Filmové Brno
Dokumentace dějin uvadění filmů a diváckých preferencí v Brne v letech 1918-1945

 
 







 
Publikum
mládeži nepřístupné
 
Program
pá 04.01.1918 (uváděno pá 04.01.1918−?), Orania; Urania – Na život a na smrt; Smashing trough; Na život a smrt
čt 03.01.1918 (uváděno ?−čt 03.01.1918), Orania; Urania – Stíny minulosti
út 05.02.1918; čt 07.02.1918 (uváděno út 05.02.1918–čt 07.02.1918), Orania; Urania – Poslední noc
út 15.02.1921 (uváděno pá 11.02.1921–čt 17.02.1921), Orania; Urania – Dražba na duše
út 01.03.1921; pá 04.03.1921 (uváděno pá 04.03.1921–po 07.03.1921), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Mučednice Brescijská; Mučednice Breščijská
st 11.02.1920; pá 13.02.1920; út 17.02.1920; st 11.02.1920; pá 13.02.1920; st 11.02.1920; pá 13.02.1920; út 17.02.1920; út 17.02.1920; st 11.02.1920; pá 13.02.1920; so 14.02.1920 (uváděno pá 13.02.1920–čt 19.02.1920), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Madame Dubarry; Madame Dubary / Madame Dubarry
st 24.03.1920; so 27.03.1920; čt 25.03.1920; so 27.03.1920; st 24.03.1920; so 27.03.1920; st 24.03.1920; so 27.03.1920; so 27.03.1920 (uváděno so 27.03.1920–po 29.03.1920), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Nana I; Nana II
so 27.03.1920; út 30.03.1920; so 27.03.1920; út 30.03.1920; so 27.03.1920; út 30.03.1920; so 27.03.1920; út 30.03.1920; so 27.03.1920 (uváděno út 30.03.1920–čt 01.04.1920), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Nana III
pá 04.03.1921; pá 04.03.1921; pá 04.03.1921; pá 04.03.1921 (uváděno pá 04.03.1921–po 07.03.1921), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Láska
út 09.07.1918; st 10.07.1918; čt 11.07.1918; st 10.07.1918 (uváděno út 09.07.1918–čt 11.07.1918), Orania; Urania – Divoká Uršula / Die wilde Ursula; Hotel u zlatého bažanta / Hotel zum Goldfasan
pá 12.07.1918; út 09.07.1918; st 10.07.1918; čt 11.07.1918; út 16.07.1918; st 10.07.1918; út 16.07.1918; st 17.07.1918 (uváděno pá 12.07.1918–čt 18.07.1918), Orania; Urania – Wengerka, bílá otrokyně / Wengerka, die weisse Sklavin
so 03.04.1920; so 03.04.1920; so 03.04.1920; so 03.04.1920 (uváděno so 03.04.1920–so 03.04.1920), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Nana III
út 01.06.1920 (uváděno út 01.06.1920–po 07.06.1920), Excelsior – Madame Dubarry; Madame Dubary / Madame Dubarry
út 06.07.1920; st 07.07.1920; st 07.07.1920; út 06.07.1920 (uváděno út 06.07.1920–čt 08.07.1920), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Příjezd cizozemských hostů do Prahy; Nevinná hříšnice
pá 09.07.1920; so 10.07.1920; pá 09.07.1920; so 10.07.1920; pá 09.07.1920; so 10.07.1920; so 10.07.1920 (uváděno pá 09.07.1920–po 12.07.1920), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Osudný obraz dívky; Hold Sokolstva matičce Praze; Hold Sokolstva
pá 30.07.1920; pá 30.07.1920; pá 30.07.1920; so 31.07.1920; pá 30.07.1920 (uváděno pá 30.07.1920–po 02.08.1920), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Hold zakladatelům Sokolstva; Světlo a stín
so 07.08.1920; pá 06.08.1920; pá 06.08.1920; pá 06.08.1920; so 07.08.1920 (uváděno pá 06.08.1920–po 09.08.1920), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Ubičována; Postrach žen; Ubičovaná
pá 27.08.1920; pá 27.08.1920; pá 27.08.1920; so 28.08.1920 (uváděno pá 27.08.1920–ne 29.08.1920), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Hvězda z Damašku
pá 03.09.1920 (uváděno pá 03.09.1920−?), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Tanečník I
po 27.09.1920; út 28.09.1920; po 27.09.1920; út 28.09.1920 (uváděno po 27.09.1920–čt 30.09.1920), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Galejník I
pá 01.10.1920; pá 01.10.1920; pá 01.10.1920; pá 01.10.1920; so 02.10.1920 (uváděno pá 01.10.1920–po 04.10.1920), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Galejník II
pá 26.11.1920; pá 26.11.1920; pá 26.11.1920; pá 26.11.1920; so 27.11.1920 (uváděno pá 26.11.1920–čt 02.12.1920), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Sumurum
pá 22.07.1921; pá 22.07.1921; pá 22.07.1921; pá 22.07.1921; pá 22.07.1921 (uváděno pá 22.07.1921–po 25.07.1921), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Pohlavní nemoci a jejich následky; Pohlavní nemoce a jich následky
pá 24.06.1921; so 25.06.1921; po 27.06.1921 (uváděno pá 24.06.1921–po 27.06.1921), Excelsior – Záhada dolu č. 28; Tajemství dolů 28; Tajemství dolu číslo 28
pá 26.01.1923 (uváděno pá 26.01.1923–po 29.01.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Pařížské grisety / Pariser Grisetten
pá 22.02.1924; so 23.02.1924; ne 24.02.1924; po 25.02.1924 (uváděno pá 22.02.1924–po 25.02.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Černý pirát / schwarze Pirat, Der
