Cinematic Brno
Documentation of movie exhibition history and cinema-goers’ preferences in Brno, 1918-1945

 
 






 
čt 01.01.1920 (uváděno ne 28.12.1919–čt 01.01.1920),    Bio Universum    Láska je utrpením; Láska je utrpení
pá 02.01.1920 (uváděno pá 02.01.1920–po 05.01.1920),    Bio Universum    Americká popelka / Aschenbrödel von Kentucky, Das
so 03.01.1920 (uváděno pá 02.01.1920–po 05.01.1920),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Horská květina / Bergblumen
so 03.01.1920 (uváděno so 03.01.1920–po 05.01.1920),    Elite (Elitní kino)    Hyeny rozkoše
čt 01.01.1920 (uváděno st 31.12.1919–po 05.01.1920),    Kino Republika    Slib cudnosti
út 06.01.1920 (uváděno út 06.01.1920−?),    Excelsior    Ďáblův šepot
út 06.01.1920 (uváděno út 06.01.1920–čt 08.01.1920),    Orania; Urania    Miss Nobody; Slečna Nikdo
út 06.01.1920 (uváděno út 06.01.1920–čt 08.01.1920),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Pomsta hraběnky Barnettové / Rache der Gräfin Barnetti, Die
so 03.01.1920 (uváděno pá 02.01.1920–po 05.01.1920),    Central; Zentral; Centrální kino    J´accuse; Jaccuse I. Kletba války / J´accuse. I. Epoche. (Ich klage an.)
čt 01.01.1920 (uváděno út 06.01.1920–so 10.01.1920),    Kino Republika    Poklad hrabat z Donvillu I. Rok 1789; Poklad hrabat z Dorvitu I; Poklad hrabat z Donvilu I
čt 01.01.1920 (uváděno ne 11.01.1920–čt 15.01.1920),    Kino Republika    Poklad hrabat z Donvillu II. Příšerná jízda; Poklad hrabat z Donvilu II
pá 09.01.1920 (uváděno pá 09.01.1920–po 12.01.1920),    Elite (Elitní kino)    Hračka carevny
so 10.01.1920 (uváděno pá 09.01.1920–po 12.01.1920),    Bio Universum    Rozmarná žena
so 10.01.1920 (uváděno so 10.01.1920–út 13.01.1920),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Zisterne des Todes, Die
út 13.01.1920 (uváděno út 13.01.1920–čt 15.01.1920),    Elite (Elitní kino)    Milionová holka
pá 09.01.1920 (uváděno pá 09.01.1920–čt 15.01.1920),    Orania; Urania    Tísnící pouta
út 06.01.1920 (uváděno út 06.01.1920–čt 08.01.1920),    Bio Universum    Dcera osudu / Tochter der Schicksals, Die
út 13.01.1920 (uváděno út 13.01.1920–čt 15.01.1920),    Bio Universum    Piovra
so 10.01.1920 (uváděno pá 09.01.1920–čt 15.01.1920),    Central; Zentral; Centrální kino    J accuse II. Ich klage an
čt 08.01.1920 (uváděno pá 09.01.1920–čt 15.01.1920),    Edison    Alkohol
pá 16.01.1920 (uváděno pá 16.01.1920–po 19.01.1920),    Kino Republika    Legenda o zlatém draku
čt 15.01.1920 (uváděno pá 16.01.1920–po 19.01.1920),    Edison    Román lásky Katuše Kellerové / Liebesroman der Käthe Keller, Der
pá 16.01.1920 (uváděno pá 16.01.1920–po 19.01.1920),    Bio Universum    Za svobodu světa; Pour la liberté du monde
pá 16.01.1920 (uváděno pá 16.01.1920–čt 22.01.1920),    Orania; Urania    Na prahu smrti
pá 16.01.1920 (uváděno pá 16.01.1920–po 19.01.1920),    Elite (Elitní kino)    V nebezpečí
st 14.01.1920 (uváděno st 14.01.1920–po 19.01.1920),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Ráj polosvětla / Paradies der Halbwelt, Das
so 17.01.1920 (uváděno so 17.01.1920−?),    Central; Zentral; Centrální kino    Prinz Huchuk
so 17.01.1920 (uváděno po 19.01.1920–so 24.01.1920),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Trompeter von Säkkingen, Der
so 17.01.1920 (uváděno pá 16.01.1920–po 19.01.1920),    Central; Zentral; Centrální kino    J'accuse
st 21.01.1920 (uváděno út 20.01.1920–čt 22.01.1920),    Bio Universum    Billy kuchařem
st 21.01.1920 (uváděno út 20.01.1920–čt 22.01.1920),    Kino Republika    Maria Tudor
st 21.01.1920 (uváděno út 20.01.1920–čt 22.01.1920),    Edison    Geheimnis eines Kennstalles, Das
st 21.01.1920 (uváděno st 21.01.1920–pá 23.01.1920),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Glücke entgegen, Dem
pá 23.01.1920 (uváděno pá 23.01.1920–po 26.01.1920),    Bio Universum    Býčí oko anebo Zákon prérie I; Zákon prerie neb Býčí oko I
pá 23.01.1920 (uváděno pá 23.01.1920–čt 29.01.1920),    Orania; Urania    Fidelio
pá 23.01.1920 (uváděno pá 23.01.1920–po 26.01.1920),    Elite (Elitní kino)    Sezonní láska
pá 23.01.1920 (uváděno pá 23.01.1920–po 26.01.1920),    Kino Republika    Čínské tajemství I
so 24.01.1920 (uváděno so 24.01.1920–út 27.01.1920),    Central; Zentral; Centrální kino    Puppe, Die
so 24.01.1920 (uváděno so 24.01.1920–út 27.01.1920),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Strindbergs Rausch
so 24.01.1920 (uváděno so 24.01.1920–po 26.01.1920),    Bristol    Nymfa z Tichého oceánu
ne 25.01.1920 (uváděno ne 25.01.1920–pá 30.01.1920),    Edison    Poklesek
st 28.01.1920 (uváděno út 27.01.1920–čt 29.01.1920),    Kino Republika    Drama v útulku Willbrahamově; Drama v asylu Will-Brahamově
st 28.01.1920 (uváděno st 28.01.1920–pá 30.01.1920),    Central; Zentral; Centrální kino    Herec stínu / Der Schattenspieler
st 28.01.1920 (uváděno út 27.01.1920–pá 30.01.1920),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Život praví: ne! / Leben sagt "nein!", Das
st 28.01.1920 (uváděno st 28.01.1920–čt 29.01.1920),    Bio Universum    Poselství jara
pá 30.01.1920 (uváděno pá 30.01.1920–po 02.02.1920),    Bio Universum    Býčí oko aneb Zákon prérie II; Zákon prerie neb Býčí oko II
pá 30.01.1920 (uváděno pá 30.01.1920–čt 05.02.1920),    Orania; Urania    Manon Lescaut; Manon / Manon Lescaut
pá 30.01.1920 (uváděno pá 30.01.1920–čt 05.02.1920),    Bristol    Dům hrůzy
pá 30.01.1920 (uváděno pá 30.01.1920–čt 05.02.1920),    Elite (Elitní kino)    Milostnice následníka trůnu
pá 30.01.1920 (uváděno út 03.02.1920–čt 05.02.1920),    Kino Republika    Modlitbička
so 31.01.1920 (uváděno pá 30.01.1920–ne 01.02.1920),    Edison    Fidelio
pá 23.01.1920 (uváděno pá 30.01.1920–po 02.02.1920),    Kino Republika    Čínské tajemství II / Chinesische Geheimnis (II. Teil), Das
so 31.01.1920 (uváděno so 31.01.1920–út 03.02.1920),    Central; Zentral; Centrální kino    sich verkaufen, Die
so 31.01.1920 (uváděno so 31.01.1920–út 03.02.1920),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Herzensopfer
po 02.02.1920 (uváděno po 02.02.1920–čt 05.02.1920),    Edison    Texas-Jack
st 04.02.1920 (uváděno út 03.02.1920–čt 05.02.1920),    Bio Universum    Žena, kterou koupil; Janina oběť
pá 06.02.1920 (uváděno út 10.02.1920–čt 12.02.1920),    Kino Republika    Zášť, jež zabíjí
pá 06.02.1920 (uváděno pá 06.02.1920–po 09.02.1920),    Elite (Elitní kino)    Kapitán Fracasse
pá 06.02.1920 (uváděno pá 06.02.1920–po 09.02.1920),    Edison    Čínské tajemství I
pá 23.01.1920 (uváděno pá 06.02.1920–po 09.02.1920),    Kino Republika    Čínské tajemství III / chinesische Geheimnis III., Das.
