940−?),    Orania; Urania    Děvče ze Zlatého západu
pá 19.07.1940 (uváděno pá 19.07.1940–ne 21.07.1940),    Edison    Výslech o půlnoci / Verhör um Mitternacht
pá 19.07.1940 (uváděno pá 19.07.1940–po 22.07.1940),    Excelsior    Canitoga / Waffer für Canitoga
pá 19.07.1940 (uváděno pá 19.07.1940−?),    Stadion    Zorro vítězí
pá 19.07.1940 (uváděno pá 19.07.1940−?),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Andaluské noci
pá 19.07.1940 (uváděno pá 19.07.1940–čt 25.07.1940),    Scala    Čtvrtý nepřichází / Vierte kommt nicht, Der
pá 19.07.1940 (uváděno pá 19.07.1940–ne 21.07.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Kristián / Christian
pá 19.07.1940 (uváděno pá 19.07.1940–čt 25.07.1940),    Kapitol; Elite Kino    Stříbrná symfonie / Silberne Symphonie
so 20.07.1940,    Avia; Kino Avia    Malá modelka
so 20.07.1940,    Besední dům    Mozartova cesta do Prahy
út 23.07.1940 (uváděno ?−st 24.07.1940),    Avia; Kino Avia    Ulice zpívá / Gasse singt, Die
út 23.07.1940 (uváděno ?−čt 25.07.1940),    Stadion    Domov
út 23.07.1940 (uváděno út 23.07.1940–čt 25.07.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Jarka a Věrka / Jarka und Věra
út 23.07.1940 (uváděno ?−čt 25.07.1940),    Orania; Urania    Světlo v bouři
út 23.07.1940 (uváděno ?−st 24.07.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Dozněla melodie
út 23.07.1940 (uváděno út 23.07.1940–čt 25.07.1940),    Edison    Skandál s Jacquelinou / Man spricht über Jacquelina
út 23.07.1940 (uváděno ?−čt 25.07.1940),    Besední dům    Tajemství krčmy
út 23.07.1940 (uváděno út 23.07.1940–čt 25.07.1940),    Excelsior    U Bílého koníčka / Im weissen Rössl
čt 25.07.1940 (uváděno čt 25.07.1940–út 30.07.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Hoši z Pavelské ulice / Jungens aus der Paulsstrasse, Die
čt 25.07.1940 (uváděno čt 25.07.1940–so 27.07.1940),    Avia; Kino Avia    Ráj mládenců
čt 25.07.1940 (uváděno čt 25.07.1940–so 27.07.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Vyděrač
pá 26.07.1940 (uváděno pá 26.07.1940–čt 01.08.1940),    Stadion    Robert Koch - bojovník se smrtí
pá 26.07.1940 (uváděno pá 26.07.1940–čt 01.08.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Katakomby / Katakomben
pá 26.07.1940 (uváděno pá 26.07.1940–čt 01.08.1940),    Scala    Zlato ve Friscu / Gold in New Frisco
pá 26.07.1940 (uváděno pá 26.07.1940–čt 01.08.1940),    Kapitol; Elite Kino    Otec v rozpacích / Kornblumenblau
pá 26.07.1940 (uváděno pá 26.07.1940–ne 28.07.1940),    Zentral; Centrální kino    Tanečnice Janina / Tänzerin Janine, Die
pá 26.07.1940 (uváděno pá 26.07.1940−?),    Besední dům    Ohnivý oř
pá 26.07.1940 (uváděno pá 26.07.1940−?),    Orania; Urania    Mořská panna
pá 26.07.1940 (uváděno pá 26.07.1940–ne 28.07.1940),    Edison    Ohnivé léto / Lodernder Sommer
pá 26.07.1940 (uváděno pá 26.07.1940–po 29.07.1940),    Excelsior    Napoleon je vším vinen / Napoleon ist an allem Schuld
ne 28.07.1940 (uváděno ne 28.07.1940–st 31.07.1940),    Avia; Kino Avia    Královna stříbrných hor
ne 28.07.1940 (uváděno ne 28.07.1940−?),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Tři vejce do skla
út 30.07.1940 (uváděno ?−st 31.07.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Postel s nebesy
út 30.07.1940 (uváděno ?−čt 01.08.1940),    Orania; Urania    Začalo to v Šanghaji
út 30.07.1940 (uváděno út 30.07.1940–čt 01.08.1940),    Edison    Vládce / Herrscher, Der
út 30.07.1940 (uváděno út 30.07.1940–čt 01.08.1940),    Excelsior    Žně / Ernte
út 30.07.1940 (uváděno ?−čt 01.08.1940),    Union; Cinema elektrique    Tajemství ordinace
út 30.07.1940 (uváděno út 30.07.1940–čt 01.08.1940),    Zentral; Centrální kino    Odpírám výpověď / Ich verweigere die Aussage
čt 01.08.1940 (uváděno čt 01.08.1940–pá 02.08.1940),    Avia; Kino Avia    Boží mlýny / Gottes Mühlen
čt 01.08.1940 (uváděno čt 01.08.1940–pá 02.08.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Milování zakázáno
čt 01.08.1940 (uváděno čt 01.08.1940–st 07.08.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Byl lásky čas / Es war die Zeit der Liebe
pá 02.08.1940 (uváděno pá 02.08.1940–ne 04.08.1940),    Edison    Hvězda z Ria / Stern von Rio
pá 02.08.1940 (uváděno pá 02.08.1940–čt 08.08.1940),    Stadion    Panenství
pá 02.08.1940 (uváděno pá 02.08.1940–ne 04.08.1940),    Scala    V těžkém podezření / Verdacht auf Ursula
pá 02.08.1940 (uváděno pá 02.08.1940–čt 08.08.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Tanec kolem světa / Wir tanzen um die Welt
pá 02.08.1940 (uváděno pá 02.08.1940–čt 08.08.1940),    Zentral; Centrální kino    To všechno z lásky / Lauter Liebe
pá 02.08.1940 (uváděno pá 02.08.1940–čt 08.08.1940),    Kapitol; Elite Kino    Fuchs von Glenarvon, Der
pá 02.08.1940 (uváděno pá 02.08.1940–čt 08.08.1940),    Bio Metro    Dívka v modrém / Mädchen in Blau, Das
pá 02.08.1940 (uváděno pá 02.08.1940–čt 08.08.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Katakomby / Katakomben
pá 02.08.1940 (uváděno pá 02.08.1940–po 05.08.1940),    Excelsior    Zaváté stopy / Verwehte Spuren
pá 02.08.1940 (uváděno pá 02.08.1940–so 08.08.1840),    Union; Cinema elektrique    Kouzelný dům / Zauberhaus, Das
pá 02.08.1940 (uváděno pá 02.08.1940−?),    Orania; Urania    Ecuadorští lovci lebek
so 03.08.1940 (uváděno pá 02.08.1940–ne 04.08.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Španělská vyzvědačka / Spanische Agentin
so 03.08.1940 (uváděno so 03.08.1940−?),    Avia; Kino Avia    Smrt na dovolené
so 03.08.1940 (uváděno so 03.08.1940−?),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Škola, základ života / Schule ist d. Grundstein d. Lebens, Die
út 06.08.1940 (uváděno út 06.08.1940–čt 08.08.1940),    Scala    Dvě ženy / Zwei Frauen
út 06.08.1940 (uváděno ?−čt 08.08.1940),    Orania; Urania    Muži zítřka
út 06.08.1940 (uváděno út 06.08.1940–čt 08.08.1940),    Excelsior    Román oktavánky / Roman einer Oktavanerin, Der: Liebe kann lügen
út 06.08.1940 (uváděno út 06.08.1940–čt 08.08.1940),    Edison    Marguerita: 3-; Margueritte; Marguerita / Marguerite: 3
út 06.08.1940 (uváděno út 06.08.1940–út 06.08.1940),    Avia; Kino Avia    Sláva, já jsem táta; Sláva, jsem otcem / Hurra! Ich bin Papa!
