Cinematic Brno
Documentation of movie exhibition history and cinema-goers’ preferences in Brno, 1918-1945

 
 







 
Name
Bristol  (Sa 24.01.1920–Su 06.01.1924)
Václav Novák, Historie brněnských kinematografů 1896–1981. (Rukopis) Archiv města Brna, fond T68.,
 
Address
Křenová 51
Václav Novák, Historie brněnských kinematografů 1896–1981. (Rukopis) Archiv města Brna, fond T68.,
 
District
Brno město
 
Programme
Sa 24.01.1920; Sa 24.01.1920; Sa 24.01.1920; Su 25.01.1920 (uváděno Sa 24.01.1920; Sa 24.01.1920–Mo 26.01.1920), Nymfa z Tichého oceánu; Moderne Lorelei
Lidové noviny, 43, Sa 24.01.1920
Fr 30.01.1920; Fr 30.01.1920; Fr 30.01.1920 (uváděno Fr 30.01.1920–Th 05.02.1920; Fr 13.02.1920), Dům hrůzy
Lidové noviny, 53, Fr 30.01.1920
Tu 10.02.1920 (uváděno Fr 13.02.1920–Su 15.02.1920), Dcera osudu
Socialistická budoucnost, 32, Tu 10.02.1920
Tu 10.02.1920 (uváděno Tu 10.02.1920–Th 12.02.1920), Dům hrůzy IV
Socialistická budoucnost, 32, Tu 10.02.1920
Tu 17.02.1920; Th 19.02.1920; We 18.02.1920 (uváděno Tu 17.02.1920–Th 19.02.1920; Th 19.02.1920), Wehrlose Opfer
Volksfreund, 47, Tu 17.02.1920
We 18.02.1920; Sa 21.02.1920; Su 22.02.1920; Tu 17.02.1920; Th 19.02.1920; Fr 20.02.1920; Sa 21.02.1920; Su 22.02.1920; Mo 23.02.1920 (uváděno Fr 20.02.1920; Fr 20.02.1920–Tu 24.02.1920; Mo 23.02.1920), Pytláci; Střelec z Fallů; Myslivec z Fallů; Fallský myslivec / Der Jäger von Fall
Socialistická budoucnost, 39, We 18.02.1920
Su 22.02.1920; We 25.02.1920; Fr 20.02.1920; Sa 21.02.1920; Su 22.02.1920; Mo 23.02.1920; Tu 24.02.1920; We 25.02.1920; Th 26.02.1920 (uváděno Tu 24.02.1920–Th 26.02.1920), Stínoví hráči / Schattenspieler
Socialistická budoucnost, 43, Su 22.02.1920
Fr 27.02.1920; Sa 28.02.1920; Su 29.02.1920; Mo 01.03.1920; Tu 02.03.1920; We 03.03.1920; Th 04.03.1920; Th 26.02.1920 (uváděno Fr 27.02.1920–Th 04.03.1920), Mor ve Florencii / Pest in Florenz, Die
Volksfreund, 57, Fr 27.02.1920
Fr 05.03.1920; Fr 05.03.1920; Sa 06.03.1920; Su 07.03.1920; Mo 08.03.1920 (uváděno Fr 05.03.1920–Mo 08.03.1920), Manon Lescaut; Manon / Manon Lescaut
Socialistická budoucnost, 53, Fr 05.03.1920
Tu 09.03.1920; Tu 09.03.1920; We 10.03.1920; Th 11.03.1920 (uváděno Tu 09.03.1920–Th 11.03.1920), Ztracené existence / Verlorene Existenzen; Reklamní děvče / Das Reklamemädel
Socialistická budoucnost, 56, Tu 09.03.1920
Fr 12.03.1920; Fr 12.03.1920; Sa 13.03.1920; Su 14.03.1920; Mo 15.03.1920 (uváděno Fr 12.03.1920–Mo 15.03.1920), Očista zhanobení / Schmach entronnen, Der
Socialistická budoucnost, 59, Fr 12.03.1920
Tu 16.03.1920; Tu 16.03.1920; We 17.03.1920; Th 18.03.1920 (uváděno Tu 16.03.1920–Th 18.03.1920), Ta, jež pláče / Die, welche weint
Socialistická budoucnost, 62, Tu 16.03.1920
Fr 19.03.1920; Fr 19.03.1920; Sa 20.03.1920; Su 21.03.1920; Mo 22.03.1920 (uváděno Fr 19.03.1920–Mo 22.03.1920), Madame X / Madame X
Socialistická budoucnost, 65, Fr 19.03.1920
Tu 23.03.1920; Tu 23.03.1920; We 24.03.1920; Th 25.03.1920 (uváděno Tu 23.03.1920–Th 25.03.1920), V ráji polosvěta / Paradies der Dirnen, Das
Socialistická budoucnost, 68, Tu 23.03.1920
Sa 27.03.1920; Fr 26.03.1920; Sa 27.03.1920; Su 28.03.1920; Mo 29.03.1920; Tu 30.03.1920; We 31.03.1920; Th 01.04.1920 (uváděno Fr 26.03.1920–Fr 02.04.1920), Klub pavouků I. / Klub der Spinnen. I.
Socialistická budoucnost, 71, Sa 27.03.1920
We 31.03.1920; Fr 02.04.1920; Sa 03.04.1920; Su 04.04.1920 (uváděno Sa 03.04.1920–Mo 05.04.1920), Pán lásky / Herr der Liebe, Der
Socialistická budoucnost, 74, We 31.03.1920
Tu 06.04.1920; We 07.04.1920; Th 08.04.1920 (uváděno Tu 06.04.1920–Th 08.04.1920), Über Leben und Tod; Himmel auf Erden, Der
Volksfreund, 95, Tu 06.04.1920
Sa 17.04.1920; Su 18.04.1920 (uváděno Fr 16.04.1920–Mo 19.04.1920), Herr der Liebe, Der; Hausfreund, Der
Volksfreund, 106, Sa 17.04.1920
Tu 20.04.1920; We 21.04.1920 (uváděno Mo 19.04.1920–Th 22.04.1920), Fleck auf der Ehr, Der
Volksfreund, 109, Tu 20.04.1920
Tu 27.04.1920; Th 22.04.1920; Fr 23.04.1920; Sa 24.04.1920; Su 25.04.1920; Mo 26.04.1920 (uváděno Fr 23.04.1920–Mo 26.04.1920; Mo 26.04.1920), Letigre sacré I / geheiligte Tiger I., Der.
Socialistická budoucnost, 96, Tu 27.04.1920
Tu 27.04.1920; Tu 27.04.1920; We 28.04.1920 (uváděno Tu 27.04.1920–Th 29.04.1920; Th 29.04.1920), Letigre sacré II / geheiligte Tiger II., Der.
Socialistická budoucnost, 96, Tu 27.04.1920
Tu 27.04.1920; Sa 01.05.1920; Th 29.04.1920; Fr 30.04.1920; Sa 01.05.1920 (uváděno Fr 30.04.1920–Mo 03.05.1920), Letigre sacré III / geheiligte Tiger III., Der.
Socialistická budoucnost, 96, Tu 27.04.1920
Tu 27.04.1920; Sa 01.05.1920 (uváděno Tu 04.05.1920–Th 06.05.1920), Letigre sacré IV
Socialistická budoucnost, 96, Tu 27.04.1920
Tu 04.05.1920; We 05.05.1920; Th 06.05.1920 (uváděno Fr 30.04.1920; Tu 04.05.1920–Mo 03.05.1920; Th 06.05.1920), geheiligte Tiger IV., Der.
Volksfreund, 122, Tu 04.05.1920
Fr 07.05.1920; Sa 08.05.1920; Su 09.05.1920; Mo 10.05.1920 (uváděno Fr 07.05.1920–Mo 10.05.1920), gestohlene Favorit, Der
Volksfreund, 125, Fr 07.05.1920
Tu 11.05.1920; We 12.05.1920; Th 13.05.1920; Fr 14.05.1920 (uváděno Tu 11.05.1920–Fr 14.05.1920), Mutter
Volksfreund, 129, Tu 11.05.1920
Sa 15.05.1920; Su 16.05.1920; Mo 17.05.1920 (uváděno Fr 14.05.1920–Mo 17.05.1920), Tänzerin Tod
Volksfreund, 133, Sa 15.05.1920
Tu 18.05.1920 (uváděno Tu 18.05.1920–Th 20.05.1920), Diamanten des Zaren, Die; beiden Gatten der Frau Ruth, Die
Volksfreund, 136, Tu 18.05.1920
Fr 21.05.1920; Sa 22.05.1920; Su 23.05.1920 (uváděno Fr 21.05.1920–Mo 24.05.1920), Láska bajadéry
Volksfreund, 139, Fr 21.05.1920
Tu 25.05.1920; We 26.05.1920; Th 27.05.1920 (uváděno Tu 25.05.1920–Th 27.05.1920), Monika Vogelfang
Volksfreund, 142, Tu 25.05.1920
Fr 28.05.1920; Sa 29.05.1920; Su 30.05.1920; Mo 31.05.1920 (uváděno Fr 28.05.1920–Su 30.05.1920), Nacht des Grauens
Volksfreund, 145, Fr 28.05.1920
Tu 01.06.1920; We 02.06.1920; Th 03.06.1920 (uváděno Tu 01.06.1920–Th 03.06.1920), Kind von Paris
Volksfreund, 149, Tu 01.06.1920
Fr 04.06.1920; Sa 05.06.1920; Su 06.06.1920 (uváděno Fr 04.06.1920–Su 06.06.1920), Klub der Spinnen, II.
Volksfreund, 152, Fr 04.06.1920
Tu 08.06.1920; We 09.06.1920; Th 10.06.1920 (uváděno Tu 08.06.1920–Th 10.06.1920), lebende Tod, Der
Volksfreund, 156, Tu 08.06.1920
Fr 11.06.1920; Sa 12.06.1920; Su 13.06.1920 (uváděno Fr 11.06.1920–Mo 14.06.1920), goldene Pfail, Der
Volksfreund, 159, Fr 11.06.1920
Mo 14.06.1920; Tu 15.06.1920; We 16.06.1920; Th 17.06.1920 (uváděno Tu 15.06.1920–Th 17.06.1920), Rosa Bernd
Volksfreund, 162, Mo 14.06.1920
Fr 18.06.1920; Sa 19.06.1920; Su 20.06.1920; Mo 21.06.1920 (uváděno Fr 18.06.1920–Mo 21.06.1920), gestohlene Diamant I., Der.
Volksfreund, 166, Fr 18.06.1920
Tu 22.06.1920; We 23.06.1920; Th 24.06.1920; Fr 25.06.1920 (uváděno Tu 22.06.1920–Th 24.06.1920), gestohlene Diamant II., Der.
Volksfreund, 170, Tu 22.06.1920
Sa 26.06.1920; Su 27.06.1920; Mo 28.06.1920; Tu 29.06.1920 (uváděno Fr 25.06.1920–Mo 28.06.1920), gestohlene Diamant III., Der.
Volksfreund, 174, Sa 26.06.1920
We 30.06.1920; Th 01.07.1920 (uváděno Tu 29.06.1920–Th 01.07.1920), gestohlene Diamant IV., Der.
Volksfreund, 178, We 30.06.1920
Fr 02.07.1920; Sa 03.07.1920 (uváděno Fr 02.07.1920–Mo 05.07.1920), gestohlene Diamant V., Der.
Volksfreund, 180, Fr 02.07.1920
Tu 06.07.1920; We 07.07.1920; Th 08.07.1920 (uváděno Tu 06.07.1920–Th 08.07.1920), Hyänen der Luft
Volksfreund, 183, Tu 06.07.1920
Fr 09.07.1920; Sa 10.07.1920; Su 11.07.1920; Mo 12.07.1920 (uváděno Fr 09.07.1920–Mo 12.07.1920), In 90 Tagen
Volksfreund, 186, Fr 09.07.1920
Tu 13.07.1920; We 14.07.1920; Th 15.07.1920; Fr 16.07.1920; Sa 17.07.1920 (uváděno Tu 13.07.1920–Mo 19.07.1920), Dr. Stevens seltsamster Fall
Volksfreund, 190, Tu 13.07.1920
Tu 20.07.1920; Su 18.07.1920 (uváděno Fr 16.07.1920; Fr 16.07.1920–Mo 19.07.1920), Nouze a zločin / Not und Verbrechen
Rovnost, 198, Tu 20.07.1920
Tu 20.07.1920; We 21.07.1920; Th 22.07.1920; Fr 23.07.1920; Sa 24.07.1920; Su 25.07.1920; We 28.07.1920; Th 29.07.1920; Fr 30.07.1920; Sa 31.07.1920 (uváděno Mo 19.07.1920–Sa 31.07.1920), Apachen
Volksfreund, 196, Tu 20.07.1920
Su 01.08.1920; Tu 03.08.1920 (uváděno Fr 30.07.1920−?), Grab ihrer Liebe, Das; Medis Herzenswunsch
Volksfreund, 207, Su 01.08.1920
Sa 06.08.1921; Mo 08.08.1921; Tu 09.08.1921; We 10.08.1921; Th 11.08.1921 (uváděno Sa 06.08.1921–Th 11.08.1921), Mlčelivý mistr; Mlčenlivý mistr
Moravské noviny, 179, Sa 06.08.1921
Fr 12.08.1921; Sa 13.08.1921; Tu 16.08.1921 (uváděno Fr 12.08.1921–Tu 16.08.1921), Démonova krev
Moravské noviny, 184, Fr 12.08.1921
We 17.08.1921; Th 18.08.1921 (uváděno We 17.08.1921–Th 18.08.1921), Démonova krev II.
Moravské noviny, 187, We 17.08.1921
Fr 19.08.1921; Sa 20.08.1921; Mo 22.08.1921 (uváděno Fr 19.08.1921–Mo 22.08.1921), Přes vysoké hory
Moravské noviny, 189, Fr 19.08.1921
Tu 23.08.1921; We 24.08.1921; Th 25.08.1921 (uváděno Tu 23.08.1921–Th 25.08.1921), Hrabě Cagliostro
Moravské noviny, 192, Tu 23.08.1921
Sa 27.08.1921; Mo 29.08.1921 (uváděno Sa 27.08.1921–Mo 29.08.1921), Ubohá Violeta; Anna Violette
Moravské noviny, 196, Sa 27.08.1921
Tu 30.08.1921; We 31.08.1921; Th 01.09.1921 (uváděno Tu 30.08.1921–Th 01.09.1921), Obec sv. Heleny a její kaplan; Obec sv. Helena a její kaplan
Moravské noviny, 198, Tu 30.08.1921
Fr 02.09.1921; Sa 03.09.1921; Mo 05.09.1921 (uváděno Fr 02.09.1921–Mo 05.09.1921), Trýzněná srdce I. Bez domova
Moravské noviny, 201, Fr 02.09.1921
Tu 06.09.1921; Fr 09.09.1921; Fr 09.09.1921; Sa 10.09.1921 (uváděno Fr 09.09.1921–Sa 10.09.1921), Z tajů podzemního velkoměsta; Podzemními kvartýry velkoměsta / unterirdischen Elendquartiere einer Großstadt, Die
Lidové noviny, 445, Tu 06.09.1921
Tu 06.09.1921; We 07.09.1921 (uváděno Tu 06.09.1921–We 07.09.1921), Trýzněná srdce II. Štěstí a sklo
Moravské noviny, 204, Tu 06.09.1921
Fr 16.09.1921; Sa 17.09.1921; Tu 20.09.1921 (uváděno Fr 16.09.1921–Tu 20.09.1921), Z tajů podzemního velkoměsta; Podzemními kvartýry velkoměsta / unterirdischen Elendquartiere einer Großstadt, Die
Moravské noviny, 212, Fr 16.09.1921
We 21.09.1921; Th 22.09.1921; Fr 23.09.1921 (uváděno We 21.09.1921–Fr 23.09.1921), Lodě a lidé
Moravské noviny, 215, We 21.09.1921
Fr 23.09.1921; Su 25.09.1921; Tu 27.09.1921 (uváděno Fr 23.09.1921–Tu 27.09.1921), Šedá příšera I.
Moravské noviny, 218, Fr 23.09.1921
Tu 27.09.1921; Th 29.09.1921; Fr 30.09.1921 (uváděno Tu 27.09.1921–Fr 30.09.1921), Šedá příšera II.
Moravské noviny, 221, Tu 27.09.1921
We 28.09.1921 (uváděno Tu 27.09.1921–Tu 27.09.1921), President Barrada; President Barada
Lidové noviny, 485, We 28.09.1921
Sa 01.10.1921; Su 02.10.1921 (uváděno Sa 01.10.1921–Su 02.10.1921), Šedá příšera III.
Moravské noviny, 224, Sa 01.10.1921
Tu 04.10.1921 (uváděno Tu 04.10.1921–Tu 04.10.1921), Chudá holka z dělnické rodiny
Moravské noviny, 226, Tu 04.10.1921
We 05.10.1921; Th 06.10.1921; Fr 07.10.1921 (uváděno We 05.10.1921–Fr 07.10.1921), Anna Bolegna; Anna Boleynová; Anna Boleyn
Moravské noviny, 227, We 05.10.1921
Fr 07.10.1921; Tu 11.10.1921; Sa 08.10.1921; Su 09.10.1921; Tu 11.10.1921; We 12.10.1921; Th 13.10.1921; Fr 14.10.1921 (uváděno Fr 07.10.1921–Th 13.10.1921), President Barrada; President Barada
Lidové noviny, 502, Fr 07.10.1921
Sa 15.10.1921; Su 16.10.1921; Tu 18.10.1921 (uváděno Sa 15.10.1921–Tu 18.10.1921), Olga Frohgemuth; Olga Frogemuth
Moravské noviny, 236, Sa 15.10.1921
We 19.10.1921; Th 20.10.1921; Fr 21.10.1921 (uváděno We 19.10.1921–Fr 21.10.1921), Srdce kurtisány; Srdce kurtysány / Herz der Kurtisane, Das
Moravské noviny, 239, We 19.10.1921
Sa 22.10.1921; Su 23.10.1921; Tu 25.10.1921 (uváděno Sa 22.10.1921–Tu 25.10.1921), Zbloudilé duše
Moravské noviny, 242, Sa 22.10.1921
We 26.10.1921 (uváděno We 26.10.1921–Th 27.10.1921), Enis Aldjelis. Růže z Orientu; Růže z Orientu
Moravské noviny, 246, We 26.10.1921
Fr 28.10.1921; Fr 28.10.1921 (uváděno Fr 28.10.1921–Mo 31.10.1921), Hrdina dne
Lidové noviny, 541, Fr 28.10.1921
Tu 01.11.1921; Th 03.11.1921; Th 03.11.1921 (uváděno Tu 01.11.1921–Th 03.11.1921), Údolí věčného sněhu / Tal des ewigen Schnees, Das
Volksfreund, 247, Tu 01.11.1921
Fr 04.11.1921; Sa 05.11.1921; Su 06.11.1921; Sa 05.11.1921 (uváděno Fr 04.11.1921–Tu 08.11.1921), Dubrovský, náčelník lupičů / Dubrowsky
Volksfreund, 249, Fr 04.11.1921
Fr 04.11.1921 (uváděno Fr 04.11.1921–Fr 04.11.1921), Údolí pochybnosti
Moravské noviny, 252, Fr 04.11.1921
Tu 08.11.1921; We 09.11.1921; Th 10.11.1921; We 09.11.1921 (uváděno Tu 08.11.1921–Th 10.11.1921), Nápadníci / Freier, Die
Volksfreund, 252, Tu 08.11.1921
Fr 11.11.1921; Sa 12.11.1921; Su 13.11.1921; Sa 12.11.1921 (uváděno Fr 11.11.1921–Mo 14.11.1921), Muž beze jména I. Zloděj milionů
Volksfreund, 255, Fr 11.11.1921
Tu 15.11.1921; We 16.11.1921; Th 17.11.1921; We 16.11.1921 (uváděno Tu 15.11.1921–Th 17.11.1921), Muž beze jména II. Císař Sahary / Mann ohne Namen II., Der. Der Kaiser der Sahara
Volksfreund, 258, Tu 15.11.1921
Fr 18.11.1921; Sa 19.11.1921; Su 20.11.1921; Sa 19.11.1921 (uváděno Fr 18.11.1921–Su 20.11.1921), Muž beze jména III. Žluté bestie / Mann ohne Namen III., Der. Die gelben Bestien.
Volksfreund, 261, Fr 18.11.1921
Su 20.11.1921 (uváděno Su 20.11.1921–Su 20.11.1921), Láska otrokyně
Moravské noviny, 266, Su 20.11.1921
Su 20.11.1921, Perleťář pařížský; Pařížský perleťář / Perlenmacher von Paris, Der
Moravské noviny, 266, Su 20.11.1921
Tu 22.11.1921; We 23.11.1921 (uváděno Tu 22.11.1921–Th 24.11.1921), Muž beze jména IV. Zlatá záplava / Mann ohne Namen IV., Der. Die goldene Flut
Volksfreund, 264, Mo 21.11.1921
Fr 25.11.1921; Sa 26.11.1921 (uváděno Fr 25.11.1921–Sa 26.11.1921), Muž beze jména V. Muž se železnými nervy / Mann ohne Namen V., Der. Der Mann m.d. eisern. Nerven
Volksfreund, 267, Fr 25.11.1921
Su 27.11.1921 (uváděno Su 27.11.1921–Su 27.11.1921), Ferne Kinder
Volksfreund, 269, Su 27.11.1921
Tu 29.11.1921; We 30.11.1921 (uváděno Tu 29.11.1921–Th 01.12.1921), Muž beze jména VI. Skok přes stín / Mann ohne Namen VI., Der. Der Sprung über d. Schatten.
Volksfreund, 270, Tu 29.11.1921
Fr 02.12.1921; Sa 03.12.1921 (uváděno Fr 02.12.1921–Mo 05.12.1921), Tmavá ulička newyorská; Tmavá ulice v New-Yorku / dunkle Gasse von New-York, Die
Volksfreund, 273, Fr 02.12.1921
Tu 06.12.1921; We 07.12.1921 (uváděno Tu 06.12.1921–Fr 09.12.1921), Nový pes baskervillský / neue Hund von Baskerville, Der
Volksfreund, 276, Tu 06.12.1921
Sa 10.12.1921; Sa 10.12.1921 (uváděno Sa 10.12.1921–Mo 12.12.1921), Bezejmenná čili; Bezejmenná / Namenlose, Die
Volksfreund, 279, Sa 10.12.1921
Tu 13.12.1921; We 14.12.1921 (uváděno Tu 13.12.1921–Th 15.12.1921), Perleťář pařížský; Pařížský perleťář / Perlenmacher von Paris, Der
Volksfreund, 281, Tu 13.12.1921
Fr 16.12.1921; Sa 17.12.1921 (uváděno Fr 16.12.1921; Sa 17.12.1921–Mo 19.12.1921), Zakuklenci / Vermummte, Die
Volksfreund, 284, Fr 16.12.1921
Tu 20.12.1921; Th 22.12.1921 (uváděno Tu 20.12.1921–Th 22.12.1921), Fata Morgana
Volksfreund, 287, Tu 20.12.1921
Fr 23.12.1921; Sa 24.12.1921; We 28.12.1921 (uváděno Fr 23.12.1921–We 28.12.1921), Trestán řetězy; Trestanecké řetězy / Sträflingsketten I. Der Schrei ans der Verbannung.
Volksfreund, 290, Fr 23.12.1921
We 28.12.1921; Th 29.12.1921 (uváděno We 28.12.1921–Fr 30.12.1921), Trestanecké řetězy / Sträflingsketten II. Madame X.
Volksfreund, 293, We 28.12.1921
Sa 31.12.1921 (uváděno Sa 31.12.1921–Tu 03.01.1922), Geheimvertrag von Oporto, Der
Volksfreund, 296, Sa 31.12.1921
Tu 03.01.1922 (uváděno Tu 03.01.1922–Tu 03.01.1922), Trestanecké řetězy II.
Moravské noviny, 1, Tu 03.01.1922
We 04.01.1922; Tu 03.01.1922 (uváděno We 04.01.1922; Tu 03.01.1922–Fr 06.01.1922; Th 05.01.1922), Manželčina pomsta; Pomsta ženy / Rache einer Frau, Die
Moravské noviny, 2, We 04.01.1922
Fr 06.01.1922 (uváděno Fr 06.01.1922–Mo 09.01.1922), Král z Golcondy / König von Golkonda kommt I., Der.
Lidové noviny, 10, Fr 06.01.1922
Tu 10.01.1922; Su 08.01.1922 (uváděno Tu 10.01.1922–Fr 13.01.1922), Král z Golkondy II. / König von Golkonda II., Der.
Volksfreund, 7, Tu 10.01.1922
Sa 14.01.1922; Sa 14.01.1922 (uváděno Sa 14.01.1922–Tu 17.01.1922), Hraběnka Walleská; Hraběnka Walewská / Gräfin Walewska und Napoleons Liebe
Volksfreund, 11, Sa 14.01.1922
Tu 17.01.1922; We 18.01.1922 (uváděno Tu 17.01.1922; We 18.01.1922–Sa 21.01.1922), Tisíc a jedna noc / 1001 Nachts
Volksfreund, 13, Tu 17.01.1922
Sa 21.01.1922; Su 22.01.1922 (uváděno Sa 21.01.1922; Su 22.01.1922–Fr 27.01.1922), Opiový král; Opiový král ze San Francisca / Opiumkönig von San Francisco, Der
Volksfreund, 17, Sa 21.01.1922
Tu 24.01.1922 (uváděno Tu 24.01.1922–We 25.01.1922), Weltmeister, Der
Volksfreund, 19, Tu 24.01.1922
Th 26.01.1922; Sa 28.01.1922 (uváděno Th 26.01.1922; Sa 28.01.1922–Tu 31.01.1922), Karneval mrtvých / Karneval der Toten
Volksfreund, 21, Th 26.01.1922
We 01.02.1922 (uváděno We 01.02.1922–We 01.02.1922), König von Goldkonda II., Der.
Volksfreund, 27, We 01.02.1922
Th 02.02.1922; We 01.02.1922 (uváděno Th 02.02.1922; We 01.02.1922–Th 02.02.1922), Ferry-Andra / Fern Andra (Treibende Kraft)
Volksfreund, 28, Th 02.02.1922
Fr 03.02.1922; Sa 04.02.1922 (uváděno Fr 03.02.1922–Tu 07.02.1922), Přiznání / Geständnis, Das
Volksfreund, 29, Fr 03.02.1922
Tu 07.02.1922; We 08.02.1922 (uváděno Tu 07.02.1922; We 08.02.1922–We 08.02.1922; Fr 10.02.1922), Spoutané duše / Seelenfessel
Volksfreund, 32, Tu 07.02.1922
Th 09.02.1922; Sa 11.02.1922 (uváděno Th 09.02.1922; Su 12.02.1922; Sa 11.02.1922–Th 09.02.1922; Su 12.02.1922; We 15.02.1922), Atlantis I.; Atlantic I. / Atlantis I.
Volksfreund, 32, Tu 07.02.1922
Fr 10.02.1922; Th 16.02.1922 (uváděno Fr 10.02.1922; Tu 14.02.1922; Th 16.02.1922–Fr 10.02.1922; Fr 17.02.1922; Fr 17.02.1922), Atlantis II.; Atlantic II. / Atlantis II.
Volksfreund, 35, Fr 10.02.1922
Sa 18.02.1922; Sa 18.02.1922 (uváděno Sa 18.02.1922–Tu 21.02.1922), Ve znamení Malajce / Im Zeichen des Malayen
Volksfreund, 42, Sa 18.02.1922
Tu 21.02.1922; We 22.02.1922 (uváděno Tu 21.02.1922; We 22.02.1922–Fr 24.02.1922), Ženská zpověď / Frauen-Beichte
Volksfreund, 44, Tu 21.02.1922
Fr 24.02.1922; Fr 24.02.1922; Sa 25.02.1922 (uváděno Fr 24.02.1922; Sa 25.02.1922–Tu 28.02.1922), Vor smrti; Vor mrtvých / Floss der Toten
Volksfreund, 47, Fr 24.02.1922
Tu 28.02.1922; We 01.03.1922 (uváděno Tu 28.02.1922; We 01.03.1922–We 01.03.1922; Fr 03.03.1922), Madame Buterfly / Madame Butterfley
Volksfreund, 50, Tu 28.02.1922
Fr 03.03.1922; Sa 04.03.1922 (uváděno Fr 03.03.1922; Sa 04.03.1922–Tu 07.03.1922), Dědictví 9 milionů I. / Erbschaft der 9,000.000, Die
Volksfreund, 53, Fr 03.03.1922
Tu 07.03.1922; We 08.03.1922 (uváděno Tu 07.03.1922; We 08.03.1922–Fr 10.03.1922), Dědictví 9 milionů II. / Erbschaft der 9,000.000 II., Die.
Volksfreund, 56, Tu 07.03.1922
Fr 10.03.1922; Sa 11.03.1922 (uváděno Fr 10.03.1922; Sa 11.03.1922–Tu 14.03.1922), Cirkusová hraběnka / Zirkusgräfin
Volksfreund, 59, Fr 10.03.1922
Tu 14.03.1922; We 15.03.1922 (uváděno Tu 14.03.1922; We 15.03.1922–Th 16.03.1922; Fr 17.03.1922), Malaria; Dovolená před smrtí / Urlaub vom Tode
Volksfreund, 62, Tu 14.03.1922
Fr 17.03.1922; Sa 18.03.1922 (uváděno Fr 17.03.1922; Sa 18.03.1922–Mo 20.03.1922; Tu 21.03.1922), Tajemství 4 dnů / Geheimnis der 4 Tage, Das
Volksfreund, 65, Fr 17.03.1922
Tu 21.03.1922; We 22.03.1922 (uváděno Tu 21.03.1922; We 22.03.1922–Fr 24.03.1922), Přátelská služba / Freundschaftsdienst, Ein
Volksfreund, 68, Tu 21.03.1922
Fr 24.03.1922; Tu 28.03.1922 (uváděno Sa 25.03.1922–Tu 28.03.1922), Mathiáš Sandorf I. Útěk z pevnosti / neue Graf von Monte Christo I., Der. MATH. SANDORFF.
Volksfreund, 71, Fr 24.03.1922
Tu 28.03.1922; We 29.03.1922 (uváděno Tu 28.03.1922; We 29.03.1922–Fr 31.03.1922), Matyáš Sandorf II. Zázračný lékař / neue Graf von Monte Christo II., Der.
Volksfreund, 73, Tu 28.03.1922
Sa 01.04.1922 (uváděno Sa 01.04.1922–Su 02.04.1922), Genuine
Volksfreund, 77, Sa 01.04.1922
Sa 01.04.1922 (uváděno Sa 01.04.1922–Tu 04.04.1922), Matyáš Sandorf III. Odveta; Matyáš Šandorf III. / Matthias Sandorf III.
Moravské noviny, 74, Sa 01.04.1922
Tu 04.04.1922; We 05.04.1922 (uváděno Tu 04.04.1922; We 05.04.1922–Th 06.04.1922; Fr 07.04.1922), Dům bez oken IV. Pes Baskervillský / Haus ohne Fenster, Das
Volksfreund, 79, Tu 04.04.1922
Fr 07.04.1922; Sa 08.04.1922 (uváděno Fr 07.04.1922; Sa 08.04.1922–Mo 10.04.1922; Tu 11.04.1922), Venuše / VENUS
Volksfreund, 82, Fr 07.04.1922
Tu 11.04.1922; Su 16.04.1922 (uváděno Tu 11.04.1922; Su 16.04.1922–Tu 18.04.1922; Fr 21.04.1922), Smrtící ruka / Totenhand, Die
Volksfreund, 85, Tu 11.04.1922
We 12.04.1922 (uváděno We 12.04.1922–Fr 14.04.1922), Děvče z ciziny II. Kletba alkoholu
Moravské noviny, 83, We 12.04.1922
Fr 21.04.1922; Sa 22.04.1922 (uváděno Fr 21.04.1922; Sa 22.04.1922–Mo 24.04.1922; Tu 25.04.1922), Drama v pokoji č. 13 / Dame von Nr. 13, Die
Volksfreund, 93, Fr 21.04.1922
Tu 25.04.1922; We 26.04.1922 (uváděno Tu 25.04.1922; We 26.04.1922–Th 27.04.1922; Fr 28.04.1922), Pro dítě / Für
Volksfreund, 96, Tu 25.04.1922
Fr 28.04.1922; Sa 29.04.1922 (uváděno Fr 28.04.1922; Sa 29.04.1922–Mo 01.05.1922), Svaté záští / heilige Hass, Der
Volksfreund, 99, Fr 28.04.1922
Tu 02.05.1922 (uváděno Tu 02.05.1922–Fr 05.05.1922), Svaté záští II.
Moravské noviny, 99, Tu 02.05.1922
Sa 06.05.1922 (uváděno Sa 06.05.1922–Tu 09.05.1922), Přemocné silácké výkony Macista
Moravské noviny, 102, Sa 06.05.1922
We 10.05.1922 (uváděno We 10.05.1922–Fr 12.05.1922), Kri-kri
Moravské noviny, 105, We 10.05.1922
Sa 13.05.1922 (uváděno Sa 13.05.1922–Tu 16.05.1922), Žlutí muži
Moravské noviny, 108, Sa 13.05.1922
We 17.05.1922 (uváděno We 17.05.1922–Fr 19.05.1922), Útěk Afričana
Moravské noviny, 111, We 17.05.1922
Sa 20.05.1922 (uváděno Sa 20.05.1922–Tu 23.05.1922), Dětské srdce / Kinderherzen
Moravské noviny, 114, Sa 20.05.1922
We 24.05.1922 (uváděno We 24.05.1922–Fr 26.05.1922), Z černé knihy policejního komisaře; Černá kniha policejního komisaře
Moravské noviny, 117, We 24.05.1922
Sa 27.05.1922 (uváděno Sa 27.05.1922–Tu 30.05.1922), Povstání boxerů v Číně; Povstání čínských boxerů
Moravské noviny, 119, Sa 27.05.1922
We 31.05.1922 (uváděno We 31.05.1922–Fr 02.06.1922), Ženský lékař
Moravské noviny, 122, We 31.05.1922
Sa 03.06.1922 (uváděno Sa 03.06.1922–Mo 05.06.1922; Tu 06.06.1922), Petr Wells
Moravské noviny, 135, Sa 03.06.1922
We 07.06.1922 (uváděno We 07.06.1922–Fr 09.06.1922), Slavnostní představení 4 ďáblů
Moravské noviny, 127, We 07.06.1922
Sa 10.06.1922 (uváděno Sa 10.06.1922–Sa 24.06.1922), Dvě pařížská děvčátka
Moravské noviny, 130, Sa 10.06.1922
Su 25.06.1922 (uváděno Su 25.06.1922–Tu 27.06.1922), Dcera Mohamedova
Moravské noviny, 142, Su 25.06.1922
We 28.06.1922 (uváděno We 28.06.1922–Fr 30.06.1922), Pro milion dolarů
Moravské noviny, 144, We 28.06.1922
Sa 01.07.1922 (uváděno Sa 01.07.1922–Tu 04.07.1922), Kitra
Moravské noviny, 146, Sa 01.07.1922
We 05.07.1922 (uváděno We 05.07.1922–Fr 07.07.1922), Stuart Webbs
Moravské noviny, 149, We 05.07.1922
Sa 08.07.1922 (uváděno Sa 08.07.1922–Th 13.07.1922), Čestný dluh / Ehrenschuld
Moravské noviny, 151, Sa 08.07.1922
Sa 29.07.1922 (uváděno Sa 29.07.1922–Tu 01.08.1922), Zelený signál
Moravské noviny, 169, Sa 29.07.1922
We 02.08.1922 (uváděno We 02.08.1922–Fr 04.08.1922), Smrt v týlu
Moravské noviny, 172, We 02.08.1922
Sa 05.08.1922 (uváděno Sa 05.08.1922–We 09.08.1922), Poslední láska Casanova
Moravské noviny, 175, Sa 05.08.1922
Th 10.08.1922 (uváděno Th 10.08.1922–Fr 11.08.1922), Kříž u potoka
Moravské noviny, 179, Th 10.08.1922
Sa 12.08.1922 (uváděno Sa 12.08.1922–Th 17.08.1922), Bully
Moravské noviny, 181, Sa 12.08.1922
Fr 18.08.1922 (uváděno Fr 18.08.1922–Fr 18.08.1922), Odplata
Moravské noviny, 185, Fr 18.08.1922
Sa 19.08.1922 (uváděno Sa 19.08.1922–Tu 22.08.1922), Z černé knihy policejního komisaře; Černá kniha policejního komisaře
Moravské noviny, 196, Sa 19.08.1922
We 23.08.1922 (uváděno We 23.08.1922–Fr 25.08.1922), Plameny Sahary / Flammen der Sahara, Die
Moravské noviny, 189, We 23.08.1922
Sa 26.08.1922 (uváděno Sa 26.08.1922–Tu 29.08.1922), Smějící se smrt / lachende Tod, Der
Moravské noviny, 192, Sa 26.08.1922
We 30.08.1922 (uváděno We 30.08.1922–Fr 01.09.1922), Gentleman prérie
Moravské noviny, 195, We 30.08.1922
Sa 02.09.1922 (uváděno Sa 02.09.1922–Tu 05.09.1922), Pán pouště
Moravské noviny, 198, Sa 02.09.1922
We 06.09.1922 (uváděno We 06.09.1922–Fr 08.09.1922), Únos dolarové princezny
Moravské noviny, 201, We 06.09.1922
Su 10.09.1922 (uváděno Su 10.09.1922–Tu 12.09.1922), Robinson Crusoe I.
Moravské noviny, 204, Su 10.09.1922
We 13.09.1922 (uváděno We 13.09.1922–Fr 15.09.1922), Robinson Crusoe II.
Moravské noviny, 206, Tu 12.09.1922
Sa 16.09.1922 (uváděno Sa 16.09.1922–Tu 19.09.1922), Ženy, které se obětují; Ženy, jež se obětují
Moravské noviny, 209, Sa 16.09.1922
We 20.09.1922 (uváděno We 20.09.1922–Fr 22.09.1922), Cesta k zatracení
Moravské noviny, 212, We 20.09.1922
Sa 23.09.1922 (uváděno Sa 23.09.1922–Tu 26.09.1922), Spirála smrti v cirku Brocona
Moravské noviny, 215, Sa 23.09.1922
We 27.09.1922 (uváděno We 27.09.1922–Fr 29.09.1922), Román matky
Moravské noviny, 218, We 27.09.1922
Sa 30.09.1922 (uváděno Sa 30.09.1922–Tu 03.10.1922), Letec smrti
Moravské noviny, 221, Sa 30.09.1922
We 04.10.1922 (uváděno We 04.10.1922–Fr 06.10.1922), Ohnivý jezdec
Moravské noviny, 224, We 04.10.1922
Fr 06.10.1922; Sa 07.10.1922 (uváděno Fr 06.10.1922; Sa 07.10.1922–Mo 09.10.1922; Fr 13.10.1922), Zpověď kleslé
Lidové noviny, 501, Fr 06.10.1922
Sa 14.10.1922 (uváděno Sa 14.10.1922–Tu 17.10.1922), Vražednice; Vražednice?
Moravské noviny, 233, Sa 14.10.1922
We 18.10.1922 (uváděno We 18.10.1922–Fr 20.10.1922), Theodor Herzl
Moravské noviny, 236, We 18.10.1922
Sa 21.10.1922 (uváděno Sa 21.10.1922–Tu 24.10.1922), Brigg Santa Maria
Moravské noviny, 239, Sa 21.10.1922
We 25.10.1922 (uváděno We 25.10.1922–Fr 27.10.1922), Opojení manéže
Moravské noviny, 242, We 25.10.1922
Sa 28.10.1922 (uváděno Sa 28.10.1922–Tu 31.10.1922), Babinský
Moravské noviny, 245, Sa 28.10.1922
We 01.11.1922 (uváděno We 01.11.1922–Fr 03.11.1922), Blesková centrála; Blesková ústředna
Moravské noviny, 247, We 01.11.1922
Fr 03.11.1922; Sa 04.11.1922 (uváděno Fr 03.11.1922; Sa 04.11.1922–Tu 14.11.1922), Dobrodružka z Monte Carla
Lidové noviny, 550, Fr 03.11.1922
We 15.11.1922 (uváděno We 15.11.1922–Fr 17.11.1922), Vozataj smrti
Moravské noviny, 258, We 15.11.1922
Sa 18.11.1922 (uváděno Sa 18.11.1922–Tu 21.11.1922), Lady Hamiltonová I.; Lady Hamilton I. / Lady Hamilton
Moravské noviny, 261, Sa 18.11.1922
We 22.11.1922 (uváděno We 22.11.1922–Fr 24.11.1922), Lady Hamiltonová II. / Lady Hamilton II.
Moravské noviny, 264, We 22.11.1922
Sa 25.11.1922 (uváděno Sa 25.11.1922–Tu 28.11.1922), Fairbanks banditou
Moravské noviny, 267, Sa 25.11.1922
We 29.11.1922 (uváděno We 29.11.1922–Fr 01.12.1922), Slovo muže
Moravské noviny, 270, We 29.11.1922
Sa 02.12.1922 (uváděno Sa 02.12.1922–Fr 08.12.1922; Sa 09.12.1922), Bezbožníci
Moravské noviny, 273, Sa 02.12.1922
Su 10.12.1922 (uváděno Sa 09.12.1922; Su 10.12.1922–Fr 15.12.1922), Tanec na sopce
Moravské noviny, 279, Su 10.12.1922
Sa 16.12.1922 (uváděno Sa 16.12.1922–Tu 19.12.1922), Cesta neřesti
Moravské noviny, 284, Sa 16.12.1922
We 20.12.1922 (uváděno We 20.12.1922–Th 21.12.1922), Celý život je jediným utrpením
Moravské noviny, 287, We 20.12.1922
Th 28.12.1922 (uváděno ?−Th 28.12.1922), Dcera Napoleonova
Moravské noviny, 292, Th 28.12.1922
Fr 29.12.1922 (uváděno Fr 29.12.1922–Fr 29.12.1922), Dobrodruh
Moravské noviny, 293, Fr 29.12.1922
Sa 30.12.1922 (uváděno Sa 30.12.1922–Su 31.12.1922), Lupič v brusírně diamantů
Moravské noviny, 294, Sa 30.12.1922
Fr 05.01.1923 (uváděno Fr 05.01.1923–Th 11.01.1923), Trestanci na Špilberku (Revírník Anton.); Trestanci na Špilberku; Revírník Anton. (Trestanci na Špilberku.)
Lidové noviny, 7, Fr 05.01.1923
Fr 09.03.1923 (uváděno Fr 09.03.1923–Tu 13.03.1923), Orania; Urania – Vládkyně džunglí
Lidové noviny, 121, Fr 09.03.1923
We 14.03.1923 (uváděno We 14.03.1923–Fr 16.03.1923), Orania; Urania – Vládkyně džunglí II
Lidové noviny, 130, We 14.03.1923
Sa 17.03.1923 (uváděno Sa 17.03.1923–March 1923), Orania; Urania – Vládkyně džunglí III
Lidové noviny, 136, Sa 17.03.1923
We 26.09.1923 (uváděno Fr 28.09.1923–Th 04.10.1923), Jak poučím své dítě?
Lidové noviny, 481, We 26.09.1923
Fr 02.11.1923 (uváděno Th 01.11.1923–Mo 05.11.1923), Orania; Urania – Vidok, lev Paříže
Lidové noviny, 549, Fr 02.11.1923
Tu 06.11.1923 (uváděno Tu 06.11.1923–Fr 09.11.1923), Orania; Urania – Vidok II
Lidové noviny, 556, Tu 06.11.1923
Sa 10.11.1923 (uváděno Sa 10.11.1923–Mo 12.11.1923), Orania; Urania – Vidok III
Lidové noviny, 564, Sa 10.11.1923
 
Special note
Za příčinou oprav se nehraje. (viz foto)
[Informace uvedena v inzerci Moravských novin ve dnech 12. - 15. 9. 1921.]

Moravské noviny, 208, Mo 12.09.1921
Od 14. do 28. července 1922 v programu Moravských novin uváděno "Za příčinou opravy uzavřeno".

Moravské noviny, 156, Fr 14.07.1922  
Image material

Moravské noviny, 208, Mo 12.09.1921
 
up
 
 
 
 
 
© 2011 Department of Film and Audiovisual Culture at Faculty of Philosophy, Masaryk University, Brno