pá 06.02.1920 (uváděno pá 06.02.1920–po 09.02.1920),    Orania; Urania    Symbol života
st 04.02.1920 (uváděno pá 06.02.1920–po 09.02.1920),    Central; Zentral; Centrální kino    Její první choť; Její první muž
st 04.02.1920 (uváděno pá 06.02.1920–po 09.02.1920),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Jiný svět / andere Welt, Die
st 04.02.1920 (uváděno pá 06.02.1920–po 09.02.1920),    Bio Universum    Býčí oko anebo Zákon prérie III; Zákon prerie III; Býčí oko III
út 10.02.1920 (uváděno út 10.02.1920–čt 12.02.1920),    Elite (Elitní kino)    Velkoměstský jed; Jed velkoměsta
út 10.02.1920 (uváděno út 10.02.1920–čt 12.02.1920),    Edison    Malá Staševská
út 10.02.1920 (uváděno pá 13.02.1920–ne 15.02.1920),    Bristol    Dcera osudu
út 10.02.1920 (uváděno út 10.02.1920–čt 12.02.1920),    Bristol    Dům hrůzy IV
út 10.02.1920 (uváděno út 10.02.1920–čt 12.02.1920),    Orania; Urania    Tři dny mrtev
st 11.02.1920 (uváděno st 11.02.1920–st 11.02.1920),    Central; Zentral; Centrální kino    Goldsassan, Der
st 11.02.1920 (uváděno st 11.02.1920–čt 12.02.1920),    Bio Universum    Zápas o její tělo; Dívka z měsíce
so 07.02.1920 (uváděno pá 13.02.1920–čt 19.02.1920),    Kino Republika    Tarsan mezi opicemi; Tarsanův román I
pá 13.02.1920 (uváděno pá 13.02.1920–st 18.02.1920),    Orania; Urania    Trestanec
so 14.02.1920 (uváděno pá 13.02.1920–po 16.02.1920),    Elite (Elitní kino)    Nahá dívka
st 11.02.1920 (uváděno pá 13.02.1920–čt 19.02.1920),    Bio Universum    Madame Dubarry; Madame Dubary / Madame Dubarry
út 10.02.1920 (uváděno pá 13.02.1920–po 16.02.1920),    Edison    Čínské tajemství II / Chinesische Geheimnis (II. Teil), Das
po 16.02.1920 (uváděno po 16.02.1920–po 16.02.1920),    Edison    Slečna máti
út 17.02.1920 (uváděno út 17.02.1920–čt 19.02.1920),    Edison    Moje vůle jest zákonem; Má vůle jest zákonem
út 17.02.1920 (uváděno út 17.02.1920–čt 19.02.1920),    Elite (Elitní kino)    Nevinná hříšnice
út 17.02.1920 (uváděno út 17.02.1920–st 18.02.1920),    Orania; Urania    Muž v měsíci
st 11.02.1920 (uváděno st 11.02.1920–čt 19.02.1920),    Central; Zentral; Centrální kino    Tih Mink; Thi Mink / Tih Minh
st 11.02.1920 (uváděno st 11.02.1920–čt 19.02.1920),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Rose Bernd; Růžena Berndová
út 17.02.1920 (uváděno út 17.02.1920–čt 19.02.1920),    Bristol    Wehrlose Opfer
út 17.02.1920 (uváděno čt 19.02.1920−?),    Orania; Urania    Posvátný tygr
so 07.02.1920 (uváděno pá 20.02.1920–čt 26.02.1920),    Kino Republika    Tarsan mezi lidmi; Tarsanův román II
so 07.02.1920 (uváděno pá 05.03.1920–čt 11.03.1920),    Kino Republika    Vlkův syn
pá 20.02.1920 (uváděno pá 20.02.1920–po 23.02.1920),    Elite (Elitní kino)    Vanda Baraska
pá 20.02.1920 (uváděno pá 20.02.1920–po 23.02.1920),    Edison    Čínské tajemství III / chinesische Geheimnis III., Das.
pá 20.02.1920 (uváděno pá 20.02.1920–po 23.02.1920),    Central; Zentral; Centrální kino    Tih Mink II. Muž v kufru; Tih-Minh II / Tih Minh. II. episode: Der Mann im Koffer.
pá 20.02.1920 (uváděno pá 20.02.1920–po 23.02.1920),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Černý Jack / schwarze Jack, Der
pá 20.02.1920 (uváděno pá 20.02.1920–po 23.02.1920),    Bio Universum    Jízda do nebes
st 18.02.1920 (uváděno pá 20.02.1920–út 24.02.1920),    Bristol    Pytláci; Střelec z Fallů; Myslivec z Fallů; Fallský myslivec / Der Jäger von Fall
út 24.02.1920 (uváděno út 24.02.1920–čt 26.02.1920),    Bio Universum    Carův mnich
út 24.02.1920 (uváděno út 24.02.1920–čt 26.02.1920),    Edison    Léčení ústřicemi
út 24.02.1920 (uváděno út 24.02.1920–čt 26.02.1920),    Elite (Elitní kino)    Svaz Čáp
ne 22.02.1920 (uváděno út 24.02.1920–čt 26.02.1920),    Bristol    Stínoví hráči / Schattenspieler
st 25.02.1920 (uváděno st 25.02.1920–čt 26.02.1920),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    heulende Wolf, Der
pá 27.02.1920 (uváděno pá 27.02.1920–po 01.03.1920),    Bio Universum    Dvakrát mrtva
pá 27.02.1920 (uváděno pá 27.02.1920–po 01.03.1920),    Kino Republika    Soňa
pá 27.02.1920 (uváděno pá 27.02.1920–po 01.03.1920),    Elite (Elitní kino)    Sensační líbánky
út 02.03.1920 (uváděno út 02.03.1920–čt 04.03.1920),    Kino Republika    Láska je utrpením; Láska je utrpení
út 02.03.1920 (uváděno út 02.03.1920–čt 04.03.1920),    Bio Universum    Honba za štěstím
út 02.03.1920 (uváděno út 02.03.1920–čt 04.03.1920),    Elite (Elitní kino)    Tančící smrt
pá 27.02.1920 (uváděno pá 27.02.1920–čt 04.03.1920),    Central; Zentral; Centrální kino    Tih Minh. III. episode: Dokument Nr. 29
pá 27.02.1920 (uváděno pá 27.02.1920–čt 04.03.1920),    Bristol    Mor ve Florencii / Pest in Florenz, Die
pá 27.02.1920 (uváděno pá 27.02.1920–čt 04.03.1920),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Upír / Vampyr, Der
pá 05.03.1920 (uváděno pá 05.03.1920–po 08.03.1920),    Bio Universum    Princezna v závoji
pá 05.03.1920 (uváděno pá 05.03.1920–po 08.03.1920),    Edison    V záři hvězd Kalifornie
út 17.02.1920 (uváděno pá 05.03.1920–čt 11.03.1920),    Elite (Elitní kino)    Madame Dubarry; Madame Dubary / Madame Dubarry
pá 05.03.1920 (uváděno pá 05.03.1920–út 09.03.1920),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    J´accuse; Jaccuse I. Kletba války / J´accuse. I. Epoche. (Ich klage an.)
pá 05.03.1920 (uváděno pá 05.03.1920–st 10.03.1920),    Kino Republika    Tarsan mezi opicemi; Tarsanův román I
pá 05.03.1920 (uváděno pá 05.03.1920–po 08.03.1920),    Bristol    Manon Lescaut; Manon / Manon Lescaut
út 09.03.1920 (uváděno út 09.03.1920–čt 11.03.1920),    Bio Universum    Komtesa Doddy; Komteska Dody
út 09.03.1920 (uváděno út 09.03.1920–čt 11.03.1920),    Orania; Urania    První jeho model
út 09.03.1920 (uváděno út 09.03.1920–čt 11.03.1920),    Illusion; Vitagraph    Ve znamení viny
út 09.03.1920 (uváděno čt 11.03.1920–čt 11.03.1920),    Lidový biograf (Husovice)    Vzkříšení
st 10.03.1920 (uváděno st 10.03.1920–čt 11.03.1920),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    J accuse II. Ich klage an
pá 05.03.1920 (uváděno pá 05.03.1920–čt 11.03.1920),    Central; Zentral; Centrální kino    Tih Minh IV. Strom záchrany; Tih-Minh IV / Tih Minh. IV. Episode: Der Baum der Rettung.
út 09.03.1920 (uváděno út 09.03.1920–čt 11.03.1920),    Bristol    Ztracené existence / Verlorene Existenzen
út 09.03.1920 (uváděno čt 11.03.1920–čt 11.03.1920),    Kino Republika    Wilson contra Kaiser; Wilson proti Vilémovi
pá 12.03.1920 (uváděno čt 11.03.1920–po 15.03.1920),    Illusion; Vitagraph    Píseň čarodějky
pá 12.03.1920 (uváděno pá 12.03.1920–po 15.03.1920),    Orania; Urania    Farář z námoří
út 09.03.1920 (uváděno pá 12.03.1920–po 15.03.1920),    Bio Universum    Ruce vzhůru! I.; Hands up! I.; Hands-Up! I.; Hands-up I. / Hands up! (Sonnenbraut.)
pá 05.03.1920 (uváděno pá 12.03.1920–st 17.03.1920),    Kino Republika    Tarsan mezi lidmi; Tarsanův román II
pá 12.03.1920 (uváděno čt 18.03.1920–čt 18.03.1920),    Kino Republika    Světem
pá 12.03.1920 (uváděno pá 12.03.1920–po 15.03.1920),    Elite (Elitní kino)    Zachvácení a osvobození
pá 12.03.1920 (uváděno pá 12.03.1920–po 15.03.1920),    Edison    Hvězda Jihu; Hvězda jihu
pá 12.03.1920 (uváděno pá 12.03.1920–čt 18.03.1920),    Central; Zentral; Centrální kino    Tih Minh V. Jízda smrti; Tih-Minh V / Tih Minh. V. episode: Die Todesfahrt
pá 12.03.1920 (uváděno pá 12.03.1920–čt 18.03.1920),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Alkohol / Alkohol
pá 12.03.1920 (uváděno pá 12.03.1920–po 15.03.1920),    Bristol    Očista zhanobení / Schmach entronnen, Der
út 16.03.1920 (uváděno út 16.03.1920–čt 18.03.1920),    Orania; Urania    Rajská růže
út 16.03.1920 (uváděno út 16.03.1920–pá 19.03.1920),    Elite (Elitní kino)    Ubohá Thea
st 17.03.1920 (uváděno út 16.03.1920–čt 18.03.1920),    Illusion; Vitagraph    Stínový herec
st 17.03.1920 (uváděno pá 19.03.1920–po 22.03.1920),    Illusion; Vitagraph    Muž bez obličeje
út 16.03.1920 (uváděno út 16.03.1920–čt 18.03.1920),    Bristol    Ta, jež pláče / Die, welche weint
so 07.02.1920 (uváděno pá 19.03.1920–st 24.03.1920),    Kino Republika    Za pokladem krále Šalamouna
pá 19.03.1920 (uváděno pá 19.03.1920–pá 26.03.1920),    Central; Zentral; Centrální kino    arge Nonne, Die
pá 19.03.1920 (uváděno pá 19.03.1920–po 22.03.1920),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Hölle der Jungfrauen, Die
pá 19.03.1920 (uváděno pá 19.03.1920–po 22.03.1920),    Orania; Urania    Pogrom
pá 19.03.1920 (uváděno pá 19.03.1920–po 22.03.1920),    Edison    Mary, malý sirotek / Mary, die kleine Waise
út 16.03.1920 (uváděno út 16.03.1920–pá 19.03.1920),    Bio Universum    Hands up! II.; Ruce vzhůru II.; Hands-up II.
so 20.03.1920 (uváděno so 20.03.1920–út 23.03.1920),    Bio Universum    Hands up III; Ruce vzhůru! III
so 20.03.1920 (uváděno so 20.03.1920–po 22.03.1920),    Elite (Elitní kino)    Monika Vogelsang
ne 21.03.1920 (uváděno po 22.03.1920–čt 25.03.1920),    Edison    Ze života p. presidenta Masaryka
pá 19.03.1920 (uváděno pá 19.03.1920–po 22.03.1920),    Bristol    Madame X / Madame X
út 23.03.1920 (uváděno út 23.03.1920–čt 25.03.1920),    Illusion; Vitagraph    Cesty osudu I
út 23.03.1920 (uváděno út 23.03.1920–pá 26.03.1920),    Orania; Urania    Cikánská krev
út 23.03.1920 (uváděno út 23.03.1920–pá 26.03.1920),    Elite (Elitní kino)    Vězeň
út 23.03.1920 (uváděno út 23.03.1920–pá 26.03.1920),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Ferdinand Lassalle
st 24.03.1920 (uváděno st 24.03.1920–pá 26.03.1920),    Bio Universum    Marchesa d; Ukřižujte ji!