út 06.08.1940 (uváděno út 06.08.1940–st 07.08.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Vládce Kalifornie / Kaiser von Kalifornien, Der
út 06.08.1940 (uváděno ?−út 06.08.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Postel s nebesy
st 07.08.1940 (uváděno st 07.08.1940–pá 09.08.1940),    Avia; Kino Avia    Přepadení v kaňonu
st 07.08.1940 (uváděno st 07.08.1940–st 07.08.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Případ Derugův
čt 08.08.1940 (uváděno čt 08.08.1940–pá 09.08.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Milování zakázáno
čt 08.08.1940 (uváděno čt 08.08.1940–st 14.08.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Violetta / Violetta
čt 08.08.1940 (uváděno čt 08.08.1940–pá 09.08.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Violetta / Violetta
pá 09.08.1940 (uváděno pá 09.08.1940−?),    Orania; Urania    Ples v opeře / Opernball
pá 09.08.1940 (uváděno pá 09.08.1940−?),    Union; Cinema elektrique    D III. 88
pá 09.08.1940 (uváděno pá 09.08.1940–čt 15.08.1940),    Bio Metro    Dvojí život krásného Karla / Umwege des schönen Karl, Die
pá 09.08.1940 (uváděno pá 09.08.1940–ne 11.08.1940),    Edison    Kdo líbá Madelainu / Wer küsst Madeleine?
pá 09.08.1940 (uváděno pá 09.08.1940–čt 15.08.1940),    Scala    Na záletech / Seitensprünge
pá 09.08.1940 (uváděno pá 09.08.1940–čt 15.08.1940),    Kapitol; Elite Kino    Neznámá z Dunaje / Frau in Strom
pá 09.08.1940 (uváděno pá 09.08.1940–čt 15.08.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Eva tropí hlouposti
pá 09.08.1940 (uváděno pá 09.08.1940–ne 11.08.1940),    Zentral; Centrální kino    Oklikou ke štěstí / Umwege zum Glück
pá 09.08.1940 (uváděno pá 09.08.1940–čt 15.08.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Wells Fargo / Wells Fargo
pá 09.08.1940 (uváděno pá 09.08.1940–po 12.08.1940),    Excelsior    Hvězda z Ria / Stern von Rio
pá 09.08.1940 (uváděno pá 09.08.1940–čt 15.08.1940),    Stadion    Záhadný lučištník
so 10.08.1940 (uváděno so 10.08.1940–ne 11.08.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Byl lásky čas / Es war die Zeit der Liebe
so 10.08.1940 (uváděno so 10.08.1940−?),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Broadway Serenade
so 10.08.1940 (uváděno so 10.08.1940−?),    Avia; Kino Avia    Až přijde zítřek
út 13.08.1940 (uváděno út 13.08.1940–st 14.08.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Bílá stráž / Weisse Wache, Die
út 13.08.1940 (uváděno ?−čt 15.08.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Lauer a Hardy. Dubové palice
út 13.08.1940 (uváděno ?−čt 15.08.1940),    Orania; Urania    Klapzubova jednáctka; Klapzubova XI. / Klapzubas Elf
út 13.08.1940 (uváděno ?−čt 15.08.1940),    Union; Cinema elektrique    Krok do tmy
út 13.08.1940 (uváděno út 13.08.1940–čt 15.08.1940),    Edison    Oklikou ke štěstí / Umwege zum Glück
út 13.08.1940 (uváděno út 13.08.1940–čt 15.08.1940),    Zentral; Centrální kino    Slečna / Fräulein
út 13.08.1940 (uváděno út 13.08.1940–čt 15.08.1940),    Excelsior    Boccacio / Boccacio
út 13.08.1940 (uváděno ?−st 14.08.1940),    Avia; Kino Avia    Bandité prérie
čt 15.08.1940 (uváděno čt 15.08.1940–pá 16.08.1940),    Avia; Kino Avia    Lízin let do nebe / Lisas Flug in den Himmel
čt 15.08.1940 (uváděno čt 15.08.1940–st 21.08.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Čínská moře bouří / Sturm über chinesischen Meeren
čt 15.08.1940 (uváděno čt 15.08.1940–pá 16.08.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Trader Horn; Trade Horn; Trader - Horn / Trader Horn
pá 16.08.1940 (uváděno pá 16.08.1940−?),    Stadion    Rosalie
pá 16.08.1940 (uváděno pá 16.08.1940−?),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Zázračný lékař / Wunderarzt, Der
pá 16.08.1940 (uváděno pá 16.08.1940−?),    Orania; Urania    Láska ze všech největší / Mutterliebe
pá 16.08.1940 (uváděno pá 16.08.1940−?),    Union; Cinema elektrique    Andy Hardy - hrdina západu
pá 16.08.1940 (uváděno pá 16.08.1940–čt 22.08.1940),    Bio Metro    Tajemný případ dra Kildara / Dr. Kilbare
pá 16.08.1940 (uváděno pá 16.08.1940–st 28.08.1940),    Scala    Plátno z Irska / Leinen aus Irland
pá 16.08.1940 (uváděno pá 16.08.1940–ne 18.08.1940),    Edison    Bílý šejk / Weisse Scheik, Der
pá 16.08.1940 (uváděno pá 16.08.1940–čt 29.08.1940),    Kapitol; Elite Kino    Poštmistr / Postmeister, Der
pá 16.08.1940 (uváděno pá 16.08.1940−?),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Tulák ve fraku
pá 16.08.1940 (uváděno pá 16.08.1940–čt 22.08.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Rosemary / Rose Marie
pá 16.08.1940 (uváděno pá 16.08.1940–čt 22.08.1940),    Zentral; Centrální kino    Nannette / Nanette
pá 16.08.1940 (uváděno pá 16.08.1940–po 19.08.1940),    Excelsior    Salonní vůz P 417; Salónní vůz E 417; Salonní vůz P 407 / Salonwagen E 417
so 17.08.1940 (uváděno so 17.08.1940−?),    Avia; Kino Avia    Návrat Bulldoga Drummonda
so 17.08.1940 (uváděno so 17.08.1940–ne 18.08.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Anna Karenina / Anna Karenina
út 20.08.1940 (uváděno út 20.08.1940–čt 22.08.1940),    Excelsior    Gasparone; Gasparone, veselý dobrodruh / Gasparone; Gesparone, der lustige Abenteurer
út 20.08.1940 (uváděno ?−čt 22.08.1940),    Stadion    Ženy v bílém
út 20.08.1940 (uváděno ?−st 21.08.1940),    Avia; Kino Avia    Pilot č. 7
út 20.08.1940 (uváděno ?−st 21.08.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    San Francisco / San Francisco
út 20.08.1940 (uváděno ?−so 22.08.1840),    Orania; Urania    Šejkův syn; Za svitu luny / Sohn des Sheiks, Der; Sohn des Scheik, Der
út 20.08.1940 (uváděno út 20.08.1940–st 21.08.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Ocelový oř / Feuerross, Das
út 20.08.1940 (uváděno út 20.08.1940–čt 22.08.1940),    Edison    Východ slunce / Reise nach Tilsit, Die
út 20.08.1940 (uváděno ?−čt 22.08.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Studujeme za školou
čt 22.08.1940 (uváděno čt 22.08.1940–st 28.08.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    San Francisco / San Francisco
čt 22.08.1940 (uváděno čt 22.08.1940–pá 23.08.1940),    Avia; Kino Avia    Dráteníci, Lauer a Hardy
čt 22.08.1940 (uváděno ?−pá 23.08.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Ohnivý oř / Feuerroß, Das
čt 22.08.1940 (uváděno čt 22.08.1940–pá 23.08.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    O velkou cenu / Um den grossen Preis
pá 23.08.1940 (uváděno pá 23.08.1940−?),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Serenáda Broadwaye
pá 23.08.1940 (uváděno pá 23.08.1940–čt 29.08.1940),    Zentral; Centrální kino    Poplach ve stanici č. 3 / Alarm auf Station III.