út 05.02.1924; st 06.02.1924; čt 07.02.1924; út 05.02.1924 (uváděno út 05.02.1924–čt 07.02.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Svůdce; Těžká krev / Schweres Blut
pá 29.02.1924; so 01.03.1924; ne 02.03.1924; po 03.03.1924 (uváděno pá 29.02.1924–po 03.03.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Ninon; Žena proti ženě / Weib gegen Weib
út 04.03.1924; st 05.03.1924; čt 06.03.1924; út 04.03.1924 (uváděno út 04.03.1924–čt 06.03.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Svět za mřížemi
pá 07.03.1924; so 08.03.1924; po 10.03.1924; st 12.03.1924; čt 13.03.1924; pá 07.03.1924; ne 09.03.1924; ne 09.03.1924 (uváděno pá 07.03.1924–čt 13.03.1924; po 10.03.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Příšery Yukonu; Kolem procesu Haníkové; proces Haníkové
út 11.03.1924; st 12.03.1924; čt 13.03.1924; pá 14.03.1924; so 15.03.1924; ne 16.03.1924; po 17.03.1924; út 18.03.1924; st 19.03.1924; út 11.03.1924; pá 14.03.1924; pá 14.03.1924 (uváděno pá 14.03.1924–čt 20.03.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Kolotoč v Prateru; Kolotoč v Prátru; Kolotoč v Práteru aneb Urozený pán a dívka z lidu; Pod věží svatoštěpánskou / Karussel im Prater, Das, oder: Wien, wie es weint und lacht.; Wien wie es weint und lacht.
pá 16.03.1923 (uváděno pá 16.03.1923–út 20.03.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Petr Veliký; Napříš Indií
st 21.03.1923 (uváděno út 20.03.1923–čt 22.03.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Deváté přikázání; Deváté přikázání aneb Vinníci / neunte Gebot, Das, oder: Die Schuldigen
st 04.04.1923 (uváděno út 03.04.1923–čt 05.04.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Alkohol, sexualita a kriminalita
st 02.05.1923 (uváděno st 02.05.1923–út 03.04.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Hotel ,,U tří křepelek"
pá 04.05.1923 (uváděno pá 04.05.1923–po 07.05.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Dejte se omladiti!
út 15.01.1924 (uváděno út 15.01.1924–čt 17.01.1924), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Panenský ráj / jungfräuliche Paradies, Das
pá 01.06.1923 (uváděno pá 01.06.1923–po 04.06.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Kouzlo odpuštění (Smiling through)
pá 08.06.1923 (uváděno pá 08.06.1923–po 11.06.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Půlnoční světlo / Licht um Mitternacht, Das
út 12.06.1923 (uváděno út 12.06.1923–čt 14.06.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Její jediná láska
pá 15.06.1923 (uváděno pá 15.06.1923–po 18.06.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Ubohá Marguerita; Ubohá Marguerita Gautierová; Ubohá Marguerita Gautiérová
út 19.06.1923 (uváděno út 19.06.1923–čt 21.06.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Potápěčova žena
pá 22.06.1923 (uváděno pá 22.06.1923–po 25.06.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Dolarová Venuše
út 10.07.1923 (uváděno út 10.07.1923–čt 12.07.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Doupě zatracenců / Höhle der Verfluchten, Die
pá 20.07.1923 (uváděno pá 20.07.1923–po 23.07.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Dům hanby
so 28.07.1923 (uváděno pá 27.07.1923–po 30.07.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – V opojení lásky / Im Liebesrausch
út 31.07.1923 (uváděno út 31.07.1923–čt 02.08.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Tajemná pečeť
pá 03.08.1923 (uváděno pá 03.08.1923–út 07.08.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Za zdravím a krásou ženy I; Záhadný Jockey
st 08.08.1923 (uváděno út 07.08.1923–čt 09.08.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Za zdravím a krásou ženy II; Zděděné vášně
so 11.08.1923 (uváděno pá 10.08.1923–po 13.08.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Za zdravím a krásou ženy III; Svatá lež
ne 26.08.1923 (uváděno ne 26.08.1923–po 27.08.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – V osidlech démona
pá 31.08.1923 (uváděno pá 31.08.1923–po 03.09.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Bláhové ženy (Foolish wives) / Tolle Weiber
út 04.09.1923 (uváděno út 04.09.1923–čt 06.09.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Hlas ze záhrobí
pá 14.09.1923 (uváděno pá 14.09.1923–po 17.09.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Pomsta žlutého muže / Rache des gelben Mannes, Die
út 25.09.1923 (uváděno út 25.09.1923–čt 27.09.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Tu - ten - kámen čili ,,Kterak možno v okamžiku láskou vzplanout k nebožtíku."