út 23.03.1920 (uváděno út 23.03.1920–čt 25.03.1920),    Bristol    V ráji polosvěta / Paradies der Dirnen, Das
čt 25.03.1920 (uváděno pá 26.03.1920–čt 01.04.1920),    Illusion; Vitagraph    Prázdná rakev II
so 07.02.1920 (uváděno čt 25.03.1920–so 03.04.1920),    Kino Republika    Krištof Kolumbus; Krištov Kolumbus
pá 26.03.1920 (uváděno pá 26.03.1920−?),    Edison    Půlnoční anděl
so 27.03.1920 (uváděno pá 26.03.1920–po 29.03.1920),    Elite (Elitní kino)    Proč Pia lhala
so 27.03.1920 (uváděno so 27.03.1920–po 29.03.1920),    Orania; Urania    Státní návladní Blooner; Státní návladní Blomer
st 24.03.1920 (uváděno so 27.03.1920–po 29.03.1920),    Bio Universum    Nana I
so 27.03.1920 (uváděno so 27.03.1920–so 03.04.1920),    Central; Zentral; Centrální kino    Boccaccios Liebesnächte
so 27.03.1920 (uváděno út 30.03.1920–čt 01.04.1920),    Bio Universum    Nana III
so 27.03.1920 (uváděno so 27.03.1920–so 03.04.1920),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Intemes Souper. - Der Kammerdiener seiner Frau.
út 30.03.1920 (uváděno út 30.03.1920–čt 01.04.1920),    Elite (Elitní kino)    Proces Hannes
út 30.03.1920 (uváděno út 30.03.1920–pá 02.04.1920),    Orania; Urania    Nespravedlivý majetek
so 27.03.1920 (uváděno pá 26.03.1920–pá 02.04.1920),    Bristol    Klub pavouků I. / Klub der Spinnen. I.
pá 02.04.1920 (uváděno po 05.04.1920–čt 08.04.1920),    Kino Republika    Klášter Sendomírský; Klášter sandomírský
pá 02.04.1920 (uváděno so 03.04.1920−?),    Elite (Elitní kino)    Věčná hádanka
so 03.04.1920 (uváděno so 03.04.1920−?),    Illusion; Vitagraph    Tajemný mlýn III
čt 01.04.1920 (uváděno so 03.04.1920–ne 04.04.1920),    Kino Republika    Krištof Kolumbus; Krištov Kolumbus
so 03.04.1920 (uváděno so 03.04.1920–so 03.04.1920),    Bio Universum    Nana III
so 03.04.1920 (uváděno so 03.04.1920–čt 22.04.1920),    Orania; Urania    Životopis presidenta T. G. Masaryka
ne 04.04.1920 (uváděno ne 04.04.1920–po 05.04.1920),    Bio Universum    Zlatovláska; Zlatohlávka
ne 04.04.1920 (uváděno ne 04.04.1920−?),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    falsche Banknote, Die
ne 04.04.1920 (uváděno ne 04.04.1920−?),    Central; Zentral; Centrální kino    Weil ich dich liebe
st 31.03.1920 (uváděno so 03.04.1920–po 05.04.1920),    Bristol    Pán lásky / Herr der Liebe, Der
út 06.04.1920 (uváděno út 06.04.1920–čt 08.04.1920),    Bristol    Über Leben und Tod
út 13.04.1920 (uváděno út 13.04.1920–so 17.04.1920),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Südstern, Der
pá 16.04.1920 (uváděno pá 16.04.1920–po 19.04.1920),    Bio Universum    Ukradený diamant I
so 17.04.1920 (uváděno so 17.04.1920–čt 22.04.1920),    Kino Republika    Můj hošíček
so 17.04.1920 (uváděno pá 16.04.1920–út 20.04.1920),    Illusion; Vitagraph    Cesta, jež vede ku zatracení; Cesta vedoucí k záhubě; Cesta, jež vede k zatracení
so 17.04.1920 (uváděno pá 16.04.1920–po 19.04.1920),    Bristol    Herr der Liebe, Der
ne 18.04.1920 (uváděno pá 16.04.1920–po 19.04.1920),    Edison    Japonský slavík
út 20.04.1920 (uváděno út 20.04.1920–pá 23.04.1920),    Bio Universum    Ukradený diamant II
út 20.04.1920 (uváděno út 20.04.1920–čt 22.04.1920),    Edison    Malý pirát
út 20.04.1920 (uváděno po 19.04.1920–čt 22.04.1920),    Bristol    Fleck auf der Ehr, Der
út 20.04.1920 (uváděno út 20.04.1920–čt 22.04.1920),    Kino Republika    Slet Sokolstva v Brně 1914; Slet Sokolstva v Brně v r. 1914; Sokolský slet v Brně r. 1914
st 21.04.1920 (uváděno út 20.04.1920–čt 22.04.1920),    Illusion; Vitagraph    Cisterna smrti
út 27.04.1920 (uváděno pá 23.04.1920–po 26.04.1920),    Edison    Ruce vzhůru! I.; Hands up! I.; Hands-Up! I.; Hands-up I. / Hands up! (Sonnenbraut.)
pá 23.04.1920 (uváděno pá 23.04.1920–út 27.04.1920),    Elite (Elitní kino)    Japonský slavík
pá 23.04.1920 (uváděno pá 23.04.1920–po 26.04.1920),    Orania; Urania    Naulakha
pá 23.04.1920 (uváděno pá 23.04.1920–čt 29.04.1920),    Illusion; Vitagraph    Šepot ďábla...
so 24.04.1920 (uváděno so 24.04.1920–út 27.04.1920),    Bio Universum    Ukradený diamant III
út 27.04.1920 (uváděno pá 23.04.1920–po 26.04.1920),    Bristol    Letigre sacré I / geheiligte Tiger I., Der.
po 26.04.1920 (uváděno st 28.04.1920–ne 02.05.1920),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Christoph Columbus
út 27.04.1920 (uváděno út 27.04.1920–čt 29.04.1920),    Orania; Urania    Matko neplač
út 27.04.1920 (uváděno po 26.04.1920–st 28.04.1920),    Edison    Hands up! II.; Ruce vzhůru II.; Hands-up II.
st 28.04.1920 (uváděno st 28.04.1920–so 01.05.1920),    Bio Universum    Ukradený diamant IV
st 28.04.1920 (uváděno st 28.04.1920–pá 30.04.1920),    Elite (Elitní kino)    Komtesa Doddy; Komteska Dody
út 27.04.1920 (uváděno út 27.04.1920–čt 29.04.1920),    Bristol    Letigre sacré II / geheiligte Tiger II., Der.
pá 30.04.1920 (uváděno pá 30.04.1920−?),    Excelsior    Hříchy rodičů
pá 30.04.1920 (uváděno pá 30.04.1920–po 03.05.1920),    Illusion; Vitagraph    Láska umělcova; Láska umělců
pá 30.04.1920 (uváděno pá 30.04.1920–čt 06.05.1920),    Kino Republika    Vzpoura na lodi Alden Besse
pá 30.04.1920 (uváděno pá 30.04.1920–so 03.04.1920),    Orania; Urania    Noc hrůzy
so 01.05.1920 (uváděno so 01.05.1920–po 03.05.1920),    Elite (Elitní kino)    Klášter Sendomírský; Klášter sandomírský
pá 30.04.1920 (uváděno pá 30.04.1920–ne 02.05.1920),    Edison    Hands up III; Ruce vzhůru! III
út 27.04.1920 (uváděno pá 30.04.1920–po 03.05.1920),    Bristol    Letigre sacré III / geheiligte Tiger III., Der.
út 27.04.1920 (uváděno út 04.05.1920–čt 06.05.1920),    Bristol    Letigre sacré IV
so 01.05.1920 (uváděno so 01.05.1920–po 03.05.1920),    Bio Universum    Ukradený diamant V
út 04.05.1920 (uváděno út 04.05.1920–čt 06.05.1920),    Elite (Elitní kino)    Když srdce mlčí; Když mlčí srdce
út 04.05.1920 (uváděno út 04.05.1920–čt 06.05.1920),    Edison    Býčí oko anebo Zákon prérie I; Zákon prerie neb Býčí oko I
út 04.05.1920 (uváděno út 04.05.1920–čt 06.05.1920),    Orania; Urania    Před bránou života
so 01.05.1920 (uváděno út 04.05.1920–čt 06.05.1920),    Bio Universum    Hrdina vzduchu; Chignole
st 05.05.1920 (uváděno út 04.05.1920–čt 06.05.1920),    Illusion; Vitagraph    Postrach hor
út 04.05.1920 (uváděno pá 30.04.1920–po 03.05.1920),    Bristol    geheiligte Tiger IV., Der.