pá 23.08.1940 (uváděno pá 23.08.1940–po 26.08.1940),    Excelsior    Román lékaře / Roman eines Arztes
pá 23.08.1940 (uváděno pá 23.08.1940–po 26.08.1940),    Stadion    Královna Kristina
pá 23.08.1940 (uváděno pá 23.08.1940−?),    Orania; Urania    Oceán v plamenech / Brand im Ozean
pá 23.08.1940 (uváděno pá 23.08.1940–čt 29.08.1940),    Bio Metro    Melodie světa / Melodie der Welt
pá 23.08.1940 (uváděno pá 23.08.1940–ne 25.08.1940),    Edison    Kongo-Expres / Kongo - Express
pá 23.08.1940 (uváděno pá 23.08.1940–čt 29.08.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Kleopatra / Kleopatra
so 24.08.1940 (uváděno so 24.08.1940−?),    Avia; Kino Avia    Serenáda Broadwaye
so 24.08.1940 (uváděno so 24.08.1940−?),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Gangster a pes
so 24.08.1940 (uváděno so 24.08.1940–ne 25.08.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Čínská moře bouří / Sturm über dem chinesischen Meer
út 27.08.1940 (uváděno ?−čt 29.08.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Morálka na dovolené
út 27.08.1940 (uváděno út 27.08.1940–čt 29.08.1940),    Excelsior    Tancem ke štěstí; Tancem ku štěstí / Durch tanz zum Glück
út 27.08.1940 (uváděno ?−čt 29.08.1940),    Stadion    Jménem zákona
út 27.08.1940 (uváděno ?−st 28.08.1940),    Avia; Kino Avia    Trader Horn
út 27.08.1940 (uváděno ?−čt 29.08.1940),    Orania; Urania    Vyděrač / Erpresser, Der
út 27.08.1940 (uváděno ?−st 28.08.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Byl lásky čas
út 27.08.1940 (uváděno út 27.08.1940–čt 29.08.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Serenáda Broadwaye / Broadway - Serenade, Die
út 27.08.1940 (uváděno út 27.08.1940–čt 29.08.1940),    Edison    Děsivá přání / Unheimlichen Wünsche, Die
čt 29.08.1940 (uváděno čt 29.08.1940–ne 01.09.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Policejní rozhlas hlásí / Polizeifunk meldet
čt 29.08.1940 (uváděno čt 29.08.1940–so 31.08.1940),    Avia; Kino Avia    Otec Kondelík a ženich Vejvara
čt 29.08.1940 (uváděno čt 29.08.1940–po 09.09.1940),    Scala    Pacientka doktora Hegla; Pacientka Dr. Hegla; Pacientka dra Hegla / Dr. Hegels Patientin
čt 29.08.1940 (uváděno čt 29.08.1940–čt 29.08.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Andy Hardy na záletech
pá 30.08.1940 (uváděno pá 30.08.1940–čt 05.09.1940),    Edison    Madla zpívá Evropě / Madla singt für Europa
pá 30.08.1940 (uváděno pá 30.08.1940–čt 19.09.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Štěstí pro dva / Glück für zwei
pá 30.08.1940 (uváděno pá 30.08.1940–čt 05.09.1940),    Zentral; Centrální kino    Salonní vůz E 417 / Salonwagen E 417
pá 30.08.1940 (uváděno pá 30.08.1940–ne 01.09.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Dozněla melodie / Verlungene Melodie
pá 30.08.1940 (uváděno pá 30.08.1940–čt 05.09.1940),    Kapitol; Elite Kino    Balbare / Bal paré
pá 30.08.1940 (uváděno pá 30.08.1940–čt 05.09.1940),    Bio Metro    Tajemství amazonských pralesů / Rätsel der Urwaldhölle
pá 30.08.1940 (uváděno pá 30.08.1940–čt 05.09.1940),    Excelsior    Nevěrný Eckehart / Ungetreue Eckehart, Der
pá 30.08.1940 (uváděno pá 30.08.1940–čt 05.09.1940),    Stadion    Potulný jezdec / Herumstreichende Reiter, Der
pá 30.08.1940 (uváděno pá 30.08.1940−?),    Orania; Urania    Zorro - tajemný mstitel
pá 30.08.1940 (uváděno pá 30.08.1940–po 02.09.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    San Francisco / San Francisco
pá 30.08.1940 (uváděno pá 30.08.1940–čt 05.09.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Katakomby / Katakomben
ne 01.09.1940 (uváděno ne 01.09.1940−?),    Avia; Kino Avia    Petr Ibbetson
ne 01.09.1940 (uváděno ne 01.09.1940–čt 05.09.1940),    Besední dům    Madla zpívá Evropě / Madla singt für Europa
út 03.09.1940 (uváděno út 03.09.1940–čt 05.09.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Děvče ze Šanghaje / Mädchen in Schanghai; Mädchen aus Schanghai, Das
út 03.09.1940 (uváděno ?−čt 05.09.1940),    Orania; Urania    Zamilované dobrodružství
út 03.09.1940 (uváděno ?−st 04.09.1940),    Avia; Kino Avia    Bratrova oběť / Söhne der Berge (Zu Strassburg auf der Schanze)
út 03.09.1940 (uváděno út 03.09.1940–st 04.09.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Stopa smrti / Spur des Todes, Die
út 03.09.1940 (uváděno út 03.09.1940–út 03.09.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Přepadení v kaňonu / Überfall im Canon
st 04.09.1940 (uváděno st 04.09.1940–čt 05.09.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Návrat Bulldoga Drummonda / Rückkehr Buldog Drummonds
čt 05.09.1940 (uváděno čt 05.09.1940–pá 06.09.1940),    Avia; Kino Avia    Vyděrač / Erpresser, Der
čt 05.09.1940 (uváděno čt 05.09.1940–ne 08.09.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Kdo je Martin Mills? / Wer ist Martin Mills
pá 06.09.1940 (uváděno pá 06.09.1940–ne 08.09.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Zlato / Gold!
