Filmové Brno
Dokumentace dějin uvadění filmů a diváckých preferencí v Brne v letech 1918-1945

 
  
Datum zveřejnění programu
pá 24.10.1924
ne 26.10.1924
út 28.10.1924
pá 31.10.1924
pá 31.10.1924
čt 23.10.1924
 
Dny promítání (od)
pá 24.10.1924
 
Dny promítání (do)
čt 30.10.1924
 
Kino
Edison
 
Složení programu (čísla)
Zloděj z Bagdadu I., Dieb von Bagdad I., Der
Jedinečná perla z letošní produkce Silné Čtyřky. (United Artists.) Usměvavý Douglas Fairbanks ve svém novém 2epochovém veledíle. Film nevídané a neslýchané nádhery. Arabské fantasie o dobrodružstvích a o lásce podle Tisíc a jedné noci.; Douglas Fairbanks ve svém veledíle Zloděj z Bagdadu. Film nevídané a neslýchané nádhery. Arabská fantasie dobrodružství lásky podle Tisíc a jedné noci.; Jedinečná perla z letošní produkce Silné Čtyřky (United Artists). Usměvavý Douglas Faribanks ve svém novém dvouepochálním veledíle. Film nevídané a neslýchané nádhery. Arabská fantasie dobrodružství lásky podle Tisíc a jedné noci.; Nejkrásnější film světa Zloděj z Bagdadu s Douglasem Fairbanksem má tak ohromný úspěch, že jsou všechna představení úplně vyprodána.; Nejvelkolepější a nejnákladnější film světa: Zloděj z Bagdadu s Douglasem Fairbanksem. Arabská fantasie, dobrodružství a láska z Tisíce a jedné noci.
Zloděj z Bagdadu II., Dieb von Bagdad II., Der
II. ep.; Douglas Fairbanks ve svém veledíle Zloděj z Bagdadu. Film nevídané a neslýchané nádhery. Arabská fantasie dobrodružství lásky podle Tisíc a jedné noci.; Jedinečná perla z letošní produkce Silné Čtyřky (United Artists). Usměvavý Douglas Faribanks ve svém novém dvouepochálním veledíle. Film nevídané a neslýchané nádhery. Arabská fantasie dobrodružství lásky podle Tisíc a jedné noci.; Nejkrásnější film světa Zloděj z Bagdadu s Douglasem Fairbanksem má tak ohromný úspěch, že jsou všechna představení úplně vyprodána.; Nejvelkolepější a nejnákladnější film světa: Zloděj z Bagdadu s Douglasem Fairbanksem. Arabská fantasie, dobrodružství a láska z Tisíce a jedné noci.
 
Popis programu (CZ)
Obě epochy se předvedou najednou. Představení o 5., 7. a 9. hod., v neděli o 3., 5., 7. a 9. hod. Předprodej vstupenek u pokladny 24., 25. a 26. října. Mládeži přístupno.
Nejkrásnější film světa Zloděj z Bagdadu s Douglasem Fairbanksem má tak ohromný úspěch, že jsou všechna představení úplně vyprodána. Račte si zaopatřit lístky v předprodeji. Představení o 3, 5, 7 a 9 hod. Obě epochy se hrají najednou. Mládeži přístupno.
Zloděj z Bagdadu promítá se do čtvrtka.
Fairbanksův Zloděj z Bagdadu na svém vítězném pochodu prodloužen do 2./11. Předprodej na sobotu a neděli od půl 10. hod. dopol. Představení o 5, 7 a 9 hod., ve svátek a v neděli též o 3 hod.
Mistrovské dílo Douglase Fairbankse Zloděj z Bagdadu pro obrovský úspěch prodlouženo. Mládež nemá přístup.
Předprodej vstupenek ve čtvrtek o 4 hod. odpol.
 
Popis programu (DE)
Beginn am Wochentagen um 5, 7 und 9 Uhr. An Sonn- undFeiertagen um 3, 5, 7 und 9 Uhr
 
Publikum
mládeži přístupno
 
Obrazové přílohy 
nahoru
 
 
 
 
 
© 2011 Ústav filmu a audiovizuální kultury na Filozofické fakultě, Masarykova Univerzita, Brno