Filmové Brno
Dokumentace dějin uvadění filmů a diváckých preferencí v Brne v letech 1918-1945

 
 
Grand Edison Apollo Excelsior Kapitol Alfa Moderna Republika Central Dopz Orania Bajkal Lido Bio Universum Moravia Jugendkino Stadion Lucerna Illusion Union Besední dům Bio Jas Bio Sibiř Hvězda Světozor Slávia Avia Atlantik Vesmír Hvězda






 
vytvořit novou položku kino   |   aktualizovat seznam (včetně posledních úprav)
 
Adria    pá 16.08.2013 22.20h (Michal Večeřa)
Aktualita    po 11.04.2016 20.58h (Terezia Porubčanská)
Alfa    po 11.04.2016 20.30h (Terezia Porubčanská)
Alt-Leskau    út 25.06.2013 18.15h (Jan Havran)
Apollo    po 11.04.2016 20.58h (Terezia Porubčanská)
Apollo-Kino    po 11.04.2016 20.58h (Terezia Porubčanská)
Astra    po 27.12.2010 15.11h (Anna Batistová)
Astra (Líšeň)    po 27.12.2010 15.13h (Anna Batistová)
Atlantik    so 06.08.2016 22.52h (Terezia Porubčanská)
Avia    po 11.04.2016 21.23h (Terezia Porubčanská)
 
Bajkal    ne 26.06.2016 21.47h (Terezia Porubčanská)
Beseda    út 25.06.2013 18.14h (Jan Havran)
Besední dům    pá 16.08.2013 22.20h (Michal Večeřa)
Bio Dopz    so 14.05.2016 14.58h (Terezia Porubčanská)
Bio Invalidů    čt 01.07.2010 18.48h (Jana Volková)
Bio Jas    so 14.05.2016 18.30h (Terezia Porubčanská)
Bio Metro    so 21.05.2016 17.10h (Terezia Porubčanská)
Bio Moderna    st 21.08.2013 0.37h (Michal Škamla)
Bio Na Valech    st 02.02.2011 16.07h (Petr Štěrba)
Bio Sibiř (1)    pá 17.10.2008 21.52h (Petr Szczepanik)
Bio Sibiř (2)    pá 30.03.2012 16.19h (Lenka Gorecká)
Bio Slávia    čt 23.06.2016 15.37h (Terezia Porubčanská)
Bio Sokol Hodonín    pá 18.03.2011 13.48h (Petr Štěrba)
Bio Sokol ve Slatině    so 18.10.2008 22.13h (Petr Szczepanik)
Bio Universum    so 21.05.2016 17.10h (Terezia Porubčanská)
Bio Vesmír    čt 23.06.2016 15.58h (Terezia Porubčanská)
Bio Zora    pá 30.03.2012 16.19h (Lenka Gorecká)
Bio-Sibiř    ne 30.09.2012 16.57h (Jaromír Franta)
Biograf sokolský ve Slatině    so 18.10.2008 22.13h (Petr Szczepanik)
Bristol    po 27.12.2010 15.29h (Anna Batistová)
 
Čas    po 11.04.2016 20.58h (Terezia Porubčanská)
Central    st 07.09.2016 21.13h (Terezia Porubčanská)
Centrální kino    st 07.09.2016 21.13h (Terezia Porubčanská)
České srdce    ne 12.12.2010 21h (Anna Batistová)
České varieté    ne 22.01.2012 14h (Lenka Gorecká)
Cinema elektrique    út 20.08.2013 16.11h (Michal Škamla)
 
Deutsche Lichtspiel (dříve Výstavní kino)    čt 05.05.2011 10.52h (Gabriela Duchoňová)
Deutsche Lichtspiele (dříve Výstavní kino)    út 14.03.2017 6.43h (Pavel Skopal)
Doretův dvůr    ne 22.01.2012 14h (Lenka Gorecká)
Dukla    st 21.08.2013 0.17h (Michal Škamla)
 
Edison    po 27.12.2010 15.33h (Anna Batistová)
Elektra    ne 11.09.2016 19.04h (Terezia Porubčanská)
Elite (Elitní kino)    ne 12.12.2010 21.10h (Anna Batistová)
Elite Kino    út 27.03.2012 12.56h (Lenka Gorecká)
Excelsior    ne 12.12.2010 21.12h (Anna Batistová)
 
