Cinematic Brno
Documentation of movie exhibition history and cinema-goers’ preferences in Brno, 1918-1945

 
 







 
Audience
mládeži přístupno
 
Programme
Fr 16.09.1921; Fr 16.09.1921; Fr 16.09.1921; Fr 16.09.1921; Fr 16.09.1921; Sa 17.09.1921; Tu 20.09.1921; We 21.09.1921; Th 22.09.1921; Fr 23.09.1921 (uváděno Fr 16.09.1921–Th 22.09.1921), Kino Republika – Cabiria II. / Cabiria II.
We 07.09.1921; Sa 10.09.1921; Fr 09.09.1921; Fr 09.09.1921; We 07.09.1921; Fr 09.09.1921; Fr 09.09.1921; Sa 10.09.1921; Mo 12.09.1921; Tu 13.09.1921; We 14.09.1921; Th 15.09.1921 (uváděno Fr 09.09.1921–Th 15.09.1921), Kino Republika – Cabiria I. / Cabiria I.
Fr 22.04.1921 (uváděno Fr 22.04.1921–Mo 25.04.1921), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Východ a západ Ameriky; Západ a východ Ameriky; Západ a východ; 2dílná americká veselohra
Tu 07.06.1921 (uváděno Tu 07.06.1921–Th 09.06.1921), Excelsior – Cisterna smrti
Fr 12.08.1921 (uváděno Fr 12.08.1921–Mo 15.08.1921), Moravia – 20.000 mil pod mořem; 20.000 mil. pod mořem
Sa 20.08.1921; Su 21.08.1921; Sa 20.08.1921; Fr 19.08.1921 (uváděno Sa 20.08.1921–Su 21.08.1921), Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky – Macocha
Fr 19.08.1921; Sa 20.08.1921; Mo 22.08.1921 (uváděno Fr 19.08.1921–Mo 22.08.1921), Moravia – Vítězný silák
Fr 18.01.1924; Sa 19.01.1924; Su 20.01.1924; Sa 19.01.1924; Sa 19.01.1924 (uváděno Fr 18.01.1924–Mo 21.01.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Robin Zbojník
Mo 01.01.1923; Mo 01.01.1923 (uváděno Fr 29.12.1922–Mo 01.01.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Uličník
Fr 02.02.1923 (uváděno Fr 02.02.1923–Th 08.02.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – My Boy (Můj chlapeček)
Tu 26.02.1924; Th 28.02.1924 (uváděno Tu 26.02.1924–Th 28.02.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Ve jménu zákona (Zločin dr. Hooda); Ve jménu zákona (Zločin dra Hooda); Chov aligátorů
Fr 09.02.1923 (uváděno Fr 09.02.1923–Tu 13.02.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Po dvaceti letech I; Tři mušketýři
We 14.02.1923 (uváděno We 14.02.1923–Sa 17.02.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Po dvaceti letech II; Tři mušketýři
Su 18.02.1923 (uváděno Su 18.02.1923–We 21.02.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Po dvaceti letech III; Tři mušketýři
Th 22.02.1923 (uváděno Th 22.02.1923–Su 25.02.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Po dvaceti letech IV; Tři mušketýři; Ministr dr. Rašín
Mo 26.02.1923 (uváděno Mo 26.02.1923–Th 01.03.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Po dvaceti letech V; Tři mušketýři; Ministr dr. Rašín
Fr 16.03.1923 (uváděno Fr 16.03.1923–Tu 20.03.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Petr Veliký; Napříš Indií
Fr 06.04.1923 (uváděno Fr 06.04.1923–Mo 09.04.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Zajatec na Zendě
Fr 13.04.1923 (uváděno Fr 13.04.1923–Mo 16.04.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Nanuk, člověk primitivní; Divoká Afrika
Fr 04.01.1924 (uváděno Fr 04.01.1924–Mo 07.01.1924), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Přešťastný mužíček
Fr 11.05.1923 (uváděno Fr 11.05.1923–Th 17.05.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Veselí kamarádi; Byt bez odstupného; Tutenkhamen v Brně
Sa 12.01.1924 (uváděno Sa 12.01.1924–Su 13.01.1924), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Po dvaceti letech I.
Tu 05.06.1923 (uváděno Tu 05.06.1923–Th 07.06.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Děvče se zlatým srdcem
Fr 20.01.1922; Sa 21.01.1922; Su 22.01.1922 (uváděno Fr 20.01.1922; Sa 21.01.1922; Su 22.01.1922–Mo 23.01.1922; Tu 24.01.1922), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Vládce šelem / Herr der Bestien, Der
Fr 29.06.1923 (uváděno Fr 29.06.1923–Mo 02.07.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Čestný muž
Tu 03.07.1923 (uváděno Tu 03.07.1923–Th 05.07.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Trampoty dobrého strážníka číslo 666; Larry kulisákem, čili Bláznivé varieté
Fr 13.07.1923 (uváděno Fr 13.07.1923–Mo 16.07.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Šaty dělají ženskou
Tu 17.07.1923 (uváděno Tu 17.07.1923–Th 19.07.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Brownie chodí do školy; Pan Bačkora; Náš zázračný kůň
Tu 24.07.1923 (uváděno Tu 24.07.1923–Th 26.07.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Zlodějíček; Chlupaté království
Tu 21.08.1923 (uváděno Tu 21.08.1923–Th 23.08.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Hrabě Monte Cristo I
Fr 24.08.1923 (uváděno Fr 24.08.1923–Mo 27.08.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Hrabě Monte Cristo II
We 29.08.1923 (uváděno Tu 28.08.1923–Th 30.08.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Hrabě Monte Cristo
Tu 18.09.1923 (uváděno Tu 18.09.1923–Th 20.09.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Chaplin ve varieté; Chaplin bankovním sluhou; Zorro - Mstitel; Zorro, mstitel; Zorro, muž a kavalír; Zorro mstitel / Zorro, der Rächer
Fr 05.10.1923 (uváděno Fr 05.10.1923–Th 11.10.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Robin zbojník (Robin Hood) / Robin Hood
Tu 06.11.1923 (uváděno Tu 06.11.1923–Th 08.11.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Strašidlo o půlnoci!; Billy West agentem
Tu 09.10.1923 (uváděno Fr 09.11.1923–Mo 12.11.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Na vlastní pěst
Tu 20.11.1923 (uváděno Tu 20.11.1923–Th 22.11.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Lampářova schovanka (The lamplighter); Lampářova schovanka / Gerty
Fr 23.11.1923 (uváděno Fr 23.11.1923–Mo 26.11.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – On si namlouvá atd.; On si namlouvá / Er will
Fr 21.12.1923 (uváděno Fr 21.12.1923–Th 27.12.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Moje zlatá matička
Fr 03.11.1922; Fr 03.11.1922; Sa 04.11.1922 (uváděno Fr 03.11.1922–Th 09.11.1922), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Tři mušketýři II.
Tu 11.03.1924 (uváděno Tu 11.03.1924–Th 13.03.1924), Excelsior – Kid
Fr 02.02.1923 (uváděno Fr 02.02.1923–Mo 05.02.1923), Orania; Urania – Bílá poušť
Fr 02.02.1923 (uváděno Fr 02.02.1923–Mo 05.02.1923), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Služkou proti své vůli; Chaplin má solo
Fr 09.02.1923 (uváděno Fr 09.02.1923–Mo 12.02.1923), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Orkán / ORGAN
Fr 11.04.1924 (uváděno Fr 11.04.1924–Mo 14.04.1924), Orania; Urania – Fatty blázní po ženění
Fr 16.05.1924 (uváděno Fr 16.05.1924–Mo 19.05.1924), Orania; Urania – Dobrodružství v říši faraonů; Dobrodružství v zemi faraonů / Abenteuer im Lande Pharaons
Tu 27.02.1923 (uváděno Tu 27.02.1923–Th 01.03.1923), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Dollarová princeznička
Tu 06.03.1923 (uváděno Tu 06.03.1923–Th 08.03.1923), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Zachraňte Haničku; Lyžařství v bavorských horách; Hafan-ničema
Fr 09.03.1923 (uváděno Fr 09.03.1923–Mo 12.03.1923), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Zmírající město / Tragödie Wiens, Die (Halfsche der nachkriegs Zeit)
Fr 17.02.1922; Fr 17.02.1922; Sa 18.02.1922 (uváděno Fr 17.02.1922; Sa 18.02.1922–Mo 20.02.1922; We 22.02.1922), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Poslední Mohykán / letzte Mohikaner, Der
Sa 31.03.1923 (uváděno Sa 31.03.1923–Mo 02.04.1923), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Černý krasavec
Sa 31.03.1923; Sa 31.03.1923 (uváděno Sa 31.03.1923–Mo 02.04.1923), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Kanárek / Douglas Fairbanks. Der Kanarienvogel.
Tu 07.03.1922; Tu 07.03.1922; We 08.03.1922 (uváděno Tu 07.03.1922; We 08.03.1922–Th 09.03.1922; Fr 10.03.1922), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Abeceda lásky / A B C der Liebe, Das; veselohra s Totem
Fr 17.03.1922; Sa 18.03.1922 (uváděno Fr 17.03.1922; Sa 18.03.1922–Mo 20.03.1922; Tu 21.03.1922), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Uličnice; Charlie na kolečkách
Fr 28.04.1922 (uváděno Su 30.04.1922–Mo 01.05.1922), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Zorro - Mstitel; Zorro, mstitel; Zorro, muž a kavalír; Zorro mstitel / Zorro, der Rächer
Fr 28.04.1922 (uváděno Fr 28.04.1922–Sa 29.04.1922), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Hrdina smutné postavy; Rytíř smutné postavy
Fr 12.05.1922; Su 14.05.1922 (uváděno Fr 12.05.1922; Su 14.05.1922–Mo 15.05.1922; Tu 16.05.1922), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Za maminkou...; Za maminkou
Fr 20.04.1923 (uváděno Fr 20.04.1923–Mo 23.04.1923), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Staré hnízdo
Fr 20.04.1923 (uváděno Fr 20.04.1923–Th 26.04.1923), Kino Republika – Rasmussenova poslení výprava k severní točně!; Mezinárodní závody lyžařů v Krkonoších v únoru 1923
Fr 27.04.1923 (uváděno Fr 27.04.1923–Mo 30.04.1923), Kino Republika – Zkáza Jerusalema
Th 26.06.1924; Fr 27.06.1924 (uváděno Fr 27.06.1924–Mo 30.06.1924), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Slavné uvítání presidenta Masaryka v Brně 21. a 23. tm.; Příjezd a uvítání p. presidenta Masaryka v Bnrě; Příjezd a uvítání pana presidenta Masaryka v Brně 21. a 22. června; výjevy ze vzpomínkového sletu sokolského na rok 1914; Patt a Pattachon, zprostředkovatelé sňatků; Pat a Patachon jako prostředkovatelé sňatků; Patt a Patachon sprostředkovatelé sňatku / Patt und Pattachon als Heiratsvermittler
Sa 09.06.1923 (uváděno Fr 08.06.1923–Mo 11.06.1923), Kino Republika – Co s tolika miliony? / Zu viel Milionen.
Fr 15.08.1924 (uváděno Fr 15.08.1924–Mo 18.08.1924), Orania; Urania – Má holčička
Tu 19.08.1924 (uváděno Tu 19.08.1924–Th 21.08.1924), Orania; Urania – Tajuplný poklad; veselohra s Fattym
Fr 08.09.1922; Su 10.09.1922 (uváděno Fr 08.09.1922; Sa 09.09.1922–Tu 12.09.1922), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Jeho Veličenstvo Faierbanks; Jeho Veličenstvo Fairbanks; Jeho Veličenstvo pan Fairbanks
Tu 26.09.1922; Tu 26.09.1922 (uváděno Tu 26.09.1922–Th 28.09.1922), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Chaplin a Patty; Chaplin a Fatty
Fr 20.10.1922; Fr 20.10.1922; Sa 21.10.1922 (uváděno Fr 20.10.1922–Th 26.10.1922), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Malý lord / kleine Lord, Der
Fr 27.10.1922; Fr 27.10.1922; Sa 28.10.1922 (uváděno Fr 27.10.1922–Th 02.11.1922), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Tři mušketýři I.
Tu 17.10.1922 (uváděno Tu 17.10.1922–Th 19.10.1922), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Fairbanks blázní; Fairbanks baví každého
Fr 29.12.1922; Fr 29.12.1922 (uváděno Fr 29.12.1922–Mo 01.01.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Uličník
Fr 10.11.1922 (uváděno Fr 10.11.1922–Mo 13.11.1922), Orania; Urania – Sirotek Ginetta I.
Tu 14.11.1922 (uváděno Tu 14.11.1922–Fr 17.11.1922), Orania; Urania – Sirotek Ginetta II.
Fr 10.11.1922; Fr 10.11.1922; Sa 11.11.1922 (uváděno Fr 10.11.1922–Th 16.11.1922), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Klouček; The Kid / KID
Fr 17.11.1922 (uváděno Fr 17.11.1922–Mo 20.11.1922), Kino Republika – Prodaná nevěsta
Fr 24.11.1922 (uváděno Fr 24.11.1922–Mo 27.11.1922), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Chaplin odhadcem v zastavárně; Maharadžův miláček I; Nejmilejší žena Maharadžova; Maharadžův miláček I, II
Su 24.12.1922; Th 28.12.1922 (uváděno Su 24.12.1922–Mo 25.12.1922; Fr 29.12.1922), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Dcera Napoleonova; Chaplin falešným hrabětem
We 06.05.1925 (uváděno We 06.05.1925–Fr 08.05.1925), Vitagraf; Illusion; Elektra; Vitagraph; Květen – Hotel u tří opic
We 13.05.1925; Tu 12.05.1925 (uváděno We 13.05.1925; Tu 12.05.1925–Fr 15.05.1925; Th 14.05.1925), Vitagraf; Illusion; Elektra; Vitagraph; Květen – Cirkusáček / Zirkuskind
Fr 31.08.1923 (uváděno Fr 31.08.1923–September 1923), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Stříbrná záplava
Fr 31.08.1923 (uváděno Sa 01.09.1923–Su 02.09.1923), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Bílá poušť
Fr 07.09.1923 (uváděno Fr 07.09.1923–Th 13.09.1923), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Kovárna života
Sa 06.10.1923 (uváděno Sa 06.10.1923–Su 07.10.1923), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Zajatec na Zendě
Sa 13.10.1923 (uváděno Sa 13.10.1923–Su 14.10.1923), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Uličník
Tu 16.10.1923 (uváděno Tu 16.10.1923–Th 18.10.1923), Orania; Urania – Večer Mermeidek
Sa 13.02.1926 (uváděno Sa 13.02.1926–Tu 16.02.1926), Vitagraf; Illusion; Elektra; Vitagraph; Květen – Kapitán Blood / Kapitän Blood
Tu 24.02.1925; Tu 24.02.1925; Tu 24.02.1925 (uváděno Mo 23.02.1925; Tu 24.02.1925–Th 26.02.1925), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Radiový sňatek; Radiový ženich / Radiohochzeit; Radio-Heirat, Die
We 04.03.1925; Tu 03.03.1925 (uváděno We 04.03.1925; Tu 03.03.1925–Fr 06.03.1925; Th 05.03.1925), Vitagraf; Illusion; Elektra; Vitagraph; Květen – Kamarádi / Kameraden; Wohnung ohne Abfertigung
Sa 14.03.1925; Fr 13.03.1925; Fr 13.03.1925 (uváděno Sa 14.03.1925–Tu 17.03.1925), Orania; Urania – Brno se směje!; Celé Brno se směje / Ganz Brünn lacht
Sa 25.04.1925; Fr 24.04.1925 (uváděno Sa 25.04.1925–Tu 28.04.1925), Vitagraf; Illusion; Elektra; Vitagraph; Květen – Hrabě z Essexu / Graf von Essex, Der
We 29.04.1925; Tu 28.04.1925 (uváděno We 29.04.1925–Fr 01.05.1925), Orania; Urania – Hottentot / Hottentot, Der
Sa 16.05.1925; Fr 15.05.1925 (uváděno Sa 16.05.1925; Fr 15.05.1925–Tu 19.05.1925; Mo 18.05.1925), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Poslední Mohykán / letzte Mohikaner, Der
We 03.06.1925; Tu 02.06.1925 (uváděno We 03.06.1925; Tu 02.06.1925–Fr 05.06.1925), Elite (Elitní kino) – Choť guvernérova; Žena guvernérova; Veřejný skandál (Žena guvernérova.) / Frau des Gouverneurs, Die; Ihre Hoheit
Sa 20.06.1925; Fr 19.06.1925 (uváděno Sa 20.06.1925; Fr 19.06.1925–Tu 23.06.1925; Mo 22.06.1925), Bio Universum; Bio Metro; Morava – U lidožroutů jižních moří / Bei den Menschenfressern der Südsee; Kid
Sa 17.01.1925; Fr 16.01.1925; We 14.01.1925; Fr 16.01.1925 (uváděno Sa 17.01.1925; Fr 16.01.1925–Fr 23.01.1925; Th 22.01.1925), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Doktor Jack; Dr. Jack, zázračný lékař / Dr. Jack; Doktor Jack; Dr. Jack, der Wunderarzt
Sa 21.02.1925; Fr 20.02.1925; Fr 20.02.1925 (uváděno Sa 21.02.1925; Fr 20.02.1925–Tu 24.02.1925; Mo 23.02.1925), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Hoch z Flander / Boy von Flandern, Der
Tu 09.09.1924; Th 11.09.1924 (uváděno Tu 09.09.1924–Th 11.09.1924), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Láska není špás / Liebe ist kein Spass, Die.
Fr 19.09.1924; Fr 19.09.1924 (uváděno Fr 19.09.1924–Th 25.09.1924), Kino Republika – Patt a Patachon, děvčata pro všechno / Patt und Pattachon, Mädchen für alles
Fr 26.09.1924; Fr 26.09.1924 (uváděno Fr 26.09.1924–Su 28.09.1924), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Malajská krčma aneb Zločin na lodi / Malayische Dschonke
Tu 30.09.1924 (uváděno Tu 30.09.1924–Tu 02.10.1923), Orania; Urania – Veselý večírek
Tu 14.10.1924 (uváděno Tu 14.10.1924−?), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Indiánské děvče
Tu 21.10.1924 (uváděno Tu 21.10.1924–Th 23.10.1924), Orania; Urania – Nevěsta z Australie / australische Braut, Die; Patt und Pattachon im Film Die Braut von Australien; Nehrej - neprohraješ!
Fr 24.10.1924; Su 26.10.1924; Tu 28.10.1924; Fr 31.10.1924; Fr 31.10.1924; Th 23.10.1924 (uváděno Fr 24.10.1924–Th 30.10.1924), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Zloděj z Bagdadu I. / Dieb von Bagdad I., Der; Zloděj z Bagdadu II. / Dieb von Bagdad II., Der
Tu 28.10.1924 (uváděno Tu 28.10.1924–Th 30.10.1924), Orania; Urania – Bouřlivák
Tu 11.11.1924 (uváděno Tu 11.11.1924–Th 13.11.1924), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Bouřlivák aneb Moderní mušketýr
Fr 14.11.1924; Fr 14.11.1924 (uváděno Fr 14.11.1924–Mo 17.11.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Děvče a tři staří blázni (Three wise Fools) / Ein Mädchen und drei alte Narren.
Fr 14.11.1924; Fr 14.11.1924 (uváděno Sa 15.11.1924–Su 16.11.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Napříč Divočinou africkou s puškou a přijímacím aparátem
Tu 09.12.1924 (uváděno Tu 09.12.1924–Th 11.12.1924), Orania; Urania – Fairbanksovo sanatorium
Fr 30.05.1924; Sa 31.05.1924; Fr 30.05.1924 (uváděno Fr 30.05.1924–Th 05.06.1924), Kino Republika – Patt a Pattachon, zprostředkovatelé sňatků; Pat a Patachon jako prostředkovatelé sňatků; Patt a Patachon sprostředkovatelé sňatku / Patt und Pattachon als Heiratsvermittler; Pařížský módní žurnál č. 5
Th 09.10.1924; Fr 10.10.1924 (uváděno Fr 10.10.1924–Th 16.10.1924), Kino Republika – Malý žebravý muzikant; Když má člověk hlad, naučí se pracovat
Fr 02.05.1924 (uváděno Fr 02.05.1924–Mo 05.05.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Richard Lví srdce
Fr 13.06.1924; Fr 13.06.1924 (uváděno Fr 13.06.1924–Mo 16.06.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Třetí poplach / Dritter Alarm
Tu 16.09.1924 (uváděno Tu 16.09.1924–Th 18.09.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Poplach o půlnoci
Fr 02.01.1931; Fr 02.01.1931; Fr 02.01.1931 (uváděno Th 25.12.1930–Mo 12.01.1931), Scala; Moskva; Bio Dopz – Fidlovačka; Fidlovačka aneb: žádný hněv a žádná rvačka
Th 19.02.1931; Th 19.02.1931; Th 19.02.1931 (uváděno Th 19.02.1931–Sa 21.02.1931), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Na lovu tygrů v Indii
Su 22.02.1931 (uváděno Sa 21.02.1931−?), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Na lovu tygrů v Indii
Fr 12.06.1931 (uváděno Fr 12.06.1931−?), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Afrika mluví
Fr 26.06.1931; Fr 26.06.1931; Fr 26.06.1931 (uváděno Fr 26.06.1931–Th 02.07.1931), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Jeho výsost poroučí; Její výsost poroučí
We 23.12.1931; Mo 21.12.1931 (uváděno We 23.12.1931; Mo 21.12.1931–We 23.12.1931), Scala; Moskva; Bio Dopz – Letecká eskadra
Fr 28.04.1933; Fr 28.04.1933 (uváděno Fr 28.04.1933–Th 04.05.1933), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Dobrodružství z Engadinu; Dobrodružství v Engadinu
Sa 27.05.1933; Sa 27.05.1933 (uváděno Sa 27.05.1933−?), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Velká cesta
Fr 20.10.1933; Fr 20.10.1933 (uváděno Fr 20.10.1933–Th 26.10.1933), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – 12 křesel
Tu 07.11.1933; Tu 07.11.1933 (uváděno Tu 07.11.1933–Tu 07.11.1933), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Zorro - Mstitel; Zorro, mstitel; Zorro, muž a kavalír; Zorro mstitel / Zorro, der Rächer
Tu 14.11.1933; Tu 14.11.1933 (uváděno Tu 14.11.1933–Tu 14.11.1933), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Don Q. Zorrův syn; Don Q; Don Qu Zorrův syn; Don Q (Zorrův syn); Don Qui / Don Q. Zorros Sohn
Sa 07.04.1928; Sa 07.04.1928; Tu 17.04.1928 (uváděno Sa 07.04.1928–Th 19.04.1928), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Cirkus
Tu 01.05.1928 (uváděno Tu 01.05.1928–Mo 07.05.1928), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Má nejlepší dívenka / Mein liebstes Mädchen
We 05.04.1922 (uváděno We 05.04.1922–Su 09.04.1922; Mo 10.04.1922), Moravia – Dvě pařížská děvčátka I. / zwei Mädchen von Paris I., Die.
We 03.01.1940; We 03.01.1940 (uváděno We 03.01.1940–Th 11.01.1940), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Eva tropí hlouposti / Eva macht Dummheiten
We 09.03.1938 (uváděno We 09.03.1938–Th 10.03.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Divoký náklad
Tu 22.03.1938 (uváděno Tu 22.03.1938–Fr 25.03.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Cesta přez Německo
Fr 02.02.1940; Fr 02.02.1940 (uváděno Fr 02.02.1940–We 14.02.1940; Th 15.02.1940), Scala; Moskva; Bio Dopz – D III 88 / D III 88; Paramount zvukový týdeník / Paramount tönende Wochenschau
Fr 24.02.1928; Fr 02.03.1928 (uváděno Fr 24.02.1928–We 29.02.1928; Th 08.03.1928), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Král králů
Sa 28.02.1925; Fr 27.02.1925 (uváděno Sa 28.02.1925–Tu 03.03.1925), Orania; Urania – Matičko, neplač! / Mütterchen weine nicht.
Fr 04.03.1938; Fr 04.03.1938 (uváděno Fr 04.03.1938–Th 10.03.1938), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Lízin let do nebe / Liesas Flug in den Himmel; Líza Irovská
We 17.01.1940; Tu 16.01.1940 (uváděno Tu 16.01.1940–Th 18.01.1940), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Tři děvčátka pokračují / Drei Mädels wachsen auf
Tu 13.02.1940; Tu 13.02.1940 (uváděno Tu 13.02.1940–We 14.02.1940), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Nejmenší povstalec / Kleinste Rebell, Der
Fr 18.05.1928; Fr 18.05.1928 (uváděno Fr 18.05.1928–Mo 21.05.1928), Kino Republika – Don Quichote de la Mancha
We 30.05.1928; Tu 29.05.1928 (uváděno Tu 29.05.1928–Th 31.05.1928), Kino Republika – Syd Chaplin a opice
Tu 15.05.1934 (uváděno Tu 15.05.1934–Th 17.05.1934), Kino Dornych; Edison; Viktoria – S kamerou nad zemí a pod mořem
Fr 04.05.1934 (uváděno Fr 04.05.1934–Sa 05.05.1934), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Cesta kolem světa za 80 dní
We 21.02.1934; Th 22.02.1934 (uváděno We 21.02.1934–Th 22.02.1934), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Trosečníci z Wingu; Trosečníci z Wikingu
We 23.05.1934 (uváděno We 23.05.1934–Th 24.05.1934), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Píseň šla světem
Tu 20.02.1934 (uváděno Tu 20.02.1934–Fr 23.02.1934), Scala; Moskva; Bio Dopz – Bílý svět
Fr 14.06.1935 (uváděno Fr 14.06.1935−?), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Za ranních červánků
Fr 01.06.1934 (uváděno Fr 01.06.1934–Th 07.06.1934), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Se Zanem Greyem do říše mořských nestvůr
Fr 15.03.1940; Fr 15.03.1940 (uváděno Fr 15.03.1940–Su 17.03.1940), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Tarzan a zelená bohyně; Tarzan a Zelená bohyně / Tarzan und die grüne Göttin
Mo 25.06.1934 (uváděno Mo 25.06.1934–Th 28.06.1934), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Modré světlo / Blaue Licht, Das
Fr 29.03.1940; Fr 29.03.1940 (uváděno Fr 29.03.1940–Su 31.03.1940), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Andy Hardy, hrdina Západu; 2 Kilmovs, The
Tu 16.04.1940; Tu 16.04.1940 (uváděno Tu 16.04.1940–Mo 29.04.1940), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Její první láska / Ihre erste Liebe
Fr 22.02.1935 (uváděno Fr 22.02.1935–Th 28.02.1935), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Tatranská romance - FIS. závod v Tatrách; Tatranská romance
We 01.06.1938 (uváděno We 01.06.1938; Tu 31.05.1938–Th 02.06.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Velká revue grotesek
Fr 03.06.1938 (uváděno Fr 03.06.1938–Tu 07.06.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Tři bengálští jezdci; 3 bengal. jezdci
Su 01.01.1939 (uváděno ?−Th 19.01.1939), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Zborov
Tu 14.06.1938 (uváděno Tu 14.06.1938–Th 16.06.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Lov a léčka
Fr 11.07.1941 (uváděno Fr 11.07.1941–Su 13.07.1941), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Kouzlo divočiny / Wildnis stirbt, Die
Tu 14.06.1938 (uváděno Tu 14.06.1938–Th 16.06.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Lov a léčka
Fr 17.06.1938 (uváděno Fr 17.06.1938–Mo 20.06.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Tři děvčátka kolem Schuberta
Tu 07.01.1941 (uváděno Tu 07.01.1941–Th 09.01.1941), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Ohnivé léto / Lodernder Sommer
Th 17.03.1932; Tu 15.03.1932 (uváděno Tu 15.03.1932–Th 17.03.1932), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Himačal - trůn bohů / Himatschal - Thron der Götter; Himatschal, der Thron der Götter; Wildtiere in der Natur
Tu 29.07.1941 (uváděno Fr 01.08.1941–Th 07.08.1941), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Slepí pasažéři / Blinde Passagiere; Pat und Patachon. Blinde Passagiere
Tu 05.08.1941 (uváděno Tu 05.08.1941–Th 07.08.1941), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Pád Kartága / Fall Karthagos, Der
Tu 12.08.1941 (uváděno Tu 12.08.1941–Fr 15.08.1941; We 13.08.1941), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Hudba pro Tebe; Hudba pro Tebe! / Musik für Dich
Fr 15.08.1941 (uváděno Fr 15.08.1941–Th 21.08.1941), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Vdavky Nanynky Kulichovy; Vdavky Nanynky Kulichové / Brautschau der Naninka Kulich, Die
Sa 16.08.1941 (uváděno Sa 16.08.1941–Su 17.08.1941; Mo 18.08.1941), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Tvé srdce je mé / Dir gehört mein Herz
Fr 16.01.1942 (uváděno Fr 16.01.1942–Th 29.01.1942), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Pantáta Bezoušek / Gevatter Bezouschek
We 05.06.1929; Tu 04.06.1929 (uváděno We 05.06.1929; Tu 04.06.1929–Fr 14.06.1929; Th 13.06.1929), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Hrdinská cesta Krasina a Malygina k záchraně Nobilovy výpravy; Hrdinská cesta ledoborce
Tu 04.06.1929 (uváděno Tu 04.06.1929–Th 13.06.1929), Central; Ufa-Central; Zentral; Centrální kino; The Empire Bio Co.; Úderka – Hrdinská cesta Krasina a Malygina k záchraně Nobilovy výpravy; Hrdinská cesta ledoborce
Tu 09.07.1929 (uváděno Tu 09.07.1929–Th 11.07.1929), Central; Ufa-Central; Zentral; Centrální kino; The Empire Bio Co.; Úderka – Lyžemi přes Zugspitze
Th 28.08.1941 (uváděno Th 28.08.1941–Sa 30.08.1941; Fr 29.08.1941), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Královský valčík / Königswalzer
Fr 16.01.1942; Fr 16.01.1942 (uváděno Fr 16.01.1942–Th 12.02.1942), Scala; Moskva; Bio Dopz – Modrý závoj / Blaue Schleier, Der
Fr 23.01.1942; Fr 23.01.1942 (uváděno Fr 23.01.1942–Th 29.01.1942), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Hrdina jedné noci / Held einer Nacht, Der
Fr 20.02.1942; Fr 20.02.1942 (uváděno Fr 20.02.1942–Th 05.03.1942), Ufa - Kapitol – Pilot bez bázně a hany / Quax, der Bruchpilot
Fr 20.02.1942; Fr 20.02.1942 (uváděno Fr 20.02.1942–Mo 02.03.1942), Scala; Moskva; Bio Dopz – Miláčkové štěstěny / Sonntagskinder
Fr 30.09.1938 (uváděno Fr 30.09.1938−?), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Námořní kadeti
Tu 04.10.1938 (uváděno Tu 04.10.1938–Fr 07.10.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – David Coperfield
Fr 05.08.1932 (uváděno Fr 05.08.1932–Sa 06.08.1932), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Achtung Australien! Achtung Asien!
Fr 12.08.1932 (uváděno Fr 12.08.1932–Mo 15.08.1932), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Fidlovačka / Fidlovačka
Sa 20.08.1932 (uváděno Sa 20.08.1932–Th 25.08.1932), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Bílé opojení / Weisse Rausch, Der; Fox-Tonwoche; Ton-Groteske
Fr 06.03.1942; Sa 07.03.1942 (uváděno Fr 06.03.1942–Th 12.03.1942), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Tajuplný hrad; Neviditelný hrad; Pat a Patachon: Tajuplný hrad / Geheimnisvolle Burg, Die. (Pat und Pattachon)
Fr 13.03.1942; Fr 13.03.1942 (uváděno Fr 13.03.1942–Mo 16.03.1942), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Bismarck / Bismarck
Fr 20.03.1942 (uváděno Fr 20.03.1942–Mo 23.03.1942), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Holka nebo kluk
Tu 20.12.1938 (uváděno ?−Th 22.12.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Svatý Antonín Paduánský / hl. Antonius von Padua, Der
We 28.12.1938 (uváděno ?−We 28.12.1983), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Naši furianti
Th 29.12.1938 (uváděno Th 29.12.1938–Fr 30.12.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Venkovský lékař
Tu 31.03.1942; Tu 31.03.1942; Mo 30.03.1942 (uváděno Tu 31.03.1942–Th 09.04.1942), Ufa - Kapitol – Dva ve velkém městě / Zwei in einer grossen Stadt
Tu 31.03.1942 (uváděno Tu 31.03.1942–Th 02.04.1942), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Hříchy mládí / Sünden der Jugend
Th 02.04.1942; Tu 07.04.1942; Th 02.04.1942; Tu 31.03.1942 (uváděno Th 02.04.1942–Mo 20.04.1942), Scala; Moskva; Bio Dopz – Veliký král; Velký král / Grosse König, Der
Fr 03.04.1942; Tu 07.04.1942 (uváděno Sa 04.04.1942–Mo 13.04.1942), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Pražský flamendr / Flamender, Der; Prager Flamänder, Der
Th 06.01.1938 (uváděno Th 06.01.1938–Su 09.01.1938; Mo 10.01.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – S letadlem do afrického pralesa BABOONA
Fr 10.04.1942; Fr 10.04.1942 (uváděno Fr 10.04.1942–Th 16.04.1942), Ufa - Kapitol – Muž, o kterém se mluví / Mann, von dem man spricht, Der
Fr 10.04.1942; Fr 10.04.1942 (uváděno Fr 10.04.1942–Th 16.04.1942), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Hrdinové z Jaguaru / Helden vom Jaguar, Die
Fr 21.01.1938 (uváděno Fr 21.01.1938–Fr 28.01.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Karel Hynek Mácha
Fr 04.02.1938 (uváděno Fr 04.02.1938–Sa 05.02.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Jižní Afrika; Největší zoo světa
Mo 07.02.1938 (uváděno ?−Mo 07.02.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Mléčná dráha
We 09.02.1938 (uváděno We 09.02.1938–Fr 11.02.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Radostné mládí; Píseň černé země
Fr 17.04.1942; Fr 17.04.1942 (uváděno Fr 17.04.1942–Su 19.04.1942; Mo 20.04.1942), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Bojová eskadra Lützow / Kampfgeschwader Lützow; Lustgeschwader Lützow
Sa 12.02.1938 (uváděno Sa 12.02.1938–Mo 14.02.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Tři bengálští jezdci; 3 bengal. jezdci
Tu 15.02.1938 (uváděno Tu 15.02.1938–We 16.02.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Zvířata v zajetí
Th 17.02.1938 (uváděno Th 17.02.1938–Fr 18.02.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Dánsko; Norsko
Tu 22.02.1938 (uváděno Tu 22.02.1938–Th 24.02.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Velká mysterie. Vatikán
Sa 19.03.1938 (uváděno Sa 19.03.1938–Mo 21.03.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Mexiko
We 30.03.1938 (uváděno We 30.03.1938–Fr 01.04.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Sequola
Tu 18.02.1936 (uváděno Tu 18.02.1936–Th 27.02.1936), Scala; Moskva; Bio Dopz – Vdavky Nanynky Kulichovy; Vdavky Nanynky Kulichové / Brautschau der Naninka Kulich, Die
Fr 14.02.1936 (uváděno Fr 14.02.1936–Su 23.02.1936; Mo 24.02.1936), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Divoká kočka / Wildkatze, Die
Tu 26.04.1938 (uváděno Tu 26.04.1938–Fr 29.04.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Divoká kočka / Wildkatze, Die
Th 12.05.1938 (uváděno Th 12.05.1938–Fr 13.05.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Sirotkův sen
Tu 17.05.1938 (uváděno Tu 17.05.1938–We 18.05.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Casta Diva / Casta Diva (Bezaubernde Augen)
Th 19.05.1938 (uváděno Th 19.05.1938–Fr 20.05.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Na pokraji Sahary
Tu 24.05.1938 (uváděno Tu 24.05.1938–We 25.05.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Poslední slovo techniky
Fr 27.05.1938 (uváděno ?−Fr 27.05.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Nesmrtelná píseň
We 08.06.1938 (uváděno We 08.06.1938–Fr 10.06.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Žebravý student
Tu 21.06.1938 (uváděno Tu 21.06.1938–We 22.06.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Pes milionářem
Th 23.06.1938 (uváděno Th 23.06.1938–Fr 24.06.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Velký a malý svět
Sa 25.06.1938 (uváděno Sa 25.06.1938–Mo 27.06.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Sherlok Holmes
Tu 21.04.1942 (uváděno Mo 20.04.1942; Tu 21.04.1942–Th 23.04.1942), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Pro hrst rýže; Pro hrst rýže, boj proti džungli a živlům / Um eine handvoll Reis
Fr 24.04.1942; Fr 24.04.1942 (uváděno Fr 24.04.1942–Th 07.05.1942), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Robinson / Robinson, Ein
Sa 03.09.1938, Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Slepý pasažéř
Fr 27.03.1936 (uváděno Fr 27.03.1936–Th 02.04.1936), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Ve stínu Padišaha; Ve stínu padišaha / Durch die Wüste
Sa 13.09.1941; Fr 12.09.1941 (uváděno Sa 13.09.1941; Fr 12.09.1941–Su 14.09.1941; Mo 15.09.1941), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Horká krev / Heißes Blut; Heisses Blut
Tu 11.10.1938 (uváděno ?−Fr 14.10.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Žiji svůj život
Tu 18.10.1938 (uváděno Tu 18.10.1938–We 19.10.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Píseň lásky
We 16.11.1938 (uváděno We 16.11.1938–Th 17.11.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Ve stínu Padišaha; Ve stínu padišaha / Durch die Wüste
Tu 23.09.1941; Th 25.09.1941 (uváděno Th 25.09.1941–Mo 20.10.1941), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Tetička / Gespenstertante, Die
Fr 08.05.1942; Fr 08.05.1942 (uváděno Fr 08.05.1942–Th 14.05.1942), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Katakomby / Katakomben
Fr 17.04.1936 (uváděno Fr 17.04.1936–Th 23.04.1936), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Vdavky Nanynky Kulichovy; Vdavky Nanynky Kulichové / Brautschau der Naninka Kulich, Die
Th 25.09.1941 (uváděno Th 25.09.1941–Fr 26.09.1941), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Život je krásný / Leben ist schön, Das
We 20.05.1942; Fr 22.05.1942; Th 21.05.1942 (uváděno Fr 22.05.1942–Tu 02.06.1942; We 03.06.1942), Scala; Moskva; Bio Dopz – Alcazar / Alcazar
Fr 01.05.1936; Sa 02.05.1936 (uváděno Fr 01.05.1936; Fr 01.05.1936; Sa 02.05.1936–Th 21.05.1936), Scala; Moskva; Bio Dopz – Charlie Chaplin; Chaplin
Fr 01.05.1936 (uváděno Fr 01.05.1936–Th 07.05.1936), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Sequoia (50%)
Fr 03.10.1941 (uváděno Fr 03.10.1941–Mo 13.10.1941), Ufa - Kapitol – Štuky / Stukas
Fr 29.05.1942; Fr 29.05.1942 (uváděno Fr 29.05.1942–Th 04.06.1942), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Nezbedník / Schabernack
Tu 02.06.1942; Th 04.06.1942; Tu 02.06.1942; Mo 01.06.1942 (uváděno Tu 02.06.1942; Th 04.06.1942–Mo 15.06.1942), Ufa - Kapitol – Směj se, paňáco; Směj se, paňáco!; Směj se paňáco. / Vorbestraft
Th 06.01.1938; Th 06.01.1938 (uváděno Th 06.01.1938–Th 13.01.1938), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Velká iluse / Grosse Illusion, Die; Fox-Tonwochenschau
We 03.06.1942; Th 04.06.1942; Th 04.06.1942 (uváděno We 03.06.1942; Th 04.06.1942–Th 18.06.1942), Scala; Moskva; Bio Dopz – Noc v Benátkách / Nacht in Venedig, Eine
Sa 01.01.1944; Sa 01.01.1944; Fr 31.12.1943 (uváděno Fr 31.12.1943–Mo 03.01.1944), Stadion; Dukla – Horká krev / Heißes Blut; Heisses Blut
Th 03.02.1938; Th 03.02.1938 (uváděno Th 03.02.1938–Tu 15.02.1938; Mo 14.02.1938), Bio Universum; Bio Metro; Morava – 100 mužů a 1 dívka; Sto mužů a jedna dívka; 100 mužů a jedna dívka / 100 Männer um ein Mädel; Aktualita - Tschech. Tonbildschau
Tu 12.01.1943 (uváděno Tu 12.01.1943–Th 14.01.1943), Stadion; Dukla – Nápadníci slečny Kristy / Die 3 um Christine
Fr 25.02.1938; Fr 25.02.1938 (uváděno Fr 25.02.1938–Th 03.03.1938; We 02.03.1938), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – 100 mužů a 1 dívka; Sto mužů a jedna dívka; 100 mužů a jedna dívka / 100 Männer um ein Mädel; Aktualita - Tschech. Tonbildschau
Fr 14.01.1944; Fr 14.01.1944 (uváděno Fr 14.01.1944–Fr 21.01.1944), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas
Fr 07.01.1944; Fr 07.01.1944 (uváděno Fr 07.01.1944–Th 13.01.1944), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas
Fr 21.01.1944; Fr 21.01.1944; Fr 21.01.1944 (uváděno Fr 21.01.1944–Th 27.01.1944), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas
Tu 25.01.1944; Tu 25.01.1944 (uváděno Tu 25.01.1944–Th 27.01.1944), Stadion; Dukla – Pantáta Bezoušek / Gevatter Bezouschek
Tu 25.01.1944 (uváděno ?−Th 27.01.1944), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Klapzubova jednáctka; Klapzubova XI. / Klapzubas Elf
Tu 07.07.1942; Tu 07.07.1942; Mo 06.07.1942 (uváděno Tu 07.07.1942–Mo 13.07.1942), Ufa - Kapitol – Hudba pro Tebe; Hudba pro Tebe! / Musik für Dich
Fr 04.02.1944; Fr 04.02.1944 (uváděno Fr 04.02.1944–Th 10.02.1944), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas
Fr 10.07.1942; Fr 10.07.1942 (uváděno Fr 10.07.1942–Th 16.07.1942), Scala; Moskva; Bio Dopz – Cirkus Saran / Zirkus Saran
Fr 18.02.1944; Fr 18.02.1944; Fr 18.02.1944 (uváděno Fr 18.02.1944–Th 24.02.1944; Mo 21.02.1944), Central; Ufa-Central; Zentral; Centrální kino; The Empire Bio Co.; Úderka – Plameny pouště / Wildnis (Das letzte Paradies)
Tu 22.02.1944; Tu 22.02.1944 (uváděno Tu 22.02.1944–Th 24.02.1944), Central; Ufa-Central; Zentral; Centrální kino; The Empire Bio Co.; Úderka – Gasparone; Gasparone, veselý dobrodruh / Gasparone; Gesparone, der lustige Abenteurer
Th 23.07.1942; Fr 24.07.1942; Fr 24.07.1942; Th 23.07.1942 (uváděno Fr 24.07.1942–Mo 27.07.1942), Scala; Moskva; Bio Dopz – Afrika volá / Mit Büchse u. Lasso durch Afrika; In Freiheit gesetzt
Fr 25.02.1944; Fr 25.02.1944 (uváděno Fr 25.02.1944–Mo 28.02.1944), Stadion; Dukla – Náhodné setkání / Reisebekanntschaft
Fr 25.02.1944 (uváděno Fr 25.02.1944−?), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Gabriela / Gabrielle
Fr 31.07.1942; Fr 31.07.1942 (uváděno Fr 31.07.1942–Th 06.08.1942), Central; Ufa-Central; Zentral; Centrální kino; The Empire Bio Co.; Úderka – Hudba pro Tebe; Hudba pro Tebe! / Musik für Dich
Fr 03.03.1944 (uváděno Fr 03.03.1944–Th 09.03.1944), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Cirkus Renz / Zirkus Renz
Fr 07.02.1941 (uváděno Fr 07.02.1941–Fr 07.02.1941), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Řeka / Junge Liebe
Fr 17.03.1944; Fr 17.03.1944 (uváděno Fr 17.03.1944–Th 23.03.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Cirkus Renz / Zirkus Renz
Tu 28.03.1944; Tu 28.03.1944 (uváděno Tu 28.03.1944–Th 30.03.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Nezbedník / Schabernack
Fr 21.08.1942; Fr 21.08.1942 (uváděno Fr 21.08.1942–Su 23.08.1942; Mo 24.08.1942), Central; Ufa-Central; Zentral; Centrální kino; The Empire Bio Co.; Úderka – Jarní bouře / Gewitter im Mai
Fr 09.10.1936 (uváděno Fr 09.10.1936–Th 15.10.1936), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Dobrodinec chudých psů (Ulička v ráji); Ulička v ráji
Tu 04.04.1944; Tu 04.04.1944 (uváděno Tu 04.04.1944–Th 06.04.1944), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Princezna Sissy / Prinzessin Sissy
Fr 07.04.1944; Fr 07.04.1944 (uváděno Fr 07.04.1944–Th 13.04.1944), Stadion; Dukla – U pěti veverek / Zu den fünf Eichhörnchen
Su 07.01.1945, Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Aktuality a kulturní filmy
Su 07.01.1945, Bio Universum; Bio Metro; Morava – Paklíč / Dietrich, Der
Su 07.01.1945, Orania; Urania – Paní Kačka zasahuje
Su 07.01.1945, Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Madla zpívá Evropě / Madla singt für Europa; dětské představení
Fr 05.07.1940; Fr 05.07.1940 (uváděno Fr 05.07.1940–Th 11.07.1940), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Dívka v modrém / Mädchen in Blau, Das
Su 07.01.1945, Kino Dornych; Edison; Viktoria – Madla zpívá Evropě / Madla singt für Europa
Sa 15.04.1944; Sa 15.04.1944 (uváděno Sa 15.04.1944–Mo 17.04.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Svatba na rozkaz / Hochzeit auf Befehl
Sa 15.04.1944; Fr 14.04.1944 (uváděno Sa 15.04.1944; Fr 14.04.1944–Mo 17.04.1944), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Džungle volá / Dschungel ruft, Der
Tu 18.04.1944; Tu 18.04.1944 (uváděno Tu 18.04.1944–Th 20.04.1944), Stadion; Dukla – Alcazar / Alcazar
Tu 18.04.1944; Tu 18.04.1944 (uváděno Tu 18.04.1944–Th 20.04.1944), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Tetička / Gespenstertante, Die
We 10.01.1945, Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Aktuality a kulturní filmy
We 10.01.1945, Bio Universum; Bio Metro; Morava – Paklíč / Dietrich, Der
We 10.01.1945, Starobrněnské kino; Loyal; Starobrněnské kino; Grand; Meteor; Meteor (Staré Brno); Svoboda – Sedm let neštěstí
We 10.01.1945, Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky – Vlastní silou / Seniorchef, Der
We 10.01.1945, Zora; Zora Hussowitz – Přijdu hned / Ich komme gleich
Tu 25.04.1944; Tu 25.04.1944 (uváděno Tu 25.04.1944–Th 27.04.1944), Stadion; Dukla – Nekonečná touha / Sehnsucht ohne Ende
Fr 05.05.1944; Fr 05.05.1944 (uváděno Fr 05.05.1944–Mo 08.05.1944), Besední dům; Adria; Besední dům; Adria; Jadran – Trojka z mravů; 3 z mravů / Sitten ungenügend
Sa 06.05.1944; Sa 06.05.1944 (uváděno Sa 06.05.1944–Su 07.05.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Romance / Romanze
Fr 12.05.1944; Fr 12.05.1944 (uváděno Fr 12.05.1944–Mo 15.05.1944), Besední dům; Adria; Besední dům; Adria; Jadran – Romance / Romanze
Tu 16.05.1944; Tu 16.05.1944 (uváděno Tu 16.05.1944–Th 18.05.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Příklady táhnou / Beispiele Ziehen; Beispiele ziehen an
We 10.01.1945, Atlantik; Vlast – Plameny pouště / Wildnis (Das letzte Paradies)
We 10.01.1945, Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Katakomby / Katakomben
We 10.01.1945, Grand – Karel a já / Karl und Ich
Tu 23.01.1945, Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Aktuality a kulturní filmy
Tu 23.01.1945, Zora; Zora Hussowitz – Žid Süss / Jud Süß
Tu 23.01.1945, Grand – Probuzené mládí / Reifende Mädchen
Fr 26.05.1944; Fr 26.05.1944 (uváděno Fr 26.05.1944–Su 28.05.1944), Besední dům; Adria; Besední dům; Adria; Jadran – Cirkus Renz / Zirkus Renz
Sa 27.05.1944; Sa 27.05.1944 (uváděno Sa 27.05.1944–Su 28.05.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Gasparone; Gasparone, veselý dobrodruh / Gasparone; Gesparone, der lustige Abenteurer
Tu 30.05.1944; Tu 30.05.1944 (uváděno Tu 30.05.1944–Th 01.06.1944), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Plameny pouště / Wildnis (Das letzte Paradies)
Tu 06.06.1944; Tu 06.06.1944 (uváděno Tu 06.06.1944–Th 08.06.1944), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Pantáta Bezoušek / Gevatter Bezouschek
Fr 16.06.1944; Su 18.06.1944 (uváděno Fr 16.06.1944–Su 22.06.1941), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Hotel Modrá hvězda; Hotel Modrá Hvězda / Hotel Blauer Stern
Fr 16.06.1944; Su 18.06.1944 (uváděno Fr 16.06.1944–Th 22.06.1944), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Klabzubova XI. / Klabzuba XI, Die
Fr 16.06.1944; Su 18.06.1944 (uváděno Fr 16.06.1944–Th 22.06.1944), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Valentin Dobrotivý / Geld fällt vom Himmel; Valentin der Gütige
Fr 23.06.1944; Su 25.06.1944; Fr 23.06.1944 (uváděno Fr 23.06.1944–Mo 26.06.1944), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Praví kamarádi / Soldaten - Kameraden
Fr 30.06.1944; Su 02.07.1944; Fr 30.06.1944 (uváděno Fr 30.06.1944–Mo 03.07.1944), Stadion; Dukla – Svátek věřitelů / Feiertag der Gläubiger
Fr 22.07.1938; Fr 22.07.1938 (uváděno Fr 22.07.1938–Mo 25.07.1938), Excelsior – Jarčin profesor / Irenes Professor; Jarčas Professor; Neueste Wochenschau
Fr 07.07.1944; Su 09.07.1944 (uváděno Fr 07.07.1944–Th 13.07.1944), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Dětský lékař Dr. Engel / Kinderarzt Dr. Engel
Fr 12.08.1938; Fr 12.08.1938 (uváděno Fr 12.08.1938–Th 18.08.1938), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Stateční kapitáni / Tapfere Kapitäne, Die
Fr 07.07.1944; Su 09.07.1944; Fr 07.07.1944 (uváděno Fr 07.07.1944–Mo 10.07.1944), Stadion; Dukla – Kouzelná svatební noc / Romantische Brautfahrt
Sa 08.07.1944; Su 09.07.1944 (uváděno Sa 08.07.1944−?), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Pandur Trenk / Trenk der Pandur
Tu 11.07.1944; Tu 11.07.1944 (uváděno Tu 11.07.1944–Th 13.07.1944), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Klabzubova XI. / Klabzuba XI, Die
Fr 11.09.1942; Fr 11.09.1942; We 09.09.1942 (uváděno Fr 11.09.1942–Th 24.09.1942), Ufa - Kapitol – Rembrandt / Rembrandt
Th 13.07.1944 (uváděno Th 13.07.1944–Fr 14.07.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Píseň Vídně; Píseň Wienu / Fiakerlied
Fr 14.07.1944; Su 16.07.1944; Fr 14.07.1944 (uváděno Fr 14.07.1944–Th 20.07.1944), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Muži nestárnou / Männer altern nicht
Tu 18.07.1944; Tu 18.07.1944 (uváděno Tu 18.07.1944–We 19.07.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Probuzené mládí / Reifende Mädchen
Fr 28.07.1944; Su 30.07.1944; Fr 28.07.1944 (uváděno Fr 28.07.1944–Mo 31.07.1944), Besední dům; Adria; Besední dům; Adria; Jadran – Vězeň ze Santa Cruz / Gefangene von Santa Cruz, Der
Fr 28.07.1944 (uváděno Fr 28.07.1944−?), Kino Varieté; Bajkal; Radio; Radost – Karel a já / Karl und Ich
Fr 28.07.1944 (uváděno Fr 28.07.1944−?), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Praví kamarádi / Soldaten - Kameraden
Sa 29.07.1944 (uváděno Sa 29.07.1944−?), Atlantik; Vlast – U pěti veverek / Zu den fünf Eichhörnchen
Tu 01.08.1944 (uváděno ?−Th 03.08.1944), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Slečna matinka. "Pařížanka"; Slečna matinka / Fräulein Mama
Tu 01.08.1944 (uváděno Tu 01.08.1944−?), Atlantik; Vlast – U pěti veverek / Zu den fünf Eichhörnchen
Fr 04.08.1944 (uváděno Fr 04.08.1944−?), Avia; Slovan; Kino Avia – Tetička / Gespenstertante, Die
Tu 08.08.1944; Su 06.08.1944; Mo 07.08.1944 (uváděno Tu 08.08.1944–Th 10.08.1944), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Pandur Trenk / Trenk der Pandur
Tu 08.08.1944 (uváděno ?−We 09.08.1944), Avia; Slovan; Kino Avia – Scampolo / Fräulein Frechdachs
Th 10.08.1944 (uváděno Th 10.08.1944–Fr 11.08.1944), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Směj se, paňáco; Směj se, paňáco!; Směj se paňáco. / Vorbestraft
Fr 11.08.1944; Fr 11.08.1944; Fr 11.08.1944 (uváděno Fr 11.08.1944–Th 17.08.1944), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Premiéra Butterfly / Premiere der Butterfly
Fr 11.08.1944; Fr 11.08.1944 (uváděno Fr 11.08.1944–Th 17.08.1944), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Dobře situovaný pán / Gut situierter Herr, Ein; Gutsituierter Herr, Ein
Sa 12.08.1944 (uváděno Sa 12.08.1944−?), Avia; Slovan; Kino Avia – Lidé - zvířata - sensace; Lidé, zvířata, sensace; Lidé, zvířata, sensace ... / Menschen, Tieren und Sensationen.; Menschen, Tiere, Sensationen
Sa 12.08.1944 (uváděno Sa 12.08.1944−?), Atlantik; Vlast – Ryba na suchu / Fisch am Trockenen, Der
Tu 15.08.1944; Tu 15.08.1944 (uváděno Tu 15.08.1944–Th 17.08.1944), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Valentin Dobrotivý / Geld fällt vom Himmel; Valentin der Gütige
Tu 15.08.1944 (uváděno ?−Th 17.08.1944), Zora; Zora Hussowitz – Svatba na rozkaz / Hochzeit auf Befehl
Th 17.08.1944 (uváděno Th 17.08.1944–Fr 18.08.1944), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Konečná stanice / Endstation
Fr 18.08.1944; Su 20.08.1944; Fr 18.08.1944 (uváděno Fr 18.08.1944–Th 24.08.1944), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Ideál septimy / Ideal der Septima, Das
Sa 26.09.1942 (uváděno Fr 25.09.1942–Mo 28.09.1942), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Přítelkyně pana ministra / Freundin des Herrn Ministers, Die
Fr 18.08.1944 (uváděno Fr 18.08.1944–Th 24.08.1944), Kino Varieté; Bajkal; Radio; Radost – In flagranti / In flagranti
Fr 18.08.1944 (uváděno Fr 18.08.1944−?), Jas; Jas Hussowitz; Bio Jas – Cesta do hlubin študákovy duše / Weg in die Tiefen der Studentenseele, Der
Sa 19.08.1944 (uváděno Sa 19.08.1944−?), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Velká přehrada / Grosse Talsperre, Die; Talsperre, Die
Sa 19.08.1944 (uváděno Sa 19.08.1944−?), Atlantik; Vlast – Když staré srdce omládne / Altes Herz wird wieder jung
Tu 22.08.1944 (uváděno ?−Th 24.08.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Vězeň ze Santa Cruz / Gefangene von Santa Cruz, Der
Tu 22.08.1944 (uváděno ?−Th 24.08.1944), Zora; Zora Hussowitz – Studujeme za školou / Wir studieren hinter der Schule
Fr 25.08.1944 (uváděno Fr 25.08.1944−?), Jas; Jas Hussowitz; Bio Jas – Hrdinové ledových moří / Kolonie Eismeer
Tu 29.08.1944, Kino Dornych; Edison; Viktoria – Jan Cimbura / Hans Cimbura
Th 31.08.1944 (uváděno Th 31.08.1944−?), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Hotel Modrá hvězda; Hotel Modrá Hvězda / Hotel Blauer Stern
Th 31.08.1944 (uváděno Th 31.08.1944−?), Atlantik; Vlast – Hrdinný kapitán Korkoran
Fr 02.10.1942 (uváděno Fr 02.10.1942–Mo 12.10.1942), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Valentin Dobrotivý / Geld fällt vom Himmel; Valentin der Gütige
We 07.10.1942; Th 08.10.1942; We 07.10.1942; We 07.10.1942 (uváděno Fr 09.10.1942–Th 22.10.1942), Scala; Moskva; Bio Dopz – Ryba na suchu / Fisch am Trockenen, Der
Fr 02.08.1940; Fr 02.08.1940 (uváděno Fr 02.08.1940–Th 08.08.1940), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Tanec kolem světa / Wir tanzen um die Welt
Fr 16.10.1942; Fr 16.10.1942 (uváděno Fr 16.10.1942–Su 18.10.1942; Mo 19.10.1942), Central; Ufa-Central; Zentral; Centrální kino; The Empire Bio Co.; Úderka – Tajná akta W. B. 1 / Geheimakte W. B. 1; Geheimakte W. B. I.
Fr 16.10.1942; Fr 16.10.1942 (uváděno Fr 16.10.1942–Th 22.10.1942), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Dnes večer u mne; Dnes večer u mne! / Heute abend bei mir!
Fr 16.10.1942 (uváděno Fr 16.10.1942–Th 22.10.1942), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Alcazar / Alcazar
Fr 23.10.1942 (uváděno Fr 23.10.1942–Mo 02.11.1942), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Host do domu / Lustige Verwandschaft
Tu 15.12.1936 (uváděno Tu 15.12.1936; Tu 15.12.1936–Su 20.12.1936; Mo 21.12.1936), Scala; Moskva; Bio Dopz – Malý lord
Su 08.06.1930; We 11.06.1930; We 11.06.1930 (uváděno Su 08.06.1930–Mo 16.06.1930), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Rudý gentleman / rote Gentleman, Der; Nové módy / Neue Moden
Th 29.10.1942 (uváděno Fr 30.10.1942–Th 05.11.1942), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Německý týdeník / Deutsche Wochenschau, Die; Pestrý rej / Bunter Reigen, Ein; Aktualita / Aktualita; Létající plody / Fliegende Früchte; Hongkong / Hongkong
Fr 30.10.1942; Fr 30.10.1942; Th 29.10.1942 (uváděno Fr 30.10.1942–Mo 09.11.1942), Ufa - Kapitol – Divadlo na frontě / Fronttheater
Fr 30.10.1942 (uváděno Fr 30.10.1942–Su 01.11.1942; Mo 02.11.1942), Stadion; Dukla – Světlo jeho očí / Licht seiner Augen, Das; Du bist mein Augenlicht
Tu 03.11.1942 (uváděno Tu 03.11.1942–Th 05.11.1942), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Ponorky na západ; Ponorky hrozí / U-Boote westwärts
We 01.03.1939 (uváděno We 01.03.1939–Su 05.03.1939), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Boj o Himalaje
We 01.03.1939 (uváděno We 01.03.1939–Fr 03.03.1939), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Neporažená armáda
Fr 06.11.1942; Sa 07.11.1942; Th 05.11.1942 (uváděno Fr 06.11.1942–Th 12.11.1942), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Parky z galantní doby; Párky z galantní doby / Würste aus galanter Zeit; Lustgarten aus galanter Zeit; Tajemství mechu / Mooswunder; Na školní plachetnici / Segelschulschiff; Aktualita / Aktualita; Německý týdeník / Deutsche Wochenschau, Die
Fr 06.11.1942; Fr 06.11.1942 (uváděno Fr 06.11.1942–Th 12.11.1942), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Blaavand hlásí bouři / Blaavand meldet Sturm
Tu 10.11.1942; Tu 10.11.1942 (uváděno Tu 10.11.1942–Th 12.11.1942), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Král cirkusu / Zirkuskönig, Der
Fr 28.11.1941 (uváděno Fr 28.11.1941–Su 30.11.1941), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Umlčené rty
Tu 07.03.1939 (uváděno Tu 07.03.1939–Th 09.03.1939), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Nová revue grotesek / Neue Grotesken-Revue
We 02.12.1942; Th 03.12.1942; Fr 04.12.1942; Fr 04.12.1942 (uváděno Fr 04.12.1942–We 16.12.1942), Scala; Moskva; Bio Dopz – Přijdu hned / Ich komme gleich
Fr 04.12.1942; Sa 05.12.1942; Fr 04.12.1942 (uváděno Fr 04.12.1942–Th 10.12.1942), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Německý týdeník / Deutsche Wochenschau, Die; S kamerou pod vodou / Pirsch unter Wasser; Aktualita / Aktualita; Trestanec číslo 3. / Sträfling Nr. 3; Rychlé čluny / Schnellboote
Fr 04.12.1942; Fr 04.12.1942 (uváděno Fr 04.12.1942–Th 10.12.1942), Bio Universum; Bio Metro; Morava – La Paloma / Paloma, La
Fr 04.12.1942; Sa 05.12.1942 (uváděno Fr 04.12.1942; Sa 05.12.1942–Mo 07.12.1942), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Dnes večer u mne; Dnes večer u mne! / Heute abend bei mir!
Fr 11.12.1942; Sa 12.12.1942; Fr 11.12.1942 (uváděno Fr 11.12.1942–Th 17.12.1942), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Německý týdeník / Deutsche Wochenschau, Die; Pohádková nádhera mořského dna / Farbenprächt auf dem Meeresgründe; Aktualita / Aktualita; Film pro potírání rakoviny / Volkskrankheit Krebs; Na strmých skalách / An steilen Wänden
Fr 18.12.1942; Fr 18.12.1942; Fr 18.12.1942 (uváděno Fr 18.12.1942–Th 24.12.1942), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Německý týdeník / Deutsche Wochenschau, Die; Život na okraji Sahary / Volksleben am Rande der Sahara; Aktualita / Aktualita; Kamarád pes / Kamerad Hund; Mladá Evropa / Junges Europa
Th 24.12.1942; Fr 25.12.1942 (uváděno Fr 25.12.1942; Fr 25.12.1942–Th 31.12.1942), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Trojka z mravů; 3 z mravů / Sitten ungenügend
Tu 01.10.1940; Tu 01.10.1940 (uváděno Tu 01.10.1940–Th 03.10.1940), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Eva tropí hlouposti / Eva macht Dummheiten
Fr 27.09.1940; Fr 27.09.1940 (uváděno Fr 27.09.1940–Su 29.09.1940), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Na stopě / Auf der Spur
Th 24.12.1942; Th 24.12.1942; Mo 28.12.1942 (uváděno Fr 25.12.1942–We 30.12.1942), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Německý týdeník / Deutsche Wochenschau, Die; Noční útulek / Im Nachtasyl; Aktualita / Aktualita; Rytmus / Rhytmus; Přísun / Nachschub
Sa 21.09.1940; Sa 21.09.1940 (uváděno Sa 21.09.1940–Su 22.09.1940), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Svědectví seržanta Hennessyho / Zeugenschaft des Sergeant Hennessy, Die
Tu 29.12.1942 (uváděno Sa 26.12.1942; Su 27.12.1942; Mo 28.12.1942; Tu 29.12.1942−?), Stadion; Dukla – Lumpacivagabundus; Lumpaci vagabundus / Lumpacivagabundus
Su 28.12.1930; We 24.12.1930; Sa 13.12.1930 (uváděno Su 28.12.1930; We 24.12.1930; Th 25.12.1930–Mo 12.01.1931), Scala; Moskva; Bio Dopz – Fidlovačka / Shusterfest
Fr 14.09.1934 (uváděno Fr 14.09.1934–Sa 15.09.1934), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Mazlíček
Fr 07.01.1944; Fr 07.01.1944; Fr 07.01.1944 (uváděno Fr 07.01.1944–Th 13.01.1944), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Lazebník sevilský / Barbier von Sevilla, Der
Mo 15.02.1943, Starobrněnské kino; Loyal; Starobrněnské kino; Grand; Meteor; Meteor (Staré Brno); Svoboda – Slepí pasažéři / Blinde Passagiere; Pat und Patachon. Blinde Passagiere
Fr 19.10.1934 (uváděno Fr 19.10.1934–Fr 02.11.1934), Scala; Moskva; Bio Dopz – Na sv. Kopečku
Fr 19.10.1934 (uváděno Fr 19.10.1934–Sa 20.10.1934), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Řeka / Junge Liebe
Fr 26.10.1934 (uváděno Fr 26.10.1934–Fr 02.11.1934), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Hrdinný kapitán Korkoran
Tu 20.04.1943 (uváděno Tu 20.04.1943–Th 22.04.1943), Avia; Slovan; Kino Avia – Příklady táhnou / Beispiele Ziehen; Beispiele ziehen an
Tu 18.01.1944; Tu 18.01.1944; Tu 18.01.1944 (uváděno Su 18.01.1948–Fr 21.01.1944; Th 20.01.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Radostné prázdniny / Ferienkind, Das; Ferienkind
Fr 19.02.1943 (uváděno Fr 19.02.1943–Mo 22.02.1943), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Karel a já / Karl und Ich; Sláva, já jsem táta! / Hurra! Ich bin Papa!
Sa 22.01.1944; Fr 21.01.1944 (uváděno Sa 22.01.1944; Fr 21.01.1944–Mo 24.01.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Bílý šejk / Weisse Scheik, Der
Th 04.03.1943; Fr 12.03.1943 (uváděno Fr 05.03.1943–Mo 15.03.1943), Kapitol; Elite Kino – Mozart / Wen die Götter lieben
Tu 01.02.1944; Tu 01.02.1944; Tu 01.02.1944; We 02.02.1944 (uváděno Tu 01.02.1944–Th 03.02.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Rembrandt / Rembrandt; Dívčí pensionát / Mädchenpensionat; Mädchen-Pensionat
Sa 12.02.1944; Sa 12.02.1944; Sa 12.02.1944 (uváděno Sa 12.02.1944–Mo 14.02.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Podzimní manévry / Herbstmanöver
Fr 25.02.1944; Fr 25.02.1944; Fr 25.02.1944 (uváděno Fr 25.02.1944–Mo 28.02.1944), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Náhodné setkání / Reisebekanntschaft
Fr 06.10.1944; Fr 06.10.1944 (uváděno Fr 06.10.1944–Su 08.10.1944), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Kluci na řece / Knaben am Fluss
Fr 12.03.1943 (uváděno Fr 12.03.1943–Th 18.03.1943), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Německý týdeník / Deutsche Wochenschau; Kabaret v malém / Miniatur-Kabarett; Aktualita; Haligy / Halligen, Die
Fr 30.04.1943 (uváděno Fr 30.04.1943–Mo 03.05.1943), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Rembrandt
Fr 07.05.1943 (uváděno Fr 07.05.1943−?), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Německý týdeník; Toulky Madridem; Aktualita; Louka v létě; Mezi kamzíky a kozorožci
Sa 07.10.1944; Sa 07.10.1944 (uváděno Sa 07.10.1944–Su 08.10.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Vrcholné číslo / Grosse Nummer, Die
Sa 07.10.1944 (uváděno Sa 07.10.1944−?), Atlantik; Vlast – Styxův případ
Tu 10.10.1944; Tu 10.10.1944 (uváděno Tu 10.10.1944–Th 12.10.1944), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Quax, pilot bez bázně a hany; Quax - Pilot bez bázně a hany / Quax, der Bruchpilot
Tu 10.10.1944, Stadion; Dukla – Kluci na řece / Knaben am Fluss
Su 15.10.1944; Sa 14.10.1944 (uváděno Sa 14.10.1944–Su 15.10.1944), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Skleněný most / Gläserne Brücke, Die
Fr 14.12.1934 (uváděno Fr 14.12.1934–Sa 15.12.1934), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Na stopě
Fr 03.07.1942 (uváděno Fr 03.07.1942–Mo 06.07.1942), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Katakomby / Katakomben
Fr 21.07.1944 (uváděno Fr 21.07.1944–Th 27.07.1944), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Německý týdeník. / 1. Deutsche Wochenschau; Aktualita.; Kamenné slovo.; Evropa týdeník 70.; Potpourri č. 6.
Fr 28.07.1944; Fr 28.07.1944 (uváděno Fr 28.07.1944–Th 03.08.1944), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Německý týdeník. / 1. Deutsche Wochenschau; Aktualita / Aktualita; Ve skalách a sněhu.; Misterium života. / 4. Mysterium des Lebens; Evropa týdeník čídlo 71.; Ozvěna sportu čís. 6.; Aktualita / Aktualita
Fr 20.06.1930; Tu 01.07.1930; We 02.07.1930; Th 03.07.1930 (uváděno Fr 20.06.1930–Tu 08.07.1930; Th 03.07.1930), Scala; Moskva; Bio Dopz – Bílé stíny / Weiße Schatten
We 23.07.1930; Fr 18.07.1930; Tu 22.07.1930; We 23.07.1930; Th 24.07.1930 (uváděno We 23.07.1930; Fr 18.07.1930–We 23.07.1930), Scala; Moskva; Bio Dopz – Květ tropů / Tropenblume
Tu 29.07.1930 (uváděno Tu 29.07.1930–Th 31.07.1930), Central; Ufa-Central; Zentral; Centrální kino; The Empire Bio Co.; Úderka – Lucerna / Laterne, Die
Fr 11.04.1930; Th 10.04.1930; Fr 11.04.1930 (uváděno Fr 11.04.1930–Fr 18.04.1930; Su 13.04.1930), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Letecká eskadra
Sa 14.02.1942; Sa 14.02.1942 (uváděno Sa 14.02.1942–Mo 16.02.1942), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Bismarck / Bismarck
Fr 08.08.1930 (uváděno Fr 08.08.1930–Mo 11.08.1930), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Orlí hnízdo
Tu 29.02.1944 (uváděno Tu 29.02.1944–Tu 01.02.1944), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Výdělečné ženy / Frauen im Beruf
Fr 03.07.1942; Fr 03.07.1942 (uváděno Fr 03.07.1942–Th 09.07.1942), Scala; Moskva; Bio Dopz – Spor o Beautu; Spor o Beatu / Rätsel um Beate
Fr 02.12.1927; Th 01.12.1927; Su 04.12.1927; We 07.12.1927 (uváděno Fr 02.12.1927–Mo 05.12.1927; We 07.12.1927), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – "On" zázračným studentem / "Er", der Sportstudent; Harold Lloyd als Sportstudent
Tu 18.04.1939 (uváděno Tu 18.04.1939–We 26.04.1939), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Zlaté mládí / Goldene Jugend
Fr 07.08.1942; Fr 07.08.1942 (uváděno Fr 07.08.1942–Th 13.08.1942), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Kongo-Expres / Kongo - Express
Fr 07.08.1942 (uváděno Fr 07.08.1942–Mo 10.08.1942), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Modrý závoj / Blaue Schleier, Der
Fr 02.09.1927 (uváděno Fr 02.09.1927–Th 08.09.1927), Kino Republika – Záhadný výkřik; Když mrtví mluví
Tu 06.09.1927; Tu 06.09.1927 (uváděno Tu 06.09.1927–Th 08.09.1927), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Jackie, dej si ostříhat vlasy; Malý závodník / Jackie, lass´ dir die Haare schneiden
Fr 24.06.1927; Fr 24.06.1927; Su 26.06.1927 (uváděno Fr 24.06.1927–Su 26.06.1927), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Zorro - Mstitel; Zorro, mstitel; Zorro, muž a kavalír; Zorro mstitel / Zorro, der Rächer
Mo 27.06.1927; Tu 28.06.1927 (uváděno Mo 27.06.1927–Th 30.06.1927), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Don Q. Zorrův syn; Don Q; Don Qu Zorrův syn; Don Q (Zorrův syn); Don Qui / Don Q. Zorros Sohn; Lindbergh, vítěz nad oceánem.; >>Ch. Lindberghův<< let přes oceán.; Chamberlinův sensační přelet přes oceán.; Z New Yorku do Berlína v letadle; Chamberlinův let new York-Berlín.; Chamberlinův let Amerika-Berlín; 128390; Chamberlinův hrdinný přelet přes oceán.; Chamberlin v Praze / 128382
Fr 15.01.1943 (uváděno Fr 15.01.1943–Mo 18.01.1943), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Tulák Macoun / Landstreicher Macoun, Der
Fr 12.02.1943 (uváděno Fr 12.02.1943–Mo 15.02.1943), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Robinson / Robinson, Ein
Sa 22.04.1939 (uváděno Sa 22.04.1939–Mo 24.04.1939), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Bíly karneval / weiße Karneval, Der
Fr 19.02.1943 (uváděno Fr 19.02.1943–Th 25.02.1943), Kapitol; Elite Kino – Probuzené mládí / Reifende Mädchen
Tu 09.03.1943 (uváděno Tu 09.03.1943–Th 11.03.1943), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Kongo-Express
Fr 23.10.1942; Fr 23.10.1942 (uváděno Fr 23.10.1942–Mo 26.10.1942), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Veliký král; Velký král / Grosse König, Der
We 18.02.1931 (uváděno We 18.02.1931–Fr 20.02.1931), Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky – Rudý gentleman / rote Gentleman, Der
Sa 04.04.1931; Fr 10.04.1931; Fr 17.04.1931; Sa 04.04.1931; We 08.04.1931; Sa 11.04.1931; Sa 04.04.1931; Fr 24.04.1931; We 29.04.1931 (uváděno Sa 04.04.1931–Th 30.04.1931), Kapitol; Elite Kino – On a jeho sestra
Fr 17.04.1931; Fr 17.04.1931; Fr 17.04.1931 (uváděno Fr 17.04.1931–Th 30.04.1931), Central; Ufa-Central; Zentral; Centrální kino; The Empire Bio Co.; Úderka – Afrika mluví / Afrika spricht
Th 30.04.1931; Sa 02.05.1931 (uváděno Sa 02.05.1931–Th 07.05.1931), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Dozněla píseň / Lied ist aus, Das
Fr 15.05.1931; Fr 15.05.1931; Fr 15.05.1931 (uváděno Fr 15.05.1931–Mo 18.05.1931), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Rudý gentleman
Fr 12.06.1931; Fr 12.06.1931; Fr 12.06.1931 (uváděno Fr 12.06.1931–Tu 16.06.1931; Mo 15.06.1931), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Afrika mluví / Afrika spricht
Fr 09.04.1943 (uváděno Fr 09.04.1943–Th 15.04.1943), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Velká láska / Grosse Liebe, Die; Aus Liebe
Fr 24.07.1931 (uváděno Fr 24.07.1931–Th 30.07.1931), Moderna; Bio Moderna; Jalta – On a jeho sestra
Th 24.09.1931; Fr 25.09.1931 (uváděno Fr 25.09.1931–Th 01.10.1931), Central; Ufa-Central; Zentral; Centrální kino; The Empire Bio Co.; Úderka – Na okraji Sahary / Am Rande der Sahara
Tu 13.10.1931 (uváděno Tu 13.10.1931–Mo 19.10.1931), Excelsior – On a jeho sestra
We 14.10.1931; We 14.10.1931 (uváděno We 14.10.1931–Th 15.10.1931), Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky – Bílé stíny / Weiße Schatten
Tu 20.10.1931 (uváděno Tu 20.10.1931–Th 22.10.1931), Excelsior – Na lovu tygrů v Indii; Na lovu lvů a tygrů v Indii / Auf der Tigerjagd in Indien!; Auf Tigerjagd in Indien
Fr 23.10.1931; Fr 23.10.1931 (uváděno Fr 23.10.1931–Th 29.10.1931), Scala; Moskva; Bio Dopz – Karel Havlíček Borovský
Fr 30.04.1943 (uváděno Fr 30.04.1943–Mo 03.05.1943), Avia; Slovan; Kino Avia – Advokát chudých / Anwalt der Armen, Der; Advokat der Armen
Fr 07.05.1943 (uváděno Fr 07.05.1943–Mo 10.05.1943), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Příklady táhnou / Beispiele Ziehen; Beispiele ziehen an
Th 20.02.1936 (uváděno Th 20.02.1936–Fr 28.02.1936; Tu 03.03.1936), Kapitol; Elite Kino – Sequoia
Tu 10.11.1931 (uváděno Tu 10.11.1931–Th 12.11.1931), Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky – Za rodnou hroudu; Za rodnou hroudou
Sa 04.03.1944 (uváděno Sa 04.03.1944–We 08.03.1944), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Robinson / Robinson, Ein
Th 09.03.1944 (uváděno Th 09.03.1944–Fr 10.03.1944), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Slečna matinka. "Pařížanka"; Slečna matinka / Fräulein Mama
We 01.09.1943 (uváděno We 01.09.1943–Th 02.09.1943), Avia; Slovan; Kino Avia – Tulák Macoun / Landstreicher Macoun, Der
Fr 01.05.1936; Sa 02.05.1936; Fr 01.05.1936 (uváděno Fr 01.05.1936–Th 07.05.1936), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Naše malá holčička; Naše malé děvčátko / Unser kleines Mädl; Ein Tag im Zirkus; Duer durch Irland; Wochenschau
Mo 18.10.1943; Sa 16.10.1943 (uváděno Sa 16.10.1943–Mo 18.10.1943), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Neznámý v domě / unheimliche Haus, Das
Mo 15.11.1943; Fr 12.11.1943 (uváděno Mo 15.11.1943; Fr 12.11.1943–Su 21.11.1943; Th 18.11.1943), Zora; Zora Hussowitz – Zlaté dno / Goldener Boden
Mo 13.12.1943; Fr 10.12.1943 (uváděno Fr 10.12.1943–Mo 13.12.1943), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Radostné prázdniny / Ferienkind, Das; Ferienkind
Fr 19.02.1932; Fr 19.02.1932; Fr 19.02.1932 (uváděno Fr 19.02.1932–Th 25.02.1932), Kino Republika – Rango
Fr 10.02.1933 (uváděno Fr 10.02.1933–Th 16.02.1933), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Svantelo; Scampolo; Scampollo / Scampolo
Fr 28.08.1936 (uváděno Fr 28.08.1936–Mo 07.09.1936; Mo 07.09.1936), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Nejmenší povstalec / kleinste Rebell, Der
Fr 28.08.1936 (uváděno Fr 28.08.1936–Mo 31.08.1936), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Pouliční zpěváček
Tu 25.04.1933; Tu 25.04.1933 (uváděno Tu 25.04.1933–Th 04.05.1933), Kino Republika – Přivezte je živá; Za dravci malajských džunglí
Tu 13.10.1936 (uváděno Tu 13.10.1936–Th 22.10.1936), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Baboona
Fr 27.05.1932; Tu 24.05.1932 (uváděno Th 26.05.1932–Th 09.06.1932), Kapitol; Elite Kino – Ztřeštěný nápad / Ein toller Einfall
Fr 03.06.1932 (uváděno Fr 03.06.1932–Th 16.06.1932), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Prchající stíny / Fliehende Schatten
Mo 14.08.1933; Sa 12.08.1933 (uváděno ?−Mo 14.08.1933), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Modré světlo / Blaue Licht, Das
We 08.11.1933; We 08.11.1933 (uváděno We 08.11.1933–Th 09.11.1933), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Světla velkoměsta
Fr 09.09.1932 (uváděno Fr 09.09.1932–Th 15.09.1932), Central; Ufa-Central; Zentral; Centrální kino; The Empire Bio Co.; Úderka – Prchající stíny; 3. Masarykův okruh
We 07.12.1932 (uváděno We 07.12.1932–We 07.12.1932), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Přízeň bohů; Slečna miliardářka
Th 08.12.1932 (uváděno Th 08.12.1932–Fr 09.12.1932), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Psohlavci
Fr 11.11.1932; Fr 11.11.1932 (uváděno Fr 11.11.1932–Th 24.11.1932), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Scampolo - uličnice; Scampolo (Uličnice) / Scampolo - Das Gassenmädel
Fr 02.12.1932 (uváděno Fr 02.12.1932–Th 08.12.1932), Kino Republika – Dassan
Fr 28.09.1928; Fr 28.09.1928 (uváděno Fr 28.09.1928–Th 11.10.1928; Mo 01.10.1928), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Pod arkickým nebem; Pod arktickým nebem
Fr 10.12.1943 (uváděno Fr 10.12.1943–December 1943), Scala; Moskva; Bio Dopz – Náhodné setkání / Reisebekanntschaft
Fr 21.02.1947 (uváděno Fr 21.02.1947−?), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Přísaha
Fr 21.02.1947, Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Jeho koníček
Fr 07.03.1947 (uváděno Fr 07.03.1947–Th 20.03.1947), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Soud národů
Fr 07.03.1947 (uváděno Fr 07.03.1947–Th 13.03.1947), Kino Varieté; Bajkal; Radio; Radost – Perutě pomsty
Fr 06.02.1948 (uváděno ?−Th 12.02.1948), Kapitol; Elite Kino – Ve jménu života
Fr 14.03.1947 (uváděno Fr 14.03.1947–Th 10.04.1947), Scala; Moskva; Bio Dopz – Uloupená hranice
Fr 14.03.1947 (uváděno Fr 14.03.1947–Th 20.03.1947), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Pět Sullivanů
Tu 15.04.1947, Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Kráska a zvíře
Fr 18.04.1947 (uváděno Fr 18.04.1947–Tu 22.04.1947), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Večer čekejte přítele
We 23.04.1947 (uváděno We 23.04.1947−?), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Modrý šátek
Fr 25.04.1947 (uváděno Fr 25.04.1947–Fr 02.05.1947), Scala; Moskva; Bio Dopz – Muž s puškou
Su 27.04.1947, Kino Varieté; Bajkal; Radio; Radost – Mstitel
Sa 03.05.1947 (uváděno ?−Th 15.05.1947), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Sbohem mládí
Sa 03.05.1947 (uváděno Sa 03.05.1947–Th 08.05.1947), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Kráska a zvíře
Sa 03.05.1947 (uváděno Sa 03.05.1947–Th 08.05.1947), Kino Varieté; Bajkal; Radio; Radost – Lidé dvou světů
Fr 09.05.1947 (uváděno Fr 09.05.1947–Th 15.05.1947), Kino Varieté; Bajkal; Radio; Radost – Madame Curie
Tu 13.05.1947 (uváděno ?−Th 15.05.1947), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Pancho se žení
Fr 16.05.1947 (uváděno Fr 16.05.1947–Th 29.05.1947), Siréna
Fr 16.05.1947 (uváděno Fr 16.05.1947–Th 22.05.1947), Kino Varieté; Bajkal; Radio; Radost – Dívčí letka
Fr 23.05.1947 (uváděno Fr 23.05.1947–Th 29.05.1947), Kino Varieté; Bajkal; Radio; Radost – Guadalcanal
Fr 23.05.1947 (uváděno Fr 23.05.1947–Th 19.06.1947), Scala; Moskva; Bio Dopz – Pán sedmi moří
Fr 30.05.1947 (uváděno Fr 30.05.1947−?), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Mládí a krása
Fr 06.06.1947 (uváděno Fr 06.06.1947–Th 12.06.1947), Kino Varieté; Bajkal; Radio; Radost – Sbohem mládí
Fr 27.06.1947 (uváděno Fr 27.06.1947–Th 17.07.1947), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Farář U sv. Dominika
Fr 01.08.1947 (uváděno ?−Th 07.08.1947), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Pilotem proti své vůli
Fr 01.08.1947 (uváděno Fr 01.08.1947–Th 07.08.1947), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Bílý tesák
Fr 22.08.1947 (uváděno Fr 22.08.1947−?), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Správné děvče
Fr 22.08.1947 (uváděno Fr 22.08.1947–Th 28.08.1947), Kino Varieté; Bajkal; Radio; Radost – Farář U sv. Dominika
Tu 26.08.1947 (uváděno ?−Th 28.08.1947), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Laurel a Hardy na moři
Fr 29.08.1947 (uváděno Fr 29.08.1947–Th 04.09.1947), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Píseň míru
 
up
 
 
 
 
 
© 2011 Department of Film and Audiovisual Culture at Faculty of Philosophy, Masaryk University, Brno