Filmové Brno
Dokumentace dějin uvadění filmů a diváckých preferencí v Brne v letech 1918-1945

 
 







 
Publikum
mládeži přístupno
 
Program
pá 16.09.1921; pá 16.09.1921; pá 16.09.1921; pá 16.09.1921; pá 16.09.1921; so 17.09.1921; út 20.09.1921; st 21.09.1921; čt 22.09.1921; pá 23.09.1921 (uváděno pá 16.09.1921–čt 22.09.1921), Kino Republika – Cabiria II. / Cabiria II.
st 07.09.1921; so 10.09.1921; pá 09.09.1921; pá 09.09.1921; st 07.09.1921; pá 09.09.1921; pá 09.09.1921; so 10.09.1921; po 12.09.1921; út 13.09.1921; st 14.09.1921; čt 15.09.1921 (uváděno pá 09.09.1921–čt 15.09.1921), Kino Republika – Cabiria I. / Cabiria I.
pá 22.04.1921 (uváděno pá 22.04.1921–po 25.04.1921), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Východ a západ Ameriky; Západ a východ Ameriky; Západ a východ; 2dílná americká veselohra
út 07.06.1921 (uváděno út 07.06.1921–čt 09.06.1921), Excelsior – Cisterna smrti
pá 12.08.1921 (uváděno pá 12.08.1921–po 15.08.1921), Moravia – 20.000 mil pod mořem; 20.000 mil. pod mořem
so 20.08.1921; ne 21.08.1921; so 20.08.1921; pá 19.08.1921 (uváděno so 20.08.1921–ne 21.08.1921), Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky – Macocha
pá 19.08.1921; so 20.08.1921; po 22.08.1921 (uváděno pá 19.08.1921–po 22.08.1921), Moravia – Vítězný silák
pá 18.01.1924; so 19.01.1924; ne 20.01.1924; so 19.01.1924; so 19.01.1924 (uváděno pá 18.01.1924–po 21.01.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Robin Zbojník
po 01.01.1923; po 01.01.1923 (uváděno pá 29.12.1922–po 01.01.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Uličník
pá 02.02.1923 (uváděno pá 02.02.1923–čt 08.02.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – My Boy (Můj chlapeček)
út 26.02.1924; čt 28.02.1924 (uváděno út 26.02.1924–čt 28.02.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Ve jménu zákona (Zločin dr. Hooda); Ve jménu zákona (Zločin dra Hooda); Chov aligátorů
pá 09.02.1923 (uváděno pá 09.02.1923–út 13.02.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Po dvaceti letech I; Tři mušketýři
st 14.02.1923 (uváděno st 14.02.1923–so 17.02.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Po dvaceti letech II; Tři mušketýři
ne 18.02.1923 (uváděno ne 18.02.1923–st 21.02.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Po dvaceti letech III; Tři mušketýři
čt 22.02.1923 (uváděno čt 22.02.1923–ne 25.02.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Po dvaceti letech IV; Tři mušketýři; Ministr dr. Rašín
po 26.02.1923 (uváděno po 26.02.1923–čt 01.03.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Po dvaceti letech V; Tři mušketýři; Ministr dr. Rašín
pá 16.03.1923 (uváděno pá 16.03.1923–út 20.03.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Petr Veliký; Napříš Indií
pá 06.04.1923 (uváděno pá 06.04.1923–po 09.04.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Zajatec na Zendě
pá 13.04.1923 (uváděno pá 13.04.1923–po 16.04.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Nanuk, člověk primitivní; Divoká Afrika
pá 04.01.1924 (uváděno pá 04.01.1924–po 07.01.1924), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Přešťastný mužíček
pá 11.05.1923 (uváděno pá 11.05.1923–čt 17.05.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Veselí kamarádi; Byt bez odstupného; Tutenkhamen v Brně
so 12.01.1924 (uváděno so 12.01.1924–ne 13.01.1924), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Po dvaceti letech I.
út 05.06.1923 (uváděno út 05.06.1923–čt 07.06.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Děvče se zlatým srdcem
pá 20.01.1922; so 21.01.1922; ne 22.01.1922 (uváděno pá 20.01.1922; so 21.01.1922; ne 22.01.1922–po 23.01.1922; út 24.01.1922), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Vládce šelem / Herr der Bestien, Der
pá 29.06.1923 (uváděno pá 29.06.1923–po 02.07.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Čestný muž
út 03.07.1923 (uváděno út 03.07.1923–čt 05.07.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Trampoty dobrého strážníka číslo 666; Larry kulisákem, čili Bláznivé varieté
pá 13.07.1923 (uváděno pá 13.07.1923–po 16.07.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Šaty dělají ženskou
út 17.07.1923 (uváděno út 17.07.1923–čt 19.07.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Brownie chodí do školy; Pan Bačkora; Náš zázračný kůň
út 24.07.1923 (uváděno út 24.07.1923–čt 26.07.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Zlodějíček; Chlupaté království
út 21.08.1923 (uváděno út 21.08.1923–čt 23.08.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Hrabě Monte Cristo I
pá 24.08.1923 (uváděno pá 24.08.1923–po 27.08.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Hrabě Monte Cristo II
st 29.08.1923 (uváděno út 28.08.1923–čt 30.08.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Hrabě Monte Cristo
út 18.09.1923 (uváděno út 18.09.1923–čt 20.09.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Chaplin ve varieté; Chaplin bankovním sluhou; Zorro - Mstitel; Zorro, mstitel; Zorro, muž a kavalír; Zorro mstitel / Zorro, der Rächer
pá 05.10.1923 (uváděno pá 05.10.1923–čt 11.10.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Robin zbojník (Robin Hood) / Robin Hood
út 06.11.1923 (uváděno út 06.11.1923–čt 08.11.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Strašidlo o půlnoci!; Billy West agentem
út 09.10.1923 (uváděno pá 09.11.1923–po 12.11.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Na vlastní pěst
út 20.11.1923 (uváděno út 20.11.1923–čt 22.11.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Lampářova schovanka (The lamplighter); Lampářova schovanka / Gerty
pá 23.11.1923 (uváděno pá 23.11.1923–po 26.11.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – On si namlouvá atd.; On si namlouvá / Er will
pá 21.12.1923 (uváděno pá 21.12.1923–čt 27.12.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Moje zlatá matička
pá 03.11.1922; pá 03.11.1922; so 04.11.1922 (uváděno pá 03.11.1922–čt 09.11.1922), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Tři mušketýři II.
út 11.03.1924 (uváděno út 11.03.1924–čt 13.03.1924), Excelsior – Kid
pá 02.02.1923 (uváděno pá 02.02.1923–po 05.02.1923), Orania; Urania – Bílá poušť
pá 02.02.1923 (uváděno pá 02.02.1923–po 05.02.1923), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Služkou proti své vůli; Chaplin má solo
pá 09.02.1923 (uváděno pá 09.02.1923–po 12.02.1923), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Orkán / ORGAN
pá 11.04.1924 (uváděno pá 11.04.1924–po 14.04.1924), Orania; Urania – Fatty blázní po ženění
pá 16.05.1924 (uváděno pá 16.05.1924–po 19.05.1924), Orania; Urania – Dobrodružství v říši faraonů; Dobrodružství v zemi faraonů / Abenteuer im Lande Pharaons
út 27.02.1923 (uváděno út 27.02.1923–čt 01.03.1923), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Dollarová princeznička
út 06.03.1923 (uváděno út 06.03.1923–čt 08.03.1923), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Zachraňte Haničku; Lyžařství v bavorských horách; Hafan-ničema
pá 09.03.1923 (uváděno pá 09.03.1923–po 12.03.1923), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Zmírající město / Tragödie Wiens, Die (Halfsche der nachkriegs Zeit)
pá 17.02.1922; pá 17.02.1922; so 18.02.1922 (uváděno pá 17.02.1922; so 18.02.1922–po 20.02.1922; st 22.02.1922), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Poslední Mohykán / letzte Mohikaner, Der
so 31.03.1923 (uváděno so 31.03.1923–po 02.04.1923), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Černý krasavec
so 31.03.1923; so 31.03.1923 (uváděno so 31.03.1923–po 02.04.1923), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Kanárek / Douglas Fairbanks. Der Kanarienvogel.
út 07.03.1922; út 07.03.1922; st 08.03.1922 (uváděno út 07.03.1922; st 08.03.1922–čt 09.03.1922; pá 10.03.1922), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Abeceda lásky / A B C der Liebe, Das; veselohra s Totem
pá 17.03.1922; so 18.03.1922 (uváděno pá 17.03.1922; so 18.03.1922–po 20.03.1922; út 21.03.1922), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Uličnice; Charlie na kolečkách
pá 28.04.1922 (uváděno ne 30.04.1922–po 01.05.1922), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Zorro - Mstitel; Zorro, mstitel; Zorro, muž a kavalír; Zorro mstitel / Zorro, der Rächer
pá 28.04.1922 (uváděno pá 28.04.1922–so 29.04.1922), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Hrdina smutné postavy; Rytíř smutné postavy
pá 12.05.1922; ne 14.05.1922 (uváděno pá 12.05.1922; ne 14.05.1922–po 15.05.1922; út 16.05.1922), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Za maminkou...; Za maminkou
pá 20.04.1923 (uváděno pá 20.04.1923–po 23.04.1923), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Staré hnízdo
pá 20.04.1923 (uváděno pá 20.04.1923–čt 26.04.1923), Kino Republika – Rasmussenova poslení výprava k severní točně!; Mezinárodní závody lyžařů v Krkonoších v únoru 1923
pá 27.04.1923 (uváděno pá 27.04.1923–po 30.04.1923), Kino Republika – Zkáza Jerusalema
čt 26.06.1924; pá 27.06.1924 (uváděno pá 27.06.1924–po 30.06.1924), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Slavné uvítání presidenta Masaryka v Brně 21. a 23. tm.; Příjezd a uvítání p. presidenta Masaryka v Bnrě; Příjezd a uvítání pana presidenta Masaryka v Brně 21. a 22. června; výjevy ze vzpomínkového sletu sokolského na rok 1914; Patt a Pattachon, zprostředkovatelé sňatků; Pat a Patachon jako prostředkovatelé sňatků; Patt a Patachon sprostředkovatelé sňatku / Patt und Pattachon als Heiratsvermittler
so 09.06.1923 (uváděno pá 08.06.1923–po 11.06.1923), Kino Republika – Co s tolika miliony? / Zu viel Milionen.
pá 15.08.1924 (uváděno pá 15.08.1924–po 18.08.1924), Orania; Urania – Má holčička
út 19.08.1924 (uváděno út 19.08.1924–čt 21.08.1924), Orania; Urania – Tajuplný poklad; veselohra s Fattym
pá 08.09.1922; ne 10.09.1922 (uváděno pá 08.09.1922; so 09.09.1922–út 12.09.1922), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Jeho Veličenstvo Faierbanks; Jeho Veličenstvo Fairbanks; Jeho Veličenstvo pan Fairbanks
út 26.09.1922; út 26.09.1922 (uváděno út 26.09.1922–čt 28.09.1922), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Chaplin a Patty; Chaplin a Fatty
pá 20.10.1922; pá 20.10.1922; so 21.10.1922 (uváděno pá 20.10.1922–čt 26.10.1922), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Malý lord / kleine Lord, Der
pá 27.10.1922; pá 27.10.1922; so 28.10.1922 (uváděno pá 27.10.1922–čt 02.11.1922), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Tři mušketýři I.