čt 06.05.1920 (uváděno st 05.05.1920–so 08.05.1920),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Christoph Columbus II.
st 05.05.1920 (uváděno pá 07.05.1920–po 31.05.1920),    Illusion; Vitagraph    Judex
pá 07.05.1920 (uváděno pá 07.05.1920–po 10.05.1920),    Bio Universum    Keťasové
pá 07.05.1920 (uváděno pá 07.05.1920–po 17.05.1920),    Orania; Urania    Kdo mezi vámi bez hříchu jest ...
pá 07.05.1920 (uváděno pá 07.05.1920–po 10.05.1920),    Elite (Elitní kino)    Věčná záhada
pá 07.05.1920 (uváděno pá 07.05.1920–po 10.05.1920),    Edison    Býčí oko aneb Zákon prérie II; Zákon prerie neb Býčí oko II
pá 30.04.1920 (uváděno pá 07.05.1920–čt 13.05.1920),    Kino Republika    Vlast
pá 07.05.1920 (uváděno pá 07.05.1920–po 10.05.1920),    Bristol    gestohlene Favorit, Der
út 11.05.1920 (uváděno út 11.05.1920–čt 13.05.1920),    Edison    Býčí oko anebo Zákon prérie III; Zákon prerie III; Býčí oko III
út 11.05.1920 (uváděno út 11.05.1920–čt 13.05.1920),    Elite (Elitní kino)    Svobodný dvůr
út 11.05.1920 (uváděno út 11.05.1920–čt 13.05.1920),    Bio Universum    Panenka
út 11.05.1920 (uváděno út 11.05.1920–pá 14.05.1920),    Bristol    Mutter
pá 14.05.1920 (uváděno pá 14.05.1920–po 17.05.1920),    Bio Universum    Noc na 24. dubna; V noci 24. dubna
pá 14.05.1920 (uváděno pá 14.05.1920–po 17.05.1920),    Elite (Elitní kino)    Věčná záhada
so 15.05.1920 (uváděno út 18.05.1920–pá 28.05.1920),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Schlangenfütterung
pá 14.05.1920 (uváděno pá 14.05.1920–čt 20.05.1920),    Kino Republika    Zlatý šíp
so 15.05.1920 (uváděno pá 14.05.1920–po 17.05.1920),    Illusion; Vitagraph    Judex III. Tajemný mlýn
so 15.05.1920 (uváděno so 15.05.1920–po 17.05.1920),    Edison    Naulakha
so 15.05.1920 (uváděno pá 14.05.1920–po 17.05.1920),    Bristol    Tänzerin Tod
út 18.05.1920 (uváděno út 18.05.1920–út 25.05.1920),    Illusion; Vitagraph    Judex IV. Dáma v černém úboru
út 18.05.1920 (uváděno út 18.05.1920–čt 20.05.1920),    Elite (Elitní kino)    Keťasové
út 18.05.1920 (uváděno út 18.05.1920–čt 20.05.1920),    Bristol    Diamanten des Zaren, Die
út 18.05.1920 (uváděno út 18.05.1920–čt 20.05.1920),    Bio Universum    Vydřiduch
út 18.05.1920 (uváděno út 18.05.1920–čt 20.05.1920),    Edison    Hřích z lásky
út 18.05.1920 (uváděno út 18.05.1920–pá 28.05.1920),    Orania; Urania    Štěstí se opět vrátí
pá 14.05.1920 (uváděno pá 21.05.1920–čt 27.05.1920),    Kino Republika    Jimmy, lupič gentleman
pá 21.05.1920 (uváděno pá 21.05.1920–po 24.05.1920),    Bio Universum    Ženo, tvá čest ...!
pá 21.05.1920 (uváděno čt 20.05.1920–ne 23.05.1920),    Edison    Dívka z Moorhofu
pá 21.05.1920 (uváděno pá 21.05.1920–po 24.05.1920),    Elite (Elitní kino)    Noc na 24. dubna; V noci 24. dubna
pá 21.05.1920 (uváděno pá 21.05.1920−?),    Apollo; O. P. Aktualitätenkino    Judex V.
pá 21.05.1920 (uváděno pá 21.05.1920–po 24.05.1920),    Bristol    Láska bajadéry
st 26.05.1920 (uváděno út 25.05.1920–čt 27.05.1920),    Bio Universum    Její povedený kmotřenec
út 25.05.1920 (uváděno út 25.05.1920–čt 27.05.1920),    Bristol    Monika Vogelfang
st 26.05.1920 (uváděno st 26.05.1920–čt 27.05.1920),    Elite (Elitní kino)    Olga Desmont
st 26.05.1920 (uváděno st 26.05.1920–čt 27.05.1920),    Illusion; Vitagraph    Vládce života
st 26.05.1920 (uváděno pá 28.05.1920–pá 04.06.1920),    Illusion; Vitagraph    Judex
so 29.05.1920 (uváděno so 29.05.1920–čt 03.06.1920),    Kino Republika    Svět bez smrti; Smrtonoš z Falerie
st 26.05.1920 (uváděno pá 28.05.1920–po 31.05.1920),    Edison    Tih-Mnih I; Tíh-Mính I; Tih Minh I. Nápoj zapomenutí / Tih Minh I.
so 29.05.1920 (uváděno so 29.05.1920–po 31.05.1920),    Elite (Elitní kino)    Nana I
pá 28.05.1920 (uváděno pá 28.05.1920–ne 30.05.1920),    Bristol    Nacht des Grauens
ne 30.05.1920 (uváděno út 01.06.1920–so 05.06.1920),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Verschwender, Der
so 29.05.1920 (uváděno so 29.05.1920–čt 03.06.1920),    Orania; Urania    Pavouci II. Brilantová loď
út 01.06.1920 (uváděno út 01.06.1920–čt 03.06.1920),    Bio Universum    Učená paní; Moje učená paní
út 01.06.1920 (uváděno út 01.06.1920–čt 03.06.1920),    Elite (Elitní kino)    Státní návladní Blooner; Státní návladní Blomer
út 01.06.1920 (uváděno út 01.06.1920–po 07.06.1920),    Excelsior    Madame Dubarry; Madame Dubary / Madame Dubarry
út 01.06.1920 (uváděno út 01.06.1920–čt 03.06.1920),    Bristol    Kind von Paris
pá 04.06.1920 (uváděno pá 04.06.1920–po 07.06.1920),    Bio Universum    Zlatovláska; Zlatohlávka
pá 04.06.1920 (uváděno pá 04.06.1920–po 07.06.1920),    Edison    Tih Mink II. Muž v kufru; Tih-Minh II / Tih Minh. II. episode: Der Mann im Koffer.
pá 04.06.1920 (uváděno pá 04.06.1920–po 07.06.1920),    Kino Republika    Záhadný doktor
so 05.06.1920 (uváděno pá 04.06.1920–po 07.06.1920),    Illusion; Vitagraph    Bezbranné oběti
so 05.06.1920 (uváděno so 05.06.1920–po 07.06.1920),    Elite (Elitní kino)    Nana
so 05.06.1920 (uváděno so 05.06.1920−?),    Orania; Urania    Ukradený diamant
pá 04.06.1920 (uváděno pá 04.06.1920–ne 06.06.1920),    Bristol    Klub der Spinnen, II.
út 08.06.1920 (uváděno út 08.06.1920–čt 10.06.1920),    Bio Universum    Záhadná moc; Záhadné moci / Mysteriöse Mächte
út 08.06.1920 (uváděno út 08.06.1920–čt 10.06.1920),    Elite (Elitní kino)    Velkomoci života
pá 04.06.1920 (uváděno út 08.06.1920–čt 10.06.1920),    Kino Republika    Nad propastí
út 08.06.1920 (uváděno út 08.06.1920–čt 10.06.1920),    Bristol    lebende Tod, Der
pá 11.06.1920 (uváděno pá 11.06.1920–po 14.06.1920),    Elite (Elitní kino)    Ukřižujte ji
pá 11.06.1920 (uváděno pá 11.06.1920–po 14.06.1920),    Illusion; Vitagraph    Ti, již nesmí zemříti
pá 11.06.1920 (uváděno út 15.06.1920–čt 17.06.1920),    Illusion; Vitagraph    Valčík lásky
pá 11.06.1920 (uváděno pá 11.06.1920–po 14.06.1920),    Bristol    goldene Pfail, Der
pá 11.06.1920 (uváděno pá 11.06.1920–po 14.06.1920),    Bio Universum    Jeho dcery; Zajíčkovy dcerušky
pá 11.06.1920 (uváděno pá 11.06.1920–po 14.06.1920),    Kino Republika    Aféra Barteněva; Aféra Bartoňova
pá 11.06.1920 (uváděno pá 11.06.1920–po 14.06.1920),    Edison    Tih Mnih III. / Tih Minh III.
út 15.06.1920 (uváděno út 15.06.1920–čt 17.06.1920),    Elite (Elitní kino)    Milovnice psů
út 15.06.1920 (uváděno út 15.06.1920–čt 17.06.1920),    Edison    Návrat ku štěstí
st 16.06.1920 (uváděno út 15.06.1920–čt 17.06.1920),    Bio Universum    Odsouzen k smrti
pá 11.06.1920 (uváděno út 15.06.1920–čt 17.06.1920),    Kino Republika    Sezonní láska
po 14.06.1920 (uváděno út 15.06.1920–čt 17.06.1920),    Bristol    Rosa Bernd
pá 18.06.1920 (uváděno pá 18.06.1920–ne 20.06.1920),    Bio Universum    Smích a smrt
pá 18.06.1920 (uváděno pá 18.06.1920–po 21.06.1920),    Kino Republika    Bogra
pá 18.06.1920 (uváděno pá 18.06.1920–po 21.06.1920),    Edison    Tih Minh IV. Strom záchrany; Tih-Minh IV / Tih Minh. IV. Episode: Der Baum der Rettung.
pá 18.06.1920 (uváděno pá 18.06.1920–po 21.06.1920),    Elite (Elitní kino)    Jeho dcery; Zajíčkovy dcerušky
pá 18.06.1920 (uváděno pá 18.06.1920–po 21.06.1920),    Bristol    gestohlene Diamant I., Der.
po 21.06.1920 (uváděno po 21.06.1920–út 22.06.1920),    Bio Universum    Námořnická nevěsta
út 22.06.1920 (uváděno út 22.06.1920–čt 24.06.1920),    Elite (Elitní kino)    Moderní láska
st 23.06.1920 (uváděno st 23.06.1920–čt 24.06.1920),    Bio Universum    Dcera moře
st 23.06.1920 (uváděno út 22.06.1920–čt 24.06.1920),    Kino Republika    Upírovo milkování; Upírova milkování
st 23.06.1920 (uváděno pá 25.06.1920−?),    Kino Republika    Modrý motýl
čt 24.06.1920 (uváděno út 22.06.1920–čt 24.06.1920),    Edison    Tih Minh V. Jízda smrti; Tih-Minh V / Tih Minh. V. episode: Die Todesfahrt
čt 24.06.1920 (uváděno so 26.06.1920–ne 27.06.1920),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Hrůzovláda
čt 24.06.1920 (uváděno út 29.06.1920–st 30.06.1920),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Ruce vzhůru! I.; Hands up! I.; Hands-Up! I.; Hands-up I. / Hands up! (Sonnenbraut.)