pá 06.09.1940 (uváděno pá 06.09.1940−?),    Besední dům    Mládí / Jugend
pá 06.09.1940 (uváděno pá 06.09.1940–ne 08.09.1940),    Edison    Milenka / Geliebte, Die
pá 06.09.1940 (uváděno pá 06.09.1940–čt 12.09.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Její první láska / Ihre erste Liebe
pá 06.09.1940 (uváděno pá 06.09.1940−?),    Orania; Urania    Zorro vítězí / Zorro siegt
pá 06.09.1940 (uváděno pá 06.09.1940–ne 22.09.1940),    Bio Metro    Konečně sami / Endlich allein
pá 06.09.1940 (uváděno pá 06.09.1940–ne 15.09.1940),    Zentral; Centrální kino    Rebel / Rebell, Der
pá 06.09.1940 (uváděno pá 06.09.1940–út 10.09.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Paní Kačka zasahuje
pá 06.09.1940 (uváděno pá 06.09.1940–po 09.09.1940),    Excelsior    Zpívající bloud / Singende Tor, Der
pá 06.09.1940 (uváděno pá 06.09.1940–čt 12.09.1940),    Stadion    Muzikantská Liduška
pá 06.09.1940 (uváděno pá 06.09.1940–ne 15.09.1940),    Kapitol; Elite Kino    Supí děvče / Geierwally, Die
so 07.09.1940 (uváděno so 07.09.1940−?),    Avia; Kino Avia    Kleopatra; Cleopatra
út 10.09.1940 (uváděno út 10.09.1940–čt 12.09.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Veselá paráda grotesek / Groteskenparade
út 10.09.1940 (uváděno ?−čt 12.09.1940),    Besední dům    Panenství / Jungfernschaft
út 10.09.1940 (uváděno út 10.09.1940–čt 12.09.1940),    Edison    Požár na hranicích / Grenzfeuer
út 10.09.1940 (uváděno út 10.09.1940–čt 19.09.1940),    Scala    Tři Codonas; 3 Codonas; 3 Codona / Drei Codonas, Die
út 10.09.1940 (uváděno ?−čt 12.09.1940),    Orania; Urania    Přístav štěstí / Im Hafen des Glücks; Hafen des Glücks
út 10.09.1940 (uváděno út 10.09.1940–čt 12.09.1940),    Excelsior    Zámecký pán v rozpacích / Ammenkönig, Der
út 10.09.1940 (uváděno út 10.09.1940–st 11.09.1940),    Avia; Kino Avia    Ženy pro zlaté údolí / Frauen für Golden Hill
út 10.09.1940 (uváděno út 10.09.1940–st 11.09.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Policejní vůz 99 / Polizeiwagen 99
st 11.09.1940 (uváděno st 11.09.1940–čt 12.09.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Pepina Rejholcová / Mädel mit dem Bubikopf, Das
čt 12.09.1940 (uváděno čt 12.09.1940–pá 13.09.1940),    Avia; Kino Avia    Sluha gentleman
čt 12.09.1940 (uváděno čt 12.09.1940–st 18.09.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Ostrov ztracených / Insel der Verlorenen
pá 13.09.1940 (uváděno pá 13.09.1940–po 16.09.1940),    Excelsior    Východ slunce / Reise nach Tilsit, Die
pá 13.09.1940 (uváděno pá 13.09.1940−?),    Stadion    Texasští jezdci / Texasreiter, Die
pá 13.09.1940 (uváděno pá 13.09.1940–čt 19.09.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Humoreska / Humoreske, Die
pá 13.09.1940 (uváděno pá 13.09.1940–ne 15.09.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    D III 88; D-III-88 / D III 88
pá 13.09.1940 (uváděno pá 13.09.1940−?),    Besední dům    Nebezpečný svědek / Gefährlicher Mitwisser
pá 13.09.1940 (uváděno pá 13.09.1940–ne 15.09.1940),    Edison    Potulný jezdec / Herumstreichende Reiter, Der
pá 13.09.1940 (uváděno pá 13.09.1940−?),    Orania; Urania    Ulice zpívá / Gasse singt, Die
pá 13.09.1940 (uváděno pá 13.09.1940−?),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Eva tropí hlouposti / Eva macht Dummheiten
so 14.09.1940 (uváděno so 14.09.1940−?),    Avia; Kino Avia    Svědectví seržanta Hennessyho / Zeugenschaft des Sergeant Hennessy, Die
út 17.09.1940 (uváděno ?−st 18.09.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Klapzubova jednáctka; Klapzubova XI. / Klapzubas Elf
út 17.09.1940 (uváděno út 17.09.1940–čt 19.09.1940),    Excelsior    Mlčení lesa / Schweigen im Walde, Das
út 17.09.1940 (uváděno ?−čt 19.09.1940),    Stadion    Velký Bill; Veliký Bill
út 17.09.1940 (uváděno ?−čt 19.09.1940),    Avia; Kino Avia    Mexické noci
út 17.09.1940 (uváděno út 17.09.1940–st 18.09.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    K novým břehům / Zu neuen Ufern
út 17.09.1940 (uváděno ?−čt 19.09.1940),    Besední dům    Optimista / Optimist, Der
út 17.09.1940 (uváděno út 17.09.1940–čt 19.09.1940),    Edison    Velký podvod / Grosse Vertrug, Der
út 17.09.1940 (uváděno út 17.09.1940–čt 03.10.1940),    Kapitol; Elite Kino    Baron Prášil / Baron Praschil
út 17.09.1940 (uváděno ?−čt 19.09.1940),    Orania; Urania    Milenky Ludvíka XIV. / Geliebten Ludwigs XIV., Die
út 17.09.1940 (uváděno čt 19.09.1940–čt 19.09.1940),    Zentral; Centrální kino    Neznámá z Dunaje; Žena v proudu / Frau in Strom; Frau im Strom
čt 19.09.1940 (uváděno čt 19.09.1940–ne 22.09.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Srdce Arizony / Herz von Arizona, Das
čt 19.09.1940 (uváděno čt 19.09.1940–čt 19.09.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Stopa smrti / Spur des Todes, Die
čt 19.09.1940 (uváděno čt 19.09.1940–pá 20.09.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Vládkyně džungle / Herrin der Dschungel
pá 20.09.1940 (uváděno pá 20.09.1940–po 23.09.1940),    Excelsior    Svatební cesta ve třech / Hochzeitsreise zu Dritt
pá 20.09.1940 (uváděno pá 20.09.1940–čt 26.09.1940),    Stadion    Štěstí pro dva / Glück für zwei
pá 20.09.1940 (uváděno pá 20.09.1940–pá 20.09.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Luxusní kabina B 50 C
pá 20.09.1940 (uváděno pá 20.09.1940–čt 26.09.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Mezi děvčátky / Unter uns Mädeln
pá 20.09.1940 (uváděno pá 20.09.1940−?),    Avia; Kino Avia    Paní Kačka zasahuje / Frau Kati entscheidet
pá 20.09.1940 (uváděno pá 20.09.1940–čt 26.09.1940),    Besední dům    Čekanky / Ewigen Bräute, Die
pá 20.09.1940 (uváděno pá 20.09.1940–ne 22.09.1940),    Edison    Tanečnice Janina / Tänzerin Janine, Die; Hallo, Janine!
pá 20.09.1940 (uváděno pá 20.09.1940–čt 03.10.1940),    Scala    Prosím, pane profesore / Bitte, Herr Professor
pá 20.09.1940 (uváděno pá 20.09.1940–čt 26.09.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Bláznivá chvíle / Drei tolle Tage
pá 20.09.1940 (uváděno pá 20.09.1940−?),    Orania; Urania    Katakomby / Katakomben
pá 20.09.1940 (uváděno pá 20.09.1940–ne 22.09.1940),    Zentral; Centrální kino    Policejní rozhlas hlásí / Polizeifunk meldet
so 21.09.1940 (uváděno so 21.09.1940−?),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Jiný vzduch / Frische Luft
so 21.09.1940 (uváděno so 21.09.1940–ne 22.09.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Svědectví seržanta Hennessyho / Zeugenschaft des Sergeant Hennessy, Die
út 24.09.1940 (uváděno út 24.09.1940–čt 26.09.1940),    Zentral; Centrální kino    Milkování a láska / Liebelei und Liebe
út 24.09.1940 (uváděno út 24.09.1940–st 25.09.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Blamáž Scotland Yardu / Scotland Yard blamiert sich
út 24.09.1940 (uváděno út 24.09.1940–čt 26.09.1940),    Excelsior    Oceán v plamenech / Brand im Ozean
út 24.09.1940 (uváděno ?−st 25.09.1940),    Avia; Kino Avia    Slečna panská
út 24.09.1940 (uváděno út 24.09.1940–st 25.09.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Skandál s Jacquelinou / Man spricht über Jacqueline
út 24.09.1940 (uváděno út 24.09.1940–čt 26.09.1940),    Edison    Salonní vůz E 417 / Salonwagen E 417
út 24.09.1940 (uváděno út 24.09.1940–čt 26.09.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Randez-vous v Paříži / Rendezvous in Paris
út 24.09.1940 (uváděno ?−čt 26.09.1940),    Orania; Urania    Pensionát carevny / Pensionat der Zarin, Der
út 24.09.1940 (uváděno út 24.09.1940–ne 29.09.1940),    Bio Metro    Stíny nad přístavem / Schatten über St. Pauli.