út 17.10.1922 (uváděno út 17.10.1922–čt 19.10.1922), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Fairbanks blázní; Fairbanks baví každého
pá 29.12.1922; pá 29.12.1922 (uváděno pá 29.12.1922–po 01.01.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Uličník
pá 10.11.1922 (uváděno pá 10.11.1922–po 13.11.1922), Orania; Urania – Sirotek Ginetta I.
út 14.11.1922 (uváděno út 14.11.1922–pá 17.11.1922), Orania; Urania – Sirotek Ginetta II.
pá 10.11.1922; pá 10.11.1922; so 11.11.1922 (uváděno pá 10.11.1922–čt 16.11.1922), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Klouček; The Kid / KID
pá 17.11.1922 (uváděno pá 17.11.1922–po 20.11.1922), Kino Republika – Prodaná nevěsta
pá 24.11.1922 (uváděno pá 24.11.1922–po 27.11.1922), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Chaplin odhadcem v zastavárně; Maharadžův miláček I; Nejmilejší žena Maharadžova; Maharadžův miláček I, II
ne 24.12.1922; čt 28.12.1922 (uváděno ne 24.12.1922–po 25.12.1922; pá 29.12.1922), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Dcera Napoleonova; Chaplin falešným hrabětem
st 06.05.1925 (uváděno st 06.05.1925–pá 08.05.1925), Vitagraf; Illusion; Elektra; Vitagraph; Květen – Hotel u tří opic
st 13.05.1925; út 12.05.1925 (uváděno st 13.05.1925; út 12.05.1925–pá 15.05.1925; čt 14.05.1925), Vitagraf; Illusion; Elektra; Vitagraph; Květen – Cirkusáček / Zirkuskind
pá 31.08.1923 (uváděno pá 31.08.1923–září 1923), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Stříbrná záplava
pá 31.08.1923 (uváděno so 01.09.1923–ne 02.09.1923), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Bílá poušť
pá 07.09.1923 (uváděno pá 07.09.1923–čt 13.09.1923), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Kovárna života
so 06.10.1923 (uváděno so 06.10.1923–ne 07.10.1923), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Zajatec na Zendě
so 13.10.1923 (uváděno so 13.10.1923–ne 14.10.1923), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Uličník
út 16.10.1923 (uváděno út 16.10.1923–čt 18.10.1923), Orania; Urania – Večer Mermeidek
so 13.02.1926 (uváděno so 13.02.1926–út 16.02.1926), Vitagraf; Illusion; Elektra; Vitagraph; Květen – Kapitán Blood / Kapitän Blood
út 24.02.1925; út 24.02.1925; út 24.02.1925 (uváděno po 23.02.1925; út 24.02.1925–čt 26.02.1925), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Radiový sňatek; Radiový ženich / Radiohochzeit; Radio-Heirat, Die
st 04.03.1925; út 03.03.1925 (uváděno st 04.03.1925; út 03.03.1925–pá 06.03.1925; čt 05.03.1925), Vitagraf; Illusion; Elektra; Vitagraph; Květen – Kamarádi / Kameraden; Wohnung ohne Abfertigung
so 14.03.1925; pá 13.03.1925; pá 13.03.1925 (uváděno so 14.03.1925–út 17.03.1925), Orania; Urania – Brno se směje!; Celé Brno se směje / Ganz Brünn lacht
so 25.04.1925; pá 24.04.1925 (uváděno so 25.04.1925–út 28.04.1925), Vitagraf; Illusion; Elektra; Vitagraph; Květen – Hrabě z Essexu / Graf von Essex, Der
st 29.04.1925; út 28.04.1925 (uváděno st 29.04.1925–pá 01.05.1925), Orania; Urania – Hottentot / Hottentot, Der
so 16.05.1925; pá 15.05.1925 (uváděno so 16.05.1925; pá 15.05.1925–út 19.05.1925; po 18.05.1925), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Poslední Mohykán / letzte Mohikaner, Der
st 03.06.1925; út 02.06.1925 (uváděno st 03.06.1925; út 02.06.1925–pá 05.06.1925), Elite (Elitní kino) – Choť guvernérova; Žena guvernérova; Veřejný skandál (Žena guvernérova.) / Frau des Gouverneurs, Die; Ihre Hoheit
so 20.06.1925; pá 19.06.1925 (uváděno so 20.06.1925; pá 19.06.1925–út 23.06.1925; po 22.06.1925), Bio Universum; Bio Metro; Morava – U lidožroutů jižních moří / Bei den Menschenfressern der Südsee; Kid
so 17.01.1925; pá 16.01.1925; st 14.01.1925; pá 16.01.1925 (uváděno so 17.01.1925; pá 16.01.1925–pá 23.01.1925; čt 22.01.1925), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Doktor Jack; Dr. Jack, zázračný lékař / Dr. Jack; Doktor Jack; Dr. Jack, der Wunderarzt
so 21.02.1925; pá 20.02.1925; pá 20.02.1925 (uváděno so 21.02.1925; pá 20.02.1925–út 24.02.1925; po 23.02.1925), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Hoch z Flander / Boy von Flandern, Der
út 09.09.1924; čt 11.09.1924 (uváděno út 09.09.1924–čt 11.09.1924), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Láska není špás / Liebe ist kein Spass, Die.
pá 19.09.1924; pá 19.09.1924 (uváděno pá 19.09.1924–čt 25.09.1924), Kino Republika – Patt a Patachon, děvčata pro všechno / Patt und Pattachon, Mädchen für alles
pá 26.09.1924; pá 26.09.1924 (uváděno pá 26.09.1924–ne 28.09.1924), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Malajská krčma aneb Zločin na lodi / Malayische Dschonke
út 30.09.1924 (uváděno út 30.09.1924–út 02.10.1923), Orania; Urania – Veselý večírek
út 14.10.1924 (uváděno út 14.10.1924−?), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Indiánské děvče
út 21.10.1924 (uváděno út 21.10.1924–čt 23.10.1924), Orania; Urania – Nevěsta z Australie / australische Braut, Die; Patt und Pattachon im Film Die Braut von Australien; Nehrej - neprohraješ!
pá 24.10.1924; ne 26.10.1924; út 28.10.1924; pá 31.10.1924; pá 31.10.1924; čt 23.10.1924 (uváděno pá 24.10.1924–čt 30.10.1924), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Zloděj z Bagdadu I. / Dieb von Bagdad I., Der; Zloděj z Bagdadu II. / Dieb von Bagdad II., Der
út 28.10.1924 (uváděno út 28.10.1924–čt 30.10.1924), Orania; Urania – Bouřlivák
út 11.11.1924 (uváděno út 11.11.1924–čt 13.11.1924), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Bouřlivák aneb Moderní mušketýr
pá 14.11.1924; pá 14.11.1924 (uváděno pá 14.11.1924–po 17.11.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Děvče a tři staří blázni (Three wise Fools) / Ein Mädchen und drei alte Narren.
pá 14.11.1924; pá 14.11.1924 (uváděno so 15.11.1924–ne 16.11.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Napříč Divočinou africkou s puškou a přijímacím aparátem
út 09.12.1924 (uváděno út 09.12.1924–čt 11.12.1924), Orania; Urania – Fairbanksovo sanatorium
pá 30.05.1924; so 31.05.1924; pá 30.05.1924 (uváděno pá 30.05.1924–čt 05.06.1924), Kino Republika – Patt a Pattachon, zprostředkovatelé sňatků; Pat a Patachon jako prostředkovatelé sňatků; Patt a Patachon sprostředkovatelé sňatku / Patt und Pattachon als Heiratsvermittler; Pařížský módní žurnál č. 5
čt 09.10.1924; pá 10.10.1924 (uváděno pá 10.10.1924–čt 16.10.1924), Kino Republika – Malý žebravý muzikant; Když má člověk hlad, naučí se pracovat
pá 02.05.1924 (uváděno pá 02.05.1924–po 05.05.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Richard Lví srdce
pá 13.06.1924; pá 13.06.1924 (uváděno pá 13.06.1924–po 16.06.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Třetí poplach / Dritter Alarm
út 16.09.1924 (uváděno út 16.09.1924–čt 18.09.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Poplach o půlnoci
pá 02.01.1931; pá 02.01.1931; pá 02.01.1931 (uváděno čt 25.12.1930–po 12.01.1931), Scala; Moskva; Bio Dopz – Fidlovačka; Fidlovačka aneb: žádný hněv a žádná rvačka
čt 19.02.1931; čt 19.02.1931; čt 19.02.1931 (uváděno čt 19.02.1931–so 21.02.1931), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Na lovu tygrů v Indii
ne 22.02.1931 (uváděno so 21.02.1931−?), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Na lovu tygrů v Indii
pá 12.06.1931 (uváděno pá 12.06.1931−?), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Afrika mluví
pá 26.06.1931; pá 26.06.1931; pá 26.06.1931 (uváděno pá 26.06.1931–čt 02.07.1931), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Jeho výsost poroučí; Její výsost poroučí
st 23.12.1931; po 21.12.1931 (uváděno st 23.12.1931; po 21.12.1931–st 23.12.1931), Scala; Moskva; Bio Dopz – Letecká eskadra
pá 28.04.1933; pá 28.04.1933 (uváděno pá 28.04.1933–čt 04.05.1933), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Dobrodružství z Engadinu; Dobrodružství v Engadinu
so 27.05.1933; so 27.05.1933 (uváděno so 27.05.1933−?), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Velká cesta
pá 20.10.1933; pá 20.10.1933 (uváděno pá 20.10.1933–čt 26.10.1933), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – 12 křesel
út 07.11.1933; út 07.11.1933 (uváděno út 07.11.1933–út 07.11.1933), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Zorro - Mstitel; Zorro, mstitel; Zorro, muž a kavalír; Zorro mstitel / Zorro, der Rächer
út 14.11.1933; út 14.11.1933 (uváděno út 14.11.1933–út 14.11.1933), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Don Q. Zorrův syn; Don Q; Don Qu Zorrův syn; Don Q (Zorrův syn); Don Qui / Don Q. Zorros Sohn
so 07.04.1928; so 07.04.1928; út 17.04.1928 (uváděno so 07.04.1928–čt 19.04.1928), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Cirkus
út 01.05.1928 (uváděno út 01.05.1928–po 07.05.1928), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Má nejlepší dívenka / Mein liebstes Mädchen
st 05.04.1922 (uváděno st 05.04.1922–ne 09.04.1922; po 10.04.1922), Moravia – Dvě pařížská děvčátka I. / zwei Mädchen von Paris I., Die.