čt 24.06.1920 (uváděno čt 24.06.1920–po 28.06.1920),    Orania; Urania    Milostný román herečky
st 23.06.1920 (uváděno pá 25.06.1920–ne 27.06.1920),    Bio Universum    Liberty I
út 22.06.1920 (uváděno út 22.06.1920–čt 24.06.1920),    Bristol    gestohlene Diamant II., Der.
pá 25.06.1920 (uváděno pá 25.06.1920–po 28.06.1920),    Kino Republika    Titimecův náhrdelník; Titimocův náhrdelník
pá 25.06.1920 (uváděno pá 25.06.1920–pá 25.06.1920),    Elite (Elitní kino)    Slavnostní zpěv
pá 25.06.1920 (uváděno pá 25.06.1920–po 28.06.1920),    Illusion; Vitagraph    Hříchy rodičů
pá 25.06.1920 (uváděno pá 25.06.1920–po 28.06.1920),    Edison    Pochodeň života
so 26.06.1920 (uváděno so 26.06.1920–po 28.06.1920),    Elite (Elitní kino)    Manikyrka
po 28.06.1920 (uváděno po 28.06.1920–čt 01.07.1920),    Bio Universum    Liberty II
út 29.06.1920 (uváděno út 29.06.1920–čt 01.07.1920),    Orania; Urania    Zlá babička
út 29.06.1920 (uváděno út 29.06.1920–čt 01.07.1920),    Elite (Elitní kino)    Stanou-li se z přátelů soupeři
út 29.06.1920 (uváděno pá 25.06.1920–čt 01.07.1920),    Edison    Muž bez obličeje
út 29.06.1920,    Edison    Údolí smrti
so 26.06.1920 (uváděno pá 25.06.1920–po 28.06.1920),    Bristol    gestohlene Diamant III., Der.
pá 25.06.1920 (uváděno út 29.06.1920–čt 01.07.1920),    Kino Republika    Hlad po zlatě
st 30.06.1920 (uváděno út 29.06.1920–čt 01.07.1920),    Bristol    gestohlene Diamant IV., Der.
pá 02.07.1920 (uváděno pá 02.07.1920–po 05.07.1920),    Bio Universum    Liberty III
pá 02.07.1920 (uváděno pá 02.07.1920–út 06.07.1920),    Elite (Elitní kino)    Ukřižujte ji
pá 02.07.1920 (uváděno pá 02.07.1920–po 12.07.1920),    Orania; Urania    Pearlina nejnebezpečnější dobrodružství
pá 02.07.1920 (uváděno pá 02.07.1920–po 05.07.1920),    Kino Republika    Tajemný hlas v telefonu I
pá 02.07.1920 (uváděno út 06.07.1920–čt 08.07.1920),    Kino Republika    Tajemný hlas v telefonu II
pá 02.07.1920 (uváděno pá 09.07.1920–po 12.07.1920),    Kino Republika    Tajemný hlas v telefonu III
pá 02.07.1920 (uváděno pá 02.07.1920–po 05.07.1920),    Bristol    gestohlene Diamant V., Der.
út 06.07.1920 (uváděno út 06.07.1920–čt 08.07.1920),    Bristol    Hyänen der Luft
út 06.07.1920 (uváděno út 06.07.1920–čt 08.07.1920),    Bio Universum    Příjezd cizozemských hostů do Prahy
st 07.07.1920 (uváděno st 07.07.1920–čt 08.07.1920),    Elite (Elitní kino)    Bílé růže z Ravensbergu
st 07.07.1920 (uváděno čt 08.07.1920–so 10.07.1920),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Lappland
pá 09.07.1920 (uváděno pá 09.07.1920–po 12.07.1920),    Edison    Zkrocení zlé babičky
pá 09.07.1920 (uváděno pá 09.07.1920–po 12.07.1920),    Elite (Elitní kino)    Práce šlechtí
pá 09.07.1920 (uváděno pá 09.07.1920–po 12.07.1920),    Bio Universum    Osudný obraz dívky
pá 09.07.1920 (uváděno pá 09.07.1920–po 12.07.1920),    Bristol    In 90 Tagen
út 13.07.1920 (uváděno út 13.07.1920–čt 15.07.1920),    Orania; Urania    Billy cukrářem
út 13.07.1920 (uváděno čt 15.07.1920–po 19.07.1920),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Gutstellter, Das
út 13.07.1920 (uváděno út 13.07.1920−?),    Elite (Elitní kino)    Kterým nedovoleno žíti
út 13.07.1920 (uváděno út 13.07.1920–čt 15.07.1920),    Edison    Její první choť; Její první muž
pá 09.07.1920 (uváděno út 13.07.1920–čt 15.07.1920),    Kino Republika    V podezření
út 13.07.1920 (uváděno út 13.07.1920–čt 15.07.1920),    Bio Universum    Miss Nobody; Slečna Nikdo
pá 16.07.1920 (uváděno pá 16.07.1920–po 19.07.1920),    Orania; Urania    Údolí smrti
pá 16.07.1920 (uváděno so 17.07.1920–ne 18.07.1920),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Hold Sokolstva matičce Praze; Hold Sokolstva
út 13.07.1920 (uváděno pá 16.07.1920–po 19.07.1920),    Kino Republika    Šaty mé paní
út 13.07.1920 (uváděno út 13.07.1920–po 19.07.1920),    Bristol    Dr. Stevens seltsamster Fall
pá 16.07.1920 (uváděno pá 16.07.1920–po 19.07.1920),    Bio Universum    Případ č. 131
pá 16.07.1920 (uváděno pá 16.07.1920–po 19.07.1920),    Edison    Judexova nová mise I. Vykořisťovatelé tajemství / Judex neue Mission I.
ne 18.07.1920 (uváděno pá 16.07.1920–po 19.07.1920),    Illusion; Vitagraph    Proces Hanerové
út 20.07.1920 (uváděno čt 22.07.1920−?),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    fahrt durch den Hamburger Hafen, Eine
út 20.07.1920 (uváděno pá 16.07.1920–po 19.07.1920),    Bristol    Nouze a zločin / Not und Verbrechen
út 20.07.1920 (uváděno út 20.07.1920–čt 22.07.1920),    Kino Republika    Dcera konservového krále
út 20.07.1920 (uváděno út 20.07.1920–čt 22.07.1920),    Bio Universum    Gabyn román; Obchod děvčaty
út 20.07.1920 (uváděno út 20.07.1920–čt 22.07.1920),    Orania; Urania    Děvče z tingl-tanglu
st 21.07.1920 (uváděno út 20.07.1920–pá 23.07.1920),    Illusion; Vitagraph    Denník padlého děvčete
st 21.07.1920 (uváděno st 21.07.1920–pá 23.07.1920),    Central; Zentral; Centrální kino    beiden Gatten der Frau Ruth, Die
pá 23.07.1920 (uváděno pá 23.07.1920–čt 29.07.1920),    Kino Republika    Dcera Boha Neptuna; Dcera boha Neptuna
pá 23.07.1920 (uváděno pá 23.07.1920–po 26.07.1920),    Orania; Urania    Ukradená láska
pá 23.07.1920 (uváděno st 20.07.1921–pá 23.07.1920),    Edison    Judexe nové poslání II
pá 23.07.1920 (uváděno so 24.07.1920–po 26.07.1920),    Edison    Judexe nové poslání III; Judexova nová Mise III. Mrtvá ruka
so 24.07.1920 (uváděno so 24.07.1920–po 26.07.1920),    Grand Bio Moravia (Židenice); Grand-Bio Orient; Grand Biograf    Ta, jež pláče
so 24.07.1920 (uváděno so 24.07.1920−?),    Central; Zentral; Centrální kino    Manon Lescaut; Manon / Manon Lescaut
út 20.07.1920 (uváděno pá 23.07.1920–po 26.07.1920),    Bio Universum    Praha v slavnostním hávu a noční oslava na Vltavě
út 27.07.1920 (uváděno út 27.07.1920–čt 29.07.1920),    Bio Universum    Položení základního kamene k Žižkovu pomníku
út 27.07.1920 (uváděno út 27.07.1920−?),    Orania; Urania    Ta, jež pláče
út 27.07.1920 (uváděno út 27.07.1920–čt 29.07.1920),    Edison    Judexe nové poslání IV; Judexova nová Mise IV. Jednooký
pá 30.07.1920 (uváděno pá 30.07.1920–po 02.08.1920),    Elite (Elitní kino)    Bouře v květnu
pá 30.07.1920 (uváděno pá 30.07.1920−?),    Edison    Judexe nové poslání V
pá 30.07.1920 (uváděno pá 30.07.1920–po 02.08.1920),    Kino Republika    Záchrana
so 31.07.1920 (uváděno so 31.07.1920–ne 01.08.1920),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Položení základního kamene k Žižkovu pomníku
út 20.07.1920 (uváděno po 19.07.1920–so 31.07.1920),    Bristol    Apachen
so 31.07.1920 (uváděno so 31.07.1920–ne 01.08.1920),    Grand Bio Moravia (Židenice); Grand-Bio Orient; Grand Biograf    Modrá lodička; L'ibis bleu
pá 30.07.1920 (uváděno pá 30.07.1920–po 02.08.1920),    Bio Universum    Hold zakladatelům Sokolstva
ne 01.08.1920 (uváděno pá 30.07.1920−?),    Bristol    Grab ihrer Liebe, Das
út 03.08.1920 (uváděno čt 05.08.1920–so 07.08.1920),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Stenenweg unter dem Ozean, Der
út 03.08.1920 (uváděno út 03.08.1920–čt 05.08.1920),    Kino Republika    V domě Gejš
út 03.08.1920 (uváděno út 03.08.1920–čt 05.08.1920),    Bio Universum    Výprava amerických Čechů
út 03.08.1920 (uváděno út 03.08.1920–po 09.08.1920),    Elite (Elitní kino)    Tanečnice smrt; Tanečnice smrti
so 07.08.1920 (uváděno pá 06.08.1920–čt 12.08.1920),    Kino Republika    Jindra; Indra
so 07.08.1920 (uváděno pá 06.08.1920–po 09.08.1920),    Bio Universum    Ubičována; Postrach žen; Ubičovaná
so 07.08.1920 (uváděno so 07.08.1920–ne 08.08.1920),    Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky    Sokolský slet: Průvod dorostu
so 07.08.1920 (uváděno so 07.08.1920–ne 08.08.1920),    Grand Bio Moravia (Židenice); Grand-Bio Orient; Grand Biograf    V orlích spárech; Zázračná opice Jack / In den Klauen des Adlers
út 10.08.1920 (uváděno út 10.08.1920–čt 12.08.1920),    Bio Universum    Lidé v okovech
út 10.08.1920 (uváděno út 10.08.1920–čt 12.08.1920),    Elite (Elitní kino)    Hřích z lásky