čt 26.09.1940 (uváděno čt 26.09.1940–ne 13.10.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Adam a Eva / Adam und Eva
čt 26.09.1940 (uváděno čt 26.09.1940–pá 27.09.1940),    Avia; Kino Avia    Kdo líbá Madelainu / Wer küsst Madeleine?
čt 26.09.1940 (uváděno čt 26.09.1940–čt 26.09.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Smrt na dovolené
pá 27.09.1940 (uváděno pá 27.09.1940–čt 03.10.1940),    Zentral; Centrální kino    Poštmistr / Postmeister, Der
pá 27.09.1940 (uváděno pá 27.09.1940–čt 03.10.1940),    Stadion    Patrola na hranicích Mexika
pá 27.09.1940 (uváděno pá 27.09.1940–ne 29.09.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Na stopě / Auf der Spur
pá 27.09.1940 (uváděno pá 27.09.1940–po 30.09.1940),    Excelsior    Na záletech / Seitensprünge
pá 27.09.1940 (uváděno pá 27.09.1940−?),    Besední dům    Zorro, tajemný mstitel
pá 27.09.1940 (uváděno pá 27.09.1940–ne 29.09.1940),    Edison    Katakomby / Katakomben
pá 27.09.1940 (uváděno pá 27.09.1940−?),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Sextánka
pá 27.09.1940 (uváděno pá 27.09.1940–pá 27.09.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Ráj mládenců / Paradies der Junggesellen; Das kann doch einen Seemann nicht erschüttern
pá 27.09.1940 (uváděno pá 27.09.1940–čt 03.10.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Štěstí bydlí opodál / Glück wohnt nebenan, Das
pá 27.09.1940 (uváděno pá 27.09.1940−?),    Orania; Urania    Dvojí život / Doppelleben
so 28.09.1940 (uváděno so 28.09.1940−?),    Avia; Kino Avia    Bílý šejk / Weisse Scheik, Der
so 28.09.1940 (uváděno so 28.09.1940–ne 29.09.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Láska ze všech největší / Mutterliebe
út 01.10.1940 (uváděno út 01.10.1940–čt 03.10.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Hvězda z Ria / Stern von Rio
út 01.10.1940 (uváděno út 01.10.1940–čt 03.10.1940),    Excelsior    Slečna / Fräulein
út 01.10.1940 (uváděno ?−čt 03.10.1940),    Besední dům    Zorro vítězí / Zorro siegt
út 01.10.1940 (uváděno ?−út 01.10.1940),    Kapitol; Elite Kino    Angelika / Angelika
út 01.10.1940 (uváděno ?−st 02.10.1940),    Avia; Kino Avia    Poslíček lásky / Kein Wort vonLiebe; Kein Wort von der Liebe; Liebesbote, Der
út 01.10.1940 (uváděno út 01.10.1940–čt 03.10.1940),    Edison    Karneval / Fasching
út 01.10.1940 (uváděno út 01.10.1940–čt 03.10.1940),    Bio Slávia; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia    Tulák Macoun / Landstreicher Macoun, Der
út 01.10.1940 (uváděno ?−st 02.10.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Harmonika / Harmonika, Die
út 01.10.1940 (uváděno út 01.10.1940–čt 03.10.1940),    Bio Metro    Eva tropí hlouposti / Eva macht Dummheiten
út 01.10.1940 (uváděno ?−čt 03.10.1940),    Orania; Urania    Stříbrná oblaka / Silberne Wolken
st 02.10.1940 (uváděno st 02.10.1940–čt 03.10.1940),    Kapitol; Elite Kino    Baron Prášil / Baron Praschil
čt 03.10.1940 (uváděno čt 03.10.1940–pá 04.10.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    La Habanera / La Habanera (Heimat)
pá 04.10.1940 (uváděno pá 04.10.1940–ne 06.10.1940),    Edison    Okénko do nebe / Himmelfensterchen, Das
pá 04.10.1940 (uváděno pá 04.10.1940–po 07.10.1940),    Excelsior    Osvobozené ruce / Befreite Hände
pá 04.10.1940 (uváděno pá 04.10.1940–čt 10.10.1940),    Kapitol; Elite Kino    Angelika / Angelika
pá 04.10.1940 (uváděno pá 04.10.1940–čt 10.10.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Konečně sami / Endlich allein
pá 04.10.1940 (uváděno pá 04.10.1940–čt 17.10.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Panna / Jungfrau, Die
pá 04.10.1940 (uváděno pá 04.10.1940–ne 13.10.1940),    Zentral; Centrální kino    höhere Befehl, Der
pá 04.10.1940 (uváděno pá 04.10.1940–čt 10.10.1940),    Scala    Krambambuli; Krambambuli, věrný pes / Krambambuli
pá 04.10.1940 (uváděno pá 04.10.1940–čt 10.10.1940),    Bio Metro    Náklad z Baltimore / Fracht von Baltimore
pá 04.10.1940 (uváděno pá 04.10.1940–čt 10.10.1940),    Scala    Krambambuli; Krambambuli, věrný pes / Krambambuli
pá 04.10.1940 (uváděno pá 04.10.1940−?),    Orania; Urania    Jiný vzduch / Frische Luft
so 05.10.1940 (uváděno so 05.10.1940–ne 06.10.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Protiva / Ekel, Das
út 08.10.1940 (uváděno ?−čt 10.10.1940),    Orania; Urania    Svatební cesta ve třech / Hochzeitsreise zu Dritt
út 08.10.1940 (uváděno út 08.10.1940–čt 10.10.1940),    Edison    Zítra budu zatčen / Morgen werde ich verhaftet
út 08.10.1940 (uváděno út 08.10.1940–čt 10.10.1940),    Excelsior    Kdo líbá Madelainu / Wer küsst Madeleine?