pá 19.10.1923 (uváděno pá 19.10.1923–po 22.10.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Okouzlení
út 23.10.1923 (uváděno út 23.10.1923–čt 25.10.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Eugenie Grandetová čili ,,Lichvářův strašný skon; Eugenie Grandetová
so 27.10.1923 (uváděno pá 26.10.1923–čt 01.11.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Královna ze Sáby / Königin von Saba, Die
pá 02.11.1923 (uváděno pá 02.11.1923–po 05.11.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Polikuška / Polikuschka
út 13.11.1923 (uváděno út 13.11.1923–čt 15.11.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Tělo, svět, ďábel (Manslaughter); Tělo - svět - ďábel / Weib-Welt-Teufel; Weib, Welt, Teufel.
pá 16.11.1923 (uváděno pá 16.11.1923–po 19.11.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Šejk; Čejk / Sheik, Der; Fatty hrdinou ze vsi
út 27.11.1923 (uváděno út 27.11.1923–čt 29.11.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Vášeň (Ztracená duše); Vášeň / Leidenschaft
pá 30.11.1923 (uváděno pá 30.11.1923–čt 06.12.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Nero
pá 07.12.1923 (uváděno pá 07.12.1923–út 11.12.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Vězeň ve tvrzi; Vězeň ve tvrzi d´ I f. / Gefangene auf Castell d´ If, Der
pá 14.12.1923 (uváděno pá 14.12.1923–po 17.12.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Panenský ráj
út 18.12.1923 (uváděno út 18.12.1923–čt 20.12.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Trpící ženství
st 20.02.1924 (uváděno st 20.02.1924–čt 21.02.1924), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Krotitel býků
pá 05.01.1923 (uváděno pá 05.01.1923–po 08.01.1923), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Jižní krev / Südlanderblut
pá 28.03.1919; út 01.04.1919; čt 03.04.1919 (uváděno pá 28.03.1919–čt 03.04.1919), Orania; Urania – nackte Wahrheit, Die
ne 11.05.1919; čt 08.05.1919; ne 11.05.1919; út 13.05.1919; pá 16.05.1919; so 17.05.1919; pá 09.05.1919; pá 16.05.1919 (uváděno út 13.05.1919–po 19.05.1919), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Ztracené dcery II / Verlorene Tochter II
pá 17.11.1922; pá 17.11.1922; so 18.11.1922 (uváděno pá 17.11.1922–pá 24.11.1922), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Hygiena manželství
út 11.03.1924; út 11.03.1924 (uváděno út 11.03.1924–čt 13.03.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Příšery Yukonu; Příšery Yukonu (Perils of the Yukon); Kolem procesu Haníkové; proces Haníkové
so 15.03.1924 (uváděno so 15.03.1924–ne 16.03.1924), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Maskovaný aviatik; Maskovaný letec I.
so 22.03.1924 (uváděno so 22.03.1924–ne 23.03.1924), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Tom Mix aneb Muž se zlatýma očima
út 25.03.1924; st 26.03.1924 (uváděno út 25.03.1924–pá 27.03.1925), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Syn divokého západu; Larry trestancem
čt 03.04.1924; pá 04.04.1924; pá 04.04.1924; so 05.04.1924 (uváděno pá 04.04.1924–po 07.04.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Rosita / Rosita, die Strassensängerin
út 08.04.1924; út 08.04.1924 (uváděno út 08.04.1924–čt 10.04.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Rudé noci / Rote Nächte.; Za vyslancem Vlastimilem Tusarem
st 09.04.1924; pá 11.04.1924; pá 11.04.1924 (uváděno pá 11.04.1924–po 14.04.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Hrůzyplná noc / grausige Nacht, Die; Eine schreckenvolle Nacht
út 22.04.1924; čt 24.04.1924 (uváděno út 22.04.1924–čt 24.04.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Ženy s ostrova Tahiti; Ženy z ostrova Tahiti
út 29.04.1924; út 29.04.1924 (uváděno út 29.04.1924–čt 01.05.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Tři zlaťáky; taškařice; taškařice
pá 09.05.1924; pá 09.05.1924 (uváděno pá 09.05.1924–po 12.05.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Román číšnice / Roman einer Kellnerin, Der
út 13.05.1924; út 13.05.1924 (uváděno út 13.05.1924–čt 15.05.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – V drápech osudu (Vesnický kovář); Vesnický kovář / Dorfschmied
čt 29.05.1924; pá 30.05.1924 (uváděno čt 29.05.1924–ne 01.06.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Ulička hříchu lásky
po 02.06.1924; po 02.06.1924 (uváděno po 02.06.1924–čt 05.06.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Čtyří příšerní jezdci I.; Čtyří příšerní jezdci II.
pá 06.06.1924; pá 06.06.1924 (uváděno pá 06.06.1924–po 09.06.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Prokleté město
pá 23.03.1923 (uváděno pá 23.03.1923–po 26.03.1923), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Sicilská krevní pomsta
út 10.04.1923; út 10.04.1923 (uváděno út 10.04.1923–čt 12.04.1923), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Román ubohé hříšnice / Roman einer armen Sünderin, Der
pá 20.04.1923 (uváděno pá 20.04.1923–po 23.04.1923), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Slečna Julie / Fräulein Julie
út 10.06.1924; st 11.06.1924 (uváděno út 10.06.1924–čt 12.06.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Palčivé šílenství lásky
čt 12.06.1924; pá 13.06.1924 (uváděno pá 13.06.1924–po 16.06.1924), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Mučednice / Märtyrerin, Die
pá 20.06.1924; pá 20.06.1924 (uváděno pá 20.06.1924–po 23.06.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Madony a muži
pá 27.06.1924; pá 27.06.1924 (uváděno pá 27.06.1924–po 30.06.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Amore rossi (Žhavá láska.); Žhavá láska (Amore rossi.); Amore Rosso (Žhavá láska)
út 01.07.1924 (uváděno út 01.07.1924–čt 03.07.1924), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Oko mrtvého
pá 04.07.1924; pá 04.07.1924 (uváděno pá 04.07.1924–po 07.07.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Lživé rty
út 08.07.1924; út 08.07.1924 (uváděno út 08.07.1924–čt 10.07.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Pomsta (When a man sees red.); Zločin kapitána Suttona aneb Pomsta / Rache
út 15.07.1924; út 15.07.1924 (uváděno út 15.07.1924–čt 17.07.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Trestanec číslo 4488 aneb Zápas lásky
st 18.06.1924; pá 18.07.1924 (uváděno pá 18.07.1924–po 21.07.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Frivolní žena, aneb Křižovatky novoyorské; Frivolní žena / Schamlose, Die
út 22.07.1924; út 22.07.1924 (uváděno út 22.07.1924–čt 24.07.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Po stopách zlého činu
pá 25.07.1924; pá 25.07.1924 (uváděno pá 25.07.1924–po 28.07.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Anatolovy aféry
út 29.07.1924; út 29.07.1924 (uváděno út 29.07.1924–čt 31.07.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Oběť žárlivosti
pá 01.08.1924; pá 01.08.1924 (uváděno pá 01.08.1924–po 04.08.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Tajemství starého mlýna / Geheimnis der alten Mühle, Das
ne 30.07.1922; út 01.08.1922 (uváděno út 01.08.1922–čt 03.08.1922), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Z deníku počestné ženy; Z deníku paní Ingy Andersenové / Aus dem Tagebuche der Frau Inge Andersen
út 23.09.1919; st 24.09.1919; út 23.09.1919 (uváděno út 23.09.1919–čt 25.09.1919), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Lu, dáma z polosvěta
pá 10.10.1919; pá 10.10.1919; so 11.10.1919 (uváděno pá 10.10.1919–po 13.10.1919), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Žena - nestvůra
so 11.10.1919 (uváděno so 11.10.1919−?), Elite (Elitní kino) – Maria z Magdaly; Maria z Magdalu
pá 31.10.1919 (uváděno pá 31.10.1919−?), Excelsior – Mayerling; Mayerlingská tragedie korunního prince Rudolfa; Mayerlink; Tragedie Mayerlingu; Tragedie korunního prince Rudolfa
st 05.11.1919; čt 06.11.1919; út 11.11.1919; pá 14.11.1919; čt 20.11.1919; út 11.11.1919; pá 14.11.1919 (uváděno pá 14.11.1919–čt 20.11.1919), Kino Republika – Boj za reformu manželského práva I
čt 08.01.1925; pá 09.01.1925; út 06.01.1925; út 06.01.1925 (uváděno út 06.01.1925–pá 09.01.1925; čt 08.01.1925), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Ohnivé znamení / Fackelreiter, Der; Tohleto děvčátka mají ráda... / Das haben die Mädchen so gerne
po 20.08.1923 (uváděno po 20.08.1923–po 20.08.1923), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Dobrodruh / Abenteuer, Der
po 10.09.1923 (uváděno po 10.09.1923–září 1923), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Expresní kabel - Evropa - Amerika
so 10.01.1925; pá 09.01.1925; út 06.01.1925; pá 09.01.1925 (uváděno so 10.01.1925; pá 09.01.1925–út 13.01.1925; po 12.01.1925), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Tom Mix - cowboy kavalír / Tom Mix, der Damenfreund
út 03.03.1925; út 03.03.1925; ne 01.03.1925 (uváděno út 03.03.1925–čt 05.03.1925), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Pro štěstí za oceán / Das Mädchen, das herüber kam; Přes Paříž do Londýna na Olympiádu a britskou světovou výstavu ve Wembleyskch sadech / Über Paris nach London zur Olympiade und britischen Weltausstellung Wembley; Tatínkem snadno a rychle
út 10.03.1925; út 10.03.1925; út 10.03.1925 (uváděno út 10.03.1925–čt 12.03.1925), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Tajemství expresního vlaku č. 9 / Expresszug, Der; Geheimnis des Expresszuges Nr. 9, Das; Dobrý přítel nad zlato / Lustspiel mit einem dresierten Orang-Utan
čt 13.05.1926; so 15.05.1926; so 15.05.1926 (uváděno pá 14.05.1926–čt 20.05.1926; pá 21.05.1926), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Niki, král šoférů; Miki, král šoférů; Niki ‒ král šoférů / Nick, der König der Chauffeure
st 21.01.1925; út 20.01.1925; út 20.01.1925; út 20.01.1925 (uváděno st 21.01.1925; út 20.01.1925–pá 23.01.1925; čt 22.01.1925), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Doupě zatracenců / Höhle der Verfluchten, Die
st 28.01.1925; út 27.01.1925; út 27.01.1925; út 27.01.1925 (uváděno st 28.01.1925; út 27.01.1925–pá 30.01.1925; čt 29.01.1925), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Tajuplná noc v zábav. parku / Geheimnisvolle Nacht im Vergnügungspark
čt 31.03.1927 (uváděno so 02.04.1927–ne 03.04.1927), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – lustigste Mann von Wien, Der
út 21.10.1924; út 21.10.1924 (uváděno út 21.10.1924–čt 23.10.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Nebezpečné ženy
čt 30.10.1924; čt 30.10.1924; út 04.11.1924 (uváděno pá 31.10.1924–čt 06.11.1924), Orania; Urania – Rasputin
po 03.11.1924; po 03.11.1924 (uváděno po 03.11.1924–čt 06.11.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Příjezd Zeppelina Z. R. 3. do Ameriky / Zeppelin III, Flug über den Ozean Ankunft im Amerika.; Noc v domě hrůzy; Král divokých koní
út 11.11.1924; út 11.11.1924 (uváděno út 11.11.1924–čt 13.11.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Hříšná láska (Manželský trojúhelník)
út 25.11.1924 (uváděno út 25.11.1924–čt 27.11.1924), Orania; Urania – Svobodný tatíček / ledige Papa, Der
so 19.04.1924 (uváděno so 19.04.1924–po 21.04.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Čarovné oči / Zauberaugen; Zaubernde Augen
pá 25.04.1924; pá 25.04.1924 (uváděno pá 25.04.1924–po 28.04.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Pařížská apačka; Apačská láska (Paříž); Apačská láska / Apachin von Paris, Die; On a jeho Kára
út 05.08.1924; út 05.08.1924 (uváděno út 05.08.1924–čt 07.08.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Pařížský hokynář Crainquebille; Pařížský hokynář Rainquebille
út 19.08.1924; út 19.08.1924 (uváděno út 19.08.1924–čt 21.08.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Tajemství věčného mládí / Geheimnis der ewigen Jugend, Das
pá 22.08.1924; pá 22.08.1924 (uváděno pá 22.08.1924–po 25.08.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Na mostě smrti
út 26.08.1924; út 26.08.1924 (uváděno út 26.08.1924–čt 28.08.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Plamenná slova
pá 29.08.1924; pá 29.08.1924 (uváděno pá 29.08.1924–po 01.09.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Tragedie svatební noci
út 02.09.1924 (uváděno út 02.09.1924–čt 04.09.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Buchley, strojvůdce rychlíku č. 99; Strojvůdce rychlíku č. 99; Ruchley, strojvůdce rychlíku číslo 99
pá 05.09.1924; pá 05.09.1924 (uváděno pá 05.09.1924–po 08.09.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Láska a milkování
pá 12.09.1924; pá 12.09.1924 (uváděno pá 12.09.1924–po 15.09.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Zrádná žena; Zrádná žena (Trifling woman)
út 23.09.1924; po 22.09.1924 (uváděno út 23.09.1924–čt 25.09.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Zázračný muž (The miracle man)
pá 26.09.1924; so 27.09.1924 (uváděno pá 26.09.1924–po 29.09.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Údolí smrtícího ticha
pá 07.11.1924; pá 07.11.1924; pá 07.11.1924 (uváděno pá 07.11.1924–po 10.11.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Let Zeppelina Z. R. 3 do Ameriky. / Flug des Zeppelin Z. R. III nach Amerika; Tom Mix u armády spásy (sektpavilon bez alkoholu)
út 18.11.1924 (uváděno út 18.11.1924–čt 20.11.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Problém mateřství
pá 21.11.1924 (uváděno pá 21.11.1924–po 24.11.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Pastýřský král (David a Goliáš); Pastýřský král / Hirtenkönig, Der
út 25.11.1924 (uváděno út 25.11.1924–čt 27.11.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Oběť padlé dívky
pá 28.11.1924 (uváděno pá 28.11.1924–čt 04.12.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Pro nešťastnou královnu I.; Pro nešťastnou královnu II.
pá 12.12.1924 (uváděno pá 12.12.1924–po 15.12.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Příšerní hosté / Unheimliche Gäste
út 16.12.1924 (uváděno út 16.12.1924–čt 18.12.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Když zima přichází
po 22.12.1924 (uváděno po 22.12.1924–út 23.12.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Na sever od Hudsonu (V boji se smečkou vlků.)
čt 25.12.1924 (uváděno čt 25.12.1924–ne 28.12.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Bílý ráj
čt 12.03.1925; pá 13.03.1925 (uváděno pá 13.03.1925–po 16.03.1925), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Zaza / ZAZA
so 15.09.1928; pá 14.09.1928 (uváděno pá 14.09.1928–čt 20.09.1928), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Zahrada Eden
pá 29.08.1941 (uváděno pá 29.08.1941–út 02.09.1941), Orania; Urania – Její tajemník / Ihr Privatsekretär
pá 06.03.1942; pá 06.03.1942; pá 06.03.1942 (uváděno pá 06.03.1942–po 16.03.1942), Ufa - Kapitol – Iluse / Illusion
út 10.03.1942 (uváděno út 10.03.1942–čt 12.03.1942), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Zlato v New Frisku; Zlato v New-Frisku; Zlato v New Friscu; Zlato v New Frisko / Gold in New Frisco
út 17.03.1942; út 17.03.1942 (uváděno út 17.03.1942–po 23.03.1942), Ufa - Kapitol – Vše pro Veroniku / Alles für Veronika
út 17.03.1942; út 17.03.1942 (uváděno út 17.03.1942–čt 19.03.1942), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Co se zde hraje; Co se zde hraje? / Was wird hier gespielt?
pá 20.03.1942 (uváděno pá 20.03.1942–čt 26.03.1942), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Preludium / Präludium
pá 03.04.1942; út 07.04.1942; pá 03.04.1942 (uváděno so 04.04.1942; pá 03.04.1942–čt 09.04.1942), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Posvátná dýka / Heilige Kris, Der
st 02.03.1938 (uváděno st 02.03.1938–čt 03.03.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Se Zanem Greyem do říše mořských nestvůr
pá 18.02.1938; pá 18.02.1938 (uváděno pá 18.02.1938–čt 24.02.1938), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Boží mlýny / Gottes-Mühlen; Aktualita - Tschech. Tonbildschau
pá 28.01.1944; pá 28.01.1944; pá 28.01.1944 (uváděno pá 28.01.1944–čt 03.02.1944), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Osudná arie / Verhängnisvolle Arie, Die
pá 04.02.1944; pá 04.02.1944; pá 04.02.1944; pá 11.02.1944 (uváděno pá 04.02.1944–čt 24.02.1944), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Tanec s císařovnou; Tanec s císařem / Tanz mit dem Kaiser
čt 10.02.1944; pá 11.02.1944; pá 11.02.1944 (uváděno pá 11.02.1944–st 16.02.1944; čt 17.02.1944), Central; Ufa-Central; Zentral; Centrální kino; The Empire Bio Co.; Úderka – Anuška / Anuschka
pá 11.02.1944; pá 11.02.1944; pá 11.02.1944 (uváděno pá 11.02.1944–čt 24.02.1944), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Lehká krev / Leichtes Blut
pá 18.02.1944; pá 18.02.1944; st 16.02.1944 (uváděno pá 18.02.1944–čt 02.03.1944), Kapitol; Elite Kino – Nemluvme o lásce!; Nemluvme o lásce / Wer spricht denn von Liebe
út 07.03.1944; út 07.03.1944 (uváděno út 07.03.1944–pá 10.03.1944; st 08.03.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Tanečnice Janina / Tänzerin Janine, Die; Hallo, Janine!
út 14.03.1944; út 14.03.1944 (uváděno út 14.03.1944–čt 16.03.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Zlatý motýlek / Goldene Schmetterling, Der
čt 16.03.1944; pá 17.03.1944 (uváděno pá 17.03.1944–čt 06.04.1944), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Skalní plemeno / Mann aus Granit, Ein
čt 16.03.1944; pá 17.03.1944 (uváděno pá 17.03.1944–čt 30.03.1944), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Skalní plemeno / Mann aus Granit, Ein
pá 17.03.1944; pá 17.03.1944 (uváděno pá 17.03.1944–čt 30.03.1944), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Komisař Maigret zasahuje / Komissär Maigret greift ein
pá 31.03.1944; pá 31.03.1944 (uváděno pá 31.03.1944–čt 13.04.1944), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Třikrát svatba / Dreimal Hochzeit
st 12.04.1944 (uváděno st 12.04.1944–st 12.04.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Samá lež
pá 14.04.1944; čt 13.04.1944 (uváděno pá 14.04.1944–čt 27.04.1944), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Podvodnice / Hochstaplerin, Die
čt 20.04.1944; čt 20.04.1944 (uváděno čt 20.04.1944–pá 21.04.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Noc bez rozloučení / Nacht ohne Abschied
so 22.04.1944; so 22.04.1944 (uváděno so 22.04.1944–po 24.04.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Titanic / Titanic
čt 27.04.1944; pá 28.04.1944 (uváděno čt 27.04.1944–pá 28.04.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Čtyři nepokojná děvčátka; 4 nepokojná děvčátka / 4 unruhigen Mädchen, Die (Finale); Vier unruhige Mädchen
čt 27.04.1944; čt 27.04.1944; čt 27.04.1944 (uváděno pá 28.04.1944–čt 11.05.1944), Scala; Moskva; Bio Dopz – Kolega přijde hned... / Kollege kommt gleich
pá 28.04.1944; čt 27.04.1944 (uváděno pá 28.04.1944–čt 11.05.1944), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Hudbou za štěstím / Glück Unterwegs
pá 28.04.1944; pá 28.04.1944; pá 12.05.1944 (uváděno pá 28.04.1944–čt 18.05.1944), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Johann / Johann
pá 05.05.1944; čt 04.05.1944 (uváděno pá 05.05.1944; čt 04.05.1944–pá 05.05.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Modrá liška / Blaufuchs, Der
út 09.05.1944; po 08.05.1944 (uváděno po 08.05.1944–čt 11.05.1944; st 10.05.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Policejní inspektor Vargas / Polizeiinspektor Vargas
pá 12.05.1944; čt 11.05.1944 (uváděno pá 12.05.1944–čt 25.05.1944), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Sedm záhadných dopisů / Sieben Briefe
so 13.05.1944; so 13.05.1944 (uváděno so 13.05.1944–po 15.05.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Lázeň na mlatě / Bad auf der Tenne, Das
pá 19.05.1944; pá 19.05.1944 (uváděno pá 19.05.1944–čt 01.06.1944), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Láska mezi umělci / Künstlerliebe
pá 19.05.1944; so 20.05.1944 (uváděno pá 19.05.1944–po 22.05.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Tanec s císařovnou; Tanec s císařem / Tanz mit dem Kaiser
pá 19.05.1944; pá 19.05.1944 (uváděno pá 19.05.1944–po 22.05.1944), Stadion; Dukla – Falešná milenka / Falsche Geliebte, Die
út 23.05.1944; út 23.05.1944 (uváděno út 23.05.1944–čt 25.05.1944), Stadion; Dukla – Požár na hranicích / Grenzfeuer
pá 26.05.1944; pá 26.05.1944 (uváděno pá 26.05.1944–ne 28.05.1944), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – S vyloučením veřejnosti / Unter Ausschluss der Öffentlichkeit
čt 01.06.1944; pá 02.06.1944 (uváděno čt 01.06.1944–pá 02.06.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Ženy pro zlaté údolí / Frauen für Golden Hill
čt 01.06.1944; čt 01.06.1944 (uváděno pá 02.06.1944–čt 08.06.1944), Kapitol; Elite Kino – Neviditelná pouta / Unsichtbare Ketten
pá 02.06.1944; pá 02.06.1944; čt 01.06.1944 (uváděno pá 02.06.1944–čt 08.06.1944), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Černá ovce / Schwarze Schaf, Das
pá 02.06.1944; pá 02.06.1944 (uváděno pá 02.06.1944–čt 08.06.1944), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Děti na zakázku / Kinder auf Bestellung
pá 02.06.1944; pá 02.06.1944 (uváděno pá 02.06.1944–čt 08.06.1944), Stadion; Dukla – Bouřlivák / Wildvogel
so 03.06.1944 (uváděno so 03.06.1944−?), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Králova milenka / Geliebte des Königs, Die
út 06.06.1944; út 06.06.1944 (uváděno út 06.06.1944–čt 08.06.1944), Besední dům; Adria; Besední dům; Adria; Jadran – Šenkýřka U bílého koníčka; Šenkýřka U Bílého koníčka / Wirtin zum weissen Röss
čt 08.06.1944; čt 08.06.1944; pá 09.06.1944 (uváděno čt 08.06.1944−?), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – 12 minut po dvanácté / 12 Minuten nach 12
pá 09.06.1944; čt 08.06.1944 (uváděno pá 09.06.1944–čt 15.06.1944), Central; Ufa-Central; Zentral; Centrální kino; The Empire Bio Co.; Úderka – Nebezpečné jaro / Gefährlicher Frühling
pá 09.06.1944; ne 11.06.1944 (uváděno pá 09.06.1944–čt 15.06.1944), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Nesmrtelné melodie / Unsterbliche Melodien
pá 09.06.1944; ne 11.06.1944 (uváděno pá 09.06.1944–čt 15.06.1944), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Třikrát rozvedena / Dreimal Geschieden
pá 09.06.1944; ne 11.06.1944; pá 09.06.1944 (uváděno pá 09.06.1944–po 12.06.1944), Stadion; Dukla – Proměna Alexe Roschera / Unheimliche Wandlung des Alex Roscher, Die; Unheimliche Wandlung des Alexander Roscher, Die
pá 09.06.1944; ne 11.06.1944; pá 09.06.1944 (uváděno pá 09.06.1944–po 12.06.1944), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Nebezpečné jaro / Gefährlicher Frühling
pá 09.06.1944 (uváděno pá 09.06.1944−?), Avia; Slovan; Kino Avia – Žlutá vlajka / Gelbe Flagge, Die
pá 09.06.1944 (uváděno pá 09.06.1944−?), Zora; Zora Hussowitz – Nemluvme o lásce!; Nemluvme o lásce / Wer spricht denn von Liebe
pá 09.06.1944; ne 11.06.1944; pá 09.06.1944 (uváděno pá 09.06.1944–po 12.06.1944), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Proměna Alexe Roschera / Unheimliche Wandlung des Alex Roscher, Die; Unheimliche Wandlung des Alexander Roscher, Die
pá 09.06.1944 (uváděno pá 09.06.1944−?), Kino Varieté; Bajkal; Radio; Radost – Falešná milenka / Falsche Geliebte, Die
pá 09.06.1944 (uváděno pá 09.06.1944−?), Jas; Jas Hussowitz; Bio Jas – Prosím, pane profesore / Bitte, Herr Professor
so 10.06.1944 (uváděno so 10.06.1944–út 13.06.1944), Atlantik; Vlast – Noc v Benátkách / Nacht in Venedig, Eine
so 10.06.1944 (uváděno so 10.06.1944−?), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Tenkrát...; Tenkrát / Damals
út 13.06.1944; út 13.06.1944 (uváděno út 13.06.1944–čt 15.06.1944), Stadion; Dukla – Panenství / Jungfernschaft
út 13.06.1944; út 13.06.1944 (uváděno út 13.06.1944–pá 16.06.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Malá a velká láska / Kleine und die große Liebe, Die; Kleine und die grosse Liebe, Die
út 13.06.1944; út 13.06.1944 (uváděno út 13.06.1944–čt 15.06.1944), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Škola lásky / Liebesschule; Schule der Liebe
út 13.06.1944 (uváděno ?−st 14.06.1944), Avia; Slovan; Kino Avia – Dědečkem proti své vůli
út 13.06.1944 (uváděno ?−út 13.06.1944), Zora; Zora Hussowitz – Iluse / Illusion
út 13.06.1944 (uváděno ?−čt 15.06.1944), Kino Varieté; Bajkal; Radio; Radost – Jeho nejlepší role / Seine Beste Rolle
út 13.06.1944 (uváděno ?−st 14.06.1944), Jas; Jas Hussowitz; Bio Jas – Ostrov démonů
út 13.06.1944 (uváděno ?−st 14.06.1944), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Svatba na Medvědím dvoře; Svatba na medvědím dvoře / Hochzeit auf Bärenhof
st 14.06.1944 (uváděno st 14.06.1944–čt 15.06.1944), Zora; Zora Hussowitz – Sklepnice Anna / Kellnerin Anna, Die
pá 07.07.1944; ne 09.07.1944; pá 07.07.1944 (uváděno pá 07.07.1944–čt 13.07.1944), Kapitol; Elite Kino – Korunovaná láska / Gekrönte Liebe
pá 14.07.1944; ne 16.07.1944 (uváděno pá 14.07.1944–čt 27.07.1944), Kapitol; Elite Kino – Kouzelné housle / Zaubergeige, Die
pá 23.10.1942; pá 23.10.1942 (uváděno pá 23.10.1942–čt 12.11.1942), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Městečko na dlani / Gotteshand
pá 18.12.1942; pá 18.12.1942; čt 17.12.1942 (uváděno pá 18.12.1942–st 23.12.1942), Ufa - Kapitol – Ve víru vášní / Mädchen in Rot; Mädchen in Not
út 22.12.1942; út 22.12.1942; út 22.12.1942; pá 01.01.1943; po 04.01.1943 (uváděno pá 25.12.1942–čt 07.01.1943), Ufa - Kapitol – Měj mne rád / Hab´ mich lieb
pá 15.11.1940; pá 15.11.1940 (uváděno pá 15.11.1940–čt 21.11.1940), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Tajemství džungle / Dschungelgeheimnisse; Dschungel - Geheimnisse
pá 14.01.1944; so 15.01.1944; pá 14.01.1944 (uváděno pá 14.01.1944; so 15.01.1944–po 17.01.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Policejní komisař Eyck; Komisař Eyck; Kriminální komisař Eyck / Krim.-Kom. Eyck; Kriminalkomissar Eyk
po 08.06.1942; ne 07.06.1942; so 06.06.1942 (uváděno červen 1942–čt 11.06.1942), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Artur a Leontýna / Arthur und Leontine
pá 28.07.1944; pá 28.07.1944 (uváděno pá 28.07.1944−?), Kapitol; Elite Kino – Lehká kavalerie / Leichte Kavallerie
pá 11.08.1944; ne 27.08.1944, Kapitol; Elite Kino – Majorátní pán / Majoratsherr, Der
út 25.03.1930; út 25.03.1930; út 01.04.1930; pá 04.04.1930; st 09.04.1930; út 25.03.1930 (uváděno út 25.03.1930; po 24.03.1930–čt 10.04.1930), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Tonka Šibenice / Galgentoni, Die/ Galgen-Toni
pá 15.05.1942; pá 15.05.1942 (uváděno pá 15.05.1942–čt 21.05.1942; pá 22.05.1942), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Mezi Hamburkem a Haiti; Mezi Hamburgem a Haiti / Zwischen Hamburg und Haiti
pá 08.07.1927 (uváděno pá 08.07.1927–po 11.07.1927), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Zločin na předměstí
pá 22.01.1932; pá 22.01.1932 (uváděno pá 22.01.1932–po 25.01.1932), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Meluka, růže marakese; Meluka - růže Marakeše; Meluka - Růže Marakeše / Meluka, die Rose von Marakesch; Fox-Tonwochenschau; Ton-Grotesken
út 28.03.1944; ne 26.03.1944 (uváděno út 28.03.1944–čt 27.04.1944), Scala; Moskva; Bio Dopz – Tak hrával šraml / Schrammeln
pá 28.02.1947 (uváděno pá 28.02.1947–čt 06.03.1947), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Dobrodruh
pá 30.05.1947 (uváděno pá 30.05.1947–čt 12.06.1947), Kapitol; Elite Kino – Varuj
 
nahoru
 
 
 
 
 
© 2011 Ústav filmu a audiovizuální kultury na Filozofické fakultě, Masarykova Univerzita, Brno