st 11.08.1920 (uváděno čt 12.08.1920–so 14.08.1920),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Teigwaren - erzeugnung in Italien
út 10.08.1920 (uváděno pá 13.08.1920–ne 15.08.1920),    Bio Universum    Záhadná loď I; The mystery ship I
pá 13.08.1920 (uváděno pá 13.08.1920–po 16.08.1920),    Orania; Urania    Ztracený syn
pá 13.08.1920 (uváděno pá 13.08.1920–út 17.08.1920),    Elite (Elitní kino)    Jho; Kletba předědění
pá 13.08.1920 (uváděno pá 13.08.1920–po 16.08.1920),    Kino Republika    Její minulost
so 14.08.1920 (uváděno so 14.08.1920–po 16.08.1920),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Pastýř u Marie Sněžné; Pastýř u Panny Marie Sněžné
so 14.08.1920 (uváděno pá 13.08.1920–po 16.08.1920),    Illusion; Vitagraph    Vlkův syn
út 17.08.1920 (uváděno čt 19.08.1920–so 21.08.1920),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Kartustaner Kloster in Pavia
út 17.08.1920 (uváděno út 17.08.1920–čt 19.08.1920),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Pytláci; Střelec z Fallů; Myslivec z Fallů; Fallský myslivec / Der Jäger von Fall
po 16.08.1920 (uváděno po 16.08.1920–čt 19.08.1920),    Bio Universum    Záhadná loď II; The mystery ship II
st 18.08.1920 (uváděno po 16.08.1920–čt 19.08.1920),    Kino Republika    Za soumraku
st 18.08.1920 (uváděno st 18.08.1920–čt 19.08.1920),    Elite (Elitní kino)    Mučedník pravdy
pá 20.08.1920 (uváděno pá 20.08.1920–po 23.08.1920),    Elite (Elitní kino)    Triumf života
pá 20.08.1920 (uváděno so 21.08.1920–po 23.08.1920),    Orania; Urania    Tajůplná krádež II
út 17.08.1920 (uváděno út 17.08.1920–pá 20.08.1920),    Orania; Urania    Rudá skvrna I; Červené znamení I
pá 20.08.1920 (uváděno pá 20.08.1920–ne 22.08.1920),    Bio Universum    Záhadná loď III; The mystery ship III
so 21.08.1920 (uváděno so 21.08.1920–po 23.08.1920),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Poklad krále Šalamouna
so 21.08.1920 (uváděno pá 20.08.1920–čt 26.08.1920),    Kino Republika    Dražba na nevěstu
út 24.08.1920 (uváděno st 25.08.1920−?),    Orania; Urania    Honba na člověka III
út 24.08.1920 (uváděno čt 26.08.1920–so 28.08.1920),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Fräulein Schneeflocke
út 24.08.1920 (uváděno po 23.08.1920–čt 26.08.1920),    Bio Universum    Záhadná loď IV; The mystery ship IV
út 24.08.1920 (uváděno út 24.08.1920–čt 26.08.1920),    Elite (Elitní kino)    Černá Marion
út 24.08.1920 (uváděno út 24.08.1920–čt 26.08.1920),    Illusion; Vitagraph    Jed Odawari; Jed Odawary
út 24.08.1920 (uváděno ?−út 24.08.1920),    Orania; Urania    Červené znamení II
st 25.08.1920 (uváděno út 24.08.1920–čt 26.08.1920),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Vina druhého
pá 27.08.1920 (uváděno so 28.08.1920–po 30.08.1920),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Alkohol
pá 27.08.1920 (uváděno pá 27.08.1920–po 30.08.1920),    Edison    Tosca
pá 27.08.1920 (uváděno pá 27.08.1920–po 30.08.1920),    Elite (Elitní kino)    Apači; Apachové
pá 27.08.1920 (uváděno pá 27.08.1920–ne 29.08.1920),    Bio Universum    Hvězda z Damašku
pá 27.08.1920 (uváděno pá 27.08.1920–čt 02.09.1920),    Kino Republika    Drama kanadských pralesů
pá 27.08.1920 (uváděno po 30.08.1920–čt 02.09.1920),    Bio Universum    Kdo je číslo 1? I; Who is number one? I; Kde je číslo jedna? I; Kdo je číslo jedna? I
st 01.09.1920 (uváděno čt 02.09.1920–so 04.09.1920),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Lissabon
st 01.09.1920 (uváděno st 01.09.1920–čt 02.09.1920),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Stíny minulosti
st 01.09.1920 (uváděno so 04.09.1920–čt 09.09.1920),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    J´accuse; Jaccuse I. Kletba války / J´accuse. I. Epoche. (Ich klage an.)
pá 03.09.1920 (uváděno pá 03.09.1920–čt 09.09.1920),    Kino Republika    Zlodějka
pá 03.09.1920 (uváděno pá 03.09.1920–po 06.09.1920),    Bio Universum    Kdo je číslo jedna? II. Divy moře a j.; Who is number one? II; Kdo je číslo 1? II
pá 03.09.1920 (uváděno pá 03.09.1920−?),    Edison    Tanečník I
pá 03.09.1920 (uváděno pá 03.09.1920–po 06.09.1920),    Elite (Elitní kino)    O zlomek vteřiny
út 07.09.1920 (uváděno út 07.09.1920–pá 10.09.1920),    Bio Universum    Kdo je číslo jedna? III; Who is number one? III; Kdo je číslo 1? III
út 07.09.1920 (uváděno út 07.09.1920–čt 09.09.1920),    Elite (Elitní kino)    Ztracený čili máš ctíti
čt 09.09.1920 (uváděno čt 09.09.1920–so 11.09.1920),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Felsenpark
pá 10.09.1920 (uváděno pá 10.09.1920–po 13.09.1920),    Elite (Elitní kino)    Dáma s perlami
pá 10.09.1920 (uváděno pá 10.09.1920–pá 17.09.1920),    Kino Republika    Podivuhodná žena
so 11.09.1920 (uváděno pá 10.09.1920–po 13.09.1920),    Illusion; Vitagraph    Nevinná hříšnice
so 11.09.1920 (uváděno so 11.09.1920–po 13.09.1920),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Upír; Břicho Paříže
so 11.09.1920 (uváděno pá 10.09.1920–pá 17.09.1920),    Kino Republika    Silnější než smrt
so 11.09.1920 (uváděno so 11.09.1920–po 13.09.1920),    Bio Universum    Kdo je číslo jedna? IV; Who is number one? IV
st 15.09.1920 (uváděno út 14.09.1920–čt 16.09.1920),    Bio Universum    Neviditelné znamení
út 14.09.1920 (uváděno út 14.09.1920–čt 16.09.1920),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Černý Jack / schwarze Jack, Der
čt 16.09.1920 (uváděno čt 16.09.1920–so 18.09.1920),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Gaius Julius Cäsar
st 15.09.1920 (uváděno pá 17.09.1920–so 25.09.1920),    Bio Universum    Všesokolský slet 1920
pá 17.09.1920 (uváděno pá 17.09.1920–čt 23.09.1920),    Kino Republika    Cirkus života
pá 17.09.1920 (uváděno pá 17.09.1920–po 20.09.1920),    Illusion; Vitagraph    Archa I
pá 17.09.1920 (uváděno pá 17.09.1920–po 20.09.1920),    Orania; Urania    Wanda Warenina
pá 17.09.1920 (uváděno pá 17.09.1920–po 20.09.1920),    Elite (Elitní kino)    Ubohá malá Helga; Ubohá Helga
pá 17.09.1920 (uváděno so 18.09.1920–po 20.09.1920),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Tarsan mezi opicemi; Tarsanův román I
so 18.09.1920 (uváděno st 19.09.1928–so 22.09.1928),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    König Amazonas
pá 17.09.1920 (uváděno pá 24.09.1920–čt 30.09.1920),    Elite (Elitní kino)    Vládkyně světa I. Přítelkyně žlutého muže; Vládkyně světa I; Panovnice světa
ne 19.09.1920 (uváděno ne 19.09.1920–čt 23.09.1920),    Edison    Pomsta rudého boha; Pomsta "Rudého Boha"
út 21.09.1920 (uváděno út 21.09.1920−?),    Orania; Urania    O velkou cenu
út 21.09.1920 (uváděno út 21.09.1920–čt 23.09.1920),    Elite (Elitní kino)    Kdybych neměl lásku
út 21.09.1920 (uváděno út 21.09.1920–čt 23.09.1920),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Carevič a jeho favoritka
čt 23.09.1920 (uváděno čt 23.09.1920–so 25.09.1920),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Mont Blanc
čt 23.09.1920 (uváděno so 25.09.1920–po 27.09.1920),    České srdce    Zrození národa I; Zrození národa, boj za sjednocení Američanů; The Birth of a Nation I
pá 24.09.1920 (uváděno pá 24.09.1920–ne 26.09.1920),    Bio Universum    Akcie P. Ž. H.; Akcie Petersových železářských hutí
pá 24.09.1920 (uváděno so 25.09.1920–po 27.09.1920),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Tarsan mezi lidmi; Tarsanův román II
pá 24.09.1920 (uváděno pá 24.09.1920–po 27.09.1920),    Illusion; Vitagraph    Archa II. Poslední lidé
so 25.09.1920 (uváděno pá 24.09.1920–po 27.09.1920),    Edison    Usmířená vina
st 15.09.1920 (uváděno pá 24.09.1920–čt 30.09.1920),    Kino Republika    Vládkyně světa I. Přítelkyně žlutého muže; Vládkyně světa I; Panovnice světa
po 27.09.1920 (uváděno po 27.09.1920–čt 30.09.1920),    Bio Universum    Galejník I
út 28.09.1920 (uváděno út 28.09.1920–čt 30.09.1920),    České srdce    Zrození národa II
pá 24.09.1920 (uváděno út 28.09.1920−?),    Illusion; Vitagraph    Tih-Mnih I; Tíh-Mính I; Tih Minh I. Nápoj zapomenutí / Tih Minh I.