Grand    út 20.08.2013 17.29h (Michal Škamla)
Grand (Hybešova)    út 20.08.2013 15.37h (Michal Škamla)
Grand Bio Austria    pá 17.10.2008 21.52h (Petr Szczepanik)
Grand Bio Austria (Židenice)    st 06.05.2009 19.27h (Lucie Roušová)
Grand Bio Moravia    pá 17.10.2008 21.52h (Petr Szczepanik)
Grand Bio Moravia (Židenice)    st 06.05.2009 19.27h (Lucie Roušová)
Grand Biograf    st 06.05.2009 19.27h (Lucie Roušová)
Grand-Bio Orient    st 06.05.2009 19.27h (Lucie Roušová)
 
Hamilton    st 18.01.2012 13.02h (Lenka Stejskalová)
Helios    čt 14.04.2011 13.57h (Gabriela Duchoňová)
Hvězda    po 27.12.2010 15.11h (Anna Batistová)
Hvězda Komín    so 14.05.2016 15.18h (Terezia Porubčanská)
 
Ideal    po 27.12.2010 15.43h (Anna Batistová)
Illusion    ne 11.09.2016 19.04h (Terezia Porubčanská)
 
Jadran    pá 16.08.2013 22.20h (Michal Večeřa)
Jalta    st 21.08.2013 0.37h (Michal Škamla)
Jas    so 14.05.2016 18.30h (Terezia Porubčanská)
Jas Hussowitz    so 14.05.2016 18.30h (Terezia Porubčanská)
Jugend-Tonkino    st 21.08.2013 15.37h (Michal Škamla)
Jugendkino – Kino pro mládež    st 21.08.2013 15.37h (Michal Škamla)
Jundorf    út 25.06.2013 17.54h (Jan Havran)
Jundrov    út 25.06.2013 17.54h (Jan Havran)
 
Kapitol    út 27.03.2012 12.56h (Lenka Gorecká)
Kino Atlantic    čt 28.10.2010 12.30h (Radka Matějíčková)
Kino Avia    po 11.04.2016 21.23h (Terezia Porubčanská)
Kino Dornych    po 27.12.2010 15.33h (Anna Batistová)
Kino Družba    út 25.06.2013 12.09h (Michal Večeřa)
Kino Komín Brno 24    so 14.05.2016 15.18h (Terezia Porubčanská)
Kino Kosmos    pá 01.04.2011 14.07h (Gabriela Duchoňová)
Kino Mladých    st 21.08.2013 15.34h (Michal Škamla)
Kino na Cihlářské    st 21.08.2013 15.37h (Michal Škamla)
Kino náročného diváka    st 21.08.2013 15.37h (Michal Škamla)
Kino Orel    po 27.12.2010 15.13h (Anna Batistová)
Kino Republika    po 27.12.2010 15.51h (Anna Batistová)
Kino Sokol    po 27.12.2010 15.11h (Anna Batistová)
Kino Sokola    čt 23.06.2016 15.39h (Terezia Porubčanská)
Kino Varieté    ne 26.06.2016 21.47h (Terezia Porubčanská)
Kino Židenice    čt 23.06.2016 15.58h (Terezia Porubčanská)
Kino-Brno-Slatina    út 25.06.2013 18.14h (Jan Havran)
Komárovské kino    po 18.05.2009 13.31h (Lucie Roušová)
Komein    út 25.06.2013 18.01h (Jan Havran)
Koruna    so 10.07.2010 22.25h (Jana Volková)
Květen    ne 11.09.2016 19.04h (Terezia Porubčanská)
 
Latein    út 25.06.2013 18.14h (Jan Havran)
Letní kino Stadion    čt 12.04.2012 23.48h (Marcel Hornych)
Lido bio    pá 09.09.2016 22.55h (Terezia Porubčanská)
Lido bio (Husovice)    pá 30.03.2012 16.58h (Lenka Gorecká)
Lidové bio    pá 09.09.2016 22.55h (Terezia Porubčanská)
Lidové kino    pá 09.09.2016 22.55h (Terezia Porubčanská)
Lidové kino v Komárově    po 18.05.2009 13.31h (Lucie Roušová)
Lidový Biograf    pá 09.09.2016 22.55h (Terezia Porubčanská)
Lidový biograf (Husovice)    pá 30.03.2012 16.58h (Lenka Gorecká)
Lípa    pá 09.09.2016 22.55h (Terezia Porubčanská)
Loyal    út 20.08.2013 17.29h (Michal Škamla)
Lucerna    po 11.04.2016 21.35h (Terezia Porubčanská)
Lucerna - Sebrowitz    po 11.04.2016 21.35h (Terezia Porubčanská)
Lucerna, Žabovřesky    po 11.04.2016 21.35h (Terezia Porubčanská)
Luna (Výstaviště)    so 17.12.2011 10.31h (Pavel Skopal)
 