út 08.10.1940 (uváděno út 08.10.1940–čt 10.10.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Křest ohněm / Feuertaufe
pá 11.10.1940 (uváděno pá 11.10.1940–čt 17.10.1940),    Stadion    Pacientka doktora Hegla; Pacientka Dr. Hegla; Pacientka dra Hegla / Dr. Hegels Patientin
pá 11.10.1940 (uváděno pá 11.10.1940−?),    Orania; Urania    Kongo Express / Kongo - Express
pá 11.10.1940 (uváděno pá 11.10.1940–čt 24.10.1940),    Kapitol; Elite Kino    Vídeňské historky; Wienské historky; Vídeňské povídky / Wiener Geschichten; Wiener G'schichten
pá 11.10.1940 (uváděno pá 11.10.1940–ne 13.10.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Přepychová obsluha / Erstklassige Bedienung
pá 11.10.1940 (uváděno pá 11.10.1940–ne 13.10.1940),    Edison    Výstřel v kabině č. 7 / Schüsse in Kabine 7
pá 11.10.1940 (uváděno pá 11.10.1940–po 14.10.1940),    Excelsior    Tanečnice Janina / Tänzerin Janine, Die
pá 11.10.1940 (uváděno pá 11.10.1940–ne 13.10.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Mazurka / Mazurka
pá 11.10.1940 (uváděno pá 11.10.1940–čt 17.10.1940),    Scala    Paní Sixta / Frau Sixta
pá 11.10.1940 (uváděno pá 11.10.1940–po 28.10.1940),    Bio Metro    Artur a Leontýna / Arthur und Leontine
út 15.10.1940 (uváděno út 15.10.1940–čt 17.10.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Bel Ami; Bel´ami; Bel ami; BEL AMI / Bel Ami
út 15.10.1940 (uváděno ?−čt 17.10.1940),    Orania; Urania    Nevěrný Eckehardt; Nevěrný Ekehart / Ungetreue Eckehard
út 15.10.1940 (uváděno út 15.10.1940–st 23.10.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Nebezpečné dobrodružství / Gefährliches Abenteuer, Ein; Gefährliche Abenteuer, Das (Feldgericht in Lublin)
út 15.10.1940 (uváděno út 15.10.1940–čt 17.10.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Královský valčík / Königswalzer
út 15.10.1940,    Zentral; Centrální kino
út 15.10.1940 (uváděno út 15.10.1940–čt 17.10.1940),    Edison    Tři překrásné dny; Tři překrásné dni / Drei wunderschöne Tage
út 15.10.1940 (uváděno út 15.10.1940–čt 17.10.1940),    Excelsior    Bylo to v noci májové / Eine Nacht im Mai
pá 18.10.1940 (uváděno pá 18.10.1940–ne 20.10.1940),    Edison    Wildsang, Der
pá 18.10.1940 (uváděno pá 18.10.1940–čt 31.10.1940),    Stadion    Prosím, pane profesore / Bitte, Herr Professor
pá 18.10.1940 (uváděno pá 18.10.1940–ne 20.10.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Tanečnice Janina / Tänzerin Janine, Die
pá 18.10.1940 (uváděno pá 18.10.1940–po 21.10.1940),    Excelsior    Plátno z Irska / Leinen aus Irland
pá 18.10.1940 (uváděno pá 18.10.1940−?),    Orania; Urania    Pád Kartága / Fall Karthagos, Der
pá 18.10.1940 (uváděno pá 18.10.1940–čt 24.10.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Tajemná maska; Tajemná maska (Zorro z Neapole) / Geheimnisvolle Maske, Die (Zorro aus Neapel)
pá 18.10.1940 (uváděno pá 18.10.1940–ne 20.10.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Falešná kočička / Falsche Katze, Die
pá 18.10.1940 (uváděno pá 18.10.1940–čt 31.10.1940),    Scala    Minulost Jany Kosinové / Hanna Kosinas Vergangenheit; Vergangenheit der Hanna Kozina
út 22.10.1940 (uváděno út 22.10.1940–čt 24.10.1940),    Edison    Volksfeind, Ein
út 22.10.1940 (uváděno ?−čt 24.10.1940),    Orania; Urania    Manželství po kapkách / Ehe im Dosen (Wie fessele ich meinen Mann)
út 22.10.1940 (uváděno út 22.10.1940–čt 24.10.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Rudé orchideje / Rote Orchideen
út 22.10.1940 (uváděno út 22.10.1940–čt 24.10.1940),    Excelsior    Lovci s hor / Jäger von Fall, Der
út 22.10.1940 (uváděno út 22.10.1940–čt 24.10.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Zlato / Gold!
út 22.10.1940,    Zentral; Centrální kino
čt 24.10.1940 (uváděno čt 24.10.1940–st 06.11.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Návrat neviditelného muže / Rückkehr des unsterblicher Mannes; Rückkehr des unsichtbaren Mannes, Die
pá 25.10.1940 (uváděno pá 25.10.1940–čt 31.10.1940),    Kapitol; Elite Kino    Právo na lásku / Recht auf Liebe, Das
pá 25.10.1940 (uváděno pá 25.10.1940−?),    Orania; Urania    Okénko do nebe / Himmelfensterchen, Das
pá 25.10.1940 (uváděno pá 25.10.1940–čt 14.11.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Maskovaná milenka / Maskierte Beliebte, Die; Maskierte Geliebte, Die
pá 25.10.1940 (uváděno pá 25.10.1940–ne 27.10.1940),    Edison    Mozartova cesta do Prahy / Mozarts Reise nach Prag; Kleine Nachtmusik, Die
pá 25.10.1940 (uváděno pá 25.10.1940–ne 27.10.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Vy neznáte Alberta?; Vy neznáte Alberta / Sie kennen Albert nicht; Sie kennen Albert nicht?
pá 25.10.1940 (uváděno pá 25.10.1940–čt 31.10.1940),    Zentral; Centrální kino    Škola lásky / Liebesschule; Schule der Liebe
pá 25.10.1940 (uváděno pá 25.10.1940–po 28.10.1940),    Excelsior    Výslech o půlnoci / Verhör um Mitternacht
pá 25.10.1940 (uváděno pá 25.10.1940–ne 27.10.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Robert Koch, bojovník se smrtí / Robert Koch - Der Bekämpfer des Todes
út 29.10.1940 (uváděno út 29.10.1940–ne 03.11.1940),    Bio Metro    Nezbedná Erika / Sommer, Sonne, Erika
út 29.10.1940 (uváděno út 29.10.1940–čt 31.10.1940),    Excelsior    Waldwinter
út 29.10.1940 (uváděno út 29.10.1940–st 30.10.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Soudní sluha advokátem / Kleines Bezirksgericht
út 29.10.1940 (uváděno ?−st 30.10.1940),    Orania; Urania    Tanečnice Janina / Tänzerin Janine, Die; Hallo, Janine!
út 29.10.1940 (uváděno út 29.10.1940–čt 31.10.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Stříbrná oblaka / Silberne Wolken
út 29.10.1940 (uváděno út 29.10.1940–čt 31.10.1940),    Edison    Případ vraždy Holmové / Mordsache Holm
čt 31.10.1940 (uváděno čt 31.10.1940–pá 01.11.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Tři vejce do skla / Drei Eier im Glas; 3 Eier im Glas
čt 31.10.1940 (uváděno čt 31.10.1940–čt 31.10.1940),    Orania; Urania    Okénko do nebe / Himmelfensterchen, Das
pá 01.11.1940 (uváděno pá 01.11.1940−?),    Stadion    Manželství pod drobnohledem
pá 01.11.1940 (uváděno pá 01.11.1940–čt 14.11.1940),    Scala    Očekávám Tě / Ein Leben lang; Glück im Wiener Walzer
pá 01.11.1940 (uváděno pá 01.11.1940–čt 07.11.1940),    Edison    Štěstí pro dva / Glück für zwei
pá 01.11.1940 (uváděno pá 01.11.1940–čt 07.11.1940),    Kapitol; Elite Kino    Rotschildové / Rothschilds, Die (Aktien auf Waterloo)
pá 01.11.1940 (uváděno pá 01.11.1940–po 04.11.1940),    Excelsior    Zwei schöne Frauen
pá 01.11.1940 (uváděno pá 01.11.1940–čt 07.11.1940),    Zentral; Centrální kino    Plavci na Dunaji / Donauschiffer
pá 01.11.1940 (uváděno pá 01.11.1940–ne 03.11.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Tygr z Ešnapuru / Tiger von Eschnapur, Der
so 02.11.1940 (uváděno so 02.11.1940–ne 03.11.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Kongo Express / Kongo - Express
út 05.11.1940 (uváděno út 05.11.1940–čt 28.11.1940),    Bio Metro    Poslední Podskalák / Letzte Podskalák, Der
út 05.11.1940 (uváděno út 05.11.1940–čt 07.11.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Dceruška k pohledání / So eine Tochter muss man suchen
út 05.11.1940 (uváděno út 05.11.1940–čt 07.11.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Valčík z Oněgina / Es war eine rauschende Ballnacht
út 05.11.1940 (uváděno út 05.11.1940–čt 07.11.1940),    Excelsior    Odpírám výpověď / Ich verweigere die Aussage
út 05.11.1940 (uváděno ?−čt 07.11.1940),    Stadion    Žabec / Backfisch, Der
čt 07.11.1940 (uváděno čt 07.11.1940–st 13.11.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Noční luňák / Geier der Nacht
pá 08.11.1940 (uváděno pá 08.11.1940–ne 10.11.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Čtvrtý nepřichází / Vierte kommt nicht, Der
pá 08.11.1940 (uváděno pá 08.11.1940–ne 10.11.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Indický hrob / Indische Grabmal, Das
pá 08.11.1940 (uváděno pá 08.11.1940–po 11.11.1940),    Excelsior    Nannette / Nanette
pá 08.11.1940 (uváděno pá 08.11.1940–čt 14.11.1940),    Kapitol; Elite Kino    Veselé ženy vídeňské; Veselé ženy wienské / Abschied von Wien
pá 08.11.1940 (uváděno pá 08.11.1940–ne 10.11.1940),    Edison    Paní Sixta / Frau Sixta
pá 08.11.1940 (uváděno pá 08.11.1940–čt 14.11.1940),    Stadion    Minulost Jany Kosinové / Hanna Kosinas Vergangenheit; Vergangenheit der Hanna Kozina
pá 08.11.1940 (uváděno pá 08.11.1940–čt 21.11.1940),    Zentral; Centrální kino    Ein Mann will nach Deutschland
út 12.11.1940 (uváděno út 12.11.1940–čt 14.11.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Meziaktí / Zwischenakt
út 12.11.1940 (uváděno út 12.11.1940–čt 14.11.1940),    Edison    Policejní rozhlas hlásí / Polizeifunk meldet
út 12.11.1940 (uváděno út 12.11.1940–st 13.11.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Tancem ke štěstí; Tancem ku štěstí / Durch tanz zum Glück
út 12.11.1940 (uváděno út 12.11.1940–čt 14.11.1940),    Excelsior    Milosrdná lež / varmherzige Lüge, Die; Barmherzige Lüge, Die
čt 14.11.1940 (uváděno čt 14.11.1940–pá 15.11.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Zelený císař / Grüne Kaiser, Der
čt 14.11.1940 (uváděno čt 14.11.1940–st 27.11.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Zelené peklo / Grüne Hölle, Die
pá 15.11.1940 (uváděno pá 15.11.1940–čt 21.11.1940),    Stadion    Panna / Jungfrau, Die
pá 15.11.1940 (uváděno pá 15.11.1940–ne 17.11.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Dvojí život / Doppelleben
pá 15.11.1940 (uváděno pá 15.11.1940–čt 28.11.1940),    Scala    Pohádka máje / Maimärchen
pá 15.11.1940 (uváděno pá 15.11.1940–čt 21.11.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Tajemství džungle / Dschungelgeheimnisse; Dschungel - Geheimnisse
pá 15.11.1940 (uváděno pá 15.11.1940–ne 17.11.1940),    Edison    Doppelleben; Doppeltes Leben
pá 15.11.1940 (uváděno pá 15.11.1940–po 18.11.1940),    Excelsior    Plavci na Dunaji / Donauschiffer
pá 15.11.1940 (uváděno pá 15.11.1940–čt 21.11.1940),    Kapitol; Elite Kino    Žena jako ty; Žena jako Ty / Frau wie Du..., Eine
so 16.11.1940 (uváděno so 16.11.1940–ne 17.11.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Ples v Opeře / Opernball, Der
út 19.11.1940 (uváděno st 20.11.1940–čt 21.11.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Děti štěstěny; Děti Štěstěny / Glücksfinder
st 20.11.1940 (uváděno st 20.11.1940–čt 21.11.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Landstreicher, Die
st 20.11.1940 (uváděno st 20.11.1940–čt 21.11.1940),    Edison    Kopfjäger von Ecuador, Die
st 20.11.1940 (uváděno út 19.11.1940–čt 21.11.1940),    Excelsior    Domov / Heimat
čt 21.11.1940 (uváděno čt 21.11.1940–pá 22.11.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    U pokladny stál; U pokladny stál... / Er stand an der Kassa; An der Kassa stand...; Bei der Kassa stand…
pá 22.11.1940 (uváděno pá 22.11.1940–čt 28.11.1940),    Stadion    Tajemství džungle / Dschungelgeheimnisse; Dschungel - Geheimnisse
pá 22.11.1940 (uváděno pá 22.11.1940–út 28.11.1939),    Kapitol; Elite Kino    Její tajemník / Ihr Privatsekretär
so 23.11.1940 (uváděno so 23.11.1940–ne 24.11.1940),    Edison    Veselé ženy vídeňské; Veselé ženy wienské / Abschied von Wien
so 23.11.1940 (uváděno so 23.11.1940–čt 28.11.1940),    Ufa-Central; Zentral; Centrální kino    Drei Codonas, Die
so 23.11.1940 (uváděno so 23.11.1940–ne 24.11.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Žně / Ernte
pá 22.11.1940 (uváděno pá 22.11.1940–po 25.11.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Nevinná / Undschuldige, Die
so 23.11.1940 (uváděno pá 22.11.1940–po 25.11.1940),    Excelsior    Osudná cesta lásky / Weg zu Isabel, Der
pá 22.11.1940 (uváděno pá 22.11.1940–čt 05.12.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Dva týdny štěstí / Zwei Wochen Glück
út 26.11.1940 (uváděno út 26.11.1940–čt 28.11.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Tři vejce do skla / Drei Eier im Glas; 3 Eier im Glas
út 26.11.1940 (uváděno út 26.11.1940–čt 28.11.1940),    Edison    Dvojí život krásného Karla / Umwege des schönen Karl, Die
út 26.11.1940 (uváděno út 26.11.1940–čt 28.11.1940),    Excelsior    Moje teta, tvoje teta / Meine Tante - deine Tante
út 26.11.1940 (uváděno út 26.11.1940–út 26.11.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Volksfeind, Ein
pá 29.11.1940 (uváděno pá 29.11.1940–čt 12.12.1940),    Bio Metro    Pelikán má alibi / Pelikan hat ein Alibi
st 27.11.1940 (uváděno st 27.11.1940–pá 29.11.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Stadt Anatol
čt 28.11.1940 (uváděno čt 28.11.1940–st 04.12.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Dvojník ze Sonory / Doppelgänger aus Sonora
pá 29.11.1940 (uváděno pá 29.11.1940–ne 01.12.1940),    Kapitol; Elite Kino    Žena jaká má být / Frau nach Mass
pá 29.11.1940 (uváděno pá 29.11.1940–po 02.12.1940),    Excelsior    Požár na hranicích / Grenzfeuer
pá 29.11.1940 (uváděno pá 29.11.1940–út 10.12.1940),    Stadion    Maskovaná milenka / Maskierte Beliebte, Die; Maskierte Geliebte, Die
pá 29.11.1940 (uváděno pá 29.11.1940–čt 05.12.1940),    Scala    Pán v domě / Herr im Hause
pá 29.11.1940 (uváděno st 29.11.1939–po 02.12.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Vetřelec / Frau Sirta; Frau Sixta
pá 29.11.1940 (uváděno pá 29.11.1940–po 02.12.1940),    Edison    Prosím, pane profesore / Bitte, Herr Professor
pá 29.11.1940 (uváděno pá 29.11.1940–pá 06.12.1940),    Ufa-Central; Zentral; Centrální kino    Vídeňské historky; Wienské historky; Vídeňské povídky / Wiener Geschichten; Wiener G'schichten
so 30.11.1940 (uváděno so 30.11.1940–po 02.12.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    K novým břehům / Zu neuen Ufern
út 03.12.1940,    Kapitol; Elite Kino
út 03.12.1940 (uváděno út 03.12.1940–čt 05.12.1940),    Edison    Až přijde zítřek / Wenn der Morgen kommt
út 03.12.1940 (uváděno út 03.12.1940–čt 05.12.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Nesmrtelný valčík / Unsterblicher Walzer
út 03.12.1940 (uváděno út 03.12.1940–čt 05.12.1940),    Excelsior    Ústředna Rio / Zentrale Rio
út 03.12.1940 (uváděno út 03.12.1940–út 05.11.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Bílá vrána / Weisse Rabe, Der
čt 05.12.1940 (uváděno čt 05.12.1940–st 11.12.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Žena bez minulosti / Frau ohne Vergangenheit
pá 06.12.1940 (uváděno pá 06.12.1940–čt 12.12.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Povídky z vídeňského lesa; Povídky z Vídeňského lesa; Povídky z wienského lesa / Geschichten aus dem Wienerwald; G'schichten aus dem Wienerwald
pá 06.12.1940 (uváděno pá 06.12.1940–čt 12.12.1940),    Scala    Má dcera to nedělá / Meine Tochter tut das nicht
pá 06.12.1940 (uváděno pá 06.12.1940–po 09.12.1940),    Excelsior    Dvojí život krásného Karla / Umwege des schönen Karl, Die
pá 06.12.1940 (uváděno pá 06.12.1940–po 09.12.1940),    Edison    Nezbedná Erika / Sommer, Sonne, Erika
pá 06.12.1940 (uváděno pá 06.12.1940–po 09.12.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Cesta do hlubin študákovy duše / Weg in die Tiefen der Studentenseele, Der
pá 06.12.1940 (uváděno pá 06.12.1940–po 09.12.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Hvězda z Ria / Stern von Rio
pá 06.12.1940 (uváděno pá 06.12.1940–čt 12.12.1940),    Kapitol; Elite Kino    Pandur Trenck / Trenck der Pandur
so 07.12.1940 (uváděno so 07.12.1940–ne 15.12.1940),    Ufa-Central; Zentral; Centrální kino    Geheimzeichen L-B-17; Geheimzeichen LB 17
po 09.12.1940 (uváděno út 09.12.1941–čt 11.12.1941),    Orania; Urania    Žena jako ty; Žena jako Ty / Frau wie Du..., Eine
út 10.12.1940 (uváděno út 10.12.1940–čt 12.12.1940),    Edison    Plavci na Dunaji / Donauschiffer
út 10.12.1940 (uváděno út 10.12.1940–čt 12.12.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Heiratsschwindler, Der
út 10.12.1940 (uváděno út 10.12.1940–st 11.12.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Beznadějný případ / Hoffnungsloser Fall, Ein
út 10.12.1940 (uváděno út 10.12.1940–čt 12.12.1940),    Excelsior    V těžkém podezření / Verdacht auf Ursula
čt 12.12.1940 (uváděno pá 12.12.1941–čt 18.12.1941),    Ufa - Kapitol    Dcera z dobré rodiny / Tochter aus gutem Hause, Die
čt 12.12.1940 (uváděno čt 12.12.1940–st 18.12.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Zrada v Džibuti / Verrat in Dschibuti; Verrat von Dschibuti, Der
čt 12.12.1940 (uváděno čt 12.12.1940–pá 13.12.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    La Habanera / La Habanera (Heimat)
pá 13.12.1940 (uváděno pá 13.12.1940–út 17.12.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    To byl český muzikant / Das war ein böhmische Musikant
pá 13.12.1940 (uváděno pá 13.12.1940–čt 19.12.1940),    Bio Metro    Dobrá sedma / Gute Sieben, Die
pá 13.12.1940 (uváděno pá 13.12.1940–čt 19.12.1940),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Salome / Salome
pá 13.12.1940 (uváděno pá 13.12.1940–po 16.12.1940),    Excelsior    Oklikou ke štěstí / Umwege zum Glück
pá 13.12.1940 (uváděno pá 13.12.1940–pá 20.12.1940),    Scala    Začalo to omylem / Herz modern möbliert; Herz modern mödiert
pá 13.12.1940 (uváděno pá 13.12.1940–po 16.12.1940),    Edison    Návrat neviditelného muže / Rückkehr des unsterblicher Mannes; Rückkehr des unsichtbaren Mannes, Die
so 14.12.1940 (uváděno so 14.12.1940–po 16.12.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Kristián / Christian
po 16.12.1940 (uváděno po 16.12.1940–po 23.12.1940),    Ufa-Central; Zentral; Centrální kino    Žena jaká má být / Frau nach Mass
út 17.12.1940 (uváděno út 17.12.1940–čt 19.12.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    weisse Scheik, Der
út 17.12.1940 (uváděno út 17.12.1940–čt 19.12.1940),    Edison    Menschen in den Bergen
út 17.12.1940 (uváděno út 17.12.1940–čt 19.12.1940),    Excelsior    Harry Piel: Lidé a zvířata, sensace / Menschen, Tiere, Sensation; Menschen - Tiere - Sensationen
st 18.12.1940 (uváděno st 18.12.1940–pá 20.12.1940),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Velké bláhovosti / Ganz grossen Torheiten, Die
čt 19.12.1940 (uváděno čt 19.12.1940–po 23.12.1940),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Sherlock Holmes / Sherlok Holmes; Sherlock Holmes
pá 20.12.1940 (uváděno pá 20.12.1940−?),    Bio Metro    Život je krásný / Leben ist schön, Das
pá 20.12.1940 (uváděno pá 20.12.1940–po 23.12.1940),    Edison    Panna / Jungfrau, Die
pá 20.12.1940 (uváděno pá 20.12.1940−?),    Kapitol; Elite Kino    Srdce královny / Herz der Königin, Das
pá 20.12.1940 (uváděno pá 20.12.1940−?),    Alfa; Panorama Alfa-Passage    Babička / Großmütterchen; Grossmütterchen
pá 20.12.1940 (uváděno pá 20.12.1940–po 23.12.1940),    Excelsior    Plátno z Irska / Leinen aus Irland
pá 20.12.1940 (uváděno pá 20.12.1940–po 23.12.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Mit versiegelter Order
so 21.12.1940 (uváděno so 21.12.1940–po 23.12.1940),    Scala    Tabu
so 21.12.1940 (uváděno so 21.12.1940−?),    Lido bio; Lidové kino; Volks Kino    Poslední Podskalák / Letzte Podskalák, Der
st 01.01.1941 (uváděno st 01.01.1941–st 01.01.1941),    Moderna; Bio Moderna; Jalta    Pan ranče X v kruhu / Herr des Ranchs X, Der; Herr des Rancho X, Der
st 25.12.1940 (uváděno st 25.12.1940–po 30.12.1940),    Ufa-Central; Zentral; Centrální kino    Ein Leben lang
st 01.01.1941 (uváděno st 01.01.1941–čt 02.01.1941),    Scala    Hříšná ves / sündige Dorf, Das
st 25.12.1940 (uváděno st 25.12.1940–po 30.12.1940),    Excelsior    Vídeňské historky; Wienské historky; Vídeňské povídky / Wiener Geschichten; Wiener G'schichten
st 25.12.1940 (uváděno st 25.12.1940–čt 26.12.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Nevěrný Eckehart / Ungetreue Eckehart, Der
st 25.12.1940 (uváděno st 25.12.1940–so 28.12.1940),    Edison    Vídeňské historky; Wienské historky; Vídeňské povídky / Wiener Geschichten; Wiener G'schichten
so 28.12.1940 (uváděno so 28.12.1940–po 30.12.1940),    Studio; Jugend-Tonkino    Přítelkyně pana ministra / Freundin des Herrn Ministers, Die
st 01.01.1941 (uváděno st 01.01.1941–čt 02.01.1941),    Edison    Maskovaná milenka / Maskierte Beliebte, Die; Maskierte Geliebte, Die
ne 29.12.1940 (uváděno út 31.12.1940–út 31.12.1940),    Edison    Její husař / Ihr Leibhusar
st 01.01.1941 (uváděno st 01.01.1941–po 06.01.1941),    Ufa-Central; Zentral; Centrální kino    Moje dcera to nedělá / Meine Tochter tut das nicht
st 01.01.1941 (uváděno st 01.01.1941–po 06.01.1941),    Excelsior    Bal Paré; Bal-Paré; Pal Paré
st 01.01.1941 (uváděno st 01.01.1941–čt 02.01.1941),    Studio; Jugend-Tonkino    Vídeňské historky; Wienské historky; Vídeňské povídky / Wiener Geschichten; Wiener G'schichten

 
 
 
© 2011 Ústav filmu a audiovizuální kultury na Filozofické fakultě, Masarykova Univerzita, Brno