pá 01.10.1920 (uváděno pá 01.10.1920–čt 07.10.1920),    Kino Republika    Vládkyně světa II. Příběhy Maud Gregaardsové; Vládkyně světa II
pá 01.10.1920 (uváděno pá 01.10.1920–po 04.10.1920),    Bio Universum    Galejník II
pá 01.10.1920 (uváděno pá 01.10.1920–po 04.10.1920),    Edison    Záhadné dobrodružství Joe Deebsa
pá 01.10.1920 (uváděno pá 01.10.1920–čt 07.10.1920),    Elite (Elitní kino)    Vládkyně světa II. Příběhy Maud Gregaardsové; Vládkyně světa II
pá 01.10.1920 (uváděno pá 01.10.1920–so 02.10.1920),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Strassburg
ne 03.10.1920 (uváděno so 02.10.1920–po 04.10.1920),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Tanečnice smrt; Tanečnice smrti
ne 03.10.1920 (uváděno pá 01.10.1920–po 04.10.1920),    České srdce    Triumf smrti
út 05.10.1920 (uváděno út 05.10.1920–čt 07.10.1920),    České srdce    Maria z Magdaly; Maria z Magdalu
út 05.10.1920 (uváděno út 05.10.1920–čt 07.10.1920),    Bio Universum    Zášť, jež zabíjí
út 05.10.1920 (uváděno út 05.10.1920–čt 07.10.1920),    Edison    Dítě neznámého
ne 10.10.1920 (uváděno pá 08.10.1920–út 12.10.1920),    České srdce    Princezna v závoji
pá 08.10.1920 (uváděno pá 08.10.1920–čt 14.10.1920),    Kino Republika    Vládkyně světa III. Rabi z Kuan Fu; Vládkyně světa III; Vládkyně světa III. Rabi z Kuan-fu
pá 08.10.1920 (uváděno pá 08.10.1920–čt 14.10.1920),    Elite (Elitní kino)    Vládkyně světa III. Rabi z Kuan Fu; Vládkyně světa III; Vládkyně světa III. Rabi z Kuan-fu
pá 08.10.1920 (uváděno pá 08.10.1920–po 11.10.1920),    Illusion; Vitagraph    veselohra
so 09.10.1920 (uváděno so 09.10.1920–po 11.10.1920),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Trůny se kácejí; Kácející se trůny
pá 08.10.1920 (uváděno pá 08.10.1920–po 11.10.1920),    Bio Universum    Pozdní pomsta
ne 10.10.1920 (uváděno st 13.10.1920–st 13.10.1920),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Kolumbus
út 12.10.1920 (uváděno út 12.10.1920–čt 14.10.1920),    Bio Universum    Metla Boží
út 12.10.1920 (uváděno út 12.10.1920–čt 14.10.1920),    České srdce    Indické noci
st 13.10.1920 (uváděno út 12.10.1920–so 16.10.1920),    Edison    Král propasti; Král nad propastí; Král propastí
pá 15.10.1920 (uváděno pá 15.10.1920–čt 21.10.1920),    Kino Republika    Vládkyně světa IV. Král Makombe; Vládkyně světa IV
pá 15.10.1920 (uváděno pá 15.10.1920–po 18.10.1920),    Bio Universum    Silák Maciste; Maciste silák
pá 15.10.1920 (uváděno pá 15.10.1920–po 18.10.1920),    Illusion; Vitagraph    O zlomek vteřiny
pá 15.10.1920 (uváděno pá 15.10.1920–čt 21.10.1920),    Elite (Elitní kino)    Vládkyně světa IV. Král Makombe; Vládkyně světa IV
ne 17.10.1920 (uváděno pá 15.10.1920–po 18.10.1920),    České srdce    Všechna kola stojí
so 16.10.1920 (uváděno ne 17.10.1920–po 18.10.1920),    Edison    Drama v útulku Willbrahamově; Drama v asylu Will-Brahamově
út 19.10.1920 (uváděno út 19.10.1920–čt 21.10.1920),    Edison    Le Skandal
út 19.10.1920 (uváděno st 20.10.1920–so 23.10.1920),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Indien
pá 15.10.1920 (uváděno út 19.10.1920–po 25.10.1920),    Illusion; Vitagraph    Judexovo nové poslání I; Judexova nová Mise I; Judexona nová mise I. Vykořisťovatelé tajemství
út 19.10.1920 (uváděno út 19.10.1920–čt 21.10.1920),    České srdce    Mrtvý rytíř
so 16.10.1920 (uváděno pá 22.10.1920−?),    Edison    Rudá Lucerna; Rudá lucerna; Rudá svítilna / rote Laterne, Die
út 19.10.1920 (uváděno út 19.10.1920–čt 21.10.1920),    Bio Universum    Kainovo znamení
st 20.10.1920 (uváděno út 19.10.1920–čt 21.10.1920),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Krištof Kolumbus II
pá 22.10.1920 (uváděno pá 22.10.1920–čt 28.10.1920),    Kino Republika    Vládkyně světa V. Ofir, město dávné minulosti.
pá 22.10.1920 (uváděno pá 22.10.1920–po 25.10.1920),    Bio Universum    Vášeň opia
pá 22.10.1920 (uváděno pá 22.10.1920–čt 28.10.1920),    Elite (Elitní kino)    Vládkyně světa V. Ofir, město dávné minulosti.
ne 24.10.1920 (uváděno pá 22.10.1920–po 25.10.1920),    České srdce    Zkrocení zlé babičky
ne 24.10.1920 (uváděno so 23.10.1920–po 25.10.1920),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Tajemství šílené
út 26.10.1920 (uváděno út 26.10.1920–čt 28.10.1920),    České srdce    Cirkusová krev
út 26.10.1920 (uváděno út 26.10.1920–čt 28.10.1920),    Bio Universum    Zongar, odvážlivec; Zongar; Cengar
út 26.10.1920 (uváděno út 26.10.1920–čt 28.10.1920),    Illusion; Vitagraph    Judexe nové poslání III; Judexova nová Mise III. Mrtvá ruka
so 30.10.1920 (uváděno so 30.10.1920–st 03.11.1920),    České srdce    Ta, jež pláče
út 26.10.1920 (uváděno pá 29.10.1920–čt 04.11.1920),    Bio Universum    Za svobodu národa
so 30.10.1920 (uváděno pá 29.10.1920–čt 04.11.1920),    Bio Universum    Vládkyně světa VI. Dáma s miliardami; Vládkyně světa VI. Žena s miliardami
so 30.10.1920 (uváděno pá 29.10.1920–po 01.11.1920),    Illusion; Vitagraph    Judexe nové poslání IV; Judexova nová Mise IV. Jednooký
so 30.10.1920 (uváděno pá 29.10.1920–čt 04.11.1920),    Elite (Elitní kino)    Vládkyně světa VI. Dáma s miliardami; Vládkyně světa VI. Žena s miliardami
ne 31.10.1920 (uváděno ne 31.10.1920–st 03.11.1920),    Edison    Bratří Karamasové; Bratří Karamazové
st 03.11.1920 (uváděno st 03.11.1920–so 06.11.1920),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Rübezahls Hochzeit
čt 04.11.1920 (uváděno čt 04.11.1920–čt 04.11.1920),    České srdce    Neviditelné znamení
čt 04.11.1920 (uváděno ?−čt 04.11.1920),    Edison    Kainovo znamení
čt 04.11.1920 (uváděno pá 05.11.1920–po 08.11.1920),    Edison    Dobrodružství markýzy
pá 05.11.1920 (uváděno pá 05.11.1920–po 08.11.1920),    Bio Universum    Krvavý kat
pá 05.11.1920 (uváděno pá 05.11.1920–po 08.11.1920),    Illusion; Vitagraph    Hříšnice
pá 05.11.1920 (uváděno pá 05.11.1920–čt 11.11.1920),    Elite (Elitní kino)    Vládkyně světa VII. Dobrodějka člověčenstva; Vládkyně světa VII. Dobroditelka lidstva
so 06.11.1920 (uváděno pá 05.11.1920–pá 12.11.1920),    Kino Republika    Vládkyně světa VII. Dobrodějka člověčenstva; Vládkyně světa VII. Dobroditelka lidstva
pá 05.11.1920 (uváděno pá 05.11.1920–po 08.11.1920),    České srdce    Poklad hrabat z Donvillu I. Rok 1789; Poklad hrabat z Dorvitu I; Poklad hrabat z Donvilu I
út 09.11.1920 (uváděno út 09.11.1920–čt 11.11.1920),    Bio Universum    Dům číslo 30
út 09.11.1920 (uváděno út 09.11.1920–čt 11.11.1920),    Illusion; Vitagraph    Prodavači duší; Prodavač duší
čt 11.11.1920 (uváděno út 09.11.1920–čt 11.11.1920),    České srdce    Poklad hrabat z Donvillu II. Příšerná jízda; Poklad hrabat z Donvilu II
pá 12.11.1920 (uváděno pá 12.11.1920–čt 18.11.1920),    Kino Republika    Vládkyně světa VIII. Pomsta Maud Fergusonové; Vládkyně světa VIII. Pomsta Maud Fergussonové
pá 12.11.1920 (uváděno pá 12.11.1920−?),    Edison    Černá maska; Chráněnec smrti
pá 12.11.1920 (uváděno pá 12.11.1920–po 15.11.1920),    Illusion; Vitagraph    Ubičována; Postrach žen; Ubičovaná
pá 12.11.1920 (uváděno pá 12.11.1920–po 15.11.1920),    České srdce    Pes baskervilský
pá 12.11.1920 (uváděno pá 12.11.1920–po 15.11.1920),    Bio Universum    Král propasti; Král nad propastí; Král propastí
ne 14.11.1920 (uváděno so 13.11.1920–po 15.11.1920),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Pohádka o Pirotce
po 15.11.1920,    České srdce    Sherlok Holmes
pá 12.11.1920 (uváděno pá 12.11.1920–čt 18.11.1920),    Elite (Elitní kino)    Vládkyně světa VIII. Pomsta Maud Fergusonové; Vládkyně světa VIII. Pomsta Maud Fergussonové
út 16.11.1920 (uváděno út 16.11.1920–čt 18.11.1920),    České srdce    Pes baskervilský II
út 16.11.1920 (uváděno út 16.11.1920–čt 18.11.1920),    Illusion; Vitagraph    Upír
út 16.11.1920 (uváděno út 16.11.1920–čt 18.11.1920),    Bio Universum    Bublina, která brzy praskla
út 16.11.1920 (uváděno út 23.11.1920–čt 25.11.1920),    Illusion; Vitagraph    J accuse II. Ich klage an
út 05.10.1920 (uváděno st 06.10.1920–so 09.10.1920),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Její sport / Ihr Sport
pá 19.11.1920 (uváděno pá 19.11.1920–po 22.11.1920),    Elite (Elitní kino)    Herec paní vévodkyně; Herec vévodkyně
pá 12.11.1920 (uváděno pá 19.11.1920–čt 25.11.1920),    Kino Republika    20.000 mil pod mořem; 20.000 mil. pod mořem
pá 19.11.1920,    České srdce    Za svobodu světa; Pour la liberté du monde
út 16.11.1920 (uváděno pá 19.11.1920–po 22.11.1920),    Illusion; Vitagraph    J´accuse; Jaccuse I. Kletba války / J´accuse. I. Epoche. (Ich klage an.)