Merkur    út 25.06.2013 17.14h (Jan Havran)
Merkur Lösch    út 25.06.2013 17.14h (Jan Havran)
Meteor    út 20.08.2013 17.29h (Michal Škamla)
Meteor (Staré Brno)    út 20.08.2013 17.29h (Michal Škamla)
Mír    út 20.08.2013 15.37h (Michal Škamla)
Moderna    st 21.08.2013 0.37h (Michal Škamla)
Morava    so 21.05.2016 17.10h (Terezia Porubčanská)
Moravia    po 27.12.2010 15.59h (Anna Batistová)
Moskva    st 26.06.2013 16.12h (Michal Škamla)
 
O. P. Aktualitätenkino    po 11.04.2016 20.58h (Terezia Porubčanská)
Obersess    út 25.06.2013 18.12h (Jan Havran)
Ohne Pause (OP Kino)    po 11.04.2016 20.58h (Terezia Porubčanská)
Oko    út 20.08.2013 16.11h (Michal Škamla)
Orania    út 27.03.2012 13.10h (Lenka Gorecká)
Orient    st 06.05.2009 19.27h (Lucie Roušová)
 
Panorama Alfa-Passage    po 11.04.2016 20.30h (Terezia Porubčanská)
Praha    po 11.04.2016 20.30h (Terezia Porubčanská)
 
Radio    ne 26.06.2016 21.47h (Terezia Porubčanská)
Radost    ne 26.06.2016 21.47h (Terezia Porubčanská)
Retschkowitz    čt 23.06.2016 15.39h (Terezia Porubčanská)
 
Savoy    po 27.12.2010 15.13h (Anna Batistová)
Scala    ne 03.10.2010 17.35h (Karolina Jastrzębska)
Sibiř    pá 30.03.2012 16.19h (Lenka Gorecká)
Slavia    čt 23.06.2016 15.37h (Terezia Porubčanská)
Slávia (St. Lískovec)    út 25.06.2013 18.15h (Jan Havran)
Slávia (Židenice)    po 27.12.2010 16.01h (Anna Batistová)
Slovan    po 11.04.2016 21.23h (Terezia Porubčanská)
Sokol    út 25.06.2013 18.12h (Jan Havran)
Sport    pá 09.08.2013 18.04h (Michal Škamla)
Sport - Schimitz    čt 23.06.2016 15.37h (Terezia Porubčanská)
Sport kino Židenice    čt 23.06.2016 15.37h (Terezia Porubčanská)
Stadion    st 21.08.2013 0.17h (Michal Škamla)
Starobrněnské kino    út 20.08.2013 17.29h (Michal Škamla)
Studio    st 21.08.2013 15.37h (Michal Škamla)
Světozor    čt 23.06.2016 15.58h (Terezia Porubčanská)
Světozor Schimitz    čt 23.06.2016 15.58h (Terezia Porubčanská)
Svoboda    út 20.08.2013 17.29h (Michal Škamla)
 
The Empire Bio Co.    st 07.09.2016 21.13h (Terezia Porubčanská)
 
Úderka    st 07.09.2016 21.13h (Terezia Porubčanská)
Ufa - Kapitol    st 20.04.2011 8.47h (Lenka Gorecká)
Ufa OP – kino aktualit    po 11.04.2016 20.58h (Terezia Porubčanská)
Ufa-Central    st 07.09.2016 21.13h (Terezia Porubčanská)
Union    út 20.08.2013 16.11h (Michal Škamla)
Urania    út 27.03.2012 13.10h (Lenka Gorecká)
 
Vesmír    so 10.12.2011 11.04h (Michal Večeřa)
Viktoria    po 27.12.2010 15.33h (Anna Batistová)
Vitagraf    ne 11.09.2016 19.04h (Terezia Porubčanská)
Vitagraph    ne 11.09.2016 19.04h (Terezia Porubčanská)
Vlast    so 06.08.2016 22.52h (Terezia Porubčanská)
Volks Kino    pá 09.09.2016 22.55h (Terezia Porubčanská)
 
Zentral    st 07.09.2016 21.13h (Terezia Porubčanská)
Zora    út 25.06.2013 17.04h (Jan Havran)
Zora Hussowitz    út 25.06.2013 17.04h (Jan Havran)

 
 
 
© 2011 Ústav filmu a audiovizuální kultury na Filozofické fakultě, Masarykova Univerzita, Brno