st 03.01.1940; st 03.01.1940 (uváděno st 03.01.1940–čt 11.01.1940), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Eva tropí hlouposti / Eva macht Dummheiten
st 09.03.1938 (uváděno st 09.03.1938–čt 10.03.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Divoký náklad
út 22.03.1938 (uváděno út 22.03.1938–pá 25.03.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Cesta přez Německo
pá 02.02.1940; pá 02.02.1940 (uváděno pá 02.02.1940–st 14.02.1940; čt 15.02.1940), Scala; Moskva; Bio Dopz – D III 88 / D III 88; Paramount zvukový týdeník / Paramount tönende Wochenschau
pá 24.02.1928; pá 02.03.1928 (uváděno pá 24.02.1928–st 29.02.1928; čt 08.03.1928), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Král králů
so 28.02.1925; pá 27.02.1925 (uváděno so 28.02.1925–út 03.03.1925), Orania; Urania – Matičko, neplač! / Mütterchen weine nicht.
pá 04.03.1938; pá 04.03.1938 (uváděno pá 04.03.1938–čt 10.03.1938), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Lízin let do nebe / Liesas Flug in den Himmel; Líza Irovská
st 17.01.1940; út 16.01.1940 (uváděno út 16.01.1940–čt 18.01.1940), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Tři děvčátka pokračují / Drei Mädels wachsen auf
út 13.02.1940; út 13.02.1940 (uváděno út 13.02.1940–st 14.02.1940), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Nejmenší povstalec / Kleinste Rebell, Der
pá 18.05.1928; pá 18.05.1928 (uváděno pá 18.05.1928–po 21.05.1928), Kino Republika – Don Quichote de la Mancha
st 30.05.1928; út 29.05.1928 (uváděno út 29.05.1928–čt 31.05.1928), Kino Republika – Syd Chaplin a opice
út 15.05.1934 (uváděno út 15.05.1934–čt 17.05.1934), Kino Dornych; Edison; Viktoria – S kamerou nad zemí a pod mořem
pá 04.05.1934 (uváděno pá 04.05.1934–so 05.05.1934), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Cesta kolem světa za 80 dní
st 21.02.1934; čt 22.02.1934 (uváděno st 21.02.1934–čt 22.02.1934), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Trosečníci z Wingu; Trosečníci z Wikingu
st 23.05.1934 (uváděno st 23.05.1934–čt 24.05.1934), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Píseň šla světem
út 20.02.1934 (uváděno út 20.02.1934–pá 23.02.1934), Scala; Moskva; Bio Dopz – Bílý svět
pá 14.06.1935 (uváděno pá 14.06.1935−?), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Za ranních červánků
pá 01.06.1934 (uváděno pá 01.06.1934–čt 07.06.1934), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Se Zanem Greyem do říše mořských nestvůr
pá 15.03.1940; pá 15.03.1940 (uváděno pá 15.03.1940–ne 17.03.1940), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Tarzan a zelená bohyně; Tarzan a Zelená bohyně / Tarzan und die grüne Göttin
po 25.06.1934 (uváděno po 25.06.1934–čt 28.06.1934), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Modré světlo / Blaue Licht, Das
pá 29.03.1940; pá 29.03.1940 (uváděno pá 29.03.1940–ne 31.03.1940), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Andy Hardy, hrdina Západu; 2 Kilmovs, The
út 16.04.1940; út 16.04.1940 (uváděno út 16.04.1940–po 29.04.1940), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Její první láska / Ihre erste Liebe
pá 22.02.1935 (uváděno pá 22.02.1935–čt 28.02.1935), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Tatranská romance - FIS. závod v Tatrách; Tatranská romance
st 01.06.1938 (uváděno st 01.06.1938; út 31.05.1938–čt 02.06.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Velká revue grotesek
pá 03.06.1938 (uváděno pá 03.06.1938–út 07.06.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Tři bengálští jezdci; 3 bengal. jezdci
ne 01.01.1939 (uváděno ?−čt 19.01.1939), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Zborov
út 14.06.1938 (uváděno út 14.06.1938–čt 16.06.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Lov a léčka
pá 11.07.1941 (uváděno pá 11.07.1941–ne 13.07.1941), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Kouzlo divočiny / Wildnis stirbt, Die
út 14.06.1938 (uváděno út 14.06.1938–čt 16.06.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Lov a léčka
pá 17.06.1938 (uváděno pá 17.06.1938–po 20.06.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Tři děvčátka kolem Schuberta
út 07.01.1941 (uváděno út 07.01.1941–čt 09.01.1941), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Ohnivé léto / Lodernder Sommer
čt 17.03.1932; út 15.03.1932 (uváděno út 15.03.1932–čt 17.03.1932), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Himačal - trůn bohů / Himatschal - Thron der Götter; Himatschal, der Thron der Götter; Wildtiere in der Natur
út 29.07.1941 (uváděno pá 01.08.1941–čt 07.08.1941), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Slepí pasažéři / Blinde Passagiere; Pat und Patachon. Blinde Passagiere
út 05.08.1941 (uváděno út 05.08.1941–čt 07.08.1941), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Pád Kartága / Fall Karthagos, Der
út 12.08.1941 (uváděno út 12.08.1941–pá 15.08.1941; st 13.08.1941), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Hudba pro Tebe; Hudba pro Tebe! / Musik für Dich
pá 15.08.1941 (uváděno pá 15.08.1941–čt 21.08.1941), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Vdavky Nanynky Kulichovy; Vdavky Nanynky Kulichové / Brautschau der Naninka Kulich, Die
so 16.08.1941 (uváděno so 16.08.1941–ne 17.08.1941; po 18.08.1941), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Tvé srdce je mé / Dir gehört mein Herz
pá 16.01.1942 (uváděno pá 16.01.1942–čt 29.01.1942), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Pantáta Bezoušek / Gevatter Bezouschek
st 05.06.1929; út 04.06.1929 (uváděno st 05.06.1929; út 04.06.1929–pá 14.06.1929; čt 13.06.1929), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Hrdinská cesta Krasina a Malygina k záchraně Nobilovy výpravy; Hrdinská cesta ledoborce
út 04.06.1929 (uváděno út 04.06.1929–čt 13.06.1929), Central; Ufa-Central; Zentral; Centrální kino; The Empire Bio Co.; Úderka – Hrdinská cesta Krasina a Malygina k záchraně Nobilovy výpravy; Hrdinská cesta ledoborce
út 09.07.1929 (uváděno út 09.07.1929–čt 11.07.1929), Central; Ufa-Central; Zentral; Centrální kino; The Empire Bio Co.; Úderka – Lyžemi přes Zugspitze
čt 28.08.1941 (uváděno čt 28.08.1941–so 30.08.1941; pá 29.08.1941), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Královský valčík / Königswalzer
pá 16.01.1942; pá 16.01.1942 (uváděno pá 16.01.1942–čt 12.02.1942), Scala; Moskva; Bio Dopz – Modrý závoj / Blaue Schleier, Der
pá 23.01.1942; pá 23.01.1942 (uváděno pá 23.01.1942–čt 29.01.1942), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Hrdina jedné noci / Held einer Nacht, Der
pá 20.02.1942; pá 20.02.1942 (uváděno pá 20.02.1942–čt 05.03.1942), Ufa - Kapitol – Pilot bez bázně a hany / Quax, der Bruchpilot
pá 20.02.1942; pá 20.02.1942 (uváděno pá 20.02.1942–po 02.03.1942), Scala; Moskva; Bio Dopz – Miláčkové štěstěny / Sonntagskinder
pá 30.09.1938 (uváděno pá 30.09.1938−?), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Námořní kadeti
út 04.10.1938 (uváděno út 04.10.1938–pá 07.10.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – David Coperfield
pá 05.08.1932 (uváděno pá 05.08.1932–so 06.08.1932), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Achtung Australien! Achtung Asien!
pá 12.08.1932 (uváděno pá 12.08.1932–po 15.08.1932), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Fidlovačka / Fidlovačka
so 20.08.1932 (uváděno so 20.08.1932–čt 25.08.1932), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Bílé opojení / Weisse Rausch, Der; Fox-Tonwoche; Ton-Groteske
pá 06.03.1942; so 07.03.1942 (uváděno pá 06.03.1942–čt 12.03.1942), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Tajuplný hrad; Neviditelný hrad; Pat a Patachon: Tajuplný hrad / Geheimnisvolle Burg, Die. (Pat und Pattachon)
pá 13.03.1942; pá 13.03.1942 (uváděno pá 13.03.1942–po 16.03.1942), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Bismarck / Bismarck
pá 20.03.1942 (uváděno pá 20.03.1942–po 23.03.1942), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Holka nebo kluk
út 20.12.1938 (uváděno ?−čt 22.12.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Svatý Antonín Paduánský / hl. Antonius von Padua, Der
st 28.12.1938 (uváděno ?−st 28.12.1983), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Naši furianti
čt 29.12.1938 (uváděno čt 29.12.1938–pá 30.12.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Venkovský lékař
út 31.03.1942; út 31.03.1942; po 30.03.1942 (uváděno út 31.03.1942–čt 09.04.1942), Ufa - Kapitol – Dva ve velkém městě / Zwei in einer grossen Stadt
út 31.03.1942 (uváděno út 31.03.1942–čt 02.04.1942), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Hříchy mládí / Sünden der Jugend
čt 02.04.1942; út 07.04.1942; čt 02.04.1942; út 31.03.1942 (uváděno čt 02.04.1942–po 20.04.1942), Scala; Moskva; Bio Dopz – Veliký král; Velký král / Grosse König, Der
pá 03.04.1942; út 07.04.1942 (uváděno so 04.04.1942–po 13.04.1942), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Pražský flamendr / Flamender, Der; Prager Flamänder, Der
čt 06.01.1938 (uváděno čt 06.01.1938–ne 09.01.1938; po 10.01.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – S letadlem do afrického pralesa BABOONA
pá 10.04.1942; pá 10.04.1942 (uváděno pá 10.04.1942–čt 16.04.1942), Ufa - Kapitol – Muž, o kterém se mluví / Mann, von dem man spricht, Der
pá 10.04.1942; pá 10.04.1942 (uváděno pá 10.04.1942–čt 16.04.1942), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Hrdinové z Jaguaru / Helden vom Jaguar, Die
pá 21.01.1938 (uváděno pá 21.01.1938–pá 28.01.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Karel Hynek Mácha
pá 04.02.1938 (uváděno pá 04.02.1938–so 05.02.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Jižní Afrika; Největší zoo světa
po 07.02.1938 (uváděno ?−po 07.02.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Mléčná dráha
st 09.02.1938 (uváděno st 09.02.1938–pá 11.02.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Radostné mládí; Píseň černé země
pá 17.04.1942; pá 17.04.1942 (uváděno pá 17.04.1942–ne 19.04.1942; po 20.04.1942), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Bojová eskadra Lützow / Kampfgeschwader Lützow; Lustgeschwader Lützow
so 12.02.1938 (uváděno so 12.02.1938–po 14.02.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Tři bengálští jezdci; 3 bengal. jezdci
út 15.02.1938 (uváděno út 15.02.1938–st 16.02.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Zvířata v zajetí
čt 17.02.1938 (uváděno čt 17.02.1938–pá 18.02.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Dánsko; Norsko
út 22.02.1938 (uváděno út 22.02.1938–čt 24.02.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Velká mysterie. Vatikán
so 19.03.1938 (uváděno so 19.03.1938–po 21.03.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Mexiko
st 30.03.1938 (uváděno st 30.03.1938–pá 01.04.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Sequola
út 18.02.1936 (uváděno út 18.02.1936–čt 27.02.1936), Scala; Moskva; Bio Dopz – Vdavky Nanynky Kulichovy; Vdavky Nanynky Kulichové / Brautschau der Naninka Kulich, Die
pá 14.02.1936 (uváděno pá 14.02.1936–ne 23.02.1936; po 24.02.1936), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Divoká kočka / Wildkatze, Die
út 26.04.1938 (uváděno út 26.04.1938–pá 29.04.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Divoká kočka / Wildkatze, Die
čt 12.05.1938 (uváděno čt 12.05.1938–pá 13.05.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Sirotkův sen
út 17.05.1938 (uváděno út 17.05.1938–st 18.05.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Casta Diva / Casta Diva (Bezaubernde Augen)
čt 19.05.1938 (uváděno čt 19.05.1938–pá 20.05.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Na pokraji Sahary
út 24.05.1938 (uváděno út 24.05.1938–st 25.05.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Poslední slovo techniky
pá 27.05.1938 (uváděno ?−pá 27.05.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Nesmrtelná píseň
st 08.06.1938 (uváděno st 08.06.1938–pá 10.06.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Žebravý student
út 21.06.1938 (uváděno út 21.06.1938–st 22.06.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Pes milionářem
čt 23.06.1938 (uváděno čt 23.06.1938–pá 24.06.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Velký a malý svět
so 25.06.1938 (uváděno so 25.06.1938–po 27.06.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Sherlok Holmes
út 21.04.1942 (uváděno po 20.04.1942; út 21.04.1942–čt 23.04.1942), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Pro hrst rýže; Pro hrst rýže, boj proti džungli a živlům / Um eine handvoll Reis
pá 24.04.1942; pá 24.04.1942 (uváděno pá 24.04.1942–čt 07.05.1942), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Robinson / Robinson, Ein
so 03.09.1938, Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Slepý pasažéř
pá 27.03.1936 (uváděno pá 27.03.1936–čt 02.04.1936), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Ve stínu Padišaha; Ve stínu padišaha / Durch die Wüste
so 13.09.1941; pá 12.09.1941 (uváděno so 13.09.1941; pá 12.09.1941–ne 14.09.1941; po 15.09.1941), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Horká krev / Heißes Blut; Heisses Blut
út 11.10.1938 (uváděno ?−pá 14.10.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Žiji svůj život
út 18.10.1938 (uváděno út 18.10.1938–st 19.10.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Píseň lásky
st 16.11.1938 (uváděno st 16.11.1938–čt 17.11.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Ve stínu Padišaha; Ve stínu padišaha / Durch die Wüste
út 23.09.1941; čt 25.09.1941 (uváděno čt 25.09.1941–po 20.10.1941), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Tetička / Gespenstertante, Die
pá 08.05.1942; pá 08.05.1942 (uváděno pá 08.05.1942–čt 14.05.1942), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Katakomby / Katakomben
pá 17.04.1936 (uváděno pá 17.04.1936–čt 23.04.1936), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Vdavky Nanynky Kulichovy; Vdavky Nanynky Kulichové / Brautschau der Naninka Kulich, Die
čt 25.09.1941 (uváděno čt 25.09.1941–pá 26.09.1941), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Život je krásný / Leben ist schön, Das
st 20.05.1942; pá 22.05.1942; čt 21.05.1942 (uváděno pá 22.05.1942–út 02.06.1942; st 03.06.1942), Scala; Moskva; Bio Dopz – Alcazar / Alcazar
pá 01.05.1936; so 02.05.1936 (uváděno pá 01.05.1936; pá 01.05.1936; so 02.05.1936–čt 21.05.1936), Scala; Moskva; Bio Dopz – Charlie Chaplin; Chaplin
pá 01.05.1936 (uváděno pá 01.05.1936–čt 07.05.1936), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Sequoia (50%)
pá 03.10.1941 (uváděno pá 03.10.1941–po 13.10.1941), Ufa - Kapitol – Štuky / Stukas
pá 29.05.1942; pá 29.05.1942 (uváděno pá 29.05.1942–čt 04.06.1942), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Nezbedník / Schabernack
út 02.06.1942; čt 04.06.1942; út 02.06.1942; po 01.06.1942 (uváděno út 02.06.1942; čt 04.06.1942–po 15.06.1942), Ufa - Kapitol – Směj se, paňáco; Směj se, paňáco!; Směj se paňáco. / Vorbestraft
čt 06.01.1938; čt 06.01.1938 (uváděno čt 06.01.1938–čt 13.01.1938), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Velká iluse / Grosse Illusion, Die; Fox-Tonwochenschau
st 03.06.1942; čt 04.06.1942; čt 04.06.1942 (uváděno st 03.06.1942; čt 04.06.1942–čt 18.06.1942), Scala; Moskva; Bio Dopz – Noc v Benátkách / Nacht in Venedig, Eine
so 01.01.1944; so 01.01.1944; pá 31.12.1943 (uváděno pá 31.12.1943–po 03.01.1944), Stadion; Dukla – Horká krev / Heißes Blut; Heisses Blut
čt 03.02.1938; čt 03.02.1938 (uváděno čt 03.02.1938–út 15.02.1938; po 14.02.1938), Bio Universum; Bio Metro; Morava – 100 mužů a 1 dívka; Sto mužů a jedna dívka; 100 mužů a jedna dívka / 100 Männer um ein Mädel; Aktualita - Tschech. Tonbildschau
út 12.01.1943 (uváděno út 12.01.1943–čt 14.01.1943), Stadion; Dukla – Nápadníci slečny Kristy / Die 3 um Christine
pá 25.02.1938; pá 25.02.1938 (uváděno pá 25.02.1938–čt 03.03.1938; st 02.03.1938), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – 100 mužů a 1 dívka; Sto mužů a jedna dívka; 100 mužů a jedna dívka / 100 Männer um ein Mädel; Aktualita - Tschech. Tonbildschau
pá 14.01.1944; pá 14.01.1944 (uváděno pá 14.01.1944–pá 21.01.1944), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas
pá 07.01.1944; pá 07.01.1944 (uváděno pá 07.01.1944–čt 13.01.1944), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas
pá 21.01.1944; pá 21.01.1944; pá 21.01.1944 (uváděno pá 21.01.1944–čt 27.01.1944), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas
út 25.01.1944; út 25.01.1944 (uváděno út 25.01.1944–čt 27.01.1944), Stadion; Dukla – Pantáta Bezoušek / Gevatter Bezouschek
út 25.01.1944 (uváděno ?−čt 27.01.1944), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Klapzubova jednáctka; Klapzubova XI. / Klapzubas Elf
út 07.07.1942; út 07.07.1942; po 06.07.1942 (uváděno út 07.07.1942–po 13.07.1942), Ufa - Kapitol – Hudba pro Tebe; Hudba pro Tebe! / Musik für Dich
pá 04.02.1944; pá 04.02.1944 (uváděno pá 04.02.1944–čt 10.02.1944), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas
pá 10.07.1942; pá 10.07.1942 (uváděno pá 10.07.1942–čt 16.07.1942), Scala; Moskva; Bio Dopz – Cirkus Saran / Zirkus Saran
pá 18.02.1944; pá 18.02.1944; pá 18.02.1944 (uváděno pá 18.02.1944–čt 24.02.1944; po 21.02.1944), Central; Ufa-Central; Zentral; Centrální kino; The Empire Bio Co.; Úderka – Plameny pouště / Wildnis (Das letzte Paradies)
út 22.02.1944; út 22.02.1944 (uváděno út 22.02.1944–čt 24.02.1944), Central; Ufa-Central; Zentral; Centrální kino; The Empire Bio Co.; Úderka – Gasparone; Gasparone, veselý dobrodruh / Gasparone; Gesparone, der lustige Abenteurer
čt 23.07.1942; pá 24.07.1942; pá 24.07.1942; čt 23.07.1942 (uváděno pá 24.07.1942–po 27.07.1942), Scala; Moskva; Bio Dopz – Afrika volá / Mit Büchse u. Lasso durch Afrika; In Freiheit gesetzt
pá 25.02.1944; pá 25.02.1944 (uváděno pá 25.02.1944–po 28.02.1944), Stadion; Dukla – Náhodné setkání / Reisebekanntschaft
pá 25.02.1944 (uváděno pá 25.02.1944−?), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Gabriela / Gabrielle
pá 31.07.1942; pá 31.07.1942 (uváděno pá 31.07.1942–čt 06.08.1942), Central; Ufa-Central; Zentral; Centrální kino; The Empire Bio Co.; Úderka – Hudba pro Tebe; Hudba pro Tebe! / Musik für Dich
pá 03.03.1944 (uváděno pá 03.03.1944–čt 09.03.1944), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Cirkus Renz / Zirkus Renz
pá 07.02.1941 (uváděno pá 07.02.1941–pá 07.02.1941), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Řeka / Junge Liebe
pá 17.03.1944; pá 17.03.1944 (uváděno pá 17.03.1944–čt 23.03.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Cirkus Renz / Zirkus Renz
út 28.03.1944; út 28.03.1944 (uváděno út 28.03.1944–čt 30.03.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Nezbedník / Schabernack
pá 21.08.1942; pá 21.08.1942 (uváděno pá 21.08.1942–ne 23.08.1942; po 24.08.1942), Central; Ufa-Central; Zentral; Centrální kino; The Empire Bio Co.; Úderka – Jarní bouře / Gewitter im Mai
pá 09.10.1936 (uváděno pá 09.10.1936–čt 15.10.1936), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Dobrodinec chudých psů (Ulička v ráji); Ulička v ráji
út 04.04.1944; út 04.04.1944 (uváděno út 04.04.1944–čt 06.04.1944), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Princezna Sissy / Prinzessin Sissy
pá 07.04.1944; pá 07.04.1944 (uváděno pá 07.04.1944–čt 13.04.1944), Stadion; Dukla – U pěti veverek / Zu den fünf Eichhörnchen
ne 07.01.1945, Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Aktuality a kulturní filmy
ne 07.01.1945, Bio Universum; Bio Metro; Morava – Paklíč / Dietrich, Der
ne 07.01.1945, Orania; Urania – Paní Kačka zasahuje
ne 07.01.1945, Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Madla zpívá Evropě / Madla singt für Europa; dětské představení
pá 05.07.1940; pá 05.07.1940 (uváděno pá 05.07.1940–čt 11.07.1940), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Dívka v modrém / Mädchen in Blau, Das
ne 07.01.1945, Kino Dornych; Edison; Viktoria – Madla zpívá Evropě / Madla singt für Europa
so 15.04.1944; so 15.04.1944 (uváděno so 15.04.1944–po 17.04.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Svatba na rozkaz / Hochzeit auf Befehl
so 15.04.1944; pá 14.04.1944 (uváděno so 15.04.1944; pá 14.04.1944–po 17.04.1944), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Džungle volá / Dschungel ruft, Der
út 18.04.1944; út 18.04.1944 (uváděno út 18.04.1944–čt 20.04.1944), Stadion; Dukla – Alcazar / Alcazar
út 18.04.1944; út 18.04.1944 (uváděno út 18.04.1944–čt 20.04.1944), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Tetička / Gespenstertante, Die
st 10.01.1945, Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Aktuality a kulturní filmy
st 10.01.1945, Bio Universum; Bio Metro; Morava – Paklíč / Dietrich, Der
st 10.01.1945, Starobrněnské kino; Loyal; Starobrněnské kino; Grand; Meteor; Meteor (Staré Brno); Svoboda – Sedm let neštěstí
st 10.01.1945, Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky – Vlastní silou / Seniorchef, Der
st 10.01.1945, Zora; Zora Hussowitz – Přijdu hned / Ich komme gleich
út 25.04.1944; út 25.04.1944 (uváděno út 25.04.1944–čt 27.04.1944), Stadion; Dukla – Nekonečná touha / Sehnsucht ohne Ende
pá 05.05.1944; pá 05.05.1944 (uváděno pá 05.05.1944–po 08.05.1944), Besední dům; Adria; Besední dům; Adria; Jadran – Trojka z mravů; 3 z mravů / Sitten ungenügend
so 06.05.1944; so 06.05.1944 (uváděno so 06.05.1944–ne 07.05.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Romance / Romanze
pá 12.05.1944; pá 12.05.1944 (uváděno pá 12.05.1944–po 15.05.1944), Besední dům; Adria; Besední dům; Adria; Jadran – Romance / Romanze
út 16.05.1944; út 16.05.1944 (uváděno út 16.05.1944–čt 18.05.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Příklady táhnou / Beispiele Ziehen; Beispiele ziehen an
st 10.01.1945, Atlantik; Vlast – Plameny pouště / Wildnis (Das letzte Paradies)
st 10.01.1945, Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Katakomby / Katakomben
st 10.01.1945, Grand – Karel a já / Karl und Ich
út 23.01.1945, Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Aktuality a kulturní filmy
út 23.01.1945, Zora; Zora Hussowitz – Žid Süss / Jud Süß
út 23.01.1945, Grand – Probuzené mládí / Reifende Mädchen
pá 26.05.1944; pá 26.05.1944 (uváděno pá 26.05.1944–ne 28.05.1944), Besední dům; Adria; Besední dům; Adria; Jadran – Cirkus Renz / Zirkus Renz
so 27.05.1944; so 27.05.1944 (uváděno so 27.05.1944–ne 28.05.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Gasparone; Gasparone, veselý dobrodruh / Gasparone; Gesparone, der lustige Abenteurer
út 30.05.1944; út 30.05.1944 (uváděno út 30.05.1944–čt 01.06.1944), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Plameny pouště / Wildnis (Das letzte Paradies)
út 06.06.1944; út 06.06.1944 (uváděno út 06.06.1944–čt 08.06.1944), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Pantáta Bezoušek / Gevatter Bezouschek
pá 16.06.1944; ne 18.06.1944 (uváděno pá 16.06.1944–ne 22.06.1941), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Hotel Modrá hvězda; Hotel Modrá Hvězda / Hotel Blauer Stern
pá 16.06.1944; ne 18.06.1944 (uváděno pá 16.06.1944–čt 22.06.1944), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Klabzubova XI. / Klabzuba XI, Die
pá 16.06.1944; ne 18.06.1944 (uváděno pá 16.06.1944–čt 22.06.1944), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Valentin Dobrotivý / Geld fällt vom Himmel; Valentin der Gütige
pá 23.06.1944; ne 25.06.1944; pá 23.06.1944 (uváděno pá 23.06.1944–po 26.06.1944), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Praví kamarádi / Soldaten - Kameraden
pá 30.06.1944; ne 02.07.1944; pá 30.06.1944 (uváděno pá 30.06.1944–po 03.07.1944), Stadion; Dukla – Svátek věřitelů / Feiertag der Gläubiger
pá 22.07.1938; pá 22.07.1938 (uváděno pá 22.07.1938–po 25.07.1938), Excelsior – Jarčin profesor / Irenes Professor; Jarčas Professor; Neueste Wochenschau
pá 07.07.1944; ne 09.07.1944 (uváděno pá 07.07.1944–čt 13.07.1944), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Dětský lékař Dr. Engel / Kinderarzt Dr. Engel
pá 12.08.1938; pá 12.08.1938 (uváděno pá 12.08.1938–čt 18.08.1938), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Stateční kapitáni / Tapfere Kapitäne, Die
pá 07.07.1944; ne 09.07.1944; pá 07.07.1944 (uváděno pá 07.07.1944–po 10.07.1944), Stadion; Dukla – Kouzelná svatební noc / Romantische Brautfahrt
so 08.07.1944; ne 09.07.1944 (uváděno so 08.07.1944−?), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Pandur Trenk / Trenk der Pandur
út 11.07.1944; út 11.07.1944 (uváděno út 11.07.1944–čt 13.07.1944), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Klabzubova XI. / Klabzuba XI, Die
pá 11.09.1942; pá 11.09.1942; st 09.09.1942 (uváděno pá 11.09.1942–čt 24.09.1942), Ufa - Kapitol – Rembrandt / Rembrandt
čt 13.07.1944 (uváděno čt 13.07.1944–pá 14.07.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Píseň Vídně; Píseň Wienu / Fiakerlied
pá 14.07.1944; ne 16.07.1944; pá 14.07.1944 (uváděno pá 14.07.1944–čt 20.07.1944), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Muži nestárnou / Männer altern nicht
út 18.07.1944; út 18.07.1944 (uváděno út 18.07.1944–st 19.07.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Probuzené mládí / Reifende Mädchen
pá 28.07.1944; ne 30.07.1944; pá 28.07.1944 (uváděno pá 28.07.1944–po 31.07.1944), Besední dům; Adria; Besední dům; Adria; Jadran – Vězeň ze Santa Cruz / Gefangene von Santa Cruz, Der
pá 28.07.1944 (uváděno pá 28.07.1944−?), Kino Varieté; Bajkal; Radio; Radost – Karel a já / Karl und Ich
pá 28.07.1944 (uváděno pá 28.07.1944−?), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Praví kamarádi / Soldaten - Kameraden
so 29.07.1944 (uváděno so 29.07.1944−?), Atlantik; Vlast – U pěti veverek / Zu den fünf Eichhörnchen
út 01.08.1944 (uváděno ?−čt 03.08.1944), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Slečna matinka. "Pařížanka"; Slečna matinka / Fräulein Mama
út 01.08.1944 (uváděno út 01.08.1944−?), Atlantik; Vlast – U pěti veverek / Zu den fünf Eichhörnchen
pá 04.08.1944 (uváděno pá 04.08.1944−?), Avia; Slovan; Kino Avia – Tetička / Gespenstertante, Die
út 08.08.1944; ne 06.08.1944; po 07.08.1944 (uváděno út 08.08.1944–čt 10.08.1944), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Pandur Trenk / Trenk der Pandur
út 08.08.1944 (uváděno ?−st 09.08.1944), Avia; Slovan; Kino Avia – Scampolo / Fräulein Frechdachs
čt 10.08.1944 (uváděno čt 10.08.1944–pá 11.08.1944), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Směj se, paňáco; Směj se, paňáco!; Směj se paňáco. / Vorbestraft
pá 11.08.1944; pá 11.08.1944; pá 11.08.1944 (uváděno pá 11.08.1944–čt 17.08.1944), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Premiéra Butterfly / Premiere der Butterfly
pá 11.08.1944; pá 11.08.1944 (uváděno pá 11.08.1944–čt 17.08.1944), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Dobře situovaný pán / Gut situierter Herr, Ein; Gutsituierter Herr, Ein
so 12.08.1944 (uváděno so 12.08.1944−?), Avia; Slovan; Kino Avia – Lidé - zvířata - sensace; Lidé, zvířata, sensace; Lidé, zvířata, sensace ... / Menschen, Tieren und Sensationen.; Menschen, Tiere, Sensationen
so 12.08.1944 (uváděno so 12.08.1944−?), Atlantik; Vlast – Ryba na suchu / Fisch am Trockenen, Der
út 15.08.1944; út 15.08.1944 (uváděno út 15.08.1944–čt 17.08.1944), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Valentin Dobrotivý / Geld fällt vom Himmel; Valentin der Gütige
út 15.08.1944 (uváděno ?−čt 17.08.1944), Zora; Zora Hussowitz – Svatba na rozkaz / Hochzeit auf Befehl
čt 17.08.1944 (uváděno čt 17.08.1944–pá 18.08.1944), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Konečná stanice / Endstation
pá 18.08.1944; ne 20.08.1944; pá 18.08.1944 (uváděno pá 18.08.1944–čt 24.08.1944), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Ideál septimy / Ideal der Septima, Das
so 26.09.1942 (uváděno pá 25.09.1942–po 28.09.1942), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Přítelkyně pana ministra / Freundin des Herrn Ministers, Die
pá 18.08.1944 (uváděno pá 18.08.1944–čt 24.08.1944), Kino Varieté; Bajkal; Radio; Radost – In flagranti / In flagranti
pá 18.08.1944 (uváděno pá 18.08.1944−?), Jas; Jas Hussowitz; Bio Jas – Cesta do hlubin študákovy duše / Weg in die Tiefen der Studentenseele, Der
so 19.08.1944 (uváděno so 19.08.1944−?), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Velká přehrada / Grosse Talsperre, Die; Talsperre, Die
so 19.08.1944 (uváděno so 19.08.1944−?), Atlantik; Vlast – Když staré srdce omládne / Altes Herz wird wieder jung
út 22.08.1944 (uváděno ?−čt 24.08.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Vězeň ze Santa Cruz / Gefangene von Santa Cruz, Der
út 22.08.1944 (uváděno ?−čt 24.08.1944), Zora; Zora Hussowitz – Studujeme za školou / Wir studieren hinter der Schule
pá 25.08.1944 (uváděno pá 25.08.1944−?), Jas; Jas Hussowitz; Bio Jas – Hrdinové ledových moří / Kolonie Eismeer
út 29.08.1944, Kino Dornych; Edison; Viktoria – Jan Cimbura / Hans Cimbura
čt 31.08.1944 (uváděno čt 31.08.1944−?), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Hotel Modrá hvězda; Hotel Modrá Hvězda / Hotel Blauer Stern
čt 31.08.1944 (uváděno čt 31.08.1944−?), Atlantik; Vlast – Hrdinný kapitán Korkoran
pá 02.10.1942 (uváděno pá 02.10.1942–po 12.10.1942), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Valentin Dobrotivý / Geld fällt vom Himmel; Valentin der Gütige
st 07.10.1942; čt 08.10.1942; st 07.10.1942; st 07.10.1942 (uváděno pá 09.10.1942–čt 22.10.1942), Scala; Moskva; Bio Dopz – Ryba na suchu / Fisch am Trockenen, Der
pá 02.08.1940; pá 02.08.1940 (uváděno pá 02.08.1940–čt 08.08.1940), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Tanec kolem světa / Wir tanzen um die Welt
pá 16.10.1942; pá 16.10.1942 (uváděno pá 16.10.1942–ne 18.10.1942; po 19.10.1942), Central; Ufa-Central; Zentral; Centrální kino; The Empire Bio Co.; Úderka – Tajná akta W. B. 1 / Geheimakte W. B. 1; Geheimakte W. B. I.
pá 16.10.1942; pá 16.10.1942 (uváděno pá 16.10.1942–čt 22.10.1942), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Dnes večer u mne; Dnes večer u mne! / Heute abend bei mir!
pá 16.10.1942 (uváděno pá 16.10.1942–čt 22.10.1942), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Alcazar / Alcazar
pá 23.10.1942 (uváděno pá 23.10.1942–po 02.11.1942), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Host do domu / Lustige Verwandschaft
út 15.12.1936 (uváděno út 15.12.1936; út 15.12.1936–ne 20.12.1936; po 21.12.1936), Scala; Moskva; Bio Dopz – Malý lord
ne 08.06.1930; st 11.06.1930; st 11.06.1930 (uváděno ne 08.06.1930–po 16.06.1930), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Rudý gentleman / rote Gentleman, Der; Nové módy / Neue Moden
čt 29.10.1942 (uváděno pá 30.10.1942–čt 05.11.1942), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Německý týdeník / Deutsche Wochenschau, Die; Pestrý rej / Bunter Reigen, Ein; Aktualita / Aktualita; Létající plody / Fliegende Früchte; Hongkong / Hongkong
pá 30.10.1942; pá 30.10.1942; čt 29.10.1942 (uváděno pá 30.10.1942–po 09.11.1942), Ufa - Kapitol – Divadlo na frontě / Fronttheater
pá 30.10.1942 (uváděno pá 30.10.1942–ne 01.11.1942; po 02.11.1942), Stadion; Dukla – Světlo jeho očí / Licht seiner Augen, Das; Du bist mein Augenlicht
út 03.11.1942 (uváděno út 03.11.1942–čt 05.11.1942), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Ponorky na západ; Ponorky hrozí / U-Boote westwärts
st 01.03.1939 (uváděno st 01.03.1939–ne 05.03.1939), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Boj o Himalaje
st 01.03.1939 (uváděno st 01.03.1939–pá 03.03.1939), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Neporažená armáda
pá 06.11.1942; so 07.11.1942; čt 05.11.1942 (uváděno pá 06.11.1942–čt 12.11.1942), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Parky z galantní doby; Párky z galantní doby / Würste aus galanter Zeit; Lustgarten aus galanter Zeit; Tajemství mechu / Mooswunder; Na školní plachetnici / Segelschulschiff; Aktualita / Aktualita; Německý týdeník / Deutsche Wochenschau, Die
pá 06.11.1942; pá 06.11.1942 (uváděno pá 06.11.1942–čt 12.11.1942), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Blaavand hlásí bouři / Blaavand meldet Sturm
út 10.11.1942; út 10.11.1942 (uváděno út 10.11.1942–čt 12.11.1942), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Král cirkusu / Zirkuskönig, Der
pá 28.11.1941 (uváděno pá 28.11.1941–ne 30.11.1941), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Umlčené rty
út 07.03.1939 (uváděno út 07.03.1939–čt 09.03.1939), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Nová revue grotesek / Neue Grotesken-Revue
st 02.12.1942; čt 03.12.1942; pá 04.12.1942; pá 04.12.1942 (uváděno pá 04.12.1942–st 16.12.1942), Scala; Moskva; Bio Dopz – Přijdu hned / Ich komme gleich
pá 04.12.1942; so 05.12.1942; pá 04.12.1942 (uváděno pá 04.12.1942–čt 10.12.1942), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Německý týdeník / Deutsche Wochenschau, Die; S kamerou pod vodou / Pirsch unter Wasser; Aktualita / Aktualita; Trestanec číslo 3. / Sträfling Nr. 3; Rychlé čluny / Schnellboote
pá 04.12.1942; pá 04.12.1942 (uváděno pá 04.12.1942–čt 10.12.1942), Bio Universum; Bio Metro; Morava – La Paloma / Paloma, La
pá 04.12.1942; so 05.12.1942 (uváděno pá 04.12.1942; so 05.12.1942–po 07.12.1942), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Dnes večer u mne; Dnes večer u mne! / Heute abend bei mir!
pá 11.12.1942; so 12.12.1942; pá 11.12.1942 (uváděno pá 11.12.1942–čt 17.12.1942), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Německý týdeník / Deutsche Wochenschau, Die; Pohádková nádhera mořského dna / Farbenprächt auf dem Meeresgründe; Aktualita / Aktualita; Film pro potírání rakoviny / Volkskrankheit Krebs; Na strmých skalách / An steilen Wänden
pá 18.12.1942; pá 18.12.1942; pá 18.12.1942 (uváděno pá 18.12.1942–čt 24.12.1942), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Německý týdeník / Deutsche Wochenschau, Die; Život na okraji Sahary / Volksleben am Rande der Sahara; Aktualita / Aktualita; Kamarád pes / Kamerad Hund; Mladá Evropa / Junges Europa
čt 24.12.1942; pá 25.12.1942 (uváděno pá 25.12.1942; pá 25.12.1942–čt 31.12.1942), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Trojka z mravů; 3 z mravů / Sitten ungenügend
út 01.10.1940; út 01.10.1940 (uváděno út 01.10.1940–čt 03.10.1940), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Eva tropí hlouposti / Eva macht Dummheiten
pá 27.09.1940; pá 27.09.1940 (uváděno pá 27.09.1940–ne 29.09.1940), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Na stopě / Auf der Spur
čt 24.12.1942; čt 24.12.1942; po 28.12.1942 (uváděno pá 25.12.1942–st 30.12.1942), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Německý týdeník / Deutsche Wochenschau, Die; Noční útulek / Im Nachtasyl; Aktualita / Aktualita; Rytmus / Rhytmus; Přísun / Nachschub
so 21.09.1940; so 21.09.1940 (uváděno so 21.09.1940–ne 22.09.1940), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Svědectví seržanta Hennessyho / Zeugenschaft des Sergeant Hennessy, Die
út 29.12.1942 (uváděno so 26.12.1942; ne 27.12.1942; po 28.12.1942; út 29.12.1942−?), Stadion; Dukla – Lumpacivagabundus; Lumpaci vagabundus / Lumpacivagabundus
ne 28.12.1930; st 24.12.1930; so 13.12.1930 (uváděno ne 28.12.1930; st 24.12.1930; čt 25.12.1930–po 12.01.1931), Scala; Moskva; Bio Dopz – Fidlovačka / Shusterfest
pá 14.09.1934 (uváděno pá 14.09.1934–so 15.09.1934), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Mazlíček
pá 07.01.1944; pá 07.01.1944; pá 07.01.1944 (uváděno pá 07.01.1944–čt 13.01.1944), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Lazebník sevilský / Barbier von Sevilla, Der
po 15.02.1943, Starobrněnské kino; Loyal; Starobrněnské kino; Grand; Meteor; Meteor (Staré Brno); Svoboda – Slepí pasažéři / Blinde Passagiere; Pat und Patachon. Blinde Passagiere
pá 19.10.1934 (uváděno pá 19.10.1934–pá 02.11.1934), Scala; Moskva; Bio Dopz – Na sv. Kopečku
pá 19.10.1934 (uváděno pá 19.10.1934–so 20.10.1934), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Řeka / Junge Liebe
pá 26.10.1934 (uváděno pá 26.10.1934–pá 02.11.1934), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Hrdinný kapitán Korkoran
út 20.04.1943 (uváděno út 20.04.1943–čt 22.04.1943), Avia; Slovan; Kino Avia – Příklady táhnou / Beispiele Ziehen; Beispiele ziehen an
út 18.01.1944; út 18.01.1944; út 18.01.1944 (uváděno ne 18.01.1948–pá 21.01.1944; čt 20.01.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Radostné prázdniny / Ferienkind, Das; Ferienkind
pá 19.02.1943 (uváděno pá 19.02.1943–po 22.02.1943), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Karel a já / Karl und Ich; Sláva, já jsem táta! / Hurra! Ich bin Papa!
so 22.01.1944; pá 21.01.1944 (uváděno so 22.01.1944; pá 21.01.1944–po 24.01.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Bílý šejk / Weisse Scheik, Der
čt 04.03.1943; pá 12.03.1943 (uváděno pá 05.03.1943–po 15.03.1943), Kapitol; Elite Kino – Mozart / Wen die Götter lieben
út 01.02.1944; út 01.02.1944; út 01.02.1944; st 02.02.1944 (uváděno út 01.02.1944–čt 03.02.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Rembrandt / Rembrandt; Dívčí pensionát / Mädchenpensionat; Mädchen-Pensionat
so 12.02.1944; so 12.02.1944; so 12.02.1944 (uváděno so 12.02.1944–po 14.02.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Podzimní manévry / Herbstmanöver
pá 25.02.1944; pá 25.02.1944; pá 25.02.1944 (uváděno pá 25.02.1944–po 28.02.1944), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Náhodné setkání / Reisebekanntschaft
pá 06.10.1944; pá 06.10.1944 (uváděno pá 06.10.1944–ne 08.10.1944), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Kluci na řece / Knaben am Fluss
pá 12.03.1943 (uváděno pá 12.03.1943–čt 18.03.1943), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Německý týdeník / Deutsche Wochenschau; Kabaret v malém / Miniatur-Kabarett; Aktualita; Haligy / Halligen, Die
pá 30.04.1943 (uváděno pá 30.04.1943–po 03.05.1943), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Rembrandt
pá 07.05.1943 (uváděno pá 07.05.1943−?), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Německý týdeník; Toulky Madridem; Aktualita; Louka v létě; Mezi kamzíky a kozorožci
so 07.10.1944; so 07.10.1944 (uváděno so 07.10.1944–ne 08.10.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Vrcholné číslo / Grosse Nummer, Die
so 07.10.1944 (uváděno so 07.10.1944−?), Atlantik; Vlast – Styxův případ
út 10.10.1944; út 10.10.1944 (uváděno út 10.10.1944–čt 12.10.1944), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Quax, pilot bez bázně a hany; Quax - Pilot bez bázně a hany / Quax, der Bruchpilot
út 10.10.1944, Stadion; Dukla – Kluci na řece / Knaben am Fluss
ne 15.10.1944; so 14.10.1944 (uváděno so 14.10.1944–ne 15.10.1944), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Skleněný most / Gläserne Brücke, Die
pá 14.12.1934 (uváděno pá 14.12.1934–so 15.12.1934), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Na stopě
pá 03.07.1942 (uváděno pá 03.07.1942–po 06.07.1942), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Katakomby / Katakomben
pá 21.07.1944 (uváděno pá 21.07.1944–čt 27.07.1944), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Německý týdeník. / 1. Deutsche Wochenschau; Aktualita.; Kamenné slovo.; Evropa týdeník 70.; Potpourri č. 6.
pá 28.07.1944; pá 28.07.1944 (uváděno pá 28.07.1944–čt 03.08.1944), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Německý týdeník. / 1. Deutsche Wochenschau; Aktualita / Aktualita; Ve skalách a sněhu.; Misterium života. / 4. Mysterium des Lebens; Evropa týdeník čídlo 71.; Ozvěna sportu čís. 6.; Aktualita / Aktualita
pá 20.06.1930; út 01.07.1930; st 02.07.1930; čt 03.07.1930 (uváděno pá 20.06.1930–út 08.07.1930; čt 03.07.1930), Scala; Moskva; Bio Dopz – Bílé stíny / Weiße Schatten
st 23.07.1930; pá 18.07.1930; út 22.07.1930; st 23.07.1930; čt 24.07.1930 (uváděno st 23.07.1930; pá 18.07.1930–st 23.07.1930), Scala; Moskva; Bio Dopz – Květ tropů / Tropenblume
út 29.07.1930 (uváděno út 29.07.1930–čt 31.07.1930), Central; Ufa-Central; Zentral; Centrální kino; The Empire Bio Co.; Úderka – Lucerna / Laterne, Die
pá 11.04.1930; čt 10.04.1930; pá 11.04.1930 (uváděno pá 11.04.1930–pá 18.04.1930; ne 13.04.1930), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Letecká eskadra
so 14.02.1942; so 14.02.1942 (uváděno so 14.02.1942–po 16.02.1942), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Bismarck / Bismarck
pá 08.08.1930 (uváděno pá 08.08.1930–po 11.08.1930), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Orlí hnízdo
út 29.02.1944 (uváděno út 29.02.1944–út 01.02.1944), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Výdělečné ženy / Frauen im Beruf
pá 03.07.1942; pá 03.07.1942 (uváděno pá 03.07.1942–čt 09.07.1942), Scala; Moskva; Bio Dopz – Spor o Beautu; Spor o Beatu / Rätsel um Beate
pá 02.12.1927; čt 01.12.1927; ne 04.12.1927; st 07.12.1927 (uváděno pá 02.12.1927–po 05.12.1927; st 07.12.1927), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – "On" zázračným studentem / "Er", der Sportstudent; Harold Lloyd als Sportstudent
út 18.04.1939 (uváděno út 18.04.1939–st 26.04.1939), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Zlaté mládí / Goldene Jugend
pá 07.08.1942; pá 07.08.1942 (uváděno pá 07.08.1942–čt 13.08.1942), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Kongo-Expres / Kongo - Express
pá 07.08.1942 (uváděno pá 07.08.1942–po 10.08.1942), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Modrý závoj / Blaue Schleier, Der
pá 02.09.1927 (uváděno pá 02.09.1927–čt 08.09.1927), Kino Republika – Záhadný výkřik; Když mrtví mluví
út 06.09.1927; út 06.09.1927 (uváděno út 06.09.1927–čt 08.09.1927), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Jackie, dej si ostříhat vlasy; Malý závodník / Jackie, lass´ dir die Haare schneiden
pá 24.06.1927; pá 24.06.1927; ne 26.06.1927 (uváděno pá 24.06.1927–ne 26.06.1927), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Zorro - Mstitel; Zorro, mstitel; Zorro, muž a kavalír; Zorro mstitel / Zorro, der Rächer
po 27.06.1927; út 28.06.1927 (uváděno po 27.06.1927–čt 30.06.1927), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Don Q. Zorrův syn; Don Q; Don Qu Zorrův syn; Don Q (Zorrův syn); Don Qui / Don Q. Zorros Sohn; Lindbergh, vítěz nad oceánem.; >>Ch. Lindberghův<< let přes oceán.; Chamberlinův sensační přelet přes oceán.; Z New Yorku do Berlína v letadle; Chamberlinův let new York-Berlín.; Chamberlinův let Amerika-Berlín; 128390; Chamberlinův hrdinný přelet přes oceán.; Chamberlin v Praze / 128382
pá 15.01.1943 (uváděno pá 15.01.1943–po 18.01.1943), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Tulák Macoun / Landstreicher Macoun, Der
pá 12.02.1943 (uváděno pá 12.02.1943–po 15.02.1943), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Robinson / Robinson, Ein
so 22.04.1939 (uváděno so 22.04.1939–po 24.04.1939), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Bíly karneval / weiße Karneval, Der
pá 19.02.1943 (uváděno pá 19.02.1943–čt 25.02.1943), Kapitol; Elite Kino – Probuzené mládí / Reifende Mädchen
út 09.03.1943 (uváděno út 09.03.1943–čt 11.03.1943), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Kongo-Express
pá 23.10.1942; pá 23.10.1942 (uváděno pá 23.10.1942–po 26.10.1942), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Veliký král; Velký král / Grosse König, Der
st 18.02.1931 (uváděno st 18.02.1931–pá 20.02.1931), Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky – Rudý gentleman / rote Gentleman, Der
so 04.04.1931; pá 10.04.1931; pá 17.04.1931; so 04.04.1931; st 08.04.1931; so 11.04.1931; so 04.04.1931; pá 24.04.1931; st 29.04.1931 (uváděno so 04.04.1931–čt 30.04.1931), Kapitol; Elite Kino – On a jeho sestra
pá 17.04.1931; pá 17.04.1931; pá 17.04.1931 (uváděno pá 17.04.1931–čt 30.04.1931), Central; Ufa-Central; Zentral; Centrální kino; The Empire Bio Co.; Úderka – Afrika mluví / Afrika spricht
čt 30.04.1931; so 02.05.1931 (uváděno so 02.05.1931–čt 07.05.1931), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Dozněla píseň / Lied ist aus, Das
pá 15.05.1931; pá 15.05.1931; pá 15.05.1931 (uváděno pá 15.05.1931–po 18.05.1931), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Rudý gentleman
pá 12.06.1931; pá 12.06.1931; pá 12.06.1931 (uváděno pá 12.06.1931–út 16.06.1931; po 15.06.1931), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Afrika mluví / Afrika spricht
pá 09.04.1943 (uváděno pá 09.04.1943–čt 15.04.1943), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Velká láska / Grosse Liebe, Die; Aus Liebe
pá 24.07.1931 (uváděno pá 24.07.1931–čt 30.07.1931), Moderna; Bio Moderna; Jalta – On a jeho sestra
čt 24.09.1931; pá 25.09.1931 (uváděno pá 25.09.1931–čt 01.10.1931), Central; Ufa-Central; Zentral; Centrální kino; The Empire Bio Co.; Úderka – Na okraji Sahary / Am Rande der Sahara
út 13.10.1931 (uváděno út 13.10.1931–po 19.10.1931), Excelsior – On a jeho sestra
st 14.10.1931; st 14.10.1931 (uváděno st 14.10.1931–čt 15.10.1931), Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky – Bílé stíny / Weiße Schatten
út 20.10.1931 (uváděno út 20.10.1931–čt 22.10.1931), Excelsior – Na lovu tygrů v Indii; Na lovu lvů a tygrů v Indii / Auf der Tigerjagd in Indien!; Auf Tigerjagd in Indien
pá 23.10.1931; pá 23.10.1931 (uváděno pá 23.10.1931–čt 29.10.1931), Scala; Moskva; Bio Dopz – Karel Havlíček Borovský
pá 30.04.1943 (uváděno pá 30.04.1943–po 03.05.1943), Avia; Slovan; Kino Avia – Advokát chudých / Anwalt der Armen, Der; Advokat der Armen
pá 07.05.1943 (uváděno pá 07.05.1943–po 10.05.1943), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Příklady táhnou / Beispiele Ziehen; Beispiele ziehen an
čt 20.02.1936 (uváděno čt 20.02.1936–pá 28.02.1936; út 03.03.1936), Kapitol; Elite Kino – Sequoia
út 10.11.1931 (uváděno út 10.11.1931–čt 12.11.1931), Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky – Za rodnou hroudu; Za rodnou hroudou
so 04.03.1944 (uváděno so 04.03.1944–st 08.03.1944), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Robinson / Robinson, Ein
čt 09.03.1944 (uváděno čt 09.03.1944–pá 10.03.1944), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Slečna matinka. "Pařížanka"; Slečna matinka / Fräulein Mama
st 01.09.1943 (uváděno st 01.09.1943–čt 02.09.1943), Avia; Slovan; Kino Avia – Tulák Macoun / Landstreicher Macoun, Der
pá 01.05.1936; so 02.05.1936; pá 01.05.1936 (uváděno pá 01.05.1936–čt 07.05.1936), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Naše malá holčička; Naše malé děvčátko / Unser kleines Mädl; Ein Tag im Zirkus; Duer durch Irland; Wochenschau
po 18.10.1943; so 16.10.1943 (uváděno so 16.10.1943–po 18.10.1943), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Neznámý v domě / unheimliche Haus, Das
po 15.11.1943; pá 12.11.1943 (uváděno po 15.11.1943; pá 12.11.1943–ne 21.11.1943; čt 18.11.1943), Zora; Zora Hussowitz – Zlaté dno / Goldener Boden
po 13.12.1943; pá 10.12.1943 (uváděno pá 10.12.1943–po 13.12.1943), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Radostné prázdniny / Ferienkind, Das; Ferienkind
pá 19.02.1932; pá 19.02.1932; pá 19.02.1932 (uváděno pá 19.02.1932–čt 25.02.1932), Kino Republika – Rango
pá 10.02.1933 (uváděno pá 10.02.1933–čt 16.02.1933), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Svantelo; Scampolo; Scampollo / Scampolo
pá 28.08.1936 (uváděno pá 28.08.1936–po 07.09.1936; po 07.09.1936), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Nejmenší povstalec / kleinste Rebell, Der
pá 28.08.1936 (uváděno pá 28.08.1936–po 31.08.1936), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Pouliční zpěváček
út 25.04.1933; út 25.04.1933 (uváděno út 25.04.1933–čt 04.05.1933), Kino Republika – Přivezte je živá; Za dravci malajských džunglí
út 13.10.1936 (uváděno út 13.10.1936–čt 22.10.1936), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Baboona
pá 27.05.1932; út 24.05.1932 (uváděno čt 26.05.1932–čt 09.06.1932), Kapitol; Elite Kino – Ztřeštěný nápad / Ein toller Einfall
pá 03.06.1932 (uváděno pá 03.06.1932–čt 16.06.1932), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Prchající stíny / Fliehende Schatten
po 14.08.1933; so 12.08.1933 (uváděno ?−po 14.08.1933), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Modré světlo / Blaue Licht, Das
st 08.11.1933; st 08.11.1933 (uváděno st 08.11.1933–čt 09.11.1933), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Světla velkoměsta
pá 09.09.1932 (uváděno pá 09.09.1932–čt 15.09.1932), Central; Ufa-Central; Zentral; Centrální kino; The Empire Bio Co.; Úderka – Prchající stíny; 3. Masarykův okruh
st 07.12.1932 (uváděno st 07.12.1932–st 07.12.1932), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Přízeň bohů; Slečna miliardářka
čt 08.12.1932 (uváděno čt 08.12.1932–pá 09.12.1932), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Psohlavci
pá 11.11.1932; pá 11.11.1932 (uváděno pá 11.11.1932–čt 24.11.1932), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Scampolo - uličnice; Scampolo (Uličnice) / Scampolo - Das Gassenmädel
pá 02.12.1932 (uváděno pá 02.12.1932–čt 08.12.1932), Kino Republika – Dassan
pá 28.09.1928; pá 28.09.1928 (uváděno pá 28.09.1928–čt 11.10.1928; po 01.10.1928), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Pod arkickým nebem; Pod arktickým nebem
pá 10.12.1943 (uváděno pá 10.12.1943–prosinec 1943), Scala; Moskva; Bio Dopz – Náhodné setkání / Reisebekanntschaft
pá 21.02.1947 (uváděno pá 21.02.1947−?), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Přísaha
pá 21.02.1947, Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Jeho koníček
pá 07.03.1947 (uváděno pá 07.03.1947–čt 20.03.1947), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Soud národů
pá 07.03.1947 (uváděno pá 07.03.1947–čt 13.03.1947), Kino Varieté; Bajkal; Radio; Radost – Perutě pomsty
pá 06.02.1948 (uváděno ?−čt 12.02.1948), Kapitol; Elite Kino – Ve jménu života
pá 14.03.1947 (uváděno pá 14.03.1947–čt 10.04.1947), Scala; Moskva; Bio Dopz – Uloupená hranice
pá 14.03.1947 (uváděno pá 14.03.1947–čt 20.03.1947), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Pět Sullivanů
út 15.04.1947, Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Kráska a zvíře
pá 18.04.1947 (uváděno pá 18.04.1947–út 22.04.1947), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Večer čekejte přítele
st 23.04.1947 (uváděno st 23.04.1947−?), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Modrý šátek
pá 25.04.1947 (uváděno pá 25.04.1947–pá 02.05.1947), Scala; Moskva; Bio Dopz – Muž s puškou
ne 27.04.1947, Kino Varieté; Bajkal; Radio; Radost – Mstitel
so 03.05.1947 (uváděno ?−čt 15.05.1947), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Sbohem mládí
so 03.05.1947 (uváděno so 03.05.1947–čt 08.05.1947), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Kráska a zvíře
so 03.05.1947 (uváděno so 03.05.1947–čt 08.05.1947), Kino Varieté; Bajkal; Radio; Radost – Lidé dvou světů
pá 09.05.1947 (uváděno pá 09.05.1947–čt 15.05.1947), Kino Varieté; Bajkal; Radio; Radost – Madame Curie
út 13.05.1947 (uváděno ?−čt 15.05.1947), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Pancho se žení
pá 16.05.1947 (uváděno pá 16.05.1947–čt 29.05.1947), Siréna
pá 16.05.1947 (uváděno pá 16.05.1947–čt 22.05.1947), Kino Varieté; Bajkal; Radio; Radost – Dívčí letka
pá 23.05.1947 (uváděno pá 23.05.1947–čt 29.05.1947), Kino Varieté; Bajkal; Radio; Radost – Guadalcanal
pá 23.05.1947 (uváděno pá 23.05.1947–čt 19.06.1947), Scala; Moskva; Bio Dopz – Pán sedmi moří
pá 30.05.1947 (uváděno pá 30.05.1947−?), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Mládí a krása
pá 06.06.1947 (uváděno pá 06.06.1947–čt 12.06.1947), Kino Varieté; Bajkal; Radio; Radost – Sbohem mládí
pá 27.06.1947 (uváděno pá 27.06.1947–čt 17.07.1947), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Farář U sv. Dominika
pá 01.08.1947 (uváděno ?−čt 07.08.1947), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Pilotem proti své vůli
pá 01.08.1947 (uváděno pá 01.08.1947–čt 07.08.1947), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Bílý tesák
pá 22.08.1947 (uváděno pá 22.08.1947−?), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Správné děvče
pá 22.08.1947 (uváděno pá 22.08.1947–čt 28.08.1947), Kino Varieté; Bajkal; Radio; Radost – Farář U sv. Dominika
út 26.08.1947 (uváděno ?−čt 28.08.1947), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Laurel a Hardy na moři
pá 29.08.1947 (uváděno pá 29.08.1947–čt 04.09.1947), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Píseň míru
 
nahoru
 
 
 
 
 
© 2011 Ústav filmu a audiovizuální kultury na Filozofické fakultě, Masarykova Univerzita, Brno