pá 19.11.1920 (uváděno pá 19.11.1920–po 22.11.1920),    Bio Universum    Na prérii; Na prerii
ne 21.11.1920 (uváděno so 20.11.1920–po 22.11.1920),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Dýka Malajcova
út 23.11.1920 (uváděno út 23.11.1920–čt 25.11.1920),    Bio Universum    Dáma se slunečnicí; Dáma se slunečními květy
út 23.11.1920 (uváděno út 23.11.1920–čt 25.11.1920),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Fiakr číslo 13 II; Drožka 13 II; Fiakr 13 II
út 23.11.1920 (uváděno út 23.11.1920–čt 25.11.1920),    Elite (Elitní kino)    Usmrcující mlčení
pá 26.11.1920 (uváděno pá 26.11.1920–čt 02.12.1920),    Kino Republika    Podivuhodná žena
pá 26.11.1920 (uváděno pá 26.11.1920–po 29.11.1920),    Edison    Démonovy triumfy
pá 26.11.1920 (uváděno pá 26.11.1920–po 29.11.1920),    Illusion; Vitagraph    Dcera Boha Neptuna; Dcera boha Neptuna
pá 26.11.1920 (uváděno pá 26.11.1920–čt 02.12.1920),    Elite (Elitní kino)    Čajovna u desíti lotosových květů
pá 26.11.1920 (uváděno pá 26.11.1920–po 29.11.1920),    České srdce    Pytláci; Střelec z Fallů; Myslivec z Fallů; Fallský myslivec / Der Jäger von Fall
pá 26.11.1920 (uváděno pá 26.11.1920–čt 02.12.1920),    Bio Universum    Sumurum
ne 28.11.1920 (uváděno so 27.11.1920–po 29.11.1920),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Osudy života
út 30.11.1920 (uváděno st 01.12.1920–so 04.12.1920),    Jugendkino – Kino pro mládež; Jugend-Tonkino    Christus
út 30.11.1920 (uváděno út 30.11.1920–čt 02.12.1920),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Fiakr číslo 13 III; Drožka 13 III; Fiakr č. 13 III
út 29.11.1921 (uváděno út 29.11.1921–čt 01.12.1921),    Moravia    Lež a její pláč / Lüge und ihre Tränen, Die
út 30.11.1920 (uváděno út 30.11.1920–čt 02.12.1920),    Elite (Elitní kino)    Malaria; Dovolená před smrtí / Urlaub vom Tode
út 30.11.1920 (uváděno út 30.11.1920–čt 02.12.1920),    České srdce    Jorikova lebka; Jarikova lebka
út 30.11.1920 (uváděno út 30.11.1920–čt 02.12.1920),    Illusion; Vitagraph    Trůny se kácejí; Kácející se trůny
pá 03.12.1920 (uváděno pá 03.12.1920–čt 09.12.1920),    Kino Republika    Mořská růže
pá 03.12.1920 (uváděno pá 03.12.1920–po 06.12.1920),    Bio Universum    Jeho Veličenstvo žebráček
pá 03.12.1920 (uváděno pá 03.12.1920–po 06.12.1920),    Edison    Muž činu
pá 03.12.1920 (uváděno pá 03.12.1920–po 06.12.1920),    Illusion; Vitagraph    Král propasti; Král nad propastí; Král propastí
pá 03.12.1920 (uváděno pá 03.12.1920–po 06.12.1920),    Elite (Elitní kino)    Svět v plamenech
pá 03.12.1920 (uváděno pá 03.12.1920–po 06.12.1920),    České srdce    Tajfun / Taifun
ne 05.12.1920 (uváděno so 04.12.1920–po 06.12.1920),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Všechna kola stojí
út 07.12.1920 (uváděno út 07.12.1920–čt 09.12.1920),    Elite (Elitní kino)    Záhadný případ v Operní aleji č. 48
út 07.12.1920 (uváděno út 07.12.1920–čt 09.12.1920),    Illusion; Vitagraph    Pastýř u Marie Sněžné; Pastýř u Panny Marie Sněžné
út 07.12.1920 (uváděno út 07.12.1920–čt 09.12.1920),    Edison    Jarní bouře
út 07.12.1920 (uváděno út 07.12.1920–čt 09.12.1920),    České srdce    Nymfa z Tichého oceánu
út 07.12.1920 (uváděno út 07.12.1920–čt 09.12.1920),    Lidový Biograf; Lidové kino; Volks Kino    Ztracený syn
út 07.12.1920 (uváděno út 07.12.1920–čt 09.12.1920),    Bio Universum    Dobrodruh
pá 10.12.1920 (uváděno pá 10.12.1920–po 13.12.1920),    Bio Universum    Zlatá žena
pá 10.12.1920 (uváděno pá 10.12.1920–po 13.12.1920),    Elite (Elitní kino)    Vládkyně lásky I
pá 10.12.1920 (uváděno út 14.12.1920–po 20.12.1920),    Elite (Elitní kino)    Vládkyně lásky II
pá 10.12.1920 (uváděno pá 10.12.1920–po 13.12.1920),    Illusion; Vitagraph    Muž činu
ne 12.12.1920 (uváděno pá 10.12.1920–čt 16.12.1920),    Kino Republika    Požár pralesa
st 15.12.1920 (uváděno út 14.12.1920–čt 16.12.1920),    Bio Universum    Děvče s cizím srdcem
po 13.12.1920 (uváděno pá 17.12.1920–út 21.12.1920),    Bio Universum    Cirkus King I.
so 18.12.1920 (uváděno pá 17.12.1920–čt 23.12.1920),    Kino Republika    Kovbojova láska; Cowboyova láska
ne 19.12.1920 (uváděno pá 17.12.1920–po 20.12.1920),    Illusion; Vitagraph    Její první choť; Její první muž
út 21.12.1920 (uváděno út 21.12.1920–čt 23.12.1920),    Elite (Elitní kino)    Dáma se slunečnicí; Dáma se slunečními květy
út 21.12.1920 (uváděno út 21.12.1920–čt 23.12.1920),    Illusion; Vitagraph    Černý Jack
út 21.12.1920 (uváděno út 21.12.1920–čt 23.12.1920),    Edison    Táta dlouhán; Táta Dlouhán
st 22.12.1920 (uváděno st 22.12.1920–ne 26.12.1920),    Bio Universum    Cirkus King II.
pá 24.12.1920 (uváděno pá 24.12.1920–čt 30.12.1920),    Kino Republika    Růže stoky; Nezvedené děvče
pá 24.12.1920 (uváděno so 25.12.1920–po 27.12.1920),    Edison    Miláček bohů
pá 24.12.1920 (uváděno so 25.12.1920–po 27.12.1920),    Illusion; Vitagraph    Krejčík Nitka
pá 24.12.1920 (uváděno so 25.12.1920–po 27.12.1920),    Elite (Elitní kino)    Dostihy
út 28.12.1920 (uváděno út 28.12.1920–čt 30.12.1920),    Illusion; Vitagraph    Jarní bouře
út 28.12.1920 (uváděno út 28.12.1920–čt 30.12.1920),    Edison    Kejklířská hra štěstí
út 28.12.1920 (uváděno út 28.12.1920–čt 30.12.1920),    Elite (Elitní kino)    Láska otrokyně
út 28.12.1920 (uváděno po 27.12.1920–pá 31.12.1920),    Bio Universum    Cirkus King III.
čt 30.12.1920 (uváděno pá 31.12.1920–po 03.01.1921),    Kino Republika    Tanečnice z minulosti
pá 31.12.1920 (uváděno pá 31.12.1920–po 03.01.1921),    Elite (Elitní kino)    Jen pro manžely
pá 31.12.1920 (uváděno pá 31.12.1920–so 03.01.1920),    Illusion; Vitagraph    Silák Maciste; Maciste silák
pá 31.12.1920 (uváděno pá 31.12.1920–so 03.01.1920),    Edison    Záhadný dvojenec

 
 
 
© 2011 Department of Film and Audiovisual Culture at Faculty of Philosophy, Masaryk